Юноши младша възраст (род.2007-08):
« Русе - Междуобластна група 2023/24
| Таблица с резултати |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
| 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
Актуални мачове:
30 март 2024 г., събота, 11:30 ч / XI кръг:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Локомотив 2022 (Русе) - *
* - по първоначална програма с домакинство за Локомотив 2022, по взаимна
договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
Дунав 2009 (Сливо поле) - Бенковски (Исперих) -
Филип Тотю 2018 (Две могили) - Лудогорец 1945 (Разград) -
Левски 2000 (Русе) - Бенковски (Бяла) -
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Левски 2000 (Русе) играе домакинските си мачове в Батин освен ако не е посочено друго.
I кръг
30 септември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Локомотив 2022 (Русе) - Черноломец 1919 (Попово) 1:1 (1:0)
30 септември 2023 г., събота, 11:30 ч:
Левски 2000 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:8
Филип Тотю 2018 (Две могили) - Бенковски (Исперих) 2:1
Дунав 2009 (Сливо поле) - Кубрат 2016 (Кубрат) 0:7
Бенковски (Бяла) почива
II кръг
7 октомври 2023 г., събота, 10:30 ч:
Локомотив 2022 (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат) 4:2 *
* - по първоначална програма с домакинство за Кубрат 2016, по взаимна
договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
7 октомври 2023 г., събота, 11:30 ч:
Бенковски (Исперих) - Дунав 2009 (Сливо поле) 6:3
Лудогорец 1945 (Разград) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 4:0 (1:0)
Бенковски (Бяла) - Левски 2000 (Русе) 0:0
Черноломец 1919 (Попово) почива
III кръг
14 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Кубрат 2016 (Кубрат) 4:1
14 октомври 2023 г., събота, 11:30 ч:
Филип Тотю 2018 (Две могили) - Бенковски (Бяла) 3:1 (2:0)
Дунав 2009 (Сливо поле) - Лудогорец 1945 (Разград) 2:10
Локомотив 2022 (Русе) - Бенковски (Исперих) 7:0
Левски 2000 (Русе) почива
IV кръг
21 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч:
Бенковски (Исперих) - Черноломец 1919 (Попово) 3:2
21 октомври 2023 г., събота, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 2022 (Русе) 4:0
Бенковски (Бяла) - Дунав 2009 (Сливо поле) 0:3
Левски 2000 (Русе) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:7
Кубрат 2016 (Кубрат) почива
V кръг
28 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
28 октомври 2023 г., събота, 11:30 ч:
Дунав 2009 (Сливо поле) - Левски 2000 (Русе) 1:1
Локомотив 2022 (Русе) - Бенковски (Бяла) 7:1
Кубрат 2016 (Кубрат) - Бенковски (Исперих) 1:1
Филип Тотю 2018 (Две могили) почива
VI кръг
4 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Черноломец 1919 (Попово) 1:6
4 ноември 2023 г., събота, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Кубрат 2016 (Кубрат) 7:1
Левски 2000 (Русе) - Локомотив 2022 (Русе) 1:5
Филип Тотю 2018 (Две могили) - Дунав 2009 (Сливо поле) 2:1
Бенковски (Исперих) почива
VII кръг
11 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Левски 2000 (Русе) 6:1
11 ноември 2023 г., събота, 11:30 ч:
Локомотив 2022 (Русе) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 1:2
Бенковски (Исперих) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:4
12 ноември 2023 г., неделя, 11:30 ч:
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2016 (Кубрат) 1:1 *
* - по първоначална програма с домакинство за Кубрат 2016, по взаимна
договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
Дунав 2009 (Сливо поле) почива
VIII кръг
18 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Филип Тотю 2018 (Две могили) - Черноломец 1919 (Попово) 3:0 сл.
18 ноември 2023 г., събота, 11:30 ч:
Левски 2000 (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат) 1:1
Дунав 2009 (Сливо поле) - Локомотив 2022 (Русе) 1:4
18 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Бенковски (Исперих) 1:1 (0:1)
Лудогорец 1945 (Разград) почива
IX кръг
25 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Дунав 2009 (Сливо поле) отложен
25 ноември 2023 г., събота, 11:30 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Филип Тотю 2018 (Две могили) отложен
Бенковски (Исперих) - Левски 2000 (Русе) отложен
Лудогорец 1945 (Разград) - Бенковски (Бяла) отложен
16 март 2024 г., събота, 11:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Дунав 2009 (Сливо поле) 0:4
16 март 2024 г., събота, 11:30 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 3:0
Бенковски (Исперих) - Левски 2000 (Русе) 7:0
Лудогорец 1945 (Разград) - Бенковски (Бяла) 5:0
Локомотив 2022 (Русе) почива
IX кръг - отложени мачове
16 март 2024 г., събота, 11:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Дунав 2009 (Сливо поле) 0:4
16 март 2024 г., събота, 11:30 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 3:0
Бенковски (Исперих) - Левски 2000 (Русе) 7:0
Лудогорец 1945 (Разград) - Бенковски (Бяла) 5:0
X кръг
23 март 2024 г., събота, 11:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Локомотив 2022 (Русе) 5:2
23 март 2024 г., събота, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски 2000 (Русе) 3:1
Бенковски (Исперих) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:1
Кубрат 2016 (Кубрат) - Дунав 2009 (Сливо поле) 3:0
Бенковски (Бяла) почива
XI кръг
30 март 2024 г., събота, 11:30 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Локомотив 2022 (Русе) - *
* - по първоначална програма с домакинство за Локомотив 2022, по взаимна
договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
Дунав 2009 (Сливо поле) - Бенковски (Исперих) -
Филип Тотю 2018 (Две могили) - Лудогорец 1945 (Разград) -
Левски 2000 (Русе) - Бенковски (Бяла) -
Черноломец 1919 (Попово) почива
XII кръг
6 април 2024 г., събота, 11:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Черноломец 1919 (Попово) -
6 април 2024 г., събота, 11:30 ч:
Бенковски (Бяла) - Филип Тотю 2018 (Две могили) -
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2009 (Сливо поле) -
Бенковски (Исперих) - Локомотив 2022 (Русе) -
Левски 2000 (Русе) почива
XIII кръг
13 април 2024 г., събота, 11:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Бенковски (Исперих) -
13 април 2024 г., събота, 11:30 ч:
Локомотив 2022 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) -
Дунав 2009 (Сливо поле) - Бенковски (Бяла) -
Филип Тотю 2018 (Две могили) - Левски 2000 (Русе) -
Кубрат 2016 (Кубрат) почива
XIV кръг
20 април 2024 г., събота, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черноломец 1919 (Попово) -
20 април 2024 г., събота, 11:30 ч:
Левски 2000 (Русе) - Дунав 2009 (Сливо поле) -
Бенковски (Бяла) - Локомотив 2022 (Русе) -
Бенковски (Исперих) - Кубрат 2016 (Кубрат) -
Филип Тотю 2018 (Две могили) почива
XV кръг
27 април 2024 г., събота, 11:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Бенковски (Бяла) -
27 април 2024 г., събота, 11:30 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Лудогорец 1945 (Разград) -
Локомотив 2022 (Русе) - Левски 2000 (Русе) -
Дунав 2009 (Сливо поле) - Филип Тотю 2018 (Две могили) -
Бенковски (Исперих) почива
XVI кръг
11 май 2024 г., събота, 11:00 ч:
Левски 2000 (Русе) - Черноломец 1919 (Попово) -
11 май 2024 г., събота, 11:30 ч:
Филип Тотю 2018 (Две могили) - Локомотив 2022 (Русе) -
Кубрат 2016 (Кубрат) - Бенковски (Бяла) - *
* - по първоначална програма с домакинство за Бенковски, по взаимна
договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
Лудогорец 1945 (Разград) - Бенковски (Исперих) -
Дунав 2009 (Сливо поле) почива
XVII кръг
18 май 2024 г., събота, 11:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Филип Тотю 2018 (Две могили) -
18 май 2024 г., събота, 11:30 ч:
Бенковски (Исперих) - Бенковски (Бяла) -
Кубрат 2016 (Кубрат) - Левски 2000 (Русе) -
Локомотив 2022 (Русе) - Дунав 2009 (Сливо поле) -
Лудогорец 1945 (Разград) почива
XVIII кръг
25 май 2024 г., събота, 11:00 ч:
Дунав 2009 (Сливо поле) - Черноломец 1919 (Попово) -
25 май 2024 г., събота, 11:30 ч:
Филип Тотю 2018 (Две могили) - Кубрат 2016 (Кубрат) -
Левски 2000 (Русе) - Бенковски (Исперих) -
Бенковски (Бяла) - Лудогорец 1945 (Разград) -
Локомотив 2022 (Русе) почива
Таблица с резултати
-----------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
-----------------------------------------------------------------------------------
1. Лудогорец 1945 (Разград) XXX 4:0 4:0 -:- 7:1 -:- -:- 5:0 3:1
2. Филип Тотю 2018 (Две могили) -:- XXX -:- 3:0* -:- 2:1 2:1 3:1 -:-
3. Локомотив 2022 (Русе) -:- 1:2 XXX 1:1 4:2 7:0 -:- 7:1 -:-
4. Черноломец 1919 (Попово) 0:3 -:- 5:2 XXX 4:1 -:- 0:4 -:- 6:1
5. Кубрат 2016 (Кубрат) -:- 3:0 -:- -:- XXX 1:1 3:0 -:- -:-
6. Бенковски (Исперих) 1:4 0:1 -:- 3:2 -:- XXX 6:3 -:- 7:0
7. Дунав 2009 (Сливо поле) 2:10 -:- 1:4 -:- 0:7 -:- XXX -:- 1:1
8. Бенковски (Бяла) -:- -:- -:- 1:6 1:1 1:1 0:3 XXX 0:0
9. Левски 2000 (Русе) 0:8 0:7 1:5 -:- 1:1 -:- -:- -:- XXX
-----------------------------------------------------------------------------------
нагоре