Юноши старша възраст (род.1998-99):
Пловдив - Зонална група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Асеновец 2005 (Асеновград)          8    7   1   0   25:3    22    
-------------------------------------------------------------------
 2. Арда (Кърджали)                     8    6   1   1   26:5    19    
 3. Марица (Пловдив)                    8    6   0   2   18:4    18    
 4. Арда 1924 (Кърджали)                8    3   2   3    9:11   11    
 5. Евроколеж (Пловдив)                 8    2   2   4   12:17    8     [0 1 0  1:1  1, 1 гол на чужд терен]
 6. Димитровград 1947 (Димитровград)    8    2   2   4    8:15    8     [0 1 0  1:1  1, 0 гола на чужд терен]
 7. Палас (Рудозем)                     8    1   3   4   10:21    6     [1 0 0  3:0  3]
 8. Векта (Пловдив)                     8    2   0   6    7:25    6     [0 0 1  0:3  0]
 9. Левски (Карлово)                    8    1   1   6    6:20    4    
--. Марица 2003 (Маноле)                1    0   0   1    0:3     - [*]

Бележки
  - Марица 2003 (Маноле) се отказва от участие след I кръг. Резултатите му са анулирани.

                           I кръг

15 септември 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)        5:0 
16 септември 2016, петък, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Векта (Пловдив)                     1:2 
16 септември 2016, петък, 14:30 ч:
Левски (Карлово) - Палас (Рудозем)                        1:1 
18 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле)                   3:0 сл.  /анулиран/ 
19 септември 2016, понеделник, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда 1924 (Кърджали)         3:0 сл. 

                           II кръг

21 септември 2016, сряда, 11:00 ч:
Векта (Пловдив) - Марица (Пловдив)                        0:2 
22 септември 2016, четвъртък, 13:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Арда (Кърджали)                    1:0 
22 септември 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Евроколеж (Пловдив)                    отложен 
23 септември 2016, петък, 13:00 ч:
Палас (Рудозем) - Димитровград 1947 (Димитровград)        2:2 
25 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Асеновец 2005 (Асеновград)         анулиран 
14 ноември 2016, понеделник, 11:00 ч:
в Дъбене:
Левски (Карлово) - Евроколеж (Пловдив)                    1:4 

                           III кръг

29 септември 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Арда (Кърджали) - Марица 2003 (Маноле)                    анулиран 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда 1924 (Кърджали)   1:0 
30 септември 2016, петък, 13:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Палас (Рудозем)                     4:3 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Марица (Пловдив) - Левски (Карлово)                       3:1 
3 октомври 2016, понеделник, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Векта (Пловдив)              7:1 

                           IV кръг

6 октомври 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Векта (Пловдив) - Арда (Кърджали)                         1:6 
6 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)             0:3 
7 октомври 2016, петък, 12:00 ч:
Палас (Рудозем) - Арда 1924 (Кърджали)                    0:0 
7 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Марица (Пловдив)                    0:3 
9 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Димитровград 1947 (Димитровград)   анулиран 

                           V кръг

13 октомври 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Арда (Кърджали) - Левски (Карлово)                        3:0 сл. 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Векта (Пловдив)        3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
15 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Марица 2003 (Маноле)               анулиран 
16 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Марица (Пловдив) - Палас (Рудозем)                        3:0 сл. 
18 октомври 2016, вторник, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)          1:0 

                           VI кръг

20 октомври 2016, четвъртък, 11:00 ч:
Векта (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)                    1:3 
20 октомври 2016, четвъртък, 15:00 ч:
в Баня:
Левски (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград)       3:1 
21 октомври 2016, петък, 12:00 ч:
Палас (Рудозем) - Марица 2003 (Маноле)                    анулиран 
21 октомври 2016, петък, 15:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Арда (Кърджали)                     0:4 
23 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)             0:2 

                           VII кръг

27 октомври 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Палас (Рудозем)              6:0 
Арда (Кърджали) - Марица (Пловдив)                        1:0 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Евроколеж (Пловдив)    1:1 
29 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Левски (Карлово)                   3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
30 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Векта (Пловдив)                    анулиран 

                           VIII кръг

3 ноември 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Левски (Карлово) - Марица 2003 (Маноле)                   анулиран 
4 ноември 2016, петък, 12:00 ч:
Палас (Рудозем) - Векта (Пловдив)                         3:0 сл. * 
* - гостите предварително заявяват, че няма да се явят.
7 ноември 2016, понеделник, 12:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)                2:2 
7 ноември 2016, понеделник, 14:00 ч:
Марица (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)       3:0 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда (Кърджали)              2:2 

                           IX кръг

10 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)     отложен 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Векта (Пловдив) - Левски (Карлово)                        2:0 
12 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Марица (Пловдив)                   0:4 
13 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Евроколеж (Пловдив)                анулиран 
14 ноември 2016, понеделник, 14:00 ч:
Арда (Кърджали) - Палас (Рудозем)                         5:1 
17 ноември 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)     0:1 

                           II кръг - отложен мач

14 ноември 2016, понеделник, 11:00 ч:
в Дъбене:
Левски (Карлово) - Евроколеж (Пловдив)                    1:4 

                           IX кръг - отложен мач

17 ноември 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)     0:1 

                           X кръг

пролет 2017:
Палас (Рудозем) - Левски (Карлово)                         - 
Векта (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                      - 
Марица 2003 (Маноле) - Марица (Пловдив)                    - 
Арда 1924 (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)          - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда (Кърджали)         - 

                           XI кръг

Димитровград 1947 (Димитровград) - Палас (Рудозем)         - 
Арда (Кърджали) - Арда 1924 (Кърджали)                     - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 2003 (Маноле)          - 
Марица (Пловдив) - Векта (Пловдив)                         - 
Евроколеж (Пловдив) - Левски (Карлово)                     - 

                           XII кръг

Палас (Рудозем) - Евроколеж (Пловдив)                      - 
Левски (Карлово) - Марица (Пловдив)                        - 
Векта (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)               - 
Марица 2003 (Маноле) - Арда (Кърджали)                     - 
Арда 1924 (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)    - 

                           XIII кръг

Арда 1924 (Кърджали) - Палас (Рудозем)                     - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Марица 2003 (Маноле)    - 
Арда (Кърджали) - Векта (Пловдив)                          - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)              - 
Марица (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                     - 

                           XIV кръг

Палас (Рудозем) - Марица (Пловдив)                         - 
Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
Левски (Карлово) - Арда (Кърджали)                         - 
Векта (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)         - 
Марица 2003 (Маноле) - Арда 1924 (Кърджали)                - 

                           XV кръг

Марица 2003 (Маноле) - Палас (Рудозем)                     - 
Арда 1924 (Кърджали) - Векта (Пловдив)                     - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)        - 
Арда (Кърджали) - Евроколеж (Пловдив)                      - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Пловдив)              - 

                           XVI кръг

Палас (Рудозем) - Асеновец 2005 (Асеновград)               - 
Марица (Пловдив) - Арда (Кърджали)                         - 
Евроколеж (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)     - 
Левски (Карлово) - Арда 1924 (Кърджали)                    - 
Векта (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле)                     - 

                           XVII кръг

Векта (Пловдив) - Палас (Рудозем)                          - 
Марица 2003 (Маноле) - Левски (Карлово)                    - 
Арда 1924 (Кърджали) - Евроколеж (Пловдив)                 - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Марица (Пловдив)        - 
Арда (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)               - 

                           XVIII кръг

Палас (Рудозем) - Арда (Кърджали)                          - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)      - 
Марица (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)                    - 
Евроколеж (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле)                 - 
Левски (Карлово) - Векта (Пловдив)                         - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Асеновец 2005 (Асеновград) XXX 2:2 -:- 3:0* 1:0 -:- 6:0 7:1 -:- -:- 2. Арда (Кърджали) -:- XXX 1:0 -:- -:- 5:0 5:1 -:- 3:0* --- 3. Марица (Пловдив) 0:2 -:- XXX -:- -:- 3:0 3:0* -:- 3:1 (3:0) 4. Арда 1924 (Кърджали) -:- 1:0 0:4 XXX -:- -:- -:- -:- 3:0* --- 5. Евроколеж (Пловдив) -:- 0:4 0:3 2:2 XXX -:- 4:3 1:2 -:- -:- 6. Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1 -:- -:- 1:0 1:1 XXX -:- 3:0* -:- -:- 7. Палас (Рудозем) -:- -:- -:- 0:0 -:- 2:2 XXX 3:0* -:- --- 8. Векта (Пловдив) -:- 1:6 0:2 1:3 -:- -:- -:- XXX 2:0 -:- 9. Левски (Карлово) 0:3 -:- -:- -:- 1:4 3:1 1:1 -:- XXX --- 10. Марица 2003 (Маноле) --- -:- -:- -:- --- --- -:- --- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре