Юноши старша възраст (род.1998-99):
Ловеч - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Трявна (Трявна)                     8    7   1   0   44:3    22
-------------------------------------------------------------------
 2. Мизия 2005 (Кнежа)                  8    7   1   0   40:11   22
 3. Павликени (Павликени)               8    4   3   1   25:11   15 [1 0 0  4:1  3]
 4. Ювентус (Малчика)                   8    5   0   3   31:16   15 [0 0 1  1:4  0]
 5. Ресен 2012 (Ресен)                  8    4   1   3   15:18   13
 6. Ботев 1921 (Златарица)              8    2   1   5   18:24    7 [1 0 0  8:1  3]
 7. Левски 2007 (Левски)                8    2   1   5   14:41    7 [1 0 1  5:8  3]
 8. Вихър (Славяново)                   8    2   1   5   10:21    7 [0 0 1  0:4  0]
 9. Партизан (Червен бряг)              8    1   2   5   12:24    5
10. Гигант (Белене)                     8    0   1   7    8:48    1

Бележки
  - Първоначално заявка за участие подава и Локомотив 1927 (Дряново), но се отказва непосредствено преди началото на сезона. Изготвена е нова програма. Първоначалната програма е както следва:
    01.Вихър (Славяново)      - 12.почива
    02.Ресен 2012 (Ресен)     - 11.Гигант (Белене)
    03.Мизия 2005 (Кнежа)     - 10.Павликени (Павликени)
    04.Трявна (Трявна)        - 09.Ювентус (Малчика)
    05.Ботев 1921 (Златарица) - 08.Локомотив 1927 (Дряново)
    06.Левски 2007 (Левски)   - 07.Партизан (Червен бряг)

                           I кръг

22 септември 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Вихър (Славяново) - Гигант (Белене)                       5:2 
Ресен 2012 (Ресен) - Ботев 1921 (Златарица)               3:2 
Ювентус (Малчика) - Трявна (Трявна)                       1:4 
23 септември 2016, петък, 16:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Павликени (Павликени)                3:3 
Левски 2007 (Левски) - Партизан (Червен бряг)             2:2 

                           II кръг

29 септември 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)                    отложен 
Ботев 1921 (Златарица) - Мизия 2005 (Кнежа)               3:5 
Вихър (Славяново) - Ресен 2012 (Ресен)                    0:2 
30 септември 2016, петък, 16:00 ч:
Гигант (Белене) - Партизан (Червен бряг)                  1:6 
Павликени (Павликени) - Ювентус (Малчика)                 4:1 
14 ноември 2016, понеделник, 14:30 ч:
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)                   16:0 

                           III кръг

6 октомври 2016, четвъртък:
Ресен 2012 (Ресен) - Гигант (Белене)                      2:1 
Мизия 2005 (Кнежа) - Вихър (Славяново)                    7:0 
Ювентус (Малчика) - Ботев 1921 (Златарица)                6:0 
7 октомври 2016, петък:
Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени)              3:2 
Партизан (Червен бряг) - Трявна (Трявна)                  0:3 

                           IV кръг

13 октомври 2016, четвъртък:
Гигант (Белене) - Трявна (Трявна)                         0:8 
Ботев 1921 (Златарица) - Левски 2007 (Левски)             8:1 
Вихър (Славяново) - Ювентус (Малчика)                     0:2 
Ресен 2012 (Ресен) - Мизия 2005 (Кнежа)                   1:2 
14 октомври 2016, петък:
Павликени (Павликени) - Партизан (Червен бряг)            6:1 

                           V кръг

20 октомври 2016, четвъртък:
Мизия 2005 (Кнежа) - Гигант (Белене)                     12:1 
Ювентус (Малчика) - Ресен 2012 (Ресен)                    6:2 
Левски 2007 (Левски) - Вихър (Славяново)                  4:0 сл. 
21 октомври 2016, петък:
Партизан (Червен бряг) - Ботев 1921 (Златарица)           1:2 
Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)                   1:1 

                           VI кръг

27 октомври 2016, четвъртък:
Ботев 1921 (Златарица) - Трявна (Трявна)                  1:4 
Ресен 2012 (Ресен) - Левски 2007 (Левски)                 4:1 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ювентус (Малчика)                    3:0 
28 октомври 2016, петък:
Гигант (Белене) - Павликени (Павликени)                   0:5 
Вихър (Славяново) - Партизан (Червен бряг)                4:0 

                           VII кръг

3 ноември 2016, четвъртък:
Ювентус (Малчика) - Гигант (Белене)                       9:2 
Левски 2007 (Левски) - Мизия 2005 (Кнежа)                 2:3 
Трявна (Трявна) - Вихър (Славяново)                       3:0 
4 ноември 2016, петък:
Партизан (Червен бряг) - Ресен 2012 (Ресен)               1:1 
Павликени (Павликени) - Ботев 1921 (Златарица)            3:1 

                           VIII кръг

10 ноември 2016, четвъртък:
Гигант (Белене) - Ботев 1921 (Златарица)                  1:1 
Ресен 2012 (Ресен) - Трявна (Трявна)                      0:5 
Ювентус (Малчика) - Левски 2007 (Левски)                  6:1 
11 ноември 2016, петък:
Вихър (Славяново) - Павликени (Павликени)                 1:1 
Мизия 2005 (Кнежа) - Партизан (Червен бряг)               5:1 

                           II кръг - отложен мач

14 ноември 2016, понеделник, 14:30 ч:
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)                   16:0 

                           IX кръг

17 ноември 2016, четвъртък:
Левски 2007 (Левски) - Гигант (Белене)                     - 
Трявна (Трявна) - Мизия 2005 (Кнежа)                       - 
Ботев 1921 (Златарица) - Вихър (Славяново)                 - 
18 ноември 2016, петък:
Партизан (Червен бряг) - Ювентус (Малчика)                 - 
Павликени (Павликени) - Ресен 2012 (Ресен)                 - 

                           X кръг

пролет 2017:
Гигант (Белене) - Вихър (Славяново)                        - 
Ботев 1921 (Златарица) - Ресен 2012 (Ресен)                - 
Павликени (Павликени) - Мизия 2005 (Кнежа)                 - 
Трявна (Трявна) - Ювентус (Малчика)                        - 
Партизан (Червен бряг) - Левски 2007 (Левски)              - 

                           XI кръг

Партизан (Червен бряг) - Гигант (Белене)                   - 
Левски 2007 (Левски) - Трявна (Трявна)                     - 
Ювентус (Малчика) - Павликени (Павликени)                  - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев 1921 (Златарица)                - 
Ресен 2012 (Ресен) - Вихър (Славяново)                     - 

                           XII кръг

Гигант (Белене) - Ресен 2012 (Ресен)                       - 
Вихър (Славяново) - Мизия 2005 (Кнежа)                     - 
Ботев 1921 (Златарица) - Ювентус (Малчика)                 - 
Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски)               - 
Трявна (Трявна) - Партизан (Червен бряг)                   - 

                           XIII кръг

Трявна (Трявна) - Гигант (Белене)                          - 
Партизан (Червен бряг) - Павликени (Павликени)             - 
Левски 2007 (Левски) - Ботев 1921 (Златарица)              - 
Ювентус (Малчика) - Вихър (Славяново)                      - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ресен 2012 (Ресен)                    - 

                           XIV кръг

Гигант (Белене) - Мизия 2005 (Кнежа)                       - 
Ресен 2012 (Ресен) - Ювентус (Малчика)                     - 
Вихър (Славяново) - Левски 2007 (Левски)                   - 
Ботев 1921 (Златарица) - Партизан (Червен бряг)            - 
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)                    - 

                           XV кръг

Павликени (Павликени) - Гигант (Белене)                    - 
Трявна (Трявна) - Ботев 1921 (Златарица)                   - 
Партизан (Червен бряг) - Вихър (Славяново)                 - 
Левски 2007 (Левски) - Ресен 2012 (Ресен)                  - 
Ювентус (Малчика) - Мизия 2005 (Кнежа)                     - 

                           XVI кръг

Гигант (Белене) - Ювентус (Малчика)                        - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Левски 2007 (Левски)                  - 
Ресен 2012 (Ресен) - Партизан (Червен бряг)                - 
Вихър (Славяново) - Трявна (Трявна)                        - 
Ботев 1921 (Златарица) - Павликени (Павликени)             - 

                           XVII кръг

Ботев 1921 (Златарица) - Гигант (Белене)                   - 
Павликени (Павликени) - Вихър (Славяново)                  - 
Трявна (Трявна) - Ресен 2012 (Ресен)                       - 
Партизан (Червен бряг) - Мизия 2005 (Кнежа)                - 
Левски 2007 (Левски) - Ювентус (Малчика)                   - 

                           XVIII кръг

Гигант (Белене) - Левски 2007 (Левски)                     - 
Ювентус (Малчика) - Партизан (Червен бряг)                 - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Трявна (Трявна)                       - 
Ресен 2012 (Ресен) - Павликени (Павликени)                 - 
Вихър (Славяново) - Ботев 1921 (Златарица)                 - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Трявна (Трявна) XXX -:- 1:1 -:- -:- -:- 16:0 3:0 -:- -:- 2. Мизия 2005 (Кнежа) -:- XXX 3:3 3:0 -:- -:- -:- 7:0 5:1 12:1 3. Павликени (Павликени) -:- -:- XXX 4:1 -:- 3:1 -:- -:- 6:1 -:- 4. Ювентус (Малчика) 1:4 -:- -:- XXX 6:2 6:0 6:1 -:- -:- 9:2 5. Ресен 2012 (Ресен) 0:5 1:2 -:- -:- XXX 3:2 4:1 -:- -:- 2:1 6. Ботев 1921 (Златарица) 1:4 3:5 -:- -:- -:- XXX 8:1 -:- -:- -:- 7. Левски 2007 (Левски) -:- 2:3 3:2 -:- -:- -:- XXX 4:0* 2:2 -:- 8. Вихър (Славяново) -:- -:- 1:1 0:2 0:2 -:- -:- XXX 4:0 5:2 9. Партизан (Червен бряг) 0:3 -:- -:- -:- 1:1 1:2 -:- -:- XXX -:- 10. Гигант (Белене) 0:8 -:- 0:5 -:- -:- 1:1 -:- -:- 1:6 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре