bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Северозападна "В" АФГ 2014/15

Жребий: 1 август 2014, петък, 11:00 ч, ЗС на БФС, Велико Търново
Начало: 17 август 2014, неделя

                           III кръг

31 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Академик (Свищов) - Ботев 2008 (Козлодуй)                 2:0
в Трявна, ст."Ангел Кънчев":
Етър В.Търново (Велико Търново) - Левски 2007 (Левски)    1:0
Партизан (Червен бряг) - Ком (Берковица)                  3:3
Ситомир (Никопол) - Янтра Габрово (Габрово)               0:2
Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Луковит)                       4:0
Спартак Плевен (Плевен) - Видима-Раковски (Севлиево)      4:0  /пряко по Канал 3/
Ювентус (Малчика) - Павликени (Павликени)                 3:2

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак Плевен (Плевен)             3    3   0   0   14:1     9    
-------------------------------------------------------------------
 2. Етър В.Търново (Велико Търново)     3    2   1   0    4:2     7    
 3. Видима-Раковски (Севлиево)          3    2   0   1    5:5     6     [1 0 0  3:1  3]
 4. Левски 2007 (Левски)                3    2   0   1    4:3     6     [1 0 0  3:2  3]
 5. Академик (Свищов)                   3    2   0   1    6:4     6 [-] [0 0 1  2:3  0]
 6. Бдин 1923 (Видин)                   3    2   0   1    9:4     6     [0 0 1  1:3  0]
 7. Партизан (Червен бряг)              3    1   2   0    9:6     5    
 8. Янтра Габрово (Габрово)             3    1   1   1    4:3     4    
 9. Ювентус (Малчика)                   3    1   1   1    5:10    4 [+]
10. Ботев (Луковит)                     3    1   0   2    4:9     3    
11. Ком (Берковица)                     3    0   2   1    6:7     2    
12. Ботев 2008 (Козлодуй)               3    0   1   2    2:5     1    
-------------------------------------------------------------------
13. Ситомир (Никопол)                   3    0   0   3    1:7     0    
14. Павликени (Павликени)               3    0   0   3    4:11    0    

Бележки
  - На 30 юни 2014 Локомотив (Горна Оряховица), 2-ри през изминалия сезон; е
допълнително допуснат до участие в "Б" ФГ, за да попълни едно от освободените
от отказалите се и неполучили лиценз отбори места.
  - Етър Велико Търново (Велико Търново) играе домакинските си мачове от III
кръг нататък на ст."Ангел Кънчев" в Трявна заради ремонт на пистата на ст.
"Ивайло" във Велико Търново.

                           I кръг

17 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Левски 2007 (Левски) - Ботев 2008 (Козлодуй)              1:0 (0:0)
  [1:0 Светослав Бърканичков 82'], 150 зрители
Академик (Свищов) - Ком (Берковица)                       2:1 (2:0)
  [1:0 Велислав Денчев 15', 2:0 Иво Соколов 22', 2:1 Владислав Иванов 63'], 150 зрители
Етър В.Търново (Велико Търново) - Янтра Габрово (Габрово) 1:0 (1:0)
  [1:0 Николай Николаев 27'], 500 зрители
Партизан (Червен бряг) - Ботев (Луковит)                  4:1 (1:1)  /пряко по Канал 3/
  [0:1 Милен Тонев 19', 1:1 Калоян Тодоров 22', 2:1 Юлиян Младенов 60',
   3:1 Момчил Стоянов 65', 4:1 Теодор Лазаров 79'], 400 зрители
Ситомир (Никопол) - Видима-Раковски (Севлиево)            0:2 (0:2)
  [0:1 Младен Николов 29', 0:2 Йоан Петков 40'], 100 зрители
Бдин 1923 (Видин) - Павликени (Павликени)                 4:1 (2:1)
  [1:0 Борислав Гецов 15'-аг, 2:0 Цветомир Тодоров 19', 2:1 Тодор Чирпанов 45',
   3:1 Цветомир Тодоров 52', 4:1 Ивайло Иванов 87'], 300 зрители
Спартак Плевен (Плевен) - Ювентус (Малчика)               6:0 (3:0)
  [1:0 Васил Шопов 16', 2:0 Любомир Иванов 21', 3:0 Стефан Христов 37',
   4:0 Любомир Тодоров 51', 5:0 Стефан Христов 56', 6:0 Любомир Иванов 57'], 500 зрители

                           II кръг

24 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Ботев 2008 (Козлодуй) - Ювентус (Малчика)                 2:2 (0:2)
  [0:1 Ивайло Александров 5', 0:2 Мариян Анастасов 7', 2:2 Кирил Красимиров 46',87'], 100 зрители
Павликени (Павликени) - Спартак Плевен (Плевен)           1:4 (1:2)
  [0:1 Стефан Христов 15', 0:2 Васил Шопов 31', 1:2 Илиян Илиев 45',
   1:3 Антони Иванов 75', 1:4 Васил Шопов 79'], 300 зрители
Видима-Раковски (Севлиево) - Бдин 1923 (Видин)            3:1 (1:0)
  [1:0 Альоша Младенов 5', 2:0 Йоан Петков 71', 2:1 Цветомир Тодоров 79',
   3:1 Стефан Генчев 80'], 300 зрители
Ботев (Луковит) - Ситомир (Никопол)                       3:1 (1:0)
  [1:0 Милен Иванов 12', 3:0 Семир Селимински 48',64'; 3:1 Петър Златков 66'], 200 зрители
Янтра Габрово (Габрово) - Партизан (Червен бряг)          2:2 (1:1)
  [0:1 Владимир Русинов 3', 1:1 Ивайло Иванов 9', 1:2 Цветан Петров 59',
   2:2 Денислав Гинев 64'], 200 зрители
Ком (Берковица) - Етър В.Търново (Велико Търново)         2:2 (0:1)
  [0:1 Иван Петков 43', 1:1 Владислав Иванов 56', 2:1 Пламен Ненов 75',
   2:2 Димитър Байдаков 87'], 300 зрители
Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов)                  3:2 (1:1)
  [1:0 Иво Върбанов 28', 1:1 Красен Каравелов 34', 2:1 Любомир Борисов 54',
   3:1 Антонио Иванджиков 58', 3:2 Десислав Русев 90'-д], 250 зрители

                           IV кръг

6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Академик (Свищов) - Етър В.Търново (Велико Търново)        -  /пряко по Канал 3/
7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Ботев 2008 (Козлодуй) - Павликени (Павликени)              -
Видима-Раковски (Севлиево) - Ювентус (Малчика)             -
Ботев (Луковит) - Спартак Плевен (Плевен)                  -
Янтра Габрово (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)                -
Ком (Берковица) - Ситомир (Никопол)                        -
Левски 2007 (Левски) - Партизан (Червен бряг)              -

                           V кръг

14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Етър В.Търново (Велико Търново) - Ботев 2008 (Козлодуй)    -
Партизан (Червен бряг) - Академик (Свищов)                 -
Ситомир (Никопол) - Левски 2007 (Левски)                   -
Бдин 1923 (Видин) - Ком (Берковица)                        -
Спартак Плевен (Плевен) - Янтра Габрово (Габрово)          -
Ювентус (Малчика) - Ботев (Луковит)                        -
Павликени (Павликени) - Видима-Раковски (Севлиево)         -

                           VI кръг

21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Ботев 2008 (Козлодуй) - Видима-Раковски (Севлиево)
Ботев (Луковит) - Павликени (Павликени)
Янтра Габрово (Габрово) - Ювентус (Малчика)
Ком (Берковица) - Спартак Плевен (Плевен)
Левски 2007 (Левски) - Бдин 1923 (Видин)
Академик (Свищов) - Ситомир (Никопол)
Етър В.Търново (Велико Търново) - Партизан (Червен бряг)

                           VII кръг

28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Ботев 2008 (Козлодуй)
Ситомир (Никопол) - Етър В.Търново (Велико Търново)
Бдин 1923 (Видин) - Академик (Свищов)
Спартак Плевен (Плевен) - Левски 2007 (Левски)
Ювентус (Малчика) - Ком (Берковица)
Павликени (Павликени) - Янтра Габрово (Габрово)
Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев (Луковит)

                           VIII кръг

3 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Ботев 2008 (Козлодуй) - Ботев (Луковит)
Янтра Габрово (Габрово) - Видима-Раковски (Севлиево)
Ком (Берковица) - Павликени (Павликени)
Левски 2007 (Левски) - Ювентус (Малчика)
Академик (Свищов) - Спартак Плевен (Плевен)
Етър В.Търново (Велико Търново) - Бдин 1923 (Видин)
Партизан (Червен бряг) - Ситомир (Никопол)

                           IX кръг

12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Ситомир (Никопол) - Ботев 2008 (Козлодуй)
Бдин 1923 (Видин) - Партизан (Червен бряг)
Спартак Плевен (Плевен) - Етър В.Търново (Велико Търново)
Ювентус (Малчика) - Академик (Свищов)
Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски)
Видима-Раковски (Севлиево) - Ком (Берковица)
Ботев (Луковит) - Янтра Габрово (Габрово)

                           X кръг

19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Ботев 2008 (Козлодуй) - Янтра Габрово (Габрово)
Ком (Берковица) - Ботев (Луковит)
Левски 2007 (Левски) - Видима-Раковски (Севлиево)
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)
Етър В.Търново (Велико Търново) - Ювентус (Малчика)
Партизан (Червен бряг) - Спартак Плевен (Плевен)
Ситомир (Никопол) - Бдин 1923 (Видин)

                           XI кръг

26 октомври 2014, неделя, 14:30 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Ботев 2008 (Козлодуй)
Спартак Плевен (Плевен) - Ситомир (Никопол)
Ювентус (Малчика) - Партизан (Червен бряг)
Павликени (Павликени) - Етър В.Търново (Велико Търново)
Видима-Раковски (Севлиево) - Академик (Свищов)
Ботев (Луковит) - Левски 2007 (Левски)
Янтра Габрово (Габрово) - Ком (Берковица)

                           XII кръг

2 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Ботев 2008 (Козлодуй) - Ком (Берковица)
Левски 2007 (Левски) - Янтра Габрово (Габрово)
Академик (Свищов) - Ботев (Луковит)
Етър В.Търново (Велико Търново) - Видима-Раковски (Севлиево)
Партизан (Червен бряг) - Павликени (Павликени)
Ситомир (Никопол) - Ювентус (Малчика)
Бдин 1923 (Видин) - Спартак Плевен (Плевен)

                           XIII кръг

9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - Ботев 2008 (Козлодуй)
Ювентус (Малчика) - Бдин 1923 (Видин)
Павликени (Павликени) - Ситомир (Никопол)
Видима-Раковски (Севлиево) - Партизан (Червен бряг)
Ботев (Луковит) - Етър В.Търново (Велико Търново)
Янтра Габрово (Габрово) - Академик (Свищов)
Ком (Берковица) - Левски 2007 (Левски)

                           XIV кръг

пролет 2015:
Ботев 2008 (Козлодуй) - Левски 2007 (Левски)
Ком (Берковица) - Академик (Свищов)
Янтра Габрово (Габрово) - Етър В.Търново (Велико Търново)
Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг)
Видима-Раковски (Севлиево) - Ситомир (Никопол)
Павликени (Павликени) - Бдин 1923 (Видин)
Ювентус (Малчика) - Спартак Плевен (Плевен)

                           XV кръг

Ювентус (Малчика) - Ботев 2008 (Козлодуй)
Спартак Плевен (Плевен) - Павликени (Павликени)
Бдин 1923 (Видин) - Видима-Раковски (Севлиево)
Ситомир (Никопол) - Ботев (Луковит)
Партизан (Червен бряг) - Янтра Габрово (Габрово)
Етър В.Търново (Велико Търново) - Ком (Берковица)
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски)

                           XVI кръг

Ботев 2008 (Козлодуй) - Академик (Свищов)
Левски 2007 (Левски) - Етър В.Търново (Велико Търново)
Ком (Берковица) - Партизан (Червен бряг)
Янтра Габрово (Габрово) - Ситомир (Никопол)
Ботев (Луковит) - Бдин 1923 (Видин)
Видима-Раковски (Севлиево) - Спартак Плевен (Плевен)
Павликени (Павликени) - Ювентус (Малчика)

                           XVII кръг

Павликени (Павликени) - Ботев 2008 (Козлодуй)
Ювентус (Малчика) - Видима-Раковски (Севлиево)
Спартак Плевен (Плевен) - Ботев (Луковит)
Бдин 1923 (Видин) - Янтра Габрово (Габрово)
Ситомир (Никопол) - Ком (Берковица)
Партизан (Червен бряг) - Левски 2007 (Левски)
Етър В.Търново (Велико Търново) - Академик (Свищов)

                           XVIII кръг

Ботев 2008 (Козлодуй) - Етър В.Търново (Велико Търново)
Академик (Свищов) - Партизан (Червен бряг)
Левски 2007 (Левски) - Ситомир (Никопол)
Ком (Берковица) - Бдин 1923 (Видин)
Янтра Габрово (Габрово) - Спартак Плевен (Плевен)
Ботев (Луковит) - Ювентус (Малчика)
Видима-Раковски (Севлиево) - Павликени (Павликени)

                           XIX кръг

Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев 2008 (Козлодуй)
Павликени (Павликени) - Ботев (Луковит)
Ювентус (Малчика) - Янтра Габрово (Габрово)
Спартак Плевен (Плевен) - Ком (Берковица)
Бдин 1923 (Видин) - Левски 2007 (Левски)
Ситомир (Никопол) - Академик (Свищов)
Партизан (Червен бряг) - Етър В.Търново (Велико Търново)

                           XX кръг

Ботев 2008 (Козлодуй) - Партизан (Червен бряг)
Етър В.Търново (Велико Търново) - Ситомир (Никопол)
Академик (Свищов) - Бдин 1923 (Видин)
Левски 2007 (Левски) - Спартак Плевен (Плевен)
Ком (Берковица) - Ювентус (Малчика)
Янтра Габрово (Габрово) - Павликени (Павликени)
Ботев (Луковит) - Видима-Раковски (Севлиево)

                           XXI кръг

Ботев (Луковит) - Ботев 2008 (Козлодуй)
Видима-Раковски (Севлиево) - Янтра Габрово (Габрово)
Павликени (Павликени) - Ком (Берковица)
Ювентус (Малчика) - Левски 2007 (Левски)
Спартак Плевен (Плевен) - Академик (Свищов)
Бдин 1923 (Видин) - Етър В.Търново (Велико Търново)
Ситомир (Никопол) - Партизан (Червен бряг)

                           XXII кръг

Ботев 2008 (Козлодуй) - Ситомир (Никопол)
Партизан (Червен бряг) - Бдин 1923 (Видин)
Етър В.Търново (Велико Търново) - Спартак Плевен (Плевен)
Академик (Свищов) - Ювентус (Малчика)
Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени)
Ком (Берковица) - Видима-Раковски (Севлиево)
Янтра Габрово (Габрово) - Ботев (Луковит)

                           XXIII кръг

Янтра Габрово (Габрово) - Ботев 2008 (Козлодуй)
Ботев (Луковит) - Ком (Берковица)
Видима-Раковски (Севлиево) - Левски 2007 (Левски)
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)
Ювентус (Малчика) - Етър В.Търново (Велико Търново)
Спартак Плевен (Плевен) - Партизан (Червен бряг)
Бдин 1923 (Видин) - Ситомир (Никопол)

                           XXIV кръг

Ботев 2008 (Козлодуй) - Бдин 1923 (Видин)
Ситомир (Никопол) - Спартак Плевен (Плевен)
Партизан (Червен бряг) - Ювентус (Малчика)
Етър В.Търново (Велико Търново) - Павликени (Павликени)
Академик (Свищов) - Видима-Раковски (Севлиево)
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Луковит)
Ком (Берковица) - Янтра Габрово (Габрово)

                           XXV кръг

Ком (Берковица) - Ботев 2008 (Козлодуй)
Янтра Габрово (Габрово) - Левски 2007 (Левски)
Ботев (Луковит) - Академик (Свищов)
Видима-Раковски (Севлиево) - Етър В.Търново (Велико Търново)
Павликени (Павликени) - Партизан (Червен бряг)
Ювентус (Малчика) - Ситомир (Никопол)
Спартак Плевен (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)

                           XXVI кръг

Ботев 2008 (Козлодуй) - Спартак Плевен (Плевен)
Бдин 1923 (Видин) - Ювентус (Малчика)
Ситомир (Никопол) - Павликени (Павликени)
Партизан (Червен бряг) - Видима-Раковски (Севлиево)
Етър В.Търново (Велико Търново) - Ботев (Луковит)
Академик (Свищов) - Янтра Габрово (Габрово)
Левски 2007 (Левски) - Ком (Берковица)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com