Юноши старша възраст (род.1998-99):
Пазарджик - Областна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Чепинец (Велинград)                14   10   3   1   74:20   33    
-------------------------------------------------------------------
 2. Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик)       14    9   4   1   29:10   31    
 3. Чико Бунара (Бяга)                 14    8   4   2   49:17   28    
 4. Оборище /юмв/ (Панагюрище)         14    7   5   2   35:13   26    
 5. Зенит (Ветрен дол)                 14    5   2   7   28:49   17 [*]
 6. Локомотив 2011 (Септември)         14    3   3   8   36:37   12    
 7. Брацигово (Брацигово)              14    2   2  10   28:45    8    
 8. Свобода 2011 (Пещера)              14    0   1  13   16:104   1    

Бележки
  - Първоначално в групата заявява участие Левски (Ракитово), но непосредствено преди началото на първенството се отказва от участие. На 24 октомври (след VI кръг) Зенит (Ветрен дол) подава заявка за участие в групата и е включен на мястото на Левски като срещите му от първите 6 кръга се насрочват за по-късни дати.

                           I кръг

17 септември 2016, събота, 11:30 ч:
Чепинец (Велинград) - Свобода 2011 (Пещера)              10:0 
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Хебър 1918 /юмв/ (Пз)        0:0 
18 септември 2016, неделя, 11:30 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Брацигово (Брацигово)                отложен 
Чико Бунара (Бяга) - Локомотив 2011 (Септември)           4:1 
26 октомври 2016, сряда, 15:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Брацигово (Брацигово)                отложен 
9 ноември 2016, сряда, 15:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Брацигово (Брацигово)                3:1 

                           II кръг

23 септември 2016, петък, 10:30 ч:
Брацигово (Брацигово) - Чико Бунара (Бяга)                0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)   1:3 
24 септември 2016, събота, 11:30 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик)      0:3 
Чепинец (Велинград) - Зенит (Ветрен дол)                  отложен 
5 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Зенит (Ветрен дол)                 10:0 

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Брацигово (Брацигово)        1:0 
1 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Свобода 2011 (Пещера)                отложен 
Чико Бунара (Бяга) - Чепинец (Велинград)                  3:3 
2 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Хебър 1918 /юмв/ (Пз) - Локомотив 2011 (Септември)        2:1 
1 ноември 2016, вторник, 10:30 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Свобода 2011 (Пещера)                5:1 

                           IV кръг

8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Чико Бунара (Бяга)                   отложен 
8 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Локомотив 2011 (Септември)        2:2 
Чепинец (Велинград) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)          1:1 
9 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Брацигово (Брацигово) - Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик)      0:2 
20 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Чико Бунара (Бяга)                   3:3 

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Зенит (Ветрен дол)           отложен 
15 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)        3:1 
16 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Брацигово (Брацигово)        2:2 
16 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Свобода 2011 (Пещера)               10:3 
13 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Зенит (Ветрен дол)           7:0 

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Брацигово (Брацигово)             1:2 
Чико Бунара (Бяга) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)           2:1 
23 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик)         отложен 
23 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Чепинец (Велинград) - Локомотив 2011 (Септември)          6:2 
1 декември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик)         0:3 

                           I кръг - отложен мач

26 октомври 2016, сряда, 15:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Брацигово (Брацигово)                отложен 

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) - Чико Бунара (Бяга)         1:1 
29 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Зенит (Ветрен дол)           5:0 
29 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Свобода 2011 (Пещера)        7:0 
31 октомври 2016, понеделник, 10:30 ч:
Брацигово (Брацигово) - Чепинец (Велинград)               3:7 

                           III кръг - отложен мач

1 ноември 2016, вторник, 10:30 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Свобода 2011 (Пещера)                5:1 

                           II кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Зенит (Ветрен дол)                 10:0 

                           I кръг - отложен мач

9 ноември 2016, сряда, 15:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Брацигово (Брацигово)                3:1 

                           V кръг - отложен мач

13 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Зенит (Ветрен дол)           7:0 

                           IV кръг - отложен мач

20 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Чико Бунара (Бяга)                   3:3 

                           VI кръг - отложен мач

1 декември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик)         0:3 

                           VIII кръг

25 март 2017, събота, 10:30 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Чепинец (Велинград)               2:12 
Брацигово (Брацигово) - Зенит (Ветрен дол)                2:4 
Локомотив 2011 (Септември) - Чико Бунара (Бяга)           0:4 
27 март 2017, понеделник, 10:30 ч:
Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) - Оборище /юмв/ (Панаг)      1:0 (1:0) 

                           IX кръг

1 април 2017, събота, 10:30 ч:
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Локомотив 2011 (Септември)   3:1 
Чико Бунара (Бяга) - Брацигово (Брацигово)                7:2 
1 април 2017, събота, 11:30 ч:
Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) - Свобода 2011 (Пещера)      5:1 
2 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Чепинец (Велинград)                  1:5 

                           X кръг

8 април 2017, събота, 10:30 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Зенит (Ветрен дол)                2:6 
Брацигово (Брацигово) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)        1:1 
Локомотив 2011 (Септември) - Хебър 1918 /юмв/ (Пз)        1:1 
9 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Чепинец (Велинград) - Чико Бунара (Бяга)                  1:0 

                           XI кръг

14 април 2017, петък, 11:30 ч:
Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)      3:1 
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Чепинец (Велинград)          1:1 
15 април 2017, събота, 10:30 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Свобода 2011 (Пещера)       14:0 
17 април 2017, понеделник, 10:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Зенит (Ветрен дол)                   3:0 

                           XII кръг

21 април 2017, петък, 16:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик)        4:1 
22 април 2017, събота, 10:30 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)           3:3 
23 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Брацигово (Брацигово) - Локомотив 2011 (Септември)        1:3 
23 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Чико Бунара (Бяга)                1:9 

                           XIII кръг

29 април 2017, събота, 10:30 ч:
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Чико Бунара (Бяга)           1:0 
29 април 2017, събота, 11:30 ч:
Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) - Зенит (Ветрен дол)         4:0 
30 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Чепинец (Велинград)          3:6 
30 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Брацигово (Брацигово) - Свобода 2011 (Пещера)            13:1 

                           XIV кръг

5 май 2017, петък, 16:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)        2:6 
6 май 2017, събота, 11:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик)         0:0 
7 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Локомотив 2011 (Септември)           3:0 
7 май 2017, неделя, 11:30 ч:
Чепинец (Велинград) - Брацигово (Брацигово)               7:0 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Чепинец (Велинград) XXX 4:1 1:0 1:1 10:0 6:2 7:0 10:0 2. Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) 3:1 XXX 1:1 1:0 4:0 2:1 3:1 5:1 3. Чико Бунара (Бяга) 3:3 0:0 XXX 2:1 3:0 4:1 7:2 10:3 4. Оборище /юмв/ (Панагюрище) 1:1 0:0 1:0 XXX 7:0 3:1 1:0 7:0 5. Зенит (Ветрен дол) 1:5 0:3 3:3 3:3 XXX 3:0 3:1 5:1 6. Локомотив 2011 (Септември) 3:6 1:1 0:4 1:3 5:0 XXX 2:2 14:0 7. Брацигово (Брацигово) 3:7 0:2 0:3* 1:1 2:4 1:3 XXX 13:1 8. Свобода 2011 (Пещера) 2:12 0:3 1:9 2:6 2:6 2:2 1:2 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре