Мачовете днес (189 мача)

Първа професионална лига - Втора фаза, Първа шестица
17:45  Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)              -  /Диема/ 
20:00  ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                    -  /Диема спорт 2/ 

Североизточна Трета лига - Втора фаза, Първа седмица
16:00  Локомотив (Русе) - Калиакра (Каварна)                      - 

Северозападна Трета лига
17:00  Ком (Берковица) - Вихър (Славяново)                        - 
17:00  Трявна (Трявна) - Ювентус (Малчика)                        - 
17:00  Мизия 2005 (Кнежа) - Първа атомна (Козлодуй)               - 
17:00  Кариана (Ерден) - Янтра Габрово (Габрово)                  - 
17:00  Севлиево (Севлиево) - Литекс (Ловеч)                       - 
17:00  Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов)                   - 
17:00  Партизан (Червен бряг) - Бдин 1923 (Видин)                 - 

"А" ОФГ Варна - подгрупа А1
16:00  Белослав 1918 (Белослав) - Бозвелийско (Бозвелийско)       - 
16:00  Девня 2005 (Девня) - Черноморец 1946 (Чернево)             - 

"А" ОФГ Варна - подгрупа А2
16:00  Искра (Генерал Киселово) - Спринт (Белоградец)             - 
16:00  Факел 1935 (Гроздьово) - Вихър 2016 (Вълчи дол)            - 
16:00  Овеч 2016 (Провадия) - Устрем (Караманите)                 - 

"А" ОФГ Велико Търново
17:00  Янтра (Полски Тръмбеш) - Изгрев 93 (Царевец)               - 
17:00  Чумерна (Елена) - Лато (Алеково)                           - 
17:00  Лозен 2006 (Сухиндол) - Ресен 2012 (Ресен)                 - 
17:00  Ботев (Дебелец) - Левски 1986 (Стражица)                   - 

"Б" ОФГ Велико Търново - северна подгрупа
16:00  Стрела (Ореш) - Атлетик (Свищов)                           - 
16:00  Вихър (Раданово) - Морава (Морава)                         - 

"Б" ОФГ Велико Търново - южна подгрупа
17:00  Рудановски 1922 (Константин) - Победа (Кесарево)           - 

"А" ОФГ Видин
17:00  Ботев Д (Димово) - Дреновец (Дреновец)                     - 
17:00  Левски (Покрайна) - Рациария (Арчар)                       - 

"А" ОФГ Враца
17:00  Локомотив Мездра (Мездра) - Ботев (Рогозен)                - 
17:00  Скала (Зверино) - Миньор 2005 (Згориград)                  - сл. 

"Б" ОФГ Враца
17:00  Августа (Хърлец) - Ботев 2013 (Попица)                     - 
17:00  Любимец (Търнава) - Ботев (Бърдарски геран)                - 
17:00  Ураган 33 (Софрониево) - Искра (Власатица)                 - 

"А" ОФГ Габрово
16:00  Стрела 2006 (Шумата) - Юнак 2006 (Кормянско)               - 
16:00  Вихър 1962 (Ряховците) - Янтра 1919 (Габрово)              - 
16:00  Балкан (Плачковци) - Локомотив 1927 (Дряново)              - 
16:00  Ангел Кънчев (Трявна) - Академик (Габрово)                 - 
16:00  Дан Колов (Сенник) - Планинец (Батошево)                   - 

"А" ОФГ Добрич - източна подгрупа
17:00  Вихър 2013 (Бранище) - Добр.спортист (Ст.Караджа)          - 
17:00  Христо Ботев (Стожер) - Дружба (Люляково)                  - 
17:00  Нефтяник 2010 (Шабла) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           - 
17:00  Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Албена 97 (Оброчище)      - 

"А" ОФГ Добрич - западна подгрупа
17:00  Спартак (Зърнево) - Левски 2012 (Карапелит)                - 
17:00  Добруджанец (Овчарово) - Стрела 2004 (Орляк)               - 

"А" ОФГ Пазарджик
16:00  Спартак (Калугерово) - Величково (Величково)               - 

"Б" ОФГ Пазарджик - северна подгрупа
16:00  Карабунар (Карабунар) - Гелеменово (Гелеменово)            - 
16:00  Шипка (Драгор) - Миньор (Елшица)                           - 
16:00  Светкавица (Синитово) - Лесичово (Лесичово)                - 

"Б" ОФГ Пазарджик - южна подгрупа
16:00  Бенковски 2006 (Црънча) - Кале 09 (Нова махала)            - 
16:00  Тракия (Звъничево) - Родопи (Дебръщица)                    - 
16:00  Коба (Радилово) - Милеви скали (Семчиново)                 - 
16:00  Тракиец (Исперихово) - Атлетик (Мокрище)                   - 
16:00  Лозен (Лозен) - Славия 1947 (Хаджиево)                     - 
16:00  Чико Бунара (Бяга) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)    - 

"Б" ОФГ Плевен - източна подгрупа
17:00  Ботев (Вълчитрън) - Динамо (Изгрев)                        - 
17:00  Победа (Градище) - Славия (Новачене)                       - сл. 
17:00  Осъм (Козар Белене) - Виная (Згалево)                      - 
17:00  Ботев (Българене) - Войвода (Драгаш войвода)               - 

"Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа
17:00  Вихър (Гулянци) - Свобода (Милковица)                      - 
17:00  Дунавска чайка (Сомовит) - Тръстеник 2009 (Д.Митроп.)      - 
17:00  Дунав (Гиген) - Искър (Ореховица)                          - 
17:00  Левски (Горна Митрополия) - Спартак (Божурица)             - 
17:00  Бенковски (Опанец) - Ясен (Ясен)                           - 

"Б" ОФГ Плевен - западна подгрупа
17:00  Кайлъка (Плевен) - Единство (Долни Дъбник)                 - 

"А" ОФГ Разград - западна подгрупа
17:00  Ураган (Гецово) - Победа (Богданци)                        - 
17:00  Вихър (Лозница) - Миньор (Сеново)                          - 
17:00  Ясен (Ясеновец) - Светкавица (Чудомир)                     - 

"А" ОФГ Русе - източна подгрупа
16:00  Сокол (Червена вода) - Дунав (Сливо поле)                  - 
16:00  Дунарит (Николово) - Ботев (Ветово)                        - сл. 
16:00  Мартен (Мартен) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)       - 
16:00  Пристис (кв.Долапите, Русе) - Юделник (Юделник)            - 

"А" ОФГ Русе - западна подгрупа
16:00  Янтра (Ценово) - Атлетик (Тръстеник)                       - 
16:00  Дунав (Батин) - Партизан (Босилковци)                      - 
16:00  Ботев (Копривец) - Янтра (Долна Студена)                   - 
16:00  Левски (Новград) - Левски (Караманово)                     - 
16:00  Борово 2000 (Борово) - Две могили (Две могили)             - 
16:00  Бенковски (Бяла) - Младост (Екзарх Йосиф)                  - 

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
16:30  Червена звезда (Дулово) - Светкавица (Поройно)             - 
16:30  Релакс (Овен) - Победа 2009 (Вокил)                        - 

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
16:30  Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница)                  - 
16:30  Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Искра)                  - 
16:30  Белица (Белица) - Раковски 2005 (Калипетрово)              - 

"А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа
13:30  Искър (Герман) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)         - 
17:00  Житен (Житен) - Вихър (кв.Требич, София)                   - 
17:00  Въстаник (Войнеговци) - Надежда (Доброславци)              - 
17:00  Сокол (Негован) - Банкя 2009 (Банкя)                       - 
17:00  Левски (Чепинци) - Локомотив БДЖ (София)                   - 

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
17:00  Железница (Железница) - Конелиано 2005 (Герман)            - сл. 
17:00  Академик 1947 (София) - Витоша II (Бистрица)               - 
17:00  Левски-Раковски (София) - Урвич (Панчарево)                - 
17:00  Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Орловец 2015 (Кокаляне)       - 
17:00  ЦСКА 1948 (София) - Гранит (Владая)                        - 

"A" ОФГ Търговище
16:00  Агротрон М (Момино) - Камбурово (Камбурово)                - 
16:00  Черноломец 04 (Попово) - Левски (Омуртаг)                  - 
16:00  Тузлушка слава (Антоново) - Спортист (Ковачевец)           - 
16:00  Герлово 2016 (Обител) - Агроелит 1 (Макариополско)         - 
16:00  Буховци 2016 (Буховци) - Вихър 1931 (Дългач)               - 

"А" ОФГ Хасково
17:00  Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Асти АБ (Хасково)     - 
17:00  Хасково (Хасково) - Герганин извор (Бисер)                 - 
17:00  Възход (Радиево) - Хеброс 1921 (Харманли)                  - сл. 
17:00  Топлика (Минерални бани) - Тунджа (Срем)                   - 

"А" ОФГ Шумен - северна подгрупа
14:00  Зенит (Черноглавци) - Звезда (Студеница)                   - 
17:00  Ясен 2007 (Ясенково) - Габър 2015 (Габрица)                - 
17:00  Мълния (Климент) - Космос 2013 (Браничево)                 - 
17:00  Дъбрава (Осеновец) - Победа 2016 (Пристое)                 - 
17:00  Вихър 1969 (Боян) - Борци (Борци)                          - 
17:00  Никола Козлево (Никола Козлево) - Заря 1963 (Звегор)       - 

"А" ОФГ Шумен - южна подгрупа
13:00  Велики Преслав (Велики Преслав) - Кочово (Кочово)          - 

Елитна група (U-19)
15:30  Черно море (Варна) - Сливен 2000 (Сливен)                  - 
15:30  Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана)               - 
15:30  Ботев (Враца) - Септември (София)                          - 

Елитна група (U-15) - Югоизточна зона
10:30  Марица (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                - 

ЮМВ: Варна - Зонална група
10:00  Варненчик (Варна) - Ботев (Нови пазар)                     - сл. 
10:00  Лудогорец 1945 (Разград) - Атлетик (Провадия)              - 
10:00  Интер (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)                      - сл. 
10:00  Хитрино (Хитрино) - Септември 98 (Тервел)                  - 
10:00  Дунав 2010 (Русе) - Доростол 2013 (Силистра)               - 
15:00  Спартак 1918 II (Варна) - Черно море (Варна)               - 

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
10:00  Спартак 1918 II (Варна) - Велики Преслав (В.Преслав)       - сл. 
10:00  Черноморец (Балчик) - Провадия (Провадия)                  - 
10:00  Спортист 2011 (Генерал Тошево) - ФК Спартак (Варна)        - сл. 

Деца: Варна - Зонална група
11:30  Варненчик (Варна) - Ботев (Нови пазар)                     - сл. 
11:30  Лудогорец 1945 (Разград) - Атлетик (Провадия)              - 
11:30  Интер (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)                      - сл. 
11:30  Хитрино (Хитрино) - Септември 98 (Тервел)                  - 
11:30  Дунав 2010 (Русе) - Доростол 2013 (Силистра)               - 
16:30  Спартак 1918 II (Варна) - Черно море (Варна)               - 

Деца: Варна - Междуобластна група
14:30  Одесос (Варна) - Провадия (Провадия)                       - сл. 

ЮСВ: Пазарджик - Областна група
10:30  Брацигово (Брацигово) - Локомотив 2011 (Септември)         - 
11:30  Свобода 2011 (Пещера) - Чико Бунара (Бяга)                 - 

Деца: Пазарджик - Областна група
10:00  Свобода 2011 (Пещера) - Оборище (Панагюрище)               - 
10:30  Чепинец (Велинград) - Хебър 1918 (Пазарджик)               - 

ДПГ13: Плевен - Междуобластна група (Футбол 11)
11:00  Мизия 2005 (Кнежа) - Чавдар (Троян)                        - 
11:00  Гунди (Плевен) - Спартак 1919 (Плевен)                     - 
11:00  Левски 2007 (Левски) - Спартак Плевен (Плевен)             - 

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
15:00  Червена звезда (Дулово) - Светкавица (Поройно)             - 
15:00  Релакс (Овен) - Победа 2009 (Вокил)                        - 

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
15:00  Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница)                  - 
15:00  Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Искра)                  - 
15:00  Белица (Белица) - Раковски 2005 (Калипетрово)              - 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
11:00  ДИТ Спорт (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 - 
15:00  Септември (София) - Беласица (Петрич)                      - 
16:00  Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил)                    - сл. 
16:00  Вихрен 1925 (Сандански) - БМ Спорт (София)                 - 
16:00  Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе)                 - 
16:00  Банско (Банско) - Ботев 57 СОУ (София)                     - 
16:00  Септември (Симитли) - Оборище (Панагюрище)                 - 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
11:30  Локомотив 1929 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)          - 
11:30  Левски-Раковски (София) - Миньор (Перник)                  - 
11:30  Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)               - 
11:30  Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СОУ (София)                   - 
11:30  Пирин (Благоевград) - Левски (София)                       - 
13:00  ДИТ Спорт (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                - 
17:00  ЕСФА (София) - Септември (София)                           - 

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
13:00  Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (София)                      - 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
09:30  Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                         - 
09:30  Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                    - 
09:30  Левски-Раковски (София) - Спортист 13 (София)              - 
09:30  ДИТ Спорт (София) - Национал (София)                       - 
11:00  Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                      - 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
09:00  Конелиано 2005 (Герман) - Обеля (кв.Обеля, София)          - 
09:30  Царско село 2015 (София) - ЕСФА (София)                    - 
09:30  Витоша (Бистрица) - Левски (Чепинци)                       - 
09:30  Победа 2013 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                 - 
11:00  ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - БМ Спорт (София)        - 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Втора фаза, Втора група
09:00  Надежда (Доброславци) - Интернационал (София)              - 
10:30  Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив 1929 (София)               - 
12:00  Миньор 2014 (Бобов дол) - Средногорец 2016 (Златица)       - 
13:30  Царско село 2015 (София) - Олимпия ФК (София)              - 
15:00  Пирин 2001 (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)            - 
16:30  БМ Спорт (София) - Елит София (София)                      - 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Втора фаза, Втора група
09:00  Младост 2015 (София) - Витоша (Бистрица)                   - 
10:10  Ферион (София) - Ком 98 (Годеч)                            - 
11:20  Велбъжд (Кюстендил) - Спортист 13 (София)                  - 
12:30  РД Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                 - 
13:40  Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Победа 2013 (София)           - 
14:50  Елит София (София) - Лъвчетата (София)                     - 
16:00  Щурче (София) - Марек 1915 (Дупница)                       - 
17:10  Олимпия ФК (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      - 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Втора фаза, Втора група
09:00  Спортист 13 (София) - Елит София (София)                   - 
10:10  РД Спорт (София) - Металург 1957 (Перник)                  - 
11:20  Сердика (София) - Велбъжд (Кюстендил)                      - 
12:30  Средногорец 2016 (Златица) - Академик 1947 (София)         - 
13:40  Ферион (София) - Септември (София)                         - 
14:50  Талант (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)          - 
16:00  Спартак 2015 (София) - Надежда (Доброславци)               - 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Втора фаза, Втора група
09:30  Септември (София) - София спорт (София)                    - 
10:40  Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - ДАФ (София)            - 
11:50  Шампиони (София) - Щурче (София)                           - 
13:00  Сердика (София) - Младост 2015 (София)                     - 
14:10  Витоша 13 (София) - Урвич (Панчарево)                      - 
15:20  Локомотив 1929 (София) - Победа 2013 (София)               - 

Държавно първенство - жени
16:00  Пълдин (Пловдив) - ЖФК Берое (Стара Загора)                -