Деца (род.2003):
Купа на БФС 2016/17



1/8 финали

Национал (София)22 Хасково (Хасково)02
Левски (София)36 ОФК Пирин (Благоевград)01
Добруджа 1919 (Добрич)12 Монтана 1921 (Монтана)11
Черно море (Варна)23 ФК Миньор (Перник)11
Локомотив 1926 (Пловдив)11 Спартак-С 94 (Пловдив)02
Велбъжд (Кюстендил)01 Лудогорец 1945 (Разград)21
Литекс (Ловеч)13 Етър ВТ (Велико Търново)10
Черноморец 1919 (Бургас)00 Берое (Стара Загора)20

1/4 финали

Национал (София)00 Левски (София)76
Добруджа 1919 (Добрич)13 Черно море (Варна)44
Спартак-С 94 (Пловдив)00 Лудогорец 1945 (Разград)30
Литекс (Ловеч)20 Берое (Стара Загора)10

1/2 финали

Левски (София) Черно море (Варна)
Лудогорец 1945 (Разград) Литекс (Ловеч)

1/8 финали

                           Първи срещи

29 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
във Ветрен:
Черноморец 1919 (Бургас) - Берое (Стара Загора)           0:0 
30 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - ФК Миньор (Перник)                   3:1 
30 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Лудогорец 1945 (Разград)            1:1 
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Добруджа 1919 (Добрич) - Монтана 1921 (Монтана)           2:1 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
в Пловдив, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)         1:2 
в София, ст."Георги Аспарухов" - помощно игрище:
Левски (София) - ОФК Пирин (Благоевград)                  6:1 
в Ловеч, ст."Салито":
Литекс (Ловеч) - Етър ВТ (Велико Търново)                 3:0 
в София, ст."НСА" - изкуствен терен:
Национал (София) - Хасково (Хасково)                      2:2 

                           Срещи реванш

20 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
в Разград, комплекс "Лудогорец":
Лудогорец 1945 (Разград) - Велбъжд (Кюстендил)            2:0; общ резултат: 3:1 
в Перник, ст."Звезда" - изкуствен терен:
ФК Миньор (Перник) - Черно море (Варна)                   1:2; общ резултат: 2:5 
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Монтана 1921 (Монтана) - Добруджа 1919 (Добрич)           1:1; общ резултат: 2:3 
20 ноември 2016, неделя, 12:30 ч:
в Пловдив, ст."Тодор Диев":
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         0:1; общ резултат: 2:2 
20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
в Рилци:
ОФК Пирин (Благоевград) - Левски (София)                  0:3; общ резултат: 1:9 
в Стара Загора, ст."Локомотив":
Берое (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас)           2:0; общ резултат: 2:0 
във Велико Търново, ст."Ивайло":
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)                 1:1; общ резултат: 1:4 
в Хасково, ст."Хасково":
Хасково (Хасково) - Национал (София)                      0:2; общ резултат: 2:4 

нагоре


1/4 финали

Жребий: 22 ноември 2016, вторник, 11:30 ч, Национален стадион "Васил Левски".

                           Първи срещи

30 ноември 2016, сряда, 13:00 ч:
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Спартак-С 94 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)         0:0 
в Ловеч, ст."Салито":
Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора)                     0:0 
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна)               3:4 
30 ноември 2016, сряда, 16:00 ч:
в София, ст."НСА":
Национал (София) - Левски (София)                         отложен * 
* - отложен заради заснежен терен.
10 декември 2016, събота, 13:00 ч:
в София, ст."НСА":
Национал (София) - Левски (София)                         0:6 

                           Срещи реванш

13 декември 2016, вторник, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак-С 94 (Пловдив)         3:0; общ резултат: 3:0 
13 декември 2016, вторник, 13:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)                     1:2; общ резултат: 1:2 
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)               4:1; общ резултат: 8:4 
14 декември 2016, сряда, 13:00 ч:
Левски (София) - Национал (София)                         7:0; общ резултат: 13:0 

нагоре


1/2 финали

Жребий: 3 февруари 2017, петък, 11:30 ч, в ЗС София на ул."Цар Иван Асен II" 26.

                           Първи срещи

7 март 2017, вторник, 11:00 ч:
в София, ст."Георги Аспарухов" - изкуствен терен:
Левски (София) - Черно море (Варна)                        - 
7 март 2017, вторник, 14:00 ч:
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 (Разград) - Литекс (Ловеч)                  - 

                           Срещи реванш

16 март 2017, четвъртък, 11:00 ч:
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - Левски (София)                        - 
16 март 2017, четвъртък, 14:00 ч:
в Ловеч, ст."Салито:
Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 (Разград)                  - 

нагоре


Финал

13 април 2017, четвъртък:
Левски (Сф)/Черно море - Лудогорец 1945/Литекс

нагоре