Юноши младша възраст (род.2001):
Купа на БФС 2016/17



1/8 финали

Левски-Раковски (София)00 ЦСКА (София)25
Септември (София)33 Етър ВТ (Велико Търново)21
Дунав 2010 (Русе)33 Монтана 1921 (Монтана)10
Левски (София)43 Чавдар (Етрополе)10
Ботев (Пловдив)16 Черно море (Варна)10
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)00 Сокол (Марково)01
Янтра Габрово (Габрово)00 Берое (Стара Загора)50
Асеновец 2005 (Асеновград)01 Лудогорец 1945 (Разград)52

1/4 финали

ЦСКА (София)33 Септември (София)00
Дунав 2010 (Русе)00 Левски (София)22
Ботев (Пловдив)06 Сокол (Марково)01
Берое (Стара Загора)20 Лудогорец 1945 (Разград)21

1/2 финали

ЦСКА (София)10 Левски (София)11
Ботев (Пловдив)12 Лудогорец 1945 (Разград)11

Финал

Левски (София) Ботев (Пловдив)

1/8 финали

                           Първи срещи

28 октомври 2016, петък, 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                      6:0 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Лудогорец 1945 (Разград)     1:2 
28 октомври 2016, петък, 13:00 ч:
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)                        3:0 
28 октомври 2016, петък, 14:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Берое (Стара Загора)            0:0 
Левски-Раковски (София) - ЦСКА (София)                    0:5 
в София, ст."57-мо училище":
Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново)              3:1 
в Русе, ст."Дунав":
Дунав 2010 (Русе) - Монтана 1921 (Монтана)                3:0 
в Българово:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Сокол (Марково)         0:1 

                           Срещи реванш

18 ноември 2016, петък, 11:00 ч:
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                      1:1; общ резултат: 1:7 
18 ноември 2016, петък, 14:00 ч:
в Стара Загора, ст."Локомотив":
Берое (Стара Загора) - Янтра Габрово (Габрово)            5:0; общ резултат: 5:0 
в София, комплекс "Царско село":
ЦСКА (София) - Левски-Раковски (София)                    2:0; общ резултат: 7:0 
в Етрополе, ст."Чавдар":
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        1:4; общ резултат: 1:7 
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Монтана 1921 (Монтана) - Дунав 2010 (Русе)                1:3; общ резултат: 1:6 
в Разград, комплекс "Лудогорец":
Лудогорец 1945 (Разград) - Асеновец 2005 (Асеновград)     5:0; общ резултат: 7:1 
в Марково:
Сокол (Марково) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)         0:0; общ резултат: 1:0 
21 ноември 2016, понеделник, 14:00 ч:
във Велико Търново, ст."Ивайло":
Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София)              2:3; общ резултат: 3:6 

нагоре


1/4 финали

Жребий: 22 ноември 2016, вторник, 11:30 ч, Национален стадион "Васил Левски".

                           Първи срещи

29 ноември 2016, вторник, 11:00 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)                        0:2 (0:2) 
29 ноември 2016, вторник, 13:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
ЦСКА (София) - Септември (София)                          отложен * 
* - отложен заради снеговалеж.
в Стара Загора, ст."Локомотив":
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:1 (0:0) 
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Ботев (Пловдив) - Сокол (Марково)                         6:1 (2:1) 
10 декември 2016, събота, 13:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
ЦСКА (София) - Септември (София)                          3:0 

                           Срещи реванш

4 декември 2016, неделя, 13:00 ч:
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Сокол (Марково) - Ботев (Пловдив)                         0:0; общ резултат: 1:6 
8 декември 2016, четвъртък, 13:00 ч:
в София, ст."Георги Аспарухов" - изкуствен терен:
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)                        2:0; общ резултат: 4:0 
14 декември 2016, сряда, 13:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
Септември (София) - ЦСКА (София)                          0:3; общ резултат: 0:6 
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)           2:2; общ резултат: 3:2 

нагоре


1/2 финали

Жребий: 3 февруари 2017, петък, 11:30 ч, в ЗС София на ул."Цар Иван Асен II" 26.

                           Първи срещи

8 март 2017, сряда, 11:00 ч:
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                2:1 (1:0) 
8 март 2017, сряда, 14:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
ЦСКА (София) - Левски (София)                             0:1 (0:1) 

                           Срещи реванш

14 март 2017, вторник, 11:00 ч:
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                1:1 (1:1); общ резултат: 2:3 
14 март 2017, вторник, 14:00 ч:
в София, ст."Георги Аспарухов" - изкуствен терен:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             1:1 (0:1); общ резултат: 2:1 

нагоре


Финал

11 април 2017, вторник, 16:00 ч:
в Горна Оряховица, ст."Локомотив":
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                           - 

нагоре