Югоизточна "В" група 2015/16

| Регламент | Отбори | Публика | Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Актуални мачове:

7 май 2016, събота, 18:00 ч / XXX кръг:
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Гигант (Съединение)                     - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Черноморец Бургас (Бургас)    - 
Розова долина (Казанлък) - Евроколеж (Пловдив)             - 
Загорец (Нова Загора) - Раковски 2011 (Раковски)           - 
Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър)                    - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Борислав 2009 (Първомай)    - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Марица (Пловдив)                  - 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч / XXX кръг:
Левски (Карлово) - Миньор (Раднево)                        - 
Сливен 2000 (Сливен) - Димитровград 1947 (Димитровград)    - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Несебър (Несебър)                  28   26   2   0   80:16   80              
-------------------------------------------------------------------
 2. Загорец (Нова Загора)              28   20   5   3   59:14   65              
 3. Розова долина (Казанлък)           29   20   3   6   72:28   63              
 4. Димитровград 1947 (Димитровград)   29   16   7   6   55:30   55              
 5. Свиленград 1921 (Свиленград)       28   15   4   9   63:45   49               [2 1 1  9:6  7]
 6. Ураган (Бояджик)                   29   15   4  10   64:37   49 [+]           [1 1 1  5:5  4]
 7. Гигант (Съединение)                29   15   4  10   55:46   49               [1 0 2  6:9  3]
 8. Асеновец 2005 (Асеновград)         29   12   7  10   47:41   43               [0 1 0  2:2  1, 2 гола на чужд терен]
 9. Евроколеж (Пловдив)                29   13   4  12   60:61   43               [0 1 0  2:2  1, 0 гола на чужд терен]
10. Марица (Пловдив)                   28   11   8   9   39:25   41              
11. Карнобат (Карнобат)                29   11   4  14   52:47   37 [+][*]       
12. Спартак-С 94 (Пловдив)             29   10   5  14   30:33   35              
13. Раковски 2011 (Раковски)           29    9   2  18   36:56   29 [-]          
14. Левски (Карлово)                   29    8   2  19   30:67   26              
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. Миньор (Раднево)                   29    7   3  19   29:69   24              
16. Борислав 2009 (Първомай)           29    4  10  15   23:49   22 [+]          
-------------------------------------------------------------------
17. Черноморец Бургас (Бургас)         29    6   4  19   36:80   19 [-][*]       
18. Сливен 2000 (Сливен)               29    2   0  27   13:99    6        Изпада

Бележки
  - Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Димитровград.
  - Евроколеж (Пловдив) играе домакинските си мачове на спортния комплекс на Европейски колеж по икономика и управление (ЕКИУ) в Оризари.
  - Марица (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Марица" в Пловдив.
  - Розова долина (Казанлък) играе домакинските си мачове на ст."Севтополис" в Казанлък.
  - Спартак-С 94 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Тодор Диев" в Пловдив.
  - Ураган (Бояджик) играе домакинските си мачове през есента в Кабиле, а през пролетта - в кв.Речица, Сливен.
  - Черноморец Бургас (Бургас) играе домакинските си мачове на ст."Черноморец" в Бургас.
  - На 31 юли 2015 г. (след изтеглянето на жребия, но преди началото на сезона) Тунджа 1915 (Ямбол), 12-ти през изминалия сезон; се отказва от участие по финансови и организационни причини. За допълването на групата е насрочен бараж между загубилите на квалификациите за ЮИ "В" АФГ през юни месец - Верея II (Стара Загора) и Карнобат. Победителят се включва в групата с програмата на Тунджа 1915.
  - Мачът от I кръг Загорец - Свиленград 1921 е анулиран.
  - На 9 февруари 2016 г от актива на Черноморец Бургас (Бургас) са отнети 3 точки във връзка с наказание от ФИФА за неизплатени дължими суми към кредитори.


Голмайстори (към 28 апр 2016)
29 - Трайо Грозев           - Несебър (Несебър)
19 - Александър Стойчев     - Асеновец 2005 (Асеновград)
16 - Благовест Зайцев       - Гигант (Съединение)
15 - Анастас Попов          - Свиленград 1921 (Свиленград)
   - Свилен Щерев           - Гигант (Съединение)
14 - Любомир Александров    - Свиленград 1921 (Свиленград)  /пролетта в Ботев (Гълъбово)/
   - Цветомир Матев         - Димитровград 1947 (Димитровград)
13 - Георги Куртев          - Евроколеж (Пловдив)
   - Николай Стоичков       - Розова долина (Казанлък)
   - Мариян Чернаев         - Ураган (Бояджик)
12 - Хюсеин Филипов         - Загорец (Нова Загора)
   - Сашко Лачев            - Раковски 2011 (Раковски)
   - Георги Жеков           - Черноморец Бургас (Бургас)
   - Петър Колев            - Карнобат (Карнобат)

                           I кръг

8 август 2015, събота, 18:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)      1:0 (1:0) *  /анулиран/ 
  [1:0 Божидар Кацаров 12'], 50 зрители
* - след мача е установено, че и двата отбора са използвали състезатели с
    неизтекли наказания от миналия сезон - Владислав Ямуков в Загорец и
    Стоян Костадинов в Свиленград 1921. Поради това на 13 август 2015 г. СТК на ЗС
    на БФС - Пловдив анулира мача.
Розова долина (Казанлък) - Спартак-С 94 (Пловдив)         1:0 (0:0) 
  [1:0 Ангел Костов 53'], 300 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай)     2:0 (0:0) 
  [2:0 Борислав Хаджиев 64',69'], 200 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Несебър (Несебър)                      1:3 (1:2) 
  [0:1 Трайо Грозев 7', 1:1 Атанас Танев 23', 1:2 Николай Костов 45',
   1:3 Трайо Грозев 54'], 500 зрители
Миньор (Раднево) - Раковски 2011 (Раковски)               1:3 (0:1) 
  [0:1 Сашко Лачев 11', 1:1 Добромир Димитров 49', 1:2 Стефан Киков 85',
   1:3 Иван Божков 86'], 127 зрители
Гигант (Съединение) - Евроколеж (Пловдив)                 0:1 (0:0) 
  [0:1 Георги Бъчваров 85'], 300 зрители
Черноморец Бургас (Бургас) - Димитровград 1947 (Дмгр)     2:0 (0:0) 
  [1:0 Стоян Черелов 76', 2:0 Абдулазис Абду 90'], 300 зрители
9 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Левски (Карлово)                    4:0 (2:0) 
  [2:0 Ивелин Янев 16',45'; 3:0 Димитър Петров 48', 4:0 Пламен Димитров 90'-д], 700 зрители
* - Първоначално Тунджа 1915 (Ямбол) - Левски (Карлово). След отказването на
    Тунджа 1915 от участие на 31 юли, Карнобат се включва в групата след
    извънреден бараж и наследява неговата програма.
Сливен 2000 (Сливен) - Марица (Пловдив)                   0:1 (0:1) 
  [0:1 Любомир Цеков 5'], 150 зрители

                           II кръг

15 август 2015, събота, 18:00 ч:
Левски (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград)       1:4 (0:2) 
  [0:1 Жеко Йорданов 26', 0:2 Генади Ганев 33', 1:2 Иван Караганчев 56',
   1:3 Цветомир Матев 77', 1:4 Марио Илиев 87']
  [чк: Евгени Манолов (Л) 63'], 150 зрители
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)          5:1 (1:1) 
  [0:1 Георги Жеков 21, 2:1 Георги Куртев 30',56'; 3:1 Илхан Ибрамчик 64',
   4:1 Мирослав Караилиев 66, 5:1 Борис Малев 70], 50 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)            1:2 (0:1) 
  [0:1 Кристиян Павлов 39', 0:2 Благовест Зайцев 51', 1:2 Сашко Лачев 65'], 50 зрители
Несебър (Несебър) - Миньор (Раднево)                      3:0 (1:0) 
  [1:0 Нуретин Пюскюлю 21', 2:0 Трайо Грозев 61', 3:0 Руслан Господинов 90'], 80 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Ураган (Бояджик)               0:3 (0:2) 
  [0:1 Мариян Черняев 17', 0:2 Станимир Димитров 43'-д, 0:3 Атанас Танев 57']
  [чк: Йордан Жаров (Б) 42'], 300 зрители
Марица (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)             1:2 (1:2) 
  [1:0 Мирослав Пушкаров 11', 1:1 Шабан Османов 13', 1:2 Борислав Караматев 36'], 500 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)             3:0 (2:0) 
  [1:0 Михаил Пърчев 13', 2:0 Вахе Миракян 42', 3:0 Веселин Отман 74'], 100 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)   1:3 (0:0) 
  [1:0 Любомир Александров 53', 1:1 Григор Георгиев 68', 1:2 Николай Георгиев 73',
   1:3 Димитър Вакавлиев 87'], 200 зрители
Карнобат (Карнобат) - Загорец (Нова Загора)               1:2 (0:0) 
  [1:0 Пламен Димитров 53'-д, 1:2 Стелиян Евтимов 62',83'], 600 зрители

                           III кръг

22 август 2015, събота, 18:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово)                  5:0 (3:0) 
  [1:0 Иван Жечев 4', 2:0 Денислав Атанасов 26', 4:0 Владислав Ямуков 29',68';
   5:0 Валентин Маринов 84'], 72 зрители
Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат)            2:0 (2:0) 
  [1:0 Атанас Апостолов 28', 2:0 Иван Чергев 35']
  [чк: Пламен Димитров (К) 90'+2'], 200 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак-С 94 (Пловдив)       1:1 (0:1) 
  [0:1 Михаил Пърчев 44, 1:1 Александър Стойчев 68'], 200 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Марица (Пловдив)                       1:3 (0:1) 
  [0:1 Йълмаз Сюлейман 18', 0:2 Венцислав Гюзелев 64', 1:2 Йордан Костадинов 84',
   1:3 Любомир Цеков 90'+3'], 200 зрители
Миньор (Раднево) - Борислав 2009 (Първомай)               2:0 (1:0) 
  [1:0 Калоян Славов 5', 2:0 Георги Й.Георгиев 87'], 200 зрители
Гигант (Съединение) - Несебър (Несебър)                   1:4 (1:1) 
  [1:0 Благовест Зайцев 18', 1:1 Трайо Грозев 40', 1:2 Ивайло Петров 55'-д,
   1:3 Стамен Ангелов 84', 1:4 Иван В.Стоянов 90']
  [чк: Тодор Николов (Г) 80'], 100 зрители
Черноморец Бургас (Бургас) - Раковски 2011 (Раковски)     1:2 (0:2) 
  [0:2 Иван Гендов 14',33'; 1:2 Николай Дамянов 79'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Евроколеж (Пловдив)    2:1 (0:1) 
  [0:1 Борис Малев 39', 1:1 Генади Ганев 43', 2:1 Николай Киров 86'-д], 118 зрители
23 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Свиленград 1921 (Свиленград)       2:5 (0:1) 
  [0:2 Кирчо Крумов 28',53'; 0:3 Иван Ангелов 55', 1:3 Стоян Митев 57',
   1:4 Иван Ангелов 65', 2:4 Стоян Митев 75', 2:5 Любомир Александров 76']
  [чк: Йордан Панчев (Сливен) 88'], 200 зрители

                           IV кръг

29 август 2015, събота, 18:00 ч:
Левски (Карлово) - Евроколеж (Пловдив)                    0:3 (0:1) 
  [0:2 Мирослав Караилиев 37',56'; 0:3 Станимир Ковачев 87'], 200 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Димитровград 1947 (Дмгр)       0:4 (0:1) 
  [0:2 Антон Колев 40',47'; 0:3 Цветомир Матев 56', 0:4 Жеко Йорданов 87'], 100 зрители
Несебър (Несебър) - Черноморец Бургас (Бургас)            2:1 (1:0) 
  [1:0 Трайо Грозев 34', 1:1 Боян Милков 57', 2:1 Нуретин Пюскюлю 88'], 150 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение)            0:4 (0:2) 
  [0:1 Свилен Щерев 14', 0:2 Благовест Зайцев 15', 0:3 Димитър Юруков 60',
   0:4 Иван Манчев 90']
  [чк: Гюрсел Вели (Б) 38'], 200 зрители
Марица (Пловдив) - Миньор (Раднево)                       0:0 
  70 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ураган (Бояджик)                 0:1 (0:1) 
  [0:1 Мариян Чернаев 8'], 200 зрители
Свиленград 1921 (Свил) - Асеновец 2005 (Асеновград)       4:2 (2:1) 
  [1:0 Иван Ангелов 20', 2:0 Даниел Добриков 32', 2:1 Тодор М.Тодоров 45'+1'-аг,
   3:1 Анастас Попов 48', 4:1 Кирчо Крумов 53', 4:2 Джунейт Узунов 75'], 300 зрители
Карнобат (Карнобат) - Сливен 2000 (Сливен)                4:1 (2:1) 
  [1:0 Яни Николов 16', 2:0 Ивелин Янев 23', 2:1 Стоян Митев 35',
   3:1 Трендафил Момичилов 71', 4:1 Стойко Колев 88'], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          2:0 (0:0) 
  [1:0 Денислав Атанасов 72', 2:0 Хюсеин Филипов 82'], 500 зрители

                           V кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово)               2:0 (2:0) 
  [1:0 Иван Цанков 18', 2:0 Диян Динев 35'], 200 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Свиленград 1921 (Свиленград)           1:1 (0:1) 
  [0:1 Любомир Александров 14', 1:1 Мариан Чернаев 73']
  [чк: Даниел Добриков (С) 60', Стоян Стефанов (У) 89'], 250 зрители
Миньор (Раднево) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 4:0 (0:0) 
  [1:0 Христо Д.Христов 50', 3:0 Пламен Иванов 79',85'; 4:0 Добромир Димитров 87'], 100 зрители
Гигант (Съединение) - Марица (Пловдив)                    1:0 (0:0) 
  [1:0 Борислав Никифоров 85'], 250 зрители
Черноморец Бургас (Бургас) - Борислав 2009 (Първомай)     1:1 (0:0) 
  [1:0 Езекиел Тевия 58', 1:1 Теодор Нейков 64'], 40 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Несебър (Несебър)      1:1 (1:0) 
  [1:0 Цветомир Матев 43', 1:1 Цветомир Цонков 86'], 250 зрители
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)            3:2 (1:0) 
  [1:0 Илхан Ибрамчик 30', 2:0 Сезгин Четин 62', 2:1 Иван Гендов 70',
   2:2 Сашко Лачев 88', 3:2 Петър Челебиев 90'+1'], 50 зрители
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Загорец (Нова Загора)              0:3 (0:2) 
  [0:1 Кольо Чахов 25', 0:2 Цветан Чахов 33', 0:3 Хайри Мехмед 72'], 100 зрители
8 септември 2015, вторник, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Карнобат (Карнобат)          3:2 (1:1) 
  [0:1 Димитър Петров 6', 1:1 Тодор Тимонов 8', 2:1 Борислав Хаджиев 55',
   3:1 Антон Герогиев 75', 3:2 Стойко Колев 76'], 300 зрители

                           VI кръг

11 септември 2015, петък, 17:00 ч:
Несебър (Несебър) - Евроколеж (Пловдив)                   2:1 (0:0) 
  [2:0 Трайо Грозев 68',73'; 2:1 Борис Малев 90'+1'], 100 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Гигант (Съединение)              0:1 (0:1) 
  [0:1 Димитър Юруков 25'], 300 зрители
12 септември 2015, събота, 14:15 ч:
Марица (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)             1:1 (0:0)  /пряко по Канал 3/ 
  [0:1 Марин Д.Маринов 56, 1:1 Християн Христев 83'-д], 150 зрители
12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Раковски 2011 (Раковски)               2:1 (0:0) 
  [0:1 Виделин Сердарски 49', 1:1 Иван Караганчев 52', 2:1 Мартин Гунев 88']
  [чк: Рангел Кордов (Р) 71'], 400 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Димитровград 1947 (Дмгр)       1:1 (1:1) 
  [1:0 Васил Стефанов 25', 1:1 Жеко Йорданов 33']
  [чк: Чавдар Камов (Д) 25'], 200 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево)           2:0 (1:0) 
  [1:0 Анастас Попов 2'-д, 2:0 Любомир Александров 68'], 200 зрители
Карнобат (Карнобат) - Ураган (Бояджик)                    1:0 (0:0) 
  [1:0 Стойко Колев 90'+2']
  [чк: Георги Тузаков (К) 87'], 500 зрители
Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)        2:1 (1:1) 
  [1:0 Георги Дим.Георгиев 15', 1:1 Борислав Хаджиев 39', 2:1 Денислав Атанасов 80'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)           7:0 (3:0) 
  [2:0 Николай Стоичков 1',31'; 3:0 Камен Петков 40', 4:0 Иван Цанков 46',
   6:0 Николай Стоичков 61',83'; 7:0 Петко Георгиев 85']
  [ид: Атанас Апостолов (Рд) 45'], 150 зрители

                           VII кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)     0:1 (0:0) 
  [0:1 Григор Георгиев 49']
  [чк: Васил Гуджев (А) 87'], 300 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Загорец (Нова Загора)                  0:0 
  1 200 зрители
Миньор (Раднево) - Карнобат (Карнобат)                    1:2 (0:0) 
  [1:0 Янко Енчев 60', 1:1 Пламен Димитров 70', 1:2 Слави Шопов 90'], 100 зрители
Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград)        4:1 (1:1) 
  [0:1 Кирчо Крумов 13', 1:1 Благовест Зайцев 41', 2:1 Стойчо Бебелеков 46,'
   3:1 Тодор Николов 49', 4:1 Благовест Зайцев 58']
  [чк: Димитър Вл.Димитров (С) 44'], 150 зрители
Черноморец Бургас (Бургас) - Спартак-С 94 (Пловдив)       2:0 (0:0) 
  [1:0 Марин Д.Маринов 64', 2:0 Павел Алексиев 78'-д], 200 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Марица (Пловдив)       1:0 (0:0) 
  [1:0 Николай Киров 82'-д], 200 зрители
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)            5:3 (0:1) 
  [0:1 Йордан Жаров 29', 1:1 Георги Куртев 46', 1:2 Теодор Нейков 58',
   2:2 Николай Павлов 60', 3:2 Георги Куртев 63', 3:3 Васил Стефанов 68'-д,
   4:3 Илхан Ибрамчик 71', 5:3 Сезгин Четин 80'], 100 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Несебър (Несебър)              0:2 (0:0) 
  [0:1 Йосиф Марушкин 52'-аг, 0:2 Иван В.Стоянов 83'], 50 зрители
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Левски (Карлово)                   1:0 (0:0) 
  [1:0 Петър Болградов 69']
  [чк: Любослав Люлчев (Л) 70'], 200 зрители

                           VIII кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Несебър (Несебър)                      0:2 (0:2) 
  [0:2 Трайо Грозев 21',45'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Раковски 2011 (Раковски)       1:1 (0:1) 
  [0:1 Иван Гендов 17', 1:1 Йордан Жаров 80'], 100 зрители
Марица (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                    0:1 (0:0) 
  [0:1 Георги Куртев 72'], 150 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр)         0:1 (0:0) 
  [0:1 Георги Христов 48']
  [чк: Георги Христов (Д) 76', Николай Христозов (С) 84'], 70 зрители
Свиленград 1921 (Свил) - Черноморец Бургас (Бургас)       1:1 (0:0) 
  [1:0 Любомир Александров 65', 1:1 Иван Янков Стоянов 90'+1'], 200 зрители
Карнобат (Карнобат) - Гигант (Съединение)                 1:2 (0:0) 
  [0:1 Благовест Зайцев 53', 0:2 Борислав Никифоров 55', 1:2 Димитър Петров 90'], 700 зрители
Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                  5:0 (1:0) 
  [2:0 Хюсеин Филипов 43',56'; 3:0 Денислав Атанасов 63', 4:0 Кольо Чахов 75',
   5:0 Георги Дим.Георгиев 77'], 150 зрители
Розова долина (Казанлък) - Ураган (Бояджик)               1:0 (0:0) 
  [1:0 Иван Чергев 51'], 200 зрители
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Асеновец 2005 (Асеновград)         1:2 (0:1) 
  [0:1 Александър Стойчев 40', 0:2 Борислав Караматев 48', 1:2 Милен Стоянов 83'], 117 зрители

                           IX кръг

3 октомври 2015, събота, 14:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)             5:0 (1:0) 
  [1:0 Борислав Хаджиев 23', 5:0 Александър Стойчев 61',84',88',90'+2'], 200 зрители
3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Сливен 2000 (Сливен)                   4:0 (1:0) 
  [1:0 Мариян Чернаев 29', 2:0 Николай Петров 56', 3:0 Мариян Чернаев 75',
   4:0 Александър Андонов 90'+1']
  [чк: Тодор Таушанов (С) 80'], 100 зрители
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               2:1 (1:0) 
  [1:0 Янко Енчев 39'-д, 2:0 Иван Тонев 54', 2:1 Николай Стоичков 63'], 250 зрители
Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)               1:0 (1:0) 
  [1:0 Димитър Юруков 18'], 150 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград 1921 (Свиленград)   4:2 (3:1) 
  [2:0 Недялко Хубенов 1',19'; 3:0 Цветомир Матев 27', 3:1 Любомир Александров 34',
   4:1 Цветомир Матев 68', 4:2 Любомир Александров 74'], 217 зрители
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)              1:0 (1:0) 
  [1:0 Константин Атанасов 44']
  [чк: Николай Павлов (Е) 81', Вахе Миракян (С) 81'], 50 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Марица (Пловдив)               2:1 (2:0) 
  [1:0 Иван Гендов 2', 2:0 Сашко Лачев 16', 2:1 Християн Христев 87'-д], 200 зрители
Несебър (Несебър) - Борислав 2009 (Първомай)              5:0 (2:0) 
  [1:0 Нуретин Пюскюлю 13', 2:0 Стамен Ангелов 45', 3:0 Николай Костов 52',
   4:0 Нуретин Пюскюлю 54', 5:0 Трайо Грозев 75'], 100 зрители
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Карнобат (Карнобат)          0:2 (0:1) 
  [0:1 Димитър Петров 42', 0:2 Георги Калоянов 90'+1'-д], 200 зрители

                           X кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Марица (Пловдив) - Несебър (Несебър)                      1:4 (1:1) 
  [1:0 Иван В.Стоянов 7'-аг, 1:1 Стамен Ангелов 18', 1:2 Николай Костов 65',
   1:3 Лъчезар Ангелов 76', 1:4 Стамен Ангелов 88']
  [чк: Ирфан Юсеинов (М) 20', Мирослав Пушкаров (М) 67', Росен Андонов (Н) 67'], 120 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Евроколеж (Пловдив)        5:0 (2:0) 
  [1:0 Анастас Попов 27', 3:0 Кирчо Крумов 39',75'; 5:0 Любомир Александоррв 90',90'+1']
  [ид: Георги Куртев (Е) 84'], 200 зрители
Карнобат (Карнобат) - Димитровград 1947 (Димитровград)    1:1 (0:0) 
  [0:1 Жеко Йорданов 48', 1:1 Яни Николов 51'], 500 зрители
Загорец (Нова Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)        3:0 (0:0) 
  [1:0 Хюсеин Филипов 78', 2:0 Иван Жечев 80', 3:0 Коста Янев 84'], 50 зрители
Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение)            3:2 (1:0) 
  [1:0 Иван Цанков 35', 2:0 Иван Чергев 51'-д, 3:0 Николай Стоичков 64',
   3:1 Свилен Щерев 78'-д, 3:2 Димитър Юруков 81']
  [чк: Стефан Йонов (Г) 39'], 150 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ураган (Бояджик)             2:1 (2:0) 
  [1:0 Джунейт Узунов 20', 2:0 Александър Стойчев 39', 2:1 Станимир Узунов 70'], 300 зрители
11 октомври 2015, неделя, 15:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)         2:0 (1:0) 
  [1:0 Борис Бисеров 11', 2:0 Михаел Пърчев 67']
  [чк: Сашко Лачев (Р) 72', Джем Хаджи (С) 89'], 150 зрители
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай)               отложен 
Сливен 2000 (Сливен) - Миньор (Раднево)                   0:1 (0:0) 
  [0:1 Пламен Иванов 83'], 100 зрители
28 октомври 2015, сряда, 15:00 ч:
Левски (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай)               2:2 (2:1) 
  [0:1 Теодор Нейков 6', 1:1 Иван Караганчев 12', 2:1 Евгений Крикуненко 28',
   2:2 Петър Станев 86'], 200 зрители

                           XI кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
в Болярово:
Ураган (Бояджик) - Левски (Карлово)                       4:2 (4:1) 
  [1:0 Атанас Танев 14', 3:0 Мариян Чернаев 18',19'; 4:0 Георги Христов 30',
   4:1 Иван Караганчев 44', 4:2 Валентин Крикуненко 53']
  [ид: Станимир Димитров (У) 90'], 100 зрители
Миньор (Раднево) - Асеновец 2005 (Асеновград)             2:2 (0:2) 
  [0:1 Борислав Караматев 8', 0:2 Александър Стойчев 14', 1:2 Пламен Иванов 89',
   2:2 Димитър Мл.Димитров 90'+4'], 100 зрители
Гигант (Съединение) - Сливен 2000 (Сливен)                4:1 (1:1) 
  [0:1 Стоян Митев 21', 2:1 Благовест Зайцев 24',60'; 3:1 Свилен Щерев 76',
   4:1 Иван Караманов 87'], 200 зрители
Черноморец Бургас (Бургас) - Розова долина (Казанлък)     0:4 (0:2) 
  [0:1 Владислав Калайджиев 23', 0:3 Иван Чергев 29',50'; 0:4 Ангел Костов 79'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Загорец (Нова Загора)          1:0 (0:0) 
  [1:0 Антон Колев 69']
  [чк: Георги Христов (Д) 70'], 300 зрители
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)                 0:2 (0:0) 
  [0:1 Слави Шопов 58', 0:2 Димитър Петров 71'], 100 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Свиленград 1921 (Свиленград)   1:3 (0:2) 
  [0:2 Любомир Александров 10',17'; 1:2 Сашко Лачев 52'-д, 1:3 Даниел Добриков 66'], 500 зрители
Несебър (Несебър) - Спартак-С 94 (Пловдив)                2:0 (1:0) 
  [1:0 Лъчезар Ангелов 19', 2:0 Стоян Вълчев 73'], 50 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Марица (Пловдив)               1:1 (1:1) 
  [0:1 Венцислав Гюзелев 6', 1:1 Красимир Иванов 17'-аг]
  [чк: Димо Хаджиев (М) 60'], 500 зрители

                           XII кръг

23 октомври 2015, петък, 14:30 ч:
Загорец (Нова Загора) - Евроколеж (Пловдив)               5:1 (1:0) 
  [1:0 Кольо Чахов 40', 1:1 Георги Куртев 51', 2:1 Цветан Чахов 77',
   3:1 Владислав Ямуков 80', 4:1 Коста Янев 90', 5:1 Божидар Кацаров 90+2'], 100 зрители
23 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Марица (Пловдив)                       1:3 (0:3) 
  [0:1 Любомир Цеков 6'-д, 0:2 Ирфан Юсеинов 13', 0:3 Петьо Димитров 18',
   1:3 Мартин Гунев 78'], 250 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)         1:1 (1:1) 
  [1:0 Ивелин Монев 25', 1:1 Васил Стефанов 27'-д]
  [ид: Ивелин Монев (С) 53']
  [чк: Петър Ангелов (Б) 90'], 100 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Несебър (Несебър)          0:1 (0:1) 
  [0:1 Николай Костов 12'], 300 зрители
Карнобат (Карнобат) - Раковски 2011 (Раковски)            1:1 (0:0) 
  [1:0 Яни Николов 48', 1:1 Йоан Пеев 82'], 250 зрители
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)       1:1 (1:1) 
  [0:1 Антон Колев 15', 1:1 Атанас Апостолов 31']
  [чк: Боян Стоянов (Рд) 71', Николай Киров (Д) 71'], 150 зрители
Сливен 2000 (Сливен) - Черноморец Бургас (Бургас)         2:0 (1:0) 
  [1:0 Йордан Панчев 24', 2:0 Габриел Диманов 47'], 100 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)          отложен 
в Болярово:
Ураган (Бояджик) - Миньор (Раднево)                       6:0 (1:0) 
  [1:0 Атанас Танев 17', 2:0 Александър Андонов 51'-д, 4:0 Петър Стоянов 68',74';
   5:0 Георги Христов 78'-д, 6:0 Александър Андонов 85'], 73 зрители
27 октомври 2015, вторник, 14:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)          2:1 (1:1) 
  [1:0 Александър Стойчев 11', 1:1 Свилен Щерев 31'-д, 2:1 Александър Стойчев 55']
  [ид: Шабан Османов (А) 45'+1'], 150 зрители

                           XII кръг - отложен мач

27 октомври 2015, вторник, 14:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)          2:1 (1:1) 
  [1:0 Александър Стойчев 11', 1:1 Свилен Щерев 31'-д, 2:1 Александър Стойчев 55']
  [ид: Шабан Османов (А) 45'+1'], 150 зрители

                           X кръг - отложен мач

28 октомври 2015, сряда, 15:00 ч:
Левски (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай)               2:2 (2:1) 
  [0:1 Теодор Нейков 6', 1:1 Иван Караганчев 12', 2:1 Евгений Крикуненко 28',
   2:2 Петър Станев 86'], 200 зрители

                           XIII кръг

30 октомври 2015, петък, 14:30 ч:
Гигант (Съединение) - Ураган (Бояджик)                    2:3 (1:2) 
  [1:0 Борислав Никифоров 10', 1:3 Мариян Чернаев 29',30',55'; 2:3 Димитър Юруков 60'], 150 зрители
Марица (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 0:0 
  300 зрители
31 октомври 2015, събота, 14:30 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Сливен 2000 (Сливен)   5:0 (2:0) 
  [1:0 Цветомир Матев 6', 2:0 Николай Киров 35', 3:0 Цветомир Матев 62',
   4:0 Георги Делчев Георгиев 64', 5:0 Живко Митев 83'], 150 зрители
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)            2:2 (0:2) 
  [0:1 Пламен Колев 30', 0:2 Петко Георгиев 38', 1:2 Петър Челебиев 52',
   2:2 Николай Павлов 90'+5'-д]
  [чк: Атанас Савов (Е) 70'], 50 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Загорец (Нова Загора)          0:3 (0:0) 
  [0:1 Хюсеин Филипов 73', 0:2 Денислав Атанасов 75', 0:3 Георги Дим.Георгиев 88'], 100 зрители
1 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат)                   4:1 (2:1) 
  [1:0 Живко Димов 23', 2:0 Трайо Грозев 28', 2:1 Хюсеин Садула 40',
   3:1 Нуретин Пюскюлю 62', 4:1 Цветомир Цонков 80'], 100 зрители
2 ноември 2015, понеделник, 14:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград)   5:4 (3:3) 
  [1:0 Николай Дамянов 4', 1:1 Джунейт Узунов 9', 1:2 Шабан Османов 14',
   1:3 Александър Стойчев 22', 2:3 Езекиел Тевия 31', 3:3 Павел Алексиев 45',
   5:3 Георги Жеков 58',80'; 5:4 Тодор Тимонов 87']
  [чк: Александър Стойчев (А) 71'], 100 зрители
2 ноември 2015, понеделник, 14:30 ч:
Миньор (Раднево) - Левски (Карлово)                       2:0 (1:0) 
  [1:0 Димитър Мл.Димитров 45', 2:0 Силвестър Дочев 75']
  [чк: Николай Станчев (Л) 73'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Свиленград 1921 (Свиленград)   0:2 (0:1) 
  [0:1 Филип Сантов 18', 0:2 Любомир Александров 90'], 100 зрители

                           XIV кръг

7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Несебър (Несебър)                 0:0 
  200 зрители
7 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Левски (Карлово) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 2:1 (1:1) 
  [0:1 Петър Начев 2', 1:1 Ангелин Томанов 23', 2:1 Веселин Тахчиев 49'], 800 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Марица (Пловдив)           2:1 (2:1) 
  [1:0 Анастас Попов 13', 2:0 Любомир Александров 27', 2:1 Любомир Цеков 34'], 200 зрители
Карнобат (Карнобат) - Борислав 2009 (Първомай)            1:1 (0:0) 
  [1:0 Стойко Колев 49', 1:1 Йордан Жаров 86'], 800 зрители
Розова долина (Казанлък) - Раковски 2011 (Раковски)       1:0 (0:0) 
  [1:0 Николай Георгиев 68'], 100 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)     2:1 (0:1) 
  [0:1 Цветомир Матев 14', 1:1 Мирослав Кайряков 58', 2:1 Борислав Хаджиев 85'], 200 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Черноморец Бургас (Бургас)             3:0 (1:0) 
  [1:0 Мариян Чернаев 3', 2:0 Александър Андонов 48'-д, 3:0 Атанас Танев 52'], 150 зрители
Миньор (Раднево) - Гигант (Съединение)                    0:0 
  50 зрители
8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Евроколеж (Пловдив)                1:3 (1:3) 
  [0:1 Борис Малев 8', 0:2 Николай Павлов 18', 0:3 Георги Куртев 32',
   1:3 Милен Стоянов 39'], 100 зрители

                           XV кръг

14 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)                    3:2 (0:0) 
  [0:1 Веселин Тахчиев 66', 1:1 Благовест Зайцев 73', 2:1 Димитър Юруков 83',
   3:1 Свилен Щерев 90'-д, 3:2 Боян Пенев 90'+4'], 150 зрители
Черноморец Бургас (Бургас) - Миньор (Раднево)             3:1 (0:0) 
  [0:1 Иван Тонев 67', 1:1 Никола Авджиев 79', 2:1 Майкъл Тевия 82',
   3:1 Георги Жеков 90']
  [ид: Павел Алексиев (Ч) 2']
  [чк: Калоян Славов (М) 52'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Ураган (Бояджик)       1:0 (0:0) 
  [1:0 Антон Колев 64']
  [чк: Мариян Чернаев (У) 17'], 200 зрители
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)          2:2 (2:1) 
  [1:0 Николай Павлов 2', 2:0 Борис Малев 18', 2:1 Шабан Османов 40',
   2:2 Кристиян Москов 87'-аг], 200 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Сливен 2000 (Сливен)           3:0 (1:0) 
  [1:0 Рангел Кордов 19', 2:0 Йоан Пеев 51', 3:0 Иван Плачков 88'], 60 зрители
Несебър (Несебър) - Розова долина (Казанлък)              3:0 (1:0)  /пряко по Канал 3/ 
  [1:0 Трайо Грозев 7', 2:0 Ивайло Петров 49', 3:0 Трайо Грозев 68'], 150 зрители
Марица (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)                    2:0 (2:0) 
  [1:0 Любомир Цеков 28', 2:0 Пейо Батинов 32'], 150 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)     2:1 (1:1) 
  [0:1 Анастас Попов 23', 1:1 Борис Бисеров 38', 2:1 Атанас Паскалев 82'], 200 зрители
14 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Загорец (Нова Загора)          0:3 (0:0) 
  [0:1 Божидар Кацаров 47', 0:2 Денислав Атанасов 49', 0:3 Божидар Кацаров 62'], 100 зрители

                           XVI кръг

21 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Левски (Карлово) - Свиленград 1921 (Свиленград)           2:1 (1:0) 
  [1:0 Стоян Стоянов 41', 1:1 Йордан Лозанов 53', 2:1 Боян Пенев 73'], 200 зрители
Карнобат (Карнобат) - Спартак-С 94 (Пловдив)              1:0 (0:0) 
  [1:0 Лъчезар Якалиев 89'-аг], 500 зрители
Загорец (Нова Загора) - Марица (Пловдив)                  2:0 (1:0) 
  [2:0 Божидар Кацаров 6',57'], 250 зрители
Розова долина (Казанлък) - Борислав 2009 (Първомай)       4:0 (2:0) 
  [2:0 Николай Стоичков 6',25'; 3:0 Ангел Костов 50', 4:0 Станислав Биртанов 82'], 100 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)     4:0 (1:0) 
  [2:0 Александър Стойчев 9',48'; 3:0 Шабан Османов 70', 4:0 Борислав Караматев 75'], 100 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Евроколеж (Пловдив)                    2:6 (1:4) 
  [0:1 Константин Атанасов 2', 0:2 Николай Николов 8', 0:3 Георги Куртев 15',
   0:4 Констанитн Атанасов 32', 1:4 Георги Христов 42', 2:4 Александър Андонов 57',
   2:6 Борис Малев 63',68'], 100 зрители
Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)       1:2 (1:1) 
  [1:0 Георги Й.Георгиев 5', 1:1 Недялко Хубенов 44', 1:2 Жеко Йорданов 71'], 100 зрители
Гигант (Съединение) - Черноморец Бургас (Бургас)          6:2 (4:2) 
  [1:0 Иван Караманов 3', 2:0 Петьо Чомашки 4', 2:1 Майкъл Тевия 13',
   2:2 Георги Жеков 25', 3:2 Благовест Зайцев 27', 4:2 Димитър Юруков 31',
   5:2 Петьо Чомашки 60', 6:2 Свилен Щерев 90'], 100 зрители
22 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Несебър (Несебър)                  1:4 (0:2) 
  [0:1 Нуретин Пюскюлю 26', 0:2 Трайо Грозев 43', 1:2 Салим Салимов 49',
   1:4 Трайо Грозев 66',79'], 150 зрители

                           XVII кръг

28 ноември 2015, събота, 12:00 ч:
Марица (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)               3:2 (2:2)  /пряко по Канал 3/ 
  [1:0 Антонио Цанков 2', 2:0 Георги Стефанов 15', 2:1 Ангел Костов 23',
   2:2 Николай Стоичков 42', 3:2 Венцислав Гюзелев 49']
  [чк: Антонио Цанков (М) 67'], 100 зрители
28 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (Карлово)             4:1 (0:0) 
  [1:0 Даниел Костов 66', 2:0 Георги Жеков 72', 2:1 Филип Лупов 85',
   3:1 Даниел Костов 88', 4:1 Кристиян Христов 90'], 50 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)    2:2 (0:0) 
  [0:1 Свилен Щерев 76', 1:1 Николай Киров 83', 1:2 Благовест Зайцев 87',
   2:2 Георги Христов 90']
  [чк: Цветан Йотов (Г) 50', Илиян Марчев (Г) 83'], 171 зрители
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Миньор (Раднево)                    2:4 (1:1) 
  [1:0 Петър Челебиев 19', 1:1 Ангел Митов 28', 2:1 Георги Куртев 54',
   2:2 Георги Й.Георгиев 68', 2:3 Пламен Иванов 81', 2:4 Ангел Митов 85']
  [чк: Георги Куртев (Е) 85'], 50 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Ураган (Бояджик)               1:4 (0:2) 
  [0:1 Красимир Андонов 26', 0:2 Николай Петров 37', 0:3 Христо Желев 81',
   1:3 Иван Гендов 86', 1:4 Николай Петров 89'], 100 зрители
Несебър (Несебър) - Асеновец 2005 (Асеновград)            4:1 (1:0) 
  [1:0 Димитър Коларов 44', 3:0 Трайо Грозев 46',52'; 3:1 Александър Стойчев 59',
   4:1 Стамен Ангелов 72']
  [чк: Васил Гуджев (А) 37'], 100 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)            1:1 (1:0) 
  [1:0 Веселин Отман 11', 1:1 Георги Д.Георгиев 62'-д]
  [чк: Божидар Кацаров (З) 85'], 200 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Карнобат (Карнобат)        3:1 (1:0) 
  [1:0 Любомир Александров 21', 1:1 Димитър Петров 60', 2:1 Иван Ангелов 69',
   3:1 Даниел Добриков 76'], 200 зрители
28 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Сливен 2000 (Сливен)           2:0 (1:0) 
  [2:0 Васил Стефанов 19',79'], 100 зрители

                           XVIII кръг

20 февруари 2016, събота, 14:30 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Загорец (Нова Загора)      0:2 (0:1) 
  [0:1 Владислав Ямуков 45', 0:2 Ивайло Петров 58'], 100 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)         1:0 (1:0) 
  [1:0 Валентин Тодоров 8'], 100 зрители
Марица (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)                   5:0 (2:0) 
  [2:0 Венцислав Гюзелев 12',45'; 3:0 Димитър Юруков 51', 4:0 Георги Арабаджиев 59',
   5:0 Венцислав Гюзелев 76'], 80 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Асеновец 2005 (Асеновград)     0:1 (0:0) 
  [0:1 Виктор Каварджиев 90'+1']
  [чк: Апостол Павлов (Б) 89'], 200 зрители
Несебър (Несебър) - Ураган (Бояджик)                      2:1 (1:1) 
  [1:0 Стоян Вълчев 11', 1:1 Николай Петров 41', 2:1 Симеон Баев 89'], 150 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Миньор (Раднево)               7:1 (3:0) 
  [1:0 Сашко Лачев 28', 2:0 Венцислав Изевков 38', 3:0 Сашко Лачев 43',
   4:0 Иван Гендов 68', 5:0 Запрян Т.Запрянов 70', 7:0 Иван Гендов 73',80';
   7:1 Янко Енчев 83'], 30 зрители
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Гигант (Съединение)                 3:1 (1:0) 
  [1:0 Станимир Ковачев 2', 2:0 Николай Николов 81', 3:0 Йордан Меченов 85',
   3:1 Добрин Орловски 90'+1']
  [чк: Иван Стоянов (Г) 70'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Черноморец Бургас (Бургас)     7:0 (3:0) 
  [1:0 Цветомир Матев 14', 2:0 Бончо Пенев 21', 3:0 Цветомир Матев 44',
   5:0 Недялко Хубенов 55',65'; 6:0 Александър Тенев 80', 7:0 Петър Пл.Петров 84], 100 зрители
21 февруари 2016, неделя, 14:30 ч:
Левски (Карлово) - Карнобат (Карнобат)                    2:1 (1:1) 
  [0:1 Петър Колев 3', 1:1 Цветан Павлов 30', 2:1 Стоян Маринов 88']
  [чк: Александър Георгиев (К) 67', Иван Ненов (Л) 72', Ясен Тузаков (К) 73'], 170 зрители

                           XIX кръг

27 февруари 2016, събота, 14:30 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)       1:0 (0:0) 
  [1:0 Недялко Хубенов 51'], 250 зрители
Черноморец Бургас (Бургас) - Евроколеж (Пловдив)          2:4 (0:1) 
  [0:1 Георги Куртев 27', 0:2 Петър Челебиев 48', 0:3 Петър Бъчваров 51',
   0:4 Серафим Михайлов 65', 1:4 Никола Авджиев 66', 2:4 Георги Жеков 88'], 100 зрители
Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски)            3:1 (1:0) 
  [1:0 Благовест Зайцев 9', 1:1 Запрян Т.Запрянов 61', 2:1 Свилен Щерев 72',
   3:1 Иван Караманов 84'], 100 зрители
Миньор (Раднево) - Несебър (Несебър)                      1:2 (1:2) 
  [0:1 Трайо Грозев 23', 1:1 Пламен Иванов 30', 1:2 Трайо Грозев 41'], 150 зрители
в кв.Речица, Сливен:
Ураган (Бояджик) - Борислав 2009 (Първомай)               1:0 (0:0) 
  [1:0 Александър Андонов 58'], 200 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Пловдив)             1:1 (1:0) 
  [1:0 Александър Стойчев 10', 1:1 Димитър Мичков 90'], 600 зрители
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)   4:0 (2:0) 
  [1:0 Пламен Колев 18', 2:0 Атанас Апостолов 21', 3:0 Кристиян Петров 72',
   4:0 Пламен Колев 84'], 200 зрители
Загорец (Нова Загора) - Карнобат (Карнобат)               3:1 (1:1) 
  [0:1 Яни Николов 7'-д, 2:1 Хюсеин Филипов 33',72'; 3:1 Ивайло Петров 75'-д], 150 зрители
28 февруари 2016, неделя, 14:30 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Спартак-С 94 (Пловдив)             0:1 (0:0) 
  [0:1 Андрей Атанасов 50'], 100 зрители

                           XX кръг

4 март 2016, петък, 15:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)       0:0 
  200 зрители
5 март 2016, събота, 14:00 ч:
Несебър (Несебър) - Гигант (Съединение)                   4:0 (2:0) 
  [2:0 Трайо Грозев 24'-д,41; 3:0 Цветомир Цонков 80', 4:0 Александър Аргиров 90'], 50 зрители
5 март 2016, събота, 15:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Розова долина (Казанлък)            1:2 (0:0) 
  [1:0 Яни Николов 66', 1:1 Николай Стоичков 68', 1:2 Емил Рачев 73'], 1 000 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Сливен 2000 (Сливен)       6:0 (2:0) 
  [1:0 Кирчо Крумов 7', 2:0 Костадин Желев 12', 3:0 Мартин Гоцевски 50',
   6:0 Анастас Попов 79'-д,84',90'+2']
  [чк: Сава Савов (С) 63'], 200 зрители
Марица (Пловдив) - Ураган (Бояджик)                       1:1 (1:0) 
  [1:0 Борислав Никифоров 25', 1:1 Георги Христов 89'], 200 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Миньор (Раднево)               2:0 (2:0) 
  [1:0 Християн Христев 1'-д, 2:0 Христо Д.Христов 13'-аг], 200 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Черноморец Бургас (Бургас)     2:1 (2:1) 
  [1:0 Сашко Лачев 4', 2:0 Станислав Йорданов 9', 2:1 Кирил Тюлев 29']
  [чк: Венцислав Изевков (Р) 69', Вилен Гегамян (Ч) 69', Петър Райков (Р) 90'], 35 зрители
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)    1:4 (0:2) 
  [0:1 Кристиан Митев 11', 0:2 Недялко Хубенов 20', 0:3 Кристиан Митев 46',
   1:3 Серафим Михайлов 48', 1:4 Недялко Хубенов 82']
  [чк: Илия Петров (Е) 71'], 130 зрители
6 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Левски (Карлово) - Загорец (Нова Загора)                  0:1 (0:0) 
  [0:1 Хюсеин Филипов 90'], 500 зрители

                           XXI кръг

11 март 2016, петък, 15:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Несебър (Несебър)            1:2 (1:1) 
  [1:0 Георги Жеков 27', 1:1 Трайо Гроезв 29', 1:2 Николай Костов 68'], 350 зрители
12 март 2016, събота, 15:00 ч:
Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)            1:0 (1:0) 
  [1:0 Благовест Зайцев 30']
  [чк: Христос Доков (Б)], 200 зрители
в кв.Речица, Сливен:
Ураган (Бояджик) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 1:0 (0:0) 
  [1:0 Иван Жечев 80']
  [чк: Борис Бисеров (С) 90'+2'], 200 зрители
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)          3:1 (1:0) 
  [1:0 Емил Рачев 13', 2:0 Кристиян Петров 48', 2:1 Хюсеин Филипов 50',
   3:1 Емил Рачев 71'], 50 зрители
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Левски (Карлово)                    2:1 (0:1) 
  [0:1 Цветан Павлов 29', 1:1 Петър Челебиев 55', 2:1 Николай Павлов 80'], 50 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Раковски 2011 (Раковски)       1:0 (1:0) 
  [1:0 Недялко Хубенов 16'], 100 зрители
Миньор (Раднево) - Марица (Пловдив)                       0:3 (0:1) 
  [0:1 Борислав Никифоров 33', 0:2 Венцислав Гюзелев 54', 0:3 Петьо Димитров 76'], 100 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свил)       отложен * 
* - отложен заради наводнен терен.
Сливен 2000 (Сливен) - Карнобат (Карнобат)                0:5 (0:2) 
  [0:1 Яни Николов 6', 0:2 Петър Колев 9', 0:3 Марин Д.Маринов 46',
   0:4 Петър Колев 73', 0:5 Тодор Няголов 86'], 150 зрители
23 март 2016, сряда, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свил)       1:1 (1:0) 
  [1:0 Мирослав Кайряков 40', 1:1 Христо Стефанов 66'], 95 зрители

                           XXII кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Сливен 2000 (Сливен)              7:1 (3:1) 
  [1:0 Георги Й.Георгиев 2', 2:0 Владислав Ямуков 31', 3:0 Георги Й. Георгиев 35',
   3:1 Салим Салимов 38', 4:1 Хюсеин Филипов 57', 5:1 Иван Дянков 79',
   6:1 Георги Димитров 87'-д, 7:1 Хюсеин Филипов 89'], 120 зрители
Карнобат (Карнобат) - Асеновец 2005 (Асеновград)          1:0 (0:0) 
  [1:0 Диян Райков 85'], 500 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Ураган (Бояджик)           2:1 (1:1) 
  [0:1 Юлий Шекеров 10', 2:1 Анастас Попов 43'-д,90'], 500 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Миньор (Раднево)                 3:1 (1:0) 
  [2:0 Георги Стефанов 29',56'; 3:0 Андрей Атанасов 75;, 3:1 Янко Енчев 78'-д], 250 зрители
Марица (Пловдив) - Гигант (Съединение)                    3:1 (0:0) 
  [1:0 Мирослав Пушкаров 49', 2:0 Димитър Юруков 62', 2:1 Свилен Щерев 72',
   3:1 Венцислав Гюзелев 76'], 300 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Черноморец Бургас (Бургас)     2:0 (1:0) 
  [1:0 Георги Славчев 36', 2:0 Илия Длагонски 88']
  [чк: Ангел Стоянов (Ч) 79'], 500 зрители
Несебър (Несебър) - Димитровград 1947 (Димитровград)      4:0 (2:0) 
  [1:0 Лъчезар Ангелов 1', 2:0 Димитър Коларов 27', 3:0 Стамен Ангелов 50',
   4:0 Трайо Грозев 85'], 100 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Евроколеж (Пловдив)            3:1 (1:0) 
  [1:0 Сашко Лачев 29', 2:0 Иван Гендов 68', 3:0 Сашко Лачев 90'-д,
   3:1 Георги Куртев 90'+3'-д], 100 зрители
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък)               2:1 (1:0) 
  [1:0 Филип Лупов 7', 2:0 Цветан Павлов 68', 2:1 Григор Георгиев 79'], 200 зрители

                           XXI кръг - отложен мач

23 март 2016, сряда, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свил)       1:1 (1:0) 
  [1:0 Мирослав Кайряков 40', 1:1 Христо Стефанов 66'], 95 зрители

                           XXIII кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Левски (Карлово)               1:2 (0:0) 
  [0:1 Стоян Маринов 54', 1:1 Сашко Лачев 56', 1:2 Цветан Павлов 73'], 100 зрители
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Несебър (Несебър)                   3:4 (0:2) 
  [0:1 Диян Молдованов 32', 0:2 Трайо Грозев 41', 0:3 Димитър Коларов 61',
   1:3 Сезгин Четин 66', 1:4 Трайо Грозев 72', 2:4 Николай Николов 78',
   3:4 Георги Куртев 80'-д], 200 зрители
Черноморец Бургас (Бургас) - Марица (Пловдив)             0:0 
  100 зрители
Гигант (Съединение) - Спартак-С 94 (Пловдив)              3:1 (1:0) 
  [1:0 Свилен Щерев 18', 1:1 Андрей Атанасов 50', 2:1 Свилен Щерев 58',
   3:1 Благовест Зайцев 81']
  [чк: Михаил Митев (Г)], 600 зрители
Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)           0:3 (0:2) 
  [0:1 Христо Зотев 12', 0:3 Анастас Попов 32',75'], 150 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Карнобат (Карнобат)                    4:0 (1:0) 
  [2:0 Станимир Димитров 45',75'-д; 3:0 Георги Христов 82', 4:0 Николай Петров 90'], 450 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)        0:1 (0:0) 
  [0:1 Денислав Атанасов 76'], 150 зрители
26 март 2016, събота, 16:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Борислав 2009 (Първомай)       0:0 
  200 зрители
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Розова долина (Казанлък)           0:4 (0:1) 
  [0:1 Емил Рачев 1', 0:2 Николай Стоичков 49', 0:3 Емил Рачев 54',
   0:4 Николай Георгиев 57']
  [чк: Салим Салимов (С) 70'], 50 зрители

                           XXIV кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)     1:0 (1:0) 
  [1:0 Емил Рачев 39']
  [чк: Виктор Кавърджиев (А) 65'], 400 зрители
Загорец (Нова Загора) - Ураган (Бояджик)                  1:1 (1:1) 
  [0:1 Николай Петров 7', 1:1 Георги Д.Георгиев 12'], 200 зрители
Карнобат (Карнобат) - Миньор (Раднево)                    6:1 (3:0) 
  [2:0 Петър Колев 1',31'; 3:0 Стойчо Колев 44', 4:0 Петър Колев 51',
   5:0 Никола Николов 63', 6:0 Димитър Петров 80', 6:1 Анастас Петров 85'], 100 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Гигант (Съединение)        5:0 (2:0) 
  [1:0 Анастас Попов 20'-д, 2:0 Христо Стефанов 31', 3:0 Даниел Добриков 50',
   4:0 Сава Савов 74', 5:0 Иван Ангелов 76'], 300 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)       4:1 (3:1) 
  [1:0 Борис Бисеров 21', 1:1 Георги Жеков 38', 2:1 Христо Стаев 40',
   3:1 Александър Драшков 44', 4:1 Петко Фанев 83'], 100 зрители
Марица (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)       2:0 (1:0) 
  [1:0 Борислав Никифоров 28', 2:0 Венцислав Гюзелев 62'], 200 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Евроколеж (Пловдив)            1:2 (1:2) 
  [0:1 Серафим Михайлов 7, 0:2 Сезгин Четин 16, 1:2 Васил Колев 27]
  [чк: Мирослав Караилиев (Е) 43', Йордан Томов (Б) 90'+5', Николай Папазов (Б) 90'+5',
   Иван Атанасов (Е) 90'+5', ], 250 зрители
Несебър (Несебър) - Раковски 2011 (Раковски)              5:0 (1:0) 
  [1:0 Трайо Грозев 11', 2:0 Галин Димов 60', 3:0 Стефан Киков 75'-аг,
   4:0 Живко Димов 85', 5:0 Георги Дойч.Георгиев 89'], 100 зрители
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Сливен 2000 (Сливен)                   2:1 (1:0) 
  [2:0 Цветан Павлов 25',60'; 2:1 Янко Георгиев 82'], 100 зрители

                           XXV кръг

8 април 2016, петък, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Спартак-С 94 (Пловдив)         3:1 (0:1) 
  [0:1 Георги Стефанов 5', 2:1 Цветомир Матев 59',66'; 3:1 Антон Колев 85'], 100 зрители
9 април 2016, събота, 17:00 ч:
Несебър (Несебър) - Левски (Карлово)                      3:0 (1:0) 
  [1:0 Галин Димов 24', 2:0 Трайо Гроезв 65', 3:0 Стамен Ангелов 75'], 100 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Борислав 2009 (Първомай)       1:2 (1:1) 
  [1:0 Венцислав Изевков 7', 1:1 Християн Христев 32', 1:2 Димо Хаджиев 90'+1'], 150 зрители
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Марица (Пловдив)                    0:3 сл. * 
* - Евроколеж не се явяват заради ангажименти със студентското първенство
    и отказ на Марица за изтегляне на мача с ден по-рано.
Черноморец Бургас (Бургас) - Свиленград 1921 (Свил)       1:3 (0:2) 
  [0:1 Анастас Попов 32', 0:2 Мартин Гоцевски 35', 0:3 Атанас Кръстев 56',
   1:3 Митко Митев 85'], 50 зрители
Гигант (Съединение) - Карнобат (Карнобат)                 3:1 (2:1) 
  [1:0 Добрин Орловски 7', 1:1 Пламен Димитров 14'-д, 2:1 Добрин Орловски 32',
   3:1 Свилен Щерев 50'], 210 зрители
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                  0:1 (0:1) 
  [0:1 Хюсеин Филипов 1'], 300 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Розова долина (Казанлък)               2:3 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сливен 2000 (Сливен)         3:0 (1:0) 
  [3:0 Александър Стойчев 43',48',57'], 100 зрители

                           XXVI кръг

15 април 2016, петък, 17:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Черноморец Бургас (Бургас)          7:1 (4:1) 
  [0:1 Георги Жеков 3', 1:1 Пламен Димитров 6', 3:1 Петър Колев 21',27';
   4:1 Яни Николов 39', 5:1 Марин Д.Маринов 58', 7:1 Петър Колев 60', 84']
  [чк: Езекиел Тевия (Ч) 28'], 800 зрители
16 април 2016, събота, 15:30 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)              2:1 (1:0)  /пряко по Канал 3/ 
  [1:0 Георги Стефанов 30', 1:1 Георги Куртев 72', 2:1 Георги Стефанов 77'-д]
  [чк: Апостол Стоянов (вр) (Е) 87'], 200 зрители
16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               6:0 (1:0) 
  [2:0 Григор Георгиев 42',49'; 3:0 Владислав Калайджиев 63', 4:0 Пламен Колев 73',
   5:0 Николай Стоичков 74', 6:0 Иван Цанков 84'], 300 зрители
Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение)               3:1 (1:1) 
  [1:0 Иван Дянков 18', 1:1 Стойчо Бебелеков 21', 2:1 Денислав Атанасов 62',
   3:1 Георги Й.Георгиев 77'], 150 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)   2:2 
Марица (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)               0:1 (0:0) 
  [0:1 Сашко Лачев 66'], 200 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Несебър (Несебър)              0:1 (0:1) 
  [0:1 Трайо Грозев 43'], 600 зрители
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)             2:1 (2:1) 
  [1:0 Петър Н.Петров 13', 1:1 Тодор Тимонов 31', 2:1 Веселин Тахчиев 40'], 100 зрители
Сливен 2000 (Сливен) - Ураган (Бояджик)                   0:5 (0:2) 
  [0:1 Станимир Димитров 12', 0:2 Юлий Шекеров 23', 0:3 Мариян Чернаев 81'-д,
   0:4 Николай Петров 84', 0:5 Юлий Шекеров 88'], 200 зрители

                           XXVII кръг

20 април 2016, сряда, 17:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Левски (Карлово)               1:1 (1:0) 
  [1:0 Християн Христев 24', 1:1 Боян Пенев 50']
  [чк: Никола Данчев (Л)], 300 зрители
Несебър (Несебър) - Марица (Пловдив)                      отложен * 
* - отложен заради участието на Несебър в турнира за КАФЛ.
Раковски 2011 (Раковски) - Спартак-С 94 (Пловдив)         0:3 (0:2) 
  [0:1 Стефан Учиков 11', 0:3 Георги Стефанов 41',73']
  [чк: Венцислав Изевков (Р) 88', Петър Начев (С) 88'], 50 зрители
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)        3:4 (2:1) 
  [1:0 Серафим Михайлов 4', 2:0 Кирчо Крумов 20'-аг, 2:1 Даниел Добриков 38',
   2:2 Иван Ангелов 64', 2:3 Анастас Попов 67', 2:4 Костадин Желев 75',
   3:4 Христо Янчев 82']
  [чк: Атанас Кръстев (С) 75'], 30 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Карнобат (Карнобат)    4:2 (0:1) 
  [0:1 Петър Колев 38', 1:1 Георги Христов 52', 3:1 Цветомир Матев 59',62';
   3:2 Георги Калоянов 86', 4:2 Антон Колев 88'], 100 зрители
Черноморец Бургас (Бургас) - Загорец (Нова Загора)        0:1 (0:0) 
  [0:1 Ивайло Петров 66'-д], 70 зрители
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)            2:2 (1:0) 
  [1:0 Свилен Щерев 8', 1:1 Емил Рачев 60', 2:1 Благовест Зайцев 66',
   2:2 Николай Стоичков 76']
  [чк: Георги Влаев (Г) 86', Диян Динев (Рд) 88'], 150 зрители
Миньор (Раднево) - Сливен 2000 (Сливен)                   3:0 (1:0) 
  [1:0 Вълю Стойков 41', 3:0 Янко Енчев 59',63'], 100 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Асеновец 2005 (Асеновград)             6:1 (3:0) 
  [1:0 Динко Дерменджиев 34', 2:0 Николай Петров 36', 4:0 Юлий Шекеров 44',52';
   4:1 Александър Стойчев 57', 5:1 Александър Андонов 76', 6:1 Мариян Чернаев 81'], 150 зрители

                           XXVIII кръг

23 април 2016, събота, 16:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Несебър (Несебър)                0:1 (0:1) 
  [0:1 Николай Костов 8'], 100 зрители
23 април 2016, събота, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Миньор (Раднево)             2:0 (1:0) 
  [1:0 Борислав Караматев 8', 2:0 Мутлу Алиев 89'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Черноморец Бургас (Бургас)     9:2 (3:1) 
  [1:0 Емил Рачев 18', 2:0 Владислав Калайджиев 20', 3:0 Кристиян Петров 28',
   3:1 Георги Жеков 30', 4:1 Пламен Колев 52', 5:1 Емил Рачев 59',
   6:1 Николай Георгиев 64', 6:2 Георги Жеков 69'-д, 7:2 Кристиян Петров 84',
   8:2 Пламен Колев 88', 9:2 Емил Рачев 89'], 350 зрители
Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)          1:0 (0:0) 
  [1:0 Веселин Бакърджиев 56'], 500 зрители
Карнобат (Карнобат) - Евроколеж (Пловдив)                 2:2 (0:0) 
  [0:1 Атанас Савов 52', 1:1 Марин Д.Маринов 55', 1:2 Петър Челебиев 73',
   2:2 Петър Колев 79'], 500 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Раковски 2011 (Раковски)   2:0 (0:0) 
  [1:0 Иван Ангелов 51', 2:0 Даниел Добриков 87']
  [чк: Асен Самуилов (Р) 90'+2'], 200 зрители
Марица (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)               0:0 
  400 зрители
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Ураган (Бояджик)                       3:4 (1:2) 
  [1:0 Цветан Павлов 5', 1:1 Станислав Славов 25', 1:2 Юлий Шекеров 32',
   1:3 Николай Петров 48', 1:4 Юлий Шекеров 52', 3:4 Васил Стефанов 63',80']
  [чк: Димитър Генчев (У) 79', Емил Русинов (Л) 86'], 200 зрители
Сливен 2000 (Сливен) - Гигант (Съединение)                0:4 (0:3) 
  [0:1 Благовест Зайцев 10', 0:2 Иван Божков 17', 0:4 Свилен Щерев 24',90'], 100 зрители

                           XXIX кръг

28 април 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Несебър (Несебър) - Свиленград 1921 (Свиленград)          6:1 
29 април 2016, петък, 17:00 ч:
Марица (Пловдив) - Левски (Карлово)                       3:0 
Борислав 2009 (Първомай) - Спартак-С 94 (Пловдив)         2:3 (1:3) 
Раковски 2011 (Раковски) - Карнобат (Карнобат)            2:0 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)               1:1 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък)       1:2 (0:1) 
Черноморец Бургас (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен)         3:1 
Миньор (Раднево) - Ураган (Бояджик)                       1:3 
29 април 2016, петък, 19:00 ч:
Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)          0:0 

                           XXX кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Гигант (Съединение)                     - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Черноморец Бургас (Бургас)    - 
Розова долина (Казанлък) - Евроколеж (Пловдив)             - 
Загорец (Нова Загора) - Раковски 2011 (Раковски)           - 
Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър)                    - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Борислав 2009 (Първомай)    - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Марица (Пловдив)                  - 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Левски (Карлово) - Миньор (Раднево)                        - 
Сливен 2000 (Сливен) - Димитровград 1947 (Димитровград)    - 

                           XXXI кръг

11 май 2016, сряда, 18:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Левски (Карлово)                  - 
Марица (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)            - 
Борислав 2009 (Първомай) - Карнобат (Карнобат)             - 
Несебър (Несебър) - Загорец (Нова Загора)                  - 
Раковски 2011 (Раковски) - Розова долина (Казанлък)        - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)                 - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Ураган (Бояджик)              - 
Гигант (Съединение) - Миньор (Раднево)                     - 

                           XXXII кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Миньор (Раднево) - Черноморец Бургас (Бургас)              - 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Димитровград 1947 (Димитровград)        - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)           - 
Розова долина (Казанлък) - Несебър (Несебър)               - 
Загорец (Нова Загора) - Борислав 2009 (Първомай)           - 
Карнобат (Карнобат) - Марица (Пловдив)                     - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Спартак-С 94 (Пловдив)      - 
15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Левски (Карлово) - Гигант (Съединение)                     - 
Сливен 2000 (Сливен) - Раковски 2011 (Раковски)            - 

                           XXXIII кръг

21 май 2016, събота, 18:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Левски (Карлово)            - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)               - 
Марица (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)                   - 
Борислав 2009 (Първомай) - Розова долина (Казанлък)        - 
Несебър (Несебър) - Сливен 2000 (Сливен)                   - 
Раковски 2011 (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Ураган (Бояджик)                     - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Миньор (Раднево)        - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Гигант (Съединение)           - 

                           XXXIV кръг

28 май 2016, събота, 18:00 ч:
Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград)     - 
Миньор (Раднево) - Евроколеж (Пловдив)                     - 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Раковски 2011 (Раковски)                - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Несебър (Несебър)             - 
Розова долина (Казанлък) - Марица (Пловдив)                - 
Загорец (Нова Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)             - 
Карнобат (Карнобат) - Свиленград 1921 (Свиленград)         - 
29 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Левски (Карлово) - Черноморец Бургас (Бургас)              - 
Сливен 2000 (Сливен) - Борислав 2009 (Първомай)            - 

нагоре


Югоизточна "В" група 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14.  15.  16.  17.  18. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Несебър (Несебър)                  XXX  -:-  3:0  4:0  6:1  2:1  4:0  4:1  2:1  -:-  4:1  2:0  5:0  3:0  3:0  5:0  2:1  -:- 
 2. Загорец (Нова Загора)              0:0  XXX  2:0  1:0 (1:0) 1:1  3:1  2:1  5:1  2:0  3:1  -:-  -:-  5:0  5:0  -:-  3:0  7:1 
 3. Розова долина (Казанлък)           -:-  3:1  XXX  1:1  4:0  1:0  3:2  1:0  -:-  -:-  2:0  1:0  1:0  2:0  6:0  4:0  9:2  7:0 
 4. Димитровград 1947 (Димитровград)   1:1  1:0  1:2  XXX  4:2  1:0  2:2  -:-  2:1  1:0  4:2  3:1  1:0  1:0  -:-  0:0  7:0  5:0 
 5. Свиленград 1921 (Свиленград)       0:1  0:2  1:3  2:2  XXX  2:1  5:0  4:2  5:0  2:1  3:1  -:-  2:0  -:-  2:0  -:-  1:1  6:0 
 6. Ураган (Бояджик)                   1:3  0:0  2:3  -:-  1:1  XXX  -:-  6:1  2:6  1:3  4:0  1:0  -:-  4:2  6:0  1:0  3:0  4:0 
 7. Гигант (Съединение)                1:4  1:0  2:2  -:-  4:1  2:3  XXX  0:0  0:1  1:0  3:1  3:1  3:1  3:2  -:-  1:0  6:2  4:1 
 8. Асеновец 2005 (Асеновград)         -:-  0:1  0:1  2:1  1:1  2:1  2:1  XXX  -:-  1:1  3:2  1:1  4:0  5:0  2:0  2:0  -:-  3:0 
 9. Евроколеж (Пловдив)                3:4  1:1  2:2  1:4  3:4  -:-  3:1  2:2  XXX  0:3* 0:2  1:0  3:2  2:1  2:4  5:3  5:1  -:- 
10. Марица (Пловдив)                   1:4  -:-  3:2  2:0  -:-  1:1  3:1  1:2  0:1  XXX  2:0  0:0  0:1  3:0  0:0  0:0  1:1  5:0 
11. Карнобат (Карнобат)                -:-  1:2  1:2  1:1  -:-  1:0  1:2  1:0  2:2  -:-  XXX  1:0  1:1  4:0  6:1  1:1  7:1  4:1 
12. Спартак-С 94 (Пловдив)             0:1  1:1  1:0  0:1  2:1  0:1  0:1  0:0  2:1  -:-  -:-  XXX  2:0  -:-  3:1  1:1  4:1  3:0 
13. Раковски 2011 (Раковски)           0:2  0:3  -:-  0:4  1:3  1:4  1:2  -:-  3:1  2:1  2:0  0:3  XXX  1:2  7:1  1:2  2:1  3:0 
14. Левски (Карлово)                   0:2  0:1  2:1  1:4  2:1  3:4  -:-  2:1  0:3  1:3  2:1  2:1  2:1  XXX  -:-  2:2  -:-  2:1 
15. Миньор (Раднево)                   1:2  0:1  2:1  1:2  0:3  1:3  0:0  2:2  -:-  0:3  1:2  4:0  1:3  2:0  XXX  2:0  -:-  3:0 
16. Борислав 2009 (Първомай)           0:1  0:3  -:-  1:1  0:2  0:3  0:4  0:1  1:2  1:1  -:-  2:3  1:1  1:1  2:0  XXX  2:0  2:0 
17. Черноморец Бургас (Бургас)         1:2  0:1  0:4  2:0  1:3  -:-  -:-  5:4  2:4  0:0  0:2  2:0  1:2  4:1  3:1  1:1  XXX  3:1 
18. Сливен 2000 (Сливен)               1:4  0:3  0:4  -:-  2:5  0:5  0:4  1:2  1:3  0:1  0:5  0:1  -:-  1:0  0:1  -:-  2:0  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре