Деца (род.2002-03):
Стара Загора - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Сливен 2000 (Сливен)                7    6   1   0   29:13   19
-------------------------------------------------------------------
 2. Сините камъни (Сливен)              8    4   3   1   24:13   15 [1 0 0  1:0  3]
 3. Берое (Стара Загора)                6    5   0   1   18:2    15 [0 0 1  0:1  0]
 4. Чирпан (Чирпан)                     8    4   2   2   27:11   14
 5. Арсенал (Казанлък)                  7    4   1   2   22:16   13
 6. Миньор (Раднево)                    8    3   2   3   26:18   11
 7. Загорец (Нова Загора)               8    2   1   5   19:22    7
 8. Розова долина (Казанлък)            8    1   0   7    4:30    3
 9. Стара Загора (Стара Загора)         8    0   0   8    5:49    0

                           I кръг

24 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Арсенал (Казанлък) - Сините камъни (Сливен)               0:5 
Загорец (Нова Загора) - Берое (Стара Загора)              0:3 
Сливен 2000 (Сливен) - Чирпан (Чирпан)                    отложен 
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               6:0 
9 ноември 2016, сряда, 10:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Чирпан (Чирпан)                    4:3 * 
* - датата е приблизителна, мачът е игран нежду 7-ми и 23-ти ноември.
Стара Загора (Стара Загора)                               почива

                           II кръг

1 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Миньор (Раднево)                        4:0 
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               отложен 
Сините камъни (Сливен) - Загорец (Нова Загора)            3:3 
Стара Загора (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)          2:7 
Розова долина (Казанлък)                                  почива

                           III кръг

8 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Стара Загора (Стара Загора)       8:0 сл. 
Сливен 2000 (Сливен) - Сините камъни (Сливен)             5:4 
Миньор (Раднево) - Берое (Стара Загора)                   1:3 
Розова долина (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                0:3 
Арсенал (Казанлък)                                        почива

                           IV кръг

15 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           6:0 
Сините камъни (Сливен) - Миньор (Раднево)                 4:4 
Стара Загора (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)        1:7 
Арсенал (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)                3:1 
Чирпан (Чирпан)                                           почива

                           V кръг

22 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Арсенал (Казанлък)                 4:2 
Миньор (Раднево) - Стара Загора (Стара Загора)            6:1 
Розова долина (Казанлък) - Сините камъни (Сливен)         0:3 
Чирпан (Чирпан) - Берое (Стара Загора)                    0:1 
Загорец (Нова Загора)                                     почива

                           VI кръг

29 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Сините камъни (Сливен) - Чирпан (Чирпан)                  1:1 
Стара Загора (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)    1:3 
Арсенал (Казанлък) - Миньор (Раднево)                     2:1 
Загорец (Нова Загора) - Сливен 2000 (Сливен)              0:4 
Берое (Стара Загора)                                      почива

                           VII кръг

5 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                  5:1 
Розова долина (Казанлък) - Арсенал (Казанлък)             0:5 
Чирпан (Чирпан) - Стара Загора (Стара Загора)            10:0 
Берое (Стара Загора) - Сините камъни (Сливен)             0:1 
Сливен 2000 (Сливен)                                      почива

                           I кръг - отложен мач

9 ноември 2016, сряда, 10:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Чирпан (Чирпан)                    4:3 * 
* - датата е приблизителна, мачът е игран нежду 7-ми и 23-ти ноември.

                           VIII кръг

12 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)        0:5 
Арсенал (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                      3:3 
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          4:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Миньор (Раднево)                   3:3 
Сините камъни (Сливен)                                    почива

                           IX кръг

19 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)           0:2 
Чирпан (Чирпан) - Загорец (Нова Загора)                   3:2 
Берое (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 отложен 
Сините камъни (Сливен) - Стара Загора (Стара Загора)      3:0 
Миньор (Раднево)                                          почива

                           X кръг

пролет 2017:
Сините камъни (Сливен) - Арсенал (Казанлък)                - 
Берое (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)               - 
Чирпан (Чирпан) - Сливен 2000 (Сливен)                     - 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)                - 
Стара Загора (Стара Загора)                               почива

                           XI кръг

Миньор (Раднево) - Чирпан (Чирпан)                         - 
Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)                - 
Загорец (Нова Загора) - Сините камъни (Сливен)             - 
Арсенал (Казанлък) - Стара Загора (Стара Загора)           - 
Розова долина (Казанлък)                                  почива

                           XII кръг

Стара Загора (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)        - 
Сините камъни (Сливен) - Сливен 2000 (Сливен)              - 
Берое (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                    - 
Чирпан (Чирпан) - Розова долина (Казанлък)                 - 
Арсенал (Казанлък)                                        почива

                           XIII кръг

Розова долина (Казанлък) - Берое (Стара Загора)            - 
Миньор (Раднево) - Сините камъни (Сливен)                  - 
Сливен 2000 (Сливен) - Стара Загора (Стара Загора)         - 
Загорец (Нова Загора) - Арсенал (Казанлък)                 - 
Чирпан (Чирпан)                                           почива

                           XIV кръг

Арсенал (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)                  - 
Стара Загора (Стара Загора) - Миньор (Раднево)             - 
Сините камъни (Сливен) - Розова долина (Казанлък)          - 
Берое (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                     - 
Загорец (Нова Загора)                                     почива

                           XV кръг

Чирпан (Чирпан) - Сините камъни (Сливен)                   - 
Розова долина (Казанлък) - Стара Загора (Стара Загора)     - 
Миньор (Раднево) - Арсенал (Казанлък)                      - 
Сливен 2000 (Сливен) - Загорец (Нова Загора)               - 
Берое (Стара Загора)                                      почива

                           XVI кръг

Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                   - 
Арсенал (Казанлък) - Розова долина (Казанлък)              - 
Стара Загора (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)              - 
Сините камъни (Сливен) - Берое (Стара Загора)              - 
Сливен 2000 (Сливен)                                      почива

                           XVII кръг

Берое (Стара Загора) - Стара Загора (Стара Загора)         - 
Чирпан (Чирпан) - Арсенал (Казанлък)                       - 
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)           - 
Миньор (Раднево) - Сливен 2000 (Сливен)                    - 
Сините камъни (Сливен)                                    почива

                           XVIII кръг

Сливен 2000 (Сливен) - Розова долина (Казанлък)            - 
Загорец (Нова Загора) - Чирпан (Чирпан)                    - 
Арсенал (Казанлък) - Берое (Стара Загора)                  - 
Стара Загора (Стара Загора) - Сините камъни (Сливен)       - 
Миньор (Раднево)                                          почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Сливен 2000 (Сливен) XXX 5:4 -:- 4:3 4:2 3:3 -:- -:- -:- 2. Сините камъни (Сливен) -:- XXX -:- 1:1 -:- 4:4 3:3 -:- 3:0 3. Берое (Стара Загора) -:- 0:1 XXX -:- -:- -:- -:- 6:0 -:- 4. Чирпан (Чирпан) -:- -:- 0:1 XXX -:- 4:0 3:2 -:- 10:0 5. Арсенал (Казанлък) -:- 0:5 -:- 3:3 XXX 2:1 3:1 -:- -:- 6. Миньор (Раднево) -:- -:- 1:3 -:- -:- XXX 5:1 6:0 6:1 7. Загорец (Нова Загора) 0:4 -:- 0:3 -:- -:- -:- XXX 4:1 8:0* 8. Розова долина (Казанлък) 0:2 0:3 -:- 0:3 0:5 -:- -:- XXX -:- 9. Стара Загора (Стара Загора) 1:7 -:- 0:5 -:- 2:7 -:- -:- 1:3 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре