Деца (род.2002-03):
Варна - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Велики Преслав (Велики Преслав)    10    8   0   2   45:14   24 [1 0 0  6:2  3]
-------------------------------------------------------------------
 2. Белослав 1918 (Белослав)           10    8   0   2   42:13   24 [0 0 1  2:6  0]
 3. Девня 2005 (Девня)                 10    7   1   2   35:12   22 [1 0 0  5:1  3]
 4. Атлетик (Шумен)                    10    7   1   2   33:22   22 [0 0 1  1:5  0]
 5. Провадия (Провадия)                10    5   1   4   29:33   16
 6. Суворово 1 (Суворово)              10    3   3   4   25:21   12
 7. Спортист (Михалич)                 10    3   2   5   26:32   11
 8. Камчиец 2015 (Старо Оряхово)       10    3   1   6   29:30   10
 9. Одесос (Варна)                     10    2   1   7   13:27    7
10. Варна (Варна)                      10    2   0   8   15:43    6 [1 0 0  6:0  3]
11. Вихър 2016 (Вълчи дол)             10    2   0   8    3:48    6 [0 0 1  0:6  0]

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Спортист (Михалич)               0:5 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Одесос (Варна)             6:1 
Суворово 1 (Суворово) - Провадия (Провадия)               3:3 
Белослав 1918 (Белослав) - Девня 2005 (Девня)             2:0 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Атлетик (Шумен)         3:1 
Варна (Варна)                                             почива

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Девня 2005 (Девня) - Велики Преслав (Велики Преслав)      отложен 
Провадия (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)            отложен 
Спортист (Михалич) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)         4:4 
Варна (Варна) - Вихър 2016 (Вълчи дол)                    6:0 
18 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
Одесос (Варна) - Суворово 1 (Суворово)                    3:3 
26 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Провадия (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)            2:3 
27 ноември 2016, неделя, 10:00 ч:
Девня 2005 (Девня) - Велики Преслав (Велики Преслав)      1:3 
Атлетик (Шумен)                                           почива

                           III кръг

21 септември 2016, сряда, 14:30 ч:
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Варна (Варна)              6:3 
24 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Спортист (Михалич)                7:2 
Белослав 1918 (Белослав) - Одесос (Варна)                 7:0 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Провадия (Провадия)     7:0 
Атлетик (Шумен) - Девня 2005 (Девня)                      1:5 
Вихър 2016 (Вълчи дол)                                    почива

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 09:30 ч:
Провадия (Провадия) - Атлетик (Шумен)                     3:8 
1 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Спортист (Михалич) - Белослав 1918 (Белослав)             0:4 
Варна (Варна) - Суворово 1 (Суворово)                     2:1 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)     1:0 
2 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Одесос (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав)          2:1 
Девня 2005 (Девня)                                        почива

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Вихър 2016 (Вълчи дол)            8:1 
Белослав 1918 (Белослав) - Варна (Варна)                  7:0 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Спортист (Михалич)      4:2 
Атлетик (Шумен) - Одесос (Варна)                          2:1 
Девня 2005 (Девня) - Провадия (Провадия)                  7:1 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)                              почива

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Спортист (Михалич) - Атлетик (Шумен)                      3:3 
Варна (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав)           0:8 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Белослав 1918 (Белослав)         0:8 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Суворово 1 (Суворово)      1:2 
16 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Одесос (Варна) - Девня 2005 (Девня)                       1:2 
Провадия (Провадия)                                       почива

                           VII кръг

21 октомври 2016, петък, 15:00 ч:
Провадия (Провадия) - Одесос (Варна)                      2:0 
22 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)   5:1 
Велики Преслав (В.Преслав) - Вихър 2016 (Вълчи дол)       5:0 
Атлетик (Шумен) - Варна (Варна)                           5:2 
Девня 2005 (Девня) - Спортист (Михалич)                   5:2 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Спортист (Михалич) - Провадия (Провадия)                  2:4 
Варна (Варна) - Девня 2005 (Девня)                        0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Камчиец 2015 (С.Оряхово) - Велики Преслав (В.Преслав)     6:4 
Суворово 1 (Суворово) - Белослав 1918 (Белослав)          0:2 
30 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Атлетик (Шумен)                  0:3 
Одесос (Варна)                                            почива

                           IX кръг

5 ноември 2016, събота, 12:00 ч:
Одесос (Варна) - Спортист (Михалич)                       1:3 
7 ноември 2016, понеделник, 10:00 ч:
Атлетик (Шумен) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)            3:2 
Девня 2005 (Девня) - Вихър 2016 (Вълчи дол)               7:0 
Провадия (Провадия) - Варна (Варна)                       6:2 
7 ноември 2016, понеделник, 15:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Суворово 1 (Суворово)   4:0 
Белослав 1918 (Белослав)                                  почива

                           X кръг

10 ноември 2016, четвъртък, 15:30 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Атлетик (Шумен)                   1:3 
14 ноември 2016, понеделник, 10:00 ч:
Варна (Варна) - Одесос (Варна)                            0:4 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Провадия (Провадия)              0:6 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Девня 2005 (Девня)         2:5 
Белослав 1918 (Белослав) - Велики Преслав (В.Преслав)     2:6 
Спортист (Михалич)                                        почива

                           XI кръг

19 ноември 2016, събота, 09:30 ч:
Провадия (Провадия) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)        2:1 
19 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Атлетик (Шумен) - Белослав 1918 (Белослав)                4:2 
Девня 2005 (Девня) - Суворово 1 (Суворово)                0:0 
Спортист (Михалич) - Варна (Варна)                        3:0 сл. 
20 ноември 2016, неделя, 12:00 ч:
Одесос (Варна) - Вихър 2016 (Вълчи дол)                   0:1 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           II кръг - отложени мачове

26 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Провадия (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)            2:3 
27 ноември 2016, неделя, 10:00 ч:
Девня 2005 (Девня) - Велики Преслав (Велики Преслав)      1:3 

                           XII кръг

пролет 2017:
Спортист (Михалич) - Вихър 2016 (Вълчи дол)                - 
Одесос (Варна) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)              - 
Провадия (Провадия) - Суворово 1 (Суворово)                - 
Девня 2005 (Девня) - Белослав 1918 (Белослав)              - 
Атлетик (Шумен) - Велики Преслав (Велики Преслав)          - 
Варна (Варна)                                             почива

                           XIII кръг

Велики Преслав (Велики Преслав) - Девня 2005 (Девня)       - 
Белослав 1918 (Белослав) - Провадия (Провадия)             - 
Суворово 1 (Суворово) - Одесос (Варна)                     - 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Спортист (Михалич)          - 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Варна (Варна)                     - 
Атлетик (Шумен)                                           почива

                           XIV кръг

Варна (Варна) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)               - 
Спортист (Михалич) - Суворово 1 (Суворово)                 - 
Одесос (Варна) - Белослав 1918 (Белослав)                  - 
Провадия (Провадия) - Велики Преслав (Велики Преслав)      - 
Девня 2005 (Девня) - Атлетик (Шумен)                       - 
Вихър 2016 (Вълчи дол)                                    почива

                           XV кръг

Атлетик (Шумен) - Провадия (Провадия)                      - 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Одесос (Варна)           - 
Белослав 1918 (Белослав) - Спортист (Михалич)              - 
Суворово 1 (Суворово) - Варна (Варна)                      - 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Вихър 2016 (Вълчи дол)      - 
Девня 2005 (Девня)                                        почива

                           XVI кръг

Вихър 2016 (Вълчи дол) - Суворово 1 (Суворово)             - 
Варна (Варна) - Белослав 1918 (Белослав)                   - 
Спортист (Михалич) - Велики Преслав (Велики Преслав)       - 
Одесос (Варна) - Атлетик (Шумен)                           - 
Провадия (Провадия) - Девня 2005 (Девня)                   - 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)                              почива

                           XVII кръг

Девня 2005 (Девня) - Одесос (Варна)                        - 
Атлетик (Шумен) - Спортист (Михалич)                       - 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Варна (Варна)            - 
Белослав 1918 (Белослав) - Вихър 2016 (Вълчи дол)          - 
Суворово 1 (Суворово) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)       - 
Провадия (Провадия)                                       почива

                           XVIII кръг

Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Белослав 1918 (Белослав)    - 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Велики Преслав (В.Преслав)        - 
Варна (Варна) - Атлетик (Шумен)                            - 
Спортист (Михалич) - Девня 2005 (Девня)                    - 
Одесос (Варна) - Провадия (Провадия)                       - 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           XIX кръг

Провадия (Провадия) - Спортист (Михалич)                   - 
Девня 2005 (Девня) - Варна (Варна)                         - 
Атлетик (Шумен) - Вихър 2016 (Вълчи дол)                   - 
Велики Преслав (В.Преслав) - Камчиец 2015 (С.Оряхово)      - 
Белослав 1918 (Белослав) - Суворово 1 (Суворово)           - 
Одесос (Варна)                                            почива

                           XX кръг

Суворово 1 (Суворово) - Велики Преслав (Велики Преслав)    - 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Атлетик (Шумен)             - 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Девня 2005 (Девня)                - 
Варна (Варна) - Провадия (Провадия)                        - 
Спортист (Михалич) - Одесос (Варна)                        - 
Белослав 1918 (Белослав)                                  почива

                           XXI кръг

Одесос (Варна) - Варна (Варна)                             - 
Провадия (Провадия) - Вихър 2016 (Вълчи дол)               - 
Девня 2005 (Девня) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)          - 
Атлетик (Шумен) - Суворово 1 (Суворово)                    - 
Велики Преслав (В.Преслав) - Белослав 1918 (Белослав)      - 
Спортист (Михалич)                                        почива

                           XXII кръг

Белослав 1918 (Белослав) - Атлетик (Шумен)                 - 
Суворово 1 (Суворово) - Девня 2005 (Девня)                 - 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Провадия (Провадия)         - 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Одесос (Варна)                    - 
Варна (Варна) - Спортист (Михалич)                         - 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Велики Преслав (Велики Преслав) XXX -:- -:- 3:1 7:0 4:0 4:2 -:- -:- -:- 5:0 2. Белослав 1918 (Белослав) 2:6 XXX 2:0 -:- -:- -:- -:- 5:1 7:0 7:0 -:- 3. Девня 2005 (Девня) 1:3 -:- XXX -:- 7:1 0:0 5:2 -:- -:- -:- 7:0 4. Атлетик (Шумен) -:- 4:2 1:5 XXX -:- -:- -:- 3:2 2:1 5:2 -:- 5. Провадия (Провадия) -:- 2:3 -:- 3:8 XXX -:- -:- 2:1 2:0 6:2 -:- 6. Суворово 1 (Суворово) -:- 0:2 -:- 1:3 3:3 XXX 7:2 -:- -:- -:- 8:1 7. Спортист (Михалич) -:- 0:4 -:- 3:3 2:4 -:- XXX 4:4 -:- 3:0* -:- 8. Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 6:4 -:- 2:5 -:- -:- 1:2 -:- XXX 6:1 6:3 -:- 9. Одесос (Варна) 2:1 -:- 1:2 -:- -:- 3:3 1:3 -:- XXX -:- 0:1 10. Варна (Варна) 0:8 -:- 0:3* -:- -:- 2:1 -:- -:- 0:4 XXX 6:0 11. Вихър 2016 (Вълчи дол) -:- 0:8 -:- 0:3 0:6 -:- 0:5 1:0 -:- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре