Деца (род.2002-03):
Варна - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

25 март 2017, събота, 10:00 ч / XIV кръг:
Варна (Варна) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)              0:3 сл. 
Одесос (Варна) - Белослав 1918 (Белослав)                 2:1 
Провадия (Провадия) - Велики Преслав (Велики Преслав)     0:3 сл. 
Девня 2005 (Девня) - Атлетик (Шумен)                      5:3 сл. 
27 март 2017, понеделник, 10:00 ч / XIV кръг:
Спортист (Михалич) - Суворово 1 (Суворово)                2:3 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Девня 2005 (Девня)                 13   10   1   2   45:17   31    
-------------------------------------------------------------------
 2. Велики Преслав (Велики Преслав)    13   10   0   3   51:17   30    
 3. Белослав 1918 (Белослав)           13    8   0   5   45:20   24    
 4. Атлетик (Шумен)                    12    7   1   4   38:30   22    
 5. Суворово 1 (Суворово)              13    6   3   4   33:24   21    
 6. Камчиец 2015 (Старо Оряхово)       13    5   1   7   38:32   16    
 7. Спортист (Михалич)                 13    4   2   7   34:40   14    
 8. Одесос (Варна)                     13    4   1   8   18:31   13    
 9. Вихър 2016 (Вълчи дол)             12    3   0   9    6:54    9    
10. Провадия (Провадия)                13    6   1   6   30:39   19 [*]
11. Варна (Варна)                      12    2   0  10   15:49    6 [*]

Бележки
  - Атлетик (Шумен) играе домакинските си мачове на ст."Панайот Волов" в Шумен.
  - Варна (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Златни пясъци.
  - Одесос (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" във Варна.
  - Варна (Варна) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Провадия (Провадия) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Спортист (Михалич)               0:5 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Одесос (Варна)             6:1 
Суворово 1 (Суворово) - Провадия (Провадия)               3:3 
Белослав 1918 (Белослав) - Девня 2005 (Девня)             2:0 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Атлетик (Шумен)         3:1 
Варна (Варна)                                             почива

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Девня 2005 (Девня) - Велики Преслав (Велики Преслав)      отложен 
Провадия (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)            отложен 
Спортист (Михалич) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)         4:4 
Варна (Варна) - Вихър 2016 (Вълчи дол)                    6:0 
18 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
Одесос (Варна) - Суворово 1 (Суворово)                    3:3 
26 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Провадия (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)            3:0 сл. * 
* - първоначално 2:3, в последствие на Белослав 1918 е присъдена служебна
    загуба заради нередовен играч.
27 ноември 2016, неделя, 10:00 ч:
Девня 2005 (Девня) - Велики Преслав (Велики Преслав)      1:3 
Атлетик (Шумен)                                           почива

                           III кръг

21 септември 2016, сряда, 14:30 ч:
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Варна (Варна)              6:3 
24 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Спортист (Михалич)                7:2 
Белослав 1918 (Белослав) - Одесос (Варна)                 7:0 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Провадия (Провадия)     7:0 
Атлетик (Шумен) - Девня 2005 (Девня)                      1:5 
Вихър 2016 (Вълчи дол)                                    почива

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 09:30 ч:
Провадия (Провадия) - Атлетик (Шумен)                     3:8 
1 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Спортист (Михалич) - Белослав 1918 (Белослав)             0:4 
Варна (Варна) - Суворово 1 (Суворово)                     2:1 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)     1:0 
2 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Одесос (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав)          2:1 
Девня 2005 (Девня)                                        почива

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Вихър 2016 (Вълчи дол)            8:1 
Белослав 1918 (Белослав) - Варна (Варна)                  7:0 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Спортист (Михалич)      4:2 
Атлетик (Шумен) - Одесос (Варна)                          2:1 
Девня 2005 (Девня) - Провадия (Провадия)                  7:1 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)                              почива

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Спортист (Михалич) - Атлетик (Шумен)                      3:3 
Варна (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав)           0:8 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Белослав 1918 (Белослав)         0:8 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Суворово 1 (Суворово)      1:2 
16 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Одесос (Варна) - Девня 2005 (Девня)                       1:2 
Провадия (Провадия)                                       почива

                           VII кръг

21 октомври 2016, петък, 15:00 ч:
Провадия (Провадия) - Одесос (Варна)                      2:0 
22 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)   5:1 
Велики Преслав (В.Преслав) - Вихър 2016 (Вълчи дол)       5:0 
Атлетик (Шумен) - Варна (Варна)                           5:2 
Девня 2005 (Девня) - Спортист (Михалич)                   5:2 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Спортист (Михалич) - Провадия (Провадия)                  2:4 
Варна (Варна) - Девня 2005 (Девня)                        0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Камчиец 2015 (С.Оряхово) - Велики Преслав (В.Преслав)     6:4 
Суворово 1 (Суворово) - Белослав 1918 (Белослав)          0:2 
30 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Атлетик (Шумен)                  0:3 
Одесос (Варна)                                            почива

                           IX кръг

5 ноември 2016, събота, 12:00 ч:
Одесос (Варна) - Спортист (Михалич)                       1:3 
7 ноември 2016, понеделник, 10:00 ч:
Атлетик (Шумен) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)            3:2 
Девня 2005 (Девня) - Вихър 2016 (Вълчи дол)               7:0 
Провадия (Провадия) - Варна (Варна)                       6:2 
7 ноември 2016, понеделник, 15:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Суворово 1 (Суворово)   4:0 
Белослав 1918 (Белослав)                                  почива

                           X кръг

10 ноември 2016, четвъртък, 15:30 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Атлетик (Шумен)                   1:3 
14 ноември 2016, понеделник, 10:00 ч:
Варна (Варна) - Одесос (Варна)                            0:4 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Провадия (Провадия)              0:6 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Девня 2005 (Девня)         2:5 
Белослав 1918 (Белослав) - Велики Преслав (В.Преслав)     2:6 
Спортист (Михалич)                                        почива

                           XI кръг

19 ноември 2016, събота, 09:30 ч:
Провадия (Провадия) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)        2:1 
19 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Атлетик (Шумен) - Белослав 1918 (Белослав)                4:2 
Девня 2005 (Девня) - Суворово 1 (Суворово)                0:0 
Спортист (Михалич) - Варна (Варна)                        3:0 сл. 
20 ноември 2016, неделя, 12:00 ч:
Одесос (Варна) - Вихър 2016 (Вълчи дол)                   0:1 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           II кръг - отложени мачове

26 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Провадия (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)            3:0 сл. * 
* - първоначално 2:3, в последствие на Белослав 1918 е присъдена служебна
    загуба заради нередовен играч.
27 ноември 2016, неделя, 10:00 ч:
Девня 2005 (Девня) - Велики Преслав (Велики Преслав)      1:3 

                           XII кръг

11 март 2017, събота, 10:00 ч:
Провадия (Провадия) - Суворово 1 (Суворово)               0:3 сл. 
Девня 2005 (Девня) - Белослав 1918 (Белослав)             4:2 
Атлетик (Шумен) - Велики Преслав (Велики Преслав)         2:3 
11 март 2017, събота, 12:00 ч:
Спортист (Михалич) - Вихър 2016 (Вълчи дол)               6:0 
12 март 2017, неделя, 12:00 ч:
Одесос (Варна) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)             2:1 
Варна (Варна)                                             почива

                           XIII кръг

18 март 2017, събота, 10:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Девня 2005 (Девня)      0:1 
Белослав 1918 (Белослав) - Провадия (Провадия)            3:0 сл. 
Суворово 1 (Суворово) - Одесос (Варна)                    2:1 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Спортист (Михалич)         5:0 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Варна (Варна)                    3:0 сл. 
Атлетик (Шумен)                                           почива

                           XIV кръг

25 март 2017, събота, 10:00 ч:
Варна (Варна) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)              0:3 сл. 
Одесос (Варна) - Белослав 1918 (Белослав)                 2:1 
Провадия (Провадия) - Велики Преслав (Велики Преслав)     0:3 сл. 
Девня 2005 (Девня) - Атлетик (Шумен)                      5:3 сл. 
27 март 2017, понеделник, 10:00 ч:
Спортист (Михалич) - Суворово 1 (Суворово)                2:3 
Вихър 2016 (Вълчи дол)                                    почива

                           XV кръг

1 април 2017, събота, 10:00 ч:
Атлетик (Шумен) - Провадия (Провадия)                      - сл. 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Одесос (Варна)           - 
Белослав 1918 (Белослав) - Спортист (Михалич)              - 
Суворово 1 (Суворово) - Варна (Варна)                      - сл. 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Вихър 2016 (Вълчи дол)      - 
Девня 2005 (Девня)                                        почива

                           XVI кръг

8 април 2017, събота, 10:00 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Суворово 1 (Суворово)             - 
Варна (Варна) - Белослав 1918 (Белослав)                   - сл. 
Спортист (Михалич) - Велики Преслав (Велики Преслав)       - 
Провадия (Провадия) - Девня 2005 (Девня)                   - сл. 
9 април 2017, неделя, 12:00 ч:
Одесос (Варна) - Атлетик (Шумен)                           - 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)                              почива

                           XVII кръг

15 април 2017, събота, 10:00 ч:
Девня 2005 (Девня) - Одесос (Варна)                        - 
Атлетик (Шумен) - Спортист (Михалич)                       - 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Варна (Варна)            - сл. 
Белослав 1918 (Белослав) - Вихър 2016 (Вълчи дол)          - 
Суворово 1 (Суворово) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)       - 
Провадия (Провадия)                                       почива

                           XVIII кръг

22 април 2017, събота, 10:00 ч:
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Белослав 1918 (Белослав)    - 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Велики Преслав (В.Преслав)        - 
Варна (Варна) - Атлетик (Шумен)                            - сл. 
Спортист (Михалич) - Девня 2005 (Девня)                    - 
23 април 2017, неделя, 14:30 ч:
Одесос (Варна) - Провадия (Провадия)                       - сл. 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           XIX кръг

29 април 2017, събота, 10:00 ч:
Провадия (Провадия) - Спортист (Михалич)                   - сл. 
Девня 2005 (Девня) - Варна (Варна)                         - сл. 
Атлетик (Шумен) - Вихър 2016 (Вълчи дол)                   - 
Велики Преслав (В.Преслав) - Камчиец 2015 (С.Оряхово)      - 
Белослав 1918 (Белослав) - Суворово 1 (Суворово)           - 
Одесос (Варна)                                            почива

                           XX кръг

6 май 2017, събота, 10:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Велики Преслав (Велики Преслав)    - 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Атлетик (Шумен)             - 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Девня 2005 (Девня)                - 
Варна (Варна) - Провадия (Провадия)                       анулиран 
Спортист (Михалич) - Одесос (Варна)                        - 
Белослав 1918 (Белослав)                                  почива

                           XXI кръг

13 май 2017, събота, 10:00 ч:
Одесос (Варна) - Варна (Варна)                             - сл. 
Провадия (Провадия) - Вихър 2016 (Вълчи дол)               - сл. 
Девня 2005 (Девня) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)          - 
Атлетик (Шумен) - Суворово 1 (Суворово)                    - 
Велики Преслав (В.Преслав) - Белослав 1918 (Белослав)      - 
Спортист (Михалич)                                        почива

                           XXII кръг

20 май 2017, събота, 10:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Атлетик (Шумен)                 - 
Суворово 1 (Суворово) - Девня 2005 (Девня)                 - 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Провадия (Провадия)         - сл. 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Одесос (Варна)                    - 
Варна (Варна) - Спортист (Михалич)                         - сл. 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Девня 2005 (Девня) XXX 1:3 4:2 5:3* 0:0 -:- 5:2 -:- 7:0 7:1 -:- 2. Велики Преслав (Велики Преслав) 0:1 XXX -:- 3:1 4:0 -:- 4:2 -:- 5:0 7:0 -:- 3. Белослав 1918 (Белослав) 2:0 2:6 XXX -:- -:- 5:1 -:- 7:0 -:- 3:0* 7:0 4. Атлетик (Шумен) 1:5 2:3 4:2 XXX -:- 3:2 -:- 2:1 -:- -:- 5:2 5. Суворово 1 (Суворово) -:- -:- 0:2 1:3 XXX -:- 7:2 2:1 8:1 3:3 -:- 6. Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 2:5 6:4 -:- -:- 1:2 XXX 5:0 6:1 -:- -:- 6:3 7. Спортист (Михалич) -:- -:- 0:4 3:3 2:3 4:4 XXX -:- 6:0 2:4 3:0* 8. Одесос (Варна) 1:2 2:1 2:1 -:- 3:3 2:1 1:3 XXX 0:1 -:- -:- 9. Вихър 2016 (Вълчи дол) -:- -:- 0:8 0:3 -:- 1:0 0:5 -:- XXX 0:6 3:0* 10. Провадия (Провадия) -:- 0:3* 3:0* 3:8 0:3* 2:1 -:- 2:0 -:- XXX 6:2 11. Варна (Варна) 0:3* 0:8 -:- -:- 2:1 0:3* -:- 0:4 6:0 --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре