Юноши младша възраст (род.2000-01):
Силистра - Областна група 2016/17


Източна подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

28 май 2017, неделя, 16:00 ч / XVIII кръг:
Светкавица (Поройно) - Орлите (Секулово)                   - 
Правда 1944 (Правда) - Релакс (Овен)                       - 
Йълдъръм (Яребица) - Червена звезда (Дулово)               - 
Вихър (Боил) - Победа 2009 (Вокил)                         - 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Победа 2009 (Вокил)                17   14   3   0   83:9    45
-------------------------------------------------------------------
 2. Релакс (Овен)                      17   13   3   1   66:15   42
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Йълдъръм (Яребица)                 17   13   2   2   74:13   41
 4. Червена звезда (Дулово)            17   12   2   3   73:13   38
 5. Орлите (Секулово)                  17    9   0   8   54:38   27
 6. Правда 1944 (Правда)               17    6   0  11   33:63   18
 7. Светкавица (Поройно)               17    5   0  12   26:44   15
 8. Вихър (Любен)                      17    4   1  12   21:58   13
 9. Вихър (Боил)                       17    1   2  14   19:91    5
10. Лудогорец 2011 (Паисиево)          17    1   1  15    7:112   4

Бележки
  - Вихър (Любен) играе домакинските си мачове в Добротица.

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 15:00 ч:
в Добротица:
Вихър (Любен) - Светкавица (Поройно)                      отложен 
Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил)                  отложен 
Правда 1944 (Правда) - Червена звезда (Дулово)            отложен 
4 септември 2016, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Боил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  отложен 
Орлите (Секулово) - Релакс (Овен)                         отложен 
12 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Вихър (Любен) - Светкавица (Поройно)                      3:1 
Вихър (Боил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  1:2 
Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил)                  0:1 
Правда 1944 (Правда) - Червена звезда (Дулово)            0:6 
Орлите (Секулово) - Релакс (Овен)                         1:3 

* - Кръгът е отложен заради организационни проблеми около охраната на
    мачовете.

                           II кръг

10 септември 2016, събота, 15:00 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Правда 1944 (Правда)                6:0 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Йълдъръм (Яребица)            0:7 
11 септември 2016, неделя, 15:00 ч:
Светкавица (Поройно) - Релакс (Овен)                      0:2 
Червена звезда (Дулово) - Орлите (Секулово)               5:0 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Вихър (Боил)                              3:1 

                           III кръг

17 септември 2016, събота, 15:00 ч:
Вихър (Боил) - Светкавица (Поройно)                       1:3 
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен)                        8:2 
Правда 1944 (Правда) - Лудогорец 2011 (Паисиево)          7:0 
18 септември 2016, неделя, 15:00 ч:
Орлите (Секулово) - Победа 2009 (Вокил)                   0:2 
Релакс (Овен) - Червена звезда (Дулово)                   2:1 

                           IV кръг

24 септември 2016, събота, 15:00 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Орлите (Секулово)             0:10 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Правда 1944 (Правда)                      4:1 
Вихър (Боил) - Йълдъръм (Яребица)                         1:6 
25 септември 2016, неделя, 15:00 ч:
Светкавица (Поройно) - Червена звезда (Дулово)            0:3 
Победа 2009 (Вокил) - Релакс (Овен)                       7:0 

                           V кръг

1 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Светкавица (Поройно)                 8:0 
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Боил)                      10:1 
Червена звезда (Дулово) - Победа 2009 (Вокил)             0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
2 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Орлите (Секулово) - Вихър (Любен)                         2:0 
Релакс (Овен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                 9:0 

                           VI кръг

8 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Червена звезда (Дулово)       0:9 
Йълдъръм (Яребица) - Правда 1944 (Правда)                 9:0 
9 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Светкавица (Поройно) - Победа 2009 (Вокил)                0:4 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Релакс (Овен)                             1:3 
Вихър (Боил) - Орлите (Секулово)                          3:5 

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Правда 1944 (Правда) - Светкавица (Поройно)               2:0 
Червена звезда (Дулово) - Вихър (Любен)                   5:0 
Победа 2009 (Вокил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)          12:0 
16 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Орлите (Секулово) - Йълдъръм (Яребица)                    1:4 
Релакс (Овен) - Вихър (Боил)                             10:0 

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Релакс (Овен)                        1:2 
Правда 1944 (Правда) - Орлите (Секулово)                  2:5 
23 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Светкавица (Поройно) - Лудогорец 2011 (Паисиево)          6:1 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Победа 2009 (Вокил)                       2:6 
Вихър (Боил) - Червена звезда (Дулово)                    1:10 

                           IX кръг

29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Релакс (Овен) - Правда 1944 (Правда)                      6:0 
Червена звезда (Дулово) - Йълдъръм (Яребица)              1:2 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Любен)                 2:3 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Орлите (Секулово) - Светкавица (Поройно)                  6:1 
Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Боил)                       12:0 

                           I кръг - отложени мачове

12 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Вихър (Любен) - Светкавица (Поройно)                      3:1 
Вихър (Боил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  1:2 
Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил)                  0:1 
Правда 1944 (Правда) - Червена звезда (Дулово)            0:6 
Орлите (Секулово) - Релакс (Овен)                         1:3 

                           X кръг

18 март 2017, събота, 14:00 ч:
Светкавица (Поройно) - Вихър (Любен)                      6:0 
Победа 2009 (Вокил) - Йълдъръм (Яребица)                  2:2 
Червена звезда (Дулово) - Правда 1944 (Правда)            8:0 
19 март 2017, неделя, 14:00 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Боил)                  1:1 
Релакс (Овен) - Орлите (Секулово)                         4:0 

                           XI кръг

1 април 2017, събота, 14:00 ч:
Правда 1944 (Правда) - Победа 2009 (Вокил)                1:4 
Йълдъръм (Яребица) - Лудогорец 2011 (Паисиево)            7:0 
2 април 2017, неделя, 14:00 ч:
Релакс (Овен) - Светкавица (Поройно)                      4:0 
Орлите (Секулово) - Червена звезда (Дулово)               0:1 
Вихър (Боил) - Вихър (Любен)                              1:1 

                           XII кръг

8 април 2017, събота, 15:00 ч:
Светкавица (Поройно) - Вихър (Боил)                       5:0 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Йълдъръм (Яребица)                        1:2 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Правда 1944 (Правда)          1:4 
9 април 2017, неделя, 15:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - Релакс (Овен)                   0:0 
16 април 2017, неделя, 15:00 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Орлите (Секулово)                   6:1 

                           XIII кръг

22 април 2017, събота, 15:00 ч:
Орлите (Секулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево)             9:0 
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен)                      1:0 
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Боил)                         3:0 
23 април 2017, неделя, 15:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - Светкавица (Поройно)            2:1 
Релакс (Овен) - Победа 2009 (Вокил)                       1:1 

                           XIV кръг

29 април 2017, събота, 15:00 ч:
Светкавица (Поройно) - Йълдъръм (Яребица)                 0:4 
Вихър (Боил) - Правда 1944 (Правда)                       3:1 
Победа 2009 (Вокил) - Червена звезда (Дулово)             2:2 
30 април 2017, неделя, 15:00 ч:
в Добротица:
Вихър (Любен) - Орлите (Секулово)                         0:3 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Релакс (Овен)                 0:6 

                           XV кръг

6 май 2017, събота, 16:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево)      10:0 
Правда 1944 (Правда) - Йълдъръм (Яребица)                 1:5 
7 май 2017, неделя, 16:00 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Светкавица (Поройно)                1:0 
Релакс (Овен) - Вихър (Любен)                             7:1 
Орлите (Секулово) - Вихър (Боил)                          7:2 

                           XVI кръг

13 май 2017, събота, 16:00 ч:
Светкавица (Поройно) - Правда 1944 (Правда)               1:3 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Червена звезда (Дулово)                   0:4 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Победа 2009 (Вокил)           0:9 
14 май 2017, неделя, 16:00 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Орлите (Секулово)                    5:0 
Вихър (Боил) - Релакс (Овен)                              1:6 

                           XVII кръг

20 май 2017, събота, 16:00 ч:
Релакс (Овен) - Йълдъръм (Яребица)                        1:1 
Орлите (Секулово) - Правда 1944 (Правда)                  4:0 
21 май 2017, неделя, 16:00 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Светкавица (Поройно)          0:2 
Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Любен)                       5:0 
Червена звезда (Дулово) - Вихър (Боил)                    6:2 

                           XVIII кръг

28 май 2017, неделя, 16:00 ч:
Светкавица (Поройно) - Орлите (Секулово)                   - 
Правда 1944 (Правда) - Релакс (Овен)                       - 
Йълдъръм (Яребица) - Червена звезда (Дулово)               - 
Вихър (Боил) - Победа 2009 (Вокил)                         - 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Победа 2009 (Вокил) XXX 7:0 2:2 2:2 6:1 6:0 1:0 5:0 12:0 12:0 2. Релакс (Овен) 1:1 XXX 1:1 2:1 4:0 6:0 4:0 7:1 10:0 9:0 3. Йълдъръм (Яребица) 0:1 1:2 XXX -:- 5:0 9:0 8:0 8:2 3:0 7:0 4. Червена звезда (Дулово) 0:3* 0:0 1:2 XXX 5:0 8:0 2:1 5:0 6:2 10:0 5. Орлите (Секулово) 0:2 1:3 1:4 0:1 XXX 4:0 6:1 2:0 7:2 9:0 6. Правда 1944 (Правда) 1:4 -:- 1:5 0:6 2:5 XXX 2:0 1:0 10:1 7:0 7. Светкавица (Поройно) 0:4 0:2 0:4 0:3 -:- 1:3 XXX 6:0 5:0 6:1 8. Вихър (Любен) 2:6 1:3 1:2 0:4 0:3 4:1 3:1 XXX 3:1 -:- 9. Вихър (Боил) -:- 1:6 1:6 1:10 3:5 3:1 1:3 1:1 XXX 1:2 10. Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:9 0:6 0:7 0:9 0:10 1:4 0:2 2:3 1:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

27 май 2017, събота, 16:00 ч / XXII кръг:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Айдемир (Айдемир)                 - 
Белица (Белица) - Спортист (Кайнарджа)                     - 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)   - 
Добруджа (Искра) - Трансмариска 2013 (Тутракан)            - 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски 96 (Главиница)              19   18   0   1  108:19   54
-------------------------------------------------------------------
 2. Белица (Белица)                    19   16   0   3   83:17   48
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Спортист (Кайнарджа)               19   14   2   3   76:16   44
 4. Айдемир (Айдемир)                  19   13   2   4   87:16   41
 5. Добруджанец 2005 (Алфатар)         19    9   1   9   51:63   28
 6. Добруджа (Ситово)                  20    9   0  11   49:49   27
 7. Трансмариска 2013 (Тутракан)       19    8   1  10   59:62   25 [1 0 0  4:0  3]
 8. Добруджа (Искра)                   19    8   1  10   40:59   25 [0 0 1  0:4  0]
 9. Заря 2006 (Цар Самуил)             19    3   1  15   27:87   10
10. Ботев 1936 (Професор Иширково)     19    2   0  17   14:88    6
11. Раковски 2005 (Калипетрово)        19    1   0  18   17:135   3

Бележки
  - Левски 96 (Главиница) играе домакинските си мачове в Ножарево.

                           I кръг

27 август 2016, събота, 16:30 ч:
Добруджа (Искра) - Добруджанец 2005 (Алфатар)             3:0 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Кайнарджа)             1:9 
Добруджа (Ситово) - Айдемир (Айдемир)                     0:8 
28 август 2016, неделя, 16:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Трансмариска 2013 (Тутр.)   отложен 
Белица (Белица) - Ботев 1936 (Професор Иширково)          5:0 
7 септември 2016, сряда, 15:00 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Трансмариска 2013 (Тутр.)   отложен 
5 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Трансмариска 2013 (Тутр.)   2:6 
Левски 96 (Главиница)                                     почива

                           II кръг

3 септември 2016, събота, 15:00 ч:
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Белица (Белица)            0:8 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Раковски 2005 (Калипетрово)  7:0 
4 септември 2016, неделя, 15:00 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Ситово)                  5:0 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Заря 2006 (Цар Самуил)   3:0 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Искра)                 11:1 
Айдемир (Айдемир)                                         почива

                           I кръг - отложен мач

7 септември 2016, сряда, 15:00 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Трансмариска 2013 (Тутр.)   отложен 

                           III кръг

10 септември 2016, събота, 15:00 ч:
Белица (Белица) - Добруджанец 2005 (Алфатар)              8:1 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Трансмариска 2013 (Тутракан)     5:3 
Добруджа (Ситово) - Ботев 1936 (Професор Иширково)        2:1 
11 септември 2016, неделя, 15:00 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 (Главиница)       1:13 
Айдемир (Айдемир) - Спортист (Кайнарджа)                  1:1 
Добруджа (Искра)                                          почива

                           IV кръг

17 септември 2016, събота, 15:00 ч:
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Ситово)          4:0 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Заря 2006 (Цар Самуил)       3:0 
18 септември 2016, неделя, 15:00 ч:
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Айдемир (Айдемир)        1:4 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Белица (Белица)                   3:0 
Добруджа (Искра) - Раковски 2005 (Калипетрово)            5:1 
Спортист (Кайнарджа)                                      почива

                           V кръг

24 септември 2016, събота, 15:00 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Левски 96 (Главиница)            1:7 
Добруджа (Ситово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)            1:4 
25 септември 2016, неделя, 15:00 ч:
Белица (Белица) - Добруджа (Искра)                        6:0 
Айдемир (Айдемир) - Трансмариска 2013 (Тутракан)          7:0 
Спортист (Кайнарджа) - Ботев 1936 (Професор Иширково)     9:0 
Раковски 2005 (Калипетрово)                               почива

                           VI кръг

1 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Спортист (Кайнарджа)       1:3 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Айдемир (Айдемир)            0:11 
2 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Ситово)                 5:0 
Добруджа (Искра) - Заря 2006 (Цар Самуил)                 3:0 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Белица (Белица)             0:9 
Ботев 1936 (Професор Иширково)                            почива

                           VII кръг

8 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Раковски 2005 (Калипетрово)     11:1 
Добруджа (Ситово) - Добруджа (Искра)                      1:3 
Айдемир (Айдемир) - Левски 96 (Главиница)                 1:2 
9 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         3:0 
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Трансмариска 2013 (Тутр.)    2:6 
Белица (Белица)                                           почива

                           VIII кръг

15 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)   5:0 
Белица (Белица) - Заря 2006 (Цар Самуил)                  7:1 
16 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Спортист (Кайнарджа)              4:3 
Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир)                      2:1 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово)           0:1 
Трансмариска 2013 (Тутракан)                              почива

                           IX кръг

22 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Добруджа (Ситово) - Белица (Белица)                       0:4 
Айдемир (Айдемир) - Раковски 2005 (Калипетрово)           9:1 
Трансмариска 2013 (Тутр.) - Добруджанец 2005 (Алфатар)    6:1 
23 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра)                   9:0 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Левски 96 (Главиница)    0:8 
Заря 2006 (Цар Самуил)                                    почива

                           X кръг

29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Белица (Белица) - Айдемир (Айдемир)                       3:0 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Ситово)                2:4 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Трансмариска 2013 (Тутракан)      5:2 
Добруджа (Искра) - Ботев 1936 (Професор Иширково)         4:1 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Кайнарджа)        0:4 
Добруджанец 2005 (Алфатар)                                почива

                           I кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Трансмариска 2013 (Тутр.)   2:6 

                           XI кръг

12 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Айдемир (Айдемир) - Заря 2006 (Цар Самуил)                3:0 
Спортист (Кайнарджа) - Белица (Белица)                    1:2 
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Раковски 2005 (Калипетрово)  4:1 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Искра)           4:0 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Левски 96 (Главиница)        0:3 
Добруджа (Ситово)                                         почива

                           XII кръг

11 март 2017, събота, 14:00 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Искра)             4:1 
Спортист (Кайнарджа) - Заря 2006 (Цар Самуил)             6:0 
12 март 2017, неделя, 14:00 ч:
Трансмариска 2013 (Тутр.) - Раковски 2005 (Калипетрово)   8:0 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Белица (Белица)          0:3 
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово)                     3:1 
Левски 96 (Главиница)                                     почива

                           XIII кръг

18 март 2017, събота, 14:00 ч:
Белица (Белица) - Трансмариска 2013 (Тутракан)            7:2 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)  1:4 
19 март 2017, неделя, 14:00 ч:
Добруджа (Ситово) - Спортист (Кайнарджа)                  0:3 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Ботев 1936 (Професор Иширково)   2:1 
Добруджа (Искра) - Левски 96 (Главиница)                  1:4 
Айдемир (Айдемир)                                         почива

                           XIV кръг

1 април 2017, събота, 14:00 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Белица (Белица)              0:4 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Заря 2006 (Цар Самуил)     4:0 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Ситово)        0:2 
2 април 2017, неделя, 14:00 ч:
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово)      13:3 
Спортист (Кайнарджа) - Айдемир (Айдемир)                  0:0 
Добруджа (Искра)                                          почива

                           XV кръг

8 април 2017, събота, 15:00 ч:
Добруджа (Ситово) - Трансмариска 2013 (Тутракан)          8:0 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджанец 2005 (Алфатар)       2:9 
9 април 2017, неделя, 15:00 ч:
Айдемир (Айдемир) - Ботев 1936 (Професор Иширково)        7:1 
Белица (Белица) - Левски 96 (Главиница)                   2:4 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Искра)            0:9 
Спортист (Кайнарджа)                                      почива

                           XVI кръг

15 април 2017, събота, 15:00 ч:
Добруджа (Искра) - Белица (Белица)                        0:3 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Заря 2006 (Цар Самуил)            7:1 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Ситово)            0:3 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Айдемир (Айдемир)          1:2 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Спортист (Кайнарджа)     0:4 
Раковски 2005 (Калипетрово)                               почива

                           XVII кръг

22 април 2017, събота, 15:00 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Трансмариска 2013 (Тутракан)       3:1 
Айдемир (Айдемир) - Добруджанец 2005 (Алфатар)           10:0 
23 април 2017, неделя, 15:00 ч:
Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница)                 0:1 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Искра)                 1:1 
Белица (Белица) - Раковски 2005 (Калипетрово)             5:0 
Ботев 1936 (Професор Иширково)                            почива

                           XVIII кръг

29 април 2017, събота, 15:00 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Заря 2006 (Цар Самуил)      3:0 
Добруджа (Искра) - Добруджа (Ситово)                      2:3 
30 април 2017, неделя, 15:00 ч:
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Айдемир (Айдемир)                 2:0 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Кайнарджа)         3:2 
Трансмариска 2013 (Тутр.) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)    6:0 
Белица (Белица)                                           почива

                           XIX кръг

6 май 2017, събота, 16:00 ч:
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Добруджанец 2005 (Алфатар)   0:5 
Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово)          12:1 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Белица (Белица)                  0:4 
7 май 2017, неделя, 16:00 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Левски 96 (Главиница)              3:1 
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра)                      8:1 
Трансмариска 2013 (Тутракан)                              почива

                           XX кръг

13 май 2017, събота, 16:00 ч:
Белица (Белица) - Добруджа (Ситово)                       3:2 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Трансмариска 2013 (Тутр.)    5:5 
14 май 2017, неделя, 16:00 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир)           0:9 
Добруджа (Искра) - Спортист (Кайнарджа)                   0:2 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Ботев 1936 (Професор Иширково)   11:0 
Заря 2006 (Цар Самуил)                                    почива

                           XXI кръг

20 май 2017, събота, 16:00 ч:
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Левски 96 (Главиница)      0:4 
Айдемир (Айдемир) - Белица (Белица)                       3:0 
Добруджа (Ситово) - Заря 2006 (Цар Самуил)                9:0 
21 май 2017, неделя, 16:00 ч:
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Искра)         0:4 
Спортист (Кайнарджа) - Раковски 2005 (Калипетрово)        6:2 
Добруджанец 2005 (Алфатар)                                почива

                           XXII кръг

27 май 2017, събота, 16:00 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Айдемир (Айдемир)                 - 
Белица (Белица) - Спортист (Кайнарджа)                     - 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)   - 
Добруджа (Искра) - Трансмариска 2013 (Тутракан)            - 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         - 
Добруджа (Ситово)                                         почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски 96 (Главиница) XXX 3:0 4:3 2:0 -:- 5:0 5:2 11:1 7:1 11:0 13:3 2. Белица (Белица) 2:4 XXX -:- 3:0 8:1 3:2 7:2 6:0 7:1 5:0 5:0 3. Спортист (Кайнарджа) 3:1 1:2 XXX 0:0 3:0 5:0 3:1 9:0 6:0 9:0 6:2 4. Айдемир (Айдемир) 1:2 3:0 1:1 XXX 10:0 3:1 7:0 8:1 3:0 7:1 9:1 5. Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:3 0:4 3:2 0:11 XXX 0:3 5:5 4:1 3:0 5:0 7:0 6. Добруджа (Ситово) 0:1 0:4 0:3 0:8 1:4 XXX 8:0 1:3 9:0 2:1 12:1 7. Трансмариска 2013 (Тутракан) 0:4 0:8 1:3 1:2 6:1 4:0 XXX 4:0 4:0 6:0 8:0 8. Добруджа (Искра) 1:4 0:3 0:2 2:1 3:0 2:3 -:- XXX 3:0 4:1 5:1 9. Заря 2006 (Цар Самуил) 1:7 0:4 1:9 -:- 2:9 2:4 5:3 1:1 XXX 2:1 11:1 10. Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:8 0:3 0:4 1:4 0:5 0:2 2:6 0:4 3:0 XXX 4:1 11. Раковски 2005 (Калипетрово) 1:13 0:9 0:4 0:9 1:4 0:1 2:6 0:9 3:0 -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре