Юноши старша възраст (род.1998-99):
Бургас - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноморец 1919 (Бургас)           10    9   1   0   42:4    28
-------------------------------------------------------------------
 2. Поморие (Поморие)                   9    7   0   2   26:10   21
 3. Созопол (Созопол)                   8    4   0   4   20:17   12 [1 0 1  6:5  3]
 4. Карнобат (Карнобат)                 8    4   0   4   14:18   12 [1 0 1  5:6  3]
 5. Несебър (Несебър)                   7    3   1   3   15:11   10
 6. Елхово (Елхово)                     9    1   0   8    7:30    3 [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен]
 7. Ураган (Бояджик)                    9    1   0   8    3:37    3 [1 0 1  3:3  3, 0 гола на чужд терен]

                           I кръг

15 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Черноморец 1919 (Бургас)            0:3 
Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)                     3:1 
Ураган (Бояджик) - Несебър (Несебър)                      0:3 сл. 
Елхово (Елхово)                                           почива

                           II кръг

21 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Поморие (Поморие) - Ураган (Бояджик)                      9:0 
Черноморец 1919 (Бургас) - Созопол (Созопол)              5:2 
Елхово (Елхово) - Карнобат (Карнобат)                     2:4 
Несебър (Несебър)                                         почива

                           III кръг

29 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) - Елхово (Елхово)                       3:1 
Ураган (Бояджик) - Черноморец 1919 (Бургас)               0:6 
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                     1:3 
Карнобат (Карнобат)                                       почива

                           IV кръг

5 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър)              5:0 
Елхово (Елхово) - Ураган (Бояджик)                        2:0 
Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол)                   4:2 
Поморие (Поморие)                                         почива

                           V кръг

13 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Карнобат (Карнобат)                    0:3 
Несебър (Несебър) - Елхово (Елхово)                       6:0 
Поморие (Поморие) - Черноморец 1919 (Бургас)              0:5 
Созопол (Созопол)                                         почива

                           VI кръг

19 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Елхово (Елхово) - Поморие (Поморие)                       0:4 
Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър)                   отложен 
Созопол (Созопол) - Ураган (Бояджик)                      отложен 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           VII кръг

27 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                     отложен 
Поморие (Поморие) - Карнобат (Карнобат)                   5:1 
във Ветрен:
Черноморец 1919 (Бургас) - Елхово (Елхово)                3:0 
Ураган (Бояджик)                                          почива

                           VIII кръг

31 октомври 2016, понеделник, 15:00 ч:
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                     1:0 
1 ноември 2016, вторник, 14:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)            2:0 
2 ноември 2016, сряда, 14:30 ч:
Несебър (Несебър) - Ураган (Бояджик)                      3:0 
Елхово (Елхово)                                           почива

                           IX кръг

7 ноември 2016, понеделник, 14:30 ч:
в Царево:
Созопол (Созопол) - Черноморец 1919 (Бургас)              0:3 
10 ноември 2016, четвъртък, 14:30 ч:
Ураган (Бояджик) - Поморие (Поморие)                      0:2 
Карнобат (Карнобат) - Елхово (Елхово)                     1:0 
Несебър (Несебър)                                         почива

                           X кръг

14 ноември 2016, понеделник, 14:30 ч:
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                     1:0 
16 ноември 2016, сряда, 14:30 ч:
в кв.Ветрен, Бургас:
Черноморец 1919 (Бургас) - Ураган (Бояджик)               8:0 
17 ноември 2016, четвъртък, 14:30 ч:
Елхово (Елхово) - Созопол (Созопол)                       1:6 
Карнобат (Карнобат)                                       почива

                           XI кръг

24 ноември 2016, четвъртък, 14:30 ч:
Несебър (Несебър) - Черноморец 1919 (Бургас)              2:2 
Ураган (Бояджик) - Елхово (Елхово)                        3:1 
Созопол (Созопол) - Карнобат (Карнобат)                   4:1 
Поморие (Поморие)                                         почива

                           XII кръг

пролет 2017:
Карнобат (Карнобат) - Ураган (Бояджик)                     - 
Елхово (Елхово) - Несебър (Несебър)                        - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Поморие (Поморие)               - 
Созопол (Созопол)                                         почива

                           XIII кръг

Поморие (Поморие) - Елхово (Елхово)                        - 
Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат)                    - 
Ураган (Бояджик) - Созопол (Созопол)                       - 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           XIV кръг

Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                      - 
Карнобат (Карнобат) - Поморие (Поморие)                    - 
Елхово (Елхово) - Черноморец 1919 (Бургас)                 - 
Ураган (Бояджик)                                          почива

                           XV кръг

Карнобат (Карнобат) - Черноморец 1919 (Бургас)             - 
Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)                      - 
Ураган (Бояджик) - Несебър (Несебър)                       - 
Елхово (Елхово)                                           почива

                           XVI кръг

Поморие (Поморие) - Ураган (Бояджик)                       - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Созопол (Созопол)               - 
Елхово (Елхово) - Карнобат (Карнобат)                      - 
Несебър (Несебър)                                         почива

                           XVII кръг

Созопол (Созопол) - Елхово (Елхово)                        - 
Ураган (Бояджик) - Черноморец 1919 (Бургас)                - 
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                      - 
Карнобат (Карнобат)                                       почива

                           XVIII кръг

Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър)               - 
Елхово (Елхово) - Ураган (Бояджик)                         - 
Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол)                    - 
Поморие (Поморие)                                         почива

                           XIX кръг

Ураган (Бояджик) - Карнобат (Карнобат)                     - 
Несебър (Несебър) - Елхово (Елхово)                        - 
Поморие (Поморие) - Черноморец 1919 (Бургас)               - 
Созопол (Созопол)                                         почива

                           XX кръг

Елхово (Елхово) - Поморие (Поморие)                        - 
Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър)                    - 
Созопол (Созопол) - Ураган (Бояджик)                       - 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           XXI кръг

Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                      - 
Поморие (Поморие) - Карнобат (Карнобат)                    - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Елхово (Елхово)                 - 
Ураган (Бояджик)                                          почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Черноморец 1919 (Бургас) XXX -:- 5:2 2:0 5:0 3:0 8:0 XXX --- -:- --- -:- -:- --- 2. Поморие (Поморие) 0:5 XXX 1:0 5:1 1:0 -:- 9:0 -:- XXX --- -:- --- --- -:- 3. Созопол (Созопол) 0:3 3:1 XXX 4:1 -:- 3:1 -:- --- -:- XXX --- --- -:- -:- 4. Карнобат (Карнобат) 0:3 -:- 4:2 XXX -:- 1:0 -:- -:- --- -:- XXX -:- --- --- 5. Несебър (Несебър) 2:2 1:3 -:- -:- XXX 6:0 3:0 --- -:- -:- --- XXX -:- --- 6. Елхово (Елхово) -:- 0:4 1:6 2:4 -:- XXX 2:0 --- -:- --- -:- --- XXX -:- 7. Ураган (Бояджик) 0:6 0:2 -:- 0:3 0:3* 3:1 XXX -:- --- --- -:- -:- --- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре