Юноши младша възраст (род.2007-08):
« Враца - Междуобластна група 2023/24
| Таблица с резултати |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
| 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
Актуални мачове:
28 март 2024 г., четвъртък, 16:00 ч / XIII кръг:
Дунав (Лом) - Озрен (Голям извор) -
Бдин 1923 (Видин) - Пъстренец (Долно Белотинци) -
Първа атомна 1974 (Козлодуй) - ОФК Локомотив (Мездра) -
Ком (Берковица) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) -
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Първоначално групата е от 7 отбора, след III кръг на почиващата позиция се включва Озрен (Голям извор).
- Озрен (Голям извор) играе домакинските си мачове в Градежница освен ако не е посочено друго.
I кръг
28 септември 2023 г., четвъртък, 16:00 ч:
Пъстренец (Долно Белотинци) - Озрен (Голям извор) отложен
ОФК Локомотив (Мездра) - Дунав (Лом) 13:0
Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Бдин 1923 (Видин) 4:0
Ком (Берковица) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) 4:1
II кръг
5 октомври 2023 г., четвъртък, 16:00 ч:
Озрен (Голям извор) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) отложен
Бдин 1923 (Видин) - Ком (Берковица) 0:5
Дунав (Лом) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 3:1
Пъстренец (Долно Белотинци) - ОФК Локомотив (Мездра) 1:8
III кръг
12 октомври 2023 г., четвъртък, 16:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Озрен (Голям извор) отложен
Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Пъстренец (Долно Белотинци) 1:1
Ком (Берковица) - Дунав (Лом) отложен
Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Бдин 1923 (Видин) 1:9
28 октомври 2023 г., събота, 15:00 ч:
Ком (Берковица) - Дунав (Лом) 3:1 *
* - датата е приблизителна.
IV кръг
19 октомври 2023 г., четвъртък, 16:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Озрен (Голям извор) 2:3 *
* - по първоначална програма с домакинство за Озрен, по взаимна договорка
домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
Дунав (Лом) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) 2:2
Пъстренец (Долно Белотинци) - Ком (Берковица) 1:3
ОФК Локомотив (Мездра) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 5:2
V кръг
26 октомври 2023 г., четвъртък, 16:00 ч:
Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Озрен (Голям извор) 2:2
Ком (Берковица) - ОФК Локомотив (Мездра) 3:0 сл.
П.атомна 1974 (Козлодуй) - Пъстренец (Долно Белотинци) 3:3
Бдин 1923 (Видин) - Дунав (Лом) отложен
4 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Дунав (Лом) 2:2 *
* - датата е приблизителна.
III кръг - отложен мач
28 октомври 2023 г., събота, 15:00 ч:
Ком (Берковица) - Дунав (Лом) 3:1 *
* - датата е приблизителна.
VI кръг
2 ноември 2023 г., четвъртък, 15:00 ч:
Озрен (Голям извор) - Дунав (Лом) 3:0 сл.
Пъстренец (Долно Белотинци) - Бдин 1923 (Видин) 1:2
ОФК Локомотив (Мездра) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) отложен
Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Ком (Берковица) 3:0
9 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) 7:1
V кръг - отложен мач
4 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Дунав (Лом) 2:2 *
* - датата е приблизителна.
VII кръг
9 ноември 2023 г., четвъртък, 15:00 ч:
Ком (Берковица) - Озрен (Голям извор) отложен
П.атомна 1974 (Козлодуй) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 3:3
Дунав (Лом) - Пъстренец (Долно Белотинци) 5:2
13 ноември 2023 г., понеделник, 15:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - ОФК Локомотив (Мездра) 1:6
VIII кръг
16 ноември 2023 г., четвъртък, 15:00 ч:
Озрен (Голям извор) - Пъстренец (Долно Белотинци) отложен
Дунав (Лом) - ОФК Локомотив (Мездра) 0:2
Бдин 1923 (Видин) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 1:6
Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Ком (Берковица) 4:2
IX кръг
23 ноември 2023 г., четвъртък, 15:00 ч:
Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Озрен (Голям извор) отложен
Ком (Берковица) - Бдин 1923 (Видин) отложен
Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Дунав (Лом) 3:0
ОФК Локомотив (Мездра) - Пъстренец (Долно Белотинци) 4:0
9 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Ком (Берковица) - Бдин 1923 (Видин) 5:0
X кръг
7 март 2024 г., четвъртък, 16:00 ч:
Озрен (Голям извор) - ОФК Локомотив (Мездра) отложен
Пъстренец (Долно Белотинци) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 2:13
Дунав (Лом) - Ком (Берковица) 0:10
Бдин 1923 (Видин) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) 10:5
VI кръг - отложен мач
9 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) 7:1
IX кръг - отложен мач
9 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Ком (Берковица) - Бдин 1923 (Видин) 5:0
XI кръг
14 март 2024 г., четвъртък, 16:00 ч:
Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Дунав (Лом) 2:2
Ком (Берковица) - Пъстренец (Долно Белотинци) 9:0
Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - ОФК Локомотив (Мездра) отложен
16 март 2024 г., събота, 13:30 ч:
в Градежница:
Озрен (Голям извор) - Бдин 1923 (Видин) 2:1 *
* - по първоначална програма с домакинство за Бдин 1923, по взаимна
договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
XII кръг
21 март 2024 г., четвъртък, 16:00 ч:
Озрен (Голям извор) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
ОФК Локомотив (Мездра) - Ком (Берковица) 2:0
Пъстренец (Долно Белотинци) - П.атомна 1974 (Козлодуй) 4:2
Дунав (Лом) - Бдин 1923 (Видин) 2:5
XIII кръг
28 март 2024 г., четвъртък, 16:00 ч:
Дунав (Лом) - Озрен (Голям извор) -
Бдин 1923 (Видин) - Пъстренец (Долно Белотинци) -
Първа атомна 1974 (Козлодуй) - ОФК Локомотив (Мездра) -
Ком (Берковица) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) -
XIV кръг
4 април 2024 г., четвъртък, 16:00 ч:
Озрен (Голям извор) - Ком (Берковица) -
Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - П.атомна 1974 (Козлодуй) -
ОФК Локомотив (Мездра) - Бдин 1923 (Видин) -
Пъстренец (Долно Белотинци) - Дунав (Лом) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
------------------------------------------------------------------------------
1. Ком (Берковица) XXX 3:0* -:- -:- 5:0 3:1 4:1 9:0
2. ОФК Локомотив (Мездра) 2:0 XXX 5:2 -:- -:- 13:0 7:1 4:0
3. Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 3:0 -:- XXX 2:2 4:0 3:0 -:- 1:1
4. Озрен (Голям извор) -:- -:- 3:0* XXX 2:1 3:0* -:- -:-
5. Бдин 1923 (Видин) 0:5 1:6 1:6 2:3 XXX 2:2 10:5 -:-
6. Дунав (Лом) 0:10 0:2 3:1 -:- 2:5 XXX 2:2 5:2
7. Първа атомна 1974 (Козлодуй) 4:2 -:- 3:3 -:- 1:9 2:2 XXX 3:3
8. Пъстренец (Долно Белотинци) 1:3 1:8 2:13 -:- 1:2 -:- 4:2 XXX
------------------------------------------------------------------------------
нагоре