Деца (род.2002-03):
Хасково - Областна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Димитровград 1947 (Димитровград)    9    8   1   0   28:2    25    
-------------------------------------------------------------------
 2. Свиленград 1921 (Свиленград)        9    7   0   2   31:12   21    
 3. Асти АБ (Хасково)                   9    6   1   2   21:13   19    
 4. Хасково 1957 (Хасково)              9    6   0   3   17:15   18    
 5. Хасково (Хасково)                   9    4   3   2   11:7    15    
 6. Евророма (Свиленград)               9    3   1   5   21:17   10 [*]
 7. Харманли 04 (Харманли)              9    3   0   6   14:21    9    
 8. Свиленград (Свиленград)             9    2   0   7   10:27    6    
 9. Любимец (Любимец)                   9    1   2   6   10:22    5    
10. Сакарски спортист 04 (Тополовград)  9    1   0   8    6:33    3    

Бележки
  - Евророма (Свиленград) се отказва от участие непосредствено преди началото на сезона, но след I кръг отново се включва в групата.

                           I кръг

18 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Евророма (Свиленград)      3:0 сл. 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Харманли 04 (Харманли)         3:0 
Хасково 1957 (Хасково) - Асти АБ (Хасково)                0:4 
Любимец (Любимец) - Свиленград (Свиленград)               3:0 сл. 
18 септември 2016, неделя, 11:30 ч:
Хасково (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)    3:0 сл. 

                           II кръг

22 септември 2016, четвъртък, 10:00 ч:
Евророма (Свиленград) - Свиленград (Свиленград)           5:0 
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Любимец (Любимец)    3:0 
Асти АБ (Хасково) - Хасково (Хасково)                     1:1 
Харманли 04 (Харманли) - Хасково 1957 (Хасково)           1:4 
22 септември 2016, четвъртък, 11:30 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)   1:4 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Евророма (Свиленград)          3:0 
Хасково (Хасково) - Харманли 04 (Харманли)                отложен 
24 септември 2016, събота, 11:30 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград)     отложен 
Свиленград (Свиленград) - Сакарски спортист 04 (Топ.)     4:1 
25 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
Любимец (Любимец) - Асти АБ (Хасково)                     2:4 
19 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград)     0:6 
Хасково (Хасково) - Харманли 04 (Харманли)                1:0 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Свиленград (Свиленград)               3:0 
Харманли 04 (Харманли) - Любимец (Любимец)                4:1 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Хасково 1957 (Хасково)         4:0 
1 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Евророма (Свиленград) - Сакарски спортист 04 (Топ.)      10:0 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Хасково (Хасково)          3:0 

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Хасково (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград)      0:0 
Любимец (Любимец) - Свиленград 1921 (Свиленград)          1:5 
Свиленград (Свиленград) - Харманли 04 (Харманли)          0:5 
9 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Евророма (Свиленград)            3:0 
9 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Асти АБ (Хасково)    0:3 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Свиленград (Свиленград)    1:6 
Хасково 1957 (Хасково) - Хасково (Хасково)                3:0 
15 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Харманли 04 (Харманли) - Сакарски спортист 04 (Топ.)      4:2 
15 октомври 2016, събота, 11:45 ч:
Евророма (Свиленград) - Асти АБ (Хасково)                 1:3 
16 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Любимец (Любимец)      3:1 

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Любимец (Любимец) - Хасково 1957 (Хасково)                0:1 
Свиленград (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)        0:3 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Свиленград 1921 (Свил)      0:3 
Асти АБ (Хасково) - Харманли 04 (Харманли)                2:0 
23 октомври 2016, неделя, 11:45 ч:
Хасково (Хасково) - Евророма (Свиленград)                 3:0 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Евророма (Свиленград) - Харманли 04 (Харманли)            3:0 
29 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Сакарски спортист 04 (Топ.)    3:0 
Хасково 1957 (Хасково) - Свиленград (Свиленград)          3:0 
29 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Асти АБ (Хасково)          отложен 
30 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Хасково (Хасково) - Любимец (Любимец)                     0:0 
26 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Асти АБ (Хасково)          4:1 

                           IX кръг

5 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Любимец (Любимец) - Евророма (Свиленград)                 2:2 
Свиленград (Свиленград) - Хасково (Хасково)               0:3 
Асти АБ (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград)      0:5 сл. * 
* - прекратен през второто полувреме при 1:2 заради показан 5-ти червен
    картон на домакините, с което остават с по-малко от 7 човека на терена.
Харманли 04 (Харманли) - Свиленград 1921 (Свиленград)     0:5 
5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Хасково 1957 (Хасково)      0:3 

                           III кръг - отложени мачове

19 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград)     0:6 
Хасково (Хасково) - Харманли 04 (Харманли)                1:0 

                           VIII кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Асти АБ (Хасково)          4:1 

                           X кръг

пролет 2017:
Евророма (Свиленград) - Свиленград 1921 (Свиленград)       - 
Харманли 04 (Харманли) - Димитровград 1947 (Дмгр)          - 
Асти АБ (Хасково) - Хасково 1957 (Хасково)                 - 
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Хасково (Хасково)     - 
Свиленград (Свиленград) - Любимец (Любимец)                - 

                           XI кръг

Свиленград (Свиленград) - Евророма (Свиленград)            - 
Любимец (Любимец) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)     - 
Хасково (Хасково) - Асти АБ (Хасково)                      - 
Хасково 1957 (Хасково) - Харманли 04 (Харманли)            - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 

                           XII кръг

Евророма (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)           - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Хасково 1957 (Хасково)      - 
Харманли 04 (Харманли) - Хасково (Хасково)                 - 
Асти АБ (Хасково) - Любимец (Любимец)                      - 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Свиленград (Свиленград)      - 

                           XIII кръг

Сакарски спортист 04 (Топ.) - Евророма (Свиленград)        - 
Свиленград (Свиленград) - Асти АБ (Хасково)                - 
Любимец (Любимец) - Харманли 04 (Харманли)                 - 
Хасково (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград)           - 
Хасково 1957 (Хасково) - Димитровград 1947 (Дмгр)          - 

                           XIV кръг

Евророма (Свиленград) - Хасково 1957 (Хасково)             - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Хасково (Хасково)       - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Любимец (Любимец)           - 
Харманли 04 (Харманли) - Свиленград (Свиленград)           - 
Асти АБ (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)     - 

                           XV кръг

Асти АБ (Хасково) - Евророма (Свиленград)                  - 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Харманли 04 (Харманли)       - 
Свиленград (Свиленград) - Свиленград 1921 (Свиленград)     - 
Любимец (Любимец) - Димитровград 1947 (Димитровград)       - 
Хасково (Хасково) - Хасково 1957 (Хасково)                 - 

                           XVI кръг

Евророма (Свиленград) - Хасково (Хасково)                  - 
Хасково 1957 (Хасково) - Любимец (Любимец)                 - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград (Свиленград)         - 
Свиленград 1921 (Свил) - Сакарски спортист 04 (Топ.)       - 
Харманли 04 (Харманли) - Асти АБ (Хасково)                 - 

                           XVII кръг

Харманли 04 (Харманли) - Евророма (Свиленград)             - 
Асти АБ (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград)           - 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Димитровград 1947 (Дмгр)     - 
Свиленград (Свиленград) - Хасково 1957 (Хасково)           - 
Любимец (Любимец) - Хасково (Хасково)                      - 

                           XVIII кръг

Евророма (Свиленград) - Любимец (Любимец)                  - 
Хасково (Хасково) - Свиленград (Свиленград)                - 
Хасково 1957 (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Топ.)       - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Асти АБ (Хасково)       - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Харманли 04 (Харманли)      - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Димитровград 1947 (Димитровград) XXX -:- -:- 4:0 -:- 3:0 3:0 -:- 3:1 3:0 2. Свиленград 1921 (Свиленград) 1:4 XXX 4:1 -:- 3:0 3:0* -:- 1:6 -:- -:- 3. Асти АБ (Хасково) 0:5* -:- XXX -:- 1:1 -:- 2:0 3:0 -:- -:- 4. Хасково 1957 (Хасково) -:- 0:6 0:4 XXX 3:0 3:0 -:- 3:0 -:- -:- 5. Хасково (Хасково) 0:0 -:- -:- -:- XXX 3:0 1:0 -:- 0:0 3:0* 6. Евророма (Свиленград) -:- -:- 1:3 -:- -:- XXX 3:0 5:0 -:- 10:0 7. Харманли 04 (Харманли) -:- 0:5 -:- 1:4 -:- -:- XXX -:- 4:1 4:2 8. Свиленград (Свиленград) 0:3 -:- -:- -:- 0:3 -:- 0:5 XXX -:- 4:1 9. Любимец (Любимец) -:- 1:5 2:4 0:1 -:- 2:2 -:- 3:0* XXX -:- 10. Сакарски спортист 04 (Тополовград) -:- 0:3 0:3 0:3 -:- -:- -:- -:- 3:0 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре