Деца (род.2002-03):
Видин - Областна група 2016/17


Подгрупа "Дунав"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |
         | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Видин (Видин)                       1    1   0   0    5:0     3 [1 0 0  5:0  3]
-------------------------------------------------------------------
 2. Бдин 1923 (Видин)                   1    1   0   0    8:2     3 [0 0 0  0:0  0]
 3. Тимок (Брегово)                     2    1   0   1    4:6     3 [0 0 1  0:5  0]
 4. Кула 04 (Кула)                      0    0   0   0    0:0     0
 5. Славия (Ново село)                  2    0   0   2    3:12    0

                           I кръг

21 септември 2016, сряда, 13:00 ч:
в Брегово:
Тимок (Брегово) - Славия (Ново село)                      4:1 
28 септември 2016, сряда:
Бдин 1923 (Видин) - Кула 04 (Кула)                         - 
Видин (Видин)                                             почива

                           II кръг

21 септември 2016, сряда, 14:30 ч:
в Брегово:
Славия (Ново село) - Бдин 1923 (Видин)                    2:8 
21 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
в Брегово:
Видин (Видин) - Тимок (Брегово)                           5:0 
Кула 04 (Кула)                                            почива

                           III кръг

Бдин 1923 (Видин) - Видин (Видин)                          - 
Кула 04 (Кула) - Славия (Ново село)                        - 
Тимок (Брегово)                                           почива

                           IV кръг

Видин (Видин) - Кула 04 (Кула)                             - 
Тимок (Брегово) - Бдин 1923 (Видин)                        - 
Славия (Ново село)                                        почива

                           V кръг

Кула 04 (Кула) - Тимок (Брегово)                           - 
Славия (Ново село) - Видин (Видин)                         - 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           VI кръг

Славия (Ново село) - Тимок (Брегово)                       - 
Кула 04 (Кула) - Бдин 1923 (Видин)                         - 
Видин (Видин)                                             почива

                           VII кръг

Бдин 1923 (Видин) - Славия (Ново село)                     - 
Тимок (Брегово) - Видин (Видин)                            - 
Кула 04 (Кула)                                            почива

                           VIII кръг

Видин (Видин) - Бдин 1923 (Видин)                          - 
Славия (Ново село) - Кула 04 (Кула)                        - 
Тимок (Брегово)                                           почива

                           IX кръг

Кула 04 (Кула) - Видин (Видин)                             - 
Бдин 1923 (Видин) - Тимок (Брегово)                        - 
Славия (Ново село)                                        почива

                           X кръг

Тимок (Брегово) - Кула 04 (Кула)                           - 
Видин (Видин) - Славия (Ново село)                         - 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           XI кръг

Тимок (Брегово) - Славия (Ново село)                       - 
Бдин 1923 (Видин) - Кула 04 (Кула)                         - 
Видин (Видин)                                             почива

                           XII кръг

Славия (Ново село) - Бдин 1923 (Видин)                     - 
Видин (Видин) - Тимок (Брегово)                            - 
Кула 04 (Кула)                                            почива

                           XIII кръг

Бдин 1923 (Видин) - Видин (Видин)                          - 
Кула 04 (Кула) - Славия (Ново село)                        - 
Тимок (Брегово)                                           почива

                           XIV кръг

Видин (Видин) - Кула 04 (Кула)                             - 
Тимок (Брегово) - Бдин 1923 (Видин)                        - 
Славия (Ново село)                                        почива

                           XV кръг

Кула 04 (Кула) - Тимок (Брегово)                           - 
Славия (Ново село) - Видин (Видин)                         - 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           XVI кръг

Славия (Ново село) - Тимок (Брегово)                       - 
Кула 04 (Кула) - Бдин 1923 (Видин)                         - 
Видин (Видин)                                             почива

                           XVII кръг

Бдин 1923 (Видин) - Славия (Ново село)                     - 
Тимок (Брегово) - Видин (Видин)                            - 
Кула 04 (Кула)                                            почива

                           XVIII кръг

Видин (Видин) - Бдин 1923 (Видин)                          - 
Славия (Ново село) - Кула 04 (Кула)                        - 
Тимок (Брегово)                                           почива

                           XIX кръг

Кула 04 (Кула) - Видин (Видин)                             - 
Бдин 1923 (Видин) - Тимок (Брегово)                        - 
Славия (Ново село)                                        почива

                           XX кръг

Тимок (Брегово) - Кула 04 (Кула)                           - 
Видин (Видин) - Славия (Ново село)                         - 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. --------------------------------------------------------------- 1. Видин (Видин) XXX -:- 5:0 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 2. Бдин 1923 (Видин) -:- XXX -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 3. Тимок (Брегово) -:- -:- XXX -:- 4:1 -:- -:- XXX -:- -:- 4. Кула 04 (Кула) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- XXX -:- 5. Славия (Ново село) -:- 2:8 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- XXX --------------------------------------------------------------- нагоре

Подгрупа "Балкан"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |
         | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Грамада)                     2    2   0   0    5:2     6
-------------------------------------------------------------------
 2. Рациария (Арчар)                    1    1   0   0   11:1     3
 3. Балкан (Белоградчик)                1    0   0   1    2:3     0
 4. Ружинци (Ружинци)                   2    0   0   2    1:13    0

                           I кръг

21 септември 2016, сряда, 13:00 ч:
в Грамада:
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Грамада)                    2:3 
21 септември 2016, сряда, 14:30 ч:
в Грамада:
Рациария (Арчар) - Ружинци (Ружинци)                     11:1 

                           II кръг

Балкан (Белоградчик) - Рациария (Арчар)                    - 
21 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
в Грамада:
Ботев (Грамада) - Ружинци (Ружинци)                       2:0 

                           III кръг

Рациария (Арчар) - Ботев (Грамада)                         - 
Ружинци (Ружинци) - Балкан (Белоградчик)                   - 

                           IV кръг

Ботев (Грамада) - Балкан (Белоградчик)                     - 
Ружинци (Ружинци) - Рациария (Арчар)                       - 

                           V кръг

Ружинци (Ружинци) - Ботев (Грамада)                        - 
Рациария (Арчар) - Балкан (Белоградчик)                    - 

                           VI кръг

Ботев (Грамада) - Рациария (Арчар)                         - 
Балкан (Белоградчик) - Ружинци (Ружинци)                   - 

                           VII кръг

Балкан (Белоградчик) - Ботев (Грамада)                     - 
Рациария (Арчар) - Ружинци (Ружинци)                       - 

                           VIII кръг

Ботев (Грамада) - Ружинци (Ружинци)                        - 
Балкан (Белоградчик) - Рациария (Арчар)                    - 

                           IX кръг

Рациария (Арчар) - Ботев (Грамада)                         - 
Ружинци (Ружинци) - Балкан (Белоградчик)                   - 

                           X кръг

Ботев (Грамада) - Балкан (Белоградчик)                     - 
Ружинци (Ружинци) - Рациария (Арчар)                       - 

                           XI кръг

Ружинци (Ружинци) - Ботев (Грамада)                        - 
Рациария (Арчар) - Балкан (Белоградчик)                    - 

                           XII кръг

Ботев (Грамада) - Рациария (Арчар)                         - 
Балкан (Белоградчик) - Ружинци (Ружинци)                   - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Ботев (Грамада) XXX -:- -:- 2:0 XXX -:- -:- -:- 2. Рациария (Арчар) -:- XXX -:- 11:1 -:- XXX -:- -:- 3. Балкан (Белоградчик) 2:3 -:- XXX -:- -:- -:- XXX -:- 4. Ружинци (Ружинци) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------- нагоре