Деца (род.2003):
Купа на БФС 2016/17



1/8 финали

Локомотив 1926 (Пловдив)11 Спартак-С 94 (Пловдив)02
Велбъжд (Кюстендил)01 Лудогорец 1945 (Разград)21
Литекс (Ловеч)13 Етър ВТ (Велико Търново)10
Черноморец 1919 (Бургас)00 Берое (Стара Загора)20
Добруджа 1919 (Добрич)12 Монтана 1921 (Монтана)11
Черно море (Варна)23 ФК Миньор (Перник)11
Национал (София)22 Хасково (Хасково)02
Левски (София)36 ОФК Пирин (Благоевград)01

1/4 финали

Спартак-С 94 (Пловдив)0 Лудогорец 1945 (Разград)0
Литекс (Ловеч)0 Берое (Стара Загора)0
Добруджа 1919 (Добрич)3 Черно море (Варна)4
Национал (София) Левски (София)

1/8 финали

                           Първи срещи

29 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
във Ветрен:
Черноморец 1919 (Бургас) - Берое (Стара Загора)           0:0 
30 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - ФК Миньор (Перник)                   3:1 
30 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Лудогорец 1945 (Разград)            1:1 
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Добруджа 1919 (Добрич) - Монтана 1921 (Монтана)           2:1 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
в Пловдив, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)         1:2 
в София, ст."Георги Аспарухов" - помощно игрище:
Левски (София) - ОФК Пирин (Благоевград)                  6:1 
в Ловеч, ст."Салито":
Литекс (Ловеч) - Етър ВТ (Велико Търново)                 3:0 
в София, ст."НСА" - изкуствен терен:
Национал (София) - Хасково (Хасково)                      2:2 

                           Срещи реванш

20 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
в Разград, комплекс "Лудогорец":
Лудогорец 1945 (Разград) - Велбъжд (Кюстендил)            2:0; общ резултат: 3:1 
в Перник, ст."Звезда" - изкуствен терен:
ФК Миньор (Перник) - Черно море (Варна)                   1:2; общ резултат: 2:5 
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Монтана 1921 (Монтана) - Добруджа 1919 (Добрич)           1:1; общ резултат: 2:3 
20 ноември 2016, неделя, 12:30 ч:
в Пловдив, ст."Тодор Диев":
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         0:1; общ резултат: 2:2 
20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
в Рилци:
ОФК Пирин (Благоевград) - Левски (София)                  0:3; общ резултат: 1:9 
в Стара Загора, ст."Локомотив":
Берое (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас)           2:0; общ резултат: 2:0 
във Велико Търново, ст."Ивайло":
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)                 1:1; общ резултат: 1:4 
в Хасково, ст."Хасково":
Хасково (Хасково) - Национал (София)                      0:2; общ резултат: 2:4 

нагоре


1/4 финали

Жребий: 22 ноември 2016, вторник, 11:30 ч, Национален стадион "Васил Левски".

                           Първи срещи

30 ноември 2016, сряда, 13:00 ч:
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Спартак-С 94 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)         0:0 
в Ловеч, ст."Салито":
Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора)                     0:0 
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна)               3:4 
30 ноември 2016, сряда, 16:00 ч:
в София, ст."НСА":
Национал (София) - Левски (София)                         отложен * 
* - отложен заради заснежен терен.
10 декември 2016, събота, 13:00 ч:
в София, ст."НСА":
Национал (София) - Левски (София)                          - 

                           Срещи реванш

13 декември 2016, вторник, 13:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак-С 94 (Пловдив)          - 
Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)                      - 
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                - 
14 декември 2016, сряда, 13:00 ч:
Левски (София) - Национал (София)                          - 

нагоре


1/2 финали


нагоре


Финал


нагоре