Деца (род.2002-03):
Елитна група (U-15): Югоизточна зона 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

21 април 2017, петък, 15:00 ч / XVII кръг:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)  0:1 
22 април 2017, събота, 11:00 ч / XVII кръг:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    1:4 
Поморие (Поморие) - Верея (Стара Загора)                  отложен 
22 април 2017, събота, 13:00 ч / XVII кръг:
Левски (Карлово) - Бургас спорт (Бургас)                  3:3 
23 април 2017, неделя, 10:30 ч / XVII кръг:
Марица (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Пловдив)                    15   13   1   1   65:7    40  Републиканско
 2. Локомотив 1926 (Пловдив)           15   12   1   2   45:5    37  Републиканско
 3. Берое (Стара Загора)               15   11   0   4   44:19   33               
 4. Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    15    9   2   4   26:14   29               
 5. Марица (Пловдив)                   14    6   2   6   21:33   20               
-------------------------------------------------------------------
 6. Черноморец 1919 (Бургас)           14    6   1   7   26:19   19               
 7. Бургас спорт (Бургас)              15    5   3   7   16:33   18               
 8. Левски (Карлово)                   15    4   4   7   23:30   16               
 9. Асеновец 2005 (Асеновград)         14    4   2   8   14:37   14               
10. Верея (Стара Загора)               14    1   1  12    5:45    4               
11. Поморие (Поморие)                  14    0   1  13    3:46    1               

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 11:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    0:1 
Берое (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)         5:1 
10 септември 2016, събота, 13:00 ч:
в кв.Ветрен, Бургас:
Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)       0:1 
Ботев (Пловдив) - Бургас спорт (Бургас)                   7:1 
Поморие (Поморие) - Марица (Пловдив)                      1:5 
Левски (Карлово)                                          почива

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (Карлово)               5:0 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Поморие (Поморие)       2:0 
17 септември 2016, събота, 11:00 ч:
Бургас спорт (Бургас) - Верея (Стара Загора)              1:0 
17 септември 2016, събота, 13:00 ч:
в кв.Ветрен, Бургас:
Черноморец 1919 (Бургас) - Ботев (Пловдив)                1:1 
18 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Марица (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                   3:1 
Асеновец 2005 (Асеновград)                                почива

                           III кръг

23 септември 2016, петък, 10:30 ч:
Поморие (Поморие) - Бургас спорт (Бургас)                 0:1 
24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                2:0 
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)             4:2 
24 септември 2016, събота, 11:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас)           0:5 
Берое (Стара Загора) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    2:0 
Марица (Пловдив)                                          почива

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
в Поморие:
Черноморец 1919 (Бургас) - Поморие (Поморие)              6:0 
1 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)     5:0 
1 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Бургас спорт (Бургас) - Берое (Стара Загора)              0:3 
Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора)                    7:0 
2 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Левски (Карлово)                       1:1 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)                           почива

                           V кръг

7 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Пловдив)             2:1 
8 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           0:4 
Берое (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас)           2:1 
8 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Поморие (Поморие) - Ботев (Пловдив)                       0:4 
Левски (Карлово) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)        0:2 
Бургас спорт (Бургас)                                     почива

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица (Пловдив)               8:0 
15 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    3:0 
Верея (Стара Загора) - Поморие (Поморие)                  1:1 
15 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Бургас спорт (Бургас) - Левски (Карлово)                  2:1 
16 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - Асеновец 2005 (Асеновград)  3:1 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           VII кръг

21 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Бургас спорт (Бургас)        1:1 
22 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Поморие (Поморие) - Локомотив 1926 (Пловдив)              0:2 
Левски (Карлово) - Черноморец 1919 (Бургас)               1:2 
23 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Марица (Пловдив) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)        1:1 
25 октомври 2016, вторник, 11:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)               5:0 
Ботев (Пловдив)                                           почива

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Левски (Карлово)                        5:0 
Поморие (Поморие) - Берое (Стара Загора)                  0:5 
29 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)    2:0 
Бургас спорт (Бургас) - Марица (Пловдив)                  2:1 
1 ноември 2016, вторник, 13:00 ч:
в Айтос:
Черноморец 1919 (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград)     1:2 
Верея (Стара Загора)                                      почива

                           IX кръг

4 ноември 2016, петък, 11:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Пловдив)              0:5 
5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)   0:0 
5 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
в Стара Загора, ст."Локомотив" (база "Берое"):
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           2:0 
в Дъбене:
Левски (Карлово) - Верея (Стара Загора)                   4:0 
5 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Марица (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)               1:0 
Поморие (Поморие)                                         почива

                           X кръг

12 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Марица (Пловдив)                        6:1 
12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)         1:2 
12 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Бургас спорт (Бургас)          5:0 
Поморие (Поморие) - Левски (Карлово)                      0:3 
14 ноември 2016, понеделник, 14:00 ч:
в Камено:
Черноморец 1919 (Бургас) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)    3:2 
Берое (Стара Загора)                                      почива

                           XI кръг

19 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Бургас спорт (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)          1:2 
19 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Левски (Карлово) - Берое (Стара Загора)                   0:3 
20 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
Марица (Пловдив) - Верея (Стара Загора)                   отложен 
20 ноември 2016, неделя, 13:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив)         0:3 
21 ноември 2016, понеделник, 13:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Поморие (Поморие)            1:0 
24 ноември 2016, четвъртък, 11:30 ч:
Марица (Пловдив) - Верея (Стара Загора)                   2:0 
Локомотив 1926 (Пловдив)                                  почива

                           XII кръг

17 март 2017, петък, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Берое (Стара Загора)         отложен 
18 март 2017, събота, 11:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Верея (Стара Загора)    5:0 
18 март 2017, събота, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)       1:0 
18 март 2017, събота, 13:00 ч:
Бургас спорт (Бургас) - Ботев (Пловдив)                   1:4 
19 март 2017, неделя, 13:00 ч:
Марица (Пловдив) - Поморие (Поморие)                      1:0 
Левски (Карлово)                                          почива

                           XIII кръг

25 март 2017, събота, 10:30 ч:
Левски (Карлово) - Локомотив 1926 (Пловдив)               1:1 
Поморие (Поморие) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)       1:4 
25 март 2017, събота, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Марица (Пловдив)                   8:2 
Верея (Стара Загора) - Бургас спорт (Бургас)              2:1 
25 март 2017, събота, 13:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)                4:1 
Асеновец 2005 (Асеновград)                                почива

                           XIV кръг

31 март 2017, петък, 11:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Верея (Стара Загора)           3:1 
31 март 2017, петък, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)             2:2 
1 април 2017, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                1:0 
Бургас спорт (Бургас) - Поморие (Поморие)                 1:0 
1 април 2017, събота, 11:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора)    3:1 
Марица (Пловдив)                                          почива

                           XV кръг

8 април 2017, събота, 10:30 ч:
Левски (Карлово) - Марица (Пловдив)                       3:0 
Поморие (Поморие) - Черноморец 1919 (Бургас)              отложен 
8 април 2017, събота, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Бургас спорт (Бургас)              4:1 
Верея (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    отложен 
11 април 2017, вторник, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив)     0:6 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)                           почива

                           XVI кръг

13 април 2017, четвъртък, 11:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Берое (Стара Загора)           1:2 
13 април 2017, четвъртък, 13:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Поморие (Поморие)                      10:0 
14 април 2017, петък, 12:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)           4:0 
15 април 2017, събота, 13:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Левски (Карлово)        2:0 
18 април 2017, вторник, 14:00 ч:
Марица (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)             2:0 
Бургас спорт (Бургас)                                     почива

                           XVII кръг

21 април 2017, петък, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)  0:1 
22 април 2017, събота, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    1:4 
Поморие (Поморие) - Верея (Стара Загора)                  отложен 
22 април 2017, събота, 13:00 ч:
Левски (Карлово) - Бургас спорт (Бургас)                  3:3 
23 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                - 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           XVIII кръг

29 април 2017, събота, 10:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)                - 
29 април 2017, събота, 13:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Поморие (Поморие)               - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Левски (Карлово)                - 
Бургас спорт (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград)         - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Марица (Пловдив)         - 
Ботев (Пловдив)                                           почива

                           XIX кръг

5 май 2017, петък, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Черноморец 1919 (Бургас)      - 
6 май 2017, събота, 10:30 ч:
Левски (Карлово) - Ботев (Пловдив)                         - 
6 май 2017, събота, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Поморие (Поморие)                   - 
6 май 2017, събота, 13:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - Локомотив 1926 (Пловдив)     - 
7 май 2017, неделя, 13:00 ч:
Марица (Пловдив) - Бургас спорт (Бургас)                   - 
Верея (Стара Загора)                                      почива

                           XX кръг

13 май 2017, събота, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)               - 
Бургас спорт (Бургас) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    - 
13 май 2017, събота, 11:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)            - 
Верея (Стара Загора) - Левски (Карлово)                    - 
13 май 2017, събота, 13:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Марица (Пловдив)                - 
Поморие (Поморие)                                         почива

                           XXI кръг

20 май 2017, събота, 10:30 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - Черноморец 1919 (Бургас)     - 
Марица (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                         - 
20 май 2017, събота, 11:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Верея (Стара Загора)          - 
20 май 2017, събота, 13:00 ч:
Бургас спорт (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)           - 
Левски (Карлово) - Поморие (Поморие)                       - 
Берое (Стара Загора)                                      почива

                           XXII кръг

27 май 2017, събота, 10:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)           - 
27 май 2017, събота, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Левски (Карлово)                    - 
Верея (Стара Загора) - Марица (Пловдив)                    - 
27 май 2017, събота, 13:00 ч:
Поморие (Поморие) - Асеновец 2005 (Асеновград)             - 
Ботев (Пловдив) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)          - 
Локомотив 1926 (Пловдив)                                  почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Пловдив) XXX 2:0 3:0 -:- 6:1 4:1 7:1 5:0 -:- 7:0 10:0 2. Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 XXX -:- 2:0 8:0 1:0 5:0 5:0 5:0 4:0 -:- 3. Берое (Стара Загора) 1:4 2:0 XXX 2:0 8:2 2:1 4:1 -:- 5:1 5:0 -:- 4. Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 0:3 -:- 3:1 XXX -:- -:- 0:0 2:0 3:1 5:0 2:0 5. Марица (Пловдив) -:- -:- 3:1 1:1 XXX 1:0 -:- 1:1 2:0 2:0 1:0 6. Черноморец 1919 (Бургас) 1:1 0:1 1:2 3:2 -:- XXX -:- -:- 1:2 3:1 6:0 7. Бургас спорт (Бургас) 1:4 -:- 0:3 -:- 2:1 1:2 XXX 2:1 -:- 1:0 1:0 8. Левски (Карлово) -:- 1:1 0:3 0:2 3:0 1:2 3:3 XXX 4:2 4:0 -:- 9. Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5 0:6 -:- 0:1 2:1 -:- 1:1 2:2 XXX -:- 1:0 10. Верея (Стара Загора) -:- 0:4 -:- 0:1 -:- 0:5 2:1 -:- 1:2 XXX 1:1 11. Поморие (Поморие) 0:4 0:2 0:5 1:4 1:5 -:- 0:1 0:3 -:- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре