Юноши младша възраст (род.2007-08):
« Пловдив - Междуобластна група 2023/24
| Таблица с резултати |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
Актуални мачове:
27 март 2024 г., сряда, 13:00 ч / XV кръг:
Юнайтед (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:6
30 март 2024 г., събота, 13:00 ч / XV кръг:
Спартак 1947 II (Пловдив) - Крумовград (Крумовград) -
31 март 2024 г., неделя, 10:00 ч / XV кръг:
Атлетик (Куклен) - Траките 2007 (Скутаре) -
31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч / XV кръг:
Левски (Карлово) - Спартак 1947 (Пловдив) -
31 март 2024 г., неделя, 12:00 ч / XV кръг:
Марица 1921 (Пловдив) - ФК Вихър 1965 (Златоград) -
31 март 2024 г., неделя, 12:30 ч / XV кръг:
Сокол (Марково) - ФК Рудозем (Рудозем) -
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Асеновец 2005 (Асеновград) играе домакинските си мачове на ст."Шипка" в Асеновград освен ако не е посочено друго.
- Крумовград (Крумовград) играе домакинските си мачове в Крумовград освен ако не е посочено друго.
- Марица 1921 (Пловдив) играе домакинските си мачове в Костиево освен ако не е посочено друго.
- Отборите на Спартак 1947 (Пловдив) играят домакинските си мачове на ст."Тодор Диев" в Пловдив освен ако не е посочено друго.
- Юнайтед (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Пловдив" в Пловдив освен ако не е посочено друго.
I кръг
9 септември 2023 г., събота, 10:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:12
9 септември 2023 г., събота, 12:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Крумовград (Крумовград) 4:4
10 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч:
в Маноле:
Марица 1921 (Пловдив) - Левски (Карлово) 5:0
10 септември 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - ФК Рудозем (Рудозем) 3:3
12 септември 2023 г., вторник, 13:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - ФК Вихър 1965 (Златоград) 3:0 сл. *
* - първоначално 2:5, в последствие на ФК Вихър 1965 е присъдена служебна
загуба заради нередовен играч.
13 септември 2023 г., сряда, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Спартак 1947 II (Пловдив) 3:2
II кръг
15 септември 2023 г., петък, 15:00 ч:
Спартак 1947 II (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 0:2
16 септември 2023 г., събота, 10:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Асеновец 2005 (Асеновград) отложен
16 септември 2023 г., събота, 12:00 ч:
ФК Рудозем (Рудозем) - Юнайтед (Пловдив) отложен
16 септември 2023 г., събота, 13:00 ч:
Крумовград (Крумовград) - Левски (Карлово) 1:1
17 септември 2023 г., неделя, 12:00 ч:
ФК Вихър 1965 (Златоград) - Атлетик (Куклен) 9:0
18 септември 2023 г., понеделник, 14:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Сокол (Марково) 8:0
1 ноември 2023 г., сряда, 12:00 ч:
ФК Рудозем (Рудозем) - Юнайтед (Пловдив) 8:3
25 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч:
в Асеновград, ст."Шипка":
Траките 2007 (Скутаре) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
III кръг
20 септември 2023 г., сряда, 14:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) 0:3
22 септември 2023 г., петък, 12:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Крумовград (Крумовград) 9:1
23 септември 2023 г., събота, 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:6
23 септември 2023 г., събота, 12:00 ч:
Атлетик (Куклен) - ФК Рудозем (Рудозем) 3:9
24 септември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Левски (Карлово) - Спартак 1947 II (Пловдив) 2:1
24 септември 2023 г., неделя, 12:00 ч:
Сокол (Марково) - ФК Вихър 1965 (Златоград) 7:0
IV кръг
27 септември 2023 г., сряда, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Юнайтед (Пловдив) 5:1
29 септември 2023 г., петък, 17:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Левски (Карлово) 1:4
30 септември 2023 г., събота, 12:00 ч:
ФК Рудозем (Рудозем) - Сокол (Марково) 1:3
1 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч:
Крумовград (Крумовград) - Спартак 1947 II (Пловдив) 4:4
ФК Вихър 1965 (Златоград) - Марица 1921 (Пловдив) 2:7
2 октомври 2023 г., понеделник, 16:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Атлетик (Куклен) 0:2
V кръг
4 октомври 2023 г., сряда, 14:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Крумовград (Крумовград) 2:1
7 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3 сл. *
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Спартак 1947 II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
7 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - ФК Рудозем (Рудозем) 3:2
8 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч:
Сокол (Марково) - Траките 2007 (Скутаре) отложен
8 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Левски (Карлово) - ФК Вихър 1965 (Златоград) 3:0
VI кръг
12 октомври 2023 г., четвъртък, 14:00 ч:
ФК Рудозем (Рудозем) - Левски (Карлово) 1:1
Юнайтед (Пловдив) - Атлетик (Куклен) 5:2
13 октомври 2023 г., петък, 13:00 ч:
Крумовград (Крумовград) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:5
14 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково) 1:5
14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Марица 1921 (Пловдив) 0:4
15 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч:
ФК Вихър 1965 (Златоград) - Спартак 1947 II (Пловдив) 4:1
VII кръг
20 октомври 2023 г., петък, 14:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - ФК Вихър 1965 (Златоград) 7:0
21 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч:
Спартак 1947 II (Пловдив) - ФК Рудозем (Рудозем) 1:3
22 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч:
Сокол (Марково) - Юнайтед (Пловдив) 5:0
Марица 1921 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
Левски (Карлово) - Траките 2007 (Скутаре) 5:1
22 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Крумовград (Крумовград) 3:5
VIII кръг
25 октомври 2023 г., сряда, 14:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово) 4:1
Юнайтед (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 1:3
28 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Спартак 1947 II (Пловдив) 2:3
28 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч:
ФК Рудозем (Рудозем) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:5
30 октомври 2023 г., понеделник, 13:00 ч:
Крумовград (Крумовград) - ФК Вихър 1965 (Златоград) 0:3
30 октомври 2023 г., понеделник, 14:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково) 0:3 сл. *
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
II кръг - отложен мач
1 ноември 2023 г., сряда, 12:00 ч:
ФК Рудозем (Рудозем) - Юнайтед (Пловдив) 8:3
IX кръг
4 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч:
ФК Вихър 1965 (Златоград) - ФК Рудозем (Рудозем) отложен
4 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Спартак 1947 II (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) отложен
5 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Атлетик (Куклен) 3:0 сл. *
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Левски (Карлово) - Юнайтед (Пловдив) 6:2
5 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Сокол (Марково) - Крумовград (Крумовград) 9:3
6 ноември 2023 г., понеделник, 10:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) 3:0 сл.
2 декември 2023 г., събота, 11:30 ч:
Спартак 1947 II (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 4:0
X кръг
8 ноември 2023 г., сряда, 14:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Спартак 1947 II (Пловдив) 2:1
11 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:5
11 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч:
Крумовград (Крумовград) - ФК Рудозем (Рудозем) 4:4
Траките 2007 (Скутаре) - ФК Вихър 1965 (Златоград) 4:1
12 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч:
Сокол (Марково) - Марица 1921 (Пловдив) 0:2
12 ноември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Левски (Карлово) 0:4
XI кръг
16 ноември 2023 г., четвъртък, 14:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 1:0
18 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч:
ФК Рудозем (Рудозем) - Траките 2007 (Скутаре) 3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
18 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Спартак 1947 II (Пловдив) - Атлетик (Куклен) 8:0
19 ноември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Левски (Карлово) - Сокол (Марково) 2:2
19 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Крумовград (Крумовград) 5:0
ФК Вихър 1965 (Златоград) - Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
II кръг - преигран мач
25 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч:
в Асеновград, ст."Шипка":
Траките 2007 (Скутаре) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
IX кръг - отложен мач
2 декември 2023 г., събота, 11:30 ч:
Спартак 1947 II (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 4:0
XII кръг
7 март 2024 г., четвъртък, 15:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Атлетик (Куклен) 7:0
9 март 2024 г., събота, 11:00 ч:
ФК Рудозем (Рудозем) - Асеновец 2005 (Асеновград) отложен
9 март 2024 г., събота, 12:00 ч:
Крумовград (Крумовград) - Траките 2007 (Скутаре) 5:1
10 март 2024 г., неделя, 10:00 ч:
Спартак 1947 II (Пловдив) - Сокол (Марково) отложен
10 март 2024 г., неделя, 12:00 ч:
ФК Вихър 1965 (Златоград) - Юнайтед (Пловдив) 2:4
10 март 2024 г., неделя, 12:30 ч:
Левски (Карлово) - Марица 1921 (Пловдив) отложен
XIII кръг
13 март 2024 г., сряда, 13:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - ФК Рудозем (Рудозем) 6:0
16 март 2024 г., събота, 11:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Траките 2007 (Скутаре) 5:1
17 март 2024 г., неделя, 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 II (Пловдив) 2:0
17 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Сокол (Марково) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:6
17 март 2024 г., неделя, 12:00 ч:
Левски (Карлово) - Крумовград (Крумовград) 5:2
Атлетик (Куклен) - ФК Вихър 1965 (Златоград) 2:3
XIV кръг
21 март 2024 г., четвъртък, 15:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 2:2
23 март 2024 г., събота, 10:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Юнайтед (Пловдив) 2:10
23 март 2024 г., събота, 11:00 ч:
ФК Рудозем (Рудозем) - Атлетик (Куклен) 3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
23 март 2024 г., събота, 12:00 ч:
Крумовград (Крумовград) - Асеновец 2005 (Асеновград) отложен
ФК Вихър 1965 (Златоград) - Сокол (Марково) 0:2
24 март 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Спартак 1947 II (Пловдив) - Левски (Карлово) 0:3
XV кръг
27 март 2024 г., сряда, 13:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:6
30 март 2024 г., събота, 13:00 ч:
Спартак 1947 II (Пловдив) - Крумовград (Крумовград) -
31 март 2024 г., неделя, 10:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Траките 2007 (Скутаре) -
31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Левски (Карлово) - Спартак 1947 (Пловдив) -
31 март 2024 г., неделя, 12:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - ФК Вихър 1965 (Златоград) -
31 март 2024 г., неделя, 12:30 ч:
Сокол (Марково) - ФК Рудозем (Рудозем) -
XVI кръг
4 април 2024 г., четвъртък, 16:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Спартак 1947 II (Пловдив) -
6 април 2024 г., събота, 10:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Сокол (Марково) -
6 април 2024 г., събота, 12:00 ч:
Крумовград (Крумовград) - Юнайтед (Пловдив) -
ФК Рудозем (Рудозем) - Марица 1921 (Пловдив) -
7 април 2024 г., неделя, 10:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Атлетик (Куклен) -
7 април 2024 г., неделя, 12:00 ч:
ФК Вихър 1965 (Златоград) - Левски (Карлово) -
XVII кръг
11 април 2024 г., четвъртък, 14:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Крумовград (Крумовград) -
13 април 2024 г., събота, 10:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Юнайтед (Пловдив) -
13 април 2024 г., събота, 12:00 ч:
Спартак 1947 II (Пловдив) - ФК Вихър 1965 (Златоград) -
14 април 2024 г., неделя, 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) -
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград) -
14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч:
Левски (Карлово) - ФК Рудозем (Рудозем) -
XVIII кръг
17 април 2024 г., сряда, 13:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Сокол (Марково) -
20 април 2024 г., събота, 10:30 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Левски (Карлово) -
20 април 2024 г., събота, 12:00 ч:
Крумовград (Крумовград) - Атлетик (Куклен) -
20 април 2024 г., събота, 14:00 ч:
ФК Рудозем (Рудозем) - Спартак 1947 II (Пловдив) -
21 април 2024 г., неделя, 10:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив) -
21 април 2024 г., неделя, 12:00 ч:
ФК Вихър 1965 (Златоград) - Спартак 1947 (Пловдив) -
XIX кръг
25 април 2024 г., четвъртък, 14:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - ФК Рудозем (Рудозем) -
27 април 2024 г., събота, 10:00 ч:
Спартак 1947 II (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) -
28 април 2024 г., неделя, 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) -
Сокол (Марково) - Атлетик (Куклен) -
28 април 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград) -
28 април 2024 г., неделя, 12:00 ч:
ФК Вихър 1965 (Златоград) - Крумовград (Крумовград) -
XX кръг
1 май 2024 г., сряда, 10:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 II (Пловдив) -
Траките 2007 (Скутаре) - Спартак 1947 (Пловдив) -
1 май 2024 г., сряда, 14:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Марица 1921 (Пловдив) -
Юнайтед (Пловдив) - Левски (Карлово) -
3 май 2024 г., петък, 12:00 ч:
Крумовград (Крумовград) - Сокол (Марково) -
ФК Рудозем (Рудозем) - ФК Вихър 1965 (Златоград) -
XXI кръг
9 май 2024 г., четвъртък, 15:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) -
11 май 2024 г., събота, 10:00 ч:
Спартак 1947 II (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) -
11 май 2024 г., събота, 12:00 ч:
ФК Рудозем (Рудозем) - Крумовград (Крумовград) -
12 май 2024 г., неделя, 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Сокол (Марково) -
12 май 2024 г., неделя, 12:00 ч:
ФК Вихър 1965 (Златоград) - Траките 2007 (Скутаре) -
12 май 2024 г., неделя, 13:00 ч:
Левски (Карлово) - Атлетик (Куклен) -
XXII кръг
15 май 2024 г., сряда, 13:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) -
18 май 2024 г., събота, 10:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Спартак 1947 II (Пловдив) -
18 май 2024 г., събота, 12:00 ч:
Крумовград (Крумовград) - Марица 1921 (Пловдив) -
Траките 2007 (Скутаре) - ФК Рудозем (Рудозем) -
19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Сокол (Марково) - Левски (Карлово) -
19 май 2024 г., неделя, 12:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - ФК Вихър 1965 (Златоград) -
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Спартак 1947 (Пловдив) XXX 2:2 1:4 8:0 -:- 1:0 -:- 7:0 -:- -:- 3:0* 7:0
2. Марица 1921 (Пловдив) 1:6 XXX 5:0 -:- 3:0 -:- 3:2 -:- 2:0 5:0 -:- 3:0*
3. Левски (Карлово) -:- -:- XXX 2:2 -:- 6:2 -:- 3:0 2:1 5:2 5:1 -:-
4. Сокол (Марково) 1:6 0:2 -:- XXX -:- 5:0 -:- 7:0 3:2 9:3 -:- -:-
5. Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5 -:- 4:1 1:5 XXX 5:1 3:3 -:- -:- 9:1 5:1 -:-
6. Юнайтед (Пловдив) -:- 1:3 -:- -:- 1:6 XXX 6:0 3:0* 2:1 2:1 0:3 5:2
7. ФК Рудозем (Рудозем) 0:5 -:- 1:1 1:3 -:- 8:3 XXX -:- -:- -:- 3:0* 3:0*
8. ФК Вихър 1965 (Златоград) -:- 2:7 -:- 0:2 2:2 2:4 -:- XXX 4:1 -:- -:- 9:0
9. Спартак 1947 II (Пловдив) 0:1 0:2 0:3 -:- 4:0 -:- 1:3 -:- XXX -:- -:- 8:0
10. Крумовград (Крумовград) 0:5 -:- 1:1 -:- -:- -:- 4:4 0:3 4:4 XXX 5:1 -:-
11. Траките 2007 (Скутаре) -:- 0:4 -:- -:- 0:4 2:10 -:- 4:1 2:3 4:4 XXX 0:2
12. Атлетик (Куклен) 1:12 -:- 0:4 0:3* 0:3* -:- 3:9 2:3 -:- 3:5 -:- XXX
--------------------------------------------------------------------------------------------------
нагоре