Деца (род.2002-03):
Търговище - Областна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Актуални мачове:

28 април 2017, петък, 16:00 ч / XII кръг:
Биоелит (Момино) - Боровец 2002 (Търговище)                - 
Здравец (Здравец) - Единство (Търговище)                   - 
Бенковски (Подгорица) - Светкавица (Кралево)               - 
Балкан (Разбойна) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)            - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Боровец 2002 (Търговище)            7    6   1   0   24:5    19
-------------------------------------------------------------------
 2. Въбел (кв.Въбел, Търговище)         7    5   1   1   19:9    16
 3. Балкан (Разбойна)                   7    2   3   2   12:13    9 [1 0 0  4:3  3]
 4. Светкавица (Кралево)                7    2   3   2   17:15    9 [0 0 1  3:4  0]
 5. Здравец (Здравец)                   7    2   2   3    7:13    8
 6. Единство (Търговище)                7    1   3   3   12:19    6
 7. Биоелит (Момино)                    7    1   2   4   10:15    5
 8. Бенковски (Подгорица)               7    0   3   4    8:20    3

                           I кръг

7 октомври 2016, петък, 15:00 ч:
Бенковски (Подгорица) - Биоелит (Момино)                  2:2 
Здравец (Здравец) - Балкан (Разбойна)                     1:1 
Боровец 2002 (Търговище) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)    3:1 
Единство (Търговище) - Светкавица (Кралево)               3:3 

                           II кръг

14 октомври 2016, петък, 15:00 ч:
Биоелит (Момино) - Светкавица (Кралево)                   2:1 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Единство (Търговище)        4:2 
Балкан (Разбойна) - Боровец 2002 (Търговище)              0:2 
Бенковски (Подгорица) - Здравец (Здравец)                 0:0 

                           III кръг

21 октомври 2016, петък, 15:00 ч:
Здравец (Здравец) - Биоелит (Момино)                      3:2 
Боровец 2002 (Търговище) - Бенковски (Подгорица)          5:1 
Единство (Търговище) - Балкан (Разбойна)                  1:1 
Светкавица (Кралево) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)        2:2 

                           IV кръг

28 октомври 2016, петък, 15:00 ч:
Биоелит (Момино) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)            1:3 
Балкан (Разбойна) - Светкавица (Кралево)                  4:3 
Бенковски (Подгорица) - Единство (Търговище)              1:1 
Здравец (Здравец) - Боровец 2002 (Търговище)              0:4 

                           V кръг

4 ноември 2016, петък, 14:00 ч:
Боровец 2002 (Търговище) - Биоелит (Момино)               2:0 
Единство (Търговище) - Здравец (Здравец)                  2:3 
Светкавица (Кралево) - Бенковски (Подгорица)              5:2 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Балкан (Разбойна)           3:0 

                           VI кръг

11 ноември 2016, петък, 14:00 ч:
Биоелит (Момино) - Балкан (Разбойна)                      2:2 
Бенковски (Подгорица) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)       1:3 
Здравец (Здравец) - Светкавица (Кралево)                  0:1 
Боровец 2002 (Търговище) - Единство (Търговище)           6:1 

                           VII кръг

18 ноември 2016, петък, 14:00 ч:
Единство (Търговище) - Биоелит (Момино)                   2:1 
Светкавица (Кралево) - Боровец 2002 (Търговище)           2:2 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Здравец (Здравец)           3:0 
Балкан (Разбойна) - Бенковски (Подгорица)                 4:1 

                           VIII кръг

31 март 2017, петък, 16:00 ч:
Биоелит (Момино) - Бенковски (Подгорица)                   - 
Балкан (Разбойна) - Здравец (Здравец)                      - 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Боровец 2002 (Търговище)     - 
Светкавица (Кралево) - Единство (Търговище)                - 

                           IX кръг

7 април 2017, петък, 16:00 ч:
Светкавица (Кралево) - Биоелит (Момино)                    - 
Единство (Търговище) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)         - 
Боровец 2002 (Търговище) - Балкан (Разбойна)               - 
Здравец (Здравец) - Бенковски (Подгорица)                  - 

                           X кръг

13 април 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Биоелит (Момино) - Здравец (Здравец)                       - 
Бенковски (Подгорица) - Боровец 2002 (Търговище)           - 
Балкан (Разбойна) - Единство (Търговище)                   - 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Светкавица (Кралево)         - 

                           XI кръг

21 април 2017, петък, 16:00 ч:
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Биоелит (Момино)             - 
Светкавица (Кралево) - Балкан (Разбойна)                   - 
Единство (Търговище) - Бенковски (Подгорица)               - 
Боровец 2002 (Търговище) - Здравец (Здравец)               - 

                           XII кръг

28 април 2017, петък, 16:00 ч:
Биоелит (Момино) - Боровец 2002 (Търговище)                - 
Здравец (Здравец) - Единство (Търговище)                   - 
Бенковски (Подгорица) - Светкавица (Кралево)               - 
Балкан (Разбойна) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)            - 

                           XIII кръг

5 май 2017, петък, 16:00 ч:
Балкан (Разбойна) - Биоелит (Момино)                       - 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Бенковски (Подгорица)        - 
Светкавица (Кралево) - Здравец (Здравец)                   - 
Единство (Търговище) - Боровец 2002 (Търговище)            - 

                           XIV кръг

12 май 2017, петък, 16:00 ч:
Биоелит (Момино) - Единство (Търговище)                    - 
Боровец 2002 (Търговище) - Светкавица (Кралево)            - 
Здравец (Здравец) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)            - 
Бенковски (Подгорица) - Балкан (Разбойна)                  - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Боровец 2002 (Търговище) XXX 3:1 -:- -:- -:- 6:1 2:0 5:1 2. Въбел (кв.Въбел, Търговище) -:- XXX 3:0 -:- 3:0 4:2 -:- -:- 3. Балкан (Разбойна) 0:2 -:- XXX 4:3 -:- -:- -:- 4:1 4. Светкавица (Кралево) 2:2 2:2 -:- XXX -:- -:- -:- 5:2 5. Здравец (Здравец) 0:4 -:- 1:1 0:1 XXX -:- 3:2 -:- 6. Единство (Търговище) -:- -:- 1:1 3:3 2:3 XXX 2:1 -:- 7. Биоелит (Момино) -:- 1:3 2:2 2:1 -:- -:- XXX -:- 8. Бенковски (Подгорица) -:- 1:3 -:- -:- 0:0 1:1 2:2 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре