Деца подготвителна група (род.2011) - Футбол 11:
« Стара Загора - Междуобластна група 2023/24
| Таблица с резултати |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
Актуални мачове:
27 март 2024 г., сряда, 15:30 ч / XVI кръг:
Арсенал 2000 (Казанлък) - Берое (Стара Загора) -
30 март 2024 г., събота, 11:30 ч / XVIII кръг:
ФК Сливен (Сливен) - Розова долина (Казанлък) -
Локомотив (Стара Загора) - Саяна (Хасково) -
ОФК Хасково (Хасково) - Арена (Ямбол) -
Арсенал 2000 (Казанлък) - Загорец (Нова Загора) -
Шампион (Ямбол) - Сините камъни 2022 (Сливен) -
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- След V кръг ФК Ямбол 1915 (Ямбол) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират.
I кръг
9 септември 2023 г., събота, 11:30 ч:
Локомотив (Стара Загора) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 4:6 /анулиран/
Саяна (Хасково) - Арсенал 2000 (Казанлък) отложен
Берое (Стара Загора) - Сините камъни 2022 (Сливен) 5:3
10 септември 2023 г., неделя, 13:30 ч:
ОФК Хасково (Хасково) - ФК Сливен (Сливен) 0:4
12 септември 2023 г., вторник, 17:00 ч:
Арена (Ямбол) - Шампион (Ямбол) 4:1
13 септември 2023 г., сряда, 16:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград) 0:2
19 септември 2023 г., вторник, 12:30 ч:
Саяна (Хасково) - Арсенал 2000 (Казанлък) отложен
18 октомври 2023 г., сряда, 15:30 ч:
Саяна (Хасково) - Арсенал 2000 (Казанлък) 9:0
Загорец (Нова Загора) почива
II кръг
16 септември 2023 г., събота, 10:00 ч:
ФК Сливен (Сливен) - Загорец (Нова Загора) 11:0
16 септември 2023 г., събота, 11:30 ч:
Арсенал 2000 (Казанлък) - Арена (Ямбол) 0:6
Свиленград 1921 (Свиленград) - Саяна (Хасково) 5:2
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък) 4:5 /анулиран/
ОФК Хасково (Хасково) - Локомотив (Стара Загора) 4:7
16 септември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Шампион (Ямбол) - Берое (Стара Загора) 2:6
Сините камъни 2022 (Сливен) почива
I кръг - отложен мач
19 септември 2023 г., вторник, 12:30 ч:
Саяна (Хасково) - Арсенал 2000 (Казанлък) отложен
III кръг
22 септември 2023 г., петък, 10:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Сините камъни 2022 (Сливен) 2:15
22 септември 2023 г., петък, 10:30 ч:
Локомотив (Стара Загора) - ФК Сливен (Сливен) 1:1
22 септември 2023 г., петък, 11:30 ч:
Саяна (Хасково) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 5:4 /анулиран/
Берое (Стара Загора) - Арсенал 2000 (Казанлък) 20:1
23 септември 2023 г., събота, 11:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - ОФК Хасково (Хасково) 5:0
27 септември 2023 г., сряда, 15:00 ч:
Арена (Ямбол) - Свиленград 1921 (Свиленград) 4:2
Шампион (Ямбол) почива
IV кръг
28 септември 2023 г., четвъртък, 15:00 ч:
ОФК Хасково (Хасково) - Саяна (Хасково) 2:1
30 септември 2023 г., събота, 11:30 ч:
ФК Сливен (Сливен) - Сините камъни 2022 (Сливен) 2:1
Шампион (Ямбол) - Загорец (Нова Загора) 6:0
Свиленград 1921 (Свиленград) - Берое (Стара Загора) 0:7
Локомотив (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък) 4:6
4 октомври 2023 г., сряда, 15:00 ч:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Арена (Ямбол) 1:2 /анулиран/
Арсенал 2000 (Казанлък) почива
V кръг
7 октомври 2023 г., събота, 11:30 ч:
Саяна (Хасково) - Локомотив (Стара Загора) 0:2
Арена (Ямбол) - ОФК Хасково (Хасково) 4:1
7 октомври 2023 г., събота, 13:30 ч:
Берое (Стара Загора) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) анулиран
Загорец (Нова Загора) - Арсенал 2000 (Казанлък) 2:1
8 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч:
Сините камъни 2022 (Сливен) - Шампион (Ямбол) 4:2
8 октомври 2023 г., неделя, 11:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - ФК Сливен (Сливен) 0:3 сл. *
* - първоначално 2:2, в последствие на Розова долина е присъдена служебна
загуба заради нередовен играч.
Свиленград 1921 (Свиленград) почива
VI кръг
14 октомври 2023 г., събота, 11:30 ч:
Арсенал 2000 (Казанлък) - Сините камъни 2022 (Сливен) 0:5
ОФК Хасково (Хасково) - Берое (Стара Загора) 2:6
Локомотив (Стара Загора) - Арена (Ямбол) 1:2
15 октомври 2023 г., неделя, 09:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - Саяна (Хасково) 2:2
18 октомври 2023 г., сряда, 12:30 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Загорец (Нова Загора) 9:1
18 октомври 2023 г., сряда, 16:00 ч:
ФК Сливен (Сливен) - Шампион (Ямбол) 2:0
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) почива
I кръг - отложен мач
18 октомври 2023 г., сряда, 15:30 ч:
Саяна (Хасково) - Арсенал 2000 (Казанлък) 9:0
VII кръг
20 октомври 2023 г., петък, 13:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Локомотив (Стара Загора) 14:0
21 октомври 2023 г., събота, 11:30 ч:
Саяна (Хасково) - ФК Сливен (Сливен) отложен
Загорец (Нова Загора) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) анулиран
21 октомври 2023 г., събота, 14:30 ч:
Шампион (Ямбол) - Арсенал 2000 (Казанлък) 9:0
22 октомври 2023 г., неделя, 11:30 ч:
Арена (Ямбол) - Розова долина (Казанлък) 3:4
26 октомври 2023 г., четвъртък, 11:00 ч:
Сините камъни 2022 (Сливен) - Свиленград 1921 (Свил) 7:5
6 ноември 2023 г., понеделник, 11:30 ч:
Саяна (Хасково) - ФК Сливен (Сливен) 1:3
ОФК Хасково (Хасково) почива
VIII кръг
27 октомври 2023 г., петък, 16:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - Берое (Стара Загора) 0:7
28 октомври 2023 г., събота, 11:30 ч:
ФК Сливен (Сливен) - Арсенал 2000 (Казанлък) 3:0 сл.
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Сините камъни 2022 (Сливен) анулиран
ОФК Хасково (Хасково) - Загорец (Нова Загора) 9:0
Саяна (Хасково) - Арена (Ямбол) 2:0
28 октомври 2023 г., събота, 12:30 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Шампион (Ямбол) 4:3
Локомотив (Стара Загора) почива
IX кръг
4 ноември 2023 г., събота, 11:30 ч:
Арена (Ямбол) - ФК Сливен (Сливен) отложен
Загорец (Нова Загора) - Локомотив (Стара Загора) 0:1
Сините камъни 2022 (Сливен) - ОФК Хасково (Хасково) 9:0
Шампион (Ямбол) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) анулиран
Арсенал 2000 (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград) 0:1
4 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Саяна (Хасково) 9:0
24 февруари 2024 г., събота, 11:30 ч:
Арена (Ямбол) - ФК Сливен (Сливен) 0:0
Розова долина (Казанлък) почива
VII кръг - отложен мач
6 ноември 2023 г., понеделник, 11:30 ч:
Саяна (Хасково) - ФК Сливен (Сливен) 1:3
X кръг
11 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч:
Локомотив (Стара Загора) - Сините камъни 2022 (Сливен) 1:6
11 ноември 2023 г., събота, 11:30 ч:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Арсенал 2000 (Казанлък) анулиран
Арена (Ямбол) - Берое (Стара Загора) 1:2
12 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч:
ОФК Хасково (Хасково) - Шампион (Ямбол) 3:5
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора) 4:0
16 ноември 2023 г., четвъртък, 14:30 ч:
ФК Сливен (Сливен) - Свиленград 1921 (Свиленград) 2:0
Саяна (Хасково) почива
XI кръг
18 ноември 2023 г., събота, 11:30 ч:
Загорец (Нова Загора) - Саяна (Хасково) 2:3
Сините камъни 2022 (Сливен) - Розова долина (Казанлък) отложен
Арсенал 2000 (Казанлък) - ОФК Хасково (Хасково) 0:4
Свиленград 1921 (Свиленград) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) анулиран
18 ноември 2023 г., събота, 13:30 ч:
Шампион (Ямбол) - Локомотив (Стара Загора) отложен
19 ноември 2023 г., неделя, 12:30 ч:
Берое (Стара Загора) - ФК Сливен (Сливен) 3:2
29 ноември 2023 г., сряда, 13:00 ч:
Шампион (Ямбол) - Локомотив (Стара Загора) 2:1
24 февруари 2024 г., събота, 11:30 ч:
Сините камъни 2022 (Сливен) - Розова долина (Казанлък) 4:1
Арена (Ямбол) почива
XII кръг
25 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч:
Саяна (Хасково) - Сините камъни 2022 (Сливен) 5:1
25 ноември 2023 г., събота, 11:30 ч:
ФК Сливен (Сливен) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) анулиран
ОФК Хасково (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград) отложен
Локомотив (Стара Загора) - Арсенал 2000 (Казанлък) 6:0
Арена (Ямбол) - Загорец (Нова Загора) 5:0
26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Шампион (Ямбол) отложен
24 февруари 2024 г., събота, 10:00 ч:
ОФК Хасково (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград) 0:3
14 март 2024 г., четвъртък, 16:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Шампион (Ямбол) отложен
Берое (Стара Загора) почива
XI кръг - отложен мач
29 ноември 2023 г., сряда, 13:00 ч:
Шампион (Ямбол) - Локомотив (Стара Загора) 2:1
XIII кръг
2 декември 2023 г., събота, 11:30 ч:
Загорец (Нова Загора) - Берое (Стара Загора) 0:3 сл.
Сините камъни 2022 (Сливен) - Арена (Ямбол) 5:4
Шампион (Ямбол) - Саяна (Хасково) 5:4
Арсенал 2000 (Казанлък) - Розова долина (Казанлък) отложен
Свиленград 1921 (Свиленград) - Локомотив (Стара Загора) 2:2
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - ОФК Хасково (Хасково) анулиран
20 март 2024 г., сряда, 16:00 ч:
Арсенал 2000 (Казанлък) - Розова долина (Казанлък) 2:7
ФК Сливен (Сливен) почива
XII кръг - отложен мач
24 февруари 2024 г., събота, 10:00 ч:
ОФК Хасково (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград) 0:3
IX кръг - отложен мач
24 февруари 2024 г., събота, 11:30 ч:
Арена (Ямбол) - ФК Сливен (Сливен) 0:0
XI кръг - отложен мач
24 февруари 2024 г., събота, 11:30 ч:
Сините камъни 2022 (Сливен) - Розова долина (Казанлък) 4:1
XIV кръг
2 март 2024 г., събота, 11:30 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък) отложен
Арсенал 2000 (Казанлък) - Саяна (Хасково) 1:6
Шампион (Ямбол) - Арена (Ямбол) отложен
Сините камъни 2022 (Сливен) - Берое (Стара Загора) 4:1
4 март 2024 г., понеделник, 11:00 ч:
ФК Сливен (Сливен) - ОФК Хасково (Хасково) 8:2
Локомотив (Стара Загора) почива
Загорец (Нова Загора) почива
XV кръг
9 март 2024 г., събота, 10:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - ФК Сливен (Сливен) 0:6
9 март 2024 г., събота, 10:30 ч:
Локомотив (Стара Загора) - ОФК Хасково (Хасково) 7:3
9 март 2024 г., събота, 11:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Шампион (Ямбол) 7:3
Арена (Ямбол) - Арсенал 2000 (Казанлък) 8:0
Саяна (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
Сините камъни 2022 (Сливен) почива
Розова долина (Казанлък) почива
XII кръг - отложен мач
14 март 2024 г., четвъртък, 16:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Шампион (Ямбол) отложен
XVI кръг
16 март 2024 г., събота, 11:30 ч:
ОФК Хасково (Хасково) - Розова долина (Казанлък) 3:1
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арена (Ямбол) 3:4
Арсенал 2000 (Казанлък) - Берое (Стара Загора) отложен
Сините камъни 2022 (Сливен) - Загорец (Нова Загора) 6:1
16 март 2024 г., събота, 12:00 ч:
ФК Сливен (Сливен) - Локомотив (Стара Загора) 4:4
27 март 2024 г., сряда, 15:30 ч:
Арсенал 2000 (Казанлък) - Берое (Стара Загора) -
Саяна (Хасково) почива
Шампион (Ямбол) почива
XIII кръг - отложен мач
20 март 2024 г., сряда, 16:00 ч:
Арсенал 2000 (Казанлък) - Розова долина (Казанлък) 2:7
XVII кръг
23 март 2024 г., събота, 11:30 ч:
Саяна (Хасково) - ОФК Хасково (Хасково) 1:0
23 март 2024 г., събота, 16:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград) 8:2
24 март 2024 г., неделя, 09:30 ч:
Загорец (Нова Загора) - Шампион (Ямбол) 0:9
24 март 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - Локомотив (Стара Загора) 2:4
24 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Сините камъни 2022 (Сливен) - ФК Сливен (Сливен) 1:0
Арсенал 2000 (Казанлък) почива
Арена (Ямбол) почива
XVI кръг - отложен мач
27 март 2024 г., сряда, 15:30 ч:
Арсенал 2000 (Казанлък) - Берое (Стара Загора) -
XVIII кръг
30 март 2024 г., събота, 11:30 ч:
ФК Сливен (Сливен) - Розова долина (Казанлък) -
Локомотив (Стара Загора) - Саяна (Хасково) -
ОФК Хасково (Хасково) - Арена (Ямбол) -
Арсенал 2000 (Казанлък) - Загорец (Нова Загора) -
Шампион (Ямбол) - Сините камъни 2022 (Сливен) -
Берое (Стара Загора) почива
Свиленград 1921 (Свиленград) почива
XIX кръг
6 април 2024 г., събота, 11:30 ч:
Шампион (Ямбол) - ФК Сливен (Сливен) -
Сините камъни 2022 (Сливен) - Арсенал 2000 (Казанлък) -
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград) -
Берое (Стара Загора) - ОФК Хасково (Хасково) -
Арена (Ямбол) - Локомотив (Стара Загора) -
Саяна (Хасково) - Розова долина (Казанлък) -
XX кръг
13 април 2024 г., събота, 11:30 ч:
ФК Сливен (Сливен) - Саяна (Хасково) -
Локомотив (Стара Загора) - Берое (Стара Загора) -
Свиленград 1921 (Свил) - Сините камъни 2022 (Сливен) -
Арсенал 2000 (Казанлък) - Шампион (Ямбол) -
14 април 2024 г., неделя, 11:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - Арена (Ямбол) -
ОФК Хасково (Хасково) почива
Загорец (Нова Загора) почива
XXI кръг
20 април 2024 г., събота, 11:30 ч:
Арсенал 2000 (Казанлък) - ФК Сливен (Сливен) -
Шампион (Ямбол) - Свиленград 1921 (Свиленград) -
Загорец (Нова Загора) - ОФК Хасково (Хасково) -
Берое (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък) -
Арена (Ямбол) - Саяна (Хасково) -
Сините камъни 2022 (Сливен) почива
Локомотив (Стара Загора) почива
XXII кръг
27 април 2024 г., събота, 11:30 ч:
ФК Сливен (Сливен) - Арена (Ямбол) -
Саяна (Хасково) - Берое (Стара Загора) -
Локомотив (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора) -
ОФК Хасково (Хасково) - Сините камъни 2022 (Сливен) -
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арсенал 2000 (Казанлък) -
Розова долина (Казанлък) почива
Шампион (Ямбол) почива
XXIII кръг
1 май 2024 г., сряда, 11:30 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - ФК Сливен (Сливен) -
Шампион (Ямбол) - ОФК Хасково (Хасково) -
Сините камъни 2022 (Сливен) - Локомотив (Стара Загора) -
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък) -
Берое (Стара Загора) - Арена (Ямбол) -
Арсенал 2000 (Казанлък) почива
Саяна (Хасково) почива
XXIV кръг
11 май 2024 г., събота, 11:30 ч:
ФК Сливен (Сливен) - Берое (Стара Загора) -
Саяна (Хасково) - Загорец (Нова Загора) -
Локомотив (Стара Загора) - Шампион (Ямбол) -
ОФК Хасково (Хасково) - Арсенал 2000 (Казанлък) -
12 май 2024 г., неделя, 11:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - Сините камъни 2022 (Сливен) -
Арена (Ямбол) почива
Свиленград 1921 (Свиленград) почива
XXV кръг
19 май 2024 г., неделя, 11:30 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - ОФК Хасково (Хасково) -
Арсенал 2000 (Казанлък) - Локомотив (Стара Загора) -
Шампион (Ямбол) - Розова долина (Казанлък) -
Сините камъни 2022 (Сливен) - Саяна (Хасково) -
Загорец (Нова Загора) - Арена (Ямбол) -
ФК Сливен (Сливен) почива
Берое (Стара Загора) почива
XXVI кръг
25 май 2024 г., събота, 11:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора) -
Арена (Ямбол) - Сините камъни 2022 (Сливен) -
Саяна (Хасково) - Шампион (Ямбол) -
Локомотив (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград) -
26 май 2024 г., неделя, 11:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - Арсенал 2000 (Казанлък) -
ФК Сливен (Сливен) почива
ОФК Хасково (Хасково) почива
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Берое (Стара Загора) XXX 5:3 3:2 -:- 8:2 14:0 9:0 7:3 -:- -:- -:- 20:1 ---
2. Сините камъни 2022 (Сливен) 4:1 XXX 1:0 5:4 7:5 -:- -:- 4:2 4:1 9:0 6:1 -:- ---
3. ФК Сливен (Сливен) -:- 2:1 XXX -:- 2:0 4:4 -:- 2:0 -:- 8:2 11:0 3:0* ---
4. Арена (Ямбол) 1:2 -:- 0:0 XXX 4:2 -:- -:- 4:1 3:4 4:1 5:0 8:0 ---
5. Свиленград 1921 (Свиленград) 0:7 -:- -:- 3:4 XXX 2:2 5:2 4:3 -:- -:- 9:1 -:- ---
6. Локомотив (Стара Загора) -:- 1:6 1:1 1:2 -:- XXX -:- -:- 4:6 7:3 -:- 6:0 (4:6)
7. Саяна (Хасково) -:- 5:1 1:3 2:0 1:2 0:2 XXX -:- -:- 1:0 -:- 9:0 (5:4)
8. Шампион (Ямбол) 2:6 -:- -:- -:- -:- 2:1 5:4 XXX -:- -:- 6:0 9:0 ---
9. Розова долина (Казанлък) 0:7 -:- 0:3* -:- 0:2 2:4 2:2 -:- XXX 5:0 4:0 -:- ---
10. ОФК Хасково (Хасково) 2:6 -:- 0:4 -:- 0:3 4:7 2:1 3:5 3:1 XXX 9:0 -:- ---
11. Загорец (Нова Загора) 0:3* 2:15 0:6 -:- -:- 0:1 2:3 0:9 -:- -:- XXX 2:1 ---
12. Арсенал 2000 (Казанлък) -:- 0:5 -:- 0:6 0:1 -:- 1:6 -:- 2:7 0:4 -:- XXX ---
13. ФК Ямбол 1915 (Ямбол) --- --- --- (1:2) --- --- --- --- (4:5) --- --- --- XXX
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
нагоре