Деца (род.2002-03):
Ловеч - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Луковит)                     0    0   0   0    0:0     0
-------------------------------------------------------------------
  . Партизан (Червен бряг)              0    0   0   0    0:0     0
  . Пещера (Галата)                     0    0   0   0    0:0     0
  . Светкавица (Градежница)             0    0   0   0    0:0     0
  . Тетевен (Тетевен)                   0    0   0   0    0:0     0
  . Чумерна (Елена)                     0    0   0   0    0:0     0

Бележки
  - Чумерна (Елена) играе всичките си мачове през есента като гост.

                           I кръг

8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Тетевен (Тетевен) - Пещера (Галата)                        - 
Партизан (Червен бряг) - Ботев (Луковит)                   - 
Светкавица (Градежница) - Чумерна (Елена)                 отложен 
12 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Светкавица (Градежница) - Чумерна (Елена)                  - 

                           II кръг

15 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Пещера (Галата) - Чумерна (Елена)                          - 
Ботев (Луковит) - Светкавица (Градежница)                  - 
Тетевен (Тетевен) - Партизан (Червен бряг)                 - 

                           III кръг

22 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Партизан (Червен бряг) - Пещера (Галата)                   - 
Светкавица (Градежница) - Тетевен (Тетевен)                - 
в Луковит:
Чумерна (Елена) - Ботев (Луковит)                          - 

                           IV кръг

29 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Пещера (Галата) - Ботев (Луковит)                          - 
Тетевен (Тетевен) - Чумерна (Елена)                       отложен 
Партизан (Червен бряг) - Светкавица (Градежница)           - 
11 ноември 2016, петък, 10:30 ч:
Тетевен (Тетевен) - Чумерна (Елена)                        - 

                           V кръг

5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Светкавица (Градежница) - Пещера (Галата)                  - 
в Червен бряг:
Чумерна (Елена) - Партизан (Червен бряг)                   - 
Ботев (Луковит) - Тетевен (Тетевен)                        - 

                           IV кръг - отложен мач

11 ноември 2016, петък, 10:30 ч:
Тетевен (Тетевен) - Чумерна (Елена)                        - 

                           I кръг - отложен мач

12 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Светкавица (Градежница) - Чумерна (Елена)                  - 

                           VI кръг

пролет 2017:
Пещера (Галата) - Тетевен (Тетевен)                        - 
Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг)                   - 
Чумерна (Елена) - Светкавица (Градежница)                  - 

                           VII кръг

Чумерна (Елена) - Пещера (Галата)                          - 
Светкавица (Градежница) - Ботев (Луковит)                  - 
Партизан (Червен бряг) - Тетевен (Тетевен)                 - 

                           VIII кръг

Пещера (Галата) - Партизан (Червен бряг)                   - 
Тетевен (Тетевен) - Светкавица (Градежница)                - 
Ботев (Луковит) - Чумерна (Елена)                          - 

                           IX кръг

Ботев (Луковит) - Пещера (Галата)                          - 
Чумерна (Елена) - Тетевен (Тетевен)                        - 
Светкавица (Градежница) - Партизан (Червен бряг)           - 

                           X кръг

Пещера (Галата) - Светкавица (Градежница)                  - 
Партизан (Червен бряг) - Чумерна (Елена)                   - 
Тетевен (Тетевен) - Ботев (Луковит)                        - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Луковит) XXX -:- -:- -:- -:- -:- 2. Партизан (Червен бряг) -:- XXX -:- -:- -:- -:- 3. Пещера (Галата) -:- -:- XXX -:- -:- -:- 4. Светкавица (Градежница) -:- -:- -:- XXX -:- -:- 5. Тетевен (Тетевен) -:- -:- -:- -:- XXX -:- 6. Чумерна (Елена) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре