Деца подготвителна група (род.2004) - Футбол 11:
Враца - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

3 декември 2016, събота, 10:00 ч / XII кръг:
Първа атомна (Козлодуй) - Дунав 2016 (Селановци)          отложен 
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                отложен 
3 декември 2016, събота, 10:30 ч / XII кръг:
Околчица (Моравица) - Локомотив Мездра (Мездра)           отложен 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Враца)                       7    7   0   0   53:3    21 [1 0 0  7:3  3]
-------------------------------------------------------------------
 2. Прециз (Монтана)                    8    7   0   1   54:10   21 [0 0 1  3:7  0]
 3. Монтана 1921 (Монтана)              7    4   1   2   33:10   13 [1 0 0  2:0  3]
 4. Дунав 2016 (Селановци)              7    4   1   2   13:7    13 [0 0 1  0:2  0]
 5. Локомотив Мездра (Мездра)           7    3   2   2   16:9    11
 6. Чавдар 1957 (Бяла Слатина)          8    2   1   5   13:33    7 [1 0 0  5:0  3]
 7. Околчица (Моравица)                 8    2   1   5    7:33    7 [0 0 1  0:5  0]
 8. Торпедо 2004 (Борован)              8    1   3   4    5:36    6 [1 0 0  2:0  3]
 9. Първа атомна (Козлодуй)             7    2   0   5    5:28    6 [0 0 1  0:2  0]
10. Септември 98 (Гложене)              7    0   1   6    2:32    1

                           I кръг

17 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)                   отложен 
17 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      13:0 
Околчица (Моравица) - Торпедо 2004 (Борован)              1:1 
8 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)                  11:0 * 
* - датата е приблизителна, мачът се е играл 2-ри и 20-ти ноември.
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива
Прециз (Монтана)                                          почива

                           II кръг

24 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Прециз (Монтана)              0:2 
Торпедо 2004 (Борован) - Септември 98 (Гложене)           2:2 
24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Околчица (Моравица)          отложен 
Дунав 2016 (Селановци) - Монтана 1921 (Монтана)           0:2 
8 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Околчица (Моравица)          5:0 * 
* - датата е приблизителна, мачът се е играл 2-ри и 20-ти ноември.
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Ботев (Враца)                                             почива

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Септември 98 (Гложене) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       0:3 
1 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                    0:5 
2 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Околчица (Моравица) - Дунав 2016 (Селановци)              2:3 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Прециз (Монтана)                                          почива
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива

                           IV кръг

8 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Локомотив Мездра (Мездра)       0:4 
Торпедо 2004 (Борован) - Прециз (Монтана)                 0:12 
Дунав 2016 (Селановци) - Септември 98 (Гложене)           3:0 
8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Ботев (Враца) - Околчица (Моравица)                       9:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Септември 98 (Гложене) - Ботев (Враца)                    0:7 
Прециз (Монтана) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)            10:1 
15 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Първа атомна (Козлодуй)          отложен 
1 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Първа атомна (Козлодуй)          9:1 
Околчица (Моравица)                                       почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив Мездра (Мездра)        0:8 
Дунав 2016 (Селановци) - Прециз (Монтана)                 0:2 
22 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Околчица (Моравица)              6:0 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Ботев (Враца)                                             почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Прециз (Монтана) - Ботев (Враца)                          3:7 
Локомотив Мездра (Мездра) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)    3:2 
29 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Околчица (Моравица) - Първа атомна (Козлодуй)             1:0 
Септември 98 (Гложене) - Монтана 1921 (Монтана)           отложен 
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           V кръг - отложен мач

1 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Първа атомна (Козлодуй)          9:1 

                           VIII кръг

5 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Торпедо 2004 (Борован)          0:2 
Дунав 2016 (Селановци) - Локомотив Мездра (Мездра)        0:0 
5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Околчица (Моравица) - Септември 98 (Гложене)              3:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Ботев (Враца)                                             почива
Прециз (Монтана)                                          почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива

                           I кръг - отложен мач

8 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)                  11:0 * 
* - датата е приблизителна, мачът се е играл 2-ри и 20-ти ноември.

                           II кръг - отложен мач

8 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Околчица (Моравица)          5:0 * 
* - датата е приблизителна, мачът се е играл 2-ри и 20-ти ноември.

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Септември 98 (Гложене) - Първа атомна (Козлодуй)          0:1 
Локомотив Мездра (Мездра) - Ботев (Враца)                 0:4 
Торпедо 2004 (Борован) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       0:0 
12 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Прециз (Монтана) - Монтана 1921 (Монтана)                 3:2 
Околчица (Моравица)                                       почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива

                           X кръг

19 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      3:1 
Дунав 2016 (Селановци) - Торпедо 2004 (Борован)           3:0 
19 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Околчица (Моравица) - Прециз (Монтана)                    0:9 
Ботев (Враца)                                             почива
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           XI кръг

26 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Прециз (Монтана) - Септември 98 (Гложене)                13:0 
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Враца)                    0:10 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Дунав 2016 (Селановци)       1:4 
26 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Монтана 1921 (Монтана)        1:1 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Околчица (Моравица)                                       почива

                           XII кръг

3 декември 2016, събота, 10:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Дунав 2016 (Селановци)          отложен 
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                отложен 
3 декември 2016, събота, 10:30 ч:
Околчица (Моравица) - Локомотив Мездра (Мездра)           отложен 
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива
Прециз (Монтана)                                          почива

                           XIII кръг

10 декември 2016, събота, 10:00 ч:
Прециз (Монтана) - Първа атомна (Козлодуй)                 - 
Локомотив Мездра (Мездра) - Септември 98 (Гложене)         - 
Дунав 2016 (Селановци) - Ботев (Враца)                     - 
10 декември 2016, събота, 10:30 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Монтана 1921 (Монтана)            - 
Околчица (Моравица)                                       почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           XIV кръг

пролет 2017:
Първа атомна (Козлодуй) - Ботев (Враца)                    - 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Монтана 1921 (Монтана)        - 
Торпедо 2004 (Борован) - Околчица (Моравица)               - 
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива
Прециз (Монтана)                                          почива

                           XV кръг

Прециз (Монтана) - Локомотив Мездра (Мездра)               - 
Септември 98 (Гложене) - Торпедо 2004 (Борован)            - 
Околчица (Моравица) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)           - 
Монтана 1921 (Монтана) - Дунав 2016 (Селановци)            - 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Ботев (Враца)                                             почива

                           XVI кръг

Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                     - 
Дунав 2016 (Селановци) - Околчица (Моравица)               - 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Септември 98 (Гложене)        - 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Прециз (Монтана)                                          почива
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива

                           XVII кръг

Локомотив Мездра (Мездра) - Първа атомна (Козлодуй)        - 
Прециз (Монтана) - Торпедо 2004 (Борован)                  - 
Септември 98 (Гложене) - Дунав 2016 (Селановци)            - 
Околчица (Моравица) - Ботев (Враца)                        - 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива

                           XVIII кръг

Първа атомна (Козлодуй) - Монтана 1921 (Монтана)           - 
Ботев (Враца) - Септември 98 (Гложене)                     - 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Прециз (Монтана)              - 
Околчица (Моравица)                                       почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива

                           XIX кръг

Локомотив Мездра (Мездра) - Торпедо 2004 (Борован)         - 
Прециз (Монтана) - Дунав 2016 (Селановци)                  - 
Околчица (Моравица) - Монтана 1921 (Монтана)               - 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Ботев (Враца)                                             почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           XX кръг

Първа атомна (Козлодуй) - Околчица (Моравица)              - 
Монтана 1921 (Монтана) - Септември 98 (Гложене)            - 
Ботев (Враца) - Прециз (Монтана)                           - 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Локомотив Мездра (Мездра)     - 
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           XXI кръг

Торпедо 2004 (Борован) - Първа атомна (Козлодуй)           - 
Локомотив Мездра (Мездра) - Дунав 2016 (Селановци)         - 
Септември 98 (Гложене) - Околчица (Моравица)               - 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Ботев (Враца)                                             почива
Прециз (Монтана)                                          почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива

                           XXII кръг

Първа атомна (Козлодуй) - Септември 98 (Гложене)           - 
Монтана 1921 (Монтана) - Прециз (Монтана)                  - 
Ботев (Враца) - Локомотив Мездра (Мездра)                  - 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Торпедо 2004 (Борован)        - 
Околчица (Моравица)                                       почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива

                           XXIII кръг

Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Първа атомна (Козлодуй)       - 
Торпедо 2004 (Борован) - Дунав 2016 (Селановци)            - 
Прециз (Монтана) - Околчица (Моравица)                     - 
Ботев (Враца)                                             почива
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           XXIV кръг

Септември 98 (Гложене) - Прециз (Монтана)                  - 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив Мездра (Мездра)         - 
Ботев (Враца) - Торпедо 2004 (Борован)                     - 
Дунав 2016 (Селановци) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)        - 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Околчица (Моравица)                                       почива

                           XXV кръг

Дунав 2016 (Селановци) - Първа атомна (Козлодуй)           - 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Враца)                 - 
Локомотив Мездра (Мездра) - Околчица (Моравица)            - 
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива
Прециз (Монтана)                                          почива

                           XXVI кръг

Първа атомна (Козлодуй) - Прециз (Монтана)                 - 
Септември 98 (Гложене) - Локомотив Мездра (Мездра)         - 
Монтана 1921 (Монтана) - Торпедо 2004 (Борован)            - 
Ботев (Враца) - Дунав 2016 (Селановци)                     - 
Околчица (Моравица)                                       почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Враца) XXX -:- -:- -:- -:- -:- 9:0 -:- 11:0 -:- 2. Прециз (Монтана) 3:7 XXX 3:2 -:- -:- 10:1 -:- -:- -:- 13:0 3. Монтана 1921 (Монтана) 0:5 -:- XXX -:- -:- 13:0 6:0 -:- 9:1 -:- 4. Дунав 2016 (Селановци) -:- 0:2 0:2 XXX 0:0 -:- -:- 3:0 -:- 3:0 5. Локомотив Мездра (Мездра) 0:4 0:2 1:1 -:- XXX 3:2 -:- -:- -:- -:- 6. Чавдар 1957 (Бяла Слатина) -:- -:- -:- 1:4 -:- XXX 5:0 -:- -:- -:- 7. Околчица (Моравица) -:- 0:9 -:- 2:3 -:- -:- XXX 1:1 1:0 3:0 8. Торпедо 2004 (Борован) 0:10 0:12 -:- -:- 0:8 0:0 -:- XXX -:- 2:2 9. Първа атомна (Козлодуй) -:- -:- -:- -:- 0:4 3:1 -:- 0:2 XXX -:- 10. Септември 98 (Гложене) 0:7 -:- -:- -:- -:- 0:3 -:- -:- 0:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре