Юноши младша възраст (род.2000-01):
Варна - Зонална група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

10 декември 2016, събота, 10:00 ч / XV кръг:
Лудогорец 1945 (Разград) - Доростол 2013 (Силистра)        - 
11 декември 2016, неделя, 10:00 ч / XV кръг:
Хитрино (Хитрино) - Волов (Шумен)                          - 
Интер (Добрич) - Дунав 2010 (Русе)                         - 
Варненчик (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)       - 
Калиакра (Каварна) - Септември 98 (Тервел)                 - 
Ботев (Нови пазар) - Черно море (Варна)                    - 
Атлетик (Провадия) - Спартак 1918 (Варна)                  - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черно море (Варна)                 12   12   0   0   77:3    36
-------------------------------------------------------------------
 2. Лудогорец 1945 (Разград)           12    9   2   1   55:7    29
 3. Спартак 1918 (Варна)               12    8   3   1   37:9    27
 4. Доростол 2013 (Силистра)           13    8   2   3   45:18   26 [1 0 0  4:0  3]
 5. Дунав 2010 (Русе)                  13    8   2   3   47:20   26 [0 0 1  0:4  0]
 6. Светкавица Търговище (Търговище)   13    7   2   4   27:13   23
 7. Волов (Шумен)                      12    7   1   4   42:22   22
 8. Интер (Добрич)                     12    6   3   3   31:10   21
 9. Спартак 1918 II (Варна)            14    4   4   6   33:44   16
10. Варненчик (Варна)                  13    4   2   7   16:40   14
11. Ботев (Нови пазар)                 13    3   2   8   16:35   11
12. Калиакра (Каварна)                 13    3   1   9   27:63   10
13. Атлетик (Провадия)                 12    1   0  11   10:66    3 [1 0 1  5:4  3]
14. Хитрино (Хитрино)                  12    1   0  11    6:46    3 [1 0 1  3:2  3]
15. Септември 98 (Тервел)              12    1   0  11    7:80    3 [1 0 1  3:5  3]

                           I кръг

11 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен)                      отложен 
Черно море (Варна) - Атлетик (Провадия)                  12:0 
Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар)                1:3 
Светкавица Търговище (Търговище) - Калиакра (Каварна)     4:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Варненчик (Варна)              5:0 
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)              1:1 
Хитрино (Хитрино) - Спартак 1918 II (Варна)               1:4 
17 декември 2016, събота, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен)                       - 
Интер (Добрич)                                            почива

                           II кръг

16 септември 2016, петък, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна)                 0:2 
18 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Спартак 1918 II (Варна)                   2:2 
Интер (Добрич) - Хитрино (Хитрино)                        6:0 
Варненчик (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                     0:5 
Калиакра (Каварна) - Доростол 2013 (Силистра)             3:4 
Ботев (Нови пазар) - Светкавица Търговище (Търговище)     1:4 
Атлетик (Провадия) - Септември 98 (Тервел)                5:1 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

                           III кръг

22 септември 2016, четвъртък, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Волов (Шумен)                        9:0 
Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 (Варна)              0:7 
Светкавица Търговище (Търговище) - Атлетик (Провадия)     4:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Ботев (Нови пазар)             2:2 
Дунав 2010 (Русе) - Калиакра (Каварна)                    7:4 
Хитрино (Хитрино) - Лудогорец 1945 (Разград)              0:8 
Спартак 1918 II (Варна) - Интер (Добрич)                  1:1 
Варненчик (Варна)                                         почива

                           IV кръг

25 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Интер (Добрич)                            2:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 II (Варна)       11:0 
Варненчик (Варна) - Хитрино (Хитрино)                     2:1 
Ботев (Нови пазар) - Дунав 2010 (Русе)                    0:2 
Атлетик (Провадия) - Доростол 2013 (Силистра)             0:9 
Спартак 1918 (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)   3:0 
Черно море (Варна) - Септември 98 (Тервел)               17:0 
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           V кръг

2 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Волов (Шумен)                     1:8 
Светкавица Търговище (Търговище) - Черно море (Варна)     0:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Спартак 1918 (Варна)           1:2 
Дунав 2010 (Русе) - Атлетик (Провадия)                   11:0 
Хитрино (Хитрино) - Калиакра (Каварна)                    0:4 
Спартак 1918 II (Варна) - Варненчик (Варна)               2:2 
Интер (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)                 1:3 
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           VI кръг

9 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)                  0:4 
Варненчик (Варна) - Интер (Добрич)                        0:4 
Калиакра (Каварна) - Спартак 1918 II (Варна)              5:5 
Ботев (Нови пазар) - Хитрино (Хитрино)                    3:0 
Спартак 1918 (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                  2:2 
Черно море (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)             5:0 
Септември 98 (Тервел) - Светкавица Търговище (Тщ)         0:4 
Атлетик (Провадия)                                        почива

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Интер (Добрич) - Калиакра (Каварна)                       5:0 
16 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Волов (Шумен)          2:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Септември 98 (Тервел)         12:0 
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                    3:4 
Хитрино (Хитрино) - Атлетик (Провадия)                    3:0 
Спартак 1918 II (Варна) - Ботев (Нови пазар)              5:2 
Лудогорец 1945 (Разград) - Варненчик (Варна)              5:0 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Спартак 1918 II (Варна)              1:3 
Спартак 1918 (Варна) - Хитрино (Хитрино)                  4:0 
23 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Варненчик (Варна)                         отложен 
Калиакра (Каварна) - Лудогорец 1945 (Разград)             1:9 
Ботев (Нови пазар) - Интер (Добрич)                       0:2 
Септември 98 (Тервел) - Дунав 2010 (Русе)                 1:6 
Светкавица Търговище (Тщ) - Доростол 2013 (Силистра)      1:1 
17 ноември 2016, четвъртък, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Варненчик (Варна)                         6:1 
Черно море (Варна)                                        почива

                           IX кръг

30 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Волов (Шумен)                  1:0 
Дунав 2010 (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)      1:0 
Хитрино (Хитрино) - Черно море (Варна)                    отложен 
Спартак 1918 II (Варна) - Спартак 1918 (Варна)            0:3 
Интер (Добрич) - Атлетик (Провадия)                       отложен 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Нови пазар)             3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Варненчик (Варна) - Калиакра (Каварна)                    4:1 
7 декември 2016, сряда, 10:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Черно море (Варна)                     - 
18 декември 2016, неделя, 10:00 ч:
Интер (Добрич) - Атлетик (Провадия)                        - 
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           X кръг

4 ноември 2016, петък, 10:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:9 
Спартак 1918 (Варна) - Интер (Добрич)                     0:0 
Черно море (Варна) - Спартак 1918 II (Варна)              7:0 
Септември 98 (Тервел) - Хитрино (Хитрино)                 2:0 
Доростол 2013 (Силистра) - Дунав 2010 (Русе)              4:0 
4 ноември 2016, петък, 12:00 ч:
Волов (Шумен) - Калиакра (Каварна)                        8:0 
7 ноември 2016, понеделник, 13:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Варненчик (Варна)                    1:1 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           XI кръг

11 ноември 2016, петък, 10:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Волов (Шумен)                         0:4 
Хитрино (Хитрино) - Светкавица Търговище (Търговище)      0:3 
Интер (Добрич) - Черно море (Варна)                       0:3 
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна)           1:1 
Варненчик (Варна) - Атлетик (Провадия)                    4:1 
12 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - Септември 98 (Тервел)          10:0 
14 ноември 2016, понеделник, 10:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Ботев (Нови пазар)                   3:0 
Доростол 2013 (Силистра)                                  почива

                           VIII кръг - отложен мач

17 ноември 2016, четвъртък, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Варненчик (Варна)                         6:1 

                           XII кръг

20 ноември 2016, неделя, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                        6:1 
Атлетик (Провадия) - Калиакра (Каварна)                   2:3 
Спартак 1918 (Варна) - Варненчик (Варна)                  3:0 
Светкавица Търговище (Тщ) - Спартак 1918 II (Варна)       4:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Хитрино (Хитрино)              3:1 
23 ноември 2016, сряда, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             3:0 
Септември 98 (Тервел) - Интер (Добрич)                    0:6 
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XIII кръг

27 ноември 2016, неделя, 10:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Дунав 2010 (Русе)                     0:7 
Спартак 1918 II (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)        0:3 
Интер (Добрич) - Светкавица Търговище (Търговище)         1:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември 98 (Тервел)          отложен 
Варненчик (Варна) - Черно море (Варна)                    0:5 
Калиакра (Каварна) - Спартак 1918 (Варна)                 2:6 
Ботев (Нови пазар) - Атлетик (Провадия)                   2:0 
7 декември 2016, сряда, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември 98 (Тервел)           - 
Волов (Шумен)                                             почива

                           XIV кръг

3 декември 2016, събота, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Калиакра (Каварна)                   9:0 
4 декември 2016, неделя, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Атлетик (Провадия)                        5:0 
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Нови пазар)                 6:1 
Септември 98 (Тервел) - Варненчик (Варна)                 1:2 
Светкавица Търговище (Тщ) - Лудогорец 1945 (Разград)      0:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Интер (Добрич)                 0:4 
4 декември 2016, неделя, 11:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Спартак 1918 II (Варна)               2:0 
Хитрино (Хитрино)                                         почива

                           IX кръг - отложен мач

7 декември 2016, сряда, 10:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Черно море (Варна)                     - 

                           XIII кръг - отложен мач

7 декември 2016, сряда, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември 98 (Тервел)           - 

                           XV кръг

10 декември 2016, събота, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Доростол 2013 (Силистра)        - 
11 декември 2016, неделя, 10:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Волов (Шумен)                          - 
Интер (Добрич) - Дунав 2010 (Русе)                         - 
Варненчик (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)       - 
Калиакра (Каварна) - Септември 98 (Тервел)                 - 
Ботев (Нови пазар) - Черно море (Варна)                    - 
Атлетик (Провадия) - Спартак 1918 (Варна)                  - 
Спартак 1918 II (Варна)                                   почива

                           I кръг - отложен мач

17 декември 2016, събота, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен)                       - 

                           IX кръг - отложен мач

18 декември 2016, неделя, 10:00 ч:
Интер (Добрич) - Атлетик (Провадия)                        - 

                           XVI кръг

пролет 2017:
Волов (Шумен) - Спартак 1918 (Варна)                       - 
Атлетик (Провадия) - Черно море (Варна)                    - 
Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)                 - 
Калиакра (Каварна) - Светкавица Търговище (Търговище)      - 
Варненчик (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)               - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Спартак 1918 II (Варна) - Хитрино (Хитрино)                - 
Интер (Добрич)                                            почива

                           XVII кръг

Спартак 1918 II (Варна) - Волов (Шумен)                    - 
Хитрино (Хитрино) - Интер (Добрич)                         - 
Дунав 2010 (Русе) - Варненчик (Варна)                      - 
Доростол 2013 (Силистра) - Калиакра (Каварна)              - 
Светкавица Търговище (Търговище) - Ботев (Нови пазар)      - 
Септември 98 (Тервел) - Атлетик (Провадия)                 - 
Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                  - 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

                           XVIII кръг

Волов (Шумен) - Черно море (Варна)                         - 
Спартак 1918 (Варна) - Септември 98 (Тервел)               - 
Атлетик (Провадия) - Светкавица Търговище (Търговище)      - 
Ботев (Нови пазар) - Доростол 2013 (Силистра)              - 
Калиакра (Каварна) - Дунав 2010 (Русе)                     - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Хитрино (Хитрино)               - 
Интер (Добрич) - Спартак 1918 II (Варна)                   - 
Варненчик (Варна)                                         почива

                           XIX кръг

Интер (Добрич) - Волов (Шумен)                             - 
Спартак 1918 II (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)         - 
Хитрино (Хитрино) - Варненчик (Варна)                      - 
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Нови пазар)                     - 
Доростол 2013 (Силистра) - Атлетик (Провадия)              - 
Светкавица Търговище (Търговище) - Спартак 1918 (Варна)    - 
Септември 98 (Тервел) - Черно море (Варна)                 - 
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           XX кръг

Волов (Шумен) - Септември 98 (Тервел)                      - 
Черно море (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)      - 
Спартак 1918 (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)            - 
Атлетик (Провадия) - Дунав 2010 (Русе)                     - 
Калиакра (Каварна) - Хитрино (Хитрино)                     - 
Варненчик (Варна) - Спартак 1918 II (Варна)                - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Интер (Добрич)                  - 
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           XXI кръг

Лудогорец 1945 (Разград) - Волов (Шумен)                   - 
Интер (Добрич) - Варненчик (Варна)                         - 
Спартак 1918 II (Варна) - Калиакра (Каварна)               - 
Хитрино (Хитрино) - Ботев (Нови пазар)                     - 
Дунав 2010 (Русе) - Спартак 1918 (Варна)                   - 
Доростол 2013 (Силистра) - Черно море (Варна)              - 
Светкавица Търговище (Тщ) - Септември 98 (Тервел)          - 
Атлетик (Провадия)                                        почива

                           XXII кръг

Волов (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)           - 
Септември 98 (Тервел) - Доростол 2013 (Силистра)           - 
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                     - 
Атлетик (Провадия) - Хитрино (Хитрино)                     - 
Ботев (Нови пазар) - Спартак 1918 II (Варна)               - 
Калиакра (Каварна) - Интер (Добрич)                        - 
Варненчик (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)               - 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XXIII кръг

Варненчик (Варна) - Волов (Шумен)                          - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Калиакра (Каварна)              - 
Интер (Добрич) - Ботев (Нови пазар)                        - 
Спартак 1918 II (Варна) - Атлетик (Провадия)               - 
Хитрино (Хитрино) - Спартак 1918 (Варна)                   - 
Дунав 2010 (Русе) - Септември 98 (Тервел)                  - 
Доростол 2013 (Силистра) - Светкавица Търговище (Тщ)       - 
Черно море (Варна)                                        почива

                           XXIV кръг

Волов (Шумен) - Доростол 2013 (Силистра)                   - 
Светкавица Търговище (Търговище) - Дунав 2010 (Русе)       - 
Черно море (Варна) - Хитрино (Хитрино)                     - 
Спартак 1918 (Варна) - Спартак 1918 II (Варна)             - 
Атлетик (Провадия) - Интер (Добрич)                        - 
Ботев (Нови пазар) - Лудогорец 1945 (Разград)              - 
Калиакра (Каварна) - Варненчик (Варна)                     - 
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           XXV кръг

Калиакра (Каварна) - Волов (Шумен)                         - 
Варненчик (Варна) - Ботев (Нови пазар)                     - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Атлетик (Провадия)              - 
Интер (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)                      - 
Спартак 1918 II (Варна) - Черно море (Варна)               - 
Хитрино (Хитрино) - Септември 98 (Тервел)                  - 
Дунав 2010 (Русе) - Доростол 2013 (Силистра)               - 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           XXVI кръг

Волов (Шумен) - Дунав 2010 (Русе)                          - 
Светкавица Търговище (Търговище) - Хитрино (Хитрино)       - 
Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 II (Варна)            - 
Черно море (Варна) - Интер (Добрич)                        - 
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 
Атлетик (Провадия) - Варненчик (Варна)                     - 
Ботев (Нови пазар) - Калиакра (Каварна)                    - 
Доростол 2013 (Силистра)                                  почива

                           XXVII кръг

Ботев (Нови пазар) - Волов (Шумен)                         - 
Калиакра (Каварна) - Атлетик (Провадия)                    - 
Варненчик (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                   - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)              - 
Интер (Добрич) - Септември 98 (Тервел)                     - 
Спартак 1918 II (Варна) - Светкавица Търговище (Тщ)        - 
Хитрино (Хитрино) - Доростол 2013 (Силистра)               - 
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XXVIII кръг

Дунав 2010 (Русе) - Хитрино (Хитрино)                      - 
Доростол 2013 (Силистра) - Спартак 1918 II (Варна)         - 
Светкавица Търговище (Търговище) - Интер (Добрич)          - 
Септември 98 (Тервел) - Лудогорец 1945 (Разград)           - 
Черно море (Варна) - Варненчик (Варна)                     - 
Спартак 1918 (Варна) - Калиакра (Каварна)                  - 
Атлетик (Провадия) - Ботев (Нови пазар)                    - 
Волов (Шумен)                                             почива

                           XXIX кръг

Атлетик (Провадия) - Волов (Шумен)                         - 
Ботев (Нови пазар) - Спартак 1918 (Варна)                  - 
Калиакра (Каварна) - Черно море (Варна)                    - 
Варненчик (Варна) - Септември 98 (Тервел)                  - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Светкавица Търговище (Тщ)       - 
Интер (Добрич) - Доростол 2013 (Силистра)                  - 
Спартак 1918 II (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                - 
Хитрино (Хитрино)                                         почива

                           XXX кръг

Волов (Шумен) - Хитрино (Хитрино)                          - 
Дунав 2010 (Русе) - Интер (Добрич)                         - 
Доростол 2013 (Силистра) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 
Светкавица Търговище (Търговище) - Варненчик (Варна)       - 
Септември 98 (Тервел) - Калиакра (Каварна)                 - 
Черно море (Варна) - Ботев (Нови пазар)                    - 
Спартак 1918 (Варна) - Атлетик (Провадия)                  - 
Спартак 1918 II (Варна)                                   почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Черно море (Варна) XXX 3:0 -:- 5:0 -:- -:- 9:0 -:- 7:0 -:- -:- 9:0 12:0 -:- 17:0 2. Лудогорец 1945 (Разград) -:- XXX 1:1 -:- -:- -:- -:- -:- 11:0 5:0 3:0* -:- -:- -:- -:- 3. Спартак 1918 (Варна) 0:2 -:- XXX -:- 2:2 3:0 -:- 0:0 -:- 3:0 6:1 -:- -:- 4:0 -:- 4. Доростол 2013 (Силистра) -:- -:- 1:2 XXX 4:0 -:- 1:0 0:4 -:- 5:0 2:2 -:- -:- 3:1 12:0 5. Дунав 2010 (Русе) 3:4 1:1 -:- -:- XXX 1:0 0:4 -:- 2:0 -:- -:- 7:4 11:0 -:- -:- 6. Светкавица Търговище (Търговище) 0:1 0:1 -:- 1:1 -:- XXX 2:1 -:- 4:1 -:- -:- 4:1 4:1 -:- -:- 7. Волов (Шумен) -:- 0:4 -:- -:- -:- -:- XXX 2:1 2:2 6:1 6:1 8:0 5:0 -:- -:- 8. Интер (Добрич) 0:3 1:3 -:- -:- -:- 1:1 -:- XXX -:- -:- -:- 5:0 -:- 6:0 -:- 9. Спартак 1918 II (Варна) -:- -:- 0:3 0:3 -:- -:- -:- 1:1 XXX 2:2 5:2 -:- -:- -:- 10:0 10. Варненчик (Варна) 0:5 -:- -:- -:- 0:5 -:- -:- 0:4 -:- XXX -:- 4:1 4:1 2:1 -:- 11. Ботев (Нови пазар) -:- -:- -:- -:- 0:2 1:4 -:- 0:2 -:- 1:1 XXX -:- 2:0 3:0 -:- 12. Калиакра (Каварна) -:- 1:9 2:6 3:4 -:- -:- -:- -:- 5:5 -:- 3:0 XXX -:- -:- -:- 13. Атлетик (Провадия) -:- 0:9 -:- 0:9 -:- -:- -:- -:- 1:3 -:- -:- 2:3 XXX -:- 5:1 14. Хитрино (Хитрино) -:- 0:8 -:- -:- 0:7 0:3 -:- -:- 1:4 -:- -:- 0:4 3:0 XXX -:- 15. Септември 98 (Тервел) -:- -:- 0:7 -:- 1:6 0:4 1:8 0:6 -:- 1:2 1:3 -:- -:- 2:0 XXX ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре