Деца (род.2002-03):
Монтана - Областна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Дунав Цибър (Долни Цибър)           7    7   0   0   52:1    21
-------------------------------------------------------------------
 2. Ком (Берковица)                     7    6   0   1   37:4    18
 3. Атлетико (Лом)                      8    2   1   5   15:33    7
 4. Септември (Медковец)                7    1   1   5    8:38    4
 5. Брусарци (Брусарци)                 7    1   0   6    5:41    3

Бележки
  - Първоначално групата е в състав от 8 отбора, в последствие Порто (Портитовци) и Вършец 2012 (Вършец) се отказват от участие, а Кариана (Ерден) се включва във врачанската областна група за деца. Изтеглена е нова програма за оставащите 5 отбора. Първоначалната програма е както следва:
    1.Ком (Берковица)      - 8.Порто (Портитовци)
    2.Септември (Медковец) - 7.Вършец 2012 (Вършец)
    3.Атлетико (Лом)       - 6.Дунав Цибър (Долни Цибър)
    4.Брусарци (Брусарци)  - 5.Кариана (Ерден)

                           I кръг

30 септември 2016, петък, 16:00 ч:
Септември (Медковец) - Дунав Цибър (Долни Цибър)          1:13 
Атлетико (Лом) - Брусарци (Брусарци)                      5:2 
Ком (Берковица)                                           почива

                           II кръг

6 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Ком (Берковица) - Септември (Медковец)                   10:1 
7 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Атлетико (Лом)                5:0 
Брусарци (Брусарци)                                       почива

                           III кръг

13 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Атлетико (Лом) - Ком (Берковица)                          1:5 
14 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Брусарци (Брусарци) - Дунав Цибър (Долни Цибър)           0:9 
Септември (Медковец)                                      почива

                           IV кръг

20 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Ком (Берковица) - Брусарци (Брусарци)                     8:0 
21 октомври 2016, петък, 15:00 ч:
Септември (Медковец) - Атлетико (Лом)                     2:2 
Дунав Цибър (Долни Цибър)                                 почива

                           V кръг

26 октомври 2016, сряда, 15:00 ч:
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Ком (Берковица)               2:0 
28 октомври 2016, петък, 15:00 ч:
Брусарци (Брусарци) - Септември (Медковец)                3:2 
Атлетико (Лом)                                            почива

                           VI кръг

4 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Септември (Медковец)          6:0 
Брусарци (Брусарци) - Атлетико (Лом)                      0:6 
Ком (Берковица)                                           почива

                           VII кръг

9 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Септември (Медковец) - Ком (Берковица)                    0:3 
11 ноември 2016, петък, 14:00 ч:
Атлетико (Лом) - Дунав Цибър (Долни Цибър)                0:9 
Брусарци (Брусарци)                                       почива

                           VIII кръг

17 ноември 2016, четвъртък, 14:30 ч:
Ком (Берковица) - Атлетико (Лом)                          8:0 
18 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Брусарци (Брусарци)           8:0 
Септември (Медковец)                                      почива

                           IX кръг

24 ноември 2016, четвъртък, 14:30 ч:
Брусарци (Брусарци) - Ком (Берковица)                     0:3 
25 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Атлетико (Лом) - Септември (Медковец)                     1:2 
Дунав Цибър (Долни Цибър)                                 почива

                           X кръг

Септември (Медковец) - Брусарци (Брусарци)                 - 
Ком (Берковица) - Дунав Цибър (Долни Цибър)                - 
Атлетико (Лом)                                            почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. --------------------------------------------------------------- 1. Дунав Цибър (Долни Цибър) XXX 2:0 5:0 6:0 8:0 2. Ком (Берковица) -:- XXX 8:0 10:1 8:0 3. Атлетико (Лом) 0:9 1:5 XXX 1:2 5:2 4. Септември (Медковец) 1:13 0:3 2:2 XXX -:- 5. Брусарци (Брусарци) 0:9 0:3 0:6 3:2 XXX --------------------------------------------------------------- нагоре