Деца (род.2002-03):
Елитна група (U-15): Югозападна зона 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

29 април 2017, събота, 11:00 ч / XXVI кръг:
Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София)                   0:3 сл. 
Левски-Раковски (София) - Царско село 2015 (София)        3:2 
ДИТ Спорт (София) - Септември (София)                     2:2 
Велбъжд (Кюстендил) - Елит София (София)                  3:0 
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                   0:6 
Пирин 2001 (Благоевград) - ЦСКА (София)                   0:5 
29 април 2017, събота, 15:00 ч / XXVI кръг:
Витоша (Бистрица) - Чавдар (Етрополе)                     2:0 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (София)                     24   24   0   0  113:11   72     Републиканско
 2. ЦСКА (София)                       24   16   6   2   88:15   54     Републиканско [1 1 0  2:1  4]
 3. Славия 1913 (София)                25   17   3   5   80:25   54     Републиканско [0 1 1  1:2  1]
 4. Левски-Раковски (София)            24   15   4   5   48:28   49     Републиканско
 5. Локомотив 1929 (София)             25   15   3   7   63:42   48     Републиканско
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 6. Пирин (Благоевград)                24   11   2  11   45:44   35                   [1 0 0  2:1  3]
 7. Септември (София)                  24    9   8   7   48:35   35                   [0 0 1  1:2  0]
 8. Царско село 2015 (София)           25   10   3  12   50:42   33                  
 9. Пирин 2001 (Благоевград)           25    8   5  12   27:55   29                  
10. Чавдар (Етрополе)                  24    7   6  11   27:48   27                  
11. Велбъжд (Кюстендил)                24    7   2  15   26:72   23                  
12. Витоша (Бистрица)                  24    6   1  17   24:85   19                  
13. Елит София (София)                 24    3   3  18   30:72   12                  
14. ДИТ Спорт (София)                  24    2   3  19   17:77    9                  
15. Лъвчетата (София)                  24    6   3  15   20:55   21 [*]              

Бележки
  - На 23 април 2017 г. Лъвчетата (София) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 11:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                0:4 
Витоша (Бистрица) - Пирин 2001 (Благоевград)              2:2 
Левски-Раковски (София) - ЦСКА (София)                    1:5 
Лъвчетата (София) - Левски (София)                        0:5 
Пирин (Благоевград) - Елит София (София)                  5:0 
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   4:2 
Царско село 2015 (София) - Чавдар (Етрополе)              0:1 
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           II кръг

10 септември 2016, събота, 11:00 ч:
Септември (София) - Царско село 2015 (София)              4:0 
Елит София (София) - Славия 1913 (София)                  0:6 
Левски (София) - Пирин (Благоевград)                      5:0 
ЦСКА (София) - Лъвчетата (София)                          5:0 
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски-Раковски (София)        0:1 
Локомотив 1929 (София) - Витоша (Бистрица)                6:2 
Велбъжд (Кюстендил) - ДИТ Спорт (София)                   4:0 
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           III кръг

14 септември 2016, сряда, 11:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил)                   0:3 
Левски-Раковски (София) - Локомотив 1929 (София)          0:2 
Лъвчетата (София) - Пирин 2001 (Благоевград)              3:2 
Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                        1:3 
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      0:3 
Царско село 2015 (София) - Елит София (София)             5:2 
Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                     0:0 
ДИТ Спорт (София)                                         почива

                           IV кръг

17 септември 2016, събота, 11:00 ч:
Елит София (София) - Чавдар (Етрополе)                    4:0 
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                 4:2 
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        2:1 
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин (Благоевград)            1:1 
Локомотив 1929 (София) - Лъвчетата (София)                3:0 
Велбъжд (Кюстендил) - Левски-Раковски (София)             0:3 
ДИТ Спорт (София) - Витоша (Бистрица)                     1:3 
Септември (София)                                         почива

                           V кръг

24 септември 2016, събота, 11:00 ч:
Левски-Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)               3:1 
Лъвчетата (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   2:2 
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1929 (София)              1:3 
Славия 1913 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)            0:0 
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                   2:2 
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        1:7 
Септември (София) - Елит София (София)                    3:0 
Витоша (Бистрица)                                         почива

                           VI кръг

1 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
в София, ст."Славия":
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                          6:0 
Пирин 2001 (Благоевград) - Царско село 2015 (София)       1:1 
Локомотив 1929 (София) - Славия 1913 (София)              2:2 
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Благоевград)                 0:5 
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Лъвчетата (София)                     2:3 
Витоша (Бистрица) - Левски-Раковски (София)               0:5 
1 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
Левски (София) - Септември (София)                        7:0 (4:0) 
Елит София (София)                                        почива

                           VII кръг

5 октомври 2016, сряда, 11:00 ч:
Лъвчетата (София) - Витоша (Бистрица)                     5:1 
Пирин (Благоевград) - ДИТ Спорт (София)                   отложен 
Славия 1913 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                 отложен 
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)         2:3 
Чавдар (Етрополе) - Пирин 2001 (Благоевград)              2:0 
Септември (София) - ЦСКА (София)                          0:3 
Елит София (София) - Левски (София)                       1:4 
12 октомври 2016, сряда, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - ДИТ Спорт (София)                   5:2 
Славия 1913 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                 8:0 
Левски-Раковски (София)                                   почива

                           VIII кръг

8 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Септември (София)              2:2 
Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе)                3:2 
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Славия 1913 (София)                   0:3 
Витоша (Бистрица) - Пирин (Благоевград)                   1:4 
Левски-Раковски (София) - Лъвчетата (София)               2:0 
8 октомври 2016, събота, 18:00 ч:
ЦСКА (София) - Елит София (София)                         6:2 
9 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Царско село 2015 (София)            1:2 
Левски (София)                                            почива

                           VII кръг - отложени мачове

12 октомври 2016, сряда, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - ДИТ Спорт (София)                   5:2 
Славия 1913 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                 8:0 

                           IX кръг

15 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             2:0 (0:0) 
15 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Левски-Раковски (София)             0:2 
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица)                  10:0 
Царско село 2015 (София) - ДИТ Спорт (София)              3:1 
Чавдар (Етрополе) - Велбъжд (Кюстендил)                   1:1 
Септември (София) - Локомотив 1929 (София)                1:2 
15 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
Елит София (София) - Пирин 2001 (Благоевград)             0:1 
Лъвчетата (София)                                         почива

                           X кръг

22 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (София)                 0:3 
Локомотив 1929 (София) - Елит София (София)               1:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)                   0:2 
ДИТ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                     0:3 
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)              1:0 
Левски-Раковски (София) - Славия 1913 (София)             3:1 
Лъвчетата (София) - Пирин (Благоевград)                   3:0 
ЦСКА (София)                                              почива

                           XI кръг

28 октомври 2016, петък, 15:30 ч:
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                   5:0 
29 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Лъвчетата (София)                   3:0 
Царско село 2015 (София) - Левски-Раковски (София)        1:0 
Чавдар (Етрополе) - Витоша (Бистрица)                     5:0 
Септември (София) - ДИТ Спорт (София)                     5:0 
Елит София (София) - Велбъжд (Кюстендил)                  7:1 
29 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                   9:0 
Пирин (Благоевград)                                       почива

                           XII кръг

4 ноември 2016, петък, 11:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА (София)                     0:8 
в Кюстендил, ст."Осогово":
Велбъжд (Кюстендил) - Левски (София)                      0:8 
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - Елит София (София)                    1:1 
Витоша (Бистрица) - Септември (София)                     1:6 
Левски-Раковски (София) - Чавдар (Етрополе)               0:0 
Лъвчетата (София) - Царско село 2015 (София)              0:2 
Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)                 0:8 
Пирин 2001 (Благоевград)                                  почива

                           XIII кръг

11 ноември 2016, петък, 11:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Пирин (Благоевград)            0:2 
Чавдар (Етрополе) - Лъвчетата (София)                     0:0 
Септември (София) - Левски-Раковски (София)               2:2 
Елит София (София) - Витоша (Бистрица)                    2:3 
Левски (София) - ДИТ Спорт (София)                       10:0 
ЦСКА (София) - Велбъжд (Кюстендил)                        4:0 
Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 1929 (София)         1:3 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           XIV кръг

19 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин 2001 (Благоевград)            0:2 
Витоша (Бистрица) - Левски (София)                        0:7 
Левски-Раковски (София) - Елит София (София)              3:0 
Лъвчетата (София) - Септември (София)                     0:3 
Пирин (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)                   2:1 
Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София)            3:1 
19 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София)                          0:7 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           XV кръг

26 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 (София)                   0:3 
Септември (София) - Пирин (Благоевград)                   1:2 
Елит София (София) - Лъвчетата (София)                    0:1 
Левски (София) - Левски-Раковски (София)                  6:0 
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)                          8:0 
Пирин 2001 (Благоевград) - ДИТ Спорт (София)              2:0 
Локомотив 1929 (София) - Велбъжд (Кюстендил)              8:0 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           XVI кръг

3 март 2017, петък, 15:30 ч:
ЦСКА (София) - Левски-Раковски (София)                    1:1 
4 март 2017, събота, 11:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                3:0 
Пирин 2001 (Благоевград) - Витоша (Бистрица)              3:0 сл. 
Левски (София) - Лъвчетата (София)                        2:0 
Елит София (София) - Пирин (Благоевград)                  1:3 
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   4:3 
Чавдар (Етрополе) - Царско село 2015 (София)              2:1 
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           XVII кръг

10 март 2017, петък, 13:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Левски (София)                      2:3 
11 март 2017, събота, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Елит София (София)                  3:2 
Лъвчетата (София) - ЦСКА (София)                          0:3 
Левски-Раковски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)        отложен 
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1929 (София)                4:1 
ДИТ Спорт (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   2:4 
11 март 2017, събота, 16:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Септември (София)              1:1 
22 март 2017, сряда, 14:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)        4:0 
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XVIII кръг

18 март 2017, събота, 11:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица)                   1:0 
Локомотив 1929 (София) - Левски-Раковски (София)          1:1 
Пирин 2001 (Благоевград) - Лъвчетата (София)              1:0 
ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)                        1:1 
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      5:1 (5:0) 
Елит София (София) - Царско село 2015 (София)             3:2 
Септември (София) - Чавдар (Етрополе)                     0:0 
ДИТ Спорт (София)                                         почива

                           XVII кръг - отложен мач

22 март 2017, сряда, 14:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)        4:0 

                           XIX кръг

24 март 2017, петък, 15:00 ч:
Витоша (Бистрица) - ДИТ Спорт (София)                     1:3 
25 март 2017, събота, 11:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Елит София (София)                    3:1 
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 3:4 
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        0:0 
Лъвчетата (София) - Локомотив 1929 (София)                0:6 
Левски-Раковски (София) - Велбъжд (Кюстендил)             2:0 
25 март 2017, събота, 13:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Пирин 2001 (Благоевград)            1:2 
Септември (София)                                         почива

                           XX кръг

1 април 2017, събота, 11:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Левски-Раковски (София)               0:3 
Велбъжд (Кюстендил) - Лъвчетата (София)                   1:2 
Пирин 2001 (Благоевград) - Славия 1913 (София)            0:4 
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                   2:0 
Елит София (София) - Септември (София)                    2:2 
1 април 2017, събота, 12:00 ч:
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)                        6:0 
1 април 2017, събота, 13:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Пирин (Благоевград)              0:2 
Витоша (Бистрица)                                         почива

                           XXI кръг

4 април 2017, вторник, 11:00 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        отложен 
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)                          1:1 
Царско село 2015 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)       5:1 
Славия 1913 (София) - Локомотив 1929 (София)              2:0 
Пирин (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)                 1:2 
Лъвчетата (София) - ДИТ Спорт (София)                     1:1 
Левски-Раковски (София) - Витоша (Бистрица)               отложен 
12 април 2017, сряда, 11:00 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        отложен 
12 април 2017, сряда, 14:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Витоша (Бистрица)               3:0 
19 април 2017, сряда, 11:00 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        0:2 
Елит София (София)                                        почива

                           XXII кръг

7 април 2017, петък, 10:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Славия 1913 (София)                 1:3 
8 април 2017, събота, 11:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Лъвчетата (София)                     2:0 
ДИТ Спорт (София) - Пирин (Благоевград)                   1:0 
в кв.Требич, София:
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)         0:1 
Пирин 2001 (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)              4:2 
ЦСКА (София) - Септември (София)                          1:1 
Левски (София) - Елит София (София)                       3:1 
Левски-Раковски (София)                                   почива

                           XXI кръг - отложени мачове

12 април 2017, сряда, 11:00 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        отложен 
12 април 2017, сряда, 14:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Витоша (Бистрица)               3:0 

                           XXIII кръг

12 април 2017, сряда, 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (София)                   2:0 
12 април 2017, сряда, 15:30 ч:
Септември (София) - Пирин 2001 (Благоевград)              3:0 
13 април 2017, четвъртък, 11:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София)                1:6 
14 април 2017, петък, 11:00 ч:
Елит София (София) - ЦСКА (София)                         0:6 
Царско село 2015 (София) - Велбъжд (Кюстендил)            6:1 
15 април 2017, събота, 11:00 ч:
Лъвчетата (София) - Левски-Раковски (София)               0:3 сл. 
19 април 2017, сряда, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица)                   2:1 
Левски (София)                                            почива

                           XXI кръг - отложен мач

19 април 2017, сряда, 11:00 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        0:2 

                           XXIV кръг

22 април 2017, събота, 11:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Пирин (Благоевград)             3:2 
Витоша (Бистрица) - Славия 1913 (София)                   0:3 
ДИТ Спорт (София) - Царско село 2015 (София)              0:3 
Велбъжд (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                   1:0 
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                1:0 
Пирин 2001 (Благоевград) - Елит София (София)             2:0 
ЦСКА (София) - Левски (София)                             0:2 
Лъвчетата (София)                                         почива

                           XXV кръг

26 април 2017, сряда, 11:00 ч:
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                 4:0 
Елит София (София) - Локомотив 1929 (София)               0:5 
Септември (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   4:0 
Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (София)                     2:0 
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)              5:0 
Славия 1913 (София) - Левски-Раковски (София)             4:0 
Пирин (Благоевград) - Лъвчетата (София)                   3:0 сл. 
ЦСКА (София)                                              почива

                           XXVI кръг

29 април 2017, събота, 11:00 ч:
Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София)                   0:3 сл. 
Левски-Раковски (София) - Царско село 2015 (София)        3:2 
ДИТ Спорт (София) - Септември (София)                     2:2 
Велбъжд (Кюстендил) - Елит София (София)                  3:0 
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                   0:6 
Пирин 2001 (Благоевград) - ЦСКА (София)                   0:5 
29 април 2017, събота, 15:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Чавдар (Етрополе)                     2:0 
Пирин (Благоевград)                                       почива

                           XXVII кръг

6 май 2017, събота, 11:00 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София)                      - 
Левски (София) - Велбъжд (Кюстендил)                       - 
Елит София (София) - ДИТ Спорт (София)                     - 
Септември (София) - Витоша (Бистрица)                      - 
Чавдар (Етрополе) - Левски-Раковски (София)                - 
Царско село 2015 (София) - Лъвчетата (София)               - сл. 
Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград)                  - 
Пирин 2001 (Благоевград)                                  почива

                           XXVIII кръг

13 май 2017, събота, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Царско село 2015 (София)             - 
Лъвчетата (София) - Чавдар (Етрополе)                      - сл. 
Левски-Раковски (София) - Септември (София)                - 
Витоша (Бистрица) - Елит София (София)                     - 
ДИТ Спорт (София) - Левски (София)                         - 
Велбъжд (Кюстендил) - ЦСКА (София)                         - 
Локомотив 1929 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)          - 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           XXIX кръг

20 май 2017, събота, 11:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)             - 
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София)                           - 
Левски (София) - Витоша (Бистрица)                         - 
Елит София (София) - Левски-Раковски (София)               - 
Септември (София) - Лъвчетата (София)                      - сл. 
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Благоевград)                    - 
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)             - 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           XXX кръг

27 май 2017, събота, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Чавдар (Етрополе)                    - 
Пирин (Благоевград) - Септември (София)                    - 
Лъвчетата (София) - Елит София (София)                     - сл. 
Левски-Раковски (София) - Левски (София)                   - 
Витоша (Бистрица) - ЦСКА (София)                           - 
ДИТ Спорт (София) - Пирин 2001 (Благоевград)               - 
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив 1929 (София)               - 
Царско село 2015 (София)                                  почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX 2:0 5:1 6:0 5:0 5:0 7:0 4:2 4:0 6:0 -:- -:- 3:1 10:0 2:0 2. ЦСКА (София) 0:2 XXX 2:1 1:1 -:- 1:1 1:1 2:0 9:0 6:0 4:0 8:0 6:2 -:- 5:0 3. Славия 1913 (София) 0:3 0:0 XXX 4:0 2:0 -:- 4:2 3:1 0:0 -:- 8:0 10:0 3:2 2:0 3:0 4. Левски-Раковски (София) -:- 1:5 3:1 XXX 0:2 3:2 -:- 3:2 4:0 0:0 2:0 3:0 3:0 3:1 2:0 5. Локомотив 1929 (София) 0:6 0:8 2:2 1:1 XXX 0:2 1:0 0:1 -:- 3:2 8:0 6:2 1:1 3:0 3:0 6. Пирин (Благоевград) 2:3 1:3 0:8 0:2 1:3 XXX -:- -:- 1:2 2:1 1:2 2:1 5:0 5:2 3:0* 7. Септември (София) 0:2 0:3 4:3 2:2 1:2 1:2 XXX 4:0 3:0 0:0 4:0 -:- 3:0 5:0 -:- 8. Царско село 2015 (София) 3:4 2:2 -:- 1:0 2:3 0:2 1:1 XXX 5:1 0:1 6:1 5:0 5:2 3:1 -:- 9. Пирин 2001 (Благоевград) 0:3 0:5 0:4 0:1 1:3 1:1 2:2 1:1 XXX 4:2 -:- 3:0* 2:0 2:0 1:0 10. Чавдар (Етрополе) 1:7 1:1 0:3 -:- 1:6 -:- 0:0 2:1 2:0 XXX 1:1 5:0 3:1 2:0 0:0 11. Велбъжд (Кюстендил) 0:8 -:- 1:3 0:3 -:- 0:5 0:2 1:2 0:2 1:0 XXX 1:0 3:0 4:0 1:2 12. Витоша (Бистрица) 0:7 -:- 0:3 0:5 4:1 1:4 1:6 1:0 2:2 2:0 0:3 XXX -:- 1:3 2:0 13. Елит София (София) 1:4 0:6 0:6 -:- 0:5 1:3 2:2 3:2 0:1 4:0 7:1 2:3 XXX -:- 0:1 14. ДИТ Спорт (София) -:- 0:7 0:3 0:3 0:4 1:0 2:2 0:3 -:- 0:3 2:4 1:3 1:1 XXX 2:3 15. Лъвчетата (София) 0:5 0:3 0:3* 0:3* 0:6 3:0 0:3 0:2 3:2 -:- 2:2 5:1 -:- 1:1 XXX ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре