bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Хасково 2014/15

| Таблица с резултати |

                           IV кръг

11 октомври 2014, събота, 15:30 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Любимец 2007 (Любимец)           2:1
Хеброс 1921 (Харманли) - Извор АМ (Горски извор)          4:0
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Герг.извор (Бисер)   0:0
12 октомври 2014, неделя, 15:30 ч:
Възход (Радиево) - Бенковски (Симеоновград)               1:3
Топлика 1977 (Минерални бани) - Аида (Караманци)          2:2
Раковски (Ивайловград) - Свиленград 1921 II (Свиленград)  1:2
Бележки
  - Любимец 2007 (Любимец), 14-и в "А" ФГ през изминалия сезон и изпаднал в "Б"
ФГ; не получава лиценз за "Б" ФГ. Отборът в последствие отказва участие и в
Югоизточна "В" АФГ и се включва в ОФГ Хасково.
  - Хасково 1957 (Хасково) се включва в групата.
  - Аида (Караманци) играе домакинските си мачове в Минерални бани.
  - Герганин извор (Бисер) играе домакинските си мачове в Харманли.
  - Възход (Радиево) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в Димитровград.
  - Хасково 1957 (Хасково) играе домакинските си мачове в Горски извор.

Страници на отбори

                           I кръг

13 септември 2014, събота, 16:30 ч:
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Хасково 1957 (Хс)    0:2
Герганин извор (Бисер) - Възход (Радиево)                 6:1
Аида (Караманци) - Любимец 2007 (Любимец)                 3:0
14 септември 2014, неделя, 16:30 ч:
Раковски (Ивайловград) - Топлика 1977 (Минерални бани)    1:6
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Хеброс 1921 (Харманли)  0:4
Извор АМ (Горски извор) - Бенковски (Симеоновград)        1:1

                           II кръг

20 септември 2014, събота, 16:30 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Бенковски (Симеоновград)         4:1
Хеброс 1921 (Харманли) - Герганин извор (Бисер)           0:1
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Раковски (Ивайл)     3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
21 септември 2014, неделя, 16:30 ч:
Любимец 2007 (Любимец) - Извор АМ (Горски извор)          1:0
Възход (Радиево) - Аида (Караманци)                       2:8
Топлика 1977 (Минерални бани) - Свиленград 1921 II (Свил) 1:3

                           III кръг

27 септември 2014, събота, 16:30 ч:
Раковски (Ивайловград) - Хасково 1957 (Хасково)           0:2
Герганин извор (Бисер) - Топлика 1977 (Минерални бани)    2:6
Извор АМ (Горски извор) - Възход (Радиево)                1:0
28 септември 2014, неделя, 16:30 ч:
Свиленград 1921 II (Свил) - Сак.спортист 04 (Тополовград) 2:1
Аида (Караманци) - Хеброс 1921 (Харманли)                 2:1
Бенковски (Симеоновград) - Любимец 2007 (Любимец)         0:1

                           V кръг

18 октомври 2014, събота, 15:30 ч:
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Хасково 1957 (Хасково)
Герганин извор (Бисер) - Раковски (Ивайловград)
Аида (Караманци) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)
19 октомври 2014, неделя, 15:30 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Топлика 1977 (Минерални бани)
Бенковски (Симеоновград) - Хеброс 1921 (Харманли)
Любимец 2007 (Любимец) - Възход (Радиево)

                           VI кръг

25 октомври 2014, събота, 14:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Възход (Радиево)
Хеброс 1921 (Харманли) - Любимец 2007 (Любимец)
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Извор АМ (Горски извор)
26 октомври 2014, неделя, 14:00 ч:
Топлика 1977 (Минерални бани) - Бенковски (Симеоновград)
Раковски (Ивайловград) - Аида (Караманци)
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Герганин извор (Бисер)

                           VII кръг

1 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Герганин извор (Бисер) - Хасково 1957 (Хасково)
Аида (Караманци) - Свиленград 1921 II (Свиленград)
Извор АМ (Горски извор) - Раковски (Ивайловград)
2 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)
Любимец 2007 (Любимец) - Топлика 1977 (Минерални бани)
Възход (Радиево) - Хеброс 1921 (Харманли)

                           VIII кръг

8 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Хеброс 1921 (Харманли)
Раковски (Ивайловград) - Бенковски (Симеоновград)
Герганин извор (Бисер) - Аида (Караманци)
9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Топлика 1977 (Минерални бани) - Възход (Радиево)
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Любимец 2007 (Любимец)
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Извор АМ (Горски извор)

                           IX кръг

15 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Аида (Караманци) - Хасково 1957 (Хасково)
Извор АМ (Горски извор) - Герганин извор (Бисер)
Любимец 2007 (Любимец) - Раковски (Ивайловград)
16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Свиленград 1921 II (Свиленград)
Възход (Радиево) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)
Хеброс 1921 (Харманли) - Топлика 1977 (Минерални бани)

                           X кръг

22 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Топлика 1977 (Минерални бани)
Раковски (Ивайловград) - Възход (Радиево)
Герганин извор (Бисер) - Бенковски (Симеоновград)
23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Хеброс 1921 (Харманли)
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Любимец 2007 (Любимец)
Аида (Караманци) - Извор АМ (Горски извор)

                           XI кръг

29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Хасково 1957 (Хасково)
Любимец 2007 (Любимец) - Герганин извор (Бисер)
Възход (Радиево) - Свиленград 1921 II (Свиленград)
30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Аида (Караманци)
Хеброс 1921 (Харманли) - Раковски (Ивайловград)
Топлика 1977 (Минерални бани) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)

                           XII кръг

пролет 2015:
Хасково 1957 (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)
Топлика 1977 (Минерални бани) - Раковски (Ивайловград)
Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград 1921 II (Свиленград)
Възход (Радиево) - Герганин извор (Бисер)
Любимец 2007 (Любимец) - Аида (Караманци)
Бенковски (Симеоновград) - Извор АМ (Горски извор)

                           XIII кръг

Бенковски (Симеоновград) - Хасково 1957 (Хасково)
Извор АМ (Горски извор) - Любимец 2007 (Любимец)
Аида (Караманци) - Възход (Радиево)
Герганин извор (Бисер) - Хеброс 1921 (Харманли)
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Топлика 1977 (Минерални бани)
Раковски (Ивайловград) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)

                           XIV кръг

Хасково 1957 (Хасково) - Раковски (Ивайловград)
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Свиленград 1921 II (Свиленград)
Топлика 1977 (Минерални бани) - Герганин извор (Бисер)
Хеброс 1921 (Харманли) - Аида (Караманци)
Възход (Радиево) - Извор АМ (Горски извор)
Любимец 2007 (Любимец) - Бенковски (Симеоновград)

                           XV кръг

Любимец 2007 (Любимец) - Хасково 1957 (Хасково)
Бенковски (Симеоновград) - Възход (Радиево)
Извор АМ (Горски извор) - Хеброс 1921 (Харманли)
Аида (Караманци) - Топлика 1977 (Минерални бани)
Герганин извор (Бисер) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Раковски (Ивайловград)

                           XVI кръг

Хасково 1957 (Хасково) - Свиленград 1921 II (Свиленград)
Раковски (Ивайловград) - Герганин извор (Бисер)
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Аида (Караманци)
Топлика 1977 (Минерални бани) - Извор АМ (Горски извор)
Хеброс 1921 (Харманли) - Бенковски (Симеоновград)
Възход (Радиево) - Любимец 2007 (Любимец)

                           XVII кръг

Възход (Радиево) - Хасково 1957 (Хасково)
Любимец 2007 (Любимец) - Хеброс 1921 (Харманли)
Бенковски (Симеоновград) - Топлика 1977 (Минерални бани)
Извор АМ (Горски извор) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)
Аида (Караманци) - Раковски (Ивайловград)
Герганин извор (Бисер) - Свиленград 1921 II (Свиленград)

                           XVIII кръг

Хасково 1957 (Хасково) - Герганин извор (Бисер)
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Аида (Караманци)
Раковски (Ивайловград) - Извор АМ (Горски извор)
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Бенковски (Симеоновград)
Топлика 1977 (Минерални бани) - Любимец 2007 (Любимец)
Хеброс 1921 (Харманли) - Възход (Радиево)

                           XIX кръг

Хеброс 1921 (Харманли) - Хасково 1957 (Хасково)
Възход (Радиево) - Топлика 1977 (Минерални бани)
Любимец 2007 (Любимец) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)
Бенковски (Симеоновград) - Раковски (Ивайловград)
Извор АМ (Горски извор) - Свиленград 1921 II (Свиленград)
Аида (Караманци) - Герганин извор (Бисер)

                           XX кръг

Хасково 1957 (Хасково) - Аида (Караманци)
Герганин извор (Бисер) - Извор АМ (Горски извор)
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Бенковски (Симеоновград)
Раковски (Ивайловград) - Любимец 2007 (Любимец)
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Възход (Радиево)
Топлика 1977 (Минерални бани) - Хеброс 1921 (Харманли)

                           XXI кръг

Топлика 1977 (Минерални бани) - Хасково 1957 (Хасково)
Хеброс 1921 (Харманли) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)
Възход (Радиево) - Раковски (Ивайловград)
Любимец 2007 (Любимец) - Свиленград 1921 II (Свиленград)
Бенковски (Симеоновград) - Герганин извор (Бисер)
Извор АМ (Горски извор) - Аида (Караманци)

                           XXII кръг

Хасково 1957 (Хасково) - Извор АМ (Горски извор)
Аида (Караманци) - Бенковски (Симеоновград)
Герганин извор (Бисер) - Любимец 2007 (Любимец)
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Възход (Радиево)
Раковски (Ивайловград) - Хеброс 1921 (Харманли)
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Топлика 1977 (Минерални бани)

нагоре


ОФГ Хасково 2014/15 - Таблица с резултати

нагоре


ОФГ Хасково - страници на отбори 2014/15

вестник "Новинар юг"
вестник "Хасковска Марица"

Бенковски (Симеоновград)
Герганин извор (Бисер)
Сакарски спортист 04 (Тополовград)
Свиленград 1921 II (Свиленград)
Хасково 1957 (Хасково) (официална уеб страница) и и facebook

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com