Юноши старша възраст (род.1998-99):
Ловеч - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

27 април 2017, четвъртък, 15:00 ч / XVI кръг:
Гигант (Белене) - Ювентус (Малчика)                        - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Левски 2007 (Левски)                  - 
Вихър (Славяново) - Трявна (Трявна)                        - 
28 април 2017, петък, 15:00 ч / XVI кръг:
Ресен 2012 (Ресен) - Партизан (Червен бряг)                - 
Ботев 1921 (Златарица) - Павликени (Павликени)             - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Мизия 2005 (Кнежа)                 15   12   1   2   63:25   37 [1 0 0  4:2  3]
-------------------------------------------------------------------
 2. Трявна (Трявна)                    14   12   1   1   74:9    37 [0 0 1  2:4  0]
 3. Павликени (Павликени)              15    9   4   2   48:24   31
 4. Ресен 2012 (Ресен)                 15    7   2   6   34:33   23
 5. Вихър (Славяново)                  15    7   1   7   29:29   22
 6. Ювентус (Малчика)                  14    6   0   8   36:43   18
 7. Партизан (Червен бряг)             15    4   4   7   29:41   16
 8. Ботев 1921 (Златарица)             15    4   2   9   33:51   14 [1 0 1  9:6  3]
 9. Левски 2007 (Левски)               15    4   2   9   30:56   14 [1 0 1  6:9  3]
10. Гигант (Белене)                    15    0   1  14    8:73    1

Бележки
  - Първоначално заявка за участие подава и Локомотив 1927 (Дряново), но се отказва непосредствено преди началото на сезона. Изготвена е нова програма. Първоначалната програма е както следва:
    01.Вихър (Славяново)      - 12.почива
    02.Ресен 2012 (Ресен)     - 11.Гигант (Белене)
    03.Мизия 2005 (Кнежа)     - 10.Павликени (Павликени)
    04.Трявна (Трявна)        - 09.Ювентус (Малчика)
    05.Ботев 1921 (Златарица) - 08.Локомотив 1927 (Дряново)
    06.Левски 2007 (Левски)   - 07.Партизан (Червен бряг)

                           I кръг

22 септември 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Вихър (Славяново) - Гигант (Белене)                       5:2 
Ресен 2012 (Ресен) - Ботев 1921 (Златарица)               3:2 
Ювентус (Малчика) - Трявна (Трявна)                       1:4 
23 септември 2016, петък, 16:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Павликени (Павликени)                3:3 
Левски 2007 (Левски) - Партизан (Червен бряг)             2:2 

                           II кръг

29 септември 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)                    отложен 
Ботев 1921 (Златарица) - Мизия 2005 (Кнежа)               3:5 
Вихър (Славяново) - Ресен 2012 (Ресен)                    0:2 
30 септември 2016, петък, 16:00 ч:
Гигант (Белене) - Партизан (Червен бряг)                  1:6 
Павликени (Павликени) - Ювентус (Малчика)                 4:1 
14 ноември 2016, понеделник, 14:30 ч:
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)                   16:0 

                           III кръг

6 октомври 2016, четвъртък:
Ресен 2012 (Ресен) - Гигант (Белене)                      2:1 
Мизия 2005 (Кнежа) - Вихър (Славяново)                    7:0 
Ювентус (Малчика) - Ботев 1921 (Златарица)                6:0 
7 октомври 2016, петък:
Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени)              3:2 
Партизан (Червен бряг) - Трявна (Трявна)                  0:3 

                           IV кръг

13 октомври 2016, четвъртък:
Гигант (Белене) - Трявна (Трявна)                         0:8 
Ботев 1921 (Златарица) - Левски 2007 (Левски)             8:1 
Вихър (Славяново) - Ювентус (Малчика)                     0:2 
Ресен 2012 (Ресен) - Мизия 2005 (Кнежа)                   1:2 
14 октомври 2016, петък:
Павликени (Павликени) - Партизан (Червен бряг)            6:1 

                           V кръг

20 октомври 2016, четвъртък:
Мизия 2005 (Кнежа) - Гигант (Белене)                     12:1 
Ювентус (Малчика) - Ресен 2012 (Ресен)                    6:2 
Левски 2007 (Левски) - Вихър (Славяново)                  4:0 сл. 
21 октомври 2016, петък:
Партизан (Червен бряг) - Ботев 1921 (Златарица)           1:2 
Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)                   1:1 

                           VI кръг

27 октомври 2016, четвъртък:
Ботев 1921 (Златарица) - Трявна (Трявна)                  1:4 
Ресен 2012 (Ресен) - Левски 2007 (Левски)                 4:1 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ювентус (Малчика)                    3:0 
28 октомври 2016, петък:
Гигант (Белене) - Павликени (Павликени)                   0:5 
Вихър (Славяново) - Партизан (Червен бряг)                4:0 

                           VII кръг

3 ноември 2016, четвъртък:
Ювентус (Малчика) - Гигант (Белене)                       9:2 
Левски 2007 (Левски) - Мизия 2005 (Кнежа)                 2:3 
Трявна (Трявна) - Вихър (Славяново)                       3:0 
4 ноември 2016, петък:
Партизан (Червен бряг) - Ресен 2012 (Ресен)               1:1 
Павликени (Павликени) - Ботев 1921 (Златарица)            3:1 

                           VIII кръг

10 ноември 2016, четвъртък:
Гигант (Белене) - Ботев 1921 (Златарица)                  1:1 
Ресен 2012 (Ресен) - Трявна (Трявна)                      0:5 
Ювентус (Малчика) - Левски 2007 (Левски)                  6:1 
11 ноември 2016, петък:
Вихър (Славяново) - Павликени (Павликени)                 1:1 
Мизия 2005 (Кнежа) - Партизан (Червен бряг)               5:1 

                           II кръг - отложен мач

14 ноември 2016, понеделник, 14:30 ч:
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)                   16:0 

                           IX кръг

17 ноември 2016, четвъртък:
Левски 2007 (Левски) - Гигант (Белене)                    7:0 
Трявна (Трявна) - Мизия 2005 (Кнежа)                      2:4 
Ботев 1921 (Златарица) - Вихър (Славяново)                2:1 
18 ноември 2016, петък:
Партизан (Червен бряг) - Ювентус (Малчика)                2:3 
Павликени (Павликени) - Ресен 2012 (Ресен)                3:0 

                           X кръг

23 март 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Гигант (Белене) - Вихър (Славяново)                       0:3 
Ботев 1921 (Златарица) - Ресен 2012 (Ресен)               1:4 
Трявна (Трявна) - Ювентус (Малчика)                       отложен 
24 март 2017, петък, 14:00 ч:
Павликени (Павликени) - Мизия 2005 (Кнежа)                6:5 
Партизан (Червен бряг) - Левски 2007 (Левски)             3:0 

                           XI кръг

26 март 2017, неделя, 14:00 ч:
Левски 2007 (Левски) - Трявна (Трявна)                    0:3 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев 1921 (Златарица)               3:2 
Ресен 2012 (Ресен) - Вихър (Славяново)                    0:5 
27 март 2017, понеделник, 14:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Гигант (Белене)                  3:0 
Ювентус (Малчика) - Павликени (Павликени)                 0:3 

                           XII кръг

30 март 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Гигант (Белене) - Ресен 2012 (Ресен)                      0:3 
Вихър (Славяново) - Мизия 2005 (Кнежа)                    3:2 
Ботев 1921 (Златарица) - Ювентус (Малчика)                6:0 
31 март 2017, петък, 14:00 ч:
Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски)              3:1 
Трявна (Трявна) - Партизан (Червен бряг)                  7:0 

                           XIII кръг

6 април 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Трявна (Трявна) - Гигант (Белене)                         3:0 
Левски 2007 (Левски) - Ботев 1921 (Златарица)             5:1 
Ювентус (Малчика) - Вихър (Славяново)                     1:4 
7 април 2017, петък, 15:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Павликени (Павликени)            3:3 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ресен 2012 (Ресен)                   3:0 сл. 

                           XIV кръг

13 април 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Гигант (Белене) - Мизия 2005 (Кнежа)                      0:3 
Ресен 2012 (Ресен) - Ювентус (Малчика)                    9:0 
Вихър (Славяново) - Левски 2007 (Левски)                  2:0 
14 април 2017, петък, 15:00 ч:
Ботев 1921 (Златарица) - Партизан (Червен бряг)           3:3 
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)                   2:4 

                           XV кръг

19 април 2017, сряда, 15:00 ч:
Трявна (Трявна) - Ботев 1921 (Златарица)                 11:0 
Левски 2007 (Левски) - Ресен 2012 (Ресен)                 3:3 
Ювентус (Малчика) - Мизия 2005 (Кнежа)                    1:3 
20 април 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Павликени (Павликени) - Гигант (Белене)                   3:0 
Партизан (Червен бряг) - Вихър (Славяново)                3:1 

                           XVI кръг

27 април 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Гигант (Белене) - Ювентус (Малчика)                        - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Левски 2007 (Левски)                  - 
Вихър (Славяново) - Трявна (Трявна)                        - 
28 април 2017, петък, 15:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Партизан (Червен бряг)                - 
Ботев 1921 (Златарица) - Павликени (Павликени)             - 

                           XVII кръг

4 май 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Ботев 1921 (Златарица) - Гигант (Белене)                   - 
Трявна (Трявна) - Ресен 2012 (Ресен)                       - 
Левски 2007 (Левски) - Ювентус (Малчика)                   - 
5 май 2017, петък, 16:00 ч:
Павликени (Павликени) - Вихър (Славяново)                  - 
Партизан (Червен бряг) - Мизия 2005 (Кнежа)                - 

                           XVIII кръг

11 май 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Гигант (Белене) - Левски 2007 (Левски)                     - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Трявна (Трявна)                       - 
Вихър (Славяново) - Ботев 1921 (Златарица)                 - 
12 май 2017, петък, 16:00 ч:
Ювентус (Малчика) - Партизан (Червен бряг)                 - 
Ресен 2012 (Ресен) - Павликени (Павликени)                 - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Мизия 2005 (Кнежа) XXX -:- 3:3 3:0* 7:0 3:0 5:1 3:2 -:- 12:1 2. Трявна (Трявна) 2:4 XXX 1:1 -:- 3:0 -:- 7:0 11:0 16:0 3:0 3. Павликени (Павликени) 6:5 2:4 XXX 3:0 -:- 4:1 6:1 3:1 3:1 3:0 4. Ресен 2012 (Ресен) 1:2 0:5 -:- XXX 0:5 9:0 -:- 3:2 4:1 2:1 5. Вихър (Славяново) 3:2 -:- 1:1 0:2 XXX 0:2 4:0 -:- 2:0 5:2 6. Ювентус (Малчика) 1:3 1:4 0:3 6:2 1:4 XXX -:- 6:0 6:1 9:2 7. Партизан (Червен бряг) -:- 0:3 3:3 1:1 3:1 2:3 XXX 1:2 3:0 3:0 8. Ботев 1921 (Златарица) 3:5 1:4 -:- 1:4 2:1 6:0 3:3 XXX 8:1 -:- 9. Левски 2007 (Левски) 2:3 0:3 3:2 3:3 4:0* -:- 2:2 5:1 XXX 7:0 10. Гигант (Белене) 0:3 0:8 0:5 0:3 0:3 -:- 1:6 1:1 -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре