Деца подготвителна група (род.2004) - Футбол 11:
Стара Загора - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Берое (Стара Загора)                8    8   0   0   78:2    24
-------------------------------------------------------------------
 2. Хасково (Хасково)                   9    7   0   2   33:6    21
 3. Респект (Хасково)                   9    6   1   2   57:16   19 [0 1 0  2:2  1, 2 гола на чужд терен]
 4. Розова долина (Казанлък)            9    6   1   2   33:10   19 [0 1 0  2:2  1, 0 гола на чужд терен]
 5. Янтра 1919 (Габрово)                9    6   0   3   48:24   18
 6. Верея (Стара Загора)               10    5   0   5   21:25   15
 7. Чирпан (Чирпан)                     9    4   0   5   14:42   12 [1 0 0  1:0  3]
 8. Миньор (Раднево)                   10    4   0   6   19:38   12 [0 0 1  0:1  0]
 9. Арсенал (Казанлък)                  8    3   0   5   31:28    9
10. Единство (Гурково)                  7    1   1   5   10:33    4 [0 1 0  2:2  1, 2 гола на чужд терен]
11. Ботев (Гълъбово)                   10    1   1   8   11:62    4 [0 1 0  2:2  1, 0 гола на чужд терен]
12. Яворов (Чирпан)                     8    0   0   8    4:73    0

                           I кръг

17 септември 2016, събота, 11:30 ч:
Единство (Гурково) - Берое (Стара Загора)                 отложен 
Арсенал (Казанлък) - Янтра 1919 (Габрово)                 4:6 
Чирпан (Чирпан) - Респект (Хасково)                       1:8 
Верея (Стара Загора) - Хасково (Хасково)                  1:0 
Ботев (Гълъбово) - Яворов (Чирпан)                        4:2 
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               0:9 

                           II кръг

24 септември 2016, събота, 11:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           3:0 
Яворов (Чирпан) - Миньор (Раднево)                        1:8 
Хасково (Хасково) - Ботев (Гълъбово)                      4:0 
Респект (Хасково) - Верея (Стара Загора)                  2:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Чирпан (Чирпан)                   10:1 
Единство (Гурково) - Арсенал (Казанлък)                   0:9 

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Арсенал (Казанлък) - Берое (Стара Загора)                 отложен 
Чирпан (Чирпан) - Единство (Гурково)                      3:2 
Верея (Стара Загора) - Янтра 1919 (Габрово)               1:6 
Ботев (Гълъбово) - Респект (Хасково)                      0:9 
Миньор (Раднево) - Хасково (Хасково)                      0:5 
Розова долина (Казанлък) - Яворов (Чирпан)                отложен 

                           IV кръг

8 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Яворов (Чирпан)                   21:0 
Хасково (Хасково) - Розова долина (Казанлък)              2:0 
Респект (Хасково) - Миньор (Раднево)                     13:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Гълъбово)                  12:0 
Единство (Гурково) - Верея (Стара Загора)                 1:6 
Арсенал (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                      отложен 

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Чирпан (Чирпан) - Берое (Стара Загора)                    0:12 
Верея (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 6:1 
Ботев (Гълъбово) - Единство (Гурково)                     2:2 
Миньор (Раднево) - Янтра 1919 (Габрово)                   0:5 
Розова долина (Казанлък) - Респект (Хасково)              2:2 
Яворов (Чирпан) - Хасково (Хасково)                       0:7 

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Хасково (Хасково)                  2:1 
Респект (Хасково) - Яворов (Чирпан)                      13:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Розова долина (Казанлък)           0:3 
Единство (Гурково) - Миньор (Раднево)                     1:0 
Арсенал (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)                     9:1 
Чирпан (Чирпан) - Верея (Стара Загора)                    0:3 

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)               0:9 
Ботев (Гълъбово) - Чирпан (Чирпан)                        1:2 
Миньор (Раднево) - Арсенал (Казанлък)                     5:1 
Розова долина (Казанлък) - Единство (Гурково)             5:2 
Яворов (Чирпан) - Янтра 1919 (Габрово)                    отложен 
Хасково (Хасково) - Респект (Хасково)                     4:2 
5 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Яворов (Чирпан) - Янтра 1919 (Габрово)                    1:8 

                           VIII кръг

12 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Респект (Хасково)                  7:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Хасково (Хасково)                  1:5 
Единство (Гурково) - Яворов (Чирпан)                      отложен 
Арсенал (Казанлък) - Розова долина (Казанлък)             1:5 
Чирпан (Чирпан) - Миньор (Раднево)                        1:0 
Верея (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                   3:1 

                           IX кръг

19 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Ботев (Гълъбово) - Берое (Стара Загора)                   1:15 
Миньор (Раднево) - Верея (Стара Загора)                   2:1 
Розова долина (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                6:0 
Яворов (Чирпан) - Арсенал (Казанлък)                      0:6 
Хасково (Хасково) - Единство (Гурково)                    отложен 
Респект (Хасково) - Янтра 1919 (Габрово)                  отложен 

                           X кръг

26 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Янтра 1919 (Габрово)               9:0 
Единство (Гурково) - Респект (Хасково)                    2:8 
Арсенал (Казанлък) - Хасково (Хасково)                    0:5 
Чирпан (Чирпан) - Яворов (Чирпан)                         6:0 
Верея (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           0:3 
Ботев (Гълъбово) - Миньор (Раднево)                       1:4 

                           XI кръг

3 декември 2016, събота, 11:30 ч:
Миньор (Раднево) - Берое (Стара Загора)                    - 
Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)                - 
Яворов (Чирпан) - Верея (Стара Загора)                     - 
Хасково (Хасково) - Чирпан (Чирпан)                        - 
Респект (Хасково) - Арсенал (Казанлък)                     - 
Янтра 1919 (Габрово) - Единство (Гурково)                  - 

                           XII кръг

пролет 2017:
Берое (Стара Загора) - Единство (Гурково)                  - 
Янтра 1919 (Габрово) - Арсенал (Казанлък)                  - 
Респект (Хасково) - Чирпан (Чирпан)                        - 
Хасково (Хасково) - Верея (Стара Загора)                   - 
Яворов (Чирпан) - Ботев (Гълъбово)                         - 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)                - 

                           XIII кръг

Розова долина (Казанлък) - Берое (Стара Загора)            - 
Миньор (Раднево) - Яворов (Чирпан)                         - 
Ботев (Гълъбово) - Хасково (Хасково)                       - 
Верея (Стара Загора) - Респект (Хасково)                   - 
Чирпан (Чирпан) - Янтра 1919 (Габрово)                     - 
Арсенал (Казанлък) - Единство (Гурково)                    - 

                           XIV кръг

Берое (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                  - 
Единство (Гурково) - Чирпан (Чирпан)                       - 
Янтра 1919 (Габрово) - Верея (Стара Загора)                - 
Респект (Хасково) - Ботев (Гълъбово)                       - 
Хасково (Хасково) - Миньор (Раднево)                       - 
Яворов (Чирпан) - Розова долина (Казанлък)                 - 

                           XV кръг

Яворов (Чирпан) - Берое (Стара Загора)                     - 
Розова долина (Казанлък) - Хасково (Хасково)               - 
Миньор (Раднево) - Респект (Хасково)                       - 
Ботев (Гълъбово) - Янтра 1919 (Габрово)                    - 
Верея (Стара Загора) - Единство (Гурково)                  - 
Чирпан (Чирпан) - Арсенал (Казанлък)                       - 

                           XVI кръг

Берое (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                     - 
Арсенал (Казанлък) - Верея (Стара Загора)                  - 
Единство (Гурково) - Ботев (Гълъбово)                      - 
Янтра 1919 (Габрово) - Миньор (Раднево)                    - 
Респект (Хасково) - Розова долина (Казанлък)               - 
Хасково (Хасково) - Яворов (Чирпан)                        - 

                           XVII кръг

Хасково (Хасково) - Берое (Стара Загора)                   - 
Яворов (Чирпан) - Респект (Хасково)                        - 
Розова долина (Казанлък) - Янтра 1919 (Габрово)            - 
Миньор (Раднево) - Единство (Гурково)                      - 
Ботев (Гълъбово) - Арсенал (Казанлък)                      - 
Верея (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                     - 

                           XVIII кръг

Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)                - 
Чирпан (Чирпан) - Ботев (Гълъбово)                         - 
Арсенал (Казанлък) - Миньор (Раднево)                      - 
Единство (Гурково) - Розова долина (Казанлък)              - 
Янтра 1919 (Габрово) - Яворов (Чирпан)                     - 
Респект (Хасково) - Хасково (Хасково)                      - 

                           XIX кръг

Респект (Хасково) - Берое (Стара Загора)                   - 
Хасково (Хасково) - Янтра 1919 (Габрово)                   - 
Яворов (Чирпан) - Единство (Гурково)                       - 
Розова долина (Казанлък) - Арсенал (Казанлък)              - 
Миньор (Раднево) - Чирпан (Чирпан)                         - 
Ботев (Гълъбово) - Верея (Стара Загора)                    - 

                           XX кръг

Берое (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                    - 
Верея (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                    - 
Чирпан (Чирпан) - Розова долина (Казанлък)                 - 
Арсенал (Казанлък) - Яворов (Чирпан)                       - 
Единство (Гурково) - Хасково (Хасково)                     - 
Янтра 1919 (Габрово) - Респект (Хасково)                   - 

                           XXI кръг

Янтра 1919 (Габрово) - Берое (Стара Загора)                - 
Респект (Хасково) - Единство (Гурково)                     - 
Хасково (Хасково) - Арсенал (Казанлък)                     - 
Яворов (Чирпан) - Чирпан (Чирпан)                          - 
Розова долина (Казанлък) - Верея (Стара Загора)            - 
Миньор (Раднево) - Ботев (Гълъбово)                        - 

                           XXII кръг

Берое (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                    - 
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък)                - 
Верея (Стара Загора) - Яворов (Чирпан)                     - 
Чирпан (Чирпан) - Хасково (Хасково)                        - 
Арсенал (Казанлък) - Респект (Хасково)                     - 
Единство (Гурково) - Янтра 1919 (Габрово)                  - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Берое (Стара Загора) XXX 2:1 7:0 3:0 9:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 21:0 2. Хасково (Хасково) -:- XXX 4:2 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:0 -:- 3. Респект (Хасково) -:- -:- XXX -:- -:- 2:0 -:- 13:0 -:- -:- -:- 13:0 4. Розова долина (Казанлък) -:- -:- 2:2 XXX -:- -:- 6:0 -:- -:- 5:2 -:- -:- 5. Янтра 1919 (Габрово) -:- 1:5 -:- 0:3 XXX -:- 10:1 -:- -:- -:- 12:0 -:- 6. Верея (Стара Загора) 0:9 1:0 -:- 0:3 1:6 XXX -:- -:- 6:1 -:- 3:1 -:- 7. Чирпан (Чирпан) 0:12 -:- 1:8 -:- -:- 0:3 XXX 1:0 -:- 3:2 -:- 6:0 8. Миньор (Раднево) -:- 0:5 -:- 0:9 0:5 2:1 -:- XXX 5:1 -:- -:- -:- 9. Арсенал (Казанлък) -:- 0:5 -:- 1:5 4:6 -:- -:- -:- XXX -:- 9:1 -:- 10. Единство (Гурково) -:- -:- 2:8 -:- -:- 1:6 -:- 1:0 0:9 XXX -:- -:- 11. Ботев (Гълъбово) 1:15 -:- 0:9 -:- -:- -:- 1:2 1:4 -:- 2:2 XXX 4:2 12. Яворов (Чирпан) -:- 0:7 -:- -:- 1:8 -:- -:- 1:8 0:6 -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре