Юноши старша възраст (род.1998-99):
Варна - Зонална група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

29 март 2017, сряда, 14:00 ч / XIII кръг:
Суворово 1 (Суворово) - Светкавица Търговище (Тщ)          - 
29 март 2017, сряда, 15:00 ч / XIII кръг:
Локомотив 2008 (Каспичан) - Дунав 2010 (Русе)              - 
Калиакра (Каварна) - Волов (Шумен)                         - 
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)              - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Калиакра (Каварна)                  9    7   1   1   32:9    22    
-------------------------------------------------------------------
 2. Волов (Шумен)                       9    6   1   2   31:10   19     [0 1 0  2:2  1, 2 гола на чужд терен]
 3. Дунав 2010 (Русе)                   8    6   1   1   32:8    19     [0 1 0  2:2  1, 0 гола на чужд терен]
 4. Доростол 2013 (Силистра)            9    4   1   4   23:20   13     [0 1 0  4:4  1, 4 гола на чужд терен]
 5. Добруджа 1919 (Добрич)              9    3   4   2   22:13   13     [0 1 0  4:4  1, 0 гола на чужд терен]
 6. Спартак 1918 (Варна)                9    3   1   5   13:16   10     [1 0 0  2:1  3]
 7. Светкавица Търговище (Търговище)    9    3   1   5   19:20   10     [0 0 1  1:2  0]
 8. Суворово 1 (Суворово)               9    3   0   6   16:41    9    
 9. Локомотив 2008 (Каспичан)           9    0   0   9    5:56    0    
--. Аксаково (Аксаково)                 3    0   0   3    0:21    - [*]

Бележки
  - Волов (Шумен) играе домакинските си мачове на ст."Панайот Волов" в Шумен.
  - Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Спартак" във Варна през есента и на ст."Локомотив" във Варна през пролетта.
  - Аксаково (Аксаково) се отказва от участие след IV кръг. Резултатите му са анулирани.

                           I кръг

7 септември 2016, сряда, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Суворово 1 (Суворово)              2:3 
7 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица Търговище (Тщ)        0:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Волов (Шумен)                  отложен 
Аксаково (Аксаково) - Дунав 2010 (Русе)                   0:9  /анулиран/ 
Калиакра (Каварна) - Локомотив 2008 (Каспичан)            5:1 
9 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Волов (Шумен)                  2:3 

                           II кръг

14 септември 2016, сряда, 14:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Калиакра (Каварна)                3:6 
14 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Локомотив 2008 (Каспичан)     4:0 
Дунав 2010 (Русе) - Спартак 1918 (Варна)                  4:1 
Волов (Шумен) - Аксаково (Аксаково)                       7:0  /анулиран/ 
Добруджа 1919 (Добрич) - Доростол 2013 (Силистра)         4:4 

                           III кръг

21 септември 2016, сряда, 14:00 ч:
Локомотив 2008 (Каспичан) - Суворово 1 (Суворово)         2:3 
21 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Светкавица Търговище (Тщ)      5:1 
Аксаково (Аксаково) - Добруджа 1919 (Добрич)              0:5  /анулиран/ 
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен)                      1:0 
Калиакра (Каварна) - Дунав 2010 (Русе)                    0:1 

                           IV кръг

28 септември 2016, сряда, 14:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Суворово 1 (Суворово)         9:1 
28 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 2008 (Каспичан)            10:0 
Волов (Шумен) - Калиакра (Каварна)                        1:2 
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)             0:0 
Доростол 2013 (Силистра) - Аксаково (Аксаково)            анулиран * 
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след отказването на
    Аксаково.

                           V кръг

5 октомври 2016, сряда, 15:00 ч:
Аксаково (Аксаково) - Светкавица Търговище (Търговище)    анулиран 
Спартак 1918 (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)           0:2 
Калиакра (Каварна) - Добруджа 1919 (Добрич)               1:1 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Волов (Шумен)                 отложен 
7 октомври 2016, петък, 14:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Дунав 2010 (Русе)                 2:7 
16 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Локомотив 2008 (Каспичан) - Волов (Шумен)                 0:10 

                           VI кръг

12 октомври 2016, сряда, 14:00 ч:
Волов (Шумен) - Суворово 1 (Суворово)                     7:0 
12 октомври 2016, сряда, 15:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Дунав 2010 (Русе)      0:2 
Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив 2008 (Каспичан)        8:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Калиакра (Каварна)             0:3 
Аксаково (Аксаково) - Спартак 1918 (Варна)                анулиран 

                           VII кръг

19 октомври 2016, сряда, 14:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Добруджа 1919 (Добрич)            1:3 
19 октомври 2016, сряда, 15:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)   2:1 
Калиакра (Каварна) - Аксаково (Аксаково)                  анулиран 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Доростол 2013 (Силистра)      1:7 
Дунав 2010 (Русе) - Волов (Шумен)                         2:2 

                           VIII кръг

26 октомври 2016, сряда, 14:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Суворово 1 (Суворово)          3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно на 22 февруари
    2017.
26 октомври 2016, сряда, 15:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Волов (Шумен)          1:2 
Аксаково (Аксаково) - Локомотив 2008 (Каспичан)           анулиран 
Спартак 1918 (Варна) - Калиакра (Каварна)                 1:3 
27 октомври 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав 2010 (Русе)                3:1 

                           IX кръг

2 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Светкавица Търговище (Търговище)     7:1 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Спартак 1918 (Варна)          0:4 
Суворово 1 (Суворово) - Аксаково (Аксаково)               анулиран 
Дунав 2010 (Русе) - Доростол 2013 (Силистра)              отложен 
Волов (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)                    3:2 
23 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Доростол 2013 (Силистра)              5:0 

                           I кръг - отложен мач

9 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Волов (Шумен)                  2:3 

                           V кръг - отложен мач

16 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Локомотив 2008 (Каспичан) - Волов (Шумен)                 0:10 

                           IX кръг - отложен мач

23 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Доростол 2013 (Силистра)              5:0 

                           X кръг

8 март 2017, сряда, 14:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Спартак 1918 (Варна)              3:2 
8 март 2017, сряда, 15:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Добруджа 1919 (Добрич)        1:1 
Волов (Шумен) - Доростол 2013 (Силистра)                  3:0 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Калиакра (Каварна)            0:5 
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XI кръг

15 март 2017, сряда, 14:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Суворово 1 (Суворово)                 - 
15 март 2017, сряда, 15:00 ч:
Локомотив 2008 (Каспичан) - Светкавица Търговище (Тщ)      - 
Спартак 1918 (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                   - 
Доростол 2013 (Силистра) - Добруджа 1919 (Добрич)          - 
Волов (Шумен)                                             почива

                           XII кръг

22 март 2017, сряда, 14:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Локомотив 2008 (Каспичан)          - 
22 март 2017, сряда, 15:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Доростол 2013 (Силистра)       - 
Волов (Шумен) - Спартак 1918 (Варна)                       - 
Дунав 2010 (Русе) - Калиакра (Каварна)                     - 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           XIII кръг

29 март 2017, сряда, 14:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Светкавица Търговище (Тщ)          - 
29 март 2017, сряда, 15:00 ч:
Локомотив 2008 (Каспичан) - Дунав 2010 (Русе)              - 
Калиакра (Каварна) - Волов (Шумен)                         - 
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)              - 
Доростол 2013 (Силистра)                                  почива

                           XIV кръг

5 април 2017, сряда, 14:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Суворово 1 (Суворово)                  - 
5 април 2017, сряда, 16:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Спартак 1918 (Варна)            - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Калиакра (Каварна)                - 
Волов (Шумен) - Локомотив 2008 (Каспичан)                  - 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           XV кръг

12 април 2017, сряда, 14:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Волов (Шумен)                      - 
12 април 2017, сряда, 16:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)       - 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Добруджа 1919 (Добрич)         - 
Калиакра (Каварна) - Доростол 2013 (Силистра)              - 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XVI кръг

19 април 2017, сряда, 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Суворово 1 (Суворово)             - 
19 април 2017, сряда, 16:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Спартак 1918 (Варна)    - 
Доростол 2013 (Силистра) - Локомотив 2008 (Каспичан)       - 
Волов (Шумен) - Дунав 2010 (Русе)                          - 
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           XVII кръг

26 април 2017, сряда, 14:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Доростол 2013 (Силистра)           - 
26 април 2017, сряда, 16:00 ч:
Волов (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)           - 
Дунав 2010 (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                 - 
Калиакра (Каварна) - Спартак 1918 (Варна)                  - 
Локомотив 2008 (Каспичан)                                 почива

                           XVIII кръг

3 май 2017, сряда, 16:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Калиакра (Каварна)      - 
Спартак 1918 (Варна) - Локомотив 2008 (Каспичан)           - 
Доростол 2013 (Силистра) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Волов (Шумен)                     - 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Калиакра (Каварна) XXX -:- 0:1 -:- 1:1 -:- 7:1 -:- 5:1 --- 2. Волов (Шумен) 1:2 XXX -:- 3:0 3:2 -:- -:- 7:0 -:- (7:0) 3. Дунав 2010 (Русе) -:- 2:2 XXX 5:0 -:- 4:1 -:- -:- 10:0 --- 4. Доростол 2013 (Силистра) 0:3 2:3 -:- XXX -:- -:- 5:1 3:0* -:- --- 5. Добруджа 1919 (Добрич) -:- -:- 3:1 4:4 XXX 0:0 0:1 -:- 8:1 --- 6. Спартак 1918 (Варна) 1:3 1:0 -:- 0:2 -:- XXX 2:1 2:3 -:- --- 7. Светкавица Търговище (Търговище) -:- 1:2 0:2 -:- 1:1 -:- XXX 9:1 4:0 --- 8. Суворово 1 (Суворово) 3:6 -:- 2:7 -:- 1:3 3:2 -:- XXX -:- --- 9. Локомотив 2008 (Каспичан) 0:5 0:10 -:- 1:7 -:- 0:4 -:- 2:3 XXX --- 10. Аксаково (Аксаково) --- --- (0:9) --- (0:5) --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре