bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Варна 2013/14


ОФГ Варна - север 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Брестак)                    20   16   2   2   66:9    50
 2. Черноморец 1946 (Чернево)          20   14   2   4   64:13   44 [*]
 3. Искра (Генерал Киселово)           20   11   6   3   45:16   39
 4. Устрем (Караманите)                20   11   5   4   43:25   38
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Напредък (Суворово)                20   11   3   6   33:17   36 [+]
 6. Лудогорец (Доброплодно)            20    8   2  10   37:36   26     [2 0 0  8:3  6]
 7. Агромел (Момчилово)                20    8   2  10   28:41   26     [0 0 2  3:8  0]
 8. Грифид (Варна)                     20    7   1  12   33:51   22 [+]
 9. Спортист (Михалич)                 20    5   0  15   18:57   15
10. Спринт (Белоградец)                20    3   2  15   17:59   11
11. Ветрино (Ветрино)                  20    3   1  16   14:74   10

Бележки
  - Черноморец (Чернево), 1-ви през изминалия сезон; се преименува на Черноморец 1946.
  - Напредък (Суворово) и Грифид (Варна) се включват в групата.
  - Грифид (Варна) играе домакинските си мачове в Аксаково.

                           I кръг

22 септември 2013, неделя, 15:00 ч:
Ветрино (Ветрино) - Устрем (Караманите)                   1:4
Спринт (Белоградец) - Черноморец 1946 (Чернево)           1:4
Искра (Генерал Киселово) - Лудогорец (Доброплодно)        5:0
Ботев (Брестак) - Агромел (Момчилово)                     2:0
Спортист (Михалич) - Напредък (Суворово)                  0:3
Грифид (Варна)                                            почива

                           II кръг

29 септември 2013, неделя, 15:00 ч:
Грифид (Варна) - Напредък (Суворово)                      0:3
Агромел (Момчилово) - Спортист (Михалич)                  3:1
Лудогорец (Доброплодно) - Ботев (Брестак)                 2:1
Черноморец 1946 (Чернево) - Искра (Генерал Киселово)      1:1
Устрем (Караманите) - Спринт (Белоградец)                 3:0
Ветрино (Ветрино)                                         почива

                           III кръг

5 октомври 2013, събота, 14:00 ч:
Ветрино (Ветрино) - Грифид (Варна)                        3:0
Искра (Генерал Киселово) - Устрем (Караманите)            1:2
Ботев (Брестак) - Черноморец 1946 (Чернево)               3:0
Спортист (Михалич) - Лудогорец (Доброплодно)              0:3
Напредък (Суворово) - Агромел (Момчилово)                 3:0
Спринт (Белоградец)                                       почива

                           IV кръг

12 октомври 2013, събота, 14:00 ч:
Грифид (Варна) - Агромел (Момчилово)                      1:2
Лудогорец (Доброплодно) - Напредък (Суворово)             1:2
Устрем (Караманите) - Ботев (Брестак)                     3:0
13 октомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Черноморец 1946 (Чернево) - Спортист (Михалич)           12:0
Ветрино (Ветрино) - Спринт (Белоградец)                   3:2
Искра (Генерал Киселово)                                  почива

                           V кръг

19 октомври 2013, събота, 14:00 ч:
Напредък (Суворово) - Черноморец 1946 (Чернево)           0:1
Агромел (Момчилово) - Лудогорец (Доброплодно)             1:2
20 октомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Грифид (Варна)                      1:3
Искра (Генерал Киселово) - Ветрино (Ветрино)              6:0
Спортист (Михалич) - Устрем (Караманите)                  0:2
Ботев (Брестак)                                           почива

                           VI кръг

26 октомври 2013, събота, 14:00 ч:
Черноморец 1946 (Чернево) - Агромел (Момчилово)           5:0
Устрем (Караманите) - Напредък (Суворово)                 1:1
Ветрино (Ветрино) - Ботев (Брестак)                       0:4
27 октомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Грифид (Варна) - Лудогорец (Доброплодно)                  1:3
Спринт (Белоградец) - Искра (Генерал Киселово)            0:3
Спортист (Михалич)                                        почива

                           VII кръг

2 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Ботев (Брестак) - Спринт (Белоградец)                    10:0
Агромел (Момчилово) - Устрем (Караманите)                 4:1
3 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Грифид (Варна)                 3:0
Спортист (Михалич) - Ветрино (Ветрино)                    3:0
Лудогорец (Доброплодно) - Черноморец 1946 (Чернево)       0:3
Напредък (Суворово)                                       почива

                           VIII кръг

9 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Ветрино (Ветрино) - Напредък (Суворово)                   1:1
Искра (Генерал Киселово) - Ботев (Брестак)                1:1
10 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Грифид (Варна) - Черноморец 1946 (Чернево)                1:2
Устрем (Караманите) - Лудогорец (Доброплодно)             0:0
Спринт (Белоградец) - Спортист (Михалич)                  2:3
Агромел (Момчилово)                                       почива

                           IX кръг

16 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Ботев (Брестак) - Грифид (Варна)                          3:0
Напредък (Суворово) - Спринт (Белоградец)                 3:0
Агромел (Момчилово) - Ветрино (Ветрино)                   1:0
17 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Михалич) - Искра (Генерал Киселово)             0:1
Черноморец 1946 (Чернево) - Устрем (Караманите)           0:1
Лудогорец (Доброплодно)                                   почива

                           X кръг

23 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Агромел (Момчилово)                 отложен
Искра (Генерал Киселово) - Напредък (Суворово)            3:1
Ботев (Брестак) - Спортист (Михалич)                      3:1
24 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Грифид (Варна) - Устрем (Караманите)                      1:5
Ветрино (Ветрино) - Лудогорец (Доброплодно)               0:5
18 май 2014, неделя, 15:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Агромел (Момчилово)                 3:0
Черноморец 1946 (Чернево)                                 почива

                           XI кръг

30 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Напредък (Суворово) - Ботев (Брестак)                     0:3
Агромел (Момчилово) - Искра (Генерал Киселово)            4:1
1 декември 2013, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Михалич) - Грифид (Варна)                       4:3
Лудогорец (Доброплодно) - Спринт (Белоградец)             7:0
Черноморец 1946 (Чернево) - Ветрино (Ветрино)            12:1
Устрем (Караманите)                                       почива

                           XII кръг

1 март 2014, събота, 15:00 ч:
Черноморец 1946 (Чернево) - Спринт (Белоградец)           3:0
Агромел (Момчилово) - Ботев (Брестак)                     0:4
Напредък (Суворово) - Спортист (Михалич)                  4:0
2 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Устрем (Караманите) - Ветрино (Ветрино)                   3:0
Лудогорец (Доброплодно) - Искра (Генерал Киселово)        1:4
Грифид (Варна)                                            почива

                           XIII кръг

8 март 2014, събота, 15:00 ч:
Спортист (Михалич) - Агромел (Момчилово)                  1:3
Ботев (Брестак) - Лудогорец (Доброплодно)                 3:0
9 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Напредък (Суворово) - Грифид (Варна)                      3:0
Искра (Генерал Киселово) - Черноморец 1946 (Чернево)      0:0
Спринт (Белоградец) - Устрем (Караманите)                 2:2
Ветрино (Ветрино)                                         почива

                           XIV кръг

15 март 2014, събота, 13:30 ч:
Черноморец 1946 (Чернево) - Ботев (Брестак)               0:1
15 март 2014, събота, 14:30 ч:
в Тополи:
Агромел (Момчилово) - Напредък (Суворово)                 0:2
16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Грифид (Варна) - Ветрино (Ветрино)                        5:1
Устрем (Караманите) - Искра (Генерал Киселово)            2:2
Лудогорец (Доброплодно) - Спортист (Михалич)              3:0
Спринт (Белоградец)                                       почива

                           XV кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Грифид (Варна)                      2:2
Ботев (Брестак) - Устрем (Караманите)                     4:1
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Напредък (Суворово) - Лудогорец (Доброплодно)             4:1
Спортист (Михалич) - Черноморец 1946 (Чернево)            0:3
Спринт (Белоградец) - Ветрино (Ветрино)                   3:0
Искра (Генерал Киселово)                                  почива

                           XVI кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
Черноморец 1946 (Чернево) - Напредък (Суворово)           0:1
30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Грифид (Варна) - Спринт (Белоградец)                      3:1
Ветрино (Ветрино) - Искра (Генерал Киселово)              0:4
Устрем (Караманите) - Спортист (Михалич)                  3:0 сл.
Лудогорец (Доброплодно) - Агромел (Момчилово)             6:2
Ботев (Брестак)                                           почива

                           XVII кръг

5 април 2014, събота, 16:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Черноморец 1946 (Чернево)           0:3
Ботев (Брестак) - Ветрино (Ветрино)                       8:0
6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Лудогорец (Доброплодно) - Грифид (Варна)                  1:2
Напредък (Суворово) - Устрем (Караманите)                 0:1
Искра (Генерал Киселово) - Спринт (Белоградец)            3:0
Спортист (Михалич)                                        почива

                           XVIII кръг

12 април 2014, събота, 16:00 ч:
Устрем (Караманите) - Агромел (Момчилово)                 1:1
Черноморец 1946 (Чернево) - Лудогорец (Доброплодно)       2:0
13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Грифид (Варна) - Искра (Генерал Киселово)                 3:0
Спринт (Белоградец) - Ботев (Брестак)                     0:5
Ветрино (Ветрино) - Спортист (Михалич)                    0:2
Напредък (Суворово)                                       почива

                           XIX кръг

18 април 2014, петък, 16:00 ч:
Черноморец 1946 (Чернево) - Грифид (Варна)                6:1
Лудогорец (Доброплодно) - Устрем (Караманите)             0:3 сл.
Напредък (Суворово) - Ветрино (Ветрино)                   2:1
Спортист (Михалич) - Спринт (Белоградец)                  3:0
Ботев (Брестак) - Искра (Генерал Киселово)                1:1
Агромел (Момчилово)                                       почива

                           XX кръг

26 април 2014, събота, 16:00 ч:
Ветрино (Ветрино) - Агромел (Момчилово)                   0:4
27 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Грифид (Варна) - Ботев (Брестак)                          0:5
Искра (Генерал Киселово) - Спортист (Михалич)             3:0
Спринт (Белоградец) - Напредък (Суворово)                 2:0
Устрем (Караманите) - Черноморец 1946 (Чернево)           2:4
Лудогорец (Доброплодно)                                   почива

                           XXI кръг

3 май 2014, събота, 17:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Спринт (Белоградец)                 1:0
Напредък (Суворово) - Искра (Генерал Киселово)            0:0
Спортист (Михалич) - Ботев (Брестак)                      0:3
4 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Устрем (Караманите) - Грифид (Варна)                      3:4
Лудогорец (Доброплодно) - Ветрино (Ветрино)               2:3
Черноморец 1946 (Чернево)                                 почива

                           XXII кръг

11 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Грифид (Варна) - Спортист (Михалич)                       3:0
Ботев (Брестак) - Напредък (Суворово)                     2:0
Искра (Генерал Киселово) - Агромел (Момчилово)            3:0
Спринт (Белоградец) - Лудогорец (Доброплодно)             0:0
Ветрино (Ветрино) - Черноморец 1946 (Чернево)             0:3
Устрем (Караманите)                                       почива

                           X кръг - отложен мач

18 май 2014, неделя, 15:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Агромел (Момчилово)                 3:0

нагоре


ОФГ Варна - юг 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Камчиец (Дългопол)                 18   14   2   2   52:12   44
 2. Белослав 1918 (Белослав)           18   14   1   3   62:13   43 [*]
 3. Тополи 2010 (Тополи)               18   12   3   3   41:12   39
 4. Бозвелийско (Бозвелийско)          18   11   3   4   40:13   36
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Шерба (Гроздьово)                  18   11   0   7   29:18   33
 6. Химик (Девня)                      18    9   0   9   32:26   27 [+][*]
 7. Атлетик (Провадия)                 18    5   1  12   23:36   16 [+]
 8. Аврен (Аврен)                      18    2   2  14   15:72    8
 9. Факел 1935 (Гроздьово)             18    1   1  16   11:86    4 [+]
10. Аспарухово 2000 (кв.Аспарухово,Вн) 18    3   3  12   15:32   12 [+][*]

Бележки
  - Девня (Девня), 15-ти и отказал се от участие на полусезона в Североизточна "В"
АФГ през изминалия сезон; изпада в ОФГ Варна. Отборът е разформирован и е създаден
нов градски отбор - Химик (Девня) - който се включва в групата. Отборът играе
домакинските си мачове в кв.Повеляново, Девня.
  - Тича (Долни чифлик), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Североизточна "В" АФГ.
  - Белослав (Белослав), 2-ри през изминалия сезон; се преименува на Белослав 1918.
  - Аспарухово 2000 (кв.Аспарухово, Варна), Атлетик (Провадия) и Факел 1935 (Гроздьово)
се включват в групата.
  - Аспарухово 2000 (кв.Аспарухово, Варна) играе домакинските си мачове на
ст."Корабостроител" в кв.Аспарухово, Варна.
  - Аспарухово 2000 (кв.Аспарухово, Варна) е изваден от групата след XIV кръг заради второ
неявяване без уважителни причини. Резултатите му до този момент се зачитат, а противниците
му до края на първенството получават служебни победи с 3:0.

                           I кръг

21 септември 2013, събота, 15:00 ч:
Аспарухово 2000 (кв.Аспарухово, Вн) - Химик (Девня)       0:2
22 септември 2013, неделя, 15:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Шерба (Гроздьово)                  1:0
Бозвелийско (Бозвелийско) - Аврен (Аврен)                 3:0
Атлетик (Провадия) - Камчиец (Дългопол)                   2:3
Факел 1935 (Гроздьово) - Белослав 1918 (Белослав)         2:7

                           II кръг

28 септември 2013, събота, 15:00 ч:
Химик (Девня) - Факел 1935 (Гроздьово)                    7:0
Камчиец (Дългопол) - Аспарухово 2000 (кв.Аспарухово, Вн)  0:0
29 септември 2013, неделя, 15:00 ч:
Шерба (Гроздьово) - Белослав 1918 (Белослав)              0:2
Аврен (Аврен) - Атлетик (Провадия)                        2:6
Тополи 2010 (Тополи) - Бозвелийско (Бозвелийско)          2:0

                           III кръг

5 октомври 2013, събота, 14:00 ч:
Аспарухово 2000 (кв.Аспарухово, Вн) - Аврен (Аврен)       0:0
Белослав 1918 (Белослав) - Химик (Девня)                  3:0
6 октомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Бозвелийско (Бозвелийско) - Шерба (Гроздьово)             3:0
Атлетик (Провадия) - Тополи 2010 (Тополи)                 1:2
Факел 1935 (Гроздьово) - Камчиец (Дългопол)               1:6

                           IV кръг

12 октомври 2013, събота, 14:00 ч:
Шерба (Гроздьово) - Химик (Девня)                         1:0
Тополи 2010 (Тополи) - Аспарухово 2000 (кв.Аспарухово,Вн) 0:0
13 октомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Камчиец (Дългопол) - Белослав 1918 (Белослав)             3:0
Аврен (Аврен) - Факел 1935 (Гроздьово)                    4:0
Бозвелийско (Бозвелийско) - Атлетик (Провадия)            0:0

                           V кръг

19 октомври 2013, събота, 14:00 ч:
в Бозвелийско: *
Аспарухово 2000 (кв.Аспарухово, Вн) - Бозвелийско (Бозв.) 3:2
* - в Бозвелийско по взаимна договорка на двата отбора. Ответния мач през есента се играе във Варна.
Химик (Девня) - Камчиец (Дългопол)                        0:1
20 октомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Шерба (Гроздьово)                    0:2
Факел 1935 (Гроздьово) - Тополи 2010 (Тополи)             0:2
Белослав 1918 (Белослав) - Аврен (Аврен)                  7:1

                           VI кръг

26 октомври 2013, събота, 14:00 ч:
Аврен (Аврен) - Химик (Девня)                             0:5
Атлетик (Провадия) - Аспарухово 2000 (кв.Аспарухово, Вн)  0:1
27 октомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Шерба (Гроздьово) - Камчиец (Дългопол)                    1:3
Тополи 2010 (Тополи) - Белослав 1918 (Белослав)           1:0
Бозвелийско (Бозвелийско) - Факел 1935 (Гроздьово)        8:0

                           VII кръг

2 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Аспарухово 2000 (кв.Аспарухово, Вн) - Шерба (Гроздьово)   0:2
Химик (Девня) - Тополи 2010 (Тополи)                      1:3
3 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Факел 1935 (Гроздьово) - Атлетик (Провадия)               0:3
Белослав 1918 (Белослав) - Бозвелийско (Бозвелийско)      1:1
Камчиец (Дългопол) - Аврен (Аврен)                        7:0

                           VIII кръг

9 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Бозвелийско (Бозвелийско) - Химик (Девня)                 1:0
Аспарухово 2000 (кв.Аспарухово, Вн) - Факел 1935 (Грозд.) 8:0
10 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Шерба (Гроздьово) - Аврен (Аврен)                         3:0
Тополи 2010 (Тополи) - Камчиец (Дългопол)                 0:2
Атлетик (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)             1:2

                           IX кръг

16 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Аспарухово 2000 (кв.Асп., Вн)  отложен
Химик (Девня) - Атлетик (Провадия)                        отложен
17 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Факел 1935 (Гроздьово) - Шерба (Гроздьово)                2:6
Камчиец (Дългопол) - Бозвелийско (Бозвелийско)            2:0
Аврен (Аврен) - Тополи 2010 (Тополи)                      1:3
24 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Аспарухово 2000 (кв.Асп., Вн)  2:1
4 декември 2013, сряда, 14:00 ч:
Химик (Девня) - Атлетик (Провадия)                        3:0 сл.

                           X кръг

15 март 2014, събота, 13:00 ч:
Химик (Девня) - Аспарухово 2000 (кв.Аспарухово, Вн)       1:0
16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Шерба (Гроздьово) - Тополи 2010 (Тополи)                  1:0
Аврен (Аврен) - Бозвелийско (Бозвелийско)                 0:3
Камчиец (Дългопол) - Атлетик (Провадия)                   2:0
Белослав 1918 (Белослав) - Факел 1935 (Гроздьово)         9:0

                           XI кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Факел 1935 (Гроздьово) - Химик (Девня)                    0:3
Атлетик (Провадия) - Аврен (Аврен)                        2:0
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Шерба (Гроздьово)              2:0
Аспарухово 2000 (кв.Аспарухово, Вн) - Камчиец (Дългопол)  1:3
Бозвелийско (Бозвелийско) - Тополи 2010 (Тополи)          1:1

                           XII кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
Аврен (Аврен) - Аспарухово 2000 (кв.Аспарухово, Вн)       2:1
30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Шерба (Гроздьово) - Бозвелийско (Бозвелийско)             1:0
Тополи 2010 (Тополи) - Атлетик (Провадия)                 3:0
Камчиец (Дългопол) - Факел 1935 (Гроздьово)               7:0
30 март 2014, неделя, 16:00 ч:
Химик (Девня) - Белослав 1918 (Белослав)                  0:2

                           XIII кръг

5 април 2014, събота, 16:00 ч:
Химик (Девня) - Шерба (Гроздьово)                         2:1
Аспарухово 2000 (кв.Аспарухово, Вн) - Тополи 2010 (Топ.)  0:3 сл.
6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Камчиец (Дългопол)             5:0
Факел 1935 (Гроздьово) - Аврен (Аврен)                    1:1
Атлетик (Провадия) - Бозвелийско (Бозвелийско)            1:3

                           XIV кръг

12 април 2014, събота, 16:00 ч:
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител": *
Бозвелийско (Бозвелийско) - Аспарухово 2000 (кв.Асп., Вн) 3:0 сл.
* - във Варна по взаимна договорка от V кръг.
12 април 2014, събота, 17:00 ч:
Камчиец (Дългопол) - Химик (Девня)                        3:0
13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Шерба (Гроздьово) - Атлетик (Провадия)                    1:0
Тополи 2010 (Тополи) - Факел 1935 (Гроздьово)             4:0
Аврен (Аврен) - Белослав 1918 (Белослав)                  0:6

* - Аспарухово 2000 (кв.Аспарухово, Варна) е изваден от групата след XIV кръг заради второ
неявяване без уважителни причини. Резултатите му до този момент се зачитат, а противниците
му до края на първенството получават служебни победи с 3:0.

                           XV кръг

18 април 2014, петък, 16:00 ч:
Камчиец (Дългопол) - Шерба (Гроздьово)                    3:0 сл.
Белослав 1918 (Белослав) - Тополи 2010 (Тополи)           3:1
Факел 1935 (Гроздьово) - Бозвелийско (Бозвелийско)        1:6
Аспарухово 2000 (кв.Аспарухово, Вн) - Атлетик (Провадия)  0:3 сл.
19 април 2014, събота, 16:00 ч:
Химик (Девня) - Аврен (Аврен)                             5:2

                           XVI кръг

26 април 2014, събота, 16:00 ч:
Шерба (Гроздьово) - Аспарухово 2000 (кв.Аспарухово, Вн)   3:0 сл.
Тополи 2010 (Тополи) - Химик (Девня)                      5:0
27 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Факел 1935 (Гроздьово)               2:1
Бозвелийско (Бозвелийско) - Белослав 1918 (Белослав)      2:0
Аврен (Аврен) - Камчиец (Дългопол)                        0:6

                           XVII кръг

3 май 2014, събота, 17:00 ч:
Химик (Девня) - Бозвелийско (Бозвелийско)                 0:2
Факел 1935 (Гроздьово) - Аспарухово 2000 (кв.Аспар., Вн)  3:0 сл.
4 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Аврен (Аврен) - Шерба (Гроздьово)                         0:4
Камчиец (Дългопол) - Тополи 2010 (Тополи)                 0:0
Белослав 1918 (Белослав) - Атлетик (Провадия)             8:0

                           XVIII кръг

11 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Шерба (Гроздьово) - Факел 1935 (Гроздьово)                3:0
Аспарухово 2000 (кв.Аспарухово, Вн) - Белослав 1918 (Бел) 0:3 сл.
Атлетик (Провадия) - Химик (Девня)                        2:3
Бозвелийско (Бозвелийско) - Камчиец (Дългопол)            2:1
Тополи 2010 (Тополи) - Аврен (Аврен)                     10:2

нагоре


ОФГ Варна - финали 2013/14

                           1/4 финали:

18 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Бозвелийско (Бозвелийско) - Ботев (Брестак)               0:1
Тополи 2010 (Тополи) - Черноморец 1946 (Чернево)          1:0
в Чернево:
Напредък (Суворово) - Камчиец (Дългопол)                  3:1
Искра (Генерал Киселово) - Белослав 1918 (Белослав)       1:1

23 май 2014, петък, 18:00 ч:
Ботев (Брестак) - Бозвелийско (Бозвелийско)               3:3; общ резултат: 4:3
Черноморец 1946 (Чернево) - Тополи 2010 (Тополи)          6:0; общ резултат: 6:1
Камчиец (Дългопол) - Напредък (Суворово)                  2:0; общ резултат: 3:3
Белослав 1918 (Белослав) - Искра (Генерал Киселово)       5:1; общ резултат: 6:2

                           1/2 финали:

28 май 2014, сряда, 18:00 ч:
в кв.Повеляново, Девня:
Ботев (Брестак) - Белослав 1918 (Белослав)                0:0; при дузпите: 2:4
в Провадия:
Камчиец (Дългопол) - Черноморец 1946 (Чернево)            5:3

                           Финал:

1 юни 2014, неделя, 18:00 ч:
в кв.Повеляново, Девня:
Белослав 1918 (Белослав) - Камчиец (Дългопол)             5:2 (4:2)
  [0:1 _ 1п, 1:1 Калоян Михалев 1п, 1:2 _ 1п,
   2:2 Иван Галинов 1п, 3:2 Енвер Зекрия 1п, 4:2 Николай Пенчев 1п,
   5:2 Енвер Зекрия 2п]

нагоре


ОФГ Варна - страници на отбори 2013/14

Агромел (Момчилово)
Белослав 1918 (Белослав)
Бозвелийско (Бозвелийско)
Ботев (Брестак)
Ветрино (Ветрино)
Грифид (Варна)
Искра (Генерал Киселово)
Камчиец (Дългопол)
Напредък (Суворово)
Спринт (Белоградец)
Тополи 2010 (Тополи)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com