Юноши старша възраст (род.1998-99):
София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б") 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Сливнишки герой (Сливница)          8    6   0   2   17:8    18    
-------------------------------------------------------------------
 2. ФК Миньор (Перник)                  8    5   2   1   26:11   17    
 3. Дружба (Мещица)                     8    5   1   2   24:5    16     [1 0 0  3:1  3]
 4. БМ Спорт (София)                    8    5   1   2   28:15   16     [0 0 1  1:3  0]
 5. Академик 1947 (София)               8    4   3   1   28:6    15    
 6. Германея (Сапарева баня)            8    3   0   5   15:26    9     [1 0 0  3:2  3]
 7. Металург 1957 (Перник)              8    3   0   5   13:23    9     [0 0 1  2:3  0]
 8. Спортист 2009 (Своге)               8    1   1   6   15:30    4 [*]
 9. Обеля (кв.Обеля, София)             8    0   0   8    3:45    0    
--. ЦСКА 1948 (София)                   4    0   0   4    3:38    - [*]
--. Атлетик 11 (София)                  1    0   0   1    0:3     - [*]

Бележки
  - Първоначално в групата заявява участие Своге (Своге). Непосредствено преди началото на сезона отборът е заменен от този на Спортист 2009 (Своге).
  - Атлетик 11 (София) се отказва от участие след II кръг. Резултатите му се анулират.
  - ЦСКА 1948 (София) се отказва от участие след VI кръг. Резултатите му се анулират.

                           I кръг

8 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Спортист 2009 (Своге)           отложен 
Сливнишки герой (Сливница) - Металург 1957 (Перник)       3:1 
Атлетик 11 (София) - ФК Миньор (Перник)                   0:3 сл.  /анулиран/ 
Академик 1947 (София) - Германея (Сапарева баня)          6:0 
БМ Спорт (София) - ЦСКА 1948 (София)                     15:1  /анулиран/ 
3 октомври 2016, понеделник, 15:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Спортист 2009 (Своге)           1:9 
Дружба (Мещица)                                           почива

                           II кръг

15 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - ЦСКА 1948 (София)                 7:1  /анулиран/ 
Германея (Сапарева баня) - БМ Спорт (София)               2:3 
ФК Миньор (Перник) - Академик 1947 (София)                1:1 
Металург 1957 (Перник) - Дружба (Мещица)                  0:1 
Обеля (кв.Обеля, София) - Сливнишки герой (Сливница)      0:5 
Атлетик 11 (София)                                        почива

                           III кръг

22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 2009 (Своге)        3:0 
Дружба (Мещица) - Обеля (кв.Обеля, София)                 4:0 
Атлетик 11 (София) - Металург 1957 (Перник)               анулиран 
БМ Спорт (София) - ФК Миньор (Перник)                     1:3 
26 септември 2016, понеделник, 17:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Германея (Сапарева баня)              1:5  /анулиран/ 
Академик 1947 (София)                                     почива

                           IV кръг

29 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Германея (Сапарева баня)          0:3 
ФК Миньор (Перник) - ЦСКА 1948 (София)                   11:0 сл.  /анулиран/ 
Металург 1957 (Перник) - Академик 1947 (София)            1:0 
Обеля (кв.Обеля, София) - Атлетик 11 (София)              анулиран 
Сливнишки герой (Сливница) - Дружба (Мещица)              1:0 
БМ Спорт (София)                                          почива

                           I кръг - отложен мач

3 октомври 2016, понеделник, 15:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Спортист 2009 (Своге)           1:9 

                           V кръг

6 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Дружба (Мещица) - Спортист 2009 (Своге)                   7:1 
Атлетик 11 (София) - Сливнишки герой (Сливница)           анулиран 
Академик 1947 (София) - Обеля (кв.Обеля, София)          13:0 
БМ Спорт (София) - Металург 1957 (Перник)                 9:3 
Германея (Сапарева баня) - ФК Миньор (Перник)             3:5 
ЦСКА 1948 (София)                                         почива

                           VI кръг

13 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - ФК Миньор (Перник)                1:4 
Металург 1957 (Перник) - ЦСКА 1948 (София)                анулиран 
Обеля (кв.Обеля, София) - БМ Спорт (София)                1:3 
Сливнишки герой (Сливница) - Академик 1947 (София)        0:3 сл. * 
* - първоначално 3:1, в последствие на Сливнишки герой е присъдена служебна
    загуба заради нередовен играч.
Дружба (Мещица) - Атлетик 11 (София)                      анулиран 
Германея (Сапарева баня)                                  почива

                           VII кръг

20 октомври 2016, четвъртък, 11:00 ч:
БМ Спорт (София) - Сливнишки герой (Сливница)             2:1 
20 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Атлетик 11 (София) - Спортист 2009 (Своге)                анулиран 
ЦСКА 1948 (София) - Обеля (кв.Обеля, София)               анулиран 
22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Академик 1947 (София) - Дружба (Мещица)                   1:0 
Германея (Сапарева баня) - Металург 1957 (Перник)         3:2 
ФК Миньор (Перник)                                        почива

                           VIII кръг

27 октомври 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - ФК Миньор (Перник)               отложен 
Сливнишки герой (Сливница) - ЦСКА 1948 (София)            анулиран 
Атлетик 11 (София) - Академик 1947 (София)                анулиран 
29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Германея (Сапарева баня)        0:3 
Дружба (Мещица) - БМ Спорт (София)                        3:1 
26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - ФК Миньор (Перник)               1:5 
Спортист 2009 (Своге)                                     почива

                           IX кръг

3 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
БМ Спорт (София) - Атлетик 11 (София)                     анулиран 
ЦСКА 1948 (София) - Дружба (Мещица)                       анулиран 
5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Академик 1947 (София) - Спортист 2009 (Своге)             2:2 
Германея (Сапарева баня) - Сливнишки герой (Сливница)     1:2 
ФК Миньор (Перник) - Обеля (кв.Обеля, София)              6:1 
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           X кръг

10 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Дружба (Мещица) - Германея (Сапарева баня)                отложен 
Атлетик 11 (София) - ЦСКА 1948 (София)                    анулиран 
12 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Металург 1957 (Перник)            2:3 
Сливнишки герой (Сливница) - ФК Миньор (Перник)           2:1 
Академик 1947 (София) - БМ Спорт (София)                  2:2 
26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Дружба (Мещица) - Германея (Сапарева баня)                8:0 
Обеля (кв.Обеля, София)                                   почива

                           XI кръг

17 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Академик 1947 (София)                 анулиран 
Германея (Сапарева баня) - Атлетик 11 (София)             анулиран 
19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
БМ Спорт (София) - Спортист 2009 (Своге)                  7:0 
ФК Миньор (Перник) - Дружба (Мещица)                      1:1 
Металург 1957 (Перник) - Обеля (кв.Обеля, София)          2:0 
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

                           VIII кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - ФК Миньор (Перник)               1:5 

                           X кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Дружба (Мещица) - Германея (Сапарева баня)                8:0 

                           XII кръг

пролет 2017:
Спортист 2009 (Своге) - Обеля (кв.Обеля, София)            - 
Металург 1957 (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)        - 
Германея (Сапарева баня) - Академик 1947 (София)           - 
Дружба (Мещица)                                           почива
ФК Миньор (Перник)                                        почива
БМ Спорт (София)                                          почива

                           XIII кръг

ЦСКА 1948 (София) - Спортист 2009 (Своге)                  - 
БМ Спорт (София) - Германея (Сапарева баня)                - 
Академик 1947 (София) - ФК Миньор (Перник)                 - 
Дружба (Мещица) - Металург 1957 (Перник)                   - 
Сливнишки герой (Сливница) - Обеля (кв.Обеля, София)       - 

                           XIV кръг

Спортист 2009 (Своге) - Сливнишки герой (Сливница)         - 
Обеля (кв.Обеля, София) - Дружба (Мещица)                  - 
ФК Миньор (Перник) - БМ Спорт (София)                      - 
Германея (Сапарева баня) - ЦСКА 1948 (София)               - 
Металург 1957 (Перник)                                    почива
Академик 1947 (София)                                     почива

                           XV кръг

Германея (Сапарева баня) - Спортист 2009 (Своге)           - 
ЦСКА 1948 (София) - ФК Миньор (Перник)                     - 
Академик 1947 (София) - Металург 1957 (Перник)             - 
Дружба (Мещица) - Сливнишки герой (Сливница)               - 
БМ Спорт (София)                                          почива
Обеля (кв.Обеля, София)                                   почива

                           XVI кръг

Спортист 2009 (Своге) - Дружба (Мещица)                    - 
Обеля (кв.Обеля, София) - Академик 1947 (София)            - 
Металург 1957 (Перник) - БМ Спорт (София)                  - 
ФК Миньор (Перник) - Германея (Сапарева баня)              - 
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

                           XVII кръг

ФК Миньор (Перник) - Спортист 2009 (Своге)                 - 
ЦСКА 1948 (София) - Металург 1957 (Перник)                 - 
БМ Спорт (София) - Обеля (кв.Обеля, София)                 - 
Академик 1947 (София) - Сливнишки герой (Сливница)         - 
Германея (Сапарева баня)                                  почива
Дружба (Мещица)                                           почива

                           XVIII кръг

Дружба (Мещица) - Академик 1947 (София)                    - 
Сливнишки герой (Сливница) - БМ Спорт (София)              - 
Обеля (кв.Обеля, София) - ЦСКА 1948 (София)                - 
Металург 1957 (Перник) - Германея (Сапарева баня)          - 
Спортист 2009 (Своге)                                     почива
ФК Миньор (Перник)                                        почива

                           XIX кръг

ФК Миньор (Перник) - Металург 1957 (Перник)                - 
Германея (Сапарева баня) - Обеля (кв.Обеля, София)         - 
ЦСКА 1948 (София) - Сливнишки герой (Сливница)             - 
БМ Спорт (София) - Дружба (Мещица)                         - 
Спортист 2009 (Своге)                                     почива
Академик 1947 (София)                                     почива

                           XX кръг

Спортист 2009 (Своге) - Академик 1947 (София)              - 
Дружба (Мещица) - ЦСКА 1948 (София)                        - 
Сливнишки герой (Сливница) - Германея (Сапарева баня)      - 
Обеля (кв.Обеля, София) - ФК Миньор (Перник)               - 
БМ Спорт (София)                                          почива
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           XXI кръг

Металург 1957 (Перник) - Спортист 2009 (Своге)             - 
ФК Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)            - 
Германея (Сапарева баня) - Дружба (Мещица)                 - 
БМ Спорт (София) - Академик 1947 (София)                   - 
Обеля (кв.Обеля, София)                                   почива

                           XXII кръг

Спортист 2009 (Своге) - БМ Спорт (София)                   - 
Академик 1947 (София) - ЦСКА 1948 (София)                  - 
Дружба (Мещица) - ФК Миньор (Перник)                       - 
Обеля (кв.Обеля, София) - Металург 1957 (Перник)           - 
Германея (Сапарева баня)                                  почива
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Сливнишки герой (Сливница) XXX 2:1 1:0 -:- 0:3* -:- 3:1 3:0 -:- --- --- 2. ФК Миньор (Перник) -:- XXX 1:1 -:- 1:1 -:- -:- -:- 6:1 (11:0) --- 3. Дружба (Мещица) -:- -:- XXX 3:1 -:- 8:0 -:- 7:1 4:0 -:- --- 4. БМ Спорт (София) 2:1 1:3 -:- XXX -:- -:- 9:3 7:0 -:- (15:1) --- 5. Академик 1947 (София) -:- -:- 1:0 2:2 XXX 6:0 -:- 2:2 13:0 -:- --- 6. Германея (Сапарева баня) 1:2 3:5 -:- 2:3 -:- XXX 3:2 -:- -:- -:- --- 7. Металург 1957 (Перник) -:- 1:5 0:1 -:- 1:0 -:- XXX -:- 2:0 --- --- 8. Спортист 2009 (Своге) -:- 1:4 -:- -:- -:- 0:3 2:3 XXX -:- (7:1) --- 9. Обеля (кв.Обеля, София) 0:5 -:- -:- 1:3 -:- 0:3 -:- 1:9 XXX -:- --- 10. ЦСКА 1948 (София) -:- -:- --- --- --- (1:5) -:- -:- --- XXX --- 11. Атлетик 11 (София) --- (0:3) --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре