Деца (род.2002-03):
Велико Търново - Зонална група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив (Горна Оряховица)         9    7   1   1   33:12   22
-------------------------------------------------------------------
 2. Янтра (Полски Тръмбеш)              8    7   0   1   23:8    21
 3. Трявна (Трявна)                     9    5   1   3   28:22   16
 4. Павликени (Павликени)               9    5   0   4   30:24   15 [1 0 0  3:1  3]
 5. Етър ВТ (Велико Търново)            8    5   0   3   20:12   15 [0 0 1  1:3  0]
 6. Янтра Габрово (Габрово)             9    4   1   4   21:31   13
 7. Севлиево (Севлиево)                 9    4   0   5   31:29   12
 8. Чардафон 1919 (Габрово)             9    3   1   5   20:24   10
 9. Спартак Плевен (Плевен)             7    1   0   6   17:25    3
10. Академик (Свищов)                   9    0   0   9    7:43    0

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Павликени (Павликени) - Севлиево (Севлиево)               1:4 
Чардафон 1919 (Габрово) - Трявна (Трявна)                 3:3 
10 септември 2016, събота, 11:30 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - Янтра (Полски Тръмбеш)          отложен 
Локомотив (Горна Оряховица) - Етър ВТ (Велико Търново)    3:2 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Академик (Свищов)                                         почива

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Павликени (Павликени)          1:3 
17 септември 2016, събота, 11:30 ч:
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов)                   6:3 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Локомотив (Горна Оряховица)      1:0 
Янтра Габрово (Габрово) - Спартак Плевен (Плевен)         отложен 
22 ноември 2016, вторник, 11:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Спартак Плевен (Плевен)         4:1 
Трявна (Трявна)                                           почива
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Павликени (Павликени) - Янтра (Полски Тръмбеш)            1:4 
24 септември 2016, събота, 11:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра Габрово (Габрово)     2:2 
Академик (Свищов) - Етър ВТ (Велико Търново)              0:4 
Чардафон 1919 (Габрово) - Севлиево (Севлиево)             2:1 
Спартак Плевен (Плевен)                                   почива
Трявна (Трявна)                                           почива

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Севлиево (Севлиево) - Трявна (Трявна)                     1:7 
Янтра Габрово (Габрово) - Павликени (Павликени)           1:6 
1 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Чардафон 1919 (Габрово)        2:0 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Академик (Свищов)                2:0 
Спартак Плевен (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)     1:4 

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Павликени (Павликени) - Спартак Плевен (Плевен)           3:2 
Трявна (Трявна) - Етър ВТ (Велико Търново)                2:0 
8 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Академик (Свищов) - Янтра Габрово (Габрово)               1:2 
Чардафон 1919 (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)          1:4 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Трявна (Трявна)                  5:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Павликени (Павликени)       6:0 
15 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)         3:2 
Спартак Плевен (Плевен) - Академик (Свищов)               5:0 
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Трявна (Трявна) - Янтра Габрово (Габрово)                 2:3 
22 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица)           1:5 
Чардафон 1919 (Габрово) - Спартак Плевен (Плевен)         4:3 
Севлиево (Севлиево) - Етър ВТ (Велико Търново)            2:4 
Павликени (Павликени)                                     почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - Трявна (Трявна)                 2:3 
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)                10:2 
29 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Севлиево (Севлиево)              4:1 
1 ноември 2016, вторник, 11:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Чардафон 1919 (Габрово)     4:3 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           IX кръг

5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Павликени (Павликени)           1:4 
Трявна (Трявна) - Локомотив (Горна Оряховица)             2:6 
5 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Севлиево (Севлиево) - Янтра Габрово (Габрово)             9:2 
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)         2:0 
Академик (Свищов)                                         почива
Спартак Плевен (Плевен)                                   почива

                           X кръг

12 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)                   2:3 
12 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)        2:5 
Спартак Плевен (Плевен) - Севлиево (Севлиево)             3:7 
Академик (Свищов) - Чардафон 1919 (Габрово)               0:4 
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XI кръг

19 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)                       5:0 
19 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Севлиево (Севлиево) - Локомотив (Горна Оряховица)         0:3 
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак Плевен (Плевен)        отложен 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра Габрово (Габрово)          3:2 
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива
Павликени (Павликени)                                     почива

                           II кръг - отложен мач

22 ноември 2016, вторник, 11:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Спартак Плевен (Плевен)         4:1 

                           XII кръг

пролет 2017:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Спартак Плевен (Плевен)           - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)     - 
Севлиево (Севлиево) - Павликени (Павликени)                - 
Трявна (Трявна) - Чардафон 1919 (Габрово)                  - 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Академик (Свищов)                                         почива

                           XIII кръг

Академик (Свищов) - Севлиево (Севлиево)                    - 
Павликени (Павликени) - Етър ВТ (Велико Търново)           - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра (Полски Тръмбеш)       - 
Спартак Плевен (Плевен) - Янтра Габрово (Габрово)          - 
Трявна (Трявна)                                           почива
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива

                           XIV кръг

Янтра Габрово (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)      - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Павликени (Павликени)             - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Академик (Свищов)               - 
Севлиево (Севлиево) - Чардафон 1919 (Габрово)              - 
Спартак Плевен (Плевен)                                   почива
Трявна (Трявна)                                           почива

                           XV кръг

Трявна (Трявна) - Севлиево (Севлиево)                      - 
Чардафон 1919 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)         - 
Академик (Свищов) - Янтра (Полски Тръмбеш)                 - 
Павликени (Павликени) - Янтра Габрово (Габрово)            - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак Плевен (Плевен)      - 

                           XVI кръг

Спартак Плевен (Плевен) - Павликени (Павликени)            - 
Янтра Габрово (Габрово) - Академик (Свищов)                - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Чардафон 1919 (Габрово)           - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Трявна (Трявна)                 - 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива

                           XVII кръг

Трявна (Трявна) - Янтра (Полски Тръмбеш)                   - 
Чардафон 1919 (Габрово) - Янтра Габрово (Габрово)          - 
Академик (Свищов) - Спартак Плевен (Плевен)                - 
Павликени (Павликени) - Локомотив (Горна Оряховица)        - 
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           XVIII кръг

Локомотив (Горна Оряховица) - Академик (Свищов)            - 
Спартак Плевен (Плевен) - Чардафон 1919 (Габрово)          - 
Янтра Габрово (Габрово) - Трявна (Трявна)                  - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Севлиево (Севлиево)             - 
Павликени (Павликени)                                     почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива

                           XIX кръг

Севлиево (Севлиево) - Янтра (Полски Тръмбеш)               - 
Трявна (Трявна) - Спартак Плевен (Плевен)                  - 
Чардафон 1919 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)      - 
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                  - 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           XX кръг

Павликени (Павликени) - Чардафон 1919 (Габрово)            - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Трявна (Трявна)              - 
Янтра Габрово (Габрово) - Севлиево (Севлиево)              - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Етър ВТ (Велико Търново)          - 
Академик (Свищов)                                         почива
Спартак Плевен (Плевен)                                   почива

                           XXI кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра Габрово (Габрово)         - 
Севлиево (Севлиево) - Спартак Плевен (Плевен)              - 
Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)                    - 
Чардафон 1919 (Габрово) - Академик (Свищов)                - 
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XXII кръг

Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)                        - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Севлиево (Севлиево)          - 
Спартак Плевен (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)         - 
Янтра Габрово (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)           - 
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива
Павликени (Павликени)                                     почива

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Локомотив (Горна Оряховица) XXX -:- -:- 6:0 3:2 2:2 -:- 4:3 -:- -:- 2. Янтра (Полски Тръмбеш) 1:0 XXX 5:1 -:- -:- 3:2 4:1 -:- -:- 2:0 3. Трявна (Трявна) 2:6 -:- XXX -:- 2:0 2:3 -:- -:- -:- 5:0 4. Павликени (Павликени) -:- 1:4 2:3 XXX -:- -:- 1:4 -:- 3:2 10:2 5. Етър ВТ (Велико Търново) -:- 2:0 -:- 1:3 XXX -:- -:- 2:0 -:- -:- 6. Янтра Габрово (Габрово) -:- -:- -:- 1:6 2:5 XXX -:- 3:2 4:1 -:- 7. Севлиево (Севлиево) 0:3 -:- 1:7 -:- 2:4 9:2 XXX -:- -:- 6:3 8. Чардафон 1919 (Габрово) -:- 1:4 3:3 1:4 -:- -:- 2:1 XXX 4:3 -:- 9. Спартак Плевен (Плевен) 1:4 -:- 2:3 -:- -:- -:- 3:7 -:- XXX 5:0 10. Академик (Свищов) 1:5 -:- -:- -:- 0:4 1:2 -:- 0:4 -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре