Деца подготвителна група (род.2004) - Футбол 11:
Пловдив - Междуобластна група 2016/17


Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Пловдив)                    11   10   1   0  105:2    31
-------------------------------------------------------------------
 2. Локомотив 1926 (Пловдив)           10    8   2   0   64:5    26
 3. Ботев 2002 (Пловдив)               11    7   1   3   30:23   22
 4. Спартак-С 94 (Пловдив)             11    7   0   4   29:22   21
 5. Родопа Смолян (Смолян)             11    5   2   4   30:34   17
 6. Локомотив 1926 II (Пловдив)        11    4   4   3   26:24   16
 7. Марица (Пловдив)                   11    4   0   7   21:36   12
 8. Асеновец 2005 (Асеновград)         10    3   2   5   17:38   11
 9. Орлета (Пазарджик)                 11    3   1   7   13:63   10
10. Металик 1938 (Сопот)               11    2   3   6   12:31    9
11. Тракия 2004 (Пловдив)              11    2   2   7   11:36    8
12. Чавдар (Пловдив)                   11    1   0  10    8:52    3

                           I кръг

9 септември 2016, петък, 17:00 ч:
Тракия 2004 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)              3:2 
11 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                     18:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица (Пловдив)               8:0 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                 3:0 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 II (Пловдив)  3:7 
11 септември 2016, неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Металик 1938 (Сопот)             7:0 

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Тракия 2004 (Пловдив)              1:1 
18 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Орлета (Пазарджик) - Локомотив 1926 II (Пловдив)          0:6 
Ботев 2002 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)         7:0 
Марица (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 3:4 
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                2:2 
18 септември 2016, неделя, 12:00 ч:
Чавдар (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                 2:5 

                           III кръг - изтеглен мач

21 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Тракия 2004 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                  1:0 

                           IV кръг - изтеглен мач

22 септември 2016, четвъртък, 11:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Локомотив 1926 II (Пловдив)        1:1 

                           III кръг

21 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Тракия 2004 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                  1:0 
22 септември 2016, четвъртък, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Марица (Пловдив)                 3:0 
25 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)        2:4 
25 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  0:8 
Тракия 2004 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                  изтеглен 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Металик 1938 (Сопот)         1:1 
25 септември 2016, неделя, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)            14:0 

                           IV кръг

22 септември 2016, четвъртък, 11:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Локомотив 1926 II (Пловдив)        1:1 
2 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Орлета (Пазарджик) - Ботев 2002 (Пловдив)                 3:3 
Металик 1938 (Сопот) - Локомотив 1926 II (Пловдив)        изтеглен 
Чавдар (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)             1:0 
Марица (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив)                  3:1 
Ботев (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                  отложен 
2 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)         4:0 
1 ноември 2016, вторник, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                 13:0 

                           VI кръг - изтеглен мач

5 октомври 2016, сряда, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)             13:0 

                           V кръг

7 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Тракия 2004 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                   0:9 
9 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)               8:1 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Пловдив)             1:2 
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)            отложен 
Ботев 2002 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)               4:2 
9 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Локомотив 1926 (Пловдив)         0:6 
13 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)            4:2 

                           VI кръг

5 октомври 2016, сряда, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)             13:0 
15 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Орлета (Пазарджик) - Металик 1938 (Сопот)                 отложен 
16 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Чавдар (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                   1:2 
Марица (Пловдив) - Локомотив 1926 II (Пловдив)            2:3 
16 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)           4:0 
16 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              изтеглен 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив)          8:1 
16 ноември 2016, сряда, 15:00 ч:
Орлета (Пазарджик) - Металик 1938 (Сопот)                 2:0 

                           VII кръг

21 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Тракия 2004 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)            0:4 
22 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Чавдар (Пловдив)                   4:1 
23 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив)     отложен 
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Ботев (Пловдив)             0:6 
Ботев 2002 (Пловдив) - Марица (Пловдив)                   2:0 
23 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Орлета (Пазарджик)               7:1 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Марица (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)                   0:1 
29 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив 1926 II (Пловдив)    1:1 
29 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                    3:0 
30 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Орлета (Пазарджик) - Чавдар (Пловдив)                     2:0 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)       1:2 
30 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Тракия 2004 (Пловдив)            3:0 

                           IV кръг - отложен мач

1 ноември 2016, вторник, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                 13:0 

                           IX кръг

2 ноември 2016, сряда, 15:00 ч:
Тракия 2004 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                1:2 
5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Ботев (Пловдив)                    0:8 
6 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)      0:3 
Ботев 2002 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)           0:9 
Чавдар (Пловдив) - Марица (Пловдив)                       1:8 
6 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян)       4:4 

                           X кръг

9 ноември 2016, сряда, 15:00 ч:
Тракия 2004 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)        2:3 
13 ноември 2016, неделя, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                       15:0 
Родопа Смолян (Смолян) - Локомотив 1926 II (Пловдив)      1:1 
13 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Орлета (Пазарджик) - Марица (Пловдив)                     2:3 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)             0:3 
13 ноември 2016, неделя, 13:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)           4:1 

                           VI кръг - отложен мач

16 ноември 2016, сряда, 15:00 ч:
Орлета (Пазарджик) - Металик 1938 (Сопот)                 2:0 

                           XI кръг

17 ноември 2016, четвъртък, 19:30 ч:
в Пловдив, ст."Локомотив" - помощен терен:
Чавдар (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)               0:8 
19 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив)       1:1 
19 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)             3:0 
19 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Спартак-С 94 (Пловдив)             1:2 
20 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Орлета (Пазарджик)           3:0 
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Марица (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                        0:10 

                           XII кръг

пролет 2017:
Орлета (Пазарджик) - Ботев (Пловдив)                       - 
Марица (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                - 
Чавдар (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  - 
Металик 1938 (Сопот) - Родопа Смолян (Смолян)              - 
Ботев 2002 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив)               - 
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)   - 

                           XIII кръг

Локомотив 1926 II (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)           - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев 2002 (Пловдив)          - 
Тракия 2004 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)               - 
Родопа Смолян (Смолян) - Чавдар (Пловдив)                  - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Марица (Пловдив)                  - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 - 

                           XIV кръг

Орлета (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив)              - 
Ботев (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)                   - 
Марица (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                  - 
Чавдар (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив)                   - 
Металик 1938 (Сопот) - Асеновец 2005 (Асеновград)          - 
Ботев 2002 (Пловдив) - Локомотив 1926 II (Пловдив)         - 

                           XV кръг

Ботев 2002 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                  - 
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)         - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Чавдар (Пловдив)              - 
Тракия 2004 (Пловдив) - Марица (Пловдив)                   - 
Родопа Смолян (Смолян) - Ботев (Пловдив)                   - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)          - 

                           XVI кръг

Орлета (Пазарджик) - Спартак-С 94 (Пловдив)                - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)          - 
Ботев (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив)                    - 
Марица (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              - 
Чавдар (Пловдив) - Локомотив 1926 II (Пловдив)             - 
Металик 1938 (Сопот) - Ботев 2002 (Пловдив)                - 

                           XVII кръг

Металик 1938 (Сопот) - Орлета (Пазарджик)                  - 
Ботев 2002 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                    - 
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Марица (Пловдив)             - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Пловдив)               - 
Тракия 2004 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)           - 
Родопа Смолян (Смолян) - Спартак-С 94 (Пловдив)            - 

                           XVIII кръг

Орлета (Пазарджик) - Родопа Смолян (Смолян)                - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив)             - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 II (Пловдив)              - 
Марица (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                    - 
Чавдар (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)                    - 

                           XIX кръг

Чавдар (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                      - 
Металик 1938 (Сопот) - Марица (Пловдив)                    - 
Ботев 2002 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                     - 
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)     - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак-С 94 (Пловдив)        - 
Тракия 2004 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)             - 

                           XX кръг

Орлета (Пазарджик) - Тракия 2004 (Пловдив)                 - 
Родопа Смолян (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград)        - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив 1926 II (Пловдив)       - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)            - 
Ботев (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)                     - 
Марица (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                        - 

                           XXI кръг

Марица (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                      - 
Чавдар (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                         - 
Металик 1938 (Сопот) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Ботев 2002 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)              - 
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)       - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Тракия 2004 (Пловдив)         - 

                           XXII кръг

Орлета (Пазарджик) - Асеновец 2005 (Асеновград)            - 
Тракия 2004 (Пловдив) - Локомотив 1926 II (Пловдив)        - 
Родопа Смолян (Смолян) - Ботев 2002 (Пловдив)              - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)              - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                - 
Ботев (Пловдив) - Марица (Пловдив)                         - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Пловдив) XXX 2:2 3:0 -:- 13:0 -:- -:- 13:0 18:0 -:- -:- 15:0 2. Локомотив 1926 (Пловдив) -:- XXX -:- 4:0 -:- 1:1 8:0 -:- 14:0 4:1 8:1 -:- 3. Ботев 2002 (Пловдив) -:- 0:9 XXX -:- 3:0 -:- 2:0 7:0 -:- 4:2 -:- -:- 4. Спартак-С 94 (Пловдив) 0:8 -:- 0:3 XXX 4:0 -:- -:- 1:2 8:1 -:- -:- 3:0 5. Родопа Смолян (Смолян) -:- 0:6 -:- -:- XXX 1:1 3:0 -:- 7:1 7:0 3:0 -:- 6. Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:6 -:- 2:4 0:3 -:- XXX -:- -:- -:- -:- 1:1 4:2 7. Марица (Пловдив) 0:10 -:- -:- 3:4 -:- 2:3 XXX -:- -:- 0:1 3:1 -:- 8. Асеновец 2005 (Асеновград) -:- -:- -:- -:- 4:4 3:7 1:2 XXX 3:0 1:1 -:- -:- 9. Орлета (Пазарджик) -:- -:- 3:3 -:- -:- 0:6 2:3 -:- XXX 2:0 -:- 2:0 10. Металик 1938 (Сопот) 0:8 -:- -:- 1:2 -:- 1:1 -:- -:- -:- XXX 1:1 4:1 11. Тракия 2004 (Пловдив) 0:9 -:- 3:2 0:4 -:- -:- -:- 2:3 1:2 -:- XXX 1:0 12. Чавдар (Пловдив) -:- 0:8 1:2 -:- 2:5 -:- 1:8 1:0 -:- -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (Карлово)                    9    8   1   0   52:4    25    
-------------------------------------------------------------------
 2. Пълдин (Пловдив)                    9    7   2   0   27:7    23    
 3. Сокол (Марково)                     9    5   1   3   28:21   16    
 4. Борислав 2009 (Първомай)            9    4   3   2   29:15   15    
 5. Атлетик (Куклен)                    9    4   2   3   22:13   14     [0 1 0  1:1  1, 1 гол на чужд терен]
 6. Тракия 1931 (Стамболийски)          9    4   2   3   22:19   14     [0 1 0  1:1  1, 0 гола на чужд терен]
 7. Брестник 1948 (Пловдив)             9    2   2   5    9:26    8    
 8. Труд (Труд)                         9    2   1   6   26:25    7    
 9. Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)     9    1   1   7   12:68    4    
10. Тополово (Тополово)                 9    0   1   8    6:35    1 [*]

Бележки
  - Тополово (Тополово) се отказва от участие след II кръг, но отново се връща в групата преди VI кръг. Изиграните му в I и II кръг срещи, първоначално анулирани, отново се зачитат, а за мачовете му от III до VI кръг включително му се присъждат служебни загуби.

                           I кръг

18 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Труд (Труд) - Тополово (Тополово)                         7:0 
Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) - Тракия 1931 (Стамболийски)  0:3 сл. 
Левски (Карлово) - Сокол (Марково)                        5:0 
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)               1:1 
Брестник 1948 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                1:2 

                           II кръг

23 септември 2016, петък, 10:30 ч:
Труд (Труд) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград)    12:3 
25 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Пълдин (Пловдив)                    0:7 
Атлетик (Куклен) - Брестник 1948 (Пловдив)                1:2 
Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай)                отложен 
Тракия 1931 (Стамболийски) - Левски (Карлово)             0:9 
1 ноември 2016, вторник, 12:30 ч:
Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай)                3:3 

                           III кръг

2 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Тополово (Тополово)     3:0 сл. 
Левски (Карлово) - Труд (Труд)                            5:1 
Борислав 2009 (Първомай) - Тракия 1931 (Стамболийски)     0:3 сл. * 
* - първоначално 5:1, в последствие присъден служебно.
Брестник 1948 (Пловдив) - Сокол (Марково)                 1:6 
2 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                       3:2 

                           IV кръг

9 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Атлетик (Куклен)                    0:3 сл. 
Сокол (Марково) - Пълдин (Пловдив)                        2:3 
Тракия 1931 (Стамболийски) - Брестник 1948 (Пловдив)      5:1 
Труд (Труд) - Борислав 2009 (Първомай)                    1:5 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Левски (Карлово)        2:16 

                           V кръг

16 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Левски (Карлово) - Тополово (Тополово)                    3:0 сл. 
Борислав 2009 (Първомай) - Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)   11:1 
Брестник 1948 (Пловдив) - Труд (Труд)                     2:2 
Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково)                        2:1 
16 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Тракия 1931 (Стамболийски)             2:1 

                           VI кръг

23 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Сокол (Марково)                     1:3 
Тракия 1931 (Стамболийски) - Атлетик (Куклен)             1:1 
Труд (Труд) - Пълдин (Пловдив)                            отложен 
Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) - Брестник 1948 (Пловдив)     0:0 
Левски (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай)               4:0 
17 ноември 2016, четвъртък, 12:30 ч:
Труд (Труд) - Пълдин (Пловдив)                            0:1 

                           VII кръг

30 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Тополово (Тополово)            5:2 
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски (Карлово)                0:5 
Атлетик (Куклен) - Труд (Труд)                            2:1 
Сокол (Марково) - Тракия 1931 (Стамболийски)              3:2 
30 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)        8:0 

                           II кръг - отложен мач

1 ноември 2016, вторник, 12:30 ч:
Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай)                3:3 

                           VIII кръг

5 ноември 2016, събота, 12:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Брестник 1948 (Пловдив)        4:0 
6 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Тракия 1931 (Стамболийски)          2:2 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Атлетик (Куклен)        0:10 
в Дъбене:
Левски (Карлово) - Пълдин (Пловдив)                       1:1 
8 ноември 2016, вторник, 15:00 ч:
Труд (Труд) - Сокол (Марково)                             1:2 

                           IX кръг

13 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Тополово (Тополово)             2:1 
в Скутаре:
Пълдин (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)               0:0 
Атлетик (Куклен) - Левски (Карлово)                       0:4 
Сокол (Марково) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)         8:3 
Тракия 1931 (Стамболийски) - Труд (Труд)                  5:1 

                           VI кръг - отложен мач

17 ноември 2016, четвъртък, 12:30 ч:
Труд (Труд) - Пълдин (Пловдив)                            0:1 

                           X кръг

пролет 2017:
Тополово (Тополово) - Труд (Труд)                          - 
Тракия 1931 (Стамболийски) - Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)   - 
Сокол (Марково) - Левски (Карлово)                         - 
Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)                - 
Пълдин (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)                 - 

                           XI кръг

Пълдин (Пловдив) - Тополово (Тополово)                     - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                 - 
Борислав 2009 (Първомай) - Сокол (Марково)                 - 
Левски (Карлово) - Тракия 1931 (Стамболийски)              - 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград) - Труд (Труд)      - 

                           XII кръг

Тополово (Тополово) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)      - 
Труд (Труд) - Левски (Карлово)                             - 
Тракия 1931 (Стамболийски) - Борислав 2009 (Първомай)      - 
Сокол (Марково) - Брестник 1948 (Пловдив)                  - 
Атлетик (Куклен) - Пълдин (Пловдив)                        - 

                           XIII кръг

Атлетик (Куклен) - Тополово (Тополово)                     - 
Пълдин (Пловдив) - Сокол (Марково)                         - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Тракия 1931 (Стамболийски)       - 
Борислав 2009 (Първомай) - Труд (Труд)                     - 
Левски (Карлово) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)         - 

                           XIV кръг

Тополово (Тополово) - Левски (Карлово)                     - 
Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) - Борислав 2009 (Първомай)     - 
Труд (Труд) - Брестник 1948 (Пловдив)                      - 
Тракия 1931 (Стамболийски) - Пълдин (Пловдив)              - 
Сокол (Марково) - Атлетик (Куклен)                         - 

                           XV кръг

Сокол (Марково) - Тополово (Тополово)                      - 
Атлетик (Куклен) - Тракия 1931 (Стамболийски)              - 
Пълдин (Пловдив) - Труд (Труд)                             - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)      - 
Борислав 2009 (Първомай) - Левски (Карлово)                - 

                           XVI кръг

Тополово (Тополово) - Борислав 2009 (Първомай)             - 
Левски (Карлово) - Брестник 1948 (Пловдив)                 - 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Пълдин (Пловдив)         - 
Труд (Труд) - Атлетик (Куклен)                             - 
Тракия 1931 (Стамболийски) - Сокол (Марково)               - 

                           XVII кръг

Тракия 1931 (Стамболийски) - Тополово (Тополово)           - 
Сокол (Марково) - Труд (Труд)                              - 
Атлетик (Куклен) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)         - 
Пълдин (Пловдив) - Левски (Карлово)                        - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)         - 

                           XVIII кръг

Тополово (Тополово) - Брестник 1948 (Пловдив)              - 
Борислав 2009 (Първомай) - Пълдин (Пловдив)                - 
Левски (Карлово) - Атлетик (Куклен)                        - 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Сокол (Марково)          - 
Труд (Труд) - Тракия 1931 (Стамболийски)                   - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (Карлово) XXX 1:1 5:0 4:0 -:- -:- -:- 5:1 -:- 3:0* 2. Пълдин (Пловдив) -:- XXX -:- 0:0 3:2 2:1 -:- -:- 8:0 -:- 3. Сокол (Марково) -:- 2:3 XXX 3:3 -:- 3:2 -:- -:- 8:3 -:- 4. Борислав 2009 (Първомай) -:- -:- -:- XXX 1:1 0:3* 4:0 -:- 11:1 5:2 5. Атлетик (Куклен) 0:4 -:- 2:1 -:- XXX -:- 1:2 2:1 -:- -:- 6. Тракия 1931 (Стамболийски) 0:9 -:- -:- -:- 1:1 XXX 5:1 5:1 -:- -:- 7. Брестник 1948 (Пловдив) 0:5 1:2 1:6 -:- -:- -:- XXX 2:2 -:- 2:1 8. Труд (Труд) -:- 0:1 1:2 1:5 -:- -:- -:- XXX 12:3 7:0 9. Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 2:16 -:- -:- -:- 0:10 0:3* 0:0 -:- XXX 3:0* 10. Тополово (Тополово) -:- 0:7 1:3 -:- 0:3* 2:2 -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре