Юноши старша възраст (род.1998-99):
Пазарджик - Областна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Оборище /юмв/ (Панагюрище)          7    5   1   1   22:4    16     [1 0 0  2:0  3]
-------------------------------------------------------------------
 2. Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик)        7    5   1   1   14:5    16     [0 0 1  0:2  0]
 3. Чико Бунара (Бяга)                  7    4   3   0   26:12   15    
 4. Чепинец (Велинград)                 7    4   2   1   38:12   14    
 5. Зенит (Ветрен дол)                  7    2   1   4   11:30    7 [*]
 6. Локомотив 2011 (Септември)          7    1   2   4   14:19    5    
 7. Брацигово (Брацигово)               7    1   1   5    8:19    4    
 8. Свобода 2011 (Пещера)               7    0   1   6    7:39    1    

Бележки
  - Първоначално в групата заявява участие Левски (Ракитово), но непосредствено преди началото на първенството се отказва от участие. На 24 октомври (след VI кръг) Зенит (Ветрен дол) подава заявка за участие в групата и е включен на мястото на Левски като срещите му от първите 6 кръга се насрочват за по-късни дати.

                           I кръг

17 септември 2016, събота, 11:30 ч:
Чепинец (Велинград) - Свобода 2011 (Пещера)              10:0 
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Хебър 1918 /юмв/ (Пз)        2:0 
18 септември 2016, неделя, 11:30 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Брацигово (Брацигово)                отложен 
Чико Бунара (Бяга) - Локомотив 2011 (Септември)           4:1 
26 октомври 2016, сряда, 15:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Брацигово (Брацигово)                отложен 
9 ноември 2016, сряда, 15:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Брацигово (Брацигово)                3:1 

                           II кръг

23 септември 2016, петък, 10:30 ч:
Брацигово (Брацигово) - Чико Бунара (Бяга)                0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)   1:3 
24 септември 2016, събота, 11:30 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик)      0:3 
Чепинец (Велинград) - Зенит (Ветрен дол)                  отложен 
5 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Зенит (Ветрен дол)                 10:0 

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Брацигово (Брацигово)        1:0 
1 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Свобода 2011 (Пещера)                отложен 
Чико Бунара (Бяга) - Чепинец (Велинград)                  3:3 
2 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Хебър 1918 /юмв/ (Пз) - Локомотив 2011 (Септември)        2:1 
1 ноември 2016, вторник, 10:30 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Свобода 2011 (Пещера)                5:1 

                           IV кръг

8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Чико Бунара (Бяга)                   отложен 
8 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Локомотив 2011 (Септември)        2:2 
Чепинец (Велинград) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)          1:1 
9 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Брацигово (Брацигово) - Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик)      0:2 
20 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Чико Бунара (Бяга)                   3:3 

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Зенит (Ветрен дол)           отложен 
15 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)        3:1 
16 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Брацигово (Брацигово)        2:2 
16 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Свобода 2011 (Пещера)               10:3 
13 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Зенит (Ветрен дол)           7:0 

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Брацигово (Брацигово)             1:2 
Чико Бунара (Бяга) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)           2:1 
23 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик)         отложен 
23 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Чепинец (Велинград) - Локомотив 2011 (Септември)          6:2 
1 декември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик)         0:3 

                           I кръг - отложен мач

26 октомври 2016, сряда, 15:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Брацигово (Брацигово)                отложен 

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) - Чико Бунара (Бяга)         1:1 
29 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Зенит (Ветрен дол)           5:0 
29 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Свобода 2011 (Пещера)        7:0 
31 октомври 2016, понеделник, 10:30 ч:
Брацигово (Брацигово) - Чепинец (Велинград)               3:7 

                           III кръг - отложен мач

1 ноември 2016, вторник, 10:30 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Свобода 2011 (Пещера)                5:1 

                           II кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Зенит (Ветрен дол)                 10:0 

                           I кръг - отложен мач

9 ноември 2016, сряда, 15:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Брацигово (Брацигово)                3:1 

                           V кръг - отложен мач

13 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Зенит (Ветрен дол)           7:0 

                           IV кръг - отложен мач

20 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Чико Бунара (Бяга)                   3:3 

                           VI кръг - отложен мач

1 декември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик)         0:3 

                           VIII кръг

пролет 2017:
Свобода 2011 (Пещера) - Чепинец (Велинград)                - 
Брацигово (Брацигово) - Зенит (Ветрен дол)                 - 
Локомотив 2011 (Септември) - Чико Бунара (Бяга)            - 
Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) - Оборище /юмв/ (Панаг)       - 

                           IX кръг

Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) - Свобода 2011 (Пещера)       - 
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Локомотив 2011 (Септември)    - 
Чико Бунара (Бяга) - Брацигово (Брацигово)                 - 
Зенит (Ветрен дол) - Чепинец (Велинград)                   - 

                           X кръг

Свобода 2011 (Пещера) - Зенит (Ветрен дол)                 - 
Чепинец (Велинград) - Чико Бунара (Бяга)                   - 
Брацигово (Брацигово) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)         - 
Локомотив 2011 (Септември) - Хебър 1918 /юмв/ (Пз)         - 

                           XI кръг

Локомотив 2011 (Септември) - Свобода 2011 (Пещера)         - 
Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)       - 
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Чепинец (Велинград)           - 
Чико Бунара (Бяга) - Зенит (Ветрен дол)                    - 

                           XII кръг

Свобода 2011 (Пещера) - Чико Бунара (Бяга)                 - 
Зенит (Ветрен дол) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)            - 
Чепинец (Велинград) - Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик)         - 
Брацигово (Брацигово) - Локомотив 2011 (Септември)         - 

                           XIII кръг

Брацигово (Брацигово) - Свобода 2011 (Пещера)              - 
Локомотив 2011 (Септември) - Чепинец (Велинград)           - 
Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) - Зенит (Ветрен дол)          - 
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Чико Бунара (Бяга)            - 

                           XIV кръг

Свобода 2011 (Пещера) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)         - 
Чико Бунара (Бяга) - Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик)          - 
Зенит (Ветрен дол) - Локомотив 2011 (Септември)            - 
Чепинец (Велинград) - Брацигово (Брацигово)                - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Оборище /юмв/ (Панагюрище) XXX 2:0 -:- -:- 7:0 -:- 1:0 7:0 2. Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) -:- XXX 1:1 3:1 -:- 2:1 -:- -:- 3. Чико Бунара (Бяга) 2:1 -:- XXX 3:3 -:- 4:1 -:- 10:3 4. Чепинец (Велинград) 1:1 -:- -:- XXX 10:0 6:2 -:- 10:0 5. Зенит (Ветрен дол) -:- 0:3 3:3 -:- XXX -:- 3:1 5:1 6. Локомотив 2011 (Септември) 1:3 -:- -:- -:- 5:0 XXX 2:2 -:- 7. Брацигово (Брацигово) -:- 0:2 0:3* 3:7 -:- -:- XXX -:- 8. Свобода 2011 (Пещера) -:- 0:3 -:- -:- -:- 2:2 1:2 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре