Деца (род.2002-03):
Перник - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)      8    7   1   0   47:4    22    
-------------------------------------------------------------------
 2. Металург 1957 (Перник)              8    6   2   0   35:4    20    
 3. Марек 1915 (Дупница)                8    6   1   1   45:5    19    
 4. Велбъжд (Кюстендил)                 8    4   1   3   18:20   13    
 5. Миньор 2013 (Перник)                8    3   0   5    4:21    9     [1 0 0  2:0  3]
 6. Германея (Сапарева баня)            8    3   0   5   12:21    9     [0 0 1  0:2  0]
 7. Аякс (Дивотино)                     8    2   1   5   10:35    7    
 8. Кюстендил (Кюстендил)               8    1   1   6   12:35    4    
 9. Студена (Студена)                   8    0   1   7    6:44    1    
--. Легия (София)                       5    1   1   3   11:32    - [*]

Бележки
  - Легия (София) се отказва от участие след V кръг. Резултатите му се анулират.
  - Металург 1957 (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Металург" в кв.Изток, Перник.
  - Миньор 2013 (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Звезда" в кв.Димова махала, Перник.
  - Велбъжд (Кюстендил) играе домакинските си мачове на ст."Странджата" в Кюстендил.
  - Кюстендил (Кюстендил) играе домакинските си мачове в Жабокрът.
  - Легия (София) играе домакинските си мачове в Рударци.
  - Аякс (Дивотино) играе домакинските си мачове в Ковачевци.

                           I кръг

17 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил)             12:0 
18 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Легия (София)                    7:0  /анулиран/ 
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Миньор 2013 (Перник)     отложен 
18 септември 2016, неделя, 13:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)            3:0 
18 септември 2016, неделя, 14:00 ч:
Аякс (Дивотино) - Студена (Студена)                       7:1 
5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Миньор 2013 (Перник)     3:0 сл. 

                           II кръг

24 септември 2016, събота:
Марек 1915 (Дупница) - Аякс (Дивотино)                    6:0 
24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Студена (Студена) - Велбъжд (Кюстендил)                   0:8 
25 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Миньор 2013 (Перник)              3:0 
Легия (София) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)            0:18  /анулиран/ 
Германея (Сапарева баня) - Металург 1957 (Перник)         0:2 

                           III кръг

2 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Аякс (Дивотино) - Кюстендил (Кюстендил)                   2:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)                0:6 
Металург 1957 (Перник) - Студена (Студена)                3:0 
Върба 1917 (Радомир) - Германея (Сапарева баня)           6:0 
Миньор 2013 (Перник) - Легия (София)                      0:6  /анулиран/ 

                           IV кръг

8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Металург 1957 (Перник)             0:0 
9 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Легия (София)                     4:4  /анулиран/ 
Германея (Сапарева баня) - Миньор 2013 (Перник)           0:2 
Студена (Студена) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)        0:11 
Аякс (Дивотино) - Велбъжд (Кюстендил)                     1:1 

                           V кръг

16 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Кюстендил (Кюстендил)               3:1 
Металург 1957 (Перник) - Аякс (Дивотино)                 11:0 
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Марек 1915 (Дупница)     4:2 
Миньор 2013 (Перник) - Студена (Студена)                  1:0 
Легия (София) - Германея (Сапарева баня)                  1:3  /анулиран/ 

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Миньор 2013 (Перник)               9:0 
23 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)          2:3 
Студена (Студена) - Легия (София)                         анулиран 
Аякс (Дивотино) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)          0:11 
Велбъжд (Кюстендил) - Металург 1957 (Перник)              0:5 

                           VII кръг

30 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Кюстендил (Кюстендил)            9:2 
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)      отложен 
Миньор 2013 (Перник) - Аякс (Дивотино)                    1:0 
Легия (София) - Марек 1915 (Дупница)                      анулиран 
Германея (Сапарева баня) - Студена (Студена)              6:1 
10 ноември 2016, четвъртък, 10:30 ч:
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)      7:0 

                           I кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Миньор 2013 (Перник)     3:0 сл. 

                           VIII кръг

5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Германея (Сапарева баня)           5:0 
7 ноември 2016, понеделник, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Студена (Студена)                 3:3 
Аякс (Дивотино) - Легия (София)                           анулиран 
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор 2013 (Перник)                3:0 сл. 
Металург 1957 (Перник) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)   2:2 

                           VII кръг - отложен мач

10 ноември 2016, четвъртък, 10:30 ч:
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)      7:0 

                           IX кръг

14 ноември 2016, понеделник, 10:30 ч:
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Кюстендил (Кюстендил)    3:0 
Миньор 2013 (Перник) - Металург 1957 (Перник)             0:3 сл. 
Легия (София) - Велбъжд (Кюстендил)                       анулиран 
Германея (Сапарева баня) - Аякс (Дивотино)                3:0 
Студена (Студена) - Марек 1915 (Дупница)                  1:5 

                           X кръг

пролет 2017:
Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)               - 
Студена (Студена) - Аякс (Дивотино)                        - 
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)             - 
Легия (София) - Металург 1957 (Перник)                     - 
Миньор 2013 (Перник) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)      - 

                           XI кръг

Миньор 2013 (Перник) - Кюстендил (Кюстендил)               - 
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Легия (София)             - 
Металург 1957 (Перник) - Германея (Сапарева баня)          - 
Велбъжд (Кюстендил) - Студена (Студена)                    - 
Аякс (Дивотино) - Марек 1915 (Дупница)                     - 

                           XII кръг

Кюстендил (Кюстендил) - Аякс (Дивотино)                    - 
Марек 1915 (Дупница) - Велбъжд (Кюстендил)                 - 
Студена (Студена) - Металург 1957 (Перник)                 - 
Германея (Сапарева баня) - Върба 1917 (Радомир)            - 
Легия (София) - Миньор 2013 (Перник)                       - 

                           XIII кръг

Легия (София) - Кюстендил (Кюстендил)                      - 
Миньор 2013 (Перник) - Германея (Сапарева баня)            - 
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Студена (Студена)         - 
Металург 1957 (Перник) - Марек 1915 (Дупница)              - 
Велбъжд (Кюстендил) - Аякс (Дивотино)                      - 

                           XIV кръг

Кюстендил (Кюстендил) - Велбъжд (Кюстендил)                - 
Аякс (Дивотино) - Металург 1957 (Перник)                   - 
Марек 1915 (Дупница) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)      - 
Студена (Студена) - Миньор 2013 (Перник)                   - 
Германея (Сапарева баня) - Легия (София)                   - 

                           XV кръг

Германея (Сапарева баня) - Кюстендил (Кюстендил)           - 
Легия (София) - Студена (Студена)                          - 
Миньор 2013 (Перник) - Марек 1915 (Дупница)                - 
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Аякс (Дивотино)           - 
Металург 1957 (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)               - 

                           XVI кръг

Кюстендил (Кюстендил) - Металург 1957 (Перник)             - 
Велбъжд (Кюстендил) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)       - 
Аякс (Дивотино) - Миньор 2013 (Перник)                     - 
Марек 1915 (Дупница) - Легия (София)                       - 
Студена (Студена) - Германея (Сапарева баня)               - 

                           XVII кръг

Студена (Студена) - Кюстендил (Кюстендил)                  - 
Германея (Сапарева баня) - Марек 1915 (Дупница)            - 
Легия (София) - Аякс (Дивотино)                            - 
Миньор 2013 (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                 - 
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Металург 1957 (Перник)    - 

                           XVIII кръг

Кюстендил (Кюстендил) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)     - 
Металург 1957 (Перник) - Миньор 2013 (Перник)              - 
Велбъжд (Кюстендил) - Легия (София)                        - 
Аякс (Дивотино) - Германея (Сапарева баня)                 - 
Марек 1915 (Дупница) - Студена (Студена)                   - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) XXX -:- 4:2 7:0 3:0* 6:0 -:- 3:0 -:- -:- 2. Металург 1957 (Перник) 2:2 XXX -:- -:- -:- -:- 11:0 9:2 3:0 (7:0) 3. Марек 1915 (Дупница) -:- 0:0 XXX -:- 9:0 5:0 6:0 12:0 -:- -:- 4. Велбъжд (Кюстендил) -:- 0:5 0:6 XXX 3:0* 3:0 -:- 3:1 -:- -:- 5. Миньор 2013 (Перник) -:- 0:3* -:- -:- XXX -:- 1:0 -:- 1:0 (0:6) 6. Германея (Сапарева баня) -:- 0:2 -:- -:- 0:2 XXX 3:0 -:- 6:1 -:- 7. Аякс (Дивотино) 0:11 -:- -:- 1:1 -:- -:- XXX 2:1 7:1 --- 8. Кюстендил (Кюстендил) -:- -:- -:- -:- 3:0 2:3 -:- XXX 3:3 (4:4) 9. Студена (Студена) 0:11 -:- 1:5 0:8 -:- -:- -:- -:- XXX --- 10. Легия (София) (0:18) -:- --- --- -:- (1:3) -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре