Югоизточна "В" група 2015/16

| Регламент | Отбори | Публика | Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Актуални мачове:

8 август 2015, събота, 18:00 ч / I кръг:
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)       - 
Розова долина (Казанлък) - Спартак-С 94 (Пловдив)          - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай)      - 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Несебър (Несебър)                       - 
Миньор (Раднево) - Раковски 2011 (Раковски)                - 
Гигант (Съединение) - Евроколеж (Пловдив)                  - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Димитровград 1947 (Дмгр)      - 
9 август 2015, неделя, 18:00 ч / I кръг:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Левски (Карлово)                     - 
Сливен 2000 (Сливен) - Марица (Пловдив)                    - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Асеновец 2005 (Асеновград)          0    0   0   0    0:0     0    
-------------------------------------------------------------------
  . Борислав 2009 (Първомай)            0    0   0   0    0:0     0 [+]
  . Гигант (Съединение)                 0    0   0   0    0:0     0    
  . Димитровград 1947 (Димитровград)    0    0   0   0    0:0     0    
  . Евроколеж (Пловдив)                 0    0   0   0    0:0     0    
  . Загорец (Нова Загора)               0    0   0   0    0:0     0    
  . Левски (Карлово)                    0    0   0   0    0:0     0    
  . Марица (Пловдив)                    0    0   0   0    0:0     0    
  . Миньор (Раднево)                    0    0   0   0    0:0     0    
  . Несебър (Несебър)                   0    0   0   0    0:0     0    
  . Раковски 2011 (Раковски)            0    0   0   0    0:0     0 [-]
  . Розова долина (Казанлък)            0    0   0   0    0:0     0    
  . Свиленград 1921 (Свиленград)        0    0   0   0    0:0     0    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . Сливен 2000 (Сливен)                0    0   0   0    0:0     0    
  . Спартак-С 94 (Пловдив)              0    0   0   0    0:0     0    
  . Тунджа 1915 (Ямбол)                 0    0   0   0    0:0     0    
-------------------------------------------------------------------
  . Ураган (Бояджик)                    0    0   0   0    0:0     0 [+]
  . Черноморец Бургас (Бургас)          0    0   0   0    0:0     0 [-]

Бележки
  - Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Димитровград.
  - Евроколеж (Пловдив) играе домакинските си мачове на спортния комплекс на Европейски колеж по икономика и управление (ЕКИУ) в Оризари.
  - Марица (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Марица" в Пловдив.
  - Розова долина (Казанлък) играе домакинските си мачове на ст."Севтополис" в Казанлък.
  - Спартак-С 94 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Тодор Диев" в Пловдив.
  - Ураган (Бояджик) играе домакинските си мачове в Кабиле.


                           I кръг

8 август 2015, събота, 18:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)       - 
Розова долина (Казанлък) - Спартак-С 94 (Пловдив)          - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай)      - 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Несебър (Несебър)                       - 
Миньор (Раднево) - Раковски 2011 (Раковски)                - 
Гигант (Съединение) - Евроколеж (Пловдив)                  - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Димитровград 1947 (Дмгр)      - 
9 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Левски (Карлово)                     - 
Сливен 2000 (Сливен) - Марица (Пловдив)                    - 

                           II кръг

15 август 2015, събота, 18:00 ч:
Левски (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград)        - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)           - 
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)             - 
Несебър (Несебър) - Миньор (Раднево)                       - 
Борислав 2009 (Първомай) - Ураган (Бояджик)                - 
Марица (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)              - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)    - 
16 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Загорец (Нова Загора)                - 

                           III кръг

22 август 2015, събота, 18:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово)                   - 
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 1915 (Ямбол)             - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак-С 94 (Пловдив)        - 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Марица (Пловдив)                        - 
Миньор (Раднево) - Борислав 2009 (Първомай)                - 
Гигант (Съединение) - Несебър (Несебър)                    - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Раковски 2011 (Раковски)      - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Евроколеж (Пловдив)     - 
23 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Свиленград 1921 (Свиленград)        - 

                           IV кръг

29 август 2015, събота, 18:00 ч:
Левски (Карлово) - Евроколеж (Пловдив)                     - 
Раковски 2011 (Раковски) - Димитровград 1947 (Дмгр)        - 
Несебър (Несебър) - Черноморец Бургас (Бургас)             - 
Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение)             - 
Марица (Пловдив) - Миньор (Раднево)                        - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ураган (Бояджик)                  - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Асеновец 2005 (Асеновград)  - 
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)           - 
30 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Сливен 2000 (Сливен)                 - 

                           V кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово)                - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Тунджа 1915 (Ямбол)           - 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Свиленград 1921 (Свиленград)            - 
Миньор (Раднево) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  - 
Гигант (Съединение) - Марица (Пловдив)                     - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Борислав 2009 (Първомай)      - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Несебър (Несебър)       - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)             - 
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Загорец (Нова Загора)               - 

                           VI кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Раковски 2011 (Раковски)                - 
Несебър (Несебър) - Евроколеж (Пловдив)                    - 
Борислав 2009 (Първомай) - Димитровград 1947 (Дмгр)        - 
Марица (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)              - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Гигант (Съединение)               - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево)            - 
Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)         - 
Розова долина (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)            - 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Ураган (Бояджик)                     - 

                           VII кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)      - 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Загорец (Нова Загора)                   - 
Миньор (Раднево) - Тунджа 1915 (Ямбол)                     - 
Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград)         - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Спартак-С 94 (Пловдив)        - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Марица (Пловдив)        - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)             - 
Раковски 2011 (Раковски) - Несебър (Несебър)               - 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Левски (Карлово)                    - 

                           VIII кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Несебър (Несебър)                       - 
Борислав 2009 (Първомай) - Раковски 2011 (Раковски)        - 
Марица (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                     - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)  - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Черноморец Бургас (Бургас)  - 
Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                   - 
Розова долина (Казанлък) - Ураган (Бояджик)                - 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Гигант (Съединение)                  - 
Сливен 2000 (Сливен) - Асеновец 2005 (Асеновград)          - 

                           IX кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)              - 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Сливен 2000 (Сливен)                    - 
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)                - 
Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)                - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)           - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Свиленград 1921 (Свил)  - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)               - 
Раковски 2011 (Раковски) - Марица (Пловдив)                - 
Несебър (Несебър) - Борислав 2009 (Първомай)               - 

                           X кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай)                - 
Марица (Пловдив) - Несебър (Несебър)                       - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)          - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Евроколеж (Пловдив)         - 
Загорец (Нова Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)         - 
Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение)             - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ураган (Бояджик)              - 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Димитровград 1947 (Димитровград)     - 
Сливен 2000 (Сливен) - Миньор (Раднево)                    - 

                           XI кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Левски (Карлово)                        - 
Миньор (Раднево) - Асеновец 2005 (Асеновград)              - 
Гигант (Съединение) - Сливен 2000 (Сливен)                 - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Розова долина (Казанлък)      - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Загорец (Нова Загора)   - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Тунджа 1915 (Ямбол)                  - 
Раковски 2011 (Раковски) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
Несебър (Несебър) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 - 
Борислав 2009 (Първомай) - Марица (Пловдив)                - 

                           XII кръг

23 октомври 2015, петък, 14:30 ч:
Левски (Карлово) - Марица (Пловдив)                        - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)          - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Несебър (Несебър)           - 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Раковски 2011 (Раковски)             - 
Загорец (Нова Загора) - Евроколеж (Пловдив)                - 
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)        - 
Сливен 2000 (Сливен) - Черноморец Бургас (Бургас)          - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)           - 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Миньор (Раднево)                        - 

                           XIII кръг

31 октомври 2015, събота, 14:30 ч:
Миньор (Раднево) - Левски (Карлово)                        - 
Гигант (Съединение) - Ураган (Бояджик)                     - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград)    - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Сливен 2000 (Сливен)    - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)             - 
Раковски 2011 (Раковски) - Загорец (Нова Загора)           - 
Несебър (Несебър) - Тунджа 1915 (Ямбол)                    - 
Борислав 2009 (Първомай) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
Марица (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  - 

                           XIV кръг

7 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Левски (Карлово) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Марица (Пловдив)            - 
Загорец (Нова Загора) - Несебър (Несебър)                  - 
Розова долина (Казанлък) - Раковски 2011 (Раковски)        - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)      - 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Черноморец Бургас (Бургас)              - 
Миньор (Раднево) - Гигант (Съединение)                     - 
8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Борислав 2009 (Първомай)             - 
Сливен 2000 (Сливен) - Евроколеж (Пловдив)                 - 

                           XV кръг

14 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)                     - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Миньор (Раднево)              - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Ураган (Бояджик)        - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
Раковски 2011 (Раковски) - Сливен 2000 (Сливен)            - 
Несебър (Несебър) - Розова долина (Казанлък)               - 
Борислав 2009 (Първомай) - Загорец (Нова Загора)           - 
Марица (Пловдив) - Тунджа 1915 (Ямбол)                     - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)      - 

                           XVI кръг

21 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Левски (Карлово) - Свиленград 1921 (Свиленград)            - 
Загорец (Нова Загора) - Марица (Пловдив)                   - 
Розова долина (Казанлък) - Борислав 2009 (Първомай)        - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)      - 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Евроколеж (Пловдив)                     - 
Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)        - 
Гигант (Съединение) - Черноморец Бургас (Бургас)           - 
22 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Спартак-С 94 (Пловдив)               - 
Сливен 2000 (Сливен) - Несебър (Несебър)                   - 

                           XVII кръг

28 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (Карлово)              - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)     - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Миньор (Раднево)                     - 
Раковски 2011 (Раковски) - Ураган (Бояджик)                - 
Несебър (Несебър) - Асеновец 2005 (Асеновград)             - 
Борислав 2009 (Първомай) - Сливен 2000 (Сливен)            - 
Марица (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)                - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)             - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Тунджа 1915 (Ямбол)         - 

                           XVIII кръг

пролет 2016:
Левски (Карлово) - Тунджа 1915 (Ямбол)                     - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Загорец (Нова Загора)       - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)          - 
Марица (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)                    - 
Борислав 2009 (Първомай) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
Несебър (Несебър) - Ураган (Бояджик)                       - 
Раковски 2011 (Раковски) - Миньор (Раднево)                - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Гигант (Съединение)                  - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Черноморец Бургас (Бургас)      - 

                           XIX кръг

Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)        - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Евроколеж (Пловдив)           - 
Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски)             - 
Миньор (Раднево) - Несебър (Несебър)                       - 
Ураган (Бояджик) - Борислав 2009 (Първомай)                - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Пловдив)              - 
Сливен 2000 (Сливен) - Спартак-С 94 (Пловдив)              - 
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
Загорец (Нова Загора) - Тунджа 1915 (Ямбол)                - 

                           XX кръг

Левски (Карлово) - Загорец (Нова Загора)                   - 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък)             - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Сливен 2000 (Сливен)        - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)        - 
Марица (Пловдив) - Ураган (Бояджик)                        - 
Борислав 2009 (Първомай) - Миньор (Раднево)                - 
Несебър (Несебър) - Гигант (Съединение)                    - 
Раковски 2011 (Раковски) - Черноморец Бургас (Бургас)      - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)     - 

                           XXI кръг

в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Левски (Карлово)                     - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Раковски 2011 (Раковски)        - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Несебър (Несебър)             - 
Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)             - 
Миньор (Раднево) - Марица (Пловдив)                        - 
Ураган (Бояджик) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свиленград)  - 
Сливен 2000 (Сливен) - Тунджа 1915 (Ямбол)                 - 
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)           - 

                           XXII кръг

Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък)                - 
Загорец (Нова Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               - 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Ураган (Бояджик)            - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Миньор (Раднево)                  - 
Марица (Пловдив) - Гигант (Съединение)                     - 
Борислав 2009 (Първомай) - Черноморец Бургас (Бургас)      - 
Несебър (Несебър) - Димитровград 1947 (Димитровград)       - 
Раковски 2011 (Раковски) - Евроколеж (Пловдив)             - 

                           XXIII кръг

Раковски 2011 (Раковски) - Левски (Карлово)                - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Несебър (Несебър)                    - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Борислав 2009 (Първомай)        - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Марица (Пловдив)              - 
Гигант (Съединение) - Спартак-С 94 (Пловдив)               - 
Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)            - 
Ураган (Бояджик) - Тунджа 1915 (Ямбол)                     - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)         - 
Сливен 2000 (Сливен) - Розова долина (Казанлък)            - 

                           XXIV кръг

Левски (Карлово) - Сливен 2000 (Сливен)                    - 
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
Загорец (Нова Загора) - Ураган (Бояджик)                   - 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Миньор (Раднево)                     - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Гигант (Съединение)         - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)        - 
Марица (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)        - 
Борислав 2009 (Първомай) - Евроколеж (Пловдив)             - 
Несебър (Несебър) - Раковски 2011 (Раковски)               - 

                           XXV кръг

Несебър (Несебър) - Левски (Карлово)                       - 
Раковски 2011 (Раковски) - Борислав 2009 (Първомай)        - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Марица (Пловдив)                     - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Спартак-С 94 (Пловдив)  - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Свиленград 1921 (Свиленград)  - 
Гигант (Съединение) - Тунджа 1915 (Ямбол)                  - 
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                   - 
Ураган (Бояджик) - Розова долина (Казанлък)                - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сливен 2000 (Сливен)          - 

                           XXVI кръг

Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)              - 
Сливен 2000 (Сливен) - Ураган (Бояджик)                    - 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)                - 
Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение)                - 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Черноморец Бургас (Бургас)           - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)    - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)               - 
Марица (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)                - 
Борислав 2009 (Първомай) - Несебър (Несебър)               - 

                           XXVII кръг

Борислав 2009 (Първомай) - Левски (Карлово)                - 
Несебър (Несебър) - Марица (Пловдив)                       - 
Раковски 2011 (Раковски) - Спартак-С 94 (Пловдив)          - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)         - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Тунджа 1915 (Ямбол)     - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Загорец (Нова Загора)         - 
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)             - 
Миньор (Раднево) - Сливен 2000 (Сливен)                    - 
Ураган (Бояджик) - Асеновец 2005 (Асеновград)              - 

                           XXVIII кръг

Левски (Карлово) - Ураган (Бояджик)                        - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Миньор (Раднево)              - 
Сливен 2000 (Сливен) - Гигант (Съединение)                 - 
Розова долина (Казанлък) - Черноморец Бургас (Бургас)      - 
Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград)   - 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Евроколеж (Пловдив)                  - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Раковски 2011 (Раковски)    - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Несебър (Несебър)                 - 
Марица (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)                - 

                           XXIX кръг

Марица (Пловдив) - Левски (Карлово)                        - 
Борислав 2009 (Първомай) - Спартак-С 94 (Пловдив)          - 
Несебър (Несебър) - Свиленград 1921 (Свиленград)           - 
Раковски 2011 (Раковски) - Тунджа 1915 (Ямбол)             - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)                - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък)        - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен)          - 
Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
Миньор (Раднево) - Ураган (Бояджик)                        - 

                           XXX кръг

Левски (Карлово) - Миньор (Раднево)                        - 
Ураган (Бояджик) - Гигант (Съединение)                     - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Черноморец Бургас (Бургас)    - 
Сливен 2000 (Сливен) - Димитровград 1947 (Димитровград)    - 
Розова долина (Казанлък) - Евроколеж (Пловдив)             - 
Загорец (Нова Загора) - Раковски 2011 (Раковски)           - 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Несебър (Несебър)                    - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Борислав 2009 (Първомай)    - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Марица (Пловдив)                  - 

                           XXXI кръг

Спартак-С 94 (Пловдив) - Левски (Карлово)                  - 
Марица (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)            - 
Борислав 2009 (Първомай) - Тунджа 1915 (Ямбол)             - 
Несебър (Несебър) - Загорец (Нова Загора)                  - 
Раковски 2011 (Раковски) - Розова долина (Казанлък)        - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)                 - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Ураган (Бояджик)              - 
Гигант (Съединение) - Миньор (Раднево)                     - 

                           XXXII кръг

Левски (Карлово) - Гигант (Съединение)                     - 
Миньор (Раднево) - Черноморец Бургас (Бургас)              - 
Ураган (Бояджик) - Димитровград 1947 (Димитровград)        - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)           - 
Сливен 2000 (Сливен) - Раковски 2011 (Раковски)            - 
Розова долина (Казанлък) - Несебър (Несебър)               - 
Загорец (Нова Загора) - Борислав 2009 (Първомай)           - 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Марица (Пловдив)                     - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Спартак-С 94 (Пловдив)      - 

                           XXXIII кръг

Свиленград 1921 (Свиленград) - Левски (Карлово)            - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Тунджа 1915 (Ямбол)               - 
Марица (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)                   - 
Борислав 2009 (Първомай) - Розова долина (Казанлък)        - 
Несебър (Несебър) - Сливен 2000 (Сливен)                   - 
Раковски 2011 (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Ураган (Бояджик)                     - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Миньор (Раднево)        - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Гигант (Съединение)           - 

                           XXXIV кръг

Левски (Карлово) - Черноморец Бургас (Бургас)              - 
Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград)     - 
Миньор (Раднево) - Евроколеж (Пловдив)                     - 
Ураган (Бояджик) - Раковски 2011 (Раковски)                - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Несебър (Несебър)             - 
Сливен 2000 (Сливен) - Борислав 2009 (Първомай)            - 
Розова долина (Казанлък) - Марица (Пловдив)                - 
Загорец (Нова Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)             - 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Свиленград 1921 (Свиленград)         - 

нагоре


Югоизточна "В" група 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14.  15.  16.  17.  18. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Асеновец 2005 (Асеновград)         XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
 2. Борислав 2009 (Първомай)           -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
 3. Гигант (Съединение)                -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
 4. Димитровград 1947 (Димитровград)   -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
 5. Евроколеж (Пловдив)                -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
 6. Загорец (Нова Загора)              -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
 7. Левски (Карлово)                   -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
 8. Марица (Пловдив)                   -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
 9. Миньор (Раднево)                   -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
10. Несебър (Несебър)                  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
11. Раковски 2011 (Раковски)           -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
12. Розова долина (Казанлък)           -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
13. Свиленград 1921 (Свиленград)       -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
14. Сливен 2000 (Сливен)               -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:- 
15. Спартак-С 94 (Пловдив)             -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:- 
16. Тунджа 1915 (Ямбол)                -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:- 
17. Ураган (Бояджик)                   -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:- 
18. Черноморец Бургас (Бургас)         -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре