Юноши младша възраст (род.2001):
Купа на БФС 2016/17



1/8 финали

Дунав 2010 (Русе)33 Монтана 1921 (Монтана)10
Левски (София)43 Чавдар (Етрополе)10
Янтра Габрово (Габрово)00 Берое (Стара Загора)50
Асеновец 2005 (Асеновград)01 Лудогорец 1945 (Разград)52
Ботев (Пловдив)16 Черно море (Варна)10
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)00 Сокол (Марково)01
Левски-Раковски (София)00 ЦСКА (София)25
Септември (София)33 Етър ВТ (Велико Търново)21

1/4 финали

Дунав 2010 (Русе)00 Левски (София)22
Берое (Стара Загора)0 Лудогорец 1945 (Разград)1
Ботев (Пловдив)06 Сокол (Марково)01
ЦСКА (София)3 Септември (София)0

1/8 финали

                           Първи срещи

28 октомври 2016, петък, 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                      6:0 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Лудогорец 1945 (Разград)     1:2 
28 октомври 2016, петък, 13:00 ч:
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)                        3:0 
28 октомври 2016, петък, 14:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Берое (Стара Загора)            0:0 
Левски-Раковски (София) - ЦСКА (София)                    0:5 
в София, ст."57-мо училище":
Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново)              3:1 
в Русе, ст."Дунав":
Дунав 2010 (Русе) - Монтана 1921 (Монтана)                3:0 
в Българово:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Сокол (Марково)         0:1 

                           Срещи реванш

18 ноември 2016, петък, 11:00 ч:
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                      1:1; общ резултат: 1:7 
18 ноември 2016, петък, 14:00 ч:
в Стара Загора, ст."Локомотив":
Берое (Стара Загора) - Янтра Габрово (Габрово)            5:0; общ резултат: 5:0 
в София, комплекс "Царско село":
ЦСКА (София) - Левски-Раковски (София)                    2:0; общ резултат: 7:0 
в Етрополе, ст."Чавдар":
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        1:4; общ резултат: 1:7 
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Монтана 1921 (Монтана) - Дунав 2010 (Русе)                1:3; общ резултат: 1:6 
в Разград, комплекс "Лудогорец":
Лудогорец 1945 (Разград) - Асеновец 2005 (Асеновград)     5:0; общ резултат: 7:1 
в Марково:
Сокол (Марково) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)         0:0; общ резултат: 1:0 
21 ноември 2016, понеделник, 14:00 ч:
във Велико Търново, ст."Ивайло":
Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София)              2:3; общ резултат: 3:6 

нагоре


1/4 финали

Жребий: 22 ноември 2016, вторник, 11:30 ч, Национален стадион "Васил Левски".

                           Първи срещи

29 ноември 2016, вторник, 11:00 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)                        0:2 (0:2) 
29 ноември 2016, вторник, 13:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
ЦСКА (София) - Септември (София)                          отложен * 
* - отложен заради снеговалеж.
в Стара Загора, ст."Локомотив":
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:1 (0:0) 
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Ботев (Пловдив) - Сокол (Марково)                         6:1 (2:1) 
10 декември 2016, събота, 13:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
ЦСКА (София) - Септември (София)                          3:0 

                           Срещи реванш

4 декември 2016, неделя, 13:00 ч:
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Сокол (Марково) - Ботев (Пловдив)                         0:0; общ резултат: 1:6 
8 декември 2016, четвъртък, 13:00 ч:
в София, ст."Георги Аспарухов" - изкуствен терен:
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)                        2:0; общ резултат: 4:0 
14 декември 2016, сряда, 13:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
Септември (София) - ЦСКА (София)                           - 
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)            - 

нагоре


1/2 финали


нагоре


Финал


нагоре