Югоизточна Трета лига 2016/17

| Регламент | Публика | Таблица с резултати | Квалификации | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Загорец (Нова Загора)              34   26   6   2   77:13   84        Влиза 
-------------------------------------------------------------------
 2. Марица (Пловдив)                   34   26   0   8   95:25   78              
 3. Карнобат (Карнобат)                34   23   4   7   79:35   73              
 4. Розова долина (Казанлък)           34   20   4  10   69:38   64              
 5. Атлетик (Куклен)                   34   15   8  11   58:44   53 [+]          
 6. Борислав 2009 (Първомай)           34   14   8  12   60:48   50              
 7. Евроколеж (Пловдив)                34   14   4  16   64:65   46              
 8. Ураган (Бояджик)                   34   13   6  15   55:66   45              
 9. Асеновец 2005 (Асеновград)         34   13   5  16   50:56   44              
10. Димитровград 1947 (Димитровград)   34   12   7  15   35:39   43              
11. Верея II (Стара Загора)            34   12   5  17   66:76   41 [+]           [2 2 0  9:6  8]
12. Гигант (Съединение)                34   12   5  17   51:71   41               [1 2 1  7:8  5]
13. Свиленград 1921 (Свиленград)       34   11   8  15   41:52   41               [0 2 2  6:8  2]
14. Раковски 2011 (Раковски)           34   11   7  16   52:81   40              
15. Миньор (Раднево)                   34   11   6  17   39:58   39               [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен]
16. Арда (Кърджали)                    34   11   6  17   49:69   39 [+]           [1 0 1  3:3  3, 0 гола на чужд терен]
-------------------------------------------------------------------
17. Любимец (Любимец)                  34    9   6  19   38:79   33 [+][*] Изпада
18. Елхово (Елхово)                    34    4   3  27   27:90   15 [+]    Изпада

Бележки
  - На 5 юли 2016 г. ИК на БФС утвърждава разформироването на "А" ФГ, "Б" ФГ и "В" АФГ. На тяхно място се създават Първа професионална лига, Втора професионална лига и Трета лига. За участие в Югоизточна Трета лига подават заявки 17 от 18-те отбора, осигурили си място в Югоизточна "В" АФГ в края на миналия сезон, а Левски (Карлово) е приет във Втора лига. За попълване на така освободеното място са организирани баражи между трите отбора, отпаднали в квалификациите за попълване на групата през юни месец.
  - На 11 август 2016 г. Спартак-С 94 (Пловдив) се отказва от участие. За попълване на освободеното място в групата е насочен още един бараж, този път между двата победени на допълнителния бараж през юли отбори. Победителят от този бараж влиза в групата с програмата на Спартак-С 94.
  - Верея II (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Трейс арена" в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора.
  - Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Димитровград.
  - Евроколеж (Пловдив) играе домакинските си мачове на спортния комплекс на Европейски колеж по икономика и управление (ЕКИУ) в Оризари.
  - Марица (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Марица" в Пловдив.
  - Раковски 2011 (Раковски) играе домакинските си мачове на ст."Франц Коков" в кв.Генерал Николаево, Раковски.
  - Розова долина (Казанлък) играе домакинските си мачове на ст."Севтополис" в Казанлък.
  - Спартак-С 94 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Тодор Диев" в Пловдив.
  - Ураган (Бояджик) играе домакинските си мачове в Кабиле.
  - Арда (Кърджали) играе домакинските си мачове в Перперек.

Голмайстори
31 - Венцислав Гюзелев      - Марица (Пловдив)
23 - Иван Гендов            - Марица (Пловдив)  /вкл. 16 гола за Раковски 2011 (Раковски)/
22 - Петър Колев            - Карнобат (Карнобат)

                           I кръг

13 август 2016, събота, 18:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Асеновец 2005 (Асеновград)     1:0 (0:0) 
  [1:0 Георги Неделчев 83']
  [чк: Пейо Батинов (Б) 35'], 150 зрители
Загорец (Нова Загора) - Евроколеж (Пловдив)               1:1 (0:1) 
  [0:1 Тодор Тимонов 26', 1:1 Мариян Чернаев 50'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Раковски 2011 (Раковски)       1:2 (0:0) 
  [1:0 Филип Сантов 49', 1:1 Сашко Лачев 50', 1:2 Павел Янев 74']
  [чк: Стефан Киков (Р) 78'], 150 зрители
Арда (Кърджали) - Любимец (Любимец)                       отложен * 
* - отложен във връзка с отказването на Спартак-С 94 (Пловдив) от участие.
Розова долина (Казанлък) - Ураган (Бояджик)               2:0 (1:0) 
  [1:0 Димитър Вакавлиев 3', 2:0 Емил Рачев 56'], 200 зрители
Атлетик (Куклен) - Елхово (Елхово)                        2:0 (0:0) 
  [1:0 Борислав Хаджиев 46', 2:0 Живко Димов 69'-д], 100 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Карнобат (Карнобат)        0:2 (0:1) 
  [0:1 Марин Д.Маринов 44', 0:2 Живко Димов 69'-д], 130 зрители
13 август 2016, събота, 19:00 ч:
Гигант (Съединение) - Миньор (Раднево)                    1:2 (0:0) 
  [0:1 Николай Вълков 48', 0:2 Иван Тонев 58', 1:2 Константин Атанасов 79'] 100 зрители
14 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Марица (Пловдив)                3:2 (0:2) 
  [0:2 Венцислав Гюзелев 8', 25'; 1:2 Александър Манолов 53', 3:2 Ангел Костов 55', 72'-д], 100 зрители
24 август 2016, сряда, 18:00 ч:
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Любимец (Любимец)                       2:1 
  [1:0 Ферах Хайрула 7'-д, 1:1 Николай Илчев 48', 2:1 Ферах Хайрула 90'], 200 зрители

                           II кръг

19 август 2016, петък, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Карнобат (Карнобат)          1:2 (0:1) 
  [0:1 Петър Колев 23', 0:2 Живко Димов 61', 1:2 Виктор Каварджиев 70'], 200 зрители
20 август 2016, събота, 18:00 ч:
Елхово (Елхово) - Свиленград 1921 (Свиленград)            0:2 (0:1) 
  [0:1 Иван Алексов 35', 0:2 Сава Бончев Савов 90'+2'], 300 зрители
Миньор (Раднево) - Атлетик (Куклен)                       0:0 
  200 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Гигант (Съединение)                    5:3 (2:1) 
  [0:1 Михаил Митев 2', 1:1 Динко Дерменджиев 37', 2:1 Енчо Стоянов 45',
   2:2 Иван Караманов 52', 3:2 Станислав Славов 59', 3:3 Благовест Зайцев 71',
   4:3 Иван Жечев 86', 5:3 Александър Андонов 87'], 200 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Арда (Кърджали)                3:0 (1:0) 
  [1:0 Сашко Лачев 25', 2:0 Иван Гендов 50', 3:0 Венцислав Изевков 88'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)    0:0 
  [ид: Георги Куртев (Е) 37'], 200 зрители
Марица (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)                  1:0 (0:0) 
  [1:0 Георги Костадинов Георгиев 77'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Верея II (Стара Загора)        4:4 (2:2) 
  [0:1 Ангел Костов 1', 1:1 Георги Славчев 7', 1:2 Николай Стоичков 18',
   2:2 Георги Петров 36', 2:3 Ангел Костов 47', 2:4 Евгени Минев 70',
   3:4 Георги Петров 73', 4:4 Александър Стойчев 89']
  [чк: Николай Стоичков (В) в 90'], 250 зрители
21 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Любимец (Любимец) - Розова долина (Казанлък)              0:4 (0:1) 
  [0:1 Емил Рачев 33', 0:2 Николай Георгиев 50', 0:3 Атанас Апостолов 72',
   0:4 Емил Рачев 74'], 100 зрители

                           I кръг - отложен мач

24 август 2016, сряда, 18:00 ч:
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Любимец (Любимец)                       2:1 
  [1:0 Ферах Хайрула 7'-д, 1:1 Николай Илчев 48', 2:1 Ферах Хайрула 90'], 200 зрители

                           III кръг

27 август 2016, събота, 18:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)      1:0 (0:0) 
  [1:0 Ангел Костов 79']
  [чк: Йордан Жаров (А) 70', Веселин Филипов (А) 80'], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Борислав 2009 (Първомай)          3:2 (1:1) 
  [1:0 Денислав Атанасов 3', 1:1 Георги Петров 24', 1:2 Шабан Осман 64',
   3:2 Мариян Чернаев 78'-д,88'], 300 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Евроколеж (Пловдив)                     2:1 (0:0) 
  [2:0 Росен Пенков 69',73'; 2:1 Николай Димитров Николов 80'], 200 зрители
Розова долина (Казанлък) - Раковски 2011 (Раковски)       2:0 (1:0) 
  [2:0 Емил Рачев 45',56'], 170 зрители
Гигант (Съединение) - Любимец (Любимец)                   6:1 (4:0) 
  [1:0 Иван Караманов 4', 3:0 Константин Атанасов 12',28'; 4:0 Благовест Зайцев 42',
   4:1 Николай Валентинов Николаев 57', 5:1 Благовест Зайцев 61', 6:1 Емил Стоев 67']
  [ид: Атанас Евтимов (Л) _'], 200 зрители
Атлетик (Куклен) - Ураган (Бояджик)                       0:1 (0:0) 
  [0:1 Станислав Славов 85'], 250 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево)           2:0 (0:0) 
  [1:0 Костадин Желев 71', 2:0 Янко Енчев 74'], 100 зрители
Карнобат (Карнобат) - Елхово (Елхово)                     4:1 (2:1) 
  [1:0 Петър Колев 3', 1:1 Йордан Панчев 5',  2:1 Марин Димитров Маринов 26',
   3:1 Георги Жеков 60', 4:1 Петър Колев 82'], 500 зрители
28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Марица (Пловдив)       0:3 (0:1) 
  [0:2 Венцислав Гюзелев 37',59'; 0:3 Георги Костадинов Георгиев 75'], 120 зрители

                           IV кръг

31 август 2016, сряда, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Елхово (Елхово)              3:2 (2:1) 
  [1:0 Александър Христев 20', 2:0 Халибрям Кърмаджъ 25', 2:1 Димитър Тодоров 31',
   3:1 Тодор Стоянов Тодоров 82', 3:2 Йордан Панчев 90'], 50 зрители
Миньор (Раднево) - Карнобат (Карнобат)                    0:3 (0:1) 
  [0:1 Петър Колев 40', 0:2 Георги Жеков 48', 0:3 Димитър Атанасов Попов 72'], 100 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Свиленград 1921 (Свиленград)           1:2 
  [0:1 Костадин Желев 54', 0:2 Анастас Попов 72', 1:2 Стойко Колев 88'], 100 зрители
Любимец (Любимец) - Атлетик (Куклен)                      2:6 (2:4) 
  [0:1 Борислав Хаджиев 11', 0:2 Димитър Джонджоров 18', 1:2 Атанас Евтимов 29',
   1:3 Борислав Хаджиев 31', 1:4 Васил Гуджев 39', 2:4 Николай Валентинов Николаев 41',
   2:5 Борислав Хаджиев 71', 2:6 Димитър Джонджоров 86']
  [чк: Васил Гуджев (А) 81'], 50 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)            отложен * 
* - отложен заради участието на Гигант в турнира за Купата на България.
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)            отложен * 
* - отложен заради участието на Розова долина в турнира за Купата на
    България.
Марица (Пловдив) - Арда (Кърджали)                        отложен * 
* - отложен заради участието на Арда в турнира за Купата на България.
Борислав 2009 (Първомай) - Димитровград 1947 (Дмгр)       1:0 (1:0) 
  [1:0 Александър Стойчев 12'], 500 зрители
Верея II (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)           0:1 (0:0) 
  [0:1 Георги Йорданов Георгиев 76'], 100 зрители
14 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Марица (Пловдив) - Арда (Кърджали)                        7:1 (4:1) 
  [1:0 Самер Алхусейн 7', 2:0 Венцислав Гюзелев 17'-д, 3:0 Красимир Иванов 23',
   4:0 Георги Костадинов Георгиев 31', 4:1 Ферах Хайрула 36', 5:1 Георги Костадинов Георгиев 57',
   6:1 Димитър Юруков 60', 7:1 Мирослав Пушкаров 66']
  [чк: Сюлейман Шефкет (А) 19'], 150 зрители
21 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)            1:2 (1:1) 
  [0:1 Константин Атанасов 25', 1:1 Сашко Лачев 31', 1:2 Константин Атанасов 72'-д], 100 зрители
12 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)            2:1 (0:1) 
  [0:1 Атанас Апостолов 14', 1:1 Серафим Михайлов 56', 2:1 Борис Малев 70'], 64 зрители

                           V кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)        1:1 (1:1) 
  [1:0 Мариян Чернаев 3', 1:1 Стефан Чилингиров 12'], 200 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Борислав 2009 (Първомай)                2:2 (1:2) 
  [0:1 Илия Длагонски 6', 0:2 Пейо Батинов 27', 1:2 Ерай Салиф 38', 
   2:2 Емил Казиев 53'], 250 зрители
Розова долина (Казанлък) - Марица (Пловдив)               1:0 (0:0) 
  [1:0 Емил Рачев 63'], 180 зрители
Гигант (Съединение) - Евроколеж (Пловдив)                 3:1 (2:0) 
  [2:0 Константин Атанасов 12',19'; 3:0 Стойчо Бебелеков 69', 3:1 Серафим Михайлов 77'], 100 зрители
Атлетик (Куклен) - Раковски 2011 (Раковски)               3:4 
  [0:2 Иван Гендов 6',14'; 1:2 Йордан Ковачев 39', 1:3 Иван Гендов 63',
   2:3 Никола Домакинов 89', 2:4 Венцислав Изевков 90'+1', 3:4 Димитър Джонджорорв 90'+2']
  [чк: Рангел Кордов (Р) 82'], 300 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Любимец (Любимец)          2:1 (2:1) 
  [0:1 Милен Савов 21', 2:1 Анастас Попов 30'-д,40'], 200 зрители
Карнобат (Карнобат) - Ураган (Бояджик)                    3:1 (2:0) 
  [1:0 Живко Димов 35', 3:0 Петър Колев 41',47'; 3:1 Станимир Арсениев Димитров 90'+2'], 300 зрители
Елхово (Елхово) - Миньор (Раднево)                        4:0 (2:0) 
  [1:0 Станимир Тодоров 3', 2:0 Димитър Тодоров 40', 3:0 Димитър Баев 63',
   4:0 Станимир Тодоров 84'], 100 зрители
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Верея II (Стара Загора)        1:1 (1:0) 
  [1:0 Цветомир Матев 34', 1:1 Станимир Спасов 51'], 200 зрители

                           VI кръг

9 септември 2016, петък, 17:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Розова долина (Казанлък)       4:2 (1:2) 
  [0:1 Емил Рачев 13', 1:1 Шабан Осман 21', 1:2 Григор Георгиев 45',
   2:2 Пейо Батинов 58', 3:2 Георги Петров 64', 4:2 Александър Стойчев 79'], 200 зрители
10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Миньор (Раднево)             4:1 (2:0) 
  [1:0 Виктор Кавaрджиев 27', 2:0 Златомир Георгиев 39'-аг, 3:0 Неджиб Неджиб 66',
   4:0 Йордан Жаров 75', 4:1 Добромир Димитров Димитров 84'], 100 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Елхово (Елхово)                        2:2 (1:1) 
  [1:0 Динко Дерменджиев 39', 1:1 Димитър Тодоров 45', 1:2 Калоян Ангелов 56',
   2:2 Иван Жечев 77'], 120 зрители
Любимец (Любимец) - Карнобат (Карнобат)                   1:1 (0:1) 
  [0:1 Живко Димов 43', 1:1 Димитър Байдаков 48'], 100 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Свиленград 1921 (Свиленград)   1:1 (1:1) 
  [1:0 Иван Гендов 8', 1:1 Христо Стефанов 24'], 150 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                    3:3 (2:2) 
  [0:1 Димитър Джонджоров 15', 1:1 Николай Димитров Николов 16', 1:2 Станимир Ковачев 22',
   2:2 Серафим Михайлов 42', 2:3 Димитър Джонджоров 80', 3:3 Серафим Михайлов 84'], 100 зрители
Марица (Пловдив) - Гигант (Съединение)                    2:0 (1:0) 
  [2:0 Димитър Юруков 37',77'], 2 000 зрители
Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)          1:1 (0:0) 
  [0:1 Кирчо Крумов 51', 1:1 Добромир Георгиев Димитров 64'], 60 зрители
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Арда (Кърджали)                 4:1 (1:0) 
  [1:0 Ангел Костов 18', 2:0 Кольо Чахов 53', 3:0 Ангел Костов 55',
   3:1 Емил Казиев 64', 4:1 Ангел Костов 87']
  [чк: Мухарем Мухарем (А) след края на мача], 100 зрители

                           IV кръг - отложен мач

14 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Марица (Пловдив) - Арда (Кърджали)                        7:1 (4:1) 
  [1:0 Самер Алхусейн 7', 2:0 Венцислав Гюзелев 17'-д, 3:0 Красимир Иванов 23',
   4:0 Георги Костадинов Георгиев 31', 4:1 Ферах Хайрула 36', 5:1 Георги Костадинов Георгиев 57',
   6:1 Димитър Юруков 60', 7:1 Мирослав Пушкаров 66']
  [чк: Сюлейман Шефкет (А) 19'], 150 зрители

                           VII кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)     2:1 (0:1) 
  [0:1 Халибрям Кърмаджъ 2', 1:1 Филип Сантов 50', 2:1 Цветомир Матев 89'], 200 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Загорец (Нова Загора)                   0:1 (0:0) 
  [0:1 Денислав Атанасов 64'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Верея II (Стара Загора)        3:2 (2:1) 
  [1:0 Емил Рачев 3'-д, 1:1 Николай Стоичков 13', 2:1 Атанас Апостолов 37',
   3:1 Кристиан Петров 62', 3:2 Цветан Чахов 90'+3']
  [чк: Васил Ботев (В) 52'], 400 зрители
Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)            1:5 (1:2) 
  [0:1 Александър Стойчев 29', 0:2 Георги Петров 36', 1:2 Благовест Зайцев 45'+2',
   1:3 Георги Петров 67', 1:4 Валентин Славов 87', 1:5 Александър Стойчев 90'+1']
  [чк: Георги Петров (Б) 70'], 150 зрители
Атлетик (Куклен) - Марица (Пловдив)                       1:0 (0:0) 
  [1:0 Илхан Ибрамчик 63'], 200 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Евроколеж (Пловдив)        2:6 (1:5) 
  [0:1 Серафим Михайлов 16', 0:2 Тодор Тимонов 22', 0:3 Серафим Михайлов 24',
   0:4 Тодор Тимонов 27', 1:4 Сава Бончев Савов 43', 1:5 Мирослав Караилиев 44',
   1:6 Серафим Михайлов 63', 2:6 Костадин Желев 86'], 200 зрители
Карнобат (Карнобат) - Раковски 2011 (Раковски)            7:2 (4:0) 
  [1:0 Петър Колев 18', 2:0 Живко Димов 24'-д, 3:0 Йозгюр Садула 28'-д,
   4:0 Петър Колев 38', 5:0 Живко Димов 54', 5:1 Запрян Тодоров Запрянов 58'-д,
   6:1 Яни Николов 63', 7:1 Петър Колев 73', 7:2 Иван Гендов 75'], 500 зрители
Елхово (Елхово) - Любимец (Любимец)                       0:2 (0:1) 
  [0:1 Николай Валентинов Николаев 44', 0:2 Венцислав Йорданов 85'], 100 зрители
Миньор (Раднево) - Ураган (Бояджик)                       2:0 (0:0) 
  [1:0 Николай Желев Димитров 69', 2:0 Стоян Краешников 74'], 100 зрители

                           VIII кръг - изтеглен мач

20 септември 2016, вторник, 17:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)               0:0 
  250 зрители

                           IV кръг - отложен мач

21 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)            1:2 (1:1) 
  [0:1 Константин Атанасов 25', 1:1 Сашко Лачев 31', 1:2 Константин Атанасов 72'-д], 100 зрители

                           VIII кръг

20 септември 2016, вторник, 17:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)               0:0 
  250 зрители
21 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)               изтеглен 
24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ураган (Бояджик)             2:0 (2:0) 
  [2:0 Йордан Жаров 8',42']
  [чк: Николай Петров (У) 67'], 118 зрители
Любимец (Любимец) - Миньор (Раднево)                      1:1 (1:1) 
  [1:0 Димитър Байдаков 7', 1:1 Николай Желев Димитров 20'], 100 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Елхово (Елхово)                4:2 (2:1) 
  [1:0 Сашко Лачев 11', 2:0 Запрян Тодоров Запрянов 12', 2:1 Данаил Попов 44',
   3:1 Иван Гендов 71', 3:2 Станимир Тодоров 76', 4:2 Павел Янев 84'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)                 2:1 (0:0) 
  [1:0 Сезгин Четин 67', 2:0 Веселин Отман 90'+2', 2:1 Петър Колев 90'+3'-д]
  [чк: Пламен Димитров (К) 80'], 100 зрители
Марица (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)           4:1 (2:0) 
  [1:0 Венцислав Гюзелев 7', 2:0 Георги Костадинов Георгиев 16', 2:1 Костадин Желев 50',
   3:1 Венцислав Гюзелев 57', 4:1 Борислав Караматев 62'], 150 зрители
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          1:0 (1:0) 
  [1:0 Мариян Чернаев 45'-д], 152 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда (Кърджали)        3:2 (0:0) 
  [0:1 Дамян Чаушев 66', 1:1 Цветомир Матев 69', 1:2 Ферах Хайрула 78',
   2:2 Живко Митев 79', 3:2 Кирчо Крумов 81'], 150 зрители
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Гигант (Съединение)             3:1 (2:0) 
  [0:1 Андонис Василиадис 5', 1:1 Ангел Костов 26', 2:1 Венцислав Иванов 52',
   3:1 Евгени Минев 56'], 150 зрители

                           IX кръг

30 септември 2016, петък, 16:00 ч:
Елхово (Елхово) - Евроколеж (Пловдив)                     2:1 (1:1) 
  [1:0 Калоян Ангелов 15', 1:1 Николай Димитров Николов 22', 2:1 Димитър Тодоров 70'-д], 200 зрители
1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)              0:0 
  60 зрители
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)       3:0 (1:0) 
  [1:0 Петко Георгиев 14', 2:0 Емил Рачев 61', 3:0 Ахмед Сюнетчиев 90'+2'], 200 зрители
Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)               1:3 (1:1) 
  [0:1 Добромир Георгиев Димитров 16', 1:1 Благовест Зайцев 37', 1:2 Денислав Атанасов 63',
   1:3 Цветан Йотов 83'-аг], 100 зрители
Атлетик (Куклен) - Верея II (Стара Загора)                3:0 (1:0) 
  [2:0 Сезен Ибрямов 11',53';  3:0 Димитър Джонджоров 67'], 100 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Борислав 2009 (Първомай)   2:0 (0:0) 
  [1:0 Анастас Попов 54'-д, 2:0 Костадин Желев 63'], 155 зрители
Карнобат (Карнобат) - Марица (Пловдив)                    2:1 (1:1) 
  [1:0 Димитър Петров 13', 1:1 Николай Павлов 40', 2:1 Петър Колев 54'], 300 зрители
Миньор (Раднево) - Раковски 2011 (Раковски)               0:3 (0:1) 
  [0:1 Сашко Лачев 43', 0:3 Иван Гендов 50',87'], 100 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Любимец (Любимец)                      1:1 
  [1:0 Александър Андонов 4', 1:1 Венцислав Йорданов 12']
  [чк: Иван Жечев (У) 87'], 120 зрители

                           X кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Любимец (Любимец)            1:1 (1:0) 
  [1:0 Халибрям Кърмаджъ 15', 1:1 Иван Йорданов 86']
  [ид: Николай Валентинов Николаев (Л) 90'+1']
  [чк: Станимир Иванов (А) 89'], 150 зрители
Марица (Пловдив) - Елхово (Елхово)                        7:0 (3:0) 
  [1:0 Николай Павлов 3', 2:0 Мирослав Пушкаров 19', 3:0 Димитър Юруков 31',
   4:0 Георги Костадинов Георгиев 60', 6:0 Венцислав Гюзелев 73',85'-д, 7:0 Георги Костадинов Георгиев 85'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Карнобат (Карнобат)            2:1 (1:0) 
  [1:0 Кристиян Ватралев 6', 2:0 Георги Петров 51', 2:1 Живко Димов 73'-д]
  [чк: Кристиян Ватралев (Б) 81'], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Атлетик (Куклен)                  5:1 (2:1) 
  [0:1 Димитър Джонджоров 24', 3:1 Мариян Чернаев 32',42',46'; 4:1 Хюсеин Филипов 64',
   5:1 Георги Димитров Георгиев 81'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)    4:2 (2:1) 
  [1:0 Цветомир Матев 20'-д, 2:0 Филип Сантов 22', 2:1 Константин Атанасов 25',
   3:1 Филип Сантов 69', 3:2 Константин Атанасов 78', 4:2 Недялко Хубенов Колев 85'], 100 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Розова долина (Казанлък)                2:2 (1:1) 
  [0:1 Владислав Калайджиев 7', 1:1 Дамян Чаушев 30', 2:1 Ерай Салиев 56',
   2:2 Емил Рачев 64'], 50 зрители
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Ураган (Бояджик)               4:1 (4:0) 
  [1:0 Иван Гендов 9', 2:0 Красимир Андонов 16'-д, 3:0 Павел Янев 22',
   4:0 Запрян Тодоров Запрянов 37', 4:1 Динко Дерменджиев 63'], 150 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Миньор (Раднево)                    1:0 (0:0) 
  [1:0 Тодор Тимонов 77'], 100 зрители
Верея II (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)    3:2 (3:1) 
  [0:1 Костадин Желев  9', 1:1 Евгени Минев 19',  2:1 Николай Стоичков 22',
   3:1 Ангел Костов 27', 3:2 Иван Алексиев 90'+2'], 100 зрители

                           IV кръг - отложен мач

12 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)            2:1 (0:1) 
  [0:1 Атанас Апостолов 14', 1:1 Серафим Михайлов 56', 2:1 Борис Малев 70'], 64 зрители

                           XI кръг

14 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) - Арда (Кърджали)                     2:1 (1:1) 
  [0:1 Ерай Салиф 25', 1:1 Благовест Зайцев 29', 1:1 Иван Караманов 71'], 150 зрители
15 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Верея II (Стара Загора)             3:1 (2:1) 
  [0:1 Венцислав Иванов 8', 1:1 Живко Димов 30', 2:1 Петър Колев 41',
   3:1 Живко Димов 55']
  [чк: Димитър Попов (К) 77'], 100 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Евроколеж (Пловдив)                    4:3 (2:2) 
  [0:1 Мирослав Караилиев 6', 2:1 Станислав Славов 31',32'; 2:2 Николай Димитров Николов 40',
   3:2 Станислав Славов 54', 4:2 Добрин Дилянов 56', 4:3 Георги Куртев 79']
  [чк: Николай Бончев (Е) 35'], 100 зрители
15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)     2:0 (0:0) 
  [1:0 Григор Георгиев 57', 2:0 Емил Рачев 88'], 150 зрители
Атлетик (Куклен) - Димитровград 1947 (Димитровград)       1:0 (1:0) 
  [1:0 Борислав Хаджиев 40'], 118 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Загорец (Нова Загора)      0:1 (0:1) 
  [0:1 Мариян Чернаев 25'], 100 зрители
Елхово (Елхово) - Борислав 2009 (Първомай)                2:1 (0:0) 
  [1:0 Йордан Панчев 50', 2:0 Калоян Ангелов 54', 2:1 Александър Стойчев 88'], 150 зрители
Миньор (Раднево) - Марица (Пловдив)                       0:6 (0:2) 
  [0:1 Венцислав Гюзелев 19', 0:2 Николай Павлов 44', 0:3 Димитър Юруков 53',
   0:4 Николай Павлов 71', 0:5 Венцислав Гюзелев 74', 0:6 Димитър Юруков 90'], 100 зрители
Любимец (Любимец) - Раковски 2011 (Раковски)              1:4 (1:2) 
  [0:1 Иван Гендов 11', 1:1 Димитър Байданов 14', 1:3 Иван Гендов 37',60';
   1:4 Запрян Тодоров Запрянов 72'], 50 зрители

                           XII кръг

21 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Марица (Пловдив) - Ураган (Бояджик)                       4:0 (3:0) 
  [1:0 Венцислав Гюзелев 19', 2:0 Даниел Веселинов Спасов 24', 3:0 Николай Павлов 31',
   4:0 Борислав Никифоров 81'], 100 зрители
22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)     2:4 (0:2) 
  [0:1 Иван Гендов 8', 0:2 Сашко Лачев 31', 0:3 Иван Гендов 71',
   0:4 Стефан Рабаджийски 84', 1:4 Йордан Жаров 85', 2:4 Веселин Филипов 87']
  [чк: Анатоли Киков (Р) _'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Любимец (Любимец)                   4:2 (2:2) 
  [0:1 Милен Савов 12', 1:1 Серафим Михайлов 28', 1:2 Димитър Байданов 30',
   3:2 Георги Куртев 33',64'; 4:2 Атанас Савов 90'+2'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Миньор (Раднево)               3:0 (0:0) 
  [1:0 Димитър Динков Димитров 50'-аг, 3:0 Шабан Осман 74',90']
  [чк: Боян Пламенов (М) 35'], 250 зрители
Загорец (Нова Загора) - Карнобат (Карнобат)               2:0 (0:0) 
  [1:0 Юлий Шекеров 81', 2:0 Хюсейн Филипов 90']
  [чк: Диян Лефтеров (К) 80', Пламен Димитров (К) 82'], 500 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград 1921 (Свиленград)   1:2 (0:2) 
  [0:1 Жеко Йорданов 19'-аг, 0:2 Иван Ангелов 40', 1:2 Цветомир Матев 70'-д], 150 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Атлетик (Куклен)                        1:1 (0:0) 
  [1:0 Росен Пенков 72', 1:1 Олгин Чобан 90'], 200 зрители
Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение)            2:1 (1:0) 
  [1:0 Ахмед Сюнетчиев 27', 1:1 Емил Стоев 75', 2:1 Емил Рачев 79'], 200 зрители
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Елхово (Елхово)                 2:3 (1:0) 
  [1:0 Цветан Чахов 21', 1:1 Димитър Баев 57'-д, 1:2 Калоян Ангелов 85',
   1:3 Светлозар Манчев 90'+3', 2:3 Кольо Чахов 90'+3'], 150 зрители

                           XIII кръг

29 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)          0:1 (0:1) 
  [0:1 Веселин Филипов 35'], 150 зрители
Атлетик (Куклен) - Розова долина (Казанлък)               1:0 (0:0) 
  [1:0 Борислав Хаджиев 64'], 150 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда (Кърджали)            1:1 (0:1) 
  [0:1 Алпай Мурад 42', 1:1 Сава Бончев Савов 77'], 200 зрители
Карнобат (Карнобат) - Димитровград 1947 (Димитровград)    1:0 (1:0) 
  [1:0 Петър Колев 37'], 200 зрители
Елхово (Елхово) - Загорец (Нова Загора)                   0:2 (0:1) 
  [0:1 Явор Иванов 16', 0:2 Хюсеин Филипов 76'], 500 зрители
Миньор (Раднево) - Верея II (Стара Загора)                0:2 (0:1) 
  [0:1 Венцислав Иванов 32', 0:2 Кольо Чахов 57'], 200 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Борислав 2009 (Първомай)               2:1 (2:1) 
  [1:0 Иван Жечев 9', 1:1 Георги Петров 14', 2:1 Иван Иванов Иванов 32'], 100 зрители
Любимец (Любимец) - Марица (Пловдив)                      0:4 (0:2) 
  [0:1 Венцислав Гюзелев 10', 0:2 Даниел Веселинов Спасов 18', 0:3 Аян Аянов Садъков 47',
   0:4 Николай Павлов 70'], 50 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Евроколеж (Пловдив)            1:1 (0:1) 
  [0:1 Борис Малев 16', 1:1 Сашко Лачев 90'-д], ~ 300 зрители

                           XIV кръг

4 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)          1:3 (0:2) 
  [0:1 Тодор Тимонов 2', 0:2 Борис Малев 35', 0:3 Тодор Тимонов 49',
   1:3 Стефан Чилингиров 83'], 150 зрители
Марица (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)               5:0 (3:0) 
  [1:0 Николай Павлов 3', 2:0 Асен Самуилов 4'-аг, 3:0 Венцислав Гюзелев 20',
   4:0 Даниел Веселинов Спасов 58', 5:0 Димитър Юруков 72']
  [чк: Асен Самуилов (Р) 73'], 200 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Любимец (Любимец)              2:0 (1:0) 
  [1:0 Александър Стойчев 20', 2:0 Георги Петров 49'], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                  4:0 (3:0) 
  [1:0 Мариян Чернаев 24', 2:0 Юлий Шекеров 35', 3:0 Явор Иванов 42',
   4:0 Георги Йорданов Георгиев 48']
  [чк: Георги Йорданов Георгиев (З) 75'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Елхово (Елхово)        2:1 (2:1) 
  [0:1 Светлозар Манчев 25', 2:1 Цветомир Матев 30'-д,36'-д], 80 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Карнобат (Карнобат)                     1:2 (0:0) 
  [0:1 Яни Николов 46', 0:2 Георги Жеков 57', 1:2 Павел Замфиров 83'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)   4:2 (3:0) 
  [1:0 Владислав Калайджиев 7', 2:0 Кристиан Петров 28', 3:0 Владислав Калайджиев 37',
   4:0 Михаил Лалев 64', 4:1 Анастас Попов 67', 4:2 Костадин Желев 77'], 118 зрители
Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен)                    1:1 (0:0) 
  [1:0 Цветан Йотов 65', 1:1 Борислав Хаджиев 86'], 100 зрители
9 ноември 2016, сряда, 14:30 ч:
Верея II (Стара Загора) - Ураган (Бояджик)                7:0 (3:0) 
  [1:0 Ангел Костов 11', 3:0 Венцислав Иванов 15',17'; 4:0 Никола Миренски 53',
   5:0 Венцислав Иванов 56', 6:0 Николай Стоичков 65', 7:0 Венцислав Иванов 80'], 50 зрители

                           XV кръг

11 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград)             2:0 (2:0) 
  [1:0 Сезен Ибрямов 4', 2:0 Васил Гуджев 36'], 150 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Гигант (Съединение)        3:3 (3:1) 
  [1:0 Анастас Попов 6', 1:1 Иван Караманов 24', 2:1 Костадин Желев 31',
   3:1 Анастас Попов 45'-д, 3:3 Константин Атанасов 51'-д,72'], 150 зрители
Карнобат (Карнобат) - Розова долина (Казанлък)            1:2 (1:2) 
  [1:0 Живко Димов 9', 1:1 Григор Георгиев 15', 1:2 Димитър Вакавлиев 30'], 300 зрители
Елхово (Елхово) - Арда (Кърджали)                         1:2 (0:2) 
  [0:1 Ферах Хайрула 11', 0:2 Ерай Салиф 40', 1:2 Димитър Баев 56'], 200 зрители
Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)       0:1 (0:1) 
  [0:1 Цветомир Матев 23'], 70 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Борислав 2009 (Първомай)       0:1 (0:0) 
  [0:1 Кристиян Николов 77'], 100 зрители
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Загорец (Нова Загора)                  1:1 (0:0) 
  [1:0 Георги Христов 54', 1:1 Юлий Шекеров 84']
  [чк: Явор Тенев (З) 33'], 118 зрители
Любимец (Любимец) - Верея II (Стара Загора)               3:1 (0:1) 
  [0:1 Ангел Костов 20', 1:1 Мариян Иванов 55', 3:1 Димитър Ангелов Димитров 70',90'+3']
  [чк: Кольо Чахов (В) 88'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Марица (Пловдив)                    0:2 (0:2) 
  [0:1 Димитър Юруков 30', 0:2 Борислав Караматев 40'], 250 зрители

                           XVI кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Пловдив)             0:2 (0:1) 
  [0:1 Николай Павлов 41', 0:2 Венцислав Гюзелев 78']
  [чк: Александър Христев (А) 81', Николай Павлов (М) 89'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Евроколеж (Пловдив)            1:2 (0:1) 
  [0:1 Серафим Михайлов 37', 0:2 Сезгин Четин 48', 1:2 Шабан Осман 88'-д], 200 зрители
Загорец (Нова Загора) - Любимец (Любимец)                 2:0 (2:0) 
  [2:0 Георги Йорданов Георгиев 34',39'], 150 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Ураган (Бояджик)       1:0 (1:0) 
  [1:0 Цветомир Матеев 45']
  [чк: Георги Христов (Д) 75', Иван Жечев (У) 76'], 50 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Миньор (Раднево)                        3:1 (2:0) 
  [1:0 Ерай Бехчет 5', 2:0 Сюлейман Шефкет 43', 3:0 Ферах Хайрула 50',
   3:1 Евгени Михов 62'], 150 зрители
Розова долина (Казанлък) - Елхово (Елхово)                4:0 (4:0) 
  [1:0 Атанас Апостолов 16', 2:0 Димитър Вакавлиев 31', 3:0 Кристиан Петров 33',
   4:0 Димитър Вакавлиев 42']
  [чк: Пламен Христов (Е) 28'], 100 зрители
Гигант (Съединение) - Карнобат (Карнобат)                 1:2 (1:0) 
  [1:0 Благовест Зайцев 41', 1:1 Георги Жеков 58', 1:2 Диян Лефтеров 82']
  [чк: Петър Колев (К) 90'], 100 зрители
Атлетик (Куклен) - Свиленград 1921 (Свиленград)           2:1 (1:1) 
  [0:1 Сава Бончев Савов 15', 2:1 Станимир Ковачев 25',58']
  [чк: Йордан Ковачев (А) 73', Митко Ценовски (А) 73', Костадин Желев (С) 73'], 250 зрители
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Верея II (Стара Загора) - Раковски 2011 (Раковски)        3:0 (2:0) 
  [1:0 Никола Миренски 13', 2:0 Венцислав Иванов 18', 3:0 Ради Стайков 90'], 100 зрители

                           XVII кръг

26 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Свиленград 1921 (Свил) - Асеновец 2005 (Асеновград)       0:1 (0:0) 
  [0:1 Михаил Аврионов 77'], 100 зрители
Карнобат (Карнобат) - Атлетик (Куклен)                    4:0 (1:0) 
  [1:0 Георги Жеков 3', 2:0 Иван Сливаров 57'-аг, 4:0 Георги Жеков 78',80'], 350 зрители
Елхово (Елхово) - Гигант (Съединение)                     1:2 (1:0) 
  [1:0 Йордан Панчев 36', 1:2 Благовест Зайцев 73',78'], 100 зрители
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               1:3 (0:2) 
  [0:1 Емил Рачев 4', 0:3 Григор Георгиев 41',50'; 1:3 Стоян Краешников 89'], 150 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Арда (Кърджали)                        1:0 (0:0) * 
  [1:0 Николай Петров 89']
  [чк: Хакан Байрямов (А) 48'], 150 зрители
* - мачът започва с 25' закъснение, в 14:55, заради закъснение на охраната.
Любимец (Любимец) - Димитровград 1947 (Димитровград)      1:0 (0:0) 
  [1:0 Венцислав Йорданов 72'-д]
  [ид: Дамян Митев (Л) 2']
  [чк: Александър Шабарков (Д) _'], 50 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Загорец (Нова Загора)          1:1 (1:1) 
  [1:0 Иван Гендов 14', 1:1 Юлий Шекеров 20']
  [чк: Венцислав Изевков (Р) 69', Коста Янев (З) 69'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Верея II (Стара Загора)             4:2 (3:1) 
  [1:0 Мирослав Караилиев 22', 1:1 Ангел Костов 39', 2:1 Мирослав Караилиев 40',
   4:1 Георги Куртев 42',83', 4:2 Ради Стайков 85'], 60 зрители
Марица (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)               2:1 (1:1) 
  [1:0 Борислав Караматев 33', 1:1 Георги Петров 41', 2:1 Венцислав Гюзелев 87'], 300 зрители

                           XVIII кръг

25 февруари 2017, събота, 14:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай)     3:2 (0:1) 
  [0:1 Андрей Атанасов 3', 1:1 Керим Ходжа 48', 2:1 Михаил Аврионов 85',
   3:1 Олджай Алиев 86', 3:2 Пейо Батинов 90'+2']
  [чк: Александър Христев (А) 90'+2'], 100 зрители
Марица (Пловдив) - Верея II (Стара Загора)                8:0 (4:0) 
  [1:0 Самер Алхусеин 18', 2:0 Венцислав Гюзелев 32', 3:0 Иван Гендов 37',
   4:0 Венцислав Гюзелев 45'-д, 5:0 Борислав Караматев 50', 7:0 Рангел Игнатов 56',81',
   8:0 Иван Гендов 84'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)               0:1 (0:0) 
  [0:1 Явор Иванов 61'], 100 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Димитровград 1947 (Дмгр)       1:1 (1:0) 
  [1:0 Сашко Лачев 43', 1:1 Недялко Хубенов Колев 59'], 100 зрители
в Свиленград, ст."Колодрума": *
Любимец (Любимец) - Арда (Кърджали)                       2:0 (1:0) 
  [2:0 Венцислав Йорданов 16'-д,65'-д]
  [чк: Дамян Чаушев (А) 50'], 100 зрители
* - в Свиленград заради ремонт на стадиона в Любимец.
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Розова долина (Казанлък)               2:0 (1:0) 
  [1:0 Иван Иванов Иванов 29', 2:0 Юлий Шекеров 49'], 100 зрители
Миньор (Раднево) - Гигант (Съединение)                    1:0 (0:0) 
  [1:0 Ангел Костов 64']
  [чк: Стилиян Христов (Г) 90'+1'], 200 зрители
Елхово (Елхово) - Атлетик (Куклен)                        0:3 (0:2) 
  [0:1 Борислав Ковачев 31', 0:2 Димитър Джонджоров 33', 0:3 Станимир Ковачев 60'], 60 зрители
Карнобат (Карнобат) - Свиленград 1921 (Свиленград)        3:0 (2:0) 
  [1:0 Георги Калоянов 8', 2:0 Димитър Атанасов Попов 33', 3:0 Живко Димов 53'], 200 зрители

                           XIX кръг

4 март 2017, събота, 15:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Асеновец 2005 (Асеновград)          5:1 (4:1) 
  [1:0 Живко Димов 4', 2:0 Георги Калоянов 17', 3:0 Георги Жеков 30',
   3:1 Стефан Чилингиров 40'-д, 4:1 Димитър Петров 44', 5:1 Георги Жеков 75']
  [чк: Васил Богданов (А) 75'], 420 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Елхово (Елхово)            1:0 (1:0) 
  [1:0 Никола Василев Димитров 26'], 100 зрители
Атлетик (Куклен) - Миньор (Раднево)                       0:1 (0:1) 
  [0:1 Ангел Костов 19]
  [чк: Иво Янев (М) 80'], 300 зрители
Гигант (Съединение) - Ураган (Бояджик)                    1:0 (1:0) 
  [1:0 Добрин Орловски 10'-д], 150 зрители
Розова долина (Казанлък) - Любимец (Любимец)              2:1 (1:1) 
  [1:0 Григор Георгиев 21', 1:1 Ивайло Тодоров 27', 2:1 Владислав Калайджиев 90'+4']
  [чк: Мартин Беломорски (Л) 78'], 100 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Раковски 2011 (Раковски)                3:1 (1:1) 
  [0:1 Стефан Рабаджийски 13', 2:1 Ферах Хайрула 22',81'-д; 3:1 Ахмед Осман 86'], 250 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Евроколеж (Пловдив)    2:0 (1:0) 
  [1:0 Иван Калинов 11', 2:0 Цветомир Матев 78'-д], 50 зрители
Загорец (Нова Загора) - Марица (Пловдив)                  1:0 (0:0) 
  [1:0 Георги Йорданов Георгиев 59'], 250 зрители
5 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Борислав 2009 (Първомай)        1:4 (1:2) 
  [0:1 Шабан Осман 4', 0:2 Васил Колев 15', 1:2 Данко Петков 28',
   1:4 Андрей Атанасов 56',87'], 200 зрители

                           XX кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Верея II (Стара Загора)      6:0 (2:0) 
  [2:0 Веселин Филипов 3'-д,27'-д; 3:0 Олджай Алиев 74', 4:0 Мартин Анастасов 76',
   5:0 Стефан Чилингиров 81', 6:0 Мутлу Алиев 82']
  [чк: Християн Първанов (В) 26'], 200 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Загорец (Нова Загора)          1:1 (1:1) 
  [1:0 Шабан Осман 32', 1:1 Мариян Чернаев 37'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Арда (Кърджали)                     4:0 (2:0) 
  [2:0 Серафим Михайлов 22',34'; 3:0 Мирослав Бориславов 47', 4:0 Серафим Михайлов 60'], 8 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Розова долина (Казанлък)       1:6 (0:4) 
  [0:1 Петко Георгиев 8', 0:2 Григор Георгиев 34', 0:3 Кристиан Петров 40',
   0:4 Николай Стоичков 42', 1:4 Михаел Пърчев 63', 1:5 Кристиан Петров 65',
   1:6 Николай Стоичков 88'], 80 зрители
в Свиленград, ст."Колодрума": *
Любимец (Любимец) - Гигант (Съединение)                   4:4 (1:1) 
  [0:1 Добрин Орловски 3', 1:1 Николай Иванов 15', 1:2 Йълмаз Исмаил Сюлейман 56',
   1:3 Андонис Василиадис 57', 3:3 Венцислав Йорданов 68',70'; 4:3 Николай Иванов 80',
   4:4 Цветан Йотов 87']
  [чк: Михаил Митев (Г) 85'], 50 зрители
* - в Свиленград заради ремонт на стадиона в Любимец.
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Атлетик (Куклен)                       1:0 (1:0) 
  [1:0 Стойко Колев 25']
  [чк: Мирослав Кайряков (А) 80'], 100 зрители
Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)           1:1 (1:1) 
  [0:1 Стоян Краешников 35', 1:1 Ангел Костов 41'], 150 зрители
Елхово (Елхово) - Карнобат (Карнобат)                     2:4 (0:2) 
  [0:1 Георги Калоянов 11', 0:2 Петър Колев 17', 0:3 Георги Калоянов 54'-д,
   2:3 Калоян Ангелов 73'-д,86; 2:4 Георги Жеков 90'+4'], 200 зрители
11 март 2017, събота, 16:00 ч:
в кв.Коматево, Пловдив:
Марица (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)       2:0 (2:0) 
  [1:0 Рангел Игнатов 15', 2:0 Иван Гендов 37'], 20 зрители

                           XXI кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Елхово (Елхово) - Асеновец 2005 (Асеновград)              0:2 (0:1) 
  [0:1 Халибрям Кърмаджъ 20', 0:2 Михаил Аврионов 71'], 100 зрители
Карнобат (Карнобат) - Миньор (Раднево)                    2:2 (1:0) 
  [1:0 Петър Колев 7', 1:1 Калоян Славов 49', 1:2 Янко Енчев 60',
   2:2 Георги Жеков 73'], 150 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Ураган (Бояджик)           1:1 (1:0) 
  [1:0 Анастас Попов 34'-д, 1:1 Юлий Шекеров 78']
  [чк: Иван Жечев (У) 35'], 100 зрители
Атлетик (Куклен) - Любимец (Любимец)                      4:1 (3:1) 
  [2:0 Димитър Джонджоров 25',28'; 2:1 Димитър Байдаков 38', 4:1 Станимир Ковачев 42',71']
  [чк: Николай Валентинов Николаев (Л) 58'], 100 зрители
Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски)            5:1 (2:0) 
  [1:0 Добрин Орловски 14', 2:0 Цветан Йотов 26', 3:0 Добрин Орловски 59',
   4:0 Иван Караманов 62', 4:1 Сашко Лачев 71', 5:1 Йълмаз Исмаил Сюлейман 86']
  [чк: Венцислав Изевков (Р) 60'], 300 зрители
Розова долина (Казанлък) - Евроколеж (Пловдив)            4:0 (1:0) 
  [1:0 Григор Георгиев 21', 2:0 Емил Рачев 48', 3:0 Атанас Апостолов 52',
   4:0 Диян Динев 67'], 300 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Марица (Пловдив)                        2:3 (0:2) 
  [0:1 Борислав Караматев 20', 0:2 Венцислав Гюзелев 26', 0:3 Борислав Караматев 47',
   1:3 Хакан Байрямов 71', 2:3 Ахмед Осман 90'], 150 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Борислав 2009 (Първомай)       1:1 (0:1) 
  [0:1 Андрей Атанасов 29', 1:1 Недялко Хубенов Колев 80'], 150 зрители
Загорец (Нова Загора) - Верея II (Стара Загора)           1:0 (1:0) 
  [1:0 Мариян Чернаев 20']
  [ид: Георги Йорданов Георгиев (З) 62'], 100 зрители

                           XXII кръг

24 март 2017, петък, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)        0:3 (0:2) 
  [0:1 Георги Йорданов Георгиев 9', 0:2 Явор Иванов 34', 0:3 Денислав Атанасов 56'], 200 зрители
Верея II (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)        1:1 (1:1) 
  [0:1 Недялко Хубенов Колев 3', 1:1 Костадин Стоянов 21']
  [чк: Панко Петков (В) _, Александър Шабарков (Д) _, Янислав Георгиев (Д) _], 200 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Арда (Кърджали)                5:0 (3:0) 
  [1:0 Андрей Атанасов 11', 2:0 Радослав Влашев 16', 3:0 Андрей Атанасов 24',
   4:0 Васил Колев 52', 5:0 Андрей Атанасов 61'], 250 зрители
Марица (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)               2:1 (2:0) 
  [2:0 Рангел Игнатов 12',30'; 2:1 Атанас Апостолов 54'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Гигант (Съединение)                 1:2 (0:1) 
  [0:2 Благовест Зайцев 17',67'; 1:2 Николай Димитров Николов 90'+3'], 70 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Атлетик (Куклен)               1:3 (1:2) 
  [0:1 Мирослав Кайряков 7', 1:1 Сашко Лачев 17', 1:2 Мехмедали Мустафов 36',
   1:3 Илхан Ибрамчик 78'], 100 зрители
Любимец (Любимец) - Свиленград 1921 (Свиленград)          0:3 (0:2) 
  [0:1 Йозгюр Садула 2', 0:2 Стоян Краешников 39', 0:3 Йозгюр Садула 86'], 118 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Карнобат (Карнобат)                    2:1 (1:0) 
  [1:0 Юлий Шекеров 30', 1:1 Георги Жеков 77', 2:1 Станимир Арсениев Димитров 85'], 200 зрители
Миньор (Раднево) - Елхово (Елхово)                        2:0 (1:0) 
  [1:0 Янко Енчев 32', 2:0 Даниел Добриков 89'], 150 зрители

                           XXIII кръг

1 април 2017, събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Асеновец 2005 (Асеновград)             4:1 (2:0) 
  [1:0 Мартин Анастасов 30'-аг, 2:0 Ангел Костов 44', 3:0 Янко Енчев 58',
   3:1 Стефан Чилингиров 63', 4:1 Атанас Кръстев 64']
  [чк: Александър Христев (А) 73', Иво Янев (М) 73'], 200 зрители
Елхово (Елхово) - Ураган (Бояджик)                        0:0 
  [чк: Станимир Тодоров (Е) 87'], 800 зрители
Карнобат (Карнобат) - Любимец (Любимец)                   2:1 (1:0) 
  [1:0 Георги Калоянов 31', 2:0 Диян Лефтеров 67', 2:1 Николай Иванов 86'-д], 550 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Раковски 2011 (Раковски)   1:0 (0:0) 
  [1:0 Анастас Попов 73'-д], 120 зрители
Атлетик (Куклен) - Евроколеж (Пловдив)                    2:1 (1:1) 
  [0:1 Тодор Тимонов 13', 1:1 Мирослав Кайряков 22', 2:1 Илхан Ибрамджик 74'], 200 зрители
Гигант (Съединение) - Марица (Пловдив)                    1:0 (1:0) 
  [1:0 Добрин Орловски 3'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Борислав 2009 (Първомай)       2:0 (1:0) 
  [1:0 Владислав Калайджиев 13', 2:0 Емил Рачев 87'], 100 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Верея II (Стара Загора)                 3:1 (2:1) 
  [0:1 Костадин Стоянов 8', 3:1 Росен Пенков 36',38',77'], 200 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Загорец (Нова Загора)          0:2 (0:0) 
  [0:2 Мариян Чернаев 66',70'], 250 зрители

                           XXIV кръг

5 април 2017, сряда, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)     2:0 (1:0) 
  [1:0 Мутлу Алиев 23', 2:0 Михаил Аврионов 77'], 200 зрители
Загорец (Нова Загора) - Арда (Кърджали)                   3:0 (2:0) 
  [1:0 Мариян Чернаев 2', 2:0 Коста Янев 23', 3:0 Иван Дянков 87'-д], 100 зрители
Верея II (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)        0:1 (0:1) 
  [0:1 Станимир Петров 43'-аг]
  [ид: Никола Миренски (В) 90'+2']
  [чк: Петко Георгиев (Рд) 76'], 200 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение)            1:0 (0:0) 
  [1:0 Александър Стойчев 87']
  [чк: Ерсин Тахсин (Г) 77'], 200 зрители
Марица (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                       3:1 (1:0) 
  [1:0 Рангел Игнатов 35', 2:0 Венцислав Гюзелев 46', 2:1 Станимир Ковачев 52'-д,
   3:1 Венцислав Гюзелев 62'], 200 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)        3:1 (2:1) 
  [1:0 Борис Малев 23', 1:1 Йозгюр Садула 26', 2:1 Георги Куртев 44',
   3:1 Николай Димитров Николов 59']
  [чк: Мирослав Караилиев (Е) 81'], 100 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Карнобат (Карнобат)            2:1 (0:1) 
  [0:1 Георги Жеков 35', 1:1 Сашко Лачев 58', 2:1 Димитър Атанасов Попов 76'-аг], 40 зрители
Любимец (Любимец) - Елхово (Елхово)                       1:0 (1:0) 
  [1:0 Николай Иванов 34'-д]
  [ид: Ивайло Тодоров (Л) 43'], 100 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Миньор (Раднево)                       2:1 (1:0) 
  [1:0 Александър Андонов 9', 1:1 Ангел Костов 58', 2:1 Стоян Маринов 80'], 200 зрители

                           XXV кръг

8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Елхово (Елхово) - Раковски 2011 (Раковски)                2:2 (0:1) 
  [0:1 Сашко Лачев 36', 1:1 Димитър Генчев 60', 1:2 Михаел Пърчев 62',
   2:2 Димитър Тодоров 72'], 50 зрители
Карнобат (Карнобат) - Евроколеж (Пловдив)                 6:0 (5:0) 
  [2:0 Живко Димов 1',17'; 3:0 Георги Калоянов 34', 4:0 Живко Димов 39',
   5:0 Ангел Лазаров 44', 6:0 Петър Колев 66'], 100 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Марица (Пловдив)           1:0 (0:0) 
  [1:0 Даниел Веселинов Спасов 83'-аг], 217 зрители
Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)               0:1 (0:1) 
  [0:1 Андрей Атанасов 40']
  [чк: Илхан Ибрамчик (А) _'], 200 зрители
Гигант (Съединение) - Верея II (Стара Загора)             2:2 (1:1) 
  [1:0 Иван Караманов 24', 2:0 Стилиян Христов 25', 2:1 Стивън Славков 68',
   2:2 Емре Емин 85'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)          0:3 (0:0) 
  [0:1 Коста Янев 46', 0:2 Георги Йорданов Георгиев 62'-д, 0:3 Цветан Чахов 80']
  [чк: Милен Христов (Рд) 61'], 450 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)        2:0 (2:0) 
  [1:0 Емил Казиев 10', 2:0 Ферах Хайрула 18'-д], 100 зрители
9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Асеновец 2005 (Асеновград)             6:0 (1:0) 
  [2:0 Стойко Колев 40',51'; 3:0 Станислав Славов 57', 4:0 Юлий Шекеров 78',
   5:0 Стойко Колев 81', 6:0 Станислав Славов 86'], 105 зрители
Миньор (Раднево) - Любимец (Любимец)                      1:2 (1:0) 
  [1:0 Янко Енчев 10'-д, 1:1 Николай Иванов 60', 1:2 Марио Йовов 63'], 80 зрители

                           XXVI кръг

14 април 2017, петък, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда (Кърджали)              1:1 (1:1) 
  [1:0 Веселин Филипов 39', 1:1 Емил Казиев 43'], 200 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък)       4:0 (1:0) 
  [1:0 Цветомир Матев 2', 2:0 Георги Христов 52', 3:0 Филип Сантов 69',
   4:0 Цветомир Матев 88'-д], 220 зрители
Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение)               6:0 (2:0) 
  [1:0 Иван Дянков 20', 2:0 Коста Янев 32', 3:0 Денислав Атанасов 52',
   4:0 Георги Димитров Георгиев 64', 5:0 Денислав Атанасов 76', 6:0 Димитър Атанасов 90'+1'], 200 зрители
Верея II (Стара Загора) - Атлетик (Куклен)                0:2 (0:0) 
  [0:1 Борислав Хаджиев 53', 0:2 Никола Праматаров 90'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Свиленград 1921 (Свиленград)   1:3 (0:0) 
  [0:1 Никола Василев Димитров 72', 0:2 Стоян Калев 78', 1:2 Андрей Атанасов 89',
   1:3 Стоян Калев 90'], 300 зрители
Марица (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)                    1:0 (1:0) 
  [1:0 Димитър Юруков 41'], 200 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Елхово (Елхово)                     3:0 (0:0) 
  [1:0 Сезгин Четин 56', 2:0 Серафим Михайлов 60', 3:0 Веселин Отман 89'], 100 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Миньор (Раднево)               2:2 (1:0) 
  [1:0 Михаел Пърчев 34', 2:0 Запрян Тодоров Запрянов 61', 2:1 Кирчо Крумов 76',
   2:2 Николай Желев Димитров 87']
  [чк: Петьо Николов (М) 84', Анатоли Киков (Р) 86'], 50 зрители
Любимец (Любимец) - Ураган (Бояджик)                      2:1 (1:0) 
  [2:0 Николай Иванов 35'-д,52'; 2:1 Стойко Колев 60'], 100 зрители

                           XXVII кръг

22 април 2017, събота, 16:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Борислав 2009 (Първомай)            1:0 (0:0) 
  [1:0 Петър Колев 49'], 400 зрители
22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Любимец (Любимец) - Асеновец 2005 (Асеновград)            2:1 (1:1) 
  [1:0 Николай Иванов 16', 1:1 Михаил Аврионов 40', 2:1 Георги Колев 47'], 100 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Раковски 2011 (Раковски)              11:1 (5:0) 
  [4:0 Юлий Шекеров 6',12',15',36'; 5:0 Стойко Колев 41', 7:0 Юлий Шекеров 49',61';
   7:1 Стефан Рабаджийски 66', 8:1 Юлий Шекеров 69', 9:1 Иван Иванов Иванов 73',
   11:1 Стойко Колев 76',84'], 70 зрители
Миньор (Раднево) - Евроколеж (Пловдив)                    4:1 (2:0) 
  [1:0 Живко Господинов 11', 2:0 Янко Енчев 18', 3:0 Николай Желев Димитров 48',
   3:1 Сезгин Четин 69', 4:1 Венцислав Иванов 90'], 500 зрители
Елхово (Елхово) - Марица (Пловдив)                        0:4 (0:3) 
  [0:1 Иван Гендов 3', 0:2 Самер Алхусейн 20', 0:4 Венцислав Гюзелев 44',62'], 120 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Верея II (Стара Загора)    1:1 (1:0) 
  [1:0 Никола Марин 31', 1:1 Виктор Петров 58'], 100 зрители
Атлетик (Куклен) - Загорец (Нова Загора)                  1:3 (0:1) 
  [0:1 Александър Хардалов 13', 1:1 Борислав Хаджиев 48', 1:3 Денислав Атанасов 71',81'], 200 зрители
Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград)    0:0 
  200 зрители
Розова долина (Казанлък) - Арда (Кърджали)                5:0 (2:0) 
  [1:0 Николай Стоичков 24', 2:0 Иван Чергев 26', 3:0 Григор Георгиев 46',
   4:0 Ахмед Сюнетчиев 74', 5:0 Григор Георгиев 77'], 150 зрители

                           XXVIII кръг

25 април 2017, вторник, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Карнобат (Карнобат)             1:3 (1:0) 
  [1:0 Петър Милков 25', 1:1 Яни Николов 60', 1:2 Димитър Атанасов Попов 62',
   1:3 Петър Колев 78'], 100 зрители
26 април 2017, сряда, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)     0:1 (0:0) 
  [0:1 Николай Стоичков 81'], 117 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Гигант (Съединение)                     3:0 (2:0) 
  [2:0 Ахмед Осман 12',45'; 3:0 Росен Пенков 70']
  [чк: Хасай Байрямов (А) 87'], 80 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Атлетик (Куклен)       2:0 (0:0) 
  [1:0 Цветомир Матев 71', 2:0 Живко Митев 84']
  [чк: Никола Домакинов (А) 66'], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)      2:0 (1:0) 
  [1:0 Александър Хардалов 21', 2:0 Георги Йорданов Георгиев 62'], 150 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Елхово (Елхово)                6:1 (2:0) 
  [3:0 Андрей Атанасов 2',38',53'; 4:0 Джунейт Узунов 79', 5:0 Илия Янков 85',
   6:0 Андрей Атанасов 88', 6:1 Георги Челебиев 89'], 200 зрители
Марица (Пловдив) - Миньор (Раднево)                       1:0 (1:0) 
  [1:0 Венцислав Гюзелев 6'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Ураган (Бояджик)                    0:1 (0:0) 
  [0:1 Юлий Шекеров 75'], 30 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Любимец (Любимец)              3:1 (1:0) 
  [1:0 Сашко Лачев 13'-д, 1:1 Атанас Сталев 72', 2:1 Венцислав Изевков 85',
   3:1 Запрян Тодоров Запрянов 90'], 100 зрители

                           XXIX кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград)     0:0 
  100 зрители
Любимец (Любимец) - Евроколеж (Пловдив)                   3:1 (2:1) 
  [1:0 Николай Валентинов Николаев 15', 2:0 Георги Колев 17', 2:1 Тодор Тимонов 31',
   3:1 Димитър Байдаков 81'], 150 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Марица (Пловдив)                       1:2 (1:1) 
  [0:1 Венцислав Гюзелев 20', 1:1 Стоян Маринов 38', 1:2 Николай Павлов 88'], 150 зрители
Миньор (Раднево) - Борислав 2009 (Първомай)               1:1 (1:1) 
  [0:1 Динко Митрев 33', 1:1 Янко Енчев 38']
  [чк: Николай Димитров (М) 55', Николай Ангелов (Б) 90'], 100 зрители
Елхово (Елхово) - Верея II (Стара Загора)                 0:5 сл. * 
  [1:0 Димитър Тодоров 3', 1:1 Костадин Стоянов 28', 1:2 Стивън Славков 45'-д]
  [чк: Пламен Христов (Е) 58', Георги Димов (Е) 65'], 127 зрители
* - прекратен в 67' при 1:2 по вина на домакините.
Карнобат (Карнобат) - Загорец (Нова Загора)               1:0 (1:0) 
  [1:0 Димитър Петров 45'+1'], 600 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)   1:2 (0:1) 
  [0:1 Иван Калинов 16', 1:1 Никола Василев Димитров 58', 1:2 Динко Динев 90'+2' аг], 500 зрители
Атлетик (Куклен) - Арда (Кърджали)                        4:1 (2:1) * 
  [1:0 Борислав Хаджиев 7', 2:0 Станимир Ковачев 37', 2:1 Емил Казиев 45',
   4:1 Борислав Хаджиев 48',66'-д], 300 зрители
* - мачът започва с 15' закъснение, в 17:15 ч, заради забавяне на гостите заради
    повреда в автобуса им.
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)            2:1 (1:0) 
  [1:0 Стойчо Бебелеков 31', 2:0 Иван Караманов 51', 2:1 Ахмед Сюнетчиев 62'], 100 зрители

                           XXX кръг

5 май 2017, петък, 18:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Карнобат (Карнобат)    1:2 (0:0) 
  [0:1 Георги Калоянов 55'-д, 1:1 Иван Калинов 60', 1:2 Петър Колев 89']
  [чк: Георги Денчев Георгиев (Д) 78'], 72 зрители
Загорец (Нова Загора) - Елхово (Елхово)                   3:0 (2:0) 
  [1:0 Александър Хардалов 34', 2:0 Явор Иванов 43', 3:0 Денислав Атанасов 48'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Ураган (Бояджик)               2:2 (0:0) 
  [0:1 Добромир Димитров 49', 1:1 Александър Стойчев 74', 1:2 Станимир Арсениев Димитров 90'+1',
   2:2 Александър Стойчев 90'+2'], 100 зрители
6 май 2017, събота, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)          4:0 (1:0) 
  [1:0 Йордан Ковачев 45', 2:0 Веселин Филипов 69'-д, 3:0 Мутлу Алиев 72',
   4:0 Олджай Алиев 89'], 150 зрители
Розова долина (Казанлък) - Атлетик (Куклен)               1:1 (0:1) 
  [0:1 Борислав Хаджиев 1', 1:1 Григор Георгиев 61'], 150 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)            1:0 (1:0) 
  [1:0 Ахмед Осман 2']
  [чк: Никола Марин (С) 87'], 100 зрители
Марица (Пловдив) - Любимец (Любимец)                      2:0 (1:0) 
  [1:0 Георги Гайдаров 17'-аг, 2:0 Венцислав Гюзлев 58'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)            1:0 (0:0) 
  [1:0 Борис Малев 88'], 50 зрители
7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                0:5 сл. * 
  [0:1 Ангел Костов 56', 1:1 Костадин Стоянов 75', 1:2 Даниел Добриков 87'], 150 зрители
* - прекратен в 87' при 1:2 по вина на домакините.

                           XXXI кръг

10 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)          2:3 (0:2) 
  [0:1 Веселин Филипов 31'-д, 0:2 Олджай Алиев 35', 2:2 Георги Куртев 50',80';
   2:3 Тодор Стоянов Тодоров 89'], 100 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Марица (Пловдив)               0:4 (0:1) 
  [0:1 Иван Гендов 34', 0:2 Венцислав Гюзелев 55', 0:3 Георги Арабаджиев 60',
   0:4 Николай Павлов 84'], 100 зрители
Любимец (Любимец) - Борислав 2009 (Първомай)              0:0 
  35 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Верея II (Стара Загора)                2:5 (1:1) 
  [0:1 Лъчезар Захариев 19', 1:1 Николай Петров 35', 1:2 Стоян Маринов 53'-аг,
   2:2 Юлий Шекеров 55', 2:3 Михаил Димитров  70', 2:5 Александър Манолов 86',88'], 100 зрители
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                  0:2 (0:1) 
  [0:1 Александър Хардалов 45', 0:2 Мариян Чернаев 51']
  [чк: Иво Янев (М) 67'], 300 зрители
в Тополовград:
Елхово (Елхово) - Димитровград 1947 (Димитровград)        0:1 (0:1) 
  [0:1 Златомир Илиев 20']
  [чк: Петър Пламенов Петров (Д) 66'], 100 зрители
Карнобат (Карнобат) - Арда (Кърджали)                     4:0 (2:0) 
  [1:0 Петър Колев 14', 2:0 Диян Лефтеров 31', 3:0 Петър Колев 59'-д,
   4:0 Георги Бинев 82'], 250 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)   1:1 (0:0) 
  [0:1 Григор Георгиев 74', 1:1 Йозгюр Садула 89'], 300 зрители
Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение)                    6:0 (3:0) 
  [1:0 Янко Гюзлев 16', 2:0 Борислав Хаджиев 18', 3:0 Илхан Ибрамчик 40',
   4:0 Олгин Чобан 75', 5:0 Димитър Джонджоров 80', 6:0 Борислав Хаджиев 86'], 250 зрители

                           XXXII кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Атлетик (Куклен)             3:1 (1:0) 
  [1:0 Олджай Алиев 17', 1:1 Борислав Хаджиев 54', 2:1 Тодор Стоянов Тодоров 64',
   3:1 Стоян Славков 88'], 100 зрители
Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград)        1:0 (1:0) 
  [1:0 Благовест Зайцев 10'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат)            1:1 (0:0) 
  [0:1 Георги Жеков 65', 1:1 Ахмед Сюнетчиев 72']
  [чк: Димитър Попов (К) 83', Николай Стоичков (Рд) 90'+2'], 200 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Миньор (Раднево)       0:1 (0:1) 
  [0:1 Христо Дюлгеров 38'], 150 зрители
Загорец (Нова Загора) - Ураган (Бояджик)                  5:0 (3:0) 
  [1:0 Александър Хардалов 7', 2:0 Денислав Атанасов 44', 3:0 Явор Иванов 45',
   5:0 Денислав Атанасов 47',48']
  [чк: Георги Христов (У) 80'], 100 зрители
Верея II (Стара Загора) - Любимец (Любимец)               4:0 (1:0) 
  [1:0 Никола Миренски 30', 2:0 Ради Стойков 51', 3:0 Емре Емин 65',
   4:0 Дани Алуин 80'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Раковски 2011 (Раковски)       2:0 (0:0) 
  [1:0 Андрей Атанасов 85'-д, 2:0 Джунейт Узунов 90'], 60 зрители
Марица (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                    2:4 (2:2) 
  [0:1 Самер Алхусейн 11'-аг, 1:1 Иван Гендов 36', 2:1 Венцислав Гюзлев 42'-д,
   2:2 Сезгин Четин 44',  2:3 Георги Куртев 73', 2:4 Тодор Тимонов 75'], 360 зрители
15 май 2017, понеделник, 18:00 ч:
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Елхово (Елхово)                         5:0 (1:0) 
  [1:0 Ферах Хайрула 44', 3:0 Ерай Салиф 47',63';  4:0 Росен Пенков 78',
   5:0 Ерай Салиф 87']
  [чк: Данаил Попов (Е) 89'], 100 зрители

                           XXXIII кръг

19 май 2017, петък, 18:00 ч:
Миньор (Раднево) - Арда (Кърджали)                        2:0 (1:0) 
  [1:0 Атанас Кръстев 10', 2:0 Даниел Добриков 79'], 1 000 зрители
20 май 2017, събота, 18:00 ч:
Марица (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)             5:2 (2:1) 
  [1:0 Борислав Караматев 7', 2:0 Венцислав Гюзелев 33', 2:2 Веселин Филипов 38',51';
   3:2 Иван Гендов 61', 4:2 Георги Костадинов Георгиев 70', 5:2 Христо Янчев 89'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)            5:1 (3:1) 
  [2:0 Серафим Михайлов 9',22'; 2:1 Динко Митрев 39', 3:1 Серафим Михайлов 45',
   4:1 Мирослав Караилиев 63', 5:1 Радослав Влашев 82'-аг], 80 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Верея II (Стара Загора)        3:1 (2:0) 
  [3:0 Сашко Лачев 40',45',65'; 3:1 Христо Димитров 67'], 200 зрители
Любимец (Любимец) - Загорец (Нова Загора)                 0:7 (0:4) 
  [0:3 Явор Иванов 6',15',31'; 0:4 Добромир Георгиев Димитров 40', 0:5 Денислав Атанасов 69',
   0:7 Цветан Чахов 70',75'], 50 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Димитровград 1947 (Димитровград)       2:0 (1:0) 
  [1:0 Станислав Славов 28', 2:0 Стойко Колев 70'], 100 зрители
в Тополовград: **
Елхово (Елхово) - Розова долина (Казанлък)                0:4 сл. * 
  [0:1 Кристиан Петров 3'], 50 зрители
* - прекратен в 23' при 0:1 тъй като "домакините не могат да осигурят
    санитарна линейка за отвеждането на контузените състезатели"
** -  на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
     Елхово.
Карнобат (Карнобат) - Гигант (Съединение)                 2:1 (0:0) 
  [1:0 Георги Калоянов 47'-д, 1:1 Благовест Зайцев 73', 2:1 Петър Колев 90'+3'], 700 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Атлетик (Куклен)           1:1 (0:0) 
  [1:0 Никола Домакинов 68'-аг, 1:1 Борислав Хаджиев 80']
  [чк: Илхан Ибрамчик (А) 65'], 300 зрители

                           XXXIV кръг

26 май 2017, петък, 18:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Карнобат (Карнобат)                    2:2 (1:1) 
  [1:0 Борислав Хаджиев 14', 1:1 Диян Лефтеров 42', 2:1 Рамадан Хайрула 53',
   2:2 Георги Жеков 58'], 100 зрители
27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свил)       3:0 сл. * 
  127 зрители
* - гостите се явяват на мача, но поради стомашни проблеми само 4 човека
    излизат на терена.
Гигант (Съединение) - Елхово (Елхово)                     2:1 (2:0) 
  [2:0 Добрин Орлавски 7'-д,20', 2:1 Красимир Ламбов 60'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               2:3 (2:3) 
  [1:0 Милен Христов 3'-д, 2:0 Кристиан Петров 6', 2:1 Ангел Костов 19',
   2:2 Николай Желев Димитров 36', 2:3 Янко Енчев 45'-д], 200 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Ураган (Бояджик)                        7:1 (4:0) 
  [1:0 Ахмед Осман 14', 3:0 Седат Юмер 25',30'; 4:0 Ахмед Осман 43',
   5:0 Ерай Салиф 50', 6:0 Седат Юмер 71', 7:0 Олджай Мехмед 77',
   7:1 Юлий Шекеров 82'-д]
  [чк: Асен Желев (У) 6'], 150 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Любимец (Любимец)      3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Загорец (Нова Загора) - Раковски 2011 (Раковски)          4:0 (3:0) 
  [1:0 Мариян Чернаев 3', 2:0 Александър Хардалов 20', 3:0 Мариян Чернаев 25',
   4:0 Денислав Атанасов 83'], 450 зрители
Верея II (Стара Загора) - Евроколеж (Пловдив)             5:3 (2:2) 
  [1:0 Ради Стайков 19', 1:1 Георги Куртев 23', 2:1 Костадин Стоянов 31',
   2:2 Александър Джиджов 42', 3:2 Емре Емин 49', 5:2 Костадин Стоянов 56',68';
   5:3 Николай Димитров Николов 81'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Марица (Пловдив)               1:4 (0:1) 
  [0:1 Борислав Караматев 4', 0:2 Венцислав Гюзелев 67', 1:2 Алил Кардашев 70',
   1:3 Венцислав Гюзелев 77', 1:4 Мирослав Пушкаров 81'], 200 зрители

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Загорец (Нова Загора) XXX 1:0 2:0 1:0 5:1 3:2 1:1 5:0 1:1 1:1 1:0 6:0 2:0 4:0 4:0 3:0 2:0 3:0 2. Марица (Пловдив) 1:0 XXX 1:0 2:1 3:1 2:1 2:4 4:0 5:2 2:0 8:0 2:0 4:1 5:0 1:0 7:1 2:0 7:0 3. Карнобат (Карнобат) 1:0 2:1 XXX 1:2 4:0 1:0 6:0 3:1 5:1 1:0 3:1 2:1 3:0 7:2 2:2 4:0 2:1 4:1 4. Розова долина (Казанлък) 0:3 1:0 1:1 XXX 1:1 2:0 4:0 2:0 2:0 3:0 3:2 2:1 4:2 2:0 2:3 5:0 2:1 4:0 5. Атлетик (Куклен) 1:3 1:0 2:2 1:0 XXX 0:1 2:1 0:1 2:0 1:0 3:0 6:0 2:1 3:4 0:1 4:1 4:1 2:0 6. Борислав 2009 (Първомай) 1:1 1:4 2:1 4:2 0:0 XXX 1:2 2:2 1:0 1:0 4:4 1:0 1:3 2:0 3:0 5:0 2:0 6:1 7. Евроколеж (Пловдив) 0:1 0:2 2:1 2:1 3:3 5:1 XXX 0:1 2:3 0:0 4:2 1:2 3:1 1:0 1:0 4:0 4:2 3:0 8. Ураган (Бояджик) 1:1 1:2 2:1 2:0 1:0 2:1 4:3 XXX 6:0 2:0 2:5 5:3 1:2 11:1 2:1 1:0 1:1 2:2 9. Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3 0:2 1:2 0:1 3:1 3:2 1:3 2:0 XXX 2:0 6:0 4:0 3:0* 2:4 4:1 1:1 1:1 3:2 10. Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2 0:3 1:2 4:0 2:0 1:1 2:0 1:0 2:1 XXX 1:1 4:2 1:2 1:2 0:1 3:2 3:0* 2:1 11. Верея II (Стара Загора) 0:1 3:2 1:3 0:1 0:2 1:4 5:3 7:0 1:0 1:1 XXX 3:1 3:2 3:0 0:5* 4:1 4:0 2:3 12. Гигант (Съединение) 1:3 1:0 1:2 2:1 1:1 1:5 3:1 1:0 0:1 0:0 2:2 XXX 1:0 5:1 1:2 2:1 6:1 2:1 13. Свиленград 1921 (Свиленград) 0:1 1:0 0:2 1:1 1:1 2:0 2:6 1:1 0:1 1:2 1:1 3:3 XXX 1:0 2:0 1:1 2:1 1:0 14. Раковски 2011 (Раковски) 1:1 0:4 2:1 1:6 1:3 0:1 1:1 4:1 0:0 1:1 3:1 1:2 1:1 XXX 2:2 3:0 3:1 4:2 15. Миньор (Раднево) 0:2 0:6 0:3 1:3 0:0 1:1 4:1 2:0 4:1 0:1 0:2 1:0 1:1 0:3 XXX 2:0 1:2 2:0 16. Арда (Кърджали) 0:1 2:3 1:2 2:2 1:1 2:2 2:1 7:1 0:0 2:0 3:1 3:0 1:0 3:1 3:1 XXX 2:1 5:0 17. Любимец (Любимец) 0:7 0:4 1:1 0:4 2:6 0:0 3:1 2:1 2:1 1:0 3:1 4:4 0:3 1:4 1:1 2:0 XXX 1:0 18. Елхово (Елхово) 0:2 0:4 2:4 0:4* 0:3 2:1 2:1 0:0 0:2 0:1 0:5* 1:2 0:2 2:2 4:0 1:2 0:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре