Деца (род.2002-03):
Плевен - Областна група 2016/17


Източна подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ситомир (Никопол)                   5    3   1   1   18:6    10
-------------------------------------------------------------------
 2. Гунди (Плевен)                      5    3   0   2   14:15    9
 3. Гигант (Белене)                     5    2   2   1   12:11    8
 4. Вихър (Гулянци)                     5    2   0   3   12:21    6
 5. Ювентус (Малчика)                   5    1   2   2    9:9     5
 6. Вихър (Славяново)                   5    1   1   3    6:9     4

                           I кръг

1 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Ситомир (Никопол) - Вихър (Гулянци)                       6:0 
Ювентус (Малчика) - Вихър (Славяново)                     1:1 
3 октомври 2016, понеделник, 16:00 ч:
Гигант (Белене) - Гунди (Плевен)                          2:1 

                           II кръг

8 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Гунди (Плевен) - Вихър (Славяново)                        отложен 
Вихър (Гулянци) - Ювентус (Малчика)                       1:4 
Гигант (Белене) - Ситомир (Никопол)                       4:4 
26 октомври 2016, сряда:
Гунди (Плевен) - Вихър (Славяново)                        2:1 * 
* - приблизителна дата.

                           III кръг

15 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Ситомир (Никопол) - Гунди (Плевен)                        5:0 
Ювентус (Малчика) - Гигант (Белене)                       1:1 
Вихър (Славяново) - Вихър (Гулянци)                       1:3 

                           IV кръг

22 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Гунди (Плевен) - Вихър (Гулянци)                          7:4 
Гигант (Белене) - Вихър (Славяново)                       отложен 
Ситомир (Никопол) - Ювентус (Малчика)                     2:0 
5 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Гигант (Белене) - Вихър (Славяново)                       2:1 

                           II кръг - отложен мач

26 октомври 2016, сряда:
Гунди (Плевен) - Вихър (Славяново)                        2:1 * 
* - приблизителна дата.

                           V кръг

29 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Ювентус (Малчика) - Гунди (Плевен)                        3:4 
Вихър (Славяново) - Ситомир (Никопол)                     2:1 
Вихър (Гулянци) - Гигант (Белене)                         4:3 

                           IV кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Гигант (Белене) - Вихър (Славяново)                       2:1 

                           VI кръг

пролет 2017:
Гунди (Плевен) - Гигант (Белене)                           - 
Вихър (Гулянци) - Ситомир (Никопол)                        - 
Вихър (Славяново) - Ювентус (Малчика)                      - 

                           VII кръг

Вихър (Славяново) - Гунди (Плевен)                         - 
Ювентус (Малчика) - Вихър (Гулянци)                        - 
Ситомир (Никопол) - Гигант (Белене)                        - 

                           VIII кръг

Гунди (Плевен) - Ситомир (Никопол)                         - 
Гигант (Белене) - Ювентус (Малчика)                        - 
Вихър (Гулянци) - Вихър (Славяново)                        - 

                           IX кръг

Вихър (Гулянци) - Гунди (Плевен)                           - 
Вихър (Славяново) - Гигант (Белене)                        - 
Ювентус (Малчика) - Ситомир (Никопол)                      - 

                           X кръг

Гунди (Плевен) - Ювентус (Малчика)                         - 
Ситомир (Никопол) - Вихър (Славяново)                      - 
Гигант (Белене) - Вихър (Гулянци)                          - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Ситомир (Никопол) XXX 5:0 -:- 6:0 2:0 -:- 2. Гунди (Плевен) -:- XXX -:- 7:4 -:- 2:1 3. Гигант (Белене) 4:4 2:1 XXX -:- -:- 2:1 4. Вихър (Гулянци) -:- -:- 4:3 XXX 1:4 -:- 5. Ювентус (Малчика) -:- 3:4 1:1 -:- XXX 1:1 6. Вихър (Славяново) 2:1 -:- -:- 1:3 -:- XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак (Койнаре)                   5    4   1   0   21:4    13 [0 1 0  3:3  1, 3 гола на чужд терен]
-------------------------------------------------------------------
 2. Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)   5    4   1   0   20:4    13 [0 1 0  3:3  1, 0 гола на чужд терен]
 3. Искър (Чомаковци)                   5    2   0   3   12:13    6 [1 0 0  3:1  3]
 4. Мизия 2005 (Кнежа)                  5    2   0   3    9:12    6 [0 0 1  1:3  0]
 5. Венци (Искър)                       5    1   0   4    8:24    3 [1 0 0  5:2  3]
 6. Дреновец (Горник)                   5    1   0   4    4:17    3 [0 0 1  2:5  0]

                           I кръг

30 септември 2016, петък, 16:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Венци (Искър)                        4:1 
1 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Дреновец (Горник)     3:0 
Спартак (Койнаре) - Искър (Чомаковци)                     3:1 

                           II кръг

7 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Искър (Чомаковци) - Мизия 2005 (Кнежа)                    3:1 
8 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Дреновец (Горник) - Венци (Искър)                         отложен 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Спартак (Койнаре)     3:3 
26 октомври 2016, сряда:
Дреновец (Горник) - Венци (Искър)                         2:5 * 
* - приблизителна дата.

                           III кръг

14 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)    1:2 
15 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Дреновец (Горник)                     5:0 
Венци (Искър) - Искър (Чомаковци)                         2:7 

                           IV кръг

22 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Дреновец (Горник) - Искър (Чомаковци)                     2:1 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Венци (Искър)         7:0 
Спартак (Койнаре) - Мизия 2005 (Кнежа)                    6:0 

                           II кръг - отложен мач

26 октомври 2016, сряда:
Дреновец (Горник) - Венци (Искър)                         2:5 * 
* - приблизителна дата.

                           V кръг

28 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Дреновец (Горник)                    3:0 
29 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Венци (Искър) - Спартак (Койнаре)                         0:4 
Искър (Чомаковци) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)     0:5 

                           VI кръг

пролет 2017:
Дреновец (Горник) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)      - 
Искър (Чомаковци) - Спартак (Койнаре)                      - 
Венци (Искър) - Мизия 2005 (Кнежа)                         - 

                           VII кръг

Венци (Искър) - Дреновец (Горник)                          - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Искър (Чомаковци)                     - 
Спартак (Койнаре) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)      - 

                           VIII кръг

Дреновец (Горник) - Спартак (Койнаре)                      - 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Мизия 2005 (Кнежа)     - 
Искър (Чомаковци) - Венци (Искър)                          - 

                           IX кръг

Искър (Чомаковци) - Дреновец (Горник)                      - 
Венци (Искър) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)          - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Спартак (Койнаре)                     - 

                           X кръг

Дреновец (Горник) - Мизия 2005 (Кнежа)                     - 
Спартак (Койнаре) - Венци (Искър)                          - 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Искър (Чомаковци)      - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Спартак (Койнаре) XXX -:- 3:1 6:0 -:- 5:0 2. Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 3:3 XXX -:- -:- 7:0 3:0 3. Искър (Чомаковци) -:- 0:5 XXX 3:1 -:- -:- 4. Мизия 2005 (Кнежа) -:- 1:2 -:- XXX 4:1 3:0 5. Венци (Искър) 0:4 -:- 2:7 -:- XXX -:- 6. Дреновец (Горник) -:- -:- 2:1 -:- 2:5 XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре