Юноши младша възраст (род.2000-01):
Силистра - Областна група 2016/17


Източна подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

пролет 2017 / X кръг:
Светкавица (Поройно) - Вихър (Любен)                       - 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Боил)                   - 
Победа 2009 (Вокил) - Йълдъръм (Яребица)                   - 
Червена звезда (Дулово) - Правда 1944 (Правда)             - 
Релакс (Овен) - Орлите (Секулово)                          - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Победа 2009 (Вокил)                 9    9   0   0   53:2    27
-------------------------------------------------------------------
 2. Релакс (Овен)                       9    8   0   1   37:11   24
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Йълдъръм (Яребица)                  9    7   0   2   45:8    21
 4. Червена звезда (Дулово)             9    6   0   3   40:8    18
 5. Орлите (Секулово)                   9    5   0   4   30:20   15
 6. Вихър (Любен)                       9    4   0   5   18:29   12
 7. Правда 1944 (Правда)                9    3   0   6   22:37    9
 8. Светкавица (Поройно)                9    2   0   7   11:30    6
 9. Лудогорец 2011 (Паисиево)           9    1   0   8    5:64    3
10. Вихър (Боил)                        9    0   0   9    9:61    0

Бележки
  - Вихър (Любен) играе домакинските си мачове в Добротица.

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 15:00 ч:
в Добротица:
Вихър (Любен) - Светкавица (Поройно)                      отложен 
Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил)                  отложен 
Правда 1944 (Правда) - Червена звезда (Дулово)            отложен 
4 септември 2016, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Боил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  отложен 
Орлите (Секулово) - Релакс (Овен)                         отложен 
12 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Вихър (Любен) - Светкавица (Поройно)                      3:1 
Вихър (Боил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  1:2 
Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил)                  0:1 
Правда 1944 (Правда) - Червена звезда (Дулово)            0:6 
Орлите (Секулово) - Релакс (Овен)                         1:3 

* - Кръгът е отложен заради организационни проблеми около охраната на
    мачовете.

                           II кръг

10 септември 2016, събота, 15:00 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Правда 1944 (Правда)                6:0 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Йълдъръм (Яребица)            0:7 
11 септември 2016, неделя, 15:00 ч:
Светкавица (Поройно) - Релакс (Овен)                      0:2 
Червена звезда (Дулово) - Орлите (Секулово)               5:0 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Вихър (Боил)                              3:1 

                           III кръг

17 септември 2016, събота, 15:00 ч:
Вихър (Боил) - Светкавица (Поройно)                       1:3 
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен)                        8:2 
Правда 1944 (Правда) - Лудогорец 2011 (Паисиево)          7:0 
18 септември 2016, неделя, 15:00 ч:
Орлите (Секулово) - Победа 2009 (Вокил)                   0:2 
Релакс (Овен) - Червена звезда (Дулово)                   2:1 

                           IV кръг

24 септември 2016, събота, 15:00 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Орлите (Секулово)             0:10 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Правда 1944 (Правда)                      4:1 
Вихър (Боил) - Йълдъръм (Яребица)                         1:6 
25 септември 2016, неделя, 15:00 ч:
Светкавица (Поройно) - Червена звезда (Дулово)            0:3 
Победа 2009 (Вокил) - Релакс (Овен)                       7:0 

                           V кръг

1 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Светкавица (Поройно)                 8:0 
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Боил)                      10:1 
Червена звезда (Дулово) - Победа 2009 (Вокил)             0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
2 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Орлите (Секулово) - Вихър (Любен)                         2:0 
Релакс (Овен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                 9:0 

                           VI кръг

8 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Червена звезда (Дулово)       0:9 
Йълдъръм (Яребица) - Правда 1944 (Правда)                 9:0 
9 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Светкавица (Поройно) - Победа 2009 (Вокил)                0:4 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Релакс (Овен)                             1:3 
Вихър (Боил) - Орлите (Секулово)                          3:5 

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Правда 1944 (Правда) - Светкавица (Поройно)               2:0 
Червена звезда (Дулово) - Вихър (Любен)                   5:0 
Победа 2009 (Вокил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)          12:0 
16 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Орлите (Секулово) - Йълдъръм (Яребица)                    1:4 
Релакс (Овен) - Вихър (Боил)                             10:0 

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Релакс (Овен)                        1:2 
Правда 1944 (Правда) - Орлите (Секулово)                  2:5 
23 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Светкавица (Поройно) - Лудогорец 2011 (Паисиево)          6:1 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Победа 2009 (Вокил)                       2:6 
Вихър (Боил) - Червена звезда (Дулово)                    1:10 

                           IX кръг

29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Релакс (Овен) - Правда 1944 (Правда)                      6:0 
Червена звезда (Дулово) - Йълдъръм (Яребица)              1:2 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Любен)                 2:3 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Орлите (Секулово) - Светкавица (Поройно)                  6:1 
Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Боил)                       12:0 

                           I кръг - отложени мачове

12 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Вихър (Любен) - Светкавица (Поройно)                      3:1 
Вихър (Боил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  1:2 
Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил)                  0:1 
Правда 1944 (Правда) - Червена звезда (Дулово)            0:6 
Орлите (Секулово) - Релакс (Овен)                         1:3 

                           X кръг

пролет 2017:
Светкавица (Поройно) - Вихър (Любен)                       - 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Боил)                   - 
Победа 2009 (Вокил) - Йълдъръм (Яребица)                   - 
Червена звезда (Дулово) - Правда 1944 (Правда)             - 
Релакс (Овен) - Орлите (Секулово)                          - 

                           XI кръг

Релакс (Овен) - Светкавица (Поройно)                       - 
Орлите (Секулово) - Червена звезда (Дулово)                - 
Правда 1944 (Правда) - Победа 2009 (Вокил)                 - 
Йълдъръм (Яребица) - Лудогорец 2011 (Паисиево)             - 
Вихър (Боил) - Вихър (Любен)                               - 

                           XII кръг

Светкавица (Поройно) - Вихър (Боил)                        - 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Йълдъръм (Яребица)                         - 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Правда 1944 (Правда)           - 
Победа 2009 (Вокил) - Орлите (Секулово)                    - 
Червена звезда (Дулово) - Релакс (Овен)                    - 

                           XIII кръг

Червена звезда (Дулово) - Светкавица (Поройно)             - 
Релакс (Овен) - Победа 2009 (Вокил)                        - 
Орлите (Секулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево)              - 
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен)                       - 
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Боил)                          - 

                           XIV кръг

Светкавица (Поройно) - Йълдъръм (Яребица)                  - 
Вихър (Боил) - Правда 1944 (Правда)                        - 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Орлите (Секулово)                          - 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Релакс (Овен)                  - 
Победа 2009 (Вокил) - Червена звезда (Дулово)              - 

                           XV кръг

Победа 2009 (Вокил) - Светкавица (Поройно)                 - 
Червена звезда (Дулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево)        - 
Релакс (Овен) - Вихър (Любен)                              - 
Орлите (Секулово) - Вихър (Боил)                           - 
Правда 1944 (Правда) - Йълдъръм (Яребица)                  - 

                           XVI кръг

Светкавица (Поройно) - Правда 1944 (Правда)                - 
Йълдъръм (Яребица) - Орлите (Секулово)                     - 
Вихър (Боил) - Релакс (Овен)                               - 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Червена звезда (Дулово)                    - 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Победа 2009 (Вокил)            - 

                           XVII кръг

Лудогорец 2011 (Паисиево) - Светкавица (Поройно)           - 
Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Любен)                        - 
Червена звезда (Дулово) - Вихър (Боил)                     - 
Релакс (Овен) - Йълдъръм (Яребица)                         - 
Орлите (Секулово) - Правда 1944 (Правда)                   - 

                           XVIII кръг

Светкавица (Поройно) - Орлите (Секулово)                   - 
Правда 1944 (Правда) - Релакс (Овен)                       - 
Йълдъръм (Яребица) - Червена звезда (Дулово)               - 
Вихър (Боил) - Победа 2009 (Вокил)                         - 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Победа 2009 (Вокил) XXX 7:0 -:- -:- -:- -:- 6:0 -:- 12:0 12:0 2. Релакс (Овен) -:- XXX -:- 2:1 -:- -:- 6:0 -:- 9:0 10:0 3. Йълдъръм (Яребица) 0:1 1:2 XXX -:- -:- 8:2 9:0 8:0 -:- -:- 4. Червена звезда (Дулово) 0:3* -:- 1:2 XXX 5:0 5:0 -:- -:- -:- -:- 5. Орлите (Секулово) 0:2 1:3 1:4 -:- XXX 2:0 -:- 6:1 -:- -:- 6. Вихър (Любен) 2:6 1:3 -:- -:- -:- XXX 4:1 3:1 -:- 3:1 7. Правда 1944 (Правда) -:- -:- -:- 0:6 2:5 -:- XXX 2:0 7:0 10:1 8. Светкавица (Поройно) 0:4 0:2 -:- 0:3 -:- -:- -:- XXX 6:1 -:- 9. Лудогорец 2011 (Паисиево) -:- -:- 0:7 0:9 0:10 2:3 -:- -:- XXX -:- 10. Вихър (Боил) -:- -:- 1:6 1:10 3:5 -:- -:- 1:3 1:2 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

пролет 2017 / XII кръг:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Искра)              - 
Трансмариска 2013 (Тутр.) - Раковски 2005 (Калипетрово)    - 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Белица (Белица)           - 
Спортист (Кайнарджа) - Заря 2006 (Цар Самуил)              - 
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово)                      - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски 96 (Главиница)              10   10   0   0   61:9    30
-------------------------------------------------------------------
 2. Белица (Белица)                    10    9   0   1   52:6    27
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Спортист (Кайнарджа)               10    7   1   2   47:9    22
 4. Айдемир (Айдемир)                  10    6   1   3   45:10   19
 5. Добруджа (Искра)                   10    6   0   4   21:34   18
 6. Трансмариска 2013 (Тутракан)       10    5   0   5   32:33   15
 7. Добруджанец 2005 (Алфатар)         10    4   0   6   21:35   12
 8. Добруджа (Ситово)                  10    3   0   7    9:36    9
 9. Ботев 1936 (Професор Иширково)     10    2   0   8   12:44    6 [1 0 0  3:0  3]
10. Заря 2006 (Цар Самуил)             10    2   0   8   21:43    6 [0 0 1  0:3  0]
11. Раковски 2005 (Калипетрово)        10    0   0  10    7:69    0

Бележки
  - Левски 96 (Главиница) играе домакинските си мачове в Ножарево.

                           I кръг

27 август 2016, събота, 16:30 ч:
Добруджа (Искра) - Добруджанец 2005 (Алфатар)             3:0 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Кайнарджа)             1:9 
Добруджа (Ситово) - Айдемир (Айдемир)                     0:8 
28 август 2016, неделя, 16:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Трансмариска 2013 (Тутр.)   отложен 
Белица (Белица) - Ботев 1936 (Професор Иширково)          5:0 
7 септември 2016, сряда, 15:00 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Трансмариска 2013 (Тутр.)   отложен 
5 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Трансмариска 2013 (Тутр.)   2:6 
Левски 96 (Главиница)                                     почива

                           II кръг

3 септември 2016, събота, 15:00 ч:
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Белица (Белица)            0:8 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Раковски 2005 (Калипетрово)  7:0 
4 септември 2016, неделя, 15:00 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Ситово)                  5:0 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Заря 2006 (Цар Самуил)   3:0 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Искра)                 11:1 
Айдемир (Айдемир)                                         почива

                           I кръг - отложен мач

7 септември 2016, сряда, 15:00 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Трансмариска 2013 (Тутр.)   отложен 

                           III кръг

10 септември 2016, събота, 15:00 ч:
Белица (Белица) - Добруджанец 2005 (Алфатар)              8:1 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Трансмариска 2013 (Тутракан)     5:3 
Добруджа (Ситово) - Ботев 1936 (Професор Иширково)        2:1 
11 септември 2016, неделя, 15:00 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 (Главиница)       1:13 
Айдемир (Айдемир) - Спортист (Кайнарджа)                  1:1 
Добруджа (Искра)                                          почива

                           IV кръг

17 септември 2016, събота, 15:00 ч:
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Ситово)          4:0 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Заря 2006 (Цар Самуил)       3:0 
18 септември 2016, неделя, 15:00 ч:
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Айдемир (Айдемир)        1:4 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Белица (Белица)                   3:0 
Добруджа (Искра) - Раковски 2005 (Калипетрово)            5:1 
Спортист (Кайнарджа)                                      почива

                           V кръг

24 септември 2016, събота, 15:00 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Левски 96 (Главиница)            1:7 
Добруджа (Ситово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)            1:4 
25 септември 2016, неделя, 15:00 ч:
Белица (Белица) - Добруджа (Искра)                        6:0 
Айдемир (Айдемир) - Трансмариска 2013 (Тутракан)          7:0 
Спортист (Кайнарджа) - Ботев 1936 (Професор Иширково)     9:0 
Раковски 2005 (Калипетрово)                               почива

                           VI кръг

1 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Спортист (Кайнарджа)       1:3 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Айдемир (Айдемир)            0:11 
2 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Ситово)                 5:0 
Добруджа (Искра) - Заря 2006 (Цар Самуил)                 3:0 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Белица (Белица)             0:9 
Ботев 1936 (Професор Иширково)                            почива

                           VII кръг

8 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Раковски 2005 (Калипетрово)     11:1 
Добруджа (Ситово) - Добруджа (Искра)                      1:3 
Айдемир (Айдемир) - Левски 96 (Главиница)                 1:2 
9 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         3:0 
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Трансмариска 2013 (Тутр.)    2:6 
Белица (Белица)                                           почива

                           VIII кръг

15 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)   5:0 
Белица (Белица) - Заря 2006 (Цар Самуил)                  7:1 
16 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Спортист (Кайнарджа)              4:3 
Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир)                      2:1 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово)           0:1 
Трансмариска 2013 (Тутракан)                              почива

                           IX кръг

22 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Добруджа (Ситово) - Белица (Белица)                       0:4 
Айдемир (Айдемир) - Раковски 2005 (Калипетрово)           9:1 
Трансмариска 2013 (Тутр.) - Добруджанец 2005 (Алфатар)    6:1 
23 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра)                   9:0 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Левски 96 (Главиница)    0:8 
Заря 2006 (Цар Самуил)                                    почива

                           X кръг

29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Белица (Белица) - Айдемир (Айдемир)                       3:0 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Ситово)                2:4 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Трансмариска 2013 (Тутракан)      5:2 
Добруджа (Искра) - Ботев 1936 (Професор Иширково)         4:1 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Кайнарджа)        0:4 
Добруджанец 2005 (Алфатар)                                почива

                           I кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Трансмариска 2013 (Тутр.)   2:6 

                           XI кръг

12 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Айдемир (Айдемир) - Заря 2006 (Цар Самуил)                3:0 
Спортист (Кайнарджа) - Белица (Белица)                    1:2 
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Раковски 2005 (Калипетрово)  4:1 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Искра)           4:0 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Левски 96 (Главиница)        0:3 
Добруджа (Ситово)                                         почива

                           XII кръг

пролет 2017:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Искра)              - 
Трансмариска 2013 (Тутр.) - Раковски 2005 (Калипетрово)    - 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Белица (Белица)           - 
Спортист (Кайнарджа) - Заря 2006 (Цар Самуил)              - 
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово)                      - 
Левски 96 (Главиница)                                     почива

                           XIII кръг

Добруджа (Ситово) - Спортист (Кайнарджа)                   - 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Ботев 1936 (Професор Иширково)    - 
Белица (Белица) - Трансмариска 2013 (Тутракан)             - 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)   - 
Добруджа (Искра) - Левски 96 (Главиница)                   - 
Айдемир (Айдемир)                                         почива

                           XIV кръг

в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово)        - 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Белица (Белица)               - 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Заря 2006 (Цар Самуил)      - 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Ситово)         - 
Спортист (Кайнарджа) - Айдемир (Айдемир)                   - 
Добруджа (Искра)                                          почива

                           XV кръг

Айдемир (Айдемир) - Ботев 1936 (Професор Иширково)         - 
Добруджа (Ситово) - Трансмариска 2013 (Тутракан)           - 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджанец 2005 (Алфатар)        - 
Белица (Белица) - Левски 96 (Главиница)                    - 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Искра)             - 
Спортист (Кайнарджа)                                      почива

                           XVI кръг

Добруджа (Искра) - Белица (Белица)                         - 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Заря 2006 (Цар Самуил)             - 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Ситово)             - 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Айдемир (Айдемир)           - 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Спортист (Кайнарджа)      - 
Раковски 2005 (Калипетрово)                               почива

                           XVII кръг

Спортист (Кайнарджа) - Трансмариска 2013 (Тутракан)        - 
Айдемир (Айдемир) - Добруджанец 2005 (Алфатар)             - 
Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница)                  - 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Искра)                  - 
Белица (Белица) - Раковски 2005 (Калипетрово)              - 
Ботев 1936 (Професор Иширково)                            почива

                           XVIII кръг

Раковски 2005 (Калипетрово) - Заря 2006 (Цар Самуил)       - 
Добруджа (Искра) - Добруджа (Ситово)                       - 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Айдемир (Айдемир)                  - 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Кайнарджа)          - 
Трансмариска 2013 (Тутр.) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)     - 
Белица (Белица)                                           почива

                           XIX кръг

Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Добруджанец 2005 (Алфатар)    - 
Спортист (Кайнарджа) - Левски 96 (Главиница)               - 
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра)                       - 
Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово)            - 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Белица (Белица)                   - 
Трансмариска 2013 (Тутракан)                              почива

                           XX кръг

Белица (Белица) - Добруджа (Ситово)                        - 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир)            - 
Добруджа (Искра) - Спортист (Кайнарджа)                    - 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Ботев 1936 (Професор Иширково)     - 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Трансмариска 2013 (Тутр.)     - 
Заря 2006 (Цар Самуил)                                    почива

                           XXI кръг

Трансмариска 2013 (Тутракан) - Левски 96 (Главиница)       - 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Искра)          - 
Спортист (Кайнарджа) - Раковски 2005 (Калипетрово)         - 
Айдемир (Айдемир) - Белица (Белица)                        - 
Добруджа (Ситово) - Заря 2006 (Цар Самуил)                 - 
Добруджанец 2005 (Алфатар)                                почива

                           XXII кръг

Заря 2006 (Цар Самуил) - Айдемир (Айдемир)                 - 
Белица (Белица) - Спортист (Кайнарджа)                     - 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)   - 
Добруджа (Искра) - Трансмариска 2013 (Тутракан)            - 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         - 
Добруджа (Ситово)                                         почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски 96 (Главиница) XXX 3:0 4:3 -:- 11:1 5:2 -:- 5:0 -:- -:- -:- 2. Белица (Белица) -:- XXX -:- 3:0 6:0 -:- 8:1 -:- 5:0 7:1 -:- 3. Спортист (Кайнарджа) -:- 1:2 XXX -:- 9:0 -:- 3:0 5:0 9:0 -:- -:- 4. Айдемир (Айдемир) 1:2 -:- 1:1 XXX -:- 7:0 -:- -:- -:- 3:0 9:1 5. Добруджа (Искра) -:- -:- -:- 2:1 XXX -:- 3:0 -:- 4:1 3:0 5:1 6. Трансмариска 2013 (Тутракан) -:- 0:8 1:3 -:- 4:0 XXX 6:1 4:0 -:- -:- -:- 7. Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:3 -:- -:- 0:11 -:- -:- XXX -:- 5:0 3:0 7:0 8. Добруджа (Ситово) -:- 0:4 -:- 0:8 1:3 -:- 1:4 XXX 2:1 -:- -:- 9. Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:8 -:- -:- 1:4 -:- 2:6 -:- -:- XXX 3:0 4:1 10. Заря 2006 (Цар Самуил) 1:7 -:- 1:9 -:- -:- 5:3 -:- 2:4 -:- XXX 11:1 11. Раковски 2005 (Калипетрово) 1:13 0:9 0:4 -:- -:- 2:6 -:- 0:1 -:- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре