Юноши старша възраст (род.1999):
Купа на БФС 2016/17



1/8 финали

Дунав 2010 (Русе)10 Локомотив 1926 (Пловдив)00
ЦСКА (София)02 Черно море (Варна)22
Ботев (Пловдив)41 Марек 1915 (Дупница)13
Берое (Стара Загора)14 Марица (Пловдив)20
Царско село 2015 (София)21 Локомотив (Горна Оряховица)27
Септември (София)2 (8)2 Левски (София)2 (9)2 след дузпи
Монтана 1921 (Монтана)00 Лудогорец 1945 (Разград)51
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)12 Етър ВТ (Велико Търново)10

1/4 финали

Дунав 2010 (Русе)0 Черно море (Варна)0
Ботев (Пловдив)1 Берое (Стара Загора)1
Локомотив (Горна Оряховица)1 Левски (София)4
Лудогорец 1945 (Разград)2 Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)0

1/8 финали

                           Първи срещи

29 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград)         0:1 
в Герман:
Септември (София) - Левски (София)                        2:2 
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                         2:2 
29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Марица (Пловдив)                   4:0 
в Българово:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - Етър ВТ (Велико Търново)    2:0 
в Русе, ст."Дунав":
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)              0:0 
Ботев (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница)                    1:3 
Царско село 2015 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)    1:7 

                           Срещи реванш

19 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
в Разград, комплекс "Лудогорец":
Лудогорец 1945 (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)         5:0; общ резултат: 6:0 
в София, ст."Георги Аспарухов":
Левски (София) - Септември (София)                        2:2; при дузпите: 9:8; общ резултат: 4:4 
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                         2:0; общ резултат: 4:2 
19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
в Пловдив, ст."Марица":
Марица (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                   2:1; общ резултат: 2:5 
в Самоводене:
Етър ВТ (Велико Търново) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)    1:1; общ резултат: 1:3 
в Пловдив, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)              0:1; общ резултат: 0:1 
в Дупница, ст."Бончук":
Марек 1915 (Дупница) - Ботев (Пловдив)                    1:4; общ резултат: 4:5 
в Горна Оряховица, ст."Захарни заводи":
Локомотив (Горна Оряховица) - Царско село 2015 (София)    2:2; общ резултат: 9:3 

нагоре


1/4 финали

Жребий: 22 ноември 2016, вторник, 11:30 ч, Национален стадион "Васил Левски".

                           Първи срещи

1 декември 2016, четвъртък, 13:00 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                    0:0 
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    1:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Левски (София)              1:4 
3 декември 2016, събота, 13:00 ч:
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 (Разград) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)    2:0 

                           Срещи реванш

15 декември 2016, четвъртък, 13:00 ч:
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                     - 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     - 
Левски (София) - Локомотив (Горна Оряховица)               - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - Лудогорец 1945 (Разград)     - 

нагоре


1/2 финали


нагоре


Финал


нагоре