Юноши младша възраст (род.2000-01):
Благоевград - Областна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |
         | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Пирин (Гоце Делчев)                 8    6   1   1   37:8    19    
-------------------------------------------------------------------
 2. Пирин 1941 (Разлог)                 8    6   0   2   26:14   18    
 3. Септември (Симитли)                 8    3   2   3   16:10   11    
 4. Неврокоп (Гоце Делчев)              8    2   1   5   10:19    7    
 5. Банско (Банско)                     8    1   0   7    7:45    3    
 -. Миньор 2014 (Бобов дол)             0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Миньор 2014 (Бобов дол) първоначално заявява участие, но се отказва непосредствено преди началото на сезона.

                           I кръг

4 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Неврокоп (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)              отложен 
Пирин 1941 (Разлог) - Миньор 2014 (Бобов дол)             анулиран 
Пирин (Гоце Делчев) - Банско (Банско)                     8:0 
13 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
Неврокоп (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)              1:1 

                           II кръг

11 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Септември (Симитли) - Банско (Банско)                     4:0 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Пирин (Гоце Делчев)             анулиран 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог)              4:0 

                           III кръг

18 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Септември (Симитли)                 2:1 
Пирин (Гоце Делчев) - Неврокоп (Гоце Делчев)              отложен 
Банско (Банско) - Миньор 2014 (Бобов дол)                 анулиран 
20 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Неврокоп (Гоце Делчев)              1:0 

                           IV кръг

25 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Септември (Симитли) - Миньор 2014 (Бобов дол)             анулиран 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Банско (Банско)                  3:0 
Пирин 1941 (Разлог) - Пирин (Гоце Делчев)                 5:1 

                           V кръг

2 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)                 2:2 
Банско (Банско) - Пирин 1941 (Разлог)                     0:8 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Неврокоп (Гоце Делчев)          анулиран 

                           VI кръг

9 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Септември (Симитли) - Неврокоп (Гоце Делчев)              2:0 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Пирин 1941 (Разлог)             анулиран 
Банско (Банско) - Пирин (Гоце Делчев)                     1:12 

                           VII кръг

16 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Банско (Банско) - Септември (Симитли)                     1:5 
Пирин (Гоце Делчев) - Миньор 2014 (Бобов дол)             анулиран 
Пирин 1941 (Разлог) - Неврокоп (Гоце Делчев)              4:2 

                           VIII кръг

23 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Септември (Симитли) - Пирин 1941 (Разлог)                 1:2 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин (Гоце Делчев)              0:9 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Банско (Банско)                 анулиран 

                           IX кръг

30 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Септември (Симитли)             анулиран 
Банско (Банско) - Неврокоп (Гоце Делчев)                  2:0 
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог)                 отложен 
12 ноември 2016, събота, 12:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог)                 2:0 

                           X кръг

6 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
Септември (Симитли) - Пирин (Гоце Делчев)                 0:2 
Пирин 1941 (Разлог) - Банско (Банско)                     5:3 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Миньор 2014 (Бобов дол)          анулиран 

                           IX кръг - отложен мач

12 ноември 2016, събота, 12:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог)                 2:0 

                           I кръг - отложен мач

13 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
Неврокоп (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)              1:1 

                           III кръг - отложен мач

20 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Неврокоп (Гоце Делчев)              1:0 

                           XI кръг

пролет 2017:
Неврокоп (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)               - 
Пирин 1941 (Разлог) - Миньор 2014 (Бобов дол)              - 
Пирин (Гоце Делчев) - Банско (Банско)                      - 

                           XII кръг

Септември (Симитли) - Банско (Банско)                      - 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Пирин (Гоце Делчев)              - 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог)               - 

                           XIII кръг

Пирин 1941 (Разлог) - Септември (Симитли)                  - 
Пирин (Гоце Делчев) - Неврокоп (Гоце Делчев)               - 
Банско (Банско) - Миньор 2014 (Бобов дол)                  - 

                           XIV кръг

Септември (Симитли) - Миньор 2014 (Бобов дол)              - 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Банско (Банско)                   - 
Пирин 1941 (Разлог) - Пирин (Гоце Делчев)                  - 

                           XV кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)                  - 
Банско (Банско) - Пирин 1941 (Разлог)                      - 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Неврокоп (Гоце Делчев)           - 

                           XVI кръг

Септември (Симитли) - Неврокоп (Гоце Делчев)               - 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Пирин 1941 (Разлог)              - 
Банско (Банско) - Пирин (Гоце Делчев)                      - 

                           XVII кръг

Банско (Банско) - Септември (Симитли)                      - 
Пирин (Гоце Делчев) - Миньор 2014 (Бобов дол)              - 
Пирин 1941 (Разлог) - Неврокоп (Гоце Делчев)               - 

                           XVIII кръг

Септември (Симитли) - Пирин 1941 (Разлог)                  - 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин (Гоце Делчев)               - 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Банско (Банско)                  - 

                           XIX кръг

Миньор 2014 (Бобов дол) - Септември (Симитли)              - 
Банско (Банско) - Неврокоп (Гоце Делчев)                   - 
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог)                  - 

                           XX кръг

Септември (Симитли) - Пирин (Гоце Делчев)                  - 
Пирин 1941 (Разлог) - Банско (Банско)                      - 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Миньор 2014 (Бобов дол)           - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Пирин (Гоце Делчев) XXX 2:0 2:2 1:0 8:0 --- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 2. Пирин 1941 (Разлог) 5:1 XXX 2:1 4:2 5:3 --- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 3. Септември (Симитли) 0:2 1:2 XXX 2:0 4:0 --- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 4. Неврокоп (Гоце Делчев) 0:9 4:0 1:1 XXX 3:0 --- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 5. Банско (Банско) 1:12 0:8 1:5 2:0 XXX --- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 6. Миньор 2014 (Бобов дол) --- --- --- --- --- XXX -:- -:- -:- -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре