bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив | Kъм стария сайт |


Юноши старша възраст (род.1995-96): Елитна група (U-19) 2013/14

| Регламент |

                          XXX кръг

10 май 2014, събота, 16:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Оскар ЕЛ (София)                   1:6
Видима-Раковски (Севлиево) - Любимец 2007 (Любимец)       6:2
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                 3:0 сл.
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                 1:1
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)                          1:1
Светкавица 1922 (Търговище) - Литекс (Ловеч)              0:0
Черноморец Бургас (Бургас) - Велбъжд (Кюстендил)          3:2
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                     0:3

                          Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Литекс (Ловеч)                     30   24   2   4  109:23   74     Шампион [2 0 0  4:2  6]
 2. Левски (София)                     30   24   2   4   91:17   74             [0 0 2  2:4  0]
 3. Черно море (Варна)                 30   21   4   5   59:25   67     [1 1 0  5:2  4]
 4. ЦСКА (София)                       30   21   4   5   75:20   67     [0 1 1  2:5  1]
 5. Ботев (Пловдив)                    30   17   6   7   63:20   57
 6. Берое (Стара Загора)               30   14   7   9   55:33   49 [+]
 7. Черноморец Бургас (Бургас)         30   13   5  12   54:44   44     [1 0 1  5:4  3]
 8. Славия 1913 (София)                30   13   5  12   36:33   44     [1 0 1  4:5  3]
 9. Чавдар (Етрополе)                  30   11   7  12   51:37   40
10. Видима-Раковски (Севлиево)         30   10   6  14   36:50   36
11. Оскар ЕЛ (София)                   30    9   2  19   45:59   29 [+][*]
12. Светкавица 1922 (Търговище)        30    7   5  18   27:67   26 [+][*]
13. Велбъжд (Кюстендил)                30    6   3  21   32:97   21
14. Любимец 2007 (Любимец)             30    6   1  23   29:124  19
-------------------------------------------------------------------
15. Спартак 1918 (Варна)               30    5   2  23   22:89   17     Изпада в зоновите групи
16. Пирин 2001 (Благоевград)           30    8   1  21   20:66   25 [*] Изваден в зоновите групи

Бележки
  - Ботев (Враца), 14-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Светкавица 1922 (Търговище) влиза допълнително в групата на мястото на Ботев (Враца).
  - Етър 1924 (Велико Търново) се отказва от участие на 1 август 2013.
  - Оскар ЕЛ (София) влиза допълнително в групата на мястото на Етър 1924 (Велико Търново)
и поема тяхната позиция в програмата.
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - Ботев (Пловдив) - I-IV кръг в Брестник, ст."Беркут"; от VI кръг: в кв.Коматево, Пловдив, спортен комплекс "Ботев 1912";
    - Литекс (Ловеч) - в Ловеч, ст."Салито";
    - Оскар ЕЛ (София) - в кв.Обеля, София, ст."Обеля";
    - Пирин 2001 (Благоевград) - в Покровник;
    - Спартак 1918 (Варна) - във Варна, ст."Локомотив";
    - ЦСКА (София) - през есента в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/; през пролетта в София, комплекс "Царско село";
    - Черно море (Варна) - във Варна, ст."Корабостроител";
    - Черноморец Бургас (Бургас) - в Поморие, Градски стадион;
    - всички останали - на основните или помощни терени на стадионите, където
играят мъжките отбори.
  - На 21 февруари 2014 Пирин 2001 (Благоевград) се отказва от по-нататъшно участие
в първенството. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му до
края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0. Пирин 2001 (Благоевград) няма
право да участва в квалификации за Елитната група за един сезон.

Голмайстори (до VIII кръг вкл.)
 8 - Георги Минчев          - Литекс (Ловеч)
 6 - Салим Ердалов          - Чавдар (Етрополе)
   - Борислав Желязков      - Берое (Стара Загора)
   - Костадин Куков         - Велбъжд (Кюстендил)
   - Петко Стоинков         - Пирин 2001 (Благоевград)
 5 - Александър Попов       - Черно море (Варна)
   - Радой Божилов          - ЦСКА (София)

Допълнителна информация
Повече информация за мачовете в групата може да намерите на http://www.viasport.bg/.

                          I кръг

10 август 2013, събота, 17:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Славия 1913 (София)          1:2 (0:1)
  [0:1 Милен Тодоринов 5', 1:1 Георги Бинев 90', 1:2 Здравко Милев 90'+2']
Светкавица 1922 (Търговище) - Велбъжд (Кюстендил)         1:3 (1:2)
  [0:1 Борислав Александров 1п, 1:1 Ангел Димитров 1п, 1:2 Владислав Георгиев 40',
   1:3 Костадин Куков 82']
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                     отложен
Видима-Раковски (Севлиево) - Пирин 2001 (Благоевград)     3:0 (2:0)
  [1:0 Стефан Иванов 1п, 2:0 Ивелин Лазаров 1п, 3:0 Стефан Иванов 2п]
Оскар ЕЛ (София) - Любимец 2007 (Любимец)                 4:0 (2:0)
  [1:0 Алекс Дичев 4', 2:0 Даниел Йозов 11', 3:0 Любомир Ценов 62',
   4:0 Борис Валенцов 67']
11 август 2013, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна)                    4:0 (1:0)
  [1:0 Наско Милев 40', 3:0 Тихомир Маджарски 63',72'; 4:0 Валентин Томов 85'], ~ 70 зрители
Чавдар (Етрополе) - Литекс (Ловеч)                        отложен
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                         3:0 (0:0)
  [2:0 Петко Цанков 56',65'; 3:0 Енчо Стойков 69']
2 ноември 2013, събота, 11:00 ч:
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                     4:1
2 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Литекс (Ловеч)                        1:3

                          II кръг

17 август 2013, събота, 17:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Оскар ЕЛ (София)               3:1 (0:1)
  [0:1 Борис Валенцов 36', 1:1 Петко Стоинков 76', 2:1 Ибрахим Алим 84',
   3:1 Александър Костадинов 90'+4']
  [чк: Алиш Кальонски (П) 79'], ~ 70 зрители
Берое (Стара Загора) - Видима-Раковски (Севлиево)         2:0 (1:0)
  [1:0 Светлин Симеонов 27', 2:0 Борислав Желязков 81']
ЦСКА (София) - Левски (София)                             отложен
Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)                       отложен
Велбъжд (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                   2:2 (0:1)
  [0:1 Илиян Неделчев 37', 1:1 Костадин Куков 47'-д, 1:2 Ивайло Иванов 53',
   2:2 Костадин Куков 55']
Ботев (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)              1:0 (1:0)
  [1:0 Стоян Калпаклиев 45'-аг], ~ 50 зрители
18 август 2013, неделя, 17:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Любимец 2007 (Любимец)             4:0 (3:0)
  [1:0 Яни Радев 17', 2:0 Ерхан Васви 25', 3:0 Милен Демиров 35',
   4:0 Ивайло Русев 55']
Славия 1913 (София) - Светкавица 1922 (Търговище)         2:0 (0:0)
  [1:0 Милен Тодоринов 89', 2:0 Доменик Младенов 90'+2']
  [чк: Мартин Костадинов (Св) 86'], ~ 100 зрители
20 ноември 2013, сряда, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)                             0:1
Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)                       2:0

                          III кръг

24 август 2013, събота, 17:00 ч:
Левски (София) - Литекс (Ловеч)                           2:3 (0:1)
  [0:1 Вилиян Комитски 31'-аг, 1:1 Иван Дянков 54', 1:3 Георги Минчев 63'-д,73';
   2:3 Владислав Мисяк 86']
  [чк: Георги Минчев (Лит) 90'+1'], ~ 120 зрители
Видима-Раковски (Севлиево) - ЦСКА (София)                 0:3 (0:2)
  [0:1 Павел Янев 40', 0:2 Радой Божилов 42', 0:3 Петър Витанов 2п]
25 август 2013, неделя, 17:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Спартак 1918 (Варна)         3:0 (1:0)
  [1:0 Ахмед Ахмедов 26', 2:0 Георги Бинев 73', 3:0 Стойчо Атанасов 90']
  [чк: Станислав Вълчев (вр) (С) 34']
Светкавица 1922 (Търговище) - Ботев (Пловдив)             0:0
Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 (София)                   1:1 (0:0)
  [1:0 Николай Маринов 50', 1:1 Иван Колев 87']
  [чк: Илиян Неделчев (Ч) 60', Димитър Пангев (вр) (Ч) 65', Димитър Тодоров (С) 70']
Черно море (Варна) - Велбъжд (Кюстендил)                  6:1 (4:1)
  [2:0 Мартин Костадинов 8'-д, 3:0 Александър Попов 1п,1п; 4:0 Петко Цанков 43',
   4:1 Костадин Куков 45', 5:1 Александър Попов 2п, 6:1 Сами Миланов 2п]
Оскар ЕЛ (София) - Берое (Стара Загора)                   1:3 (1:1)
  [0:1 Александър Манолов 3', 1:1 Кристиян Илиев 23', 1:2 Ангел Костов 48'-д,
   1:3 Венцислав Иванов 81']
Любимец 2007 (Любимец) - Пирин 2001 (Благоевград)         2:2 (0:0)
  [1:0 Атанас Даскалов 50', 2:0 Мартин Илиев 53', 2:2 Петко Стоинков 70',87'-д]
  [чк: Борислав Драгиев (Л) 86']

                          IV кръг

30 август 2013, петък, 17:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Видима-Раковски (Севлиево)               1:0 (0:0)
  [1:0 Кирил Десподов 70']
Велбъжд (Кюстендил) - Левски (София)                      0:2 (0:1)
  [0:2 Илия Димитров 30',65']
31 август 2013, събота, 16:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Любимец 2007 (Любимец)             8:0 (4:0)
  [1:0 Жюлиен Бенков 6', 2:0 Александър Манолов 28', 4:0 Борислав Желязков 30',37';
   6:0 Венцислав Иванов 48',50'; 7:0 Кирил Личев 77', 8:0 Борислав Желязков 81']
ЦСКА (София) - Оскар ЕЛ (София)                           5:0 (2:0)
  [1:0 Радой Божилов 20', 2:0 Калоян Янков 39', 3:0 Радой Божилов 59',
   5:0 Димитър Маймунков 74',79']
  [ид: Димитър Маймунков (ЦСКА) 34']
1 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Пирин 2001 (Благоевград)           2:3 (0:3)
  [0:2 Асен Ибишев 1п,1п; 0:3 Петко Стоинков 1п, 1:3 Ивайло Русев 2п,
   2:3 Тодор Маринчев 2п-д]
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                  1:2 (1:0)
  [1:0 Милен Тодоринов 45', 1:1 Сами Миланов 59', 1:2 Кристиян Пешков 68'], ~ 100 зрители
Ботев (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)                       1:2 (0:2)
  [0:2 Салим Ердалов 26',36'; 1:2 Наско Милев 60']
Черноморец Бургас (Бургас) - Светкавица 1922 (Търговище)  7:1 (3:0)
  [1:0 Стойко Иванов 23', 2:0 Георги Бинев 30', 3:0 Стоян Кижев 41'-д,
   3:1 _ 58', 4:1 Даниел Стаматов 67', 5:1 Ахмед Ахмедов 68',
   6:1 Стойко Иванов 71', 7:1 Георги Бинев 78']

                          V кръг

14 септември 2013, събота, 16:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Черноморец Бургас (Бургас)            3:1 (2:0)
  [1:0 Салим Ердалов 1п, 2:0 Ивайло Иванов 1п, 3:0 Петър Казаков 2п,
   3:1 Стоян Кижев 90']
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                      0:0
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      3:0 (0:0)
  [2:0 Кристофър Димитров 2п,2п; 3:0 Любомир Илиев 2п]
Видима-Раковски (Севлиево) - Велбъжд (Кюстендил)          0:1 (0:0)
  [0:1 Костадин Куков 68']
Оскар ЕЛ (София) - Литекс (Ловеч)                         3:5 (2:2)
  [1:0 Борис Валенцов 4', 1:1 Силвестър Цочев 13', 1:2 Георги Минчев 17',
   2:2 Петър Петров 20', 2:4 Георги Минчев 47'-д,69'-д; 3:4 Даниел Йозов 73',
   3:5 _ 83'-аг]
Пирин 2001 (Благоевград) - Берое (Стара Загора)           1:0 (0:0)
  [1:0 Ибрахим Алим 88']
15 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Светкавица 1922 (Търговище) - Спартак 1918 (Варна)        1:0 (0:0)
  [1:0 Иван Георгиев 90']
Любимец 2007 (Любимец) - ЦСКА (София)                     1:4 (1:2)
  [0:1 Димитър Маймунков 1п, 1:1 Антон Каранейчев 1п, 1:3 Александър Аспарухов 1п,2п;
   1:4 _ 2п-аг]

                          VI кръг

19 септември 2013, четвъртък, 16:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Берое (Стара Загора)               3:2 (2:1)
  [0:1 Александър Манолов 15', 1:1 Тодор Маринчев 25', 2:1 Ерхан Васви 35',
   2:2 Борислав Желязков 54', 3:2 Ивайло Русев 90']
ЦСКА (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                   2:0 (1:0)
  [1:0 Божидар Чорбаджийски 9', 2:0 Димитър Маймунков 59'-д], ~ 50 зрители
Литекс (Ловеч) - Любимец 2007 (Любимец)                  10:0 (6:0)
  [Стефан Младенов (3), Александър Георгиев (2), Динко Митрев (2),
   Чавдар Ивайлов, Реян Даскалов -д, Мартин Митов]
Велбъжд (Кюстендил) - Оскар ЕЛ (София)                    1:3 (0:2)
  [0:1 Деян Весков 29', 0:2 Петър Петров 41', 1:2 Денис Личина 57',
   1:3 Алекс Дичев 90'+2']
Славия 1913 (София) - Видима-Раковски (Севлиево)          0:1 (0:0)
  [0:1 Велислав Денчев 75']
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                          0:0
Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна)           2:3 (2:1)
  [1:0 Сунай Васви 9', 2:0 Ахмед Ахмедов 25', 2:2 Александър Попов 43',47';
   2:3 Мартин Костадинов 56']
Светкавица 1922 (Търговище) - Чавдар (Етрополе)           1:5
  [ _ - Салим Ердалов (3), Исмет Рамадан (2)]

                          VII кръг

22 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Спартак 1918 (Варна)                  0:0
Черно море (Варна) - Светкавица 1922 (Търговище)          4:0 (3:0)
  [1:0 Петко Цанков 10', 2:0 Михаил Ангелов 20', 3:0 Карен Мадоян 35',
   4:0 Михаил Ангелов 80']
Левски (София) - Черноморец Бургас (Бургас)               2:2 (0:0)
  [1:0 Стивън Петков 2п-д, 1:1 Ахмед Ахмедов 2п, 2:1 Ерай Карадайъ 2п,
   2:2 Даниел Стаматов 90'+2']
Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев (Пловдив)              0:1 (0:1)
  [0:1 Наско Милев 18']
Оскар ЕЛ (София) - Славия 1913 (София)                    0:4 (0:3)
  [0:1 Марио Петков 4', 0:2 Янко Зарев 26'-аг, 0:4 Милан Проданов 35',52']
Любимец 2007 (Любимец) - Велбъжд (Кюстендил)              3:2 (1:2)
  [0:1 Любослав Александров 15', 1:1 Тони Каранейчев 25', 1:2 Любослав Александров 37',
   2:2 Петър Красимиров 50', 3:2 Николай Георгиев 70']
Пирин 2001 (Благоевград) - Литекс (Ловеч)                 0:1 (0:0)
  [0:1 Георги Минчев 60'-д]
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       1:1 (0:1)
  [0:1 Радой Божилов 9', 1:1 Борислав Желязков 57']

                          VIII кръг

28 септември 2013, събота, 15:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Видима-Раковски (Севлиево)   1:1 (0:0)
 [0:1 Денислав Минев 65', 1:1 Стоян Кижев 90'-д]
28 септември 2013, събота, 16:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - ЦСКА (София)                       0:2 (0:0)
 [0:1 Анжело Йорданов 65', 0:2 Радой Божилов 73']
Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора)                     3:0 (0:0)
 [1:0 Георги Минчев 72', 2:0 Чавдар Ивайлов 86', 3:0 Георги Минчев 90']
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин 2001 (Благоевград)            1:3 (0:2)
 [0:2 Петко Стоинков 1п,1п-д; 1:2 Костадин Куков 70', 1:3 Асен Ибишев 80']
 [чк: Валери Максимов (В) 75', Костадин Куков (В) 88']
Ботев (Пловдив) - Оскар ЕЛ (София)                        2:0 (0:0)
 [1:0 Валентин Томов 77'-д, 2:0 Никола Марин 90']
Светкавица 1922 (Търговище) - Левски (София)              0:4 (0:1)
 [0:1 Стивън Петков 1п, 0:2 Ерай Карадайъ 2п, 0:3 Христофор Хубчев 2п,
  0:4 Илиян Георгиев 2п]
Чавдар (Етрополе) - Черно море (Варна)                    0:0
29 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Славия 1913 (София) - Любимец 2007 (Любимец)              3:0 (0:0)
 [2:0 Мирослав Христов 50',63'; 3:0 Майк Кръстев 77']

                          IX кръг

4 октомври 2013, петък, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)                             2:1
5 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                 2:0
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)                        3:2
Видима-Раковски (Севлиево) - Светкавица 1922 (Търговище)  1:1
Пирин 2001 (Благоевград) - Славия 1913 (София)            1:0
Берое (Стара Загора) - Велбъжд (Кюстендил)                5:0
6 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Оскар ЕЛ (София) - Черноморец Бургас (Бургас)             1:2
Любимец 2007 (Любимец) - Ботев (Пловдив)                  0:4

                          X кръг

9 октомври 2013, сряда, 15:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Литекс (Ловеч)                     отложен
Велбъжд (Кюстендил) - ЦСКА (София)                        0:6
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                отложен
Ботев (Пловдив) - Пирин 2001 (Благоевград)                3:1
Черноморец Бургас (Бургас) - Любимец 2007 (Любимец)       8:1
Светкавица 1922 (Търговище) - Оскар ЕЛ (София)            1:3
Чавдар (Етрополе) - Видима-Раковски (Севлиево)            1:0
Черно море (Варна) - Левски (София)                       отложен
27 ноември 2013, сряда, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Литекс (Ловеч)                     0:6
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                1:1
Черно море (Варна) - Левски (София)                       1:2

                          XI кръг

12 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Оскар ЕЛ (София) - Чавдар (Етрополе)                      0:1
13 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Левски (София) - Спартак 1918 (Варна)                     5:0
Видима-Раковски (Севлиево) - Черно море (Варна)           1:3
Любимец 2007 (Любимец) - Светкавица 1922 (Търговище)      2:3 *
* - заради инциденти след мача Любимец 2007 е наказан с 6 мача лишаване от домакинство.
Пирин 2001 (Благоевград) - Черноморец Бургас (Бургас)     0:2
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    1:1
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        4:1
Литекс (Ловеч) - Велбъжд (Кюстендил)                      7:0

                          XII кръг

19 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Велбъжд (Кюстендил)                3:1
Славия 1913 (София) - Литекс (Ловеч)                      1:0
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                            1:2
Черноморец Бургас (Бургас) - Берое (Стара Загора)         0:0
Светкавица 1922 (Търговище) - Пирин 2001 (Благоевград)    1:2
Чавдар (Етрополе) - Любимец 2007 (Любимец)                9:0
Черно море (Варна) - Оскар ЕЛ (София)                     2:0
20 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Левски (София) - Видима-Раковски (Севлиево)               9:0

                          XIII кръг

23 октомври 2013, сряда, 14:00 ч:
Видима-Раковски (Севлиево) - Спартак 1918 (Варна)         0:1
Оскар ЕЛ (София) - Левски (София)                         1:3
на неутрален терен: *
Любимец 2007 (Любимец) - Черно море (Варна)               0:2
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Любимец 2007.
Пирин 2001 (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)              1:0
Берое (Стара Загора) - Светкавица 1922 (Търговище)        4:0
ЦСКА (София) - Черноморец Бургас (Бургас)                 3:0
Литекс (Ловеч) - Ботев (Пловдив)                          4:2
Велбъжд (Кюстендил) - Славия 1913 (София)                 0:0

                          XIV кръг

26 октомври 2013, събота, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Славия 1913 (София)                0:1
Ботев (Пловдив) - Велбъжд (Кюстендил)                     2:0
Черноморец Бургас (Бургас) - Литекс (Ловеч)               1:0
Светкавица 1922 (Търговище) - ЦСКА (София)                2:1
Чавдар (Етрополе) - Берое (Стара Загора)                  1:2
Черно море (Варна) - Пирин 2001 (Благоевград)             3:2
Видима-Раковски (Севлиево) - Оскар ЕЛ (София)             3:2
27 октомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Левски (София) - Любимец 2007 (Любимец)                   7:1

                          I кръг - отложени мачове

2 ноември 2013, събота, 11:00 ч:
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                     4:1
2 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Литекс (Ловеч)                        1:3

                          XV кръг - изтеглени мачове

6 ноември 2013, сряда, 14:00 ч:
на неутрален терен: *
Любимец 2007 (Любимец) - Видима-Раковски (Севлиево)       0:3
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Любимец 2007.
9 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Черноморец Бургас (Бургас)          0:2
16 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Оскар ЕЛ (София) - Спартак 1918 (Варна)                   4:1

                          II кръг - отложени мачове

20 ноември 2013, сряда, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)                             0:1
Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)                       2:0

                          XV кръг

6 ноември 2013, сряда, 14:00 ч:
на неутрален терен: *
Любимец 2007 (Любимец) - Видима-Раковски (Севлиево)       0:3
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Любимец 2007.
9 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Черноморец Бургас (Бургас)          0:2
16 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Оскар ЕЛ (София) - Спартак 1918 (Варна)                   4:1
23 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (София)                 1:0
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 1:2
в София, ст."НСА":
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                          1:0 *
* - заради инциденти по време на мача ЦСКА е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач.
Литекс (Ловеч) - Светкавица 1922 (Търговище)             10:1
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                     0:0

                          X кръг - отложени мачове

27 ноември 2013, сряда, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Литекс (Ловеч)                     0:6
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                1:1
Черно море (Варна) - Левски (София)                       1:2

* - На 21 февруари 2014 Пирин 2001 (Благоевград) се отказва от по-нататъшно участие
в първенството. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му до
края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0. Пирин 2001 (Благоевград) няма
право да участва в квалификации за Елитната група за един сезон.

                          XVI кръг

22 февруари 2014, събота, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Пловдив)                    0:5
Велбъжд (Кюстендил) - Светкавица 1922 (Търговище)         1:1
Литекс (Ловеч) - Чавдар (Етрополе)                        1:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Видима-Раковски (Севлиево)     0:3 сл. *
* - Пирин 2001 се отказва от участие непосредствено преди мача.
23 февруари 2014, неделя, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Черноморец Бургас (Бургас)          2:4
в Етрополе: *
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                         2:2
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на ЦСКА.
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                     0:2
в Харманли: *
Любимец 2007 (Любимец) - Оскар ЕЛ (София)                 0:4
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Любимец 2007.

                          XVII кръг

1 март 2014, събота, 14:00 ч:
в Харманли: *
Любимец 2007 (Любимец) - Спартак 1918 (Варна)             3:0 сл.**
** - гостите не пристигат за мача заради повреда в аватобуса.
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Любимец 2007.
Оскар ЕЛ (София) - Пирин 2001 (Благоевград)               3:0 сл.
Видима-Раковски (Севлиево) - Берое (Стара Загора)         0:0
Левски (София) - ЦСКА (София)                             4:1
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)                       0:1
Чавдар (Етрополе) - Велбъжд (Кюстендил)                  10:2
Светкавица 1922 (Търговище) - Славия 1913 (София)         1:0
Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев (Пловдив)              0:3

                          XVIII кръг

8 март 2014, събота, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)         0:2
Славия 1913 (София) - Чавдар (Етрополе)                   1:2
Велбъжд (Кюстендил) - Черно море (Варна)                  0:2
Литекс (Ловеч) - Левски (София)                           1:0
Берое (Стара Загора) - Оскар ЕЛ (София)                   1:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Любимец 2007 (Любимец)         0:3 сл.
9 март 2014, неделя, 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Светкавица 1922 (Търговище)             3:0
ЦСКА (София) - Видима-Раковски (Севлиево)                 2:0

                          XIX кръг

15 март 2014, събота, 14:00 ч:
в Харманли: *
Любимец 2007 (Любимец) - Берое (Стара Загора)             0:2
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Любимец 2007.
Видима-Раковски (Севлиево) - Литекс (Ловеч)               2:2
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Пловдив)                       0:0
16 март 2014, неделя, 14:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Спартак 1918 (Варна)           0:3 сл.
Оскар ЕЛ (София) - ЦСКА (София)                           0:1
Левски (София) - Велбъжд (Кюстендил)                     11:0
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                  0:1
Светкавица 1922 (Търговище) - Черноморец Бургас (Бургас)  0:1

                          XX кръг

22 март 2014, събота, 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                      5:0
Велбъжд (Кюстендил) - Видима-Раковски (Севлиево)          1:2
Литекс (Ловеч) - Оскар ЕЛ (София)                         7:0
ЦСКА (София) - Любимец 2007 (Любимец)                     7:0
23 март 2014, неделя, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Светкавица 1922 (Търговище)        1:3
Черноморец Бургас (Бургас) - Чавдар (Етрополе)            1:1
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      0:3
Берое (Стара Загора) - Пирин 2001 (Благоевград)           3:0 сл.

                          XXI кръг

26 март 2014, сряда, 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Спартак 1918 (Варна)               3:0
Пирин 2001 (Благоевград) - ЦСКА (София)                   0:3 сл.
в Харманли: *
Любимец 2007 (Любимец) - Литекс (Ловеч)                   1:7
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Любимец 2007.
в София, комплекс "Царско село": *
Оскар ЕЛ (София) - Велбъжд (Кюстендил)                    0:1
Видима-Раковски (Севлиево) - Славия 1913 (София)          0:1
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                          1:0
Черно море (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)           1:0
Чавдар (Етрополе) - Светкавица 1922 (Търговище)           2:1

                          XXII кръг

5 април 2014, събота, 15:00 ч:
Светкавица 1922 (Търговище) - Черно море (Варна)          0:1
Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)               0:1
Ботев (Пловдив) - Видима-Раковски (Севлиево)              6:0
Велбъжд (Кюстендил) - Любимец 2007 (Любимец)              4:1
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                       3:0
6 април 2014, неделя, 15:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Чавдар (Етрополе)                  1:2
Славия 1913 (София) - Оскар ЕЛ (София)                    2:1
Литекс (Ловеч) - Пирин 2001 (Благоевград)                 3:0 сл.

                          XXIII кръг

9 април 2014, сряда, 15:00 ч:
Оскар ЕЛ (София) - Ботев (Пловдив)                        1:2
Видима-Раковски (Севлиево) - Черноморец Бургас (Бургас)   3:2
Левски (София) - Светкавица 1922 (Търговище)              1:0
Черно море (Варна) - Чавдар (Етрополе)                    3:1
10 април 2014, четвъртък, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Спартак 1918 (Варна)                       3:0
Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)                     0:2
Пирин 2001 (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)            0:3 сл.
Любимец 2007 (Любимец) - Славия 1913 (София)              1:0

                          XXIV кръг

12 април 2014, събота, 15:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        0:2
Светкавица 1922 (Търговище) - Видима-Раковски (Севлиево)  1:2
в Бургас, ст."Черноморец":
Черноморец Бургас (Бургас) - Оскар ЕЛ (София)             1:1
13 април 2014, неделя, 15:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна)                 0:2
Ботев (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)                  6:0
Славия 1913 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)            3:0 сл.
Велбъжд (Кюстендил) - Берое (Стара Загора)                1:5
Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)                             0:1

                          XXV кръг

16 април 2014, сряда, 15:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Спартак 1918 (Варна)                    15:1
ЦСКА (София) - Велбъжд (Кюстендил)                        8:0
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                5:1
Пирин 2001 (Благоевград) - Ботев (Пловдив)                0:3 сл.
Любимец 2007 (Любимец) - Черноморец Бургас (Бургас)       3:1
Видима-Раковски (Севлиево) - Чавдар (Етрополе)            1:0
Левски (София) - Черно море (Варна)                       1:2
17 април 2014, четвъртък, 15:00 ч:
Оскар ЕЛ (София) - Светкавица 1922 (Търговище)            2:1

                          XXVI кръг

23 април 2014, сряда, 15:00 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        0:0
26 април 2014, събота, 15:00 ч:
Светкавица 1922 (Търговище) - Любимец 2007 (Любимец)      3:1
Велбъжд (Кюстендил) - Литекс (Ловеч)                      1:4
27 април 2014, неделя, 15:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Левски (София)                     0:5
Черно море (Варна) - Видима-Раковски (Севлиево)           2:1
Чавдар (Етрополе) - Оскар ЕЛ (София)                      0:2
Черноморец Бургас (Бургас) - Пирин 2001 (Благоевград)     3:0 сл.
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    4:0

                          XXVII кръг

30 април 2014, сряда, 15:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Спартак 1918 (Варна)                3:0 сл.*
* - Спартак 1918 предварително уведомява, че няма да се яви, тъй като
    клубът не успява да осигури превоз за отбора до Кюстендил.
Литекс (Ловеч) - Славия 1913 (София)                      2:1
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                            2:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Светкавица 1922 (Търговище)    0:3 сл.
Любимец 2007 (Любимец) - Чавдар (Етрополе)                3:0
Видима-Раковски (Севлиево) - Левски (София)               0:2
1 май 2014, сряда, 15:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)         2:0
Оскар ЕЛ (София) - Черно море (Варна)                     0:2

                          XXVIII кръг

3 май 2014, събота, 16:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Видима-Раковски (Севлиево)         1:1
Черно море (Варна) - Любимец 2007 (Любимец)               5:0
Чавдар (Етрополе) - Пирин 2001 (Благоевград)              3:0 сл.
Светкавица 1922 (Търговище) - Берое (Стара Загора)        0:0
Славия 1913 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                 2:0
4 май 2014, неделя, 16:00 ч:
Левски (София) - Оскар ЕЛ (София)                         2:0
Черноморец Бургас (Бургас) - ЦСКА (София)                 2:1
Ботев (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                          1:2

                          XXIX кръг

7 май 2014, сряда, 16:00 ч:
Славия 1913 (София) - Спартак 1918 (Варна)                2:0
Велбъжд (Кюстендил) - Ботев (Пловдив)                     1:3
Литекс (Ловеч) - Черноморец Бургас (Бургас)               6:2
ЦСКА (София) - Светкавица 1922 (Търговище)                4:0
Берое (Стара Загора) - Чавдар (Етрополе)                  2:1
Пирин 2001 (Благоевград) - Черно море (Варна)             0:3 сл.
Любимец 2007 (Любимец) - Левски (София)                   1:6
8 май 2014, четвъртък, 16:00 ч:
Оскар ЕЛ (София) - Видима-Раковски (Севлиево)             2:2

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com