Деца (род.2009-10):
« Велико Търново - Зонална група 2023/24
| Таблица с резултати |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Актуални мачове:
30 март 2024 г., събота, 12:00 ч / XX кръг:
Ботев (Враца) - Спартак (Плевен) -
Академик (Свищов) - Ботев (Дебелец) -
Лайтс (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица) -
Павликени (Павликени) - Левски (Лясковец) -
Севлиево (Севлиево) - Янтра 2019 (Габрово) -
Боруна (Царева ливада) - Лато (Алеково) -
Янтра (Полски Тръмбеш) - Етър ВТ (Велико Търново) -
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч) -
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Боруна (Царева ливада) играе домакинските си мачове в Дебелец освен ако не е посочено друго.
I кръг
9 септември 2023 г., събота, 13:00 ч:
Лайтс (Велико Търново) - Ботев (Враца) 2:2
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени) 1:3
Спартак (Плевен) - Севлиево (Севлиево) 2:1
Ботев (Дебелец) - Боруна (Царева ливада) 1:0
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра (Полски Тръмбеш) 13:0
Левски (Лясковец) - Монтана 1921 (Монтана) 0:9
Янтра 2019 (Габрово) - Литекс (Ловеч) 0:0
Лато (Алеково) - Етър ВТ (Велико Търново) отложен
14 ноември 2023 г., вторник, 13:00 ч:
Лато (Алеково) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:4
II кръг
16 септември 2023 г., събота, 13:00 ч:
Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:5
Литекс (Ловеч) - Лато (Алеково) 2:2
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 2019 (Габрово) 3:2
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски (Лясковец) 3:5
Боруна (Царева ливада) - Локомотив (Горна Оряховица) 0:9
Севлиево (Севлиево) - Ботев (Дебелец) 4:1
Павликени (Павликени) - Спартак (Плевен) 3:2
Лайтс (Велико Търново) - Академик (Свищов) 13:0
III кръг
19 септември 2023 г., вторник, 13:00 ч:
Академик (Свищов) - Ботев (Враца) 1:9
Спартак (Плевен) - Лайтс (Велико Търново) 2:3
Ботев (Дебелец) - Павликени (Павликени) 1:3
Локомотив (Горна Оряховица) - Севлиево (Севлиево) 7:0
Левски (Лясковец) - Боруна (Царева ливада) 9:1
Янтра 2019 (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш) отложен
Лато (Алеково) - Монтана 1921 (Монтана) 2:3
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч) 13:0
5 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш) 11:0
IV кръг
23 септември 2023 г., събота, 13:00 ч:
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч) 6:1
Монтана 1921 (Монтана) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лато (Алеково) 0:11
Боруна (Царева ливада) - Янтра 2019 (Габрово) 0:11
Севлиево (Севлиево) - Левски (Лясковец) 12:2
Павликени (Павликени) - Локомотив (Горна Оряховица) 1:3
Лайтс (Велико Търново) - Ботев (Дебелец) 13:0
Академик (Свищов) - Спартак (Плевен) 1:2
V кръг
30 септември 2023 г., събота, 13:00 ч:
Спартак (Плевен) - Ботев (Враца) отложен
Ботев (Дебелец) - Академик (Свищов) 10:1
Локомотив (Горна Оряховица) - Лайтс (Велико Търново) 0:1
Левски (Лясковец) - Павликени (Павликени) 1:7
Янтра 2019 (Габрово) - Севлиево (Севлиево) 2:1
Лато (Алеково) - Боруна (Царева ливада) 3:0
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш) 8:0
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана) 0:6
5 март 2024 г., вторник, 15:00 ч:
Спартак (Плевен) - Ботев (Враца) 0:3
VI кръг
7 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч:
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана) 1:1
Янтра (Полски Тръмбеш) - Литекс (Ловеч) 1:5
Боруна (Царева ливада) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:7
Севлиево (Севлиево) - Лато (Алеково) 4:1
Павликени (Павликени) - Янтра 2019 (Габрово) 4:3
Лайтс (Велико Търново) - Левски (Лясковец) 6:1
Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица) 0:12
Спартак (Плевен) - Ботев (Дебелец) 8:0
VII кръг
10 октомври 2023 г., вторник, 13:00 ч:
Ботев (Дебелец) - Ботев (Враца) отложен
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен) отложен
Левски (Лясковец) - Академик (Свищов) 6:3
Янтра 2019 (Габрово) - Лайтс (Велико Търново) 0:0
Лато (Алеково) - Павликени (Павликени) 4:3
Етър ВТ (Велико Търново) - Севлиево (Севлиево) отложен
Литекс (Ловеч) - Боруна (Царева ливада) отложен
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра (Полски Тръмбеш) отложен
24 октомври 2023 г., вторник, 13:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен) 1:1 *
* - датата е приблизителна.
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра (Полски Тръмбеш) 10:0 *
* - датата е приблизителна.
5 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Севлиево (Севлиево) 2:0
19 март 2024 г., вторник, 15:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Боруна (Царева ливада) 13:2
VIII кръг
14 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч:
Ботев (Враца) - Янтра (Полски Тръмбеш) отложен
Боруна (Царева ливада) - Монтана 1921 (Монтана) 0:5
Севлиево (Севлиево) - Литекс (Ловеч) 4:0
Павликени (Павликени) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:3
Лайтс (Велико Търново) - Лато (Алеково) 1:1
Академик (Свищов) - Янтра 2019 (Габрово) 1:10
Спартак (Плевен) - Левски (Лясковец) 6:3
Ботев (Дебелец) - Локомотив (Горна Оряховица) 0:3
26 март 2024 г., вторник, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Янтра (Полски Тръмбеш) 2:0
IX кръг
21 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Враца) 3:0
Левски (Лясковец) - Ботев (Дебелец) 1:4
Янтра 2019 (Габрово) - Спартак (Плевен) 0:1
Лато (Алеково) - Академик (Свищов) 12:0
Етър ВТ (Велико Търново) - Лайтс (Велико Търново) 4:2
Литекс (Ловеч) - Павликени (Павликени) 0:1
Монтана 1921 (Монтана) - Севлиево (Севлиево) отложен
Янтра (Полски Тръмбеш) - Боруна (Царева ливада) 4:4
24 февруари 2024 г., събота, 12:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Севлиево (Севлиево) 8:1
VII кръг - отложени мачове
24 октомври 2023 г., вторник, 13:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен) 1:1 *
* - датата е приблизителна.
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра (Полски Тръмбеш) 10:0 *
* - датата е приблизителна.
X кръг
31 октомври 2023 г., вторник, 13:00 ч:
Ботев (Враца) - Боруна (Царева ливада) 9:0
Севлиево (Севлиево) - Янтра (Полски Тръмбеш) 8:0
Павликени (Павликени) - Монтана 1921 (Монтана) 2:0
Лайтс (Велико Търново) - Литекс (Ловеч) 4:1
Академик (Свищов) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:9
Спартак (Плевен) - Лато (Алеково) 4:1
Ботев (Дебелец) - Янтра 2019 (Габрово) 1:3
Локомотив (Горна Оряховица) - Левски (Лясковец) 4:1
XI кръг
4 ноември 2023 г., събота, 13:00 ч:
Левски (Лясковец) - Ботев (Враца) отложен
Янтра 2019 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица) отложен
Лато (Алеково) - Ботев (Дебелец) отложен
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен) отложен
Литекс (Ловеч) - Академик (Свищов) отложен
Монтана 1921 (Монтана) - Лайтс (Велико Търново) отложен
Янтра (Полски Тръмбеш) - Павликени (Павликени) отложен
Боруна (Царева ливада) - Севлиево (Севлиево) отложен
21 ноември 2023 г., вторник, 13:00 ч:
Левски (Лясковец) - Ботев (Враца) отложен
Янтра 2019 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица) 2:0
Лато (Алеково) - Ботев (Дебелец) 4:0
Литекс (Ловеч) - Академик (Свищов) 7:4
Монтана 1921 (Монтана) - Лайтс (Велико Търново) 0:1
Янтра (Полски Тръмбеш) - Павликени (Павликени) 0:6
Боруна (Царева ливада) - Севлиево (Севлиево) 0:10
22 ноември 2023 г., сряда, 13:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен) 6:0
III кръг - отложен мач
5 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш) 11:0
VII кръг - отложен мач
5 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Севлиево (Севлиево) 2:0
XII кръг
7 ноември 2023 г., вторник, 13:00 ч:
Ботев (Враца) - Севлиево (Севлиево) 3:1
Павликени (Павликени) - Боруна (Царева ливада) отложен
Лайтс (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш) отложен
Академик (Свищов) - Монтана 1921 (Монтана) 0:5
Спартак (Плевен) - Литекс (Ловеч) 5:0
Ботев (Дебелец) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
Локомотив (Горна Оряховица) - Лато (Алеково) 5:1
Левски (Лясковец) - Янтра 2019 (Габрово) 1:7
14 ноември 2023 г., вторник, 13:00 ч:
Лайтс (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш) 7:0
26 март 2024 г., вторник, 16:00 ч:
Павликени (Павликени) - Боруна (Царева ливада) отложен
XIII кръг
11 ноември 2023 г., събота, 13:00 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Ботев (Враца) 0:0
Лато (Алеково) - Левски (Лясковец) 3:1
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
Литекс (Ловеч) - Ботев (Дебелец) 1:2
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен) 1:3
Янтра (Полски Тръмбеш) - Академик (Свищов) 0:3
Боруна (Царева ливада) - Лайтс (Велико Търново) 1:4
Севлиево (Севлиево) - Павликени (Павликени) 1:0
I кръг - отложен мач
14 ноември 2023 г., вторник, 13:00 ч:
Лато (Алеково) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:4
XII кръг - отложен мач
14 ноември 2023 г., вторник, 13:00 ч:
Лайтс (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш) 7:0
XIV кръг
18 ноември 2023 г., събота, 13:00 ч:
Ботев (Враца) - Павликени (Павликени) отложен
Лайтс (Велико Търново) - Севлиево (Севлиево) 0:1
Академик (Свищов) - Боруна (Царева ливада) 1:4
Спартак (Плевен) - Янтра (Полски Тръмбеш) 12:0
Ботев (Дебелец) - Монтана 1921 (Монтана) 0:2
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч) 6:0
Левски (Лясковец) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:7
Янтра 2019 (Габрово) - Лато (Алеково) 5:0
XI кръг - отложени мачове
21 ноември 2023 г., вторник, 13:00 ч:
Левски (Лясковец) - Ботев (Враца) отложен
Янтра 2019 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица) 2:0
Лато (Алеково) - Ботев (Дебелец) 4:0
Литекс (Ловеч) - Академик (Свищов) 7:4
Монтана 1921 (Монтана) - Лайтс (Велико Търново) 0:1
Янтра (Полски Тръмбеш) - Павликени (Павликени) 0:6
Боруна (Царева ливада) - Севлиево (Севлиево) 0:10
22 ноември 2023 г., сряда, 13:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен) 6:0
XV кръг
25 ноември 2023 г., събота, 13:00 ч:
Лато (Алеково) - Ботев (Враца) отложен
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра 2019 (Габрово) 3:1
Литекс (Ловеч) - Левски (Лясковец) 3:0 сл. *
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица) отложен
Янтра (Полски Тръмбеш) - Ботев (Дебелец) 0:3
Боруна (Царева ливада) - Спартак (Плевен) 0:4
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов) отложен
Павликени (Павликени) - Лайтс (Велико Търново) 4:2
19 март 2024 г., вторник, 15:00 ч:
Лато (Алеково) - Ботев (Враца) 4:1
26 март 2024 г., вторник, 16:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
IX кръг - отложен мач
24 февруари 2024 г., събота, 12:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Севлиево (Севлиево) 8:1
XVI кръг
2 март 2024 г., събота, 12:00 ч:
Ботев (Враца) - Лайтс (Велико Търново) 4:0
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов) 5:3
Севлиево (Севлиево) - Спартак (Плевен) 3:2
Боруна (Царева ливада) - Ботев (Дебелец) 0:7
Янтра (Полски Тръмбеш) - Локомотив (Горна Оряховица) 0:6
Монтана 1921 (Монтана) - Левски (Лясковец) 7:2
Литекс (Ловеч) - Янтра 2019 (Габрово) 2:1
Етър ВТ (Велико Търново) - Лато (Алеково) отложен
V кръг - отложен мач
5 март 2024 г., вторник, 15:00 ч:
Спартак (Плевен) - Ботев (Враца) 0:3
XVII кръг
9 март 2024 г., събота, 12:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Враца) 2:1
Лато (Алеково) - Литекс (Ловеч) 5:0
Янтра 2019 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана) 4:0
Левски (Лясковец) - Янтра (Полски Тръмбеш) 7:1
Локомотив (Горна Оряховица) - Боруна (Царева ливада) 7:1
Ботев (Дебелец) - Севлиево (Севлиево) 0:3
Спартак (Плевен) - Павликени (Павликени) 0:1
Академик (Свищов) - Лайтс (Велико Търново) 3:5
XVIII кръг
16 март 2024 г., събота, 12:00 ч:
Ботев (Враца) - Академик (Свищов) отложен
Лайтс (Велико Търново) - Спартак (Плевен) 2:5
Павликени (Павликени) - Ботев (Дебелец) отложен
Севлиево (Севлиево) - Локомотив (Горна Оряховица) 0:4
Боруна (Царева ливада) - Левски (Лясковец) 0:3
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра 2019 (Габрово) 1:6
Монтана 1921 (Монтана) - Лато (Алеково) 1:1
Литекс (Ловеч) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:0
VII кръг - отложен мач
19 март 2024 г., вторник, 15:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Боруна (Царева ливада) 13:2
XV кръг - отложен мач
19 март 2024 г., вторник, 15:00 ч:
Лато (Алеково) - Ботев (Враца) 4:1
XIX кръг
23 март 2024 г., събота, 12:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца) 0:3
Етър ВТ (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана) 6:1
Лато (Алеково) - Янтра (Полски Тръмбеш) 5:0
Янтра 2019 (Габрово) - Боруна (Царева ливада) 12:0
Левски (Лясковец) - Севлиево (Севлиево) 8:7
Локомотив (Горна Оряховица) - Павликени (Павликени) 2:0
Ботев (Дебелец) - Лайтс (Велико Търново) 2:4
Спартак (Плевен) - Академик (Свищов) -
VIII кръг - отложен мач
26 март 2024 г., вторник, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Янтра (Полски Тръмбеш) 2:0
XII кръг - отложен мач
26 март 2024 г., вторник, 16:00 ч:
Павликени (Павликени) - Боруна (Царева ливада) отложен
XV кръг - отложен мач
26 март 2024 г., вторник, 16:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
XX кръг
30 март 2024 г., събота, 12:00 ч:
Ботев (Враца) - Спартак (Плевен) -
Академик (Свищов) - Ботев (Дебелец) -
Лайтс (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица) -
Павликени (Павликени) - Левски (Лясковец) -
Севлиево (Севлиево) - Янтра 2019 (Габрово) -
Боруна (Царева ливада) - Лато (Алеково) -
Янтра (Полски Тръмбеш) - Етър ВТ (Велико Търново) -
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч) -
XXI кръг
6 април 2024 г., събота, 12:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца) -
Литекс (Ловеч) - Янтра (Полски Тръмбеш) -
Етър ВТ (Велико Търново) - Боруна (Царева ливада) -
Лато (Алеково) - Севлиево (Севлиево) -
Янтра 2019 (Габрово) - Павликени (Павликени) -
Левски (Лясковец) - Лайтс (Велико Търново) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Академик (Свищов) -
Ботев (Дебелец) - Спартак (Плевен) -
XXII кръг
13 април 2024 г., събота, 12:00 ч:
Ботев (Враца) - Ботев (Дебелец) -
Спартак (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица) -
Академик (Свищов) - Левски (Лясковец) -
Лайтс (Велико Търново) - Янтра 2019 (Габрово) -
Павликени (Павликени) - Лато (Алеково) -
Севлиево (Севлиево) - Етър ВТ (Велико Търново) -
Боруна (Царева ливада) - Литекс (Ловеч) -
Янтра (Полски Тръмбеш) - Монтана 1921 (Монтана) -
XXIII кръг
16 април 2024 г., вторник, 16:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Ботев (Враца) -
Монтана 1921 (Монтана) - Боруна (Царева ливада) -
Литекс (Ловеч) - Севлиево (Севлиево) -
Етър ВТ (Велико Търново) - Павликени (Павликени) -
Лато (Алеково) - Лайтс (Велико Търново) -
Янтра 2019 (Габрово) - Академик (Свищов) -
Левски (Лясковец) - Спартак (Плевен) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Дебелец) -
XXIV кръг
20 април 2024 г., събота, 12:00 ч:
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица) -
Ботев (Дебелец) - Левски (Лясковец) -
Спартак (Плевен) - Янтра 2019 (Габрово) -
Академик (Свищов) - Лато (Алеково) -
Лайтс (Велико Търново) - Етър ВТ (Велико Търново) -
Павликени (Павликени) - Литекс (Ловеч) -
Севлиево (Севлиево) - Монтана 1921 (Монтана) -
Боруна (Царева ливада) - Янтра (Полски Тръмбеш) -
XXV кръг
27 април 2024 г., събота, 12:00 ч:
Боруна (Царева ливада) - Ботев (Враца) -
Янтра (Полски Тръмбеш) - Севлиево (Севлиево) -
Монтана 1921 (Монтана) - Павликени (Павликени) -
Литекс (Ловеч) - Лайтс (Велико Търново) -
Етър ВТ (Велико Търново) - Академик (Свищов) -
Лато (Алеково) - Спартак (Плевен) -
Янтра 2019 (Габрово) - Ботев (Дебелец) -
Левски (Лясковец) - Локомотив (Горна Оряховица) -
XXVI кръг
4 май 2024 г., събота, 12:00 ч:
Ботев (Враца) - Левски (Лясковец) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 2019 (Габрово) -
Ботев (Дебелец) - Лато (Алеково) -
Спартак (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново) -
Академик (Свищов) - Литекс (Ловеч) -
Лайтс (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана) -
Павликени (Павликени) - Янтра (Полски Тръмбеш) -
Севлиево (Севлиево) - Боруна (Царева ливада) -
XXVII кръг
11 май 2024 г., събота, 12:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Ботев (Враца) -
Боруна (Царева ливада) - Павликени (Павликени) -
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лайтс (Велико Търново) -
Монтана 1921 (Монтана) - Академик (Свищов) -
Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен) -
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Дебелец) -
Лато (Алеково) - Локомотив (Горна Оряховица) -
Янтра 2019 (Габрово) - Левски (Лясковец) -
XXVIII кръг
14 май 2024 г., вторник, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Янтра 2019 (Габрово) -
Левски (Лясковец) - Лато (Алеково) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Етър ВТ (Велико Търново) -
Ботев (Дебелец) - Литекс (Ловеч) -
Спартак (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана) -
Академик (Свищов) - Янтра (Полски Тръмбеш) -
Лайтс (Велико Търново) - Боруна (Царева ливада) -
Павликени (Павликени) - Севлиево (Севлиево) -
XXIX кръг
18 май 2024 г., събота, 12:00 ч:
Павликени (Павликени) - Ботев (Враца) -
Севлиево (Севлиево) - Лайтс (Велико Търново) -
Боруна (Царева ливада) - Академик (Свищов) -
Янтра (Полски Тръмбеш) - Спартак (Плевен) -
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Дебелец) -
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица) -
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (Лясковец) -
Лато (Алеково) - Янтра 2019 (Габрово) -
XXX кръг
25 май 2024 г., събота, 12:00 ч:
Ботев (Враца) - Лато (Алеково) -
Янтра 2019 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново) -
Левски (Лясковец) - Литекс (Ловеч) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана) -
Ботев (Дебелец) - Янтра (Полски Тръмбеш) -
Спартак (Плевен) - Боруна (Царева ливада) -
Академик (Свищов) - Севлиево (Севлиево) -
Лайтс (Велико Търново) - Павликени (Павликени) -
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Етър ВТ (Велико Търново) XXX 1:1 3:1 4:2 6:0 -:- 6:1 2:0 -:- 2:1 -:- 13:0 -:- -:- -:- 8:0
2. Локомотив (Горна Оряховица) -:- XXX -:- 0:1 1:1 2:0 -:- 7:0 5:1 3:0 -:- 6:0 4:1 7:1 -:- 13:0
3. Янтра 2019 (Габрово) -:- 2:0 XXX 0:0 0:1 -:- 4:0 2:1 5:0 0:0 -:- 0:0 -:- 12:0 -:- 11:0
4. Лайтс (Велико Търново) -:- -:- -:- XXX 2:5 -:- -:- 0:1 1:1 2:2 13:0 4:1 6:1 -:- 13:0 7:0
5. Спартак (Плевен) -:- -:- -:- 2:3 XXX 0:1 -:- 2:1 4:1 0:3 8:0 5:0 6:3 -:- -:- 12:0
6. Павликени (Павликени) 0:3 1:3 4:3 4:2 3:2 XXX 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:3 -:-
7. Монтана 1921 (Монтана) 1:2 1:1 3:2 0:1 1:3 -:- XXX 8:1 1:1 -:- -:- -:- 7:2 -:- -:- 10:0
8. Севлиево (Севлиево) -:- 0:4 -:- -:- 3:2 1:0 -:- XXX 4:1 -:- 4:1 4:0 12:2 -:- -:- 8:0
9. Лато (Алеково) 2:4 -:- -:- -:- -:- 4:3 2:3 -:- XXX 4:1 4:0 5:0 3:1 3:0 12:0 5:0
10. Ботев (Враца) 2:5 -:- -:- 4:0 -:- -:- 1:1 3:1 -:- XXX -:- 6:1 -:- 9:0 -:- 2:0
11. Ботев (Дебелец) 0:2 0:3 1:3 2:4 -:- 1:3 0:2 0:3 -:- -:- XXX -:- -:- 1:0 10:1 -:-
12. Литекс (Ловеч) 0:0 -:- 2:1 -:- -:- 0:1 0:6 -:- 2:2 0:3 1:2 XXX 3:0*13:2 7:4 -:-
13. Левски (Лясковец) 1:7 -:- 1:7 -:- -:- 1:7 0:9 8:7 -:- -:- 1:4 -:- XXX 9:1 6:3 7:1
14. Боруна (Царева ливада) 0:7 0:9 0:11 1:4 0:4 -:- 0:5 0:10 -:- -:- 0:7 -:- 0:3 XXX -:- -:-
15. Академик (Свищов) 1:9 0:12 1:10 3:5 1:2 1:3 0:5 -:- -:- 1:9 -:- -:- -:- 1:4 XXX -:-
16. Янтра (Полски Тръмбеш) -:- 0:6 1:6 -:- -:- 0:6 -:- -:- 0:11 -:- 0:3 1:5 3:5 4:4 0:3 XXX
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
нагоре