Деца (род.2002-03):
Пловдив - Областна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Тракия 06 (Стамболийски)            7    5   2   0   26:7    17
-------------------------------------------------------------------
 2. Брестник 1948 (Пловдив)             7    4   1   2   25:8    13
 3. Сокол (Марково)                     7    4   0   3   14:11   12
 4. Брестовица (Брестовица)             7    3   1   3   16:19   10
 5. Раковски 2011 (Раковски)            7    3   0   4   26:15    9
 6. Гигант (Съединение)                 7    2   2   3   12:17    8
 7. Бенковски (Куртово Конаре)          7    2   1   4    8:36    7
 8. Спартак (Болярци)                   7    1   1   5    8:22    4

                           I кръг

22 септември 2016, четвъртък, 10:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак (Болярци)               2:0 
24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Тракия 06 (Стамболийски)            2:2 
25 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Бенковски (Куртово Конаре)              отложен 
Раковски 2011 (Раковски) - Брестовица (Брестовица)        6:3 
14 ноември 2016, понеделник, 11:00 ч:
Сокол (Марково) - Бенковски (Куртово Конаре)              0:1 

                           II кръг

30 септември 2016, петък, 16:00 ч:
Спартак (Болярци) - Раковски 2011 (Раковски)              4:3 
2 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Бенковски (Куртово Конаре) - Тракия 06 (Стамболийски)     2:9 
Брестовица (Брестовица) - Гигант (Съединение)             отложен 
Сокол (Марково) - Брестник 1948 (Пловдив)                 2:1 
13 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Брестовица (Брестовица) - Гигант (Съединение)             4:0 

                           III кръг

8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Спартак (Болярци)                   3:3 
Тракия 06 (Стамболийски) - Брестовица (Брестовица)        3:0 сл. 
9 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Бенковски (Куртово Конаре)     12:0 
в кв.Секирово, Раковски:
Раковски 2011 (Раковски) - Сокол (Марково)                4:1 

                           IV кръг

14 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Спартак (Болярци) - Тракия 06 (Стамболийски)              1:5 
16 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Бенковски (Куртово Конаре) - Брестовица (Брестовица)      2:2 
Сокол (Марково) - Гигант (Съединение)                     отложен 
Брестник 1948 (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)        2:1 
1 ноември 2016, вторник, 11:00 ч:
Сокол (Марково) - Гигант (Съединение)                     2:1 

                           V кръг

22 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Брестник 1948 (Пловдив)             0:4 
Тракия 06 (Стамболийски) - Сокол (Марково)                3:0 
23 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Бенковски (Куртово Конаре)    10:0 
в Куртово Конаре:
Брестовица (Брестовица) - Спартак (Болярци)               3:0 сл. * 
* - първоначално 3:7, в последствие присъден служебно.

                           VI кръг

30 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Бенковски (Куртово Конаре) - Спартак (Болярци)            3:0 сл. 
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)            2:3 
30 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Сокол (Марково) - Брестовица (Брестовица)                 6:1 
31 октомври 2016, понеделник, 10:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)        2:2 

                           IV кръг - отложен мач

1 ноември 2016, вторник, 11:00 ч:
Сокол (Марково) - Гигант (Съединение)                     2:1 

                           VII кръг

5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Бенковски (Куртово Конаре)          3:0 
Тракия 06 (Стамболийски) - Раковски 2011 (Раковски)       2:0 
6 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Брестовица (Брестовица) - Брестник 1948 (Пловдив)         3:2 
7 ноември 2016, понеделник, 10:30 ч:
Спартак (Болярци) - Сокол (Марково)                       0:3 сл. * 
* - първоначално 6:0, в последствие на Спартак е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.

                           II кръг - отложен мач

13 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Брестовица (Брестовица) - Гигант (Съединение)             4:0 

                           I кръг - отложен мач

14 ноември 2016, понеделник, 11:00 ч:
Сокол (Марково) - Бенковски (Куртово Конаре)              0:1 

                           VIII кръг

пролет 2017:
Бенковски (Куртово Конаре) - Сокол (Марково)               - 
Спартак (Болярци) - Брестник 1948 (Пловдив)                - 
Брестовица (Брестовица) - Раковски 2011 (Раковски)         - 
Тракия 06 (Стамболийски) - Гигант (Съединение)             - 

                           IX кръг

Тракия 06 (Стамболийски) - Бенковски (Куртово Конаре)      - 
Гигант (Съединение) - Брестовица (Брестовица)              - 
Раковски 2011 (Раковски) - Спартак (Болярци)               - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Сокол (Марково)                  - 

                           X кръг

Бенковски (Куртово Конаре) - Брестник 1948 (Пловдив)       - 
Сокол (Марково) - Раковски 2011 (Раковски)                 - 
Спартак (Болярци) - Гигант (Съединение)                    - 
Брестовица (Брестовица) - Тракия 06 (Стамболийски)         - 

                           XI кръг

Брестовица (Брестовица) - Бенковски (Куртово Конаре)       - 
Тракия 06 (Стамболийски) - Спартак (Болярци)               - 
Гигант (Съединение) - Сокол (Марково)                      - 
Раковски 2011 (Раковски) - Брестник 1948 (Пловдив)         - 

                           XII кръг

Бенковски (Куртово Конаре) - Раковски 2011 (Раковски)      - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Гигант (Съединение)              - 
Сокол (Марково) - Тракия 06 (Стамболийски)                 - 
Спартак (Болярци) - Брестовица (Брестовица)                - 

                           XIII кръг

Спартак (Болярци) - Бенковски (Куртово Конаре)             - 
Брестовица (Брестовица) - Сокол (Марково)                  - 
Тракия 06 (Стамболийски) - Брестник 1948 (Пловдив)         - 
Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски)             - 

                           XIV кръг

Бенковски (Куртово Конаре) - Гигант (Съединение)           - 
Раковски 2011 (Раковски) - Тракия 06 (Стамболийски)        - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Брестовица (Брестовица)          - 
Сокол (Марково) - Спартак (Болярци)                        - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Тракия 06 (Стамболийски) XXX -:- 3:0 3:0* 2:0 -:- -:- -:- 2. Брестник 1948 (Пловдив) 2:2 XXX -:- -:- 2:1 -:- 12:0 2:0 3. Сокол (Марково) -:- 2:1 XXX 6:1 -:- 2:1 0:1 -:- 4. Брестовица (Брестовица) -:- 3:2 -:- XXX -:- 4:0 -:- 3:0* 5. Раковски 2011 (Раковски) -:- -:- 4:1 6:3 XXX 2:3 10:0 -:- 6. Гигант (Съединение) 2:2 0:4 -:- -:- -:- XXX 3:0 3:3 7. Бенковски (Куртово Конаре) 2:9 -:- -:- 2:2 -:- -:- XXX 3:0* 8. Спартак (Болярци) 1:5 -:- 0:3* -:- 4:3 -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре