Юноши младша възраст (род.2007-08):
« София (столица) - Областна група 2023/24
Юноши младша "А"
| Таблица с резултати |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
| 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
| 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
Актуални мачове:
31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч / XV кръг:
Локомотив София 1929 (София) - Сердика (София) -
Спартак 2015 (София) - Победа 1945 (София) -
Чавдар (Етрополе) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) -
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Елит София (София) се отказва непосредствено преди началото на сезона. Мачовете му се анулират.
- Барокко (София) играе домакинските си мачове на ст."Бонсист" в София освен ако не е посочено друго.
- ДИТ (кв.Драгалевци, София) играе домакинските си мачове на ст."Драгалевци" в кв.Драгалевци, София освен ако не е посочено друго.
- Елит София (София) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /при IV-и километър/ в София освен ако не е посочено друго.
- Локомотив София 1929 (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София освен ако не е посочено друго.
- Победа 1945 (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София освен ако не е посочено друго.
- Сердика (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго.
- Спартак 2015 (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго.
- Чавдар (Етрополе) играе домакинските си мачове на ст."Чавдар" в Етрополе освен ако не е посочено друго.
I кръг
3 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Победа 1945 (София) - Елит София (София) анулиран
3 септември 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Сердика (София) - Чавдар (Етрополе) 2:5
3 септември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Барокко (София) - Спартак 2015 (София) 2:2
3 септември 2023 г., неделя, 18:00 ч:
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Локомотив Сф 1929 (София) 0:2
II кръг
10 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Спартак 2015 (София) 4:1
Елит София (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) анулиран
10 септември 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Барокко (София) 12:1
11 септември 2023 г., понеделник, 09:00 ч:
Сердика (София) - Победа 1945 (София) 4:2
III кръг
17 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Победа 1945 (София) - Чавдар (Етрополе) 1:2
Спартак 2015 (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:2
17 септември 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Барокко (София) - Елит София (София) анулиран
17 септември 2023 г., неделя, 18:00 ч:
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Сердика (София) 0:1
IV кръг
24 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч:
Елит София (София) - Спартак 2015 (София) анулиран
24 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Победа 1945 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 6:5
24 септември 2023 г., неделя, 12:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Локомотив София 1929 (София) 2:0
24 септември 2023 г., неделя, 19:00 ч:
Сердика (София) - Барокко (София) 9:1
V кръг
30 септември 2023 г., събота, 13:30 ч:
Барокко (София) - Победа 1945 (София) 0:13
1 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Сердика (София) 3:1
1 октомври 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Елит София (София) анулиран
1 октомври 2023 г., неделя, 18:00 ч:
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Чавдар (Етрополе) отложен
19 октомври 2023 г., четвъртък, 12:00 ч:
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Чавдар (Етрополе) 0:2
VI кръг
8 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Сердика (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:2
Победа 1945 (София) - Спартак 2015 (София) 2:6
8 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Елит София (София) анулиран
8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Барокко (София) 4:2
VII кръг
14 октомври 2023 г., събота, 13:30 ч:
Барокко (София) - Чавдар (Етрополе) 1:6
15 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч:
Спартак 2015 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:3
15 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч:
Елит София (София) - Сердика (София) анулиран
15 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Победа 1945 (София) 3:0
V кръг - отложен мач
19 октомври 2023 г., четвъртък, 12:00 ч:
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Чавдар (Етрополе) 0:2
VIII кръг
22 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Сердика (София) 5:3
22 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Елит София (София) - Победа 1945 (София) анулиран
Спартак 2015 (София) - Барокко (София) 3:0
22 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - ДИТ (София) 2:1
IX кръг
5 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Победа 1945 (София) - Сердика (София) отложен
5 ноември 2023 г., неделя, 16:00 ч:
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Елит София (София) анулиран
5 ноември 2023 г., неделя, 18:00 ч:
Барокко (София) - Локомотив София 1929 (София) отложен
6 ноември 2023 г., понеделник, 13:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Чавдар (Етрополе) 0:4
25 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Барокко (София) - Локомотив София 1929 (София) 3:3
26 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч:
Победа 1945 (София) - Сердика (София) отложен
2 декември 2023 г., събота, 13:30 ч:
Победа 1945 (София) - Сердика (София) 4:2
X кръг
12 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч:
Елит София (София) - Барокко (София) анулиран
12 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Победа 1945 (София) 2:1
Локомотив София 1929 (София) - Спартак 2015 (София) 6:0
12 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч:
Сердика (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:1
XI кръг
18 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Барокко (София) - Сердика (София) 1:0
19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Елит София (София) анулиран
19 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Чавдар (Етрополе) 6:2
19 ноември 2023 г., неделя, 16:00 ч:
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Победа 1945 (София) 2:3
IX кръг - отложени мачове
25 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Барокко (София) - Локомотив София 1929 (София) 3:3
26 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч:
Победа 1945 (София) - Сердика (София) отложен
2 декември 2023 г., събота, 13:30 ч:
Победа 1945 (София) - Сердика (София) 4:2
XII кръг
10 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:1
Сердика (София) - Спартак 2015 (София) 2:0
11 март 2024 г., понеделник, 15:00 ч:
в София, ст."Бонсист":
Победа 1945 (София) - Барокко (София) 1:4
Локомотив София 1929 (София) почива
XIII кръг
16 март 2024 г., събота, 15:30 ч:
Барокко (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:8
17 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Сердика (София) 4:0
Спартак 2015 (София) - Победа 1945 (София) 0:0
Чавдар (Етрополе) почива
XIV кръг
24 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Барокко (София) 9:0
24 март 2024 г., неделя, 13:00 ч:
Победа 1945 (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:3
24 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Спартак 2015 (София) 0:2
Сердика (София) почива
XV кръг
31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Сердика (София) -
Спартак 2015 (София) - Победа 1945 (София) -
Чавдар (Етрополе) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) -
Барокко (София) почива
XVI кръг
6 април 2024 г., събота, 13:00 ч:
Барокко (София) - Чавдар (Етрополе) -
7 април 2024 г., неделя, 09:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Спартак 2015 (София) -
7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Сердика (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) -
Победа 1945 (София) почива
XVII кръг
14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Сердика (София) -
Чавдар (Етрополе) - Победа 1945 (София) -
14 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Барокко (София) -
Локомотив София 1929 (София) почива
XVIII кръг
21 април 2024 г., неделя, 09:00 ч:
Победа 1945 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) -
21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Сердика (София) - Барокко (София) -
21 април 2024 г., неделя, 13:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Чавдар (Етрополе) -
Спартак 2015 (София) почива
XIX кръг
27 април 2024 г., събота, 13:00 ч:
Барокко (София) - Победа 1945 (София) -
28 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Спартак 2015 (София) -
28 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Локомотив Сф 1929 (София) -
Сердика (София) почива
XX кръг
12 май 2024 г., неделя, 09:00 ч:
Сердика (София) - Победа 1945 (София) -
12 май 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Барокко (София) -
12 май 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Спартак 2015 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) -
Чавдар (Етрополе) почива
XXI кръг
19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Сердика (София) -
19 май 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Победа 1945 (София) - Локомотив София 1929 (София) -
19 май 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Барокко (София) - Спартак 2015 (София) -
ДИТ (кв.Драгалевци, София) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
------------------------------------------------------------------------------
1. Чавдар (Етрополе) XXX 2:0 4:1 2:1 5:3 3:1 9:0 ---
XXX --- -:- -:- -:- -:- --- ---
2. Локомотив София 1929 (София) 6:2 XXX 6:0 3:0 4:0 2:1 12:1 ---
-:- XXX -:- --- -:- --- -:- ---
3. Спартак 2015 (София) 0:4 2:2 XXX 0:0 3:1 1:3 3:0 ---
--- --- XXX -:- -:- -:- --- ---
4. Победа 1945 (София) 1:2 0:3 2:6 XXX 4:2 6:5 1:4 ---
--- -:- --- XXX --- -:- --- ---
5. Сердика (София) 2:5 1:2 2:0 4:2 XXX 1:1 9:1 ---
--- --- --- -:- XXX -:- -:- ---
6. ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:2 0:2 0:2 2:3 0:1 XXX 4:2 ---
--- -:- --- --- --- XXX -:- ---
7. Барокко (София) 1:6 3:3 2:2 0:13 1:0 1:8 XXX ---
-:- --- -:- -:- --- --- XXX ---
8. Елит София (София) --- --- --- --- --- --- --- XXX
------------------------------------------------------------------------------
нагоре
Юноши младша "Б"
Първа подгрупа
| Таблица с резултати |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
| 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
| 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
Актуални мачове:
30 март 2024 г., събота, 11:00 ч / XV кръг:
Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София) -
София спорт (София) - Витоша 13 (София) -
Надежда (Доброславци) - УФК Ботев (София) -
Левски Спартак 1962 (София) - Арес (София) -
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Арес (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго.
- Витоша 13 (София) играе домакинските си мачове на ст.ВТУ "Тодор Каблешков" в София освен ако не е посочено друго.
- Левски Раковски (София) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в София освен ако не е посочено друго.
- Левски Спартак 1962 (София) играе домакинските си мачове на нов ст."Академик" /при з."Фестивална"/ в София през есента и на ст."Бонсист" в София през пролетта освен ако не е посочено друго.
- Локомотив София 1929 (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София освен ако не е посочено друго.
- Надежда (Доброславци) играе домакинските си мачове в Доброславци освен ако не е посочено друго.
- София спорт (София) играе домакинските си мачове на ст."Уинбет арена" /ВСУ "Любен Каравелов"/ в кв.Суходол, София освен ако не е посочено друго.
- УФК Ботев (София) играе домакинските си мачове на ст."57-о училище" в София освен ако не е посочено друго.
I кръг
2 септември 2023 г., събота, 13:00 ч:
Арес (София) - Витоша 13 (София) 2:1
3 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч:
Левски Раковски (София) - УФК Ботев (София) 0:6
5 септември 2023 г., вторник, 11:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Надежда (Доброславци) 9:0
6 септември 2023 г., сряда, 09:00 ч:
София спорт (София) - Левски Спартак 1962 (София) 0:0
II кръг
9 септември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Надежда (Доброславци) - София спорт (София) 4:2
9 септември 2023 г., събота, 13:00 ч:
УФК Ботев (София) - Левски Спартак 1962 (София) 5:7
9 септември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Левски Раковски (София) - Арес (София) 1:3
9 септември 2023 г., събота, 18:00 ч:
Витоша 13 (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:6
III кръг
16 септември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Надежда (Доброславци) 6:0
16 септември 2023 г., събота, 13:00 ч:
Арес (София) - УФК Ботев (София) 2:1
16 септември 2023 г., събота, 15:00 ч:
София спорт (София) - Витоша 13 (София) 2:2
17 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София) 11:0
IV кръг
23 септември 2023 г., събота, 13:00 ч:
УФК Ботев (София) - Надежда (Доброславци) 1:2
23 септември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Левски Раковски (София) - София спорт (София) 1:5
23 септември 2023 г., събота, 16:00 ч:
Витоша 13 (София) - Левски Спартак 1962 (София) 4:2
23 септември 2023 г., събота, 19:00 ч:
Арес (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:0
V кръг
30 септември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Левски Раковски (София) 2:1
Надежда (Доброславци) - Витоша 13 (София) 3:1
30 септември 2023 г., събота, 14:30 ч:
София спорт (София) - Арес (София) 2:7
1 октомври 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - УФК Ботев (София) 3:3
VI кръг
7 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - София спорт (София) 6:2
7 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч:
УФК Ботев (София) - Витоша 13 (София) 3:3
7 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч:
Левски Раковски (София) - Надежда (Доброславци) 1:3
7 октомври 2023 г., събота, 15:00 ч:
Арес (София) - Левски Спартак 1962 (София) 2:1
VII кръг
14 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Локомотив Сф 1929 (София) 2:11
Надежда (Доброславци) - Арес (София) 5:0
14 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч:
София спорт (София) - УФК Ботев (София) 1:4
14 октомври 2023 г., събота, 18:00 ч:
Витоша 13 (София) - Левски Раковски (София) 8:0
VIII кръг
21 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч:
УФК Ботев (София) - Левски Раковски (София) 3:0
Надежда (Доброславци) - Локомотив София 1929 (София) 1:3
в София, ст."Бонсист":
Левски Спартак 1962 (София) - София спорт (София) 4:4
22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Витоша 13 (София) - Арес (София) 3:3
IX кръг
4 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч:
София спорт (София) - Надежда (Доброславци) 2:5
4 ноември 2023 г., събота, 09:30 ч:
в София, ст."Бонсист":
Левски Спартак 1962 (София) - УФК Ботев (София) 3:3
4 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Витоша 13 (София) 6:2
5 ноември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Арес (София) - Левски Раковски (София) отложен
25 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч:
Арес (София) - Левски Раковски (София) 4:0
X кръг
11 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Левски Спартак 1962 (София) 0:2
11 ноември 2023 г., събота, 13:00 ч:
УФК Ботев (София) - Арес (София) 1:3
11 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Левски Раковски (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:6
11 ноември 2023 г., събота, 16:00 ч:
Витоша 13 (София) - София спорт (София) 3:0
XI кръг
18 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Надежда (Доброславци) - УФК Ботев (София) 0:2
в София, ст."Бонсист":
Левски Спартак 1962 (София) - Витоша 13 (София) 0:6
София спорт (София) - Левски Раковски (София) 3:3
Локомотив София 1929 (София) - Арес (София) 4:2
IX кръг - отложен мач
25 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч:
Арес (София) - Левски Раковски (София) 4:0
XII кръг
9 март 2024 г., събота, 09:00 ч:
Левски Раковски (София) - Левски Спартак 1962 (София) 0:8
9 март 2024 г., събота, 11:00 ч:
УФК Ботев (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:3
Витоша 13 (София) - Надежда (Доброславци) 1:0
9 март 2024 г., събота, 13:00 ч:
Арес (София) - София спорт (София) 3:1
XIII кръг
16 март 2024 г., събота, 09:00 ч:
Витоша 13 (София) - УФК Ботев (София) 1:2
16 март 2024 г., събота, 11:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Левски Раковски (София) 3:0
16 март 2024 г., събота, 13:00 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Арес (София) 2:3
16 март 2024 г., събота, 17:00 ч:
в кв.Бояна, София, Национална футболна база:
София спорт (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:10
XIV кръг
23 март 2024 г., събота, 11:00 ч:
УФК Ботев (София) - София спорт (София) 1:0
Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София) отложен
23 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Локомотив Сф 1929 (София) - Левски Спартак 1962 (София) 14:1
23 март 2024 г., събота, 17:00 ч:
Арес (София) - Надежда (Доброславци) 5:2
XV кръг
30 март 2024 г., събота, 11:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София) -
София спорт (София) - Витоша 13 (София) -
Надежда (Доброславци) - УФК Ботев (София) -
Левски Спартак 1962 (София) - Арес (София) -
XVI кръг
6 април 2024 г., събота, 11:00 ч:
Левски Раковски (София) - Арес (София) -
УФК Ботев (София) - Левски Спартак 1962 (София) -
6 април 2024 г., събота, 15:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - София спорт (София) -
7 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Витоша 13 (София) - Надежда (Доброславци) -
XVII кръг
13 април 2024 г., събота, 11:00 ч:
София спорт (София) - Левски Раковски (София) -
Надежда (Доброславци) - Локомотив София 1929 (София) -
Левски Спартак 1962 (София) - Витоша 13 (София) -
13 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Арес (София) - УФК Ботев (София) -
XVIII кръг
20 април 2024 г., събота, 09:00 ч:
София спорт (София) - Надежда (Доброславци) -
20 април 2024 г., събота, 11:00 ч:
Левски Раковски (София) - УФК Ботев (София) -
20 април 2024 г., събота, 15:00 ч:
Локомотив Сф 1929 (София) - Левски Спартак 1962 (София) -
20 април 2024 г., събота, 18:00 ч:
Витоша 13 (София) - Арес (София) -
XIX кръг
27 април 2024 г., събота, 11:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Левски Раковски (София) -
Левски Спартак 1962 (София) - София спорт (София) -
УФК Ботев (София) - Витоша 13 (София) -
27 април 2024 г., събота, 15:00 ч:
Арес (София) - Локомотив София 1929 (София) -
XX кръг
11 май 2024 г., събота, 11:00 ч:
Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София) -
Локомотив София 1929 (София) - УФК Ботев (София) -
Надежда (Доброславци) - Левски Спартак 1962 (София) -
11 май 2024 г., събота, 13:00 ч:
София спорт (София) - Арес (София) -
XXI кръг
18 май 2024 г., събота, 11:00 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Левски Раковски (София) -
Арес (София) - Надежда (Доброславци) -
УФК Ботев (София) - София спорт (София) -
18 май 2024 г., събота, 16:00 ч:
Витоша 13 (София) - Локомотив София 1929 (София) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
------------------------------------------------------------------------------
1. Локомотив София 1929 (София) XXX 4:2 3:3 9:0 6:2 14:1 6:2 11:0
XXX --- -:- --- --- -:- -:- -:-
2. Арес (София) 2:0 XXX 2:1 5:2 2:1 2:1 3:1 4:0
-:- XXX -:- -:- --- --- --- ---
3. УФК Ботев (София) 0:3 1:3 XXX 1:2 3:3 5:7 1:0 3:0
--- --- XXX --- -:- -:- -:- ---
4. Надежда (Доброславци) 1:3 5:0 0:2 XXX 3:1 0:2 4:2 3:0
-:- --- -:- XXX --- -:- --- -:-
5. Витоша 13 (София) 1:6 3:3 1:2 1:0 XXX 4:2 3:0 8:0
-:- -:- --- -:- XXX --- --- ---
6. Левски Спартак 1962 (София) 2:11 2:3 3:3 6:0 0:6 XXX 4:4 2:1
--- -:- --- --- -:- XXX -:- -:-
7. София спорт (София) 0:10 2:7 1:4 2:5 2:2 0:0 XXX 3:3
--- -:- --- -:- -:- --- XXX -:-
8. Левски Раковски (София) 0:6 1:3 0:6 1:3 -:- 0:8 1:5 XXX
--- -:- -:- --- -:- --- --- XXX
------------------------------------------------------------------------------
нагоре
Юноши младша "Б"
Втора подгрупа
| Таблица с резултати |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
| 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
| 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
Актуални мачове:
27 март 2024 г., сряда, 13:00 ч / XII кръг:
Конкордия (София) - Банкя 2009 (Банкя) -
27 март 2024 г., сряда, 16:30 ч / XII кръг:
Искър 1945 (Нови Искър) - Сердика (София) -
30 март 2024 г., събота, 09:00 ч / XV кръг:
Конкордия (София) - Мрамор (Мрамор) -
30 март 2024 г., събота, 11:00 ч / XV кръг:
Искър 1945 (Нови Искър) - Ферион (Кубратово) -
30 март 2024 г., събота, 13:00 ч / XV кръг:
ФК Ботев (София) - Банкя 2009 (Банкя) -
30 март 2024 г., събота, 15:00 ч / XV кръг:
Сердика (София) - ОФК София 1992 (София) -
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Банкя 2009 (Банкя) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София освен ако не е посочено друго.
- Искър 1945 (Нови Искър) играе домакинските си мачове в кв.Кумарица, Нови Искър освен ако не е посочено друго.
- Конкордия (София) играе домакинските си мачове в Кубратово освен ако не е посочено друго.
- Мрамор (Мрамор) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго.
- ОФК София 1992 (София) играе домакинските си мачове на в кв.Требич, София освен ако не е посочено друго.
- Сердика (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго.
- ФК Ботев (София) играе домакинските си мачове на ст."57-о училище" в София освен ако не е посочено друго.
- Ферион (Кубратово) играе домакинските си мачове в Кубратово освен ако не е посочено друго.
I кръг
2 септември 2023 г., събота, 11:00 ч:
ФК Ботев (София) - Мрамор (Мрамор) 1:7
Искър 1945 (Нови Искър) - Конкордия (София) отложен
Ферион (Кубратово) - Банкя 2009 (Банкя) отложен
Сердика (София) - ОФК София 1992 (София) 0:1
12 септември 2023 г., вторник, 17:00 ч:
Ферион (Кубратово) - Банкя 2009 (Банкя) 1:9
12 септември 2023 г., вторник, 17:30 ч:
Искър 1945 (Нови Искър) - Конкордия (София) 17:0
II кръг
9 септември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Сердика (София) 9:0
Конкордия (София) - Ферион (Кубратово) 2:20
9 септември 2023 г., събота, 15:00 ч:
ФК Ботев (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 0:4
10 септември 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Мрамор (Мрамор) - ОФК София 1992 (София) 4:0
I кръг - отложени мачове
12 септември 2023 г., вторник, 17:00 ч:
Ферион (Кубратово) - Банкя 2009 (Банкя) 1:9
12 септември 2023 г., вторник, 17:30 ч:
Искър 1945 (Нови Искър) - Конкордия (София) 17:0
III кръг
16 септември 2023 г., събота, 09:00 ч:
Ферион (Кубратово) - ФК Ботев (София) 2:1
16 септември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Искър 1945 (Нови Искър) - Мрамор (Мрамор) 2:2
ОФК София 1992 (София) - Банкя 2009 (Банкя) 0:5
16 септември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Сердика (София) - Конкордия (София) 16:2
IV кръг
19 септември 2023 г., вторник, 09:00 ч:
Конкордия (София) - ОФК София 1992 (София) 1:11
23 септември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Искър 1945 (Нови Искър) - Ферион (Кубратово) 6:1
23 септември 2023 г., събота, 15:00 ч:
ФК Ботев (София) - Сердика (София) 3:8
23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Мрамор (Мрамор) - Банкя 2009 (Банкя) 1:5
V кръг
30 септември 2023 г., събота, 11:00 ч:
ОФК София 1992 (София) - ФК Ботев (София) 1:1
30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Ферион (Кубратово) - Мрамор (Мрамор) 0:5
1 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Конкордия (София) 20:0
1 октомври 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Сердика (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 2:2
VI кръг
7 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч:
Ферион (Кубратово) - Сердика (София) 0:4
7 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч:
в Мрамор:
Мрамор (Мрамор) - Конкордия (София) 8:0
Искър 1945 (Нови Искър) - ОФК София 1992 (София) 1:0
7 октомври 2023 г., събота, 15:00 ч:
ФК Ботев (София) - Банкя 2009 (Банкя) 1:3
VII кръг
14 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч:
Конкордия (София) - ФК Ботев (София) 1:8
14 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Искър 1945 (Нови Искър) 11:0
14 октомври 2023 г., събота, 18:00 ч:
Сердика (София) - Мрамор (Мрамор) 6:1
15 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч:
ОФК София 1992 (София) - Ферион (Кубратово) 3:1
VIII кръг
21 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Ферион (Кубратово) 10:1
21 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч:
Конкордия (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 0:12
ОФК София 1992 (София) - Сердика (София) 1:1
22 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч:
Мрамор (Мрамор) - ФК Ботев (София) 3:1
IX кръг
4 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Ферион (Кубратово) - Конкордия (София) 8:1
4 ноември 2023 г., събота, 13:00 ч:
Сердика (София) - Банкя 2009 (Банкя) 4:4
Искър 1945 (Нови Искър) - ФК Ботев (София) 9:1
6 ноември 2023 г., понеделник, 12:30 ч:
ОФК София 1992 (София) - Мрамор (Мрамор) 2:1
X кръг
11 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч:
ФК Ботев (София) - Ферион (Кубратово) 4:0
Конкордия (София) - Сердика (София) 2:9
11 ноември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Мрамор (Мрамор) - Искър 1945 (Нови Искър) 3:2
12 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - ОФК София 1992 (София) 3:0
XI кръг
18 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Мрамор (Мрамор) 3:1
18 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч:
ОФК София 1992 (София) - Конкордия (София) 5:0
в София, ст."57-мо училище":
Сердика (София) - ФК Ботев (София) 2:2
Ферион (Кубратово) - Искър 1945 (Нови Искър) 0:3
XII кръг
9 март 2024 г., събота, 09:00 ч:
ФК Ботев (София) - ОФК София 1992 (София) 2:2
9 март 2024 г., събота, 11:00 ч:
Искър 1945 (Нови Искър) - Сердика (София) отложен
Конкордия (София) - Банкя 2009 (Банкя) отложен
9 март 2024 г., събота, 17:00 ч:
Мрамор (Мрамор) - Ферион (Кубратово) 5:1
27 март 2024 г., сряда, 13:00 ч:
Конкордия (София) - Банкя 2009 (Банкя) -
27 март 2024 г., сряда, 16:30 ч:
Искър 1945 (Нови Искър) - Сердика (София) -
XIII кръг
16 март 2024 г., събота, 11:00 ч:
Конкордия (София) - Мрамор (Мрамор) 0:10
Банкя 2009 (Банкя) - ФК Ботев (София) 10:0
ОФК София 1992 (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 3:0
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Сердика (София) - Ферион (Кубратово) 0:6
XIV кръг
23 март 2024 г., събота, 09:00 ч:
Ферион (Кубратово) - ОФК София 1992 (София) 1:1
ФК Ботев (София) - Конкордия (София) 14:1
23 март 2024 г., събота, 11:00 ч:
Искър 1945 (Нови Искър) - Банкя 2009 (Банкя) 1:7
23 март 2024 г., събота, 19:00 ч:
Мрамор (Мрамор) - Сердика (София) 1:2
XII кръг - отложени мачове
27 март 2024 г., сряда, 13:00 ч:
Конкордия (София) - Банкя 2009 (Банкя) -
27 март 2024 г., сряда, 16:30 ч:
Искър 1945 (Нови Искър) - Сердика (София) -
XV кръг
30 март 2024 г., събота, 09:00 ч:
Конкордия (София) - Мрамор (Мрамор) -
30 март 2024 г., събота, 11:00 ч:
Искър 1945 (Нови Искър) - Ферион (Кубратово) -
30 март 2024 г., събота, 13:00 ч:
ФК Ботев (София) - Банкя 2009 (Банкя) -
30 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Сердика (София) - ОФК София 1992 (София) -
XVI кръг
6 април 2024 г., събота, 09:00 ч:
ФК Ботев (София) - Конкордия (София) -
6 април 2024 г., събота, 11:00 ч:
ОФК София 1992 (София) - Искър 1945 (Нови Искър) -
6 април 2024 г., събота, 15:00 ч:
Мрамор (Мрамор) - Сердика (София) -
6 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Ферион (Кубратово) -
XVII кръг
13 април 2024 г., събота, 09:00 ч:
Конкордия (София) - Банкя 2009 (Банкя) -
13 април 2024 г., събота, 11:00 ч:
Искър 1945 (Нови Искър) - Мрамор (Мрамор) -
Ферион (Кубратово) - ОФК София 1992 (София) -
13 април 2024 г., събота, 15:00 ч:
Сердика (София) - ФК Ботев (София) -
XVIII кръг
20 април 2024 г., събота, 11:00 ч:
Конкордия (София) - Сердика (София) -
20 април 2024 г., събота, 13:00 ч:
ФК Ботев (София) - Искър 1945 (Нови Искър) -
20 април 2024 г., събота, 15:00 ч:
Мрамор (Мрамор) - Ферион (Кубратово) -
20 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - ОФК София 1992 (София) -
XIX кръг
27 април 2024 г., събота, 11:00 ч:
Искър 1945 (Нови Искър) - Конкордия (София) -
Ферион (Кубратово) - ФК Ботев (София) -
ОФК София 1992 (София) - Мрамор (Мрамор) -
27 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Сердика (София) - Банкя 2009 (Банкя) -
XX кръг
11 май 2024 г., събота, 11:00 ч:
Конкордия (София) - Ферион (Кубратово) -
11 май 2024 г., събота, 13:00 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Мрамор (Мрамор) -
ФК Ботев (София) - ОФК София 1992 (София) -
Сердика (София) - Искър 1945 (Нови Искър) -
XXI кръг
18 май 2024 г., събота, 11:00 ч:
Искър 1945 (Нови Искър) - Банкя 2009 (Банкя) -
Ферион (Кубратово) - Сердика (София) -
ОФК София 1992 (София) - Конкордия (София) -
19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Мрамор (Мрамор) - ФК Ботев (София) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
------------------------------------------------------------------------------
1. Банкя 2009 (Банкя) XXX 3:1 11:0 3:0 9:0 10:1 10:0 20:0
XXX -:- --- -:- --- -:- --- ---
2. Мрамор (Мрамор) 1:5 XXX 3:2 4:0 1:2 5:1 3:1 8:0
--- XXX --- --- -:- -:- -:- ---
3. Искър 1945 (Нови Искър) 1:7 2:2 XXX 1:0 -:- 6:1 9:1 17:0
-:- -:- XXX --- --- -:- --- -:-
4. ОФК София 1992 (София) 0:5 2:1 3:0 XXX 1:1 3:1 1:1 5:0
--- -:- -:- XXX --- --- --- -:-
5. Сердика (София) 4:4 6:1 2:2 0:1 XXX 0:6 2:2 16:2
-:- --- -:- -:- XXX --- -:- ---
6. Ферион (Кубратово) 1:9 0:5 0:3 1:1 0:4 XXX 2:1 8:1
--- --- --- -:- -:- XXX -:- ---
7. ФК Ботев (София) 1:3 1:7 0:4 2:2 3:8 4:0 XXX 14:1
-:- --- -:- -:- --- --- XXX -:-
8. Конкордия (София) -:- 0:10 0:12 1:11 2:9 2:20 1:8 XXX
-:- -:- --- --- -:- -:- --- XXX
------------------------------------------------------------------------------
нагоре