« ОГ Пазарджик 2023/24
Първа фаза
Първа група
| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
| 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Отборите играят помежду си два пъти (като домакин и гост) в 18 мача. Първите пет отбора се класират за Първа десетица, а последните пет отбора - за Втора десетица. Във втората фаза всеки отбор се среща с петте отбора, с които не е играл през Първа фаза, по два пъти - като домакин и като гост, в общо 10 мача за отбор. Отборите от Първата десетица пренасят във Втора фаза актива си срещу четирите отбора, срещу които са играли през Първа фаза (общо 8 мача) като в края на фазата отборите от групата имат актив от по 18 мача и заемат 1-10 място. Отборите от Втората десетица пренасят във Втора фаза целия си актив от Първа фаза като в края на фазата отборите в групата имат актив от по 28 мача и заемат 11-20 място. Заелият 11-о място (победителят във Втора десетица) и заелият 3-о място (от Първа десетица) играят отделен бараж за 3-о място. Заелите 19-20-о място отбори изпадат в "Б" ОГ.
- На 20 септември 2023 г. Спартак 2021 (Пещера) е изваден от групата заради напускане на терена в мача от IV кръг срещу Марица (Белово).
- Хебър 1918 III (Пазарджик) заявява участие в ОГ Пазарджик и е включен директно в "А" ОГ.
- На полусезона Хебър 1918 III (Пазарджик) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
I кръг
26 август 2023 г., събота, 18:00 ч:
Левски (Ракитово) - Звезда (Семчиново) 6:3
Чепинец (Велинград) - Величково (Величково) 3:0
27 август 2023 г., неделя, 18:00 ч:
Локомотив (Септември) - Марица (Белово) 0:2
Хебър 1918 III (Пазарджик) - Чико Бунара (Бяга) 2:2
Спартак 2021 (Пещера) - Левски (Паталеница) 2:2 /анулиран/
II кръг
2 септември 2023 г., събота, 18:00 ч:
Звезда (Семчиново) - Левски (Паталеница) 3:1
Левски (Ракитово) - Локомотив (Септември) 4:2
3 септември 2023 г., неделя, 18:00 ч:
Величково (Величково) - Спартак 2021 (Пещера) 8:3 /анулиран/
Чико Бунара (Бяга) - Чепинец (Велинград) 1:1
Марица (Белово) - Хебър 1918 III (Пазарджик) 1:1
III кръг
9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Хебър 1918 III (Пазарджик) - Левски (Ракитово) 9:1
Чепинец (Велинград) - Марица (Белово) 2:2
10 септември 2023 г., неделя, 11:30 ч:
Левски (Паталеница) - Величково (Величково) 1:3
10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Локомотив (Септември) - Звезда (Семчиново) 2:2
Спартак 2021 (Пещера) - Чико Бунара (Бяга) 0:4 /анулиран/
IV кръг
16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Звезда (Семчиново) - Величково (Величково) 0:3
Марица (Белово) - Спартак 2021 (Пещера) анулиран *
* - прекратен при 3:2 в 87', когато след първоначално зачетен, а след това
отменен след нареждане на делегата на мача гол за гостите и два червени
картона след протестите им срещу съдията и делегата, те напускат
терена.
Левски (Ракитово) - Чепинец (Велинград) 2:4
17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Левски (Паталеница) 3:0
Локомотив (Септември) - Хебър 1918 III (Пазарджик) 0:3
V кръг
23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Хебър 1918 III (Пазарджик) - Звезда (Семчиново) 8:0
Чепинец (Велинград) - Локомотив (Септември) 3:0
Левски (Паталеница) - Марица (Белово) 1:1
24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Спартак 2021 (Пещера) - Левски (Ракитово) анулиран
Величково (Величково) - Чико Бунара (Бяга) 0:1
VI кръг
30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Звезда (Семчиново) - Чико Бунара (Бяга) 0:7
Марица (Белово) - Величково (Величково) отложен
Левски (Ракитово) - Левски (Паталеница) 0:3
Хебър 1918 III (Пазарджик) - Чепинец (Велинград) 1:1
1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Локомотив (Септември) - Спартак 2021 (Пещера) анулиран
10 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч:
Марица (Белово) - Величково (Величково) 4:0
VII кръг
7 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч:
Левски (Паталеница) - Локомотив (Септември) 2:1
7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Звезда (Семчиново) 1:0
8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Спартак 2021 (Пещера) - Хебър 1918 III (Пазарджик) анулиран
Величково (Величково) - Левски (Ракитово) 4:1
Чико Бунара (Бяга) - Марица (Белово) 2:0
VIII кръг
14 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч:
Хебър 1918 III (Пазарджик) - Левски (Паталеница) 4:0
14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Звезда (Семчиново) - Марица (Белово) 0:4
Левски (Ракитово) - Чико Бунара (Бяга) 0:4
Чепинец (Велинград) - Спартак 2021 (Пещера) анулиран
15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Локомотив (Септември) - Величково (Величково) 4:1
IX кръг
21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Левски (Паталеница) - Чепинец (Велинград) 1:1
Марица (Белово) - Левски (Ракитово) 7:0
22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Спартак 2021 (Пещера) - Звезда (Семчиново) анулиран
Величково (Величково) - Хебър 1918 III (Пазарджик) 2:3
Чико Бунара (Бяга) - Локомотив (Септември) 4:1
X кръг
4 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Звезда (Семчиново) - Левски (Ракитово) 5:4
Марица (Белово) - Локомотив (Септември) 4:7
Левски (Паталеница) - Спартак 2021 (Пещера) анулиран
5 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Хебър 1918 III (Пазарджик) отложен
Величково (Величково) - Чепинец (Велинград) 1:5
11 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Хебър 1918 III (Пазарджик) 3:0 сл.
XI кръг
11 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Левски (Паталеница) - Звезда (Семчиново) 4:1
Чепинец (Велинград) - Чико Бунара (Бяга) 2:2
Хебър 1918 III (Пазарджик) - Марица (Белово) отложен
12 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Спартак 2021 (Пещера) - Величково (Величково) анулиран
Локомотив (Септември) - Левски (Ракитово) 6:1
10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Хебър 1918 III (Пазарджик) - Марица (Белово) 5:2
XII кръг
18 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Звезда (Семчиново) - Локомотив (Септември) 0:3
Левски (Ракитово) - Хебър 1918 III (Пазарджик) 2:7
Марица (Белово) - Чепинец (Велинград) 1:0
19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Спартак 2021 (Пещера) анулиран
Величково (Величково) - Левски (Паталеница) 0:7
XIII кръг
25 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Левски (Паталеница) - Чико Бунара (Бяга) 2:2
Чепинец (Велинград) - Левски (Ракитово) 12:2
25 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Хебър 1918 III (Пазарджик) - Локомотив (Септември) 3:2
26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Величково (Величково) - Звезда (Семчиново) 2:1
Спартак 2021 (Пещера) - Марица (Белово) анулиран
XIV кръг
2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Звезда (Семчиново) - Хебър 1918 III (Пазарджик) 1:6
Левски (Ракитово) - Спартак 2021 (Пещера) анулиран
Марица (Белово) - Левски (Паталеница) 1:2
3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Локомотив (Септември) - Чепинец (Велинград) 0:2
Чико Бунара (Бяга) - Величково (Величково) 3:0 сл.
XI кръг - отложен мач
10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Хебър 1918 III (Пазарджик) - Марица (Белово) 5:2
VI кръг - отложен мач
10 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч:
Марица (Белово) - Величково (Величково) 4:0
X кръг - отложен мач
11 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Хебър 1918 III (Пазарджик) 3:0 сл.
XV кръг
17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Хебър 1918 III (Пазарджик) 3:0 сл.
18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Звезда (Семчиново) 3:0
Величково (Величково) - Марица (Белово) 0:2
Левски (Паталеница) - Левски (Ракитово) 8:1
Спартак 2021 (Пещера) - Локомотив (Септември) анулиран
XVI кръг
24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч:
Звезда (Семчиново) - Чепинец (Велинград) 3:3
Хебър 1918 III (Пазарджик) - Спартак 2021 (Пещера) анулиран
Марица (Белово) - Чико Бунара (Бяга) 0:1
25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Локомотив (Септември) - Левски (Паталеница) 3:4
Левски (Ракитово) - Величково (Величково) 2:5
XVII кръг
2 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Марица (Белово) - Звезда (Семчиново) 5:1
Левски (Паталеница) - Хебър 1918 III (Пазарджик) 3:0 сл.
3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Левски (Ракитово) 4:0
Величково (Величково) - Локомотив (Септември) 2:2
Спартак 2021 (Пещера) - Чепинец (Велинград) анулиран
XVIII кръг
9 март 2024 г., събота, 14:00 ч:
Звезда (Семчиново) - Спартак 2021 (Пещера) анулиран
9 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Левски (Паталеница) 1:1
Хебър 1918 III (Пазарджик) - Величково (Величково) 0:3 сл.
10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Локомотив (Септември) - Чико Бунара (Бяга) 0:4
Левски (Ракитово) - Марица (Белово) 0:4
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
----------------------------------------------------------------------------------------
1. Чико Бунара (Бяга) XXX 1:1 3:0 2:0 3:0* 4:1 3:0 4:0 3:0* ---
2. Чепинец (Велинград) 2:2 XXX 1:1 2:2 3:0 3:0 1:0 12:2 3:0* ---
3. Левски (Паталеница) 2:2 1:1 XXX 1:1 1:3 2:1 4:1 8:1 3:0* ---
4. Марица (Белово) 0:1 1:0 1:2 XXX 4:0 4:7 5:1 7:0 1:1 ---
5. Величково (Величково) 0:1 1:5 0:7 0:2 XXX 2:2 2:1 4:1 2:3 (8:3)
6. Локомотив (Септември) 0:4 0:2 3:4 0:2 4:1 XXX 2:2 6:1 0:3 ---
7. Звезда (Семчиново) 0:7 3:3 3:1 0:4 0:3 0:3 XXX 5:4 1:6 ---
8. Левски (Ракитово) 0:4 2:4 0:3 0:4 2:5 4:2 6:3 XXX 2:7 ---
9. Хебър 1918 III (Пазарджик) 2:2 1:1 4:0 5:2 0:3* 3:2 8:0 9:1 XXX ---
10. Спартак 2021 (Пещера) (0:4) --- (2:2) --- --- --- --- --- --- XXX
----------------------------------------------------------------------------------------
нагоре
Първа фаза
Втора група
| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
| 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Отборите играят помежду си два пъти (като домакин и гост) в 18 мача. Първите пет отбора се класират за Първа десетица, а последните пет отбора - за Втора десетица. Във втората фаза всеки отбор се среща с петте отбора, с които не е играл през Първа фаза, по два пъти - като домакин и като гост, в общо 10 мача за отбор. Отборите от Първата десетица пренасят във Втора фаза актива си срещу четирите отбора, срещу които са играли през Първа фаза (общо 8 мача) като в края на фазата отборите от групата имат актив от по 18 мача и заемат 1-10 място. Отборите от Втората десетица пренасят във Втора фаза целия си актив от Първа фаза като в края на фазата отборите в групата имат актив от по 28 мача и заемат 11-20 място. Заелият 11-о място (победителят във Втора десетица) и заелият 3-о място (от Първа десетица) играят отделен бараж за 3-о място. Заелите 19-20-о място отбори изпадат в "Б" ОГ.
- След XII кръг от актива на Спартак (Калугерово) са отнети 3 точки заради второ неявяване без уважителна причина.
I кръг
26 август 2023 г., събота, 18:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Тракия (Мирянци) 4:0
27 август 2023 г., неделя, 18:00 ч:
Лозен (Лозен) - Оборище II (Панагюрище) 1:2
Сарая (Сарая) - Вихър (Ветрен) 2:1
Тракиец 2005 (Главиница) - Балкан 1952 (Варвара) 1:3
Юнак (Ивайло) - Спартак (Калугерово) 1:2
II кръг
3 септември 2023 г., неделя, 18:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Спартак (Калугерово) 3:0 сл.
Балкан 1952 (Варвара) - Юнак (Ивайло) 6:0
Вихър (Ветрен) - Тракиец 2005 (Главиница) 3:2
Тракия (Мирянци) - Сарая (Сарая) 0:1
Лозен (Лозен) - Брацигово (Брацигово) 1:5
III кръг
9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Оборище II (Панагюрище) 6:1
10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Сарая (Сарая) - Лозен (Лозен) 4:1
Тракиец 2005 (Главиница) - Тракия (Мирянци) 2:0
Юнак (Ивайло) - Вихър (Ветрен) 0:2
Спартак (Калугерово) - Балкан 1952 (Варвара) 0:5
IV кръг
16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Спартак (Калугерово) 2:0
Тракия (Мирянци) - Юнак (Ивайло) 2:0
Брацигово (Брацигово) - Сарая (Сарая) 5:1
17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Балкан 1952 (Варвара) 0:7
Лозен (Лозен) - Тракиец 2005 (Главиница) 1:1
V кръг
23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Балкан 1952 (Варвара) - Вихър (Ветрен) 5:0
24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Сарая (Сарая) - Оборище II (Панагюрище) 1:0
Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово) 2:5
Юнак (Ивайло) - Лозен (Лозен) 2:4
Спартак (Калугерово) - Тракия (Мирянци) 1:1
VI кръг
30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Тракия (Мирянци) - Балкан 1952 (Варвара) 1:9
Брацигово (Брацигово) - Юнак (Ивайло) 3:0 сл.
1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Вихър (Ветрен) 3:1
Лозен (Лозен) - Спартак (Калугерово) 1:0
Сарая (Сарая) - Тракиец 2005 (Главиница) 7:2
VII кръг
7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Балкан 1952 (Варвара) - Лозен (Лозен) 6:0
Вихър (Ветрен) - Тракия (Мирянци) 2:1
8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Оборище II (Панагюрище) 0:6
Юнак (Ивайло) - Сарая (Сарая) 0:4
Спартак (Калугерово) - Брацигово (Брацигово) 0:5
VIII кръг
14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Балкан 1952 (Варвара) 2:4
15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Тракия (Мирянци) 2:0
Лозен (Лозен) - Вихър (Ветрен) 1:1
Сарая (Сарая) - Спартак (Калугерово) 3:0
Тракиец 2005 (Главиница) - Юнак (Ивайло) 3:1
IX кръг
21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Балкан 1952 (Варвара) - Сарая (Сарая) 4:2
Вихър (Ветрен) - Брацигово (Брацигово) 1:0
Тракия (Мирянци) - Лозен (Лозен) 5:0
22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Юнак (Ивайло) - Оборище II (Панагюрище) 0:0
Спартак (Калугерово) - Тракиец 2005 (Главиница) 1:0
X кръг
4 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Тракия (Мирянци) - Брацигово (Брацигово) отложен
Вихър (Ветрен) - Сарая (Сарая) отложен
Балкан 1952 (Варвара) - Тракиец 2005 (Главиница) 6:0
5 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Юнак (Ивайло) 0:3 сл.
5 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Лозен (Лозен) отложен
9 декември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Тракия (Мирянци) - Брацигово (Брацигово) 3:0 сл.
Вихър (Ветрен) - Сарая (Сарая) 2:2
11 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Лозен (Лозен) 7:0
XI кръг
11 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Лозен (Лозен) 6:1
12 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Оборище II (Панагюрище) 0:3
Юнак (Ивайло) - Балкан 1952 (Варвара) 1:6
Тракиец 2005 (Главиница) - Вихър (Ветрен) 0:0
Сарая (Сарая) - Тракия (Мирянци) 3:0
XII кръг
18 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Тракия (Мирянци) - Тракиец 2005 (Главиница) 1:4
Вихър (Ветрен) - Юнак (Ивайло) 3:1
Балкан 1952 (Варвара) - Спартак (Калугерово) 3:0 сл.
19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Брацигово (Брацигово) 0:3
Лозен (Лозен) - Сарая (Сарая) 2:0
XIII кръг
25 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Балкан 1952 (Варвара) - Оборище II (Панагюрище) 5:2
26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Вихър (Ветрен) 1:0
Юнак (Ивайло) - Тракия (Мирянци) 0:1
Тракиец 2005 (Главиница) - Лозен (Лозен) 2:3
Сарая (Сарая) - Брацигово (Брацигово) 1:1
XIV кръг
2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Тракиец 2005 (Главиница) 6:0
Тракия (Мирянци) - Спартак (Калугерово) 2:0
Вихър (Ветрен) - Балкан 1952 (Варвара) 1:3
3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Сарая (Сарая) 3:3
Лозен (Лозен) - Юнак (Ивайло) 4:0 сл.
X кръг - отложени мачове
9 декември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Тракия (Мирянци) - Брацигово (Брацигово) 3:0 сл.
Вихър (Ветрен) - Сарая (Сарая) 2:2
X кръг - отложен мач
11 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Лозен (Лозен) 7:0
XV кръг
17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Оборище II (Панагюрище) анулиран *
* - прекратен в 61' при 2:1 заради сбиване между футболисти и нахлуване на
публика на двата отбора на терена. Вихър и Оборище II са наказани с по 1
домакински мач при закрити врати.
Балкан 1952 (Варвара) - Тракия (Мирянци) 3:0
18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Лозен (Лозен) 5:1
Юнак (Ивайло) - Брацигово (Брацигово) 1:11
Тракиец 2005 (Главиница) - Сарая (Сарая) 0:3
XVI кръг
24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Спартак (Калугерово) 8:0
Тракия (Мирянци) - Вихър (Ветрен) 1:2
25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Тракиец 2005 (Главиница) 4:0 *
* - при закрити врати.
Сарая (Сарая) - Юнак (Ивайло) 7:0
Лозен (Лозен) - Балкан 1952 (Варвара) 1:8
XVII кръг
2 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Тракия (Мирянци) - Оборище II (Панагюрище) 1:4
Вихър (Ветрен) - Лозен (Лозен) 3:1 *
* - при закрити врати.
Балкан 1952 (Варвара) - Брацигово (Брацигово) 1:1
3 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Сарая (Сарая) 3:2
3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Юнак (Ивайло) - Тракиец 2005 (Главиница) 3:1
XVIII кръг
9 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Вихър (Ветрен) 5:1
10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Юнак (Ивайло) 3:0 сл.
Тракиец 2005 (Главиница) - Спартак (Калугерово) 2:0
Сарая (Сарая) - Балкан 1952 (Варвара) 1:6
Лозен (Лозен) - Тракия (Мирянци) 3:2
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
----------------------------------------------------------------------------------------
1. Балкан 1952 (Варвара) XXX 1:1 4:2 5:2 5:0 6:0 3:0 6:0 3:0* 6:0
2. Брацигово (Брацигово) 2:4 XXX 5:1 6:1 5:1 6:1 4:0 6:0 8:0 3:0*
3. Сарая (Сарая) 1:6 1:1 XXX 1:0 2:1 4:1 3:0 7:2 3:0 7:0
4. Оборище II (Панагюрище) 0:7 0:3 3:3 XXX 3:1 7:0 2:0 4:0 3:0* 3:0*
5. Вихър (Ветрен) 1:3 1:0 2:2 --- XXX 3:1 2:1 3:2 2:0 3:1
6. Лозен (Лозен) 1:8 1:5 2:0 1:2 1:1 XXX 3:2 1:1 1:0 4:0*
7. Тракия (Мирянци) 1:9 3:0* 0:1 1:4 1:2 5:0 XXX 1:4 2:0 2:0
8. Тракиец 2005 (Главиница) 1:3 2:5 0:3 0:6 0:0 2:3 2:0 XXX 2:0 3:1
9. Спартак (Калугерово) 0:5 0:5 3:2 0:3 1:0 5:1 1:1 1:0 XXX 0:3*
10. Юнак (Ивайло) 1:6 1:11 0:4 0:0 0:2 2:4 0:1 3:1 1:2 XXX
----------------------------------------------------------------------------------------
нагоре
Втора фаза
Първа група
| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |
Актуални мачове:
30 март 2024 г., събота, 17:00 ч / III кръг:
Чепинец (Велинград) - Сарая (Сарая) -
Балкан 1952 (Варвара) - Марица (Белово) -
Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница) -
Вихър (Ветрен) - Чико Бунара (Бяга) -
31 март 2024 г., неделя, 17:00 ч / III кръг:
Оборище II (Панагюрище) - Величково (Величково) -
Класиране:
М П Р З ГР Т
I кръг
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Балкан 1952 (Варвара) - Величково (Величково) 4:1
Брацигово (Брацигово) - Чепинец (Велинград) 1:1
Вихър (Ветрен) - Левски (Паталеница) 2:3
Марица (Белово) - Сарая (Сарая) 4:1
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Оборище II (Панагюрище) 5:1
II кръг
23 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Вихър (Ветрен) 6:2
Левски (Паталеница) - Балкан 1952 (Варвара) 0:3
24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Величково (Величково) - Брацигово (Брацигово) 2:6
Оборище II (Панагюрище) - Марица (Белово) 1:0
Сарая (Сарая) - Чико Бунара (Бяга) 0:5
III кръг
30 март 2024 г., събота, 17:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Сарая (Сарая) -
Балкан 1952 (Варвара) - Марица (Белово) -
Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница) -
Вихър (Ветрен) - Чико Бунара (Бяга) -
31 март 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Величково (Величково) -
IV кръг
6 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Балкан 1952 (Варвара) -
Левски (Паталеница) - Оборище II (Панагюрище) -
Марица (Белово) - Вихър (Ветрен) -
7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Брацигово (Брацигово) -
Величково (Величково) - Сарая (Сарая) -
V кръг
13 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Балкан 1952 (Варвара) - Чико Бунара (Бяга) -
Вихър (Ветрен) - Величково (Величково) -
Брацигово (Брацигово) - Марица (Белово) -
14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Сарая (Сарая) - Левски (Паталеница) -
Оборище II (Панагюрище) - Чепинец (Велинград) -
VI кръг
20 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Брацигово (Брацигово) -
Левски (Паталеница) - Вихър (Ветрен) -
21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Величково (Величково) - Балкан 1952 (Варвара) -
Оборище II (Панагюрище) - Чико Бунара (Бяга) -
Сарая (Сарая) - Марица (Белово) -
VII кръг
27 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Величково (Величково) -
Вихър (Ветрен) - Чепинец (Велинград) -
Марица (Белово) - Оборище II (Панагюрище) -
Балкан 1952 (Варвара) - Левски (Паталеница) -
28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Сарая (Сарая) -
VIII кръг
11 май 2024 г., събота, 18:00 ч:
Марица (Белово) - Балкан 1952 (Варвара) -
Левски (Паталеница) - Брацигово (Брацигово) -
12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Сарая (Сарая) - Чепинец (Велинград) -
Величково (Величково) - Оборище II (Панагюрище) -
Чико Бунара (Бяга) - Вихър (Ветрен) -
IX кръг
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Чико Бунара (Бяга) -
Балкан 1952 (Варвара) - Чепинец (Велинград) -
Вихър (Ветрен) - Марица (Белово) -
19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Левски (Паталеница) -
Сарая (Сарая) - Величково (Величково) -
X кръг
25 май 2024 г., събота, 18:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Оборище II (Панагюрище) -
Левски (Паталеница) - Сарая (Сарая) -
Марица (Белово) - Брацигово (Брацигово) -
26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Балкан 1952 (Варвара) -
Величково (Величково) - Вихър (Ветрен) -
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
----------------------------------------------------------------------------------------
1. Балкан 1952 (Варвара) XXX -:- --- -:- -:- -:- --- --- --- 4:1
2. Чико Бунара (Бяга) -:- XXX -:- --- --- --- -:- 5:1 -:- ---
3. Брацигово (Брацигово) --- -:- XXX 1:1 -:- -:- --- --- --- -:-
4. Чепинец (Велинград) -:- --- -:- XXX --- --- -:- -:- 6:2 ---
5. Марица (Белово) -:- --- -:- --- XXX --- 4:1 -:- -:- ---
6. Левски (Паталеница) 0:3 --- -:- --- --- XXX -:- -:- -:- ---
7. Сарая (Сарая) --- 0:5 --- -:- -:- -:- XXX --- --- -:-
8. Оборище II (Панагюрище) --- -:- --- -:- 1:0 -:- --- XXX --- -:-
9. Вихър (Ветрен) --- -:- --- -:- -:- 2:3 --- --- XXX -:-
10. Величково (Величково) -:- --- 2:6 --- --- --- -:- -:- -:- XXX
----------------------------------------------------------------------------------------
нагоре
Втора фаза
Втора група
| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |
Актуални мачове:
30 март 2024 г., събота, 17:00 ч / III кръг:
Звезда (Семчиново) - Юнак (Ивайло) -
31 март 2024 г., неделя, 17:00 ч / III кръг:
Тракиец 2005 (Главиница) - Локомотив (Септември) -
Левски (Ракитово) - Тракия (Мирянци) -
Класиране:
М П Р З ГР Т
I кръг
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Звезда (Семчиново) - Лозен (Лозен) 2:4
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Юнак (Ивайло) - Локомотив (Септември) 1:7
Левски (Ракитово) - Тракиец 2005 (Главиница) 3:1
Тракия (Мирянци) почива
Спартак (Калугерово) почива
II кръг
23 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Тракия (Мирянци) - Звезда (Семчиново) 2:4
24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Локомотив (Септември) - Спартак (Калугерово) 3:0
Лозен (Лозен) - Левски (Ракитово) 2:0
Тракиец 2005 (Главиница) почива
Юнак (Ивайло) почива
III кръг
30 март 2024 г., събота, 17:00 ч:
Звезда (Семчиново) - Юнак (Ивайло) -
31 март 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Локомотив (Септември) -
Левски (Ракитово) - Тракия (Мирянци) -
Лозен (Лозен) почива
Спартак (Калугерово) почива
IV кръг
7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Локомотив (Септември) - Лозен (Лозен) -
Спартак (Калугерово) - Левски (Ракитово) -
Тракиец 2005 (Главиница) - Звезда (Семчиново) -
Тракия (Мирянци) почива
Юнак (Ивайло) почива
V кръг
13 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Звезда (Семчиново) - Спартак (Калугерово) -
Тракия (Мирянци) - Локомотив (Септември) -
14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Левски (Ракитово) - Юнак (Ивайло) -
Лозен (Лозен) почива
Тракиец 2005 (Главиница) почива
VI кръг
21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Лозен (Лозен) - Звезда (Семчиново) -
Локомотив (Септември) - Юнак (Ивайло) -
Тракиец 2005 (Главиница) - Левски (Ракитово) -
Тракия (Мирянци) почива
Спартак (Калугерово) почива
VII кръг
27 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Звезда (Семчиново) - Тракия (Мирянци) -
28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Локомотив (Септември) -
Левски (Ракитово) - Лозен (Лозен) -
Тракиец 2005 (Главиница) почива
Юнак (Ивайло) почива
VIII кръг
11 май 2024 г., събота, 18:00 ч:
Тракия (Мирянци) - Левски (Ракитово) -
12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Юнак (Ивайло) - Звезда (Семчиново) -
Локомотив (Септември) - Тракиец 2005 (Главиница) -
Лозен (Лозен) почива
Спартак (Калугерово) почива
IX кръг
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч:
Звезда (Семчиново) - Тракиец 2005 (Главиница) -
19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Лозен (Лозен) - Локомотив (Септември) -
Левски (Ракитово) - Спартак (Калугерово) -
Тракия (Мирянци) почива
Юнак (Ивайло) почива
X кръг
26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Локомотив (Септември) - Тракия (Мирянци) -
Юнак (Ивайло) - Левски (Ракитово) -
Спартак (Калугерово) - Звезда (Семчиново) -
Лозен (Лозен) почива
Тракиец 2005 (Главиница) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
------------------------------------------------------------------------------
1. Лозен (Лозен) XXX -:- --- --- --- -:- 2:0 ---
2. Локомотив (Септември) -:- XXX -:- -:- 3:0 --- --- -:-
3. Тракия (Мирянци) --- -:- XXX --- --- 2:4 -:- ---
4. Тракиец 2005 (Главиница) --- -:- --- XXX --- -:- -:- ---
5. Спартак (Калугерово) --- -:- --- --- XXX -:- -:- ---
6. Звезда (Семчиново) 2:4 --- -:- -:- -:- XXX --- -:-
7. Левски (Ракитово) -:- --- -:- 3:1 -:- --- XXX -:-
8. Юнак (Ивайло) --- 1:7 --- --- --- -:- -:- XXX
------------------------------------------------------------------------------
нагоре
Финал за 3-то място
нагоре
"Б" ОГ Пазарджик
| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
Актуални мачове:
30 март 2024 г., събота, 17:00 ч / XVII кръг:
в Септември, ст."Локомотив":
Карабунар 2015 (Карабунар) - Лесичово 2011 (Лесичово) -
Барикади (Стрелча) - Шипка (Драгор) -
31 март 2024 г., неделя, 17:00 ч / XVII кръг:
Козарско 1921 (Козарско) - Миньор (Елшица) -
Бенковски 2006 (Црънча) - Драгиново (Драгиново) -
Спартак II (Калугерово) - Братаница (Братаница) - сл.
във Варвара:
Зенит 1945 (Ветрен дол) - Спартак (Щърково) -
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Ботев 2020 (Черногорово), изваден от "А" ОГ през изминалия сезон; има право да се включи в "Б" ОГ, но не заявява участие.
- Братаница (Братаница), Драгиново (Драгиново), Козарско 1921 (Козарско) и Спартак II (Калугерово) се включват в групата.
- Драгиново (Драгиново) играе домакинските си мачове на във Велинград освен ако не е посочено друго.
- Зенит 1945 (Ветрен дол) играе домакинските си мачове във Варвара освен ако не е посочено друго.
- Карабунар 2015 (Карабунар) играе домакинските си мачове в Септември освен ако не е посочено друго.
- На полусезона Спартак II (Калугерово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
I кръг
9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Спартак II (Калугерово) - Барикади (Стрелча) 4:5
10 септември 2023 г., неделя, 11:30 ч:
Братаница (Братаница) - Миньор (Елшица) 2:0
във Варвара:
Зенит 1945 (Ветрен дол) - Карабунар 2015 (Карабунар) 3:0 (2:0)
Бенковски 2006 (Црънча) - Козарско 1921 (Козарско) 5:1
10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
във Велинград:
Драгиново (Драгиново) - Лесичово 2011 (Лесичово) 6:5
Спартак (Щърково) - Шипка (Драгор) 2:3
II кръг
16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Бенковски 2006 (Црънча) 1:0
17 септември 2023 г., неделя, 11:30 ч:
в Септември, ст."Локомотив":
Карабунар 2015 (Карабунар) - Спартак II (Калугерово) 1:6
17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Лесичово 2011 (Лесичово) - Козарско 1921 (Козарско) 6:0
Шипка (Драгор) - Зенит 1945 (Ветрен дол) 3:2
Миньор (Елшица) - Спартак (Щърково) 2:7
във Велинград:
Драгиново (Драгиново) - Братаница (Братаница) 6:2
III кръг
23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Спартак II (Калугерово) - Шипка (Драгор) 4:2
24 септември 2023 г., неделя, 11:30 ч:
Спартак (Щърково) - Драгиново (Драгиново) 2:5
24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Братаница (Братаница) - Лесичово 2011 (Лесичово) 0:6
във Варвара:
Зенит 1945 (Ветрен дол) - Миньор (Елшица) 5:1
Бенковски 2006 (Црънча) - Карабунар 2015 (Карабунар) 4:3
Козарско 1921 (Козарско) - Барикади (Стрелча) отложен
3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Козарско 1921 (Козарско) - Барикади (Стрелча) 1:3
IV кръг
30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
в Септември, ст."Локомотив":
Карабунар 2015 (Карабунар) - Козарско 1921 (Козарско) 4:3
1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Лесичово 2011 (Лесичово) - Барикади (Стрелча) 9:0
Шипка (Драгор) - Бенковски 2006 (Црънча) 1:0
Миньор (Елшица) - Спартак II (Калугерово) отложен
във Велинград:
Драгиново (Драгиново) - Зенит 1945 (Ветрен дол) 7:1
Братаница (Братаница) - Спартак (Щърково) 0:0
18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Миньор (Елшица) - Спартак II (Калугерово) 3:0 сл.
V кръг
7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Спартак II (Калугерово) - Драгиново (Драгиново) 0:2
Барикади (Стрелча) - Карабунар 2015 (Карабунар) 3:0 сл.
8 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Бенковски 2006 (Црънча) - Миньор (Елшица) 6:2
8 октомври 2023 г., неделя, 11:30 ч:
във Варвара:
Зенит 1945 (Ветрен дол) - Братаница (Братаница) 3:4
Козарско 1921 (Козарско) - Шипка (Драгор) 1:1
8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Спартак (Щърково) - Лесичово 2011 (Лесичово) 0:4
VI кръг
15 октомври 2023 г., неделя, 11:30 ч:
Лесичово 2011 (Лесичово) - Карабунар 2015 (Карабунар) 9:0
Миньор (Елшица) - Козарско 1921 (Козарско) 1:6
Спартак (Щърково) - Зенит 1945 (Ветрен дол) 3:2
15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Шипка (Драгор) - Барикади (Стрелча) 1:1
във Велинград:
Драгиново (Драгиново) - Бенковски 2006 (Црънча) 4:1
Братаница (Братаница) - Спартак II (Калугерово) 0:2
VII кръг
21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Спартак II (Калугерово) - Спартак (Щърково) 3:0
Барикади (Стрелча) - Миньор (Елшица) 3:0 сл.
в Септември, ст."Локомотив":
Карабунар 2015 (Карабунар) - Шипка (Драгор) 0:6 сл. *
* - прекратен в 75' при 3:3, когато футболисти на домакините атакуват съдията.
22 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч:
във Варвара:
Зенит 1945 (Ветрен дол) - Лесичово 2011 (Лесичово) 1:6
22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Бенковски 2006 (Црънча) - Братаница (Братаница) 2:1
Козарско 1921 (Козарско) - Драгиново (Драгиново) 0:4
VIII кръг
5 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Лесичово 2011 (Лесичово) - Шипка (Драгор) 4:0
Миньор (Елшица) - Карабунар 2015 (Карабунар) 1:6
във Велинград:
Драгиново (Драгиново) - Барикади (Стрелча) 4:3
Братаница (Братаница) - Козарско 1921 (Козарско) отложен
Спартак (Щърково) - Бенковски 2006 (Црънча) отложен
Зенит 1945 (Ветрен дол) - Спартак II (Калугерово) отложен
3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Спартак (Щърково) - Бенковски 2006 (Црънча) 3:3
във Варвара:
Зенит 1945 (Ветрен дол) - Спартак II (Калугерово) 5:2
18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Братаница (Братаница) - Козарско 1921 (Козарско) 0:1
IX кръг
11 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Спартак II (Калугерово) - Лесичово 2011 (Лесичово) 0:2
Барикади (Стрелча) - Братаница (Братаница) 3:0
в Септември, ст."Локомотив":
Карабунар 2015 (Карабунар) - Драгиново (Драгиново) 0:6
12 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Бенковски 2006 (Црънча) - Зенит 1945 (Ветрен дол) 2:1
Козарско 1921 (Козарско) - Спартак (Щърково) 3:0
Шипка (Драгор) - Миньор (Елшица) 7:3
X кръг
18 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Спартак II (Калугерово) - Бенковски 2006 (Црънча) 1:2
19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Лесичово 2011 (Лесичово) - Миньор (Елшица) 3:0 сл.
във Велинград:
Драгиново (Драгиново) - Шипка (Драгор) 3:0
Братаница (Братаница) - Карабунар 2015 (Карабунар) 5:1
Спартак (Щърково) - Барикади (Стрелча) 0:3
във Варвара:
Зенит 1945 (Ветрен дол) - Козарско 1921 (Козарско) 3:2
XI кръг
25 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Зенит 1945 (Ветрен дол) 3:0
в Септември, ст."Локомотив":
Карабунар 2015 (Карабунар) - Спартак (Щърково) 3:0
26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Бенковски 2006 (Црънча) - Лесичово 2011 (Лесичово) 2:3
Козарско 1921 (Козарско) - Спартак II (Калугерово) 3:0 сл. *
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Шипка (Драгор) - Братаница (Братаница) 2:3
Миньор (Елшица) - Драгиново (Драгиново) 0:8
III кръг - отложен мач
3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Козарско 1921 (Козарско) - Барикади (Стрелча) 1:3
VIII кръг - отложени мачове
3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Спартак (Щърково) - Бенковски 2006 (Црънча) 3:3
във Варвара:
Зенит 1945 (Ветрен дол) - Спартак II (Калугерово) 5:2
IV кръг - отложен мач
18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Миньор (Елшица) - Спартак II (Калугерово) 3:0 сл.
VIII кръг - отложен мач
18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Братаница (Братаница) - Козарско 1921 (Козарско) 0:1
XII кръг
24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч:
в Септември, ст."Локомотив":
Карабунар 2015 (Карабунар) - Зенит 1945 (Ветрен дол) 0:3
Барикади (Стрелча) - Спартак II (Калугерово) 3:0 сл.
25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Лесичово 2011 (Лесичово) - Драгиново (Драгиново) 1:0
Миньор (Елшица) - Братаница (Братаница) 0:0
Шипка (Драгор) - Спартак (Щърково) 3:1
Козарско 1921 (Козарско) - Бенковски 2006 (Црънча) 3:1
XIII кръг
3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Козарско 1921 (Козарско) - Лесичово 2011 (Лесичово) 1:0
Бенковски 2006 (Црънча) - Барикади (Стрелча) 1:4
Спартак II (Калугерово) - Карабунар 2015 (Карабунар) 0:3 сл.
във Варвара:
Зенит 1945 (Ветрен дол) - Шипка (Драгор) 6:0
Спартак (Щърково) - Миньор (Елшица) 2:2
Братаница (Братаница) - Драгиново (Драгиново) 1:3
XIV кръг
9 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
в Септември, ст."Локомотив":
Карабунар 2015 (Карабунар) - Бенковски 2006 (Црънча) 2:5
Барикади (Стрелча) - Козарско 1921 (Козарско) 0:0
10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Лесичово 2011 (Лесичово) - Братаница (Братаница) 11:0
във Велинград:
Драгиново (Драгиново) - Спартак (Щърково) 3:0
Миньор (Елшица) - Зенит 1945 (Ветрен дол) 0:0
Шипка (Драгор) - Спартак II (Калугерово) 3:0 сл.
XV кръг
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Лесичово 2011 (Лесичово) 0:5
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Козарско 1921 (Козарско) - Карабунар 2015 (Карабунар) 1:0
Бенковски 2006 (Црънча) - Шипка (Драгор) 4:0
Спартак II (Калугерово) - Миньор (Елшица) 0:3 сл.
във Варвара:
Зенит 1945 (Ветрен дол) - Драгиново (Драгиново) 0:4
Спартак (Щърково) - Братаница (Братаница) 0:0
XVI кръг
23 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
в Септември, ст."Локомотив":
Карабунар 2015 (Карабунар) - Барикади (Стрелча) 0:3 сл.
24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Лесичово 2011 (Лесичово) - Спартак (Щърково) 12:0
Братаница (Братаница) - Зенит 1945 (Ветрен дол) 2:1
във Велинград:
Драгиново (Драгиново) - Спартак II (Калугерово) 3:0 сл.
Миньор (Елшица) - Бенковски 2006 (Црънча) 2:4
Шипка (Драгор) - Козарско 1921 (Козарско) 3:4
XVII кръг
30 март 2024 г., събота, 17:00 ч:
в Септември, ст."Локомотив":
Карабунар 2015 (Карабунар) - Лесичово 2011 (Лесичово) -
Барикади (Стрелча) - Шипка (Драгор) -
31 март 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Козарско 1921 (Козарско) - Миньор (Елшица) -
Бенковски 2006 (Црънча) - Драгиново (Драгиново) -
Спартак II (Калугерово) - Братаница (Братаница) - сл.
във Варвара:
Зенит 1945 (Ветрен дол) - Спартак (Щърково) -
XVIII кръг
7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Лесичово 2011 (Лесичово) - Зенит 1945 (Ветрен дол) -
Спартак (Щърково) - Спартак II (Калугерово) - сл.
Братаница (Братаница) - Бенковски 2006 (Црънча) -
във Велинград:
Драгиново (Драгиново) - Козарско 1921 (Козарско) -
Миньор (Елшица) - Барикади (Стрелча) -
Шипка (Драгор) - Карабунар 2015 (Карабунар) -
XIX кръг
13 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
в Септември, ст."Локомотив":
Карабунар 2015 (Карабунар) - Миньор (Елшица) -
Барикади (Стрелча) - Драгиново (Драгиново) -
14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Шипка (Драгор) - Лесичово 2011 (Лесичово) -
Козарско 1921 (Козарско) - Братаница (Братаница) -
Бенковски 2006 (Црънча) - Спартак (Щърково) -
Спартак II (Калугерово) - Зенит 1945 (Ветрен дол) - сл.
XX кръг
21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Лесичово 2011 (Лесичово) - Спартак II (Калугерово) - сл.
във Варвара:
Зенит 1945 (Ветрен дол) - Бенковски 2006 (Црънча) -
Спартак (Щърково) - Козарско 1921 (Козарско) -
Братаница (Братаница) - Барикади (Стрелча) -
във Велинград:
Драгиново (Драгиново) - Карабунар 2015 (Карабунар) -
Миньор (Елшица) - Шипка (Драгор) -
XXI кръг
27 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
в Септември, ст."Локомотив":
Карабунар 2015 (Карабунар) - Братаница (Братаница) -
Барикади (Стрелча) - Спартак (Щърково) -
28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Миньор (Елшица) - Лесичово 2011 (Лесичово) -
Шипка (Драгор) - Драгиново (Драгиново) -
Козарско 1921 (Козарско) - Зенит 1945 (Ветрен дол) -
Бенковски 2006 (Црънча) - Спартак II (Калугерово) - сл.
XXII кръг
12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Лесичово 2011 (Лесичово) - Бенковски 2006 (Црънча) -
Спартак II (Калугерово) - Козарско 1921 (Козарско) - сл.
във Варвара:
Зенит 1945 (Ветрен дол) - Барикади (Стрелча) -
Спартак (Щърково) - Карабунар 2015 (Карабунар) -
Братаница (Братаница) - Шипка (Драгор) -
във Велинград:
Драгиново (Драгиново) - Миньор (Елшица) -
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Драгиново (Драгиново) XXX 6:5 4:3 4:1 -:- 3:0 7:1 6:2 -:- 3:0 -:- 3:0*
2. Лесичово 2011 (Лесичово) 1:0 XXX 9:0 -:- 6:0 4:0 -:- 11:0 9:0 12:0 3:0* -:-
3. Барикади (Стрелча) -:- 0:5 XXX 1:0 0:0 -:- 3:0 3:0 3:0* -:- 3:0* 3:0*
4. Бенковски 2006 (Црънча) -:- 2:3 1:4 XXX 5:1 4:0 2:1 2:1 4:3 -:- 6:2 -:-
5. Козарско 1921 (Козарско) 0:4 1:0 1:3 3:1 XXX 1:1 -:- -:- 1:0 3:0 -:- 3:0*
6. Шипка (Драгор) -:- -:- 1:1 1:0 3:4 XXX 3:2 2:3 -:- 3:1 7:3 3:0*
7. Зенит 1945 (Ветрен дол) 0:4 1:6 -:- -:- 3:2 6:0 XXX 3:4 3:0 -:- 5:1 5:2
8. Братаница (Братаница) 1:3 0:6 -:- -:- 0:1 -:- 2:1 XXX 5:1 0:0 2:0 0:2
9. Карабунар 2015 (Карабунар) 0:6 -:- 0:3* 2:5 4:3 0:6* 0:3 -:- XXX 3:0 -:- 1:6
10. Спартак (Щърково) 2:5 0:4 0:3 3:3 -:- 2:3 3:2 0:0 -:- XXX 2:2 -:-
11. Миньор (Елшица) 0:8 -:- -:- 2:4 1:6 -:- 0:0 0:0 1:6 2:7 XXX 3:0*
12. Спартак II (Калугерово) 0:2 0:2 4:5 1:2 -:- 4:2 -:- -:- 0:3* 3:0 0:3* XXX
--------------------------------------------------------------------------------------------------
нагоре
Страници на отбори
pzsport.info, Пазарджик и региона
velsport24.com, Велинград и региона
pia-news.com, Панагюрище и региона
Братаница (Братаница)
Брацигово (Брацигово)
Величково (Величково)
Зенит (Ветрен дол)
Родопи 1921 (Козарско)
Свобода 2011 (Пещера)
Тракиец 2005 (Главиница)
Тракия (Пазарджик)
нагоре