Юноши младша възраст (род.2000-01):
Пловдив - Междуобластна група 2016/17


Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак-С 94 (Пловдив)             10    9   1   0   38:5    28    
-------------------------------------------------------------------
 2. Родопа Смолян (Смолян)             10    9   0   1   30:3    27    
 3. Труд (Труд)                        10    8   1   1   29:4    25    
 4. Марица (Пловдив)                   10    7   0   3   39:9    21    
 5. Вихър (Строево)                    10    6   0   4   22:26   18    
 6. Раковски 2011 (Раковски)           10    5   0   5   18:23   15    
 7. Атлетик (Куклен)                   10    3   0   7   12:25    9    
 8. Борислав 2009 (Първомай)           10    2   2   6   11:24    8    
 9. Тракия 06 (Стамболийски)           10    2   1   7   10:24    7    
10. Гигант (Съединение)                10    1   1   8    7:37    4    
11. Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)       10    0   0  10    6:42    0    
--. Брестовица (Брестовица)             1    0   0   1    1:18    - [*]

Бележки
  - Брестовица (Брестовица) се отказва от участие след I кръг. Резултатите му са анулирани.

                           I кръг

8 септември 2016, четвъртък, 11:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)           1:0 
8 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Труд (Труд)                    0:6 
9 септември 2016, петък, 17:00 ч:
Гигант (Съединение) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)        3:0 сл. 
11 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Брестовица (Брестовица)               18:1  /анулиран/ 
Борислав 2009 (Първомай) - Вихър (Строево)                0:3 
14 септември 2016, сряда, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Тракия 06 (Стамболийски)               3:0 

                           II кръг

15 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Труд (Труд) - Борислав 2009 (Първомай)                    5:0 
16 септември 2016, петък, 17:00 ч:
Гигант (Съединение) - Марица (Пловдив)                    0:11 
17 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) - Вихър (Строево)    2:5 
Брестовица (Брестовица) - Атлетик (Куклен)                анулиран 
18 септември 2016, неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Раковски 2011 (Раковски)         3:0 сл. 
22 септември 2016, четвъртък, 10:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Спартак-С 94 (Пловдив)         0:2 

                           III кръг

22 септември 2016, четвъртък, 10:30 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Брестовица (Брестовица)          анулиран 
Вихър (Строево) - Труд (Труд)                             1:4 
22 септември 2016, четвъртък, 12:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Родопа Смолян (Смолян)         1:4 
22 септември 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение)                    4:0 
24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Тракия 06 (Стамболийски)       2:1 
25 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград)   3:0 сл. 

                           IV кръг

29 септември 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) - Труд (Труд)        0:3 сл. 
30 септември 2016, петък, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) - Спартак-С 94 (Пловдив)              1:6 
1 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Брестовица (Брестовица) - Раковски 2011 (Раковски)        анулиран 
1 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Вихър (Строево)                  7:0 
2 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Борислав 2009 (Първомай)       1:1 
Марица (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                       7:2 

                           V кръг

6 октомври 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Труд (Труд) - Родопа Смолян (Смолян)                      отложен 
6 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Марица (Пловдив)                 4:2 
8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград)   3:0 сл. 
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)            3:0 сл. 
Вихър (Строево) - Тракия 06 (Стамболийски)                1:0 
9 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Брестовица (Брестовица)        анулиран 
26 ноември 2016, събота, 12:00 ч:
Труд (Труд) - Родопа Смолян (Смолян)                      0:1 

                           VI кръг

13 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Труд (Труд)                    0:4 
15 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Брестовица (Брестовица) - Вихър (Строево)                 анулиран 
Марица (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)               5:0 
Атлетик (Куклен) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 отложен 
15 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Родопа Смолян (Смолян)     1:5 
16 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)            1:1 
27 ноември 2016, неделя, 12:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 0:3 сл. 

                           VII кръг

20 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)     9:0 сл. 
Труд (Труд) - Брестовица (Брестовица)                     анулиран 
21 октомври 2016, петък, 13:00 ч:
Вихър (Строево) - Гигант (Съединение)                     4:0 
22 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Атлетик (Куклен)               3:0 сл. 
22 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Тракия 06 (Стамболийски)         3:0 сл. * 
* - гостите предварително съобщават, че няма да се явят.
23 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Марица (Пловдив)               1:2 

                           VIII кръг

27 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) - Труд (Труд)                         1:2 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)         3:0 
29 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Тракия 06 (Стамболийски)   3:5 
Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)               0:3 сл. * 
* - първоначално 2:1, в последствие на Атлетик е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
29 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
Брестовица (Брестовица) - Родопа Смолян (Смолян)          анулиран 
30 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Вихър (Строево)                        5:0 

                           IX кръг

3 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Труд (Труд) - Марица (Пловдив)                            1:0 
5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Спартак-С 94 (Пловдив)         1:3 
Вихър (Строево) - Атлетик (Куклен)                        3:0 сл. 
5 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Гигант (Съединение)              3:0 сл. * 
* - гостите предварително заявяват, че няма да се явят.
6 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)   3:0 
Тракия 06 (Стамболийски) - Брестовица (Брестовица)        анулиран 

                           X кръг

10 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Вихър (Строево)                  6:0 
12 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Брестовица (Брестовица)    анулиран 
Гигант (Съединение) - Тракия 06 (Стамболийски)            1:3 
Раковски 2011 (Раковски) - Борислав 2009 (Първомай)       5:0 
14 ноември 2016, понеделник, 12:00 ч:
Марица (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                 0:1 
14 ноември 2016, понеделник, 14:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Труд (Труд)                            0:3 

                           XI кръг

17 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Труд (Труд) - Спартак-С 94 (Пловдив)                      1:1 
19 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Вихър (Строево) - Раковски 2011 (Раковски)                5:2 
Брестовица (Брестовица) - Гигант (Съединение)             анулиран 
19 ноември 2016, събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Атлетик (Куклен)                 3:0 сл. * 
* - гостите предварително заявяват, че няма да се явят.
20 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)   3:0 сл. 
20 ноември 2016, неделя, 13:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Марица (Пловдив)               0:4 

                           V кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 12:00 ч:
Труд (Труд) - Родопа Смолян (Смолян)                      0:1 

                           VI кръг - отложен мач

27 ноември 2016, неделя, 12:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 0:3 сл. 

                           XII кръг

пролет 2017:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Гигант (Съединение)         - 
Брестовица (Брестовица) - Марица (Пловдив)                 - 
Тракия 06 (Стамболийски) - Атлетик (Куклен)                - 
Родопа Смолян (Смолян) - Спартак-С 94 (Пловдив)            - 
Труд (Труд) - Раковски 2011 (Раковски)                     - 
Вихър (Строево) - Борислав 2009 (Първомай)                 - 

                           XIII кръг

Вихър (Строево) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград)     - 
Борислав 2009 (Първомай) - Труд (Труд)                     - 
Раковски 2011 (Раковски) - Родопа Смолян (Смолян)          - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)          - 
Атлетик (Куклен) - Брестовица (Брестовица)                 - 
Марица (Пловдив) - Гигант (Съединение)                     - 

                           XIV кръг

Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) - Марица (Пловдив)    - 
Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен)                     - 
Брестовица (Брестовица) - Спартак-С 94 (Пловдив)           - 
Тракия 06 (Стамболийски) - Раковски 2011 (Раковски)        - 
Родопа Смолян (Смолян) - Борислав 2009 (Първомай)          - 
Труд (Труд) - Вихър (Строево)                              - 

                           XV кръг

Труд (Труд) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград)         - 
Вихър (Строево) - Родопа Смолян (Смолян)                   - 
Борислав 2009 (Първомай) - Тракия 06 (Стамболийски)        - 
Раковски 2011 (Раковски) - Брестовица (Брестовица)         - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Гигант (Съединение)               - 
Атлетик (Куклен) - Марица (Пловдив)                        - 

                           XVI кръг

Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) - Атлетик (Куклен)    - 
Марица (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  - 
Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски)             - 
Брестовица (Брестовица) - Борислав 2009 (Първомай)         - 
Тракия 06 (Стамболийски) - Вихър (Строево)                 - 
Родопа Смолян (Смолян) - Труд (Труд)                       - 

                           XVII кръг

Родопа Смолян (Смолян) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)      - 
Труд (Труд) - Тракия 06 (Стамболийски)                     - 
Вихър (Строево) - Брестовица (Брестовица)                  - 
Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение)             - 
Раковски 2011 (Раковски) - Марица (Пловдив)                - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                  - 

                           XVIII кръг

Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Спартак-С 94 (Пловдив)      - 
Атлетик (Куклен) - Раковски 2011 (Раковски)                - 
Марица (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)                - 
Гигант (Съединение) - Вихър (Строево)                      - 
Брестовица (Брестовица) - Труд (Труд)                      - 
Тракия 06 (Стамболийски) - Родопа Смолян (Смолян)          - 

                           XIX кръг

Тракия 06 (Стамболийски) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)    - 
Родопа Смолян (Смолян) - Брестовица (Брестовица)           - 
Труд (Труд) - Гигант (Съединение)                          - 
Вихър (Строево) - Марица (Пловдив)                         - 
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)                - 
Раковски 2011 (Раковски) - Спартак-С 94 (Пловдив)          - 

                           XX кръг

Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Раковски 2011 (Раковски)    - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)          - 
Атлетик (Куклен) - Вихър (Строево)                         - 
Марица (Пловдив) - Труд (Труд)                             - 
Гигант (Съединение) - Родопа Смолян (Смолян)               - 
Брестовица (Брестовица) - Тракия 06 (Стамболийски)         - 

                           XXI кръг

Брестовица (Брестовица) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)     - 
Тракия 06 (Стамболийски) - Гигант (Съединение)             - 
Родопа Смолян (Смолян) - Марица (Пловдив)                  - 
Труд (Труд) - Атлетик (Куклен)                             - 
Вихър (Строево) - Спартак-С 94 (Пловдив)                   - 
Борислав 2009 (Първомай) - Раковски 2011 (Раковски)        - 

                           XXII кръг

Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Борислав 2009 (Първомай)    - 
Раковски 2011 (Раковски) - Вихър (Строево)                 - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Труд (Труд)                       - 
Атлетик (Куклен) - Родопа Смолян (Смолян)                  - 
Марица (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)                - 
Гигант (Съединение) - Брестовица (Брестовица)              - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спартак-С 94 (Пловдив) XXX 1:0 -:- 4:2 6:0 3:0 -:- -:- -:- -:- 9:0* --- 2. Родопа Смолян (Смолян) -:- XXX -:- -:- 7:0 3:0* 3:0* -:- 3:0* 3:0* -:- -:- 3. Труд (Труд) 1:1 0:1 XXX 1:0 -:- -:- -:- 5:0 -:- -:- -:- --- 4. Марица (Пловдив) -:- 0:1 -:- XXX 5:0 5:0 7:2 -:- -:- -:- 3:0*(18:1) 5. Вихър (Строево) -:- -:- 1:4 -:- XXX 5:2 3:0* -:- 1:0 4:0 -:- -:- 6. Раковски 2011 (Раковски) -:- -:- 0:6 -:- -:- XXX 3:0* 5:0 2:1 3:0* 3:0 -:- 7. Атлетик (Куклен) 0:3* -:- 0:3 -:- -:- -:- XXX 0:3* 3:0 4:0 3:0* -:- 8. Борислав 2009 (Първомай) 1:3 1:4 -:- 1:2 0:3 -:- -:- XXX -:- -:- 3:0* --- 9. Тракия 06 (Стамболийски) 0:2 -:- 0:4 0:4 -:- -:- -:- 1:1 XXX -:- -:- --- 10. Гигант (Съединение) 1:6 -:- 1:2 0:11 -:- -:- -:- 1:1 1:3 XXX 3:0* -:- 11. Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) -:- 1:5 0:3* -:- 2:5 -:- -:- -:- 3:5 -:- XXX --- 12. Брестовица (Брестовица) -:- --- -:- -:- --- --- --- -:- -:- --- -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Хасково (Хасково)                  11    9   1   1   47:8    28
-------------------------------------------------------------------
 2. Асеновец 2005 (Асеновград)         10    9   0   1   54:4    27
 3. Локомотив 1926 (Пловдив)           10    8   0   2   59:6    24
 4. Сокол (Марково)                     9    7   2   0   40:4    23
 5. Брестник 1948 (Пловдив)            11    6   1   4   28:18   19
 6. Левски (Карлово)                   11    6   0   5   31:19   18
 7. Юнайтед (Пловдив)                  11    5   0   6   18:19   15
 8. Кричим (Кричим)                    11    4   1   6   18:35   13
 9. Вихър (Белозем)                    11    2   2   7   14:48    8
10. Евроколеж (Пловдив)                11    1   2   8   11:40    5
11. Реал (Пловдив)                     11    1   1   9   12:36    4
12. Хисаря 2013 (Хисаря)               11    1   0  10   16:111   3

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Реал (Пловдив) - Хасково (Хасково)                        0:4 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Вихър (Белозем)               13:0 
Хисаря 2013 (Хисаря) - Юнайтед (Пловдив)                  1:7 
Сокол (Марково) - Брестник 1948 (Пловдив)                 1:1 
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)             1:0 
11 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Кричим (Кричим)                     0:4 

                           II кръг

16 септември 2016, петък, 17:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Сокол (Марково)                       0:4 
17 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Реал (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 0:3 сл. 
17 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Вихър (Белозем) - Хисаря 2013 (Хисаря)                    5:3 
17 септември 2016, събота, 11:00 ч:
Хасково (Хасково) - Кричим (Кричим)                       3:0 сл. 
17 септември 2016, събота, 12:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски (Карлово)                отложен 
18 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)          отложен 
25 октомври 2016, вторник, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)          5:0 
16 ноември 2016, сряда, 15:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски (Карлово)                2:1 

                           III кръг

21 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Юнайтед (Пловдив)                      2:0 
24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Хисаря 2013 (Хисаря) - Реал (Пловдив)                     5:6 
в Белозем:
Сокол (Марково) - Вихър (Белозем)                         5:0 
24 септември 2016, събота, 11:00 ч:
в Хасково:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Хасково (Хасково)              1:2 
25 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)             3:2 
Кричим (Кричим) - Асеновец 2005 (Асеновград)              отложен 
27 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Кричим (Кричим) - Асеновец 2005 (Асеновград)              1:3 

                           IV кръг

30 септември 2016, петък, 16:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                   5:0 
1 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Кричим (Кричим)                 4:2 
1 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Вихър (Белозем) - Левски (Карлово)                        1:7 
1 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Хасково (Хасково) - Асеновец 2005 (Асеновград)            1:2 
1 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
Реал (Пловдив) - Сокол (Марково)                          0:3 сл. 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Хисаря 2013 (Хисаря)          19:0 

                           V кръг

5 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Реал (Пловдив)                         отложен 
8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Локомотив 1926 (Пловдив)                отложен 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Брестник 1948 (Пловдив)      5:0 
9 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Вихър (Белозем)                     2:2 
Кричим (Кричим) - Юнайтед (Пловдив)                       1:3 
11 октомври 2016, вторник, 16:30 ч:
Хисаря 2013 (Хисаря) - Хасково (Хасково)                  1:15 
26 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Левски (Карлово) - Реал (Пловдив)                         2:1 

                           VI кръг

14 октомври 2016, петък, 11:00 ч:
Хасково (Хасково) - Брестник 1948 (Пловдив)               3:0 
14 октомври 2016, петък, 12:15 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (Карлово)               5:0 
14 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)            0:4 
15 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Вихър (Белозем) - Кричим (Кричим)                         1:1 
16 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Хисаря 2013 (Хисаря) - Сокол (Марково)                    0:8 
16 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Реал (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                      1:1 

                           VII кръг

21 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Сокол (Марково) - Хасково (Хасково)                       2:2 
в Баня:
Левски (Карлово) - Хисаря 2013 (Хисаря)                  13:0 
22 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив)               1:0 
23 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Вихър (Белозем)              7:0 
23 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)            1:6 
Кричим (Кричим) - Реал (Пловдив)                          3:2 

                           II кръг - отложен мач

25 октомври 2016, вторник, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)          5:0 

                           VIII кръг

28 октомври 2016, петък, 16:30 ч:
Хасково (Хасково) - Юнайтед (Пловдив)                     4:0 
29 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Вихър (Белозем) - Брестник 1948 (Пловдив)                 0:3 сл. * 
* - първоначално 1:0, в последствие на Вихър е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
Реал (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)               отложен 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Кричим (Кричим)                7:1 
Хисаря 2013 (Хисаря) - Евроколеж (Пловдив)                4:3 
Сокол (Марково) - Левски (Карлово)                        отложен 
2 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Реал (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)               0:7 
23 ноември 2016, сряда, 14:30 ч:
Сокол (Марково) - Левски (Карлово)                        3:0 

                           IX кръг

2 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
в Дъбене:
Левски (Карлово) - Хасково (Хасково)                      2:6 
3 ноември 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Вихър (Белозем)                       2:1 
5 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Сокол (Марково)                     1:4 
5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив)     2:1 
Брестник 1948 (Пловдив) - Реал (Пловдив)                  3:0 сл. * 
* - гостите предварително заявяват, че няма да се явят.
6 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Кричим (Кричим) - Хисаря 2013 (Хисаря)                    4:2 

                           X кръг

9 ноември 2016, сряда, 15:00 ч:
в Дъбене:
Левски (Карлово) - Евроколеж (Пловдив)                    3:0 
12 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)        3:0 
Хисаря 2013 (Хисаря) - Асеновец 2005 (Асеновград)         0:19 
Сокол (Марково) - Кричим (Кричим)                        10:0 
12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Хасково (Хасково) - Вихър (Белозем)                       3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
14 ноември 2016, понеделник, 14:30 ч:
Реал (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив)                        0:1 

                           II кръг - отложен мач

16 ноември 2016, сряда, 15:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски (Карлово)                2:1 

                           XI кръг

17 ноември 2016, четвъртък, 15:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Хасково (Хасково)                   0:4 
18 ноември 2016, петък, 14:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)              0:1 
19 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Вихър (Белозем) - Реал (Пловдив)                          4:2 
19 ноември 2016, събота, 12:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Хисаря 2013 (Хисаря)           12:0 
20 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Кричим (Кричим) - Левски (Карлово)                        1:0 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково)              отложен 

                           VIII кръг - отложен мач

23 ноември 2016, сряда, 14:30 ч:
Сокол (Марково) - Левски (Карлово)                        3:0 

                           V кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Левски (Карлово) - Реал (Пловдив)                         2:1 

                           III кръг - отложен мач

27 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Кричим (Кричим) - Асеновец 2005 (Асеновград)              1:3 

                           XII кръг

пролет 2017:
Хасково (Хасково) - Реал (Пловдив)                         - 
Вихър (Белозем) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 - 
Юнайтед (Пловдив) - Хисаря 2013 (Хисаря)                   - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Сокол (Марково)                  - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)              - 
Кричим (Кричим) - Евроколеж (Пловдив)                      - 

                           XIII кръг

Кричим (Кричим) - Хасково (Хасково)                        - 
Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
Левски (Карлово) - Брестник 1948 (Пловдив)                 - 
Сокол (Марково) - Юнайтед (Пловдив)                        - 
Хисаря 2013 (Хисаря) - Вихър (Белозем)                     - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Реал (Пловдив)                  - 

                           XIV кръг

Хасково (Хасково) - Локомотив 1926 (Пловдив)               - 
Реал (Пловдив) - Хисаря 2013 (Хисаря)                      - 
Вихър (Белозем) - Сокол (Марково)                          - 
Юнайтед (Пловдив) - Левски (Карлово)                       - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)              - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Кричим (Кричим)               - 

                           XV кръг

Асеновец 2005 (Асеновград) - Хасково (Хасково)             - 
Кричим (Кричим) - Брестник 1948 (Пловдив)                  - 
Евроколеж (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив)                    - 
Левски (Карлово) - Вихър (Белозем)                         - 
Сокол (Марково) - Реал (Пловдив)                           - 
Хисаря 2013 (Хисаря) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 

                           XVI кръг

Хасково (Хасково) - Хисаря 2013 (Хисаря)                   - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Сокол (Марково)                 - 
Реал (Пловдив) - Левски (Карлово)                          - 
Вихър (Белозем) - Евроколеж (Пловдив)                      - 
Юнайтед (Пловдив) - Кричим (Кричим)                        - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)       - 

                           XVII кръг

Брестник 1948 (Пловдив) - Хасково (Хасково)                - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Юнайтед (Пловдив)             - 
Кричим (Кричим) - Вихър (Белозем)                          - 
Евроколеж (Пловдив) - Реал (Пловдив)                       - 
Левски (Карлово) - Локомотив 1926 (Пловдив)                - 
Сокол (Марково) - Хисаря 2013 (Хисаря)                     - 

                           XVIII кръг

Хасково (Хасково) - Сокол (Марково)                        - 
Хисаря 2013 (Хисаря) - Левски (Карлово)                    - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)             - 
Реал (Пловдив) - Кричим (Кричим)                           - 
Вихър (Белозем) - Асеновец 2005 (Асеновград)               - 
Юнайтед (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)                - 

                           XIX кръг

Юнайтед (Пловдив) - Хасково (Хасково)                      - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Вихър (Белозем)                  - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Реал (Пловдив)                - 
Кричим (Кричим) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 - 
Евроколеж (Пловдив) - Хисаря 2013 (Хисаря)                 - 
Левски (Карлово) - Сокол (Марково)                         - 

                           XX кръг

Хасково (Хасково) - Левски (Карлово)                       - 
Сокол (Марково) - Евроколеж (Пловдив)                      - 
Хисаря 2013 (Хисаря) - Кричим (Кричим)                     - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
Реал (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)                   - 
Вихър (Белозем) - Юнайтед (Пловдив)                        - 

                           XXI кръг

Вихър (Белозем) - Хасково (Хасково)                        - 
Юнайтед (Пловдив) - Реал (Пловдив)                         - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Хисаря 2013 (Хисаря)          - 
Кричим (Кричим) - Сокол (Марково)                          - 
Евроколеж (Пловдив) - Левски (Карлово)                     - 

                           XXII кръг

Хасково (Хасково) - Евроколеж (Пловдив)                    - 
Левски (Карлово) - Кричим (Кричим)                         - 
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)               - 
Хисаря 2013 (Хисаря) - Брестник 1948 (Пловдив)             - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив)               - 
Реал (Пловдив) - Вихър (Белозем)                           - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Хасково (Хасково) XXX 1:2 -:- -:- 3:0 -:- 4:0 3:0* 3:0* -:- -:- -:- 2. Асеновец 2005 (Асеновград) -:- XXX 2:1 -:- 5:0 -:- -:- -:- 7:0 5:0 -:- -:- 3. Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 -:- XXX -:- 3:0 5:0 -:- 7:1 13:0 -:- -:- 19:0 4. Сокол (Марково) 2:2 -:- -:- XXX 1:1 3:0 -:- 10:0 5:0 -:- -:- -:- 5. Брестник 1948 (Пловдив) -:- -:- -:- -:- XXX 2:1 1:0 4:2 -:- -:- 3:0*12:0 6. Левски (Карлово) 2:6 1:0 -:- -:- -:- XXX 2:0 -:- -:- 3:0 2:1 13:0 7. Юнайтед (Пловдив) -:- 0:4 0:1 0:4 -:- -:- XXX -:- 2:1 5:0 -:- -:- 8. Кричим (Кричим) -:- 1:3 -:- -:- -:- 1:0 1:3 XXX -:- -:- 3:2 4:2 9. Вихър (Белозем) -:- -:- -:- -:- 0:3* 1:7 -:- 1:1 XXX -:- 4:2 5:3 10. Евроколеж (Пловдив) 0:4 -:- 1:6 1:4 3:2 -:- -:- 0:4 2:2 XXX -:- -:- 11. Реал (Пловдив) 0:4 0:7 0:3* 0:3* -:- -:- 0:1 -:- -:- 1:1 XXX -:- 12. Хисаря 2013 (Хисаря) 1:15 0:19 -:- 0:8 -:- -:- 1:7 -:- -:- 4:3 5:6 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре