Юноши младша възраст (род.2000-01):
Враца - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Враца)                       9    8   1   0   32:5    25
-------------------------------------------------------------------
 2. Първа атомна (Козлодуй)             9    7   1   1   32:7    22
 3. Кариана (Ерден)                     9    4   1   4   18:19   13 [0 1 0  1:1  1, 1 гол на чужд терен]
 4. Локомотив Мездра (Мездра)           8    4   1   3   13:17   13 [0 1 0  1:1  1, 0 гола на чужд терен]
 5. Искър 1923 (Роман)                  9    3   0   6   20:36    9
 6. Чавдар 1957 (Бяла Слатина)          8    2   0   6   16:28    6
 7. Ком (Берковица)                     8    0   0   8   13:32    0

                           I кръг

23 септември 2016, петък, 17:00 ч:
Ботев (Враца) - Кариана (Ерден)                           4:0 
Локомотив Мездра (Мездра) - Искър 1923 (Роман)            4:1 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Първа атомна (Козлодуй)      1:4 
Ком (Берковица)                                           почива

                           II кръг

30 септември 2016, петък, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Ком (Берковица)                           6:0 
30 септември 2016, петък, 17:00 ч:
Кариана (Ерден) - Първа атомна (Козлодуй)                 1:5 
Искър 1923 (Роман) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)           5:3 
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива

                           III кръг

7 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Ком (Берковица) - Кариана (Ерден)                         2:3 
Локомотив Мездра (Мездра) - Ботев (Враца)                 1:5 
Първа атомна (Козлодуй) - Искър 1923 (Роман)              7:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           IV кръг

14 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Кариана (Ерден) - Искър 1923 (Роман)                      4:1 
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                отложен 
Ком (Берковица) - Локомотив Мездра (Мездра)               0:3 
25 октомври 2016, вторник, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                3:0 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           V кръг

21 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Кариана (Ерден)               1:1 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ком (Берковица)              5:2 
Първа атомна (Козлодуй) - Ботев (Враца)                   0:0 
Искър 1923 (Роман)                                        почива

                           IV кръг - отложен мач

25 октомври 2016, вторник, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                3:0 

                           VI кръг

28 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Искър 1923 (Роман)                        4:0 
Ком (Берковица) - Първа атомна (Козлодуй)                 3:4 
Локомотив Мездра (Мездра) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)    3:1 
Кариана (Ерден)                                           почива

                           VII кръг

4 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Кариана (Ерден)              0:4 
Първа атомна (Козлодуй) - Локомотив Мездра (Мездра)       0:1 
Искър 1923 (Роман) - Ком (Берковица)                      5:4 
Ботев (Враца)                                             почива

                           VIII кръг

10 ноември 2016, четвъртък, 14:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      7:0 
11 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Искър 1923 (Роман) - Локомотив Мездра (Мездра)            7:0 
11 ноември 2016, петък, 15:00 ч:
Кариана (Ерден) - Ботев (Враца)                           3:4 
Ком (Берковица)                                           почива

                           IX кръг

18 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Кариана (Ерден)                 1:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Искър 1923 (Роман)           6:0 
18 ноември 2016, петък, 15:00 ч:
Ком (Берковица) - Ботев (Враца)                           1:4 
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива

                           X кръг

25 ноември 2016, петък, 14:00 ч:
Кариана (Ерден) - Ком (Берковица)                         2:1 
Ботев (Враца) - Локомотив Мездра (Мездра)                 2:0 
Искър 1923 (Роман) - Първа атомна (Козлодуй)              1:4 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           XI кръг

пролет 2017:
Искър 1923 (Роман) - Кариана (Ерден)                       - 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Враца)                 - 
Локомотив Мездра (Мездра) - Ком (Берковица)                - 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           XII кръг

Кариана (Ерден) - Локомотив Мездра (Мездра)                - 
Ком (Берковица) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)               - 
Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)                    - 
Искър 1923 (Роман)                                        почива

                           XIII кръг

Искър 1923 (Роман) - Ботев (Враца)                         - 
Първа атомна (Козлодуй) - Ком (Берковица)                  - 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Локомотив Мездра (Мездра)     - 
Кариана (Ерден)                                           почива

                           XIV кръг

Кариана (Ерден) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)               - 
Локомотив Мездра (Мездра) - Първа атомна (Козлодуй)        - 
Ком (Берковица) - Искър 1923 (Роман)                       - 
Ботев (Враца)                                             почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Враца) XXX -:- 4:0 2:0 4:0 3:0 6:0 2. Първа атомна (Козлодуй) 0:0 XXX 1:0 0:1 7:0 7:0 -:- 3. Кариана (Ерден) 3:4 1:5 XXX -:- 4:1 -:- 2:1 4. Локомотив Мездра (Мездра) 1:5 -:- 1:1 XXX 4:1 3:1 -:- 5. Искър 1923 (Роман) -:- 1:4 -:- 7:0 XXX 5:3 5:4 6. Чавдар 1957 (Бяла Слатина) -:- 1:4 0:4 -:- 6:0 XXX 5:2 7. Ком (Берковица) 1:4 3:4 2:3 0:3 -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре