Деца подготвителна група (род.2004) - Футбол 11:
Варна - Зонална група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лудогорец 1945 (Разград)           12   10   2   0   75:5    32 [0 1 0  1:1  1, 1 гол на чужд терен]
-------------------------------------------------------------------
 2. Черно море (Варна)                 12   10   2   0   73:7    32 [0 1 0  1:1  1, 0 гола на чужд терен]
 3. Аристон (Русе)                     12    9   1   2   54:11   28
 4. Добруджа 1919 (Добрич)             12    8   2   2   35:12   26
 5. Доростол 2013 (Силистра)           12    6   3   3   19:20   21
 6. ФК Спартак (Варна)                 12    5   4   3   31:23   19
 7. Атлетик (кв.Макак, Шумен)          12    5   1   6   20:28   16
 8. Дунав 2010 (Русе)                  12    4   3   5   28:24   15
 9. Черно море II (Варна)              12    3   3   6   25:29   12 [1 0 0  3:0  3]
10. Волов (Шумен)                      12    4   0   8   12:38   12 [0 0 1  0:3  0]
11. Светкавица Търговище (Търговище)   12    2   1   9   27:38    7
12. Черноморец (Балчик)                12    1   0  11   10:89    3
13. Аксаково (Аксаково)                12    0   0  12    4:89    0

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Волов (Шумен) - Черно море II (Варна)                     отложен 
Дунав 2010 (Русе) - Аристон (Русе)                        0:4 
Лудогорец 1945 (Разград) - Доростол 2013 (Силистра)       5:0 
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Балчик)              6:0 
Аксаково (Аксаково) - Светкавица Търговище (Търговище)    0:9 
Черно море (Варна) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)            8:0 
22 септември 2016, четвъртък, 14:30 ч:
Волов (Шумен) - Черно море II (Варна)                     0:3 
ФК Спартак (Варна)                                        почива

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Черно море II (Варна) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)         1:3 
Светкавица Търговище (Търговище) - ФК Спартак (Варна)     2:3 
Черноморец (Балчик) - Аксаково (Аксаково)                 5:0 
Доростол 2013 (Силистра) - Добруджа 1919 (Добрич)         1:2 
Волов (Шумен) - Дунав 2010 (Русе)                         3:0 
18 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Аристон (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)                 отложен 
3 ноември 2016, четвъртък, 10:30 ч:
Аристон (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)                 1:3 
Черно море (Варна)                                        почива

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Черно море II (Варна)                 0:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Волов (Шумен)                 10:0 
Аксаково (Аксаково) - Доростол 2013 (Силистра)            0:4 
ФК Спартак (Варна) - Черноморец (Балчик)                  7:0 
Черно море (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)     6:0 
25 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Аристон (Русе)                   1:2 
Атлетик (кв.Макак, Шумен)                                 почива

                           I кръг - отложен мач

22 септември 2016, четвъртък, 14:30 ч:
Волов (Шумен) - Черно море II (Варна)                     0:3 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)     0:2 
Черноморец (Балчик) - Черно море (Варна)                  0:11 
Доростол 2013 (Силистра) - ФК Спартак (Варна)             1:0 
Волов (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)                    0:4 
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)              0:1 
2 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Аристон (Русе) - Аксаково (Аксаково)                     15:0 
Черно море II (Варна)                                     почива

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море II (Варна)          7:1 
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав 2010 (Русе)                4:0 
Аксаково (Аксаково) - Волов (Шумен)                       1:2 
Черно море (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)             7:0 
8 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Черноморец (Балчик)           7:3 
9 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
ФК Спартак (Варна) - Аристон (Русе)                       1:6 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Черно море II (Варна) - Светкавица Търговище (Тщ)         2:2 
Доростол 2013 (Силистра) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)      3:0 
Волов (Шумен) - ФК Спартак (Варна)                        0:5 
Дунав 2010 (Русе) - Аксаково (Аксаково)                   8:2 
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)         1:1 
16 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Аристон (Русе) - Черно море (Варна)                       1:5 
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море II (Варна)            4:0 
Аксаково (Аксаково) - Лудогорец 1945 (Разград)            0:9 
Черно море (Варна) - Волов (Шумен)                        3:0 
Светкавица Търговище (Търговище) - Черноморец (Балчик)   11:0 
23 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
ФК Спартак (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    1:1 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Аристон (Русе)                0:1 
Доростол 2013 (Силистра)                                  почива

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Черно море II (Варна) - Черноморец (Балчик)               7:0 
Доростол 2013 (Силистра) - Светкавица Търговище (Тщ)      2:1 
Волов (Шумен) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)                 1:3 
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                    0:7 
Лудогорец 1945 (Разград) - ФК Спартак (Варна)             9:1 
Добруджа 1919 (Добрич) - Аксаково (Аксаково)              6:0 
Аристон (Русе)                                            почива

                           II кръг - отложен мач

3 ноември 2016, четвъртък, 10:30 ч:
Аристон (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)                 1:3 

                           IX кръг

5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Аристон (Русе)         0:2 
7 ноември 2016, понеделник, 10:30 ч:
Аксаково (Аксаково) - Черно море II (Варна)               0:8 
ФК Спартак (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)               1:1 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             1:1 
Черноморец (Балчик) - Доростол 2013 (Силистра)            1:3 
7 ноември 2016, понеделник, 12:00 ч:
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Дунав 2010 (Русе)             0:5 
Волов (Шумен)                                             почива

                           X кръг

14 ноември 2016, понеделник, 10:30 ч:
Волов (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)          1:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)      2:0 
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна)               0:4 
Аксаково (Аксаково) - ФК Спартак (Варна)                  0:5 
14 ноември 2016, понеделник, 11:30 ч:
Аристон (Русе) - Черноморец (Балчик)                     10:0 
14 ноември 2016, понеделник, 14:00 ч:
Черно море II (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)          0:0 
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XI кръг

19 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Дунав 2010 (Русе)      0:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Аристон (Русе)                 1:1 
19 ноември 2016, събота, 12:00 ч:
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)        1:2 
19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
ФК Спартак (Варна) - Черно море II (Варна)                4:0 
Черно море (Варна) - Аксаково (Аксаково)                 15:0 
20 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Волов (Шумен)                       1:4 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

                           XII кръг

26 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Волов (Шумен) - Доростол 2013 (Силистра)                  1:2 
Дунав 2010 (Русе) - Черноморец (Балчик)                  11:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Светкавица Търговище (Тщ)     15:0 
Аксаково (Аксаково) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)           1:3 
ФК Спартак (Варна) - Черно море (Варна)                   2:2 
26 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Черно море II (Варна) - Аристон (Русе)                    0:5 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           XIII кръг

3 декември 2016, събота, 10:30 ч:
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - ФК Спартак (Варна)            1:1 
Светкавица Търговище (Тщ) - Добруджа 1919 (Добрич)        2:4 
Доростол 2013 (Силистра) - Дунав 2010 (Русе)              2:2 
Аристон (Русе) - Волов (Шумен)                            6:0 
4 декември 2016, неделя, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Черно море II (Варна)                4:3 
4 декември 2016, неделя, 11:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1945 (Разград)            0:12 
Аксаково (Аксаково)                                       почива

                           XIV кръг

пролет 2017:
Черно море II (Варна) - Волов (Шумен)                      - 
Аристон (Русе) - Дунав 2010 (Русе)                         - 
Доростол 2013 (Силистра) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 
Черноморец (Балчик) - Добруджа 1919 (Добрич)               - 
Светкавица Търговище (Търговище) - Аксаково (Аксаково)     - 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Черно море (Варна)             - 
ФК Спартак (Варна)                                        почива

                           XV кръг

Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Черно море II (Варна)          - 
ФК Спартак (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)      - 
Аксаково (Аксаково) - Черноморец (Балчик)                  - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Доростол 2013 (Силистра)          - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Аристон (Русе)                  - 
Дунав 2010 (Русе) - Волов (Шумен)                          - 
Черно море (Варна)                                        почива

                           XVI кръг

Черно море II (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                  - 
Волов (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)                   - 
Аристон (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                    - 
Доростол 2013 (Силистра) - Аксаково (Аксаково)             - 
Черноморец (Балчик) - ФК Спартак (Варна)                   - 
Светкавица Търговище (Търговище) - Черно море (Варна)      - 
Атлетик (кв.Макак, Шумен)                                 почива

                           XVII кръг

Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Светкавица Търговище (Тщ)      - 
Черно море (Варна) - Черноморец (Балчик)                   - 
ФК Спартак (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)              - 
Аксаково (Аксаково) - Аристон (Русе)                       - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Волов (Шумен)                     - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Черно море II (Варна)                                     почива

                           XVIII кръг

Черно море II (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)           - 
Дунав 2010 (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                 - 
Волов (Шумен) - Аксаково (Аксаково)                        - 
Аристон (Русе) - ФК Спартак (Варна)                        - 
Доростол 2013 (Силистра) - Черно море (Варна)              - 
Черноморец (Балчик) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)            - 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           XIX кръг

Светкавица Търговище (Тщ) - Черно море II (Варна)          - 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Доростол 2013 (Силистра)       - 
Черно море (Варна) - Аристон (Русе)                        - 
ФК Спартак (Варна) - Волов (Шумен)                         - 
Аксаково (Аксаково) - Дунав 2010 (Русе)                    - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)          - 
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           XX кръг

Черно море II (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)             - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Аксаково (Аксаково)             - 
Дунав 2010 (Русе) - ФК Спартак (Варна)                     - 
Волов (Шумен) - Черно море (Варна)                         - 
Аристон (Русе) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)                 - 
Черноморец (Балчик) - Светкавица Търговище (Търговище)     - 
Доростол 2013 (Силистра)                                  почива

                           XXI кръг

Черноморец (Балчик) - Черно море II (Варна)                - 
Светкавица Търговище (Тщ) - Доростол 2013 (Силистра)       - 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Волов (Шумен)                  - 
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                     - 
ФК Спартак (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              - 
Аксаково (Аксаково) - Добруджа 1919 (Добрич)               - 
Аристон (Русе)                                            почива

                           XXII кръг

Черно море II (Варна) - Аксаково (Аксаково)                - 
Добруджа 1919 (Добрич) - ФК Спартак (Варна)                - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)              - 
Дунав 2010 (Русе) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)              - 
Аристон (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)          - 
Доростол 2013 (Силистра) - Черноморец (Балчик)             - 
Волов (Шумен)                                             почива

                           XXIII кръг

Доростол 2013 (Силистра) - Черно море II (Варна)           - 
Черноморец (Балчик) - Аристон (Русе)                       - 
Светкавица Търговище (Търговище) - Волов (Шумен)           - 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)       - 
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                - 
ФК Спартак (Варна) - Аксаково (Аксаково)                   - 
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XXIV кръг

Черно море II (Варна) - ФК Спартак (Варна)                 - 
Аксаково (Аксаково) - Черно море (Варна)                   - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)         - 
Дунав 2010 (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)       - 
Волов (Шумен) - Черноморец (Балчик)                        - 
Аристон (Русе) - Доростол 2013 (Силистра)                  - 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

                           XXV кръг

Аристон (Русе) - Черно море II (Варна)                     - 
Доростол 2013 (Силистра) - Волов (Шумен)                   - 
Черноморец (Балчик) - Дунав 2010 (Русе)                    - 
Светкавица Търговище (Тщ) - Лудогорец 1945 (Разград)       - 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Аксаково (Аксаково)            - 
Черно море (Варна) - ФК Спартак (Варна)                    - 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           XXVI кръг

Черно море II (Варна) - Черно море (Варна)                 - 
ФК Спартак (Варна) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)             - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица Търговище (Тщ)         - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черноморец (Балчик)             - 
Дунав 2010 (Русе) - Доростол 2013 (Силистра)               - 
Волов (Шумен) - Аристон (Русе)                             - 
Аксаково (Аксаково)                                       почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Лудогорец 1945 (Разград) XXX -:- -:- 1:1 5:0 9:1 2:0 -:- 7:1 10:0 15:0 -:- -:- 2. Черно море (Варна) 1:1 XXX -:- -:- 7:0 -:- 8:0 -:- 4:3 3:0 6:0 -:- 15:0 3. Аристон (Русе) 1:3 1:5 XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6:0 -:- 10:0 15:0 4. Добруджа 1919 (Добрич) -:- 0:4 1:2 XXX -:- -:- -:- 4:0 4:0 -:- -:- 6:0 6:0 5. Доростол 2013 (Силистра) -:- -:- 1:1 1:2 XXX 1:0 3:0 2:2 -:- -:- 2:1 -:- -:- 6. ФК Спартак (Варна) -:- 2:2 1:6 1:1 -:- XXX -:- 1:1 4:0 -:- -:- 7:0 -:- 7. Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:- -:- 0:1 1:2 -:- 1:1 XXX 0:5 -:- -:- -:- 7:3 -:- 8. Дунав 2010 (Русе) 0:1 0:7 0:4 -:- -:- -:- -:- XXX 0:0 -:- -:- 11:0 8:2 9. Черно море II (Варна) -:- -:- 0:5 -:- 0:0 -:- 1:3 -:- XXX -:- 2:2 7:0 -:- 10. Волов (Шумен) -:- -:- -:- 0:4 1:2 0:5 1:3 3:0 0:3 XXX 1:0 -:- -:- 11. Светкавица Търговище (Търговище) -:- -:- 0:2 2:4 -:- 2:3 0:2 0:1 -:- -:- XXX 11:0 -:- 12. Черноморец (Балчик) 0:12 0:11 -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- -:- 1:4 -:- XXX 5:0 13. Аксаково (Аксаково) 0:9 -:- -:- -:- 0:4 0:5 1:3 -:- 0:8 1:2 0:9 -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре