bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Юноши младша възраст (род.1998-99): Елитна група (U-17) 2014/15

| Регламент |

                           IV кръг

30 август 2014, събота, 17:30 ч:
Несебър (Несебър) - Ботев (Пловдив)                       0:0
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)           0:1
ЦСКА (София) - Векта (Пловдив)                            7:0
Видима-Раковски (Севлиево) - Локомотив 1926 (Пловдив)     1:1
Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна)           1:3
31 август 2014, неделя, 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе)                   1:0
31 август 2014, неделя, 17:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Литекс (Ловеч)         3:1
Чавдар (Етрополе) - Верея (Стара Загора)                  1:1
Локомотив (София) - Левски (София)                        1:1

                           V кръг

3 септември 2014, сряда, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)      -
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                 -
3 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)      -
Векта (Пловдив) - Видима-Раковски (Севлиево)               -
Левски (София) - ЦСКА (София)                              -
Верея (Стара Загора) - Локомотив (София)                   -
Берое (Стара Загора) - Чавдар (Етрополе)                   -
Дунав 2010 (Русе) - Несебър (Несебър)                      -
Литекс (Ловеч) - Славия 1913 (София)                       -

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)    4    4   0   0   15:1    12 [+][*]
 2. Берое (Стара Загора)                4    3   0   1    8:5     9
 3. Черно море (Варна)                  4    3   0   1    8:3     9
 4. Лудогорец 1945 (Разград)            4    3   0   1   10:3     9
 5. Ботев (Пловдив)                     4    2   1   1    7:2     7
 6. ЦСКА (София)                        3    2   1   0   10:2     7
 7. Левски (София)                      4    2   1   1    7:5     7
 8. Славия 1913 (София)                 4    2   1   1    7:4     7
 9. Литекс (Ловеч)                      4    2   0   2    5:5     6
10. Локомотив (София)                   4    1   2   1    4:3     5 [+]
11. Верея (Стара Загора)                4    1   2   1    4:4     5
12. Чавдар (Етрополе)                   4    1   1   2    4:6     4
13. Черноморец Бургас (Бургас)          4    1   1   2    4:8     4
14. Векта (Пловдив)                     4    1   0   3    1:14    3
15. Локомотив 1926 (Пловдив)            3    0   2   1    2:4     2
16. Видима-Раковски (Севлиево)          4    0   1   3    1:7     1
-------------------------------------------------------------------
17. Несебър (Несебър)                   4    0   1   3    0:8     1 [+]
18. Дунав 2010 (Русе)                   4    0   0   4    0:13    0 [+]

Бележки
  - На 11 юни 2014, два дни след обявяване на календара за групата за новия сезон, който
предвижда 16 отбора; направелние ДЮФ на БФС взима решение да увеличи състава на групата
до 18 отбора, като административно включва в нея ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) и
определя от баражите за попълването на групата в нея да влязат не два, а три отбора.
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - Берое (Стара Загора) - ст."Локомотив", Стара Загора;
    - Ботев (Пловдив) - спортен комплекс "Ботев 1912", кв.Коматево, Пловдив;
    - Векта (Пловдив) - спортен комплекс "Векта", Пловдив;
    - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - ст."Драгалевци", кв.Драгалевци, София;
    - Литекс (Ловеч) - ст."Салито", Ловеч;
    - Локомотив (София) - комплекс "Царско село", София;
    - Лудогорец 1945 (Разград) - спортен комплекс "Лудогорец", Разград;
    - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село", София;
    - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна;
    - Черноморец Бургас (Бургас) - ст."Черноморец", Бургас;
    - всички останали - на основните или помощни терени на стадионите, където
играят мъжките отбори.

Голмайстори
 3 - Мехмед Мехмед          - Лудогорец 1945 (Разград)
 2 - Валентин Йосков        - Черно море (Варна)

Допълнителна информация
Повече информация за мачовете в групата може да намерите на http://www.viasport.bg/.

                           I кръг

2 август 2014, събота, 10:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - ЦСКА (София)                 1:1 (0:0)
  [1:0 Радостин Неделчев 66', 1:1 Айкут Рамадан 79']
Черно море (Варна) - Локомотив (София)                    2:0 (1:0)
  [2:0 Валентин Йосков 34',56'], ~ 100 зрители
Векта (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                0:4 (0:3)
  [0:3 Мехмед Мехмед 15',28',30'; 0:4 Юнуз Юнуз 2п]
  [чк: Живко Станимиров (Л) 40']
Левски (София) - Несебър (Несебър)                        1:0 (0:0)
  [1:0 Алекс Боримиров 69'], ~ 200 зрители
Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)                       4:0 (1:0)
  [1:0 _ 25'-аг, 2:0 Атанас Пашалиев 46', 3:0 Яшар Байрам 64',
   4:0 Йосиф Табаков 73']
2 август 2014, събота, 18:00 ч:
Видима-Раковски (Севлиево) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци,Сф) 0:2 (0:2)
  [0:1 Димитър Костадинов 14', 0:2 Георги Русев 16'-д]
Локомотив 1926 (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)              1:3 (0:1)
  [0:1 Виктор Петров 21', 0:2 Ничо Ничев 52', 0:3 Росен Пъдарев 57',
   1:3 Георги Чукалов 64']
Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)                     2:1 (0:0)
  [1:0 Цветелин Атанасов 46', 2:0 Светомир Георгиев 49', 2:1 Ангел Лясков 61']
3 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                1:1 (0:1)

                           II кръг

9 август 2014, събота, 10:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Дунав 2010 (Русе)      6:0
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                 4:2
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                         2:1
9 август 2014, събота, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Ботев (Пловдив)                          1:0
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                4:0
Чавдар (Етрополе) - Векта (Пловдив)                       0:1
Локомотив (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)              0:0
Видима-Раковски (Севлиево) - Черноморец Бургас (Бургас)   0:2
10 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Несебър (Несебър) - Верея (Стара Загора)                  0:2

                           III кръг

26 август 2014, вторник, 10:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци,Сф) 0:4
Верея (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:2
26 август 2014, вторник, 17:30 ч:
Черно море (Варна) - Видима-Раковски (Севлиево)           2:0
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                   прекратен *
* - прекратен в 74' при 2:2, когато привърженици на домакините нахлуват
    на терена и удрят футболисти на гостите.
Векта (Пловдив) - Локомотив (София)                       0:3
Берое (Стара Загора) - Несебър (Несебър)                  5:0
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                     3:1
Дунав 2010 (Русе) - Литекс (Ловеч)                        0:2
27 август 2014, сряда, 17:30 ч:
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)                        3:0

                           VI кръг

7 септември 2014, неделя, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)              -
7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Славия 1913 (София)     -
Несебър (Несебър) - Литекс (Ловеч)                         -
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)               -
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Пловдив)                        -
Локомотив (София) - Берое (Стара Загора)                   -
ЦСКА (София) - Верея (Стара Загора)                        -
Видима-Раковски (Севлиево) - Левски (София)                -
Черноморец Бургас (Бургас) - Векта (Пловдив)               -

                           VII кръг

13 септември 2014, събота:
Локомотив 1926 (Пловдив) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
Векта (Пловдив) - Черно море (Варна)
Левски (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Верея (Стара Загора) - Видима-Раковски (Севлиево)
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)
Ботев (Пловдив) - Локомотив (София)
Дунав 2010 (Русе) - Чавдар (Етрополе)
Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 (Разград)
Славия 1913 (София) - Несебър (Несебър)

                           VIII кръг

17 септември 2014, сряда:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Несебър (Несебър)
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)
Чавдар (Етрополе) - Литекс (Ловеч)
Локомотив (София) - Дунав 2010 (Русе)
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)
Видима-Раковски (Севлиево) - Берое (Стара Загора)
Черноморец Бургас (Бургас) - Верея (Стара Загора)
Черно море (Варна) - Левски (София)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Векта (Пловдив)

                           IX кръг

20 септември 2014, събота:
Векта (Пловдив) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Верея (Стара Загора) - Черно море (Варна)
Берое (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)
Ботев (Пловдив) - Видима-Раковски (Севлиево)
Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София)
Литекс (Ловеч) - Локомотив (София)
Славия 1913 (София) - Чавдар (Етрополе)
Несебър (Несебър) - Лудогорец 1945 (Разград)

                           X кръг

27 септември 2014, събота:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Лудогорец 1945 (Разград)
Чавдар (Етрополе) - Несебър (Несебър)
Локомотив (София) - Славия 1913 (София)
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)
Видима-Раковски (Севлиево) - Дунав 2010 (Русе)
Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев (Пловдив)
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)
Векта (Пловдив) - Левски (София)

                           XI кръг

4 октомври 2014, събота:
Левски (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
Верея (Стара Загора) - Векта (Пловдив)
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)
Дунав 2010 (Русе) - Черноморец Бургас (Бургас)
Литекс (Ловеч) - Видима-Раковски (Севлиево)
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)
Несебър (Несебър) - Локомотив (София)
Лудогорец 1945 (Разград) - Чавдар (Етрополе)

                           XII кръг

8 октомври 2014, сряда:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Чавдар (Етрополе)
Локомотив (София) - Лудогорец 1945 (Разград)
ЦСКА (София) - Несебър (Несебър)
Видима-Раковски (Севлиево) - Славия 1913 (София)
Черноморец Бургас (Бургас) - Литекс (Ловеч)
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)
Векта (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
Левски (София) - Верея (Стара Загора)

                           XIII кръг

22 октомври 2014, сряда:
Верея (Стара Загора) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
Берое (Стара Загора) - Левски (София)
Ботев (Пловдив) - Векта (Пловдив)
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)
Славия 1913 (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Несебър (Несебър) - Видима-Раковски (Севлиево)
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)
Чавдар (Етрополе) - Локомотив (София)

                           XIV кръг

25 октомври 2014, събота:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Локомотив (София)
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)
Видима-Раковски (Севлиево) - Лудогорец 1945 (Разград)
Черноморец Бургас (Бургас) - Несебър (Несебър)
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)
Векта (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)
Левски (София) - Ботев (Пловдив)
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)

                           XV кръг

29 октомври 2014, сряда:
Берое (Стара Загора) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора)
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)
Литекс (Ловеч) - Векта (Пловдив)
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Несебър (Несебър) - Черно море (Варна)
Лудогорец 1945 (Разград) - Черноморец Бургас (Бургас)
Чавдар (Етрополе) - Видима-Раковски (Севлиево)
Локомотив (София) - ЦСКА (София)

                           XVI кръг

8 ноември 2014, събота:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - ЦСКА (София)
Видима-Раковски (Севлиево) - Локомотив (София)
Черноморец Бургас (Бургас) - Чавдар (Етрополе)
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Несебър (Несебър)
Векта (Пловдив) - Славия 1913 (София)
Левски (София) - Литекс (Ловеч)
Верея (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)

                           XVII кръг

15 ноември 2014, събота:
Ботев (Пловдив) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)
Литекс (Ловеч) - Верея (Стара Загора)
Славия 1913 (София) - Левски (София)
Несебър (Несебър) - Векта (Пловдив)
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Чавдар (Етрополе) - Черно море (Варна)
Локомотив (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
ЦСКА (София) - Видима-Раковски (Севлиево)

                           XVIII кръг

19 ноември 2014, сряда:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Видима-Раковски (Севлиево)
ЦСКА (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Локомотив (София) - Черно море (Варна)
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Лудогорец 1945 (Разград) - Векта (Пловдив)
Несебър (Несебър) - Левски (София)
Славия 1913 (София) - Верея (Стара Загора)
Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора)
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив)

                           XIX кръг

22 ноември 2014, събота:
Дунав 2010 (Русе) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
Ботев (Пловдив) - Литекс (Ловеч)
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)
Верея (Стара Загора) - Несебър (Несебър)
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)
Векта (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив (София)
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)
Черноморец Бургас (Бургас) - Видима-Раковски (Севлиево)

                           XX кръг

26 ноември 2014, сряда:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Видима-Раковски (Севлиево) - Черно море (Варна)
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Локомотив (София) - Векта (Пловдив)
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)
Лудогорец 1945 (Разград) - Верея (Стара Загора)
Несебър (Несебър) - Берое (Стара Загора)
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)
Литекс (Ловеч) - Дунав 2010 (Русе)

                           XXI кръг

29 ноември 2014, събота:
Литекс (Ловеч) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)
Ботев (Пловдив) - Несебър (Несебър)
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)
Верея (Стара Загора) - Чавдар (Етрополе)
Левски (София) - Локомотив (София)
Векта (Пловдив) - ЦСКА (София)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Видима-Раковски (Севлиево)
Черно море (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)

                           XXII кръг

3 декември 2014, сряда:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Черно море (Варна)
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Видима-Раковски (Севлиево) - Векта (Пловдив)
ЦСКА (София) - Левски (София)
Локомотив (София) - Верея (Стара Загора)
Чавдар (Етрополе) - Берое (Стара Загора)
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)
Несебър (Несебър) - Дунав 2010 (Русе)
Славия 1913 (София) - Литекс (Ловеч)

                           XXIII кръг

28 февруари 2015, събота:
Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
Литекс (Ловеч) - Несебър (Несебър)
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)
Ботев (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)
Берое (Стара Загора) - Локомотив (София)
Верея (Стара Загора) - ЦСКА (София)
Левски (София) - Видима-Раковски (Севлиево)
Векта (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)

                           XXIV кръг

4 март 2015, сряда:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Черно море (Варна) - Векта (Пловдив)
Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)
Видима-Раковски (Севлиево) - Верея (Стара Загора)
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)
Локомотив (София) - Ботев (Пловдив)
Чавдар (Етрополе) - Дунав 2010 (Русе)
Лудогорец 1945 (Разград) - Литекс (Ловеч)
Несебър (Несебър) - Славия 1913 (София)

                           XXV кръг

7 март 2015, събота:
Несебър (Несебър) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)
Литекс (Ловеч) - Чавдар (Етрополе)
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив (София)
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)
Берое (Стара Загора) - Видима-Раковски (Севлиево)
Верея (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)
Левски (София) - Черно море (Варна)
Векта (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)

                           XXVI кръг

14 март 2015, събота:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Векта (Пловдив)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)
Черно море (Варна) - Верея (Стара Загора)
Черноморец Бургас (Бургас) - Берое (Стара Загора)
Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев (Пловдив)
ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)
Локомотив (София) - Литекс (Ловеч)
Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 (София)
Лудогорец 1945 (Разград) - Несебър (Несебър)

                           XXVII кръг

18 март 2015, сряда:
Лудогорец 1945 (Разград) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
Несебър (Несебър) - Чавдар (Етрополе)
Славия 1913 (София) - Локомотив (София)
Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)
Дунав 2010 (Русе) - Видима-Раковски (Севлиево)
Ботев (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)
Верея (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Левски (София) - Векта (Пловдив)

                           XXVIII кръг

21 март 2015, събота:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Левски (София)
Векта (Пловдив) - Верея (Стара Загора)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)
Черноморец Бургас (Бургас) - Дунав 2010 (Русе)
Видима-Раковски (Севлиево) - Литекс (Ловеч)
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)
Локомотив (София) - Несебър (Несебър)
Чавдар (Етрополе) - Лудогорец 1945 (Разград)

                           XXIX кръг

25 март 2015, сряда:
Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив (София)
Несебър (Несебър) - ЦСКА (София)
Славия 1913 (София) - Видима-Раковски (Севлиево)
Литекс (Ловеч) - Черноморец Бургас (Бургас)
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Берое (Стара Загора) - Векта (Пловдив)
Верея (Стара Загора) - Левски (София)

                           XXX кръг

28 март 2015, събота:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Верея (Стара Загора)
Левски (София) - Берое (Стара Загора)
Векта (Пловдив) - Ботев (Пловдив)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)
Черноморец Бургас (Бургас) - Славия 1913 (София)
Видима-Раковски (Севлиево) - Несебър (Несебър)
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)
Локомотив (София) - Чавдар (Етрополе)

                           XXXI кръг

1 април 2015, сряда:
Локомотив (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)
Лудогорец 1945 (Разград) - Видима-Раковски (Севлиево)
Несебър (Несебър) - Черноморец Бургас (Бургас)
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Дунав 2010 (Русе) - Векта (Пловдив)
Ботев (Пловдив) - Левски (София)
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)

                           XXXII кръг

4 април 2015, събота:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Берое (Стара Загора)
Верея (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)
Векта (Пловдив) - Литекс (Ловеч)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)
Черно море (Варна) - Несебър (Несебър)
Черноморец Бургас (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград)
Видима-Раковски (Севлиево) - Чавдар (Етрополе)
ЦСКА (София) - Локомотив (София)

                           XXXIII кръг

8 април 2015, сряда:
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
Локомотив (София) - Видима-Раковски (Севлиево)
Чавдар (Етрополе) - Черноморец Бургас (Бургас)
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)
Несебър (Несебър) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Славия 1913 (София) - Векта (Пловдив)
Литекс (Ловеч) - Левски (София)
Дунав 2010 (Русе) - Верея (Стара Загора)
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)

                           XXXIV кръг

11 април 2015, събота:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Ботев (Пловдив)
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)
Верея (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)
Левски (София) - Славия 1913 (София)
Векта (Пловдив) - Несебър (Несебър)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)
Черно море (Варна) - Чавдар (Етрополе)
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (София)
Видима-Раковски (Севлиево) - ЦСКА (София)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com