Деца подготвителна група (род.2005) - Футбол 9:
София (столица) - Зонална група 2016/17


Първа фаза, Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Царско село 2015 (София)           10   10   0   0   56:2    30  Първа група
 2. Академик 1947 (София)              10    7   2   1   44:6    23  Първа група
 3. София спорт (София)                10    5   3   2   19:5    18  Първа група
 4. Витоша 13 (София)                  10    4   5   1   32:3    17  Първа група [0 1 0  0:0  1, +29 обща ГР]
 5. Левски-Раковски (София)            10    5   2   3   22:10   17  Първа група [0 1 0  0:0  1, +12 обща ГР]
 6. Септември (София)                  10    5   1   4   32:19   16  Първа група
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7. Марек 1915 (Дупница)               10    4   2   4   19:10   14  Втора група
 8. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)   10    3   2   5   17:24   11  Втора група
 9. Ком 98 (Годеч)                     10    2   1   7   15:23    7  Втора група
10. Кремиковци (кв.Кремиковци, София)  10    1   0   9    4:85    3             
11. Младост 2015 (София)               10    0   0  10    1:74    0  Втора група

                           I кръг

30 септември 2016, петък, 09:00 ч:
Витоша 13 (София) - Младост 2015 (София)                  6:0 
30 септември 2016, петък, 10:20 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)                  отложен 
30 септември 2016, петък, 11:40 ч:
София спорт (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)   5:0 
30 септември 2016, петък, 13:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Ком 98 (Годеч)                  4:0 
30 септември 2016, петък, 14:20 ч:
Академик 1947 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)       3:0 
8 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)                  1:0 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           II кръг

8 октомври 2016, събота, 09:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци) - Левски-Раковски (София)      0:8 
8 октомври 2016, събота, 10:20 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Витоша 13 (София)      0:0 
8 октомври 2016, събота, 11:40 ч:
Младост 2015 (София) - София спорт (София)                0:8 
8 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Марек 1915 (Дупница)                     1:1 
8 октомври 2016, събота, 14:20 ч:
Царско село 2015 (София) - Академик 1947 (София)          2:0 
Септември (София)                                         почива

                           I кръг - отложен мач

8 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)                  1:0 

                           III кръг

16 октомври 2016, неделя, 09:00 ч:
Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София)              1:3 
16 октомври 2016, неделя, 10:20 ч:
Левски-Раковски (София) - Младост 2015 (София)            5:0 
16 октомври 2016, неделя, 11:40 ч:
София спорт (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    2:1 
16 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)     5:0 
16 октомври 2016, неделя, 14:20 ч:
Септември (София) - Ком 98 (Годеч)                        5:2 
Академик 1947 (София)                                     почива

                           IV кръг

21 октомври 2016, петък, 09:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Септември (София)     0:3 сл. 
21 октомври 2016, петък, 10:20 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Левски-Раковски (София)     0:0 
21 октомври 2016, петък, 11:40 ч:
Младост 2015 (София) - Марек 1915 (Дупница)               0:10 
21 октомври 2016, петък, 13:00 ч:
Царско село 2015 (София) - София спорт (София)            1:0 
21 октомври 2016, петък, 14:20 ч:
Академик 1947 (София) - Витоша 13 (София)                 0:0 
Ком 98 (Годеч)                                            почива

                           V кръг

29 октомври 2016, събота, 09:00 ч:
София спорт (София) - Академик 1947 (София)               0:0 
29 октомври 2016, събота, 10:20 ч:
Левски-Раковски (София) - Царско село 2015 (София)        0:3 
29 октомври 2016, събота, 11:40 ч:
Марек 1915 (Дупница) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)   1:0 
29 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Септември (София) - Младост 2015 (София)                  8:0 
29 октомври 2016, събота, 14:20 ч:
Ком 98 (Годеч) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)       10:0 
Витоша 13 (София)                                         почива

                           VI кръг

7 ноември 2016, понеделник, 09:00 ч:
Младост 2015 (София) - Ком 98 (Годеч)                     0:2 
7 ноември 2016, понеделник, 10:20 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Септември (София)      1:8 
7 ноември 2016, понеделник, 11:40 ч:
Витоша 13 (София) - София спорт (София)                   0:0 
7 ноември 2016, понеделник, 13:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Марек 1915 (Дупница)           3:0 
7 ноември 2016, понеделник, 14:20 ч:
Академик 1947 (София) - Левски-Раковски (София)           3:1 
Кремиковци (кв.Кремиковци, София)                         почива

                           VII кръг

11 ноември 2016, петък, 09:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Витоша 13 (София)               0:0 
11 ноември 2016, петък, 10:20 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Академик 1947 (София)              1:4 
11 ноември 2016, петък, 11:40 ч:
Ком 98 (Годеч) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)         0:1 
11 ноември 2016, петък, 13:00 ч:
Септември (София) - Царско село 2015 (София)              1:2 
11 ноември 2016, петък, 14:20 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Младост 2015 (София)     3:1 
София спорт (София)                                       почива

                           VIII кръг

19 ноември 2016, събота, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Ком 98 (Годеч)                 4:0 
19 ноември 2016, събота, 10:20 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Кремиковци (кв.Кремиковци)  8:1 
19 ноември 2016, събота, 11:40 ч:
Витоша 13 (София) - Марек 1915 (Дупница)                  0:0 
19 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
София спорт (София) - Левски-Раковски (София)             0:2 
19 ноември 2016, събота, 14:20 ч:
Академик 1947 (София) - Септември (София)                 6:2 
Младост 2015 (София)                                      почива

                           IX кръг

27 ноември 2016, неделя, 09:00 ч:
Септември (София) - Витоша 13 (София)                     0:5 
27 ноември 2016, неделя, 10:20 ч:
Марек 1915 (Дупница) - София спорт (София)                0:1 
27 ноември 2016, неделя, 11:40 ч:
Ком 98 (Годеч) - Академик 1947 (София)                    0:3 
27 ноември 2016, неделя, 13:00 ч:
Младост 2015 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)   0:6 
27 ноември 2016, неделя, 14:20 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци) - Царско село 2015 (София)     0:16 
Левски-Раковски (София)                                   почива

                           X кръг

2 декември 2016, петък, 10:20 ч:
Академик 1947 (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)   12:0 
2 декември 2016, петък, 11:40 ч:
Витоша 13 (София) - Ком 98 (Годеч)                        3:0 
2 декември 2016, петък, 13:00 ч:
София спорт (София) - Септември (София)                   1:1 
2 декември 2016, петък, 14:20 ч:
Левски-Раковски (София) - Марек 1915 (Дупница)            1:0 
4 декември 2016, неделя, 15:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Младост 2015 (София)          13:0 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)                          почива

                           XI кръг

10 декември 2016, събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Левски-Раковски (София)               4:1 
10 декември 2016, събота, 10:20 ч:
Младост 2015 (София) - Академик 1947 (София)              0:13 
10 декември 2016, събота, 11:40 ч:
Ком 98 (Годеч) - София спорт (София)                      0:2 
10 декември 2016, събота, 13:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Витоша 13 (София)     0:17 
10 декември 2016, събота, 14:20 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Царско село 2015 (София)    0:9 
Марек 1915 (Дупница)                                      почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Царско село 2015 (София) XXX 2:0 1:0 --- --- --- 3:0 --- 4:0 --- 13:0 2. Академик 1947 (София) --- XXX --- 0:0 3:1 6:2 --- 3:0 --- 12:0 --- 3. София спорт (София) --- 0:0 XXX --- 0:2 1:1 --- 2:1 --- 5:0 --- 4. Витоша 13 (София) 1:3 --- 0:0 XXX --- --- 0:0 --- 3:0 --- 6:0 5. Левски-Раковски (София) 0:3 --- --- 0:0 XXX --- 1:0 --- 4:0 --- 5:0 6. Септември (София) 1:2 --- --- 0:5 4:1 XXX --- --- 5:2 --- 8:0 7. Марек 1915 (Дупница) --- 1:4 0:1 --- --- 1:0 XXX 1:0 --- 5:0 --- 8. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:9 --- --- 0:0 0:0 1:8 --- XXX --- 8:1 --- 9. Ком 98 (Годеч) --- 0:3 0:2 --- --- --- 1:1 0:1 XXX 10:0 --- 10. Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 0:16 --- --- 0:17 0:8 0:3* --- --- --- XXX 3:1 11. Младост 2015 (София) --- 0:13 0:8 --- --- --- 0:10 0:6 0:2 --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза, Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Национал (София)                   10   10   0   0   57:1    30  Първа група
 2. Левски (София)                     10    9   0   1   61:2    27  Първа група
 3. Метал 2002 (Перник)                10    7   0   3   35:6    21  Първа група [1 0 1  3:2  3]
 4. Локомотив 1929 (София)             10    7   0   3   35:8    21  Първа група [1 0 1  2:2  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Велбъжд (Кюстендил)                10    7   0   3   34:9    21  Втора група [1 0 1  1:2  3]
 6. РД Спорт (София)                   10    4   1   5   26:19   13  Втора група
 7. Ферион (София)                     10    4   0   6   17:45   12  Втора група
 8. Олимпия ФК (София)                 10    3   1   6   22:19   10  Втора група
 9. Щурче (София)                      10    2   0   8   15:63    6  Втора група
10. Урвич 1960 (Долни Пасарел)         10    1   0   9    7:34    3  Втора група
11. Елит София (София)                 10    0   0  10    0:103   0  Втора група

                           I кръг

1 октомври 2016, събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Елит София (София)                      18:0 
1 октомври 2016, събота, 10:20 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Олимпия ФК (София)           1:5 
1 октомври 2016, събота, 11:40 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Щурче (София)                       7:1 
1 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Ферион (София)                   6:0 
1 октомври 2016, събота, 14:20 ч:
Метал 2002 (Перник) - РД Спорт (София)                    2:1 
Национал (София)                                          почива

                           II кръг

9 октомври 2016, неделя, 09:00 ч:
Ферион (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)               3:1 
9 октомври 2016, неделя, 10:20 ч:
РД Спорт (София) - Велбъжд (Кюстендил)                    1:2 
9 октомври 2016, неделя, 11:40 ч:
Щурче (София) - Локомотив 1929 (София)                    0:10 
9 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Елит София (София) - Метал 2002 (Перник)                  0:14 
9 октомври 2016, неделя, 14:20 ч:
Национал (София) - Левски (София)                         2:1 
Олимпия ФК (София)                                        почива

                           III кръг

14 октомври 2016, петък, 09:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Национал (София)                    0:1 
14 октомври 2016, петък, 10:20 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Елит София (София)                 12:0 
14 октомври 2016, петък, 11:40 ч:
Локомотив 1929 (София) - РД Спорт (София)                 4:1 
14 октомври 2016, петък, 13:00 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Щурче (София)                2:3 
14 октомври 2016, петък, 14:20 ч:
Олимпия ФК (София) - Ферион (София)                       1:2 
Левски (София)                                            почива

                           IV кръг

22 октомври 2016, събота, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)             3:0 
22 октомври 2016, събота, 10:20 ч:
Национал (София) - Велбъжд (Кюстендил)                    2:0 
22 октомври 2016, събота, 11:40 ч:
Щурче (София) - Олимпия ФК (София)                        1:3 
22 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Елит София (София) - Локомотив 1929 (София)               0:9 
22 октомври 2016, събота, 14:20 ч:
Левски (София) - Метал 2002 (Перник)                      1:0 
Ферион (София)                                            почива

                           V кръг

30 октомври 2016, неделя, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Национал (София)                 0:2 
30 октомври 2016, неделя, 10:20 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Левски (София)                      0:1 
30 октомври 2016, неделя, 11:40 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Елит София (София)           3:0 
30 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Ферион (София) - Щурче (София)                            7:2 
30 октомври 2016, неделя, 14:20 ч:
Олимпия ФК (София) - РД Спорт (София)                     1:1 
Метал 2002 (Перник)                                       почива

                           VI кръг

4 ноември 2016, петък, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - Ферион (София)                         1:0 
4 ноември 2016, петък, 10:20 ч:
Метал 2002 (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                 2:0 
4 ноември 2016, петък, 11:40 ч:
Елит София (София) - Олимпия ФК (София)                   0:9 
4 ноември 2016, петък, 13:00 ч:
Национал (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)             4:0 
4 ноември 2016, петък, 14:20 ч:
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                   2:0 
Щурче (София)                                             почива

                           VII кръг

12 ноември 2016, събота, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Метал 2002 (Перник)              2:1 
12 ноември 2016, събота, 10:20 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Левски (София)               0:8 
12 ноември 2016, събота, 11:40 ч:
Ферион (София) - Елит София (София)                       4:0 
12 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Национал (София)                     0:4 
12 ноември 2016, събота, 14:20 ч:
Щурче (София) - РД Спорт (София)                          1:10 
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           VIII кръг

20 ноември 2016, неделя, 09:00 ч:
Национал (София) - Ферион (София)                        11:0 
20 ноември 2016, неделя, 10:20 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив 1929 (София)              1:0 
20 ноември 2016, неделя, 11:40 ч:
Левски (София) - Олимпия ФК (София)                       2:0 
20 ноември 2016, неделя, 13:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)          4:0 
20 ноември 2016, неделя, 14:20 ч:
Елит София (София) - Щурче (София)                        0:7 
РД Спорт (София)                                          почива

                           IX кръг

25 ноември 2016, петък, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Метал 2002 (Перник)                  1:3 
25 ноември 2016, петък, 10:20 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Велбъжд (Кюстендил)          0:2 
25 ноември 2016, петък, 11:40 ч:
Ферион (София) - Левски (София)                           0:12 
25 ноември 2016, петък, 13:00 ч:
РД Спорт (София) - Елит София (София)                     8:0 
25 ноември 2016, петък, 14:20 ч:
Щурче (София) - Национал (София)                          0:9 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           X кръг

3 декември 2016, събота, 10:20 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Олимпия ФК (София)                  3:1 
3 декември 2016, събота, 11:40 ч:
Левски (София) - Щурче (София)                           10:0 
3 декември 2016, събота, 13:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Ферион (София)                      4:0 
3 декември 2016, събота, 14:20 ч:
Локомотив 1929 (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)       2:0 
3 декември 2016, събота, 15:30 ч:
Национал (София) - РД Спорт (София)                       3:0 
Елит София (София)                                        почива

                           XI кръг

11 декември 2016, неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Локомотив 1929 (София)               1:2 
11 декември 2016, неделя, 10:20 ч:
Ферион (София) - Велбъжд (Кюстендил)                      1:7 
11 декември 2016, неделя, 11:40 ч:
Щурче (София) - Метал 2002 (Перник)                       0:5 
11 декември 2016, неделя, 13:00 ч:
РД Спорт (София) - Левски (София)                         0:6 
11 декември 2016, неделя, 14:20 ч:
Елит София (София) - Национал (София)                     0:19 
Урвич 1960 (Долни Пасарел)                                почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Национал (София) XXX 2:1 --- --- 2:0 3:0 11:0 --- --- 4:0 --- 2. Левски (София) --- XXX 1:0 2:0 --- --- --- 2:0 10:0 --- 18:0 3. Метал 2002 (Перник) 0:1 --- XXX --- 2:0 2:1 4:0 --- --- 4:0 --- 4. Локомотив 1929 (София) 0:2 --- 2:1 XXX --- 4:1 6:0 --- --- 2:0 --- 5. Велбъжд (Кюстендил) --- 0:1 --- 1:0 XXX --- --- 3:1 7:1 --- 12:0 6. РД Спорт (София) --- 0:6 --- --- 1:2 XXX 1:0 --- --- 3:0 8:0 7. Ферион (София) --- 0:12 --- --- 1:7 --- XXX --- 7:2 3:1 4:0 8. Олимпия ФК (София) 0:4 --- 1:3 1:2 --- 1:1 1:2 XXX --- --- --- 9. Щурче (София) 0:9 --- 0:5 0:10 --- 1:10 --- 1:3 XXX --- --- 10. Урвич 1960 (Долни Пасарел) --- 0:8 --- --- 0:2 --- --- 1:5 2:3 XXX 3:0 11. Елит София (София) 0:19 --- 0:14 0:9 --- --- --- 0:9 0:7 --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза, Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ДИТ Спорт (София)                  10    9   1   0   38:3    28  Първа група
 2. Славия 1913 (София)                10    8   2   0   60:3    26  Първа група
 3. ЦСКА (София)                       10    7   2   1   41:11   23  Първа група
 4. Сливнишки герой (Сливница)         10    5   3   2   18:6    18  Първа група [1 0 0  1:0  3]
 5. Пирин 2001 (Благоевград)           10    6   0   4   32:15   18  Първа група [0 0 1  0:1  0]
 6. Миньор (Перник)                    10    5   1   4   31:13   16  Първа група
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7. Спортист 13 (София)                10    4   0   6   17:20   12  Втора група
 8. Лъвчетата (София)                  10    3   1   6   13:30   10  Втора група
 9. Победа 2013 (София)                10    2   0   8    9:54    6  Втора група
10. Орловец 2015 (Кокаляне)            10    1   0   9    9:61    3  Втора група
11. Витоша (Бистрица)                  10    0   0  10    1:53    0  Втора група

                           I кръг

2 октомври 2016, неделя, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Спортист 13 (София)                        4:1 
2 октомври 2016, неделя, 10:20 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Сливнишки герой (Сливница)      2:3 
2 октомври 2016, неделя, 11:40 ч:
ДИТ Спорт (София) - Витоша (Бистрица)                     5:0 
2 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Миньор (Перник) - Лъвчетата (София)                       4:1 
2 октомври 2016, неделя, 14:20 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Победа 2013 (София)            7:1 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           II кръг

7 октомври 2016, петък, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Миньор (Перник)                     0:3 
7 октомври 2016, петък, 11:40 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин 2001 (Благоевград)     1:0 
7 октомври 2016, петък, 13:00 ч:
Победа 2013 (София) - ЦСКА (София)                        1:7 
7 октомври 2016, петък, 14:20 ч:
Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (София)                   1:1 
8 октомври 2016, събота, 16:40 ч:
Витоша (Бистрица) - Орловец 2015 (Кокаляне)               0:3 
Лъвчетата (София)                                         почива

                           III кръг

15 октомври 2016, събота, 09:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Славия 1913 (София)             1:11 
15 октомври 2016, събота, 10:20 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Витоша (Бистрица)             11:0 
15 октомври 2016, събота, 11:40 ч:
ЦСКА (София) - Сливнишки герой (Сливница)                 1:1 
15 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Миньор (Перник) - Победа 2013 (София)                     6:0 
15 октомври 2016, събота, 14:20 ч:
Лъвчетата (София) - Спортист 13 (София)                   0:4 
ДИТ Спорт (София)                                         почива

                           IV кръг

23 октомври 2016, неделя, 09:00 ч:
Победа 2013 (София) - Лъвчетата (София)                   1:2 
23 октомври 2016, неделя, 10:20 ч:
Витоша (Бистрица) - ЦСКА (София)                          0:3 
23 октомври 2016, неделя, 11:40 ч:
ДИТ Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)              11:0 
23 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Перник)              0:0 
23 октомври 2016, неделя, 14:20 ч:
Славия 1913 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)            4:0 
Спортист 13 (София)                                       почива

                           V кръг

28 октомври 2016, петък, 09:00 ч:
Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица)                       7:1 
28 октомври 2016, петък, 10:20 ч:
Лъвчетата (София) - Сливнишки герой (Сливница)            1:1 
28 октомври 2016, петък, 11:40 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        1:1 
28 октомври 2016, петък, 13:00 ч:
Спортист 13 (София) - Победа 2013 (София)                 6:1 
28 октомври 2016, петък, 14:20 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - ДИТ Спорт (София)              1:4 
Орловец 2015 (Кокаляне)                                   почива

                           VI кръг

5 ноември 2016, събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Миньор (Перник)                     4:0 
5 ноември 2016, събота, 10:20 ч:
Витоша (Бистрица) - Лъвчетата (София)                     0:3 
5 ноември 2016, събота, 11:40 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 13 (София)          2:0 
5 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София)                          2:0 
5 ноември 2016, събота, 14:20 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Пирин 2001 (Благоевград)        1:6 
Победа 2013 (София)                                       почива

                           VII кръг

14 ноември 2016, понеделник, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                   13:1 
14 ноември 2016, понеделник, 10:20 ч:
Спортист 13 (София) - Витоша (Бистрица)                   2:0 
14 ноември 2016, понеделник, 11:40 ч:
Миньор (Перник) - ДИТ Спорт (София)                       1:2 
14 ноември 2016, понеделник, 13:00 ч:
Победа 2013 (София) - Сливнишки герой (Сливница)          0:5 
14 ноември 2016, понеделник, 14:20 ч:
Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София)                   0:6 
Пирин 2001 (Благоевград)                                  почива

                           VIII кръг

18 ноември 2016, петък, 10:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Миньор (Перник)                 0:8 
18 ноември 2016, петък, 11:20 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - ЦСКА (София)                   0:2 
18 ноември 2016, петък, 12:40 ч:
Славия 1913 (София) - Спортист 13 (София)                 4:0 
18 ноември 2016, петък, 14:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Лъвчетата (София)                     3:0 
18 ноември 2016, петък, 15:20 ч:
Витоша (Бистрица) - Победа 2013 (София)                   0:2 
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

                           IX кръг

26 ноември 2016, събота, 09:00 ч:
Лъвчетата (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)               2:0 
26 ноември 2016, събота, 10:20 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица)            5:0 
26 ноември 2016, събота, 11:40 ч:
Миньор (Перник) - Пирин 2001 (Благоевград)                0:1 
26 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Победа 2013 (София) - Славия 1913 (София)                 0:16 
26 ноември 2016, събота, 14:20 ч:
Спортист 13 (София) - ДИТ Спорт (София)                   0:5 
ЦСКА (София)                                              почива

                           X кръг

4 декември 2016, неделя, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Сливнишки герой (Сливница)          1:0 
4 декември 2016, неделя, 10:20 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Лъвчетата (София)              5:2 
4 декември 2016, неделя, 11:40 ч:
ДИТ Спорт (София) - Победа 2013 (София)                   4:0 
4 декември 2016, неделя, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)                            4:2 
4 декември 2016, неделя, 14:20 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Спортист 13 (София)             0:4 
Витоша (Бистрица)                                         почива

                           XI кръг

9 декември 2016, петък, 09:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Славия 1913 (София)                   0:12 
9 декември 2016, петък, 10:20 ч:
Спортист 13 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)            0:1 
9 декември 2016, петък, 11:40 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - ДИТ Спорт (София)            0:1 
9 декември 2016, петък, 13:00 ч:
Победа 2013 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)             3:1 
9 декември 2016, петък, 14:20 ч:
Лъвчетата (София) - ЦСКА (София)                          2:6 
Миньор (Перник)                                           почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ДИТ Спорт (София) XXX --- 2:0 --- --- --- --- 3:0 4:0 11:0 5:0 2. Славия 1913 (София) 1:1 XXX --- 1:0 4:0 4:0 4:0 --- --- --- --- 3. ЦСКА (София) --- 1:1 XXX 1:1 --- 4:2 4:1 --- --- 13:1 --- 4. Сливнишки герой (Сливница) 0:1 --- --- XXX 1:0 0:0 2:0 --- --- --- 5:0 5. Пирин 2001 (Благоевград) 1:4 --- 0:2 --- XXX --- --- 5:2 7:1 --- 11:0 6. Миньор (Перник) 1:2 --- --- --- 0:1 XXX --- 4:1 6:0 --- 7:1 7. Спортист 13 (София) 0:5 --- --- --- 0:1 0:3 XXX --- 6:1 --- 2:0 8. Лъвчетата (София) --- 0:6 2:6 1:1 --- --- 0:4 XXX --- 2:0 --- 9. Победа 2013 (София) --- 0:16 1:7 0:5 --- --- --- 1:2 XXX 3:1 --- 10. Орловец 2015 (Кокаляне) --- 1:11 --- 2:3 1:6 0:8 0:4 --- --- XXX --- 11. Витоша (Бистрица) --- 0:12 0:3 --- --- --- --- 0:3 0:2 0:3 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза, Първа група

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |

                           Актуални мачове:

22 април 2017, събота, 09:00 ч / IX кръг:
Септември (София) - Левски-Раковски (София)               2:1 
22 април 2017, събота, 10:10 ч / IX кръг:
Национал (София) - София спорт (София)                    2:0 
22 април 2017, събота, 11:20 ч / IX кръг:
Витоша 13 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)              0:0 
22 април 2017, събота, 12:30 ч / IX кръг:
ДИТ Спорт (София) - Славия 1913 (София)                   1:3 
22 април 2017, събота, 13:40 ч / IX кръг:
Метал 2002 (Перник) - Царско село 2015 (София)            0:0 
22 април 2017, събота, 14:50 ч / IX кръг:
Локомотив 1929 (София) - Сливнишки герой (Сливница)       0:1 
22 април 2017, събота, 16:00 ч / IX кръг:
Миньор (Перник) - ЦСКА (София)                            2:1 
22 април 2017, събота, 17:10 ч / IX кръг:
Левски (София) - Академик 1947 (София)                    1:1 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Славия 1913 (София)                 9    8   0   1   23:3    24
-------------------------------------------------------------------
 2. Царско село 2015 (София)            9    7   2   0   30:3    23 [0 1 0  1:1  1, +27 обща ГР]
 3. Национал (София)                    9    7   2   0   20:2    23 [0 1 0  1:1  1, +18 обща ГР]
 4. ДИТ Спорт (София)                   9    4   3   2   20:6    15 [0 1 0  0:0  1, +14 обща ГР]
 5. Метал 2002 (Перник)                 9    4   3   2    9:5    15 [0 1 0  0:0  1, +4 обща ГР]
 6. Академик 1947 (София)               9    4   2   3   13:10   14
 7. Левски (София)                      9    3   3   3   17:8    12
 8. ЦСКА (София)                        9    3   2   4   12:20   11
 9. София спорт (София)                 9    3   0   6    8:17    9 [2 0 1  6:4  6]
10. Пирин 2001 (Благоевград)            9    2   3   4    7:18    9 [1 1 0  2:1  4]
11. Септември (София)                   9    3   0   6    9:21    9 [1 0 1  2:2  3]
12. Левски-Раковски (София)             9    2   3   4    6:16    9 [0 1 2  3:6  1]
13. Сливнишки герой (Сливница)          9    2   2   5    4:10    8 [1 0 0  1:0  3]
14. Локомотив 1929 (София)              9    2   2   5    6:12    8 [0 0 1  0:1  0]
15. Миньор (Перник)                     9    2   1   6    8:28    7
16. Витоша 13 (София)                   9    1   2   6    2:15    5

                           I кръг

4 март 2017, събота, 08:30 ч:
София спорт (София) - ЦСКА (София)                        0:2 
4 март 2017, събота, 09:40 ч:
Царско село 2015 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)       7:0 
4 март 2017, събота, 10:50 ч:
Левски-Раковски (София) - Славия 1913 (София)             0:1 
4 март 2017, събота, 12:00 ч:
Академик 1947 (София) - Сливнишки герой (Сливница)        0:0 
4 март 2017, събота, 13:10 ч:
Септември (София) - Миньор (Перник)                       0:3 
4 март 2017, събота, 14:20 ч:
Национал (София) - Локомотив 1929 (София)                 0:0 
4 март 2017, събота, 15:30 ч:
Левски (София) - Метал 2002 (Перник)                      2:0 
4 март 2017, събота, 16:40 ч:
Витоша 13 (София) - ДИТ Спорт (София)                     0:3 

                           II кръг

11 март 2017, събота, 08:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                   1:0 
11 март 2017, събота, 09:40 ч:
Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София)                   2:0 
11 март 2017, събота, 10:50 ч:
Миньор (Перник) - Национал (София)                        0:3 
11 март 2017, събота, 12:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Септември (София)                     7:0 
11 март 2017, събота, 13:10 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - София спорт (София)          0:1 
11 март 2017, събота, 14:20 ч:
Царско село 2015 (София) - Академик 1947 (София)          4:0 
11 март 2017, събота, 15:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Метал 2002 (Перник)            1:3 
11 март 2017, събота, 16:40 ч:
ЦСКА (София) - Левски-Раковски (София)                    1:1 

                           III кръг

18 март 2017, събота, 08:30 ч:
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   0:2 
18 март 2017, събота, 09:40 ч:
София спорт (София) - Царско село 2015 (София)            1:4 
18 март 2017, събота, 10:50 ч:
Академик 1947 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)          2:1 
18 март 2017, събота, 12:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Локомотив 1929 (София)              1:0 
18 март 2017, събота, 13:10 ч:
Левски (София) - Миньор (Перник)                          4:1 
18 март 2017, събота, 14:20 ч:
Витоша 13 (София) - ЦСКА (София)                          1:3 
18 март 2017, събота, 15:30 ч:
Национал (София) - ДИТ Спорт (София)                      2:0 
18 март 2017, събота, 16:40 ч:
Левски-Раковски (София) - Сливнишки герой (Сливница)      1:0 

                           IV кръг

25 март 2017, събота, 09:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша 13 (София)            2:0 
25 март 2017, събота, 10:10 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 1929 (София)         1:4 
25 март 2017, събота, 11:20 ч:
Миньор (Перник) - Метал 2002 (Перник)                     0:3 
25 март 2017, събота, 12:30 ч:
Академик 1947 (София) - София спорт (София)               4:0 
25 март 2017, събота, 13:40 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски-Раковски (София)        8:0 
25 март 2017, събота, 14:50 ч:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          1:2 
25 март 2017, събота, 16:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Левски (София)                        1:1 
25 март 2017, събота, 17:10 ч:
Славия 1913 (София) - Национал (София)                    0:1 

                           V кръг

29 март 2017, сряда, 09:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Академик 1947 (София)           1:0 
29 март 2017, сряда, 10:10 ч:
Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София)              0:2 
29 март 2017, сряда, 11:20 ч:
София спорт (София) - Пирин 2001 (Благоевград)            1:2 
29 март 2017, сряда, 12:30 ч:
Метал 2002 (Перник) - ДИТ Спорт (София)                   0:0 
29 март 2017, сряда, 13:40 ч:
Локомотив 1929 (София) - Миньор (Перник)                  1:1 
29 март 2017, сряда, 14:50 ч:
Национал (София) - ЦСКА (София)                           6:1 
29 март 2017, сряда, 16:00 ч:
Септември (София) - Сливнишки герой (Сливница)            4:0 
29 март 2017, сряда, 17:10 ч:
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      1:2 

                           VI кръг

1 април 2017, събота, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Септември (София)              3:1 
1 април 2017, събота, 10:10 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Миньор (Перник)                2:1 
1 април 2017, събота, 11:20 ч:
Академик 1947 (София) - Витоша 13 (София)                 3:0 
1 април 2017, събота, 12:30 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)                             0:7 
1 април 2017, събота, 13:40 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Национал (София)             0:2 
1 април 2017, събота, 14:50 ч:
Славия 1913 (София) - Метал 2002 (Перник)                 1:0 
1 април 2017, събота, 16:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                5:0 
1 април 2017, събота, 17:10 ч:
София спорт (София) - Левски-Раковски (София)             4:2 

                           VII кръг

8 април 2017, събота, 09:00 ч:
Национал (София) - Царско село 2015 (София)               1:1 
8 април 2017, събота, 10:10 ч:
Витоша 13 (София) - София спорт (София)                   1:0 
8 април 2017, събота, 11:20 ч:
Левски-Раковски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)        0:0 
8 април 2017, събота, 12:30 ч:
Миньор (Перник) - ДИТ Спорт (София)                       0:3 сл. 
8 април 2017, събота, 13:40 ч:
Септември (София) - Академик 1947 (София)                 0:3 
8 април 2017, събота, 14:50 ч:
Локомотив 1929 (София) - Славия 1913 (София)              0:1 
8 април 2017, събота, 16:00 ч:
Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница)               1:1 
8 април 2017, събота, 17:10 ч:
Метал 2002 (Перник) - ЦСКА (София)                        1:1 

                           VIII кръг

12 април 2017, сряда, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София)                     2:0 
12 април 2017, сряда, 10:10 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 1:0 
12 април 2017, сряда, 11:20 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - ДИТ Спорт (София)              0:0 
12 април 2017, сряда, 12:30 ч:
Славия 1913 (София) - Миньор (Перник)                    11:0 
12 април 2017, сряда, 13:40 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Метал 2002 (Перник)          0:1 
12 април 2017, сряда, 14:50 ч:
София спорт (София) - Септември (София)                   1:0 
12 април 2017, сряда, 16:00 ч:
Академик 1947 (София) - Национал (София)                  0:3 
12 април 2017, сряда, 17:10 ч:
Левски-Раковски (София) - Витоша 13 (София)               0:0 

                           IX кръг

22 април 2017, събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Левски-Раковски (София)               2:1 
22 април 2017, събота, 10:10 ч:
Национал (София) - София спорт (София)                    2:0 
22 април 2017, събота, 11:20 ч:
Витоша 13 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)              0:0 
22 април 2017, събота, 12:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Славия 1913 (София)                   1:3 
22 април 2017, събота, 13:40 ч:
Метал 2002 (Перник) - Царско село 2015 (София)            0:0 
22 април 2017, събота, 14:50 ч:
Локомотив 1929 (София) - Сливнишки герой (Сливница)       0:1 
22 април 2017, събота, 16:00 ч:
Миньор (Перник) - ЦСКА (София)                            2:1 
22 април 2017, събота, 17:10 ч:
Левски (София) - Академик 1947 (София)                    1:1 

                           X кръг

29 април 2017, събота, 09:00 ч:
Академик 1947 (София) - Метал 2002 (Перник)                - 
29 април 2017, събота, 10:10 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Славия 1913 (София)             - 
29 април 2017, събота, 11:20 ч:
Левски-Раковски (София) - Национал (София)                 - 
29 април 2017, събота, 12:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)          - 
29 април 2017, събота, 13:40 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Перник)               - 
29 април 2017, събота, 14:50 ч:
София спорт (София) - Левски (София)                       - 
29 април 2017, събота, 16:00 ч:
Витоша 13 (София) - Септември (София)                      - 
29 април 2017, събота, 17:10 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София)                           - 

                           XI кръг

6 май 2017, събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Пирин 2001 (Благоевград)               - 
6 май 2017, събота, 10:10 ч:
Национал (София) - Витоша 13 (София)                       - 
6 май 2017, събота, 11:20 ч:
Левски (София) - Левски-Раковски (София)                   - 
6 май 2017, събота, 12:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Сливнишки герой (Сливница)             - 
6 май 2017, събота, 13:40 ч:
Метал 2002 (Перник) - София спорт (София)                  - 
6 май 2017, събота, 14:50 ч:
Миньор (Перник) - Царско село 2015 (София)                 - 
6 май 2017, събота, 16:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Академик 1947 (София)             - 
6 май 2017, събота, 17:10 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                         - 

                           XII кръг

13 май 2017, събота, 09:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Славия 1913 (София)           - 
13 май 2017, събота, 10:10 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - ЦСКА (София)                    - 
13 май 2017, събота, 11:20 ч:
Академик 1947 (София) - Миньор (Перник)                    - 
13 май 2017, събота, 12:30 ч:
София спорт (София) - Локомотив 1929 (София)               - 
13 май 2017, събота, 13:40 ч:
Септември (София) - Национал (София)                       - 
13 май 2017, събота, 14:50 ч:
Витоша 13 (София) - Левски (София)                         - 
13 май 2017, събота, 16:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Метал 2002 (Перник)              - 
13 май 2017, събота, 17:10 ч:
Царско село 2015 (София) - ДИТ Спорт (София)               - 

                           XIII кръг

20 май 2017, събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Септември (София)                         - 
20 май 2017, събота, 10:10 ч:
Национал (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                - 
20 май 2017, събота, 11:20 ч:
ДИТ Спорт (София) - Академик 1947 (София)                  - 
20 май 2017, събота, 12:30 ч:
Метал 2002 (Перник) - Витоша 13 (София)                    - 
20 май 2017, събота, 13:40 ч:
Миньор (Перник) - София спорт (София)                      - 
20 май 2017, събота, 14:50 ч:
Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София)             - 
20 май 2017, събота, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Сливнишки герой (Сливница)                  - 
20 май 2017, събота, 17:10 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски-Раковски (София)           - 

                           XIV кръг

24 май 2017, сряда, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                    - 
24 май 2017, сряда, 10:10 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Сливнишки герой (Сливница)      - 
24 май 2017, сряда, 11:20 ч:
Левски-Раковски (София) - Миньор (Перник)                  - 
24 май 2017, сряда, 12:30 ч:
Академик 1947 (София) - Славия 1913 (София)                - 
24 май 2017, сряда, 13:40 ч:
София спорт (София) - ДИТ Спорт (София)                    - 
24 май 2017, сряда, 14:50 ч:
Витоша 13 (София) - Локомотив 1929 (София)                 - 
24 май 2017, сряда, 16:00 ч:
Септември (София) - Метал 2002 (Перник)                    - 
24 май 2017, сряда, 17:10 ч:
Национал (София) - Левски (София)                          - 

                           XV кръг

27 май 2017, събота, 09:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Национал (София)                     - 
27 май 2017, събота, 10:10 ч:
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                  - 
27 май 2017, събота, 11:20 ч:
ДИТ Спорт (София) - Левски-Раковски (София)                - 
27 май 2017, събота, 12:30 ч:
Миньор (Перник) - Витоша 13 (София)                        - 
27 май 2017, събота, 13:40 ч:
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                 - 
27 май 2017, събота, 14:50 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Царско село 2015 (София)      - 
27 май 2017, събота, 16:00 ч:
Славия 1913 (София) - София спорт (София)                  - 
27 май 2017, събота, 17:10 ч:
ЦСКА (София) - Академик 1947 (София)                       - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Славия 1913 (София) XXX -:- 0:1 --- 1:0 --- --- -:- -:- --- --- --- --- --- 11:0 2:0 2. Царско село 2015 (София) --- XXX --- -:- --- 4:0 1:0 -:- --- 7:0 3:1 8:0 --- -:- --- --- 3. Национал (София) --- 1:1 XXX 2:0 --- --- -:- 6:1 2:0 -:- --- --- --- 0:0 --- -:- 4. ДИТ Спорт (София) 1:3 --- --- XXX --- -:- 1:1 --- --- --- 7:0 -:- -:- 5:0 --- --- 5. Метал 2002 (Перник) --- 0:0 -:- 0:0 XXX --- --- 1:1 -:- --- --- --- --- 1:0 --- -:- 6. Академик 1947 (София) -:- --- 0:3 --- -:- XXX --- --- 4:0 2:1 --- --- 0:0 --- -:- 3:0 7. Левски (София) 1:2 --- --- --- 2:0 1:1 XXX --- --- -:- -:- -:- 1:1 --- 4:1 --- 8. ЦСКА (София) --- --- --- -:- --- -:- 0:7 XXX --- --- 1:2 1:1 -:- 2:0 --- --- 9. София спорт (София) --- 1:4 --- -:- --- --- -:- 0:2 XXX 1:2 1:0 4:2 --- -:- --- --- 10. Пирин 2001 (Благоевград) -:- --- --- 0:0 1:3 --- --- -:- --- XXX --- --- -:- 1:4 2:1 --- 11. Септември (София) 0:2 --- -:- --- -:- 0:3 --- --- --- -:- XXX 2:1 4:0 --- 0:3 --- 12. Левски-Раковски (София) 0:1 --- -:- --- -:- 1:0 --- --- --- 0:0 --- XXX 1:0 --- -:- 0:0 13. Сливнишки герой (Сливница) -:- -:- 0:2 --- 0:1 --- --- --- 0:1 --- --- --- XXX --- -:- 2:0 14. Локомотив 1929 (София) 0:1 --- --- --- --- -:- 1:0 --- --- --- -:- -:- 0:1 XXX 1:1 --- 15. Миньор (Перник) --- -:- 0:3 0:3* 0:3 --- --- 2:1 -:- --- --- --- --- --- XXX -:- 16. Витоша 13 (София) --- 0:2 --- 0:3 --- --- -:- 1:3 1:0 0:0 -:- --- --- -:- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза, Втора група

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |

                           Актуални мачове:

23 април 2017, неделя, 09:00 ч / IX кръг:
Младост 2015 (София) - Витоша (Бистрица)                   - 
23 април 2017, неделя, 10:10 ч / IX кръг:
Ферион (София) - Ком 98 (Годеч)                            - 
23 април 2017, неделя, 11:20 ч / IX кръг:
Велбъжд (Кюстендил) - Спортист 13 (София)                  - 
23 април 2017, неделя, 12:30 ч / IX кръг:
РД Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                 - 
23 април 2017, неделя, 13:40 ч / IX кръг:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Победа 2013 (София)           - 
23 април 2017, неделя, 14:50 ч / IX кръг:
Елит София (София) - Лъвчетата (София)                     - 
23 април 2017, неделя, 16:00 ч / IX кръг:
Щурче (София) - Марек 1915 (Дупница)                       - 
23 април 2017, неделя, 17:10 ч / IX кръг:
Олимпия ФК (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

17. Олимпия ФК (София)                  8    8   0   0   27:2    24
18. РД Спорт (София)                    8    6   2   0   23:3    20
19. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    8    6   1   1   36:9    19
20. Спортист 13 (София)                 8    6   1   1   29:6    19
21. Велбъжд (Кюстендил)                 8    5   1   2   24:10   16
22. Марек 1915 (Дупница)                8    5   0   3   18:9    15
23. Ком 98 (Годеч)                      8    4   1   3   26:10   13
24. Ферион (София)                      8    4   0   4   26:17   12
25. Щурче (София)                       8    4   0   4   18:23   12
26. Лъвчетата (София)                   8    3   1   4    9:9    10
27. Победа 2013 (София)                 8    2   2   4   17:28    8
28. Урвич 1960 (Долни Пасарел)          8    2   1   5   14:26    7
29. Витоша (Бистрица)                   8    2   0   6    8:27    6
30. Младост 2015 (София)                8    2   0   6   10:42    6
31. Орловец 2015 (Кокаляне)             8    0   0   8    5:32    0
32. Елит София (София)                  8    0   0   8    1:38    0

                           I кръг

5 март 2017, неделя, 08:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Спортист 13 (София)             0:2 
5 март 2017, неделя, 09:40 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Витоша (Бистрица)                  3:1 
5 март 2017, неделя, 10:50 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Победа 2013 (София)    1:1 
5 март 2017, неделя, 12:00 ч:
Младост 2015 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                0:5 
5 март 2017, неделя, 13:10 ч:
Ком 98 (Годеч) - Лъвчетата (София)                        0:0 
5 март 2017, неделя, 14:20 ч:
Олимпия ФК (София) - Щурче (София)                        7:0 
5 март 2017, неделя, 15:30 ч:
Ферион (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)               4:1 
5 март 2017, неделя, 16:40 ч:
РД Спорт (София) - Елит София (София)                     8:0 

                           II кръг

12 март 2017, неделя, 08:30 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Олимпия ФК (София)           0:7 
12 март 2017, неделя, 09:40 ч:
Витоша (Бистрица) - Щурче (София)                         2:4 
12 март 2017, неделя, 10:50 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - РД Спорт (София)                    0:3 
12 март 2017, неделя, 12:00 ч:
Спортист 13 (София) - Младост 2015 (София)                9:0 
12 март 2017, неделя, 13:10 ч:
Елит София (София) - Ферион (София)                       0:7 
12 март 2017, неделя, 14:20 ч:
Лъвчетата (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)               2:0 
12 март 2017, неделя, 15:30 ч:
Победа 2013 (София) - Ком 98 (Годеч)                      1:7 
12 март 2017, неделя, 16:40 ч:
Марек 1915 (Дупница) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)   1:2 

                           III кръг

19 март 2017, неделя, 09:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Витоша (Бистрица)      5:0 
19 март 2017, неделя, 09:40 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Победа 2013 (София)             4:6 
19 март 2017, неделя, 10:50 ч:
РД Спорт (София) - Спортист 13 (София)                    1:1 
19 март 2017, неделя, 12:00 ч:
Щурче (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)                6:0 
19 март 2017, неделя, 13:10 ч:
Ферион (София) - Велбъжд (Кюстендил)                      0:3 
19 март 2017, неделя, 14:20 ч:
Младост 2015 (София) - Лъвчетата (София)                  0:4 
19 март 2017, неделя, 15:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Марек 1915 (Дупница)                     1:3 
19 март 2017, неделя, 16:40 ч:
Олимпия ФК (София) - Елит София (София)                   4:0 

                           IV кръг

27 март 2017, понеделник, 09:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)            1:5 
27 март 2017, понеделник, 10:10 ч:
Спортист 13 (София) - Ферион (София)                      2:1 
27 март 2017, понеделник, 11:20 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Олимпия ФК (София)                  1:2 
27 март 2017, понеделник, 12:30 ч:
Елит София (София) - Щурче (София)                        0:4 
27 март 2017, понеделник, 13:40 ч:
Лъвчетата (София) - РД Спорт (София)                      1:5 
27 март 2017, понеделник, 14:50 ч:
Победа 2013 (София) - Младост 2015 (София)                3:4 
27 март 2017, понеделник, 16:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ком 98 (Годеч)         3:1 
27 март 2017, понеделник, 17:10 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Орловец 2015 (Кокаляне)            2:0 

                           V кръг

30 март 2017, четвъртък, 09:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Витоша (Бистрица)                        4:0 
30 март 2017, четвъртък, 10:10 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)     0:11 
30 март 2017, четвъртък, 11:20 ч:
Младост 2015 (София) - Марек 1915 (Дупница)               1:4 
30 март 2017, четвъртък, 12:30 ч:
РД Спорт (София) - Победа 2013 (София)                    1:1 
30 март 2017, четвъртък, 13:40 ч:
Ферион (София) - Лъвчетата (София)                        2:1 
30 март 2017, четвъртък, 14:50 ч:
Олимпия ФК (София) - Спортист 13 (София)                  2:0 
30 март 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Щурче (София) - Велбъжд (Кюстендил)                       2:4 
30 март 2017, четвъртък, 17:10 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Елит София (София)           5:0 

                           VI кръг

2 април 2017, неделя, 09:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Елит София (София)                    2:1 
2 април 2017, неделя, 10:10 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)          2:2 
2 април 2017, неделя, 11:20 ч:
Ком 98 (Годеч) - Орловец 2015 (Кокаляне)                  6:0 
2 април 2017, неделя, 12:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - РД Спорт (София)                   0:1 
2 април 2017, неделя, 13:40 ч:
Лъвчетата (София) - Олимпия ФК (София)                    0:1 
2 април 2017, неделя, 14:50 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Младост 2015 (София)   9:2 
2 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Спортист 13 (София) - Щурче (София)                       6:1 
2 април 2017, неделя, 17:10 ч:
Победа 2013 (София) - Ферион (София)                      0:9 

                           VII кръг

9 април 2017, неделя, 09:00 ч:
Младост 2015 (София) - Ком 98 (Годеч)                     1:7 
9 април 2017, неделя, 10:10 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Витоша (Бистрица)               0:1 
9 април 2017, неделя, 11:20 ч:
Елит София (София) - Велбъжд (Кюстендил)                  0:4 
9 април 2017, неделя, 12:30 ч:
РД Спорт (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)       2:0 
9 април 2017, неделя, 13:40 ч:
Олимпия ФК (София) - Победа 2013 (София)                  2:1 
9 април 2017, неделя, 14:50 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Спортист 13 (София)          1:5 
9 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Ферион (София) - Марек 1915 (Дупница)                     1:5 
9 април 2017, неделя, 17:10 ч:
Щурче (София) - Лъвчетата (София)                         1:0 

                           VIII кръг

13 април 2017, четвъртък, 09:00 ч:
Лъвчетата (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)            1:0 
13 април 2017, четвъртък, 10:10 ч:
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил)                   1:5 
13 април 2017, четвъртък, 11:20 ч:
Ком 98 (Годеч) - РД Спорт (София)                         0:2 
13 април 2017, четвъртък, 12:30 ч:
Победа 2013 (София) - Щурче (София)                       4:0 
13 април 2017, четвъртък, 13:40 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Олимпия ФК (София)                 0:2 
13 април 2017, четвъртък, 14:50 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ферион (София)         5:2 
13 април 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Младост 2015 (София)            1:2 
13 април 2017, четвъртък, 17:10 ч:
Спортист 13 (София) - Елит София (София)                  4:0 

                           IX кръг

23 април 2017, неделя, 09:00 ч:
Младост 2015 (София) - Витоша (Бистрица)                   - 
23 април 2017, неделя, 10:10 ч:
Ферион (София) - Ком 98 (Годеч)                            - 
23 април 2017, неделя, 11:20 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Спортист 13 (София)                  - 
23 април 2017, неделя, 12:30 ч:
РД Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                 - 
23 април 2017, неделя, 13:40 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Победа 2013 (София)           - 
23 април 2017, неделя, 14:50 ч:
Елит София (София) - Лъвчетата (София)                     - 
23 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Щурче (София) - Марек 1915 (Дупница)                       - 
23 април 2017, неделя, 17:10 ч:
Олимпия ФК (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      - 

                           X кръг

Витоша (Бистрица) - Спортист 13 (София)                    - 
Лъвчетата (София) - Велбъжд (Кюстендил)                    - 
Победа 2013 (София) - Елит София (София)                   - 
Марек 1915 (Дупница) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)          - 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Щурче (София)           - 
Ком 98 (Годеч) - Олимпия ФК (София)                        - 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Ферион (София)                   - 
Младост 2015 (София) - РД Спорт (София)                    - 

                           XI кръг

РД Спорт (София) - Витоша (Бистрица)                       - 
Ферион (София) - Младост 2015 (София)                      - 
Олимпия ФК (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)               - 
Щурче (София) - Ком 98 (Годеч)                             - 
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)   - 
Елит София (София) - Марек 1915 (Дупница)                  - 
Велбъжд (Кюстендил) - Победа 2013 (София)                  - 
Спортист 13 (София) - Лъвчетата (София)                    - 

                           XII кръг

Витоша (Бистрица) - Лъвчетата (София)                      - 
Победа 2013 (София) - Спортист 13 (София)                  - 
Марек 1915 (Дупница) - Велбъжд (Кюстендил)                 - 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Елит София (София)      - 
Ком 98 (Годеч) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)                - 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Щурче (София)                    - 
Младост 2015 (София) - Олимпия ФК (София)                  - 
РД Спорт (София) - Ферион (София)                          - 

                           XIII кръг

Ферион (София) - Витоша (Бистрица)                         - 
Олимпия ФК (София) - РД Спорт (София)                      - 
Щурче (София) - Младост 2015 (София)                       - 
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Орловец 2015 (Кокаляне)       - 
Елит София (София) - Ком 98 (Годеч)                        - 
Велбъжд (Кюстендил) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)     - 
Спортист 13 (София) - Марек 1915 (Дупница)                 - 
Лъвчетата (София) - Победа 2013 (София)                    - 

                           XIV кръг

Витоша (Бистрица) - Победа 2013 (София)                    - 
Марек 1915 (Дупница) - Лъвчетата (София)                   - 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Спортист 13 (София)     - 
Ком 98 (Годеч) - Велбъжд (Кюстендил)                       - 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Елит София (София)               - 
Младост 2015 (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)          - 
РД Спорт (София) - Щурче (София)                           - 
Ферион (София) - Олимпия ФК (София)                        - 

                           XV кръг

Олимпия ФК (София) - Витоша (Бистрица)                     - 
Щурче (София) - Ферион (София)                             - 
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - РД Спорт (София)              - 
Елит София (София) - Младост 2015 (София)                  - 
Велбъжд (Кюстендил) - Орловец 2015 (Кокаляне)              - 
Спортист 13 (София) - Ком 98 (Годеч)                       - 
Лъвчетата (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)       - 
Победа 2013 (София) - Марек 1915 (Дупница)                 - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Олимпия ФК (София) XXX -:- -:- 2:0 --- --- --- --- 7:0 --- 2:1 --- -:- --- -:- 4:0 2. РД Спорт (София) --- XXX 2:0 1:1 --- --- --- -:- -:- --- 1:1 --- -:- --- -:- 8:0 3. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) --- --- XXX -:- --- --- 3:1 5:2 -:- --- 1:1 --- 5:0 9:2 --- -:- 4. Спортист 13 (София) --- --- --- XXX --- -:- -:- 2:1 6:1 -:- --- --- --- 9:0 --- 4:0 5. Велбъжд (Кюстендил) 1:2 0:3 -:- -:- XXX --- --- --- --- --- -:- 2:2 --- --- -:- --- 6. Марек 1915 (Дупница) 0:2 0:1 1:2 --- -:- XXX --- --- --- -:- --- -:- 3:1 --- 2:0 --- 7. Ком 98 (Годеч) -:- 0:2 --- --- -:- 1:3 XXX --- --- 0:0 --- -:- 4:0 --- 6:0 --- 8. Ферион (София) -:- --- --- --- 0:3 1:5 -:- XXX --- 2:1 --- 4:1 -:- -:- --- --- 9. Щурче (София) --- --- --- --- 2:4 -:- -:- -:- XXX 1:0 --- 6:0 --- -:- --- --- 10. Лъвчетата (София) 0:1 1:5 -:- --- -:- --- --- --- --- XXX -:- 1:0 --- --- 2:0 --- 11. Победа 2013 (София) --- --- --- -:- --- -:- 1:7 0:9 4:0 --- XXX --- --- 3:4 --- -:- 12. Урвич 1960 (Долни Пасарел) 0:7 -:- -:- 1:5 --- --- --- --- --- --- -:- XXX --- --- -:- 5:0 13. Витоша (Бистрица) --- --- --- -:- 1:5 --- --- --- 2:4 -:- -:- 1:5 XXX --- --- 2:1 14. Младост 2015 (София) -:- -:- --- --- 0:5 1:4 1:7 --- --- 0:4 --- -:- -:- XXX --- --- 15. Орловец 2015 (Кокаляне) --- --- 0:11 0:2 --- --- --- -:- -:- --- 4:6 --- 0:1 1:2 XXX -:- 16. Елит София (София) --- --- --- --- 0:4 -:- -:- 0:7 0:4 -:- --- --- --- -:- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре