Зимна подготовка и приятелски срещи 2014/15


Приятелски срещи 2014/15 - зима-пролет

21 януари 2015, сряда

в Сиде /Side/, Турция, ст."Ататюрк", 15:00 ч (15:00 ч местно EЕT):
ЦСКА (София) - Аален (Аален, Гер, 2)                               -


22 януари 2015, четвъртък

в Сиде /Side/, Турция, ст."Ататюрк", 15:00 ч (15:00 ч местно EЕT):
ЦСКА (София) - Металист (Харков, Укр, 1)                           -


28 януари 2015, сряда

в Сиде /Side/, Турция, спортен комплекс "Емирхан", 15:00 ч (15:00 ч местно EЕT):
ЦСКА (София) - Шльонск (Вроцлав, Пол, 1)                           -

нагоре


Приятелски срещи 2014/2015 - класиране зимна подготовка

                           Класиране - "А" ФГ:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Пловдив)                     5    4   1   0   14:4    13
 2. Локомотив (София)                   2    2   0   0   12:1     6
 3. Локомотив 1926 (Пловдив)            2    2   0   0    9:1     6
 4. Берое (Стара Загора)                2    2   0   0    5:2     6
 5. Литекс (Ловеч)                      3    2   0   1    5:3     6
 6. ЦСКА (София)                        2    1   1   0    3:2     4
 7. Черно море (Варна)                  3    1   1   1    3:4     4
 8. Лудогорец 1945 (Разград)            1    1   0   0    7:0     3
 9. Хасково 2009 (Хасково)              3    1   0   2    5:6     3 [+]
10. Левски (София)                      1    0   1   0    1:1     1
11. Марек 2010 (Дупница)                2    0   0   2    2:4     0 [+]
12. Славия 1913 (София)                 1    0   0   1    0:2     0
--. ЕЕЕЧ                               11    2   3   6   12:23    9 [*]
--. СССФ                                5    0   0   5    2:27    0 [*]

Бележки
  - Класирането обхваща мачовете между 10 юни и 20 юли 2014 г. включително.
  - В класирането НЕ се включват мачове на първите отбори срещу собствените
им младежки отбори. Мачове срещу младежки и юношески формации на други клубове
се включват в класирането.
  - ЕЕЕЧ е сборен актив от резултатите на всички чуждестранни отбори срещу
отбори от "А" и "Б" ФГ.
  - СССФ е сборен актив от резултатите на всички отбори от "В" АФГ и ОФГ
срещу отбори от "А" и "Б" ФГ.

Голмайстори
 4 - Иван Цветков           - Ботев (Пловдив)
 3 - Цветелин Чунчуков      - Ботев (Пловдив)

                           Класиране - "Б" ФГ:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Монтана 1921 (Монтана)              1    0   1   0    1:1     1
 2. Черноморец Бургас (Бургас)          0    0   0   0    0:0     0 [-]
  . Нефтохимик 1962 (Бургас)            0    0   0   0    0:0     0 [-]
  . Пирин (Гоце Делчев)                 0    0   0   0    0:0     0 [-]
  . Любимец 2007 (Любимец)              0    0   0   0    0:0     0 [-]
  . Добруджа 1919 (Добрич)              0    0   0   0    0:0     0
  . Банско (Банско)                     0    0   0   0    0:0     0
  . Ботев (Враца)                       0    0   0   0    0:0     0
  . Пирин 2002 (Разлог)                 0    0   0   0    0:0     0
  . Спартак 1918 (Варна)                0    0   0   0    0:0     0
  . Раковски 2011 (Раковски)            0    0   0   0    0:0     0
  . Ботев (Гълъбово)                    0    0   0   0    0:0     0
  . Бенковски (Бяла, обл.Русе)          0    0   0   0    0:0     0 [+]
  . Локомотив 2012 (Мездра)             0    0   0   0    0:0     0 [+]
  . ОФК Пирин (Благоевград)             0    0   0   0    0:0     0 [+]
  . Созопол (Созопол)                   0    0   0   0    0:0     0 [+]

Бележки
  - Класирането обхваща мачовете между 10 юни и 3 август 2014 г. включително.

Голмайстори
 1 - Петър Лазаров          - Монтана 1921 (Монтана)

нагоре


Зимни подготвителни лагери 2014/15


                           "А" ФГ

 1. ЦСКА (София)                     сбор        - 5 яну 2015
                                     първи лагер - 7 яну-16 фев 2015, Сиде /Side/, Турция

 2. Лудогорец 1945 (Разград)         сбор        - 16 юни 2014, кв.Драгалевци, София
                                     първи лагер - 18-26 юни 2014, Смолян
                                     втори лагер - 28 юни-9 юли 2014, Англия

 3. Локомотив (София)                сбор        - 12 юни 2014
                                     първи лагер - 16-28 юни, Велинград

 4. Литекс (Ловеч)                   сбор        - 7 юни 2014

 5. Берое (Стара Загора)             сбор        - 10 юни 2014
                                     първи лагер - 1-11 юли 2014, Тетевен

 6. Левски (София)                   сбор        - 9 юни 2014
                                     първи лагер - 15-27 юни 2014, Правец
                                     втори лагер - 29 юни-12 юли 2014, Правец

 7. Ботев (Пловдив)                  сбор        - 6 юни 2014
                                     първи лагер - 8-22 юни 2014, Фьозендорф /Vösendorf/, Австрия

 8. Черно море (Варна)               сбор        - 12 юни 2014
                                     първи лагер - 18-28 юни, Банско
                                     втори лагер - 1-12 юли, Банско

 9. Локомотив 1926 (Пловдив)         сбор        - 16 юни 2014
                                     първи лагер - 16-_ юни 2014, Банско

10. Славия 1913 (София)              сбор        - 8 юни 2014
                                     първи лагер - 28 юни-12 юли 2014, Марибор /Maribor/, Словения

11. Марек 2010 (Дупница)             сбор        - 10 юни 2014
                                     първи лагер - 21 юни-2 юли 2014, Банско

12. Хасково 2009 (Хасково)           сбор        - 11 юни 2014

                           "Б" ФГ

 1. Монтана 1921 (Монтана)           сбор        - 16 юни 2014
                                     първи лагер - 23 юни-2 юли 2014, Тетевен
                                     втори лагер - 6-18 юли 2014, Банско

 2. Локомотив (Горна Оряховица)      сбор        - _ юни 2014

 3. ОФК Пирин (Благоевград)          сбор        - 24 юни 2014
                                     първи лагер - 7-16 юли 2014, Белица

 4. Банско (Банско)                  сбор        - 25 юни 2014

 5. Пирин 2002 (Разлог)              сбор        - 23 юни 2014

 6. Добруджа 1919 (Добрич)           сбор        - 24 юни 2014

 7. Созопол (Созопол)                сбор        - 20 юни 2014
                                     първи лагер - 26 юни-6 юли 2014, Сопот

 8. Бургас (Бургас)                  сбор        - 24 юни 2014

 9. Септември (Симитли)              сбор        - 26 юни 2014

10. Раковски 2011 (Раковски)         сбор        - _ юни 2014

11. Ботев (Гълъбово)                 сбор        - _ юни 2014

12. Локомотив 2012 (Мездра)          сбор        - 30 юни 2014

13. Верея (Стара Загора)             сбор        - _ юни 2014

14. Ботев (Враца)                    сбор        - 23 юни 2014

15. Черноморец Бургас (Бургас)       сбор        - 20 юни 2014

16. Спартак 1918 (Варна)             сбор        - 23 юни 2014

нагоре