bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив | Kъм стария сайт |


Югозападна "В" АФГ 2013/14

| Регламент | Отбори | Публика |

                           XXIV кръг

18 април 2014, петък, 16:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Германея (Сапарева баня)             1:0
Велбъжд (Кюстендил) - Чепинец (Велинград)                 2:0
Перун (Кресна) - Ботев 1921 (Ихтиман)                     3:1
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2012 (Своге)     4:0
Места 2005 (Хаджидимово) - Септември (София)              3:0 сл.
ОФК Пирин (Благоевград) - Оборище (Панагюрище)            1:0
Вихрен 1925 (Сандански) - Балкан (Варвара)                2:0
Сливнишки герой (Сливница) - Беласица (Петрич)            2:2

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ОФК Пирин (Благоевград)            24   21   3   0   74:4    66
-------------------------------------------------------------------
 2. Оборище (Панагюрище)               24   17   2   5   43:20   53
 3. ФК Миньор (Перник)                 24   17   2   5   56:10   53 [*]
 4. Перун (Кресна)                     24   15   7   2   33:11   52 [*]
 5. Сливнишки герой (Сливница)         24   14   6   4   44:16   48
 6. Вихрен 1925 (Сандански)            24   12   1  11   33:24   37 [+][*]
 7. Балкан (Варвара)                   24    9   4  11   26:33   31 [+]
 8. Велбъжд (Кюстендил)                24    9   3  12   28:44   30
 9. Чепинец (Велинград)                24    8   5  11   26:44   29
10. Беласица (Петрич)                  24    8   4  12   27:29   28 [+][*]
11. Места 2005 (Хаджидимово)           24    7   7  10   20:37   28
12. Спортист 2012 (Своге)              24    8   1  15   26:49   25 [+]
13. Струмска слава 1927 (Радомир)      24    6   5  13   23:31   23
14. Германея (Сапарева баня)           24    5   5  14   18:34   20
-------------------------------------------------------------------
15. Ботев 1921 (Ихтиман)               24    4   5  15   16:41   17
16. Септември (София)                  24    2   0  22    9:75    3 [*]

Бележки
  - На 6 август 2013 Витоша (Бистрица, обл.София столица), 2-ри през изминалия сезон;
влиза в "Б" ФГ като част от попълването на освободените в групата места от отказали се отбори.
  - На 6 август 2013 Витоша (Долна Диканя), 13-ти през изминалия сезон; се преименува
на ФК Миньор и премества седалището си в Перник.
  - На 7 август 2013 Септември (Симитли), 13-ти в "Б" ФГ през изминалия сезон и изпаднал
в групата; се отказва от участие. На практика ръководството и голяма част от футболистите
на отбора преминават в Перун (Кресна), 7-ми през изминалия сезон. Отборът на Перун също
така играе домакинските си мачове на ст."Струма" в Симитли, а футболистите му играят срещите
си с екипа на Септември.
  - На 7 август 2013 ЗС на БФС - София поканва отпадналите в квалификациите за "В" АФГ
два отбора - Беласица (Петрич), шампион на ОФГ Благоевград; и Кюстендил (Кюстендил),
шампион на ОФГ Кюстендил през изминалия сезон; да попълнят местата, освободени от Витоша
(Бистрица) и Септември (Симитли). Беласица (Петрич) заявява участие и е включен в групата.
Кюстендил (Кюстендил) отказва да се включи в групата. В резултат, в групата е включен
Вихрен 1925 (Сандански), 2-ри в ОФГ Благоевград през изминалия сезон.
  - Велбъжд (Кюстендил) играе домакинските си мачове през есента на ст."Осогово" в Кюстендил,
а през пролетта - на ст."Странджата" в Кюстендил.
  - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-о училище" в София.
  - ФК Миньор (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Перник.
  - На 25 март 2014 са отнети 3 точки от актива на Септември (София) заради неявяване без
уважителни причини за мача им от ХХ кръг срещу Беласица (Петрич).
  - На 1 април 2014 СТК на ЗС на БФС - София изважда Септември (София) от групата, след
депозиран от клуба в седмицата преди ХХI кръг отказ от по-нататъшно участие. Резултатите
на клуба до този момент се зачитат, а на противниците му до края на първенството се присъждат
служебни победи с 3:0.

Голмайстори
15 - Николай Иванов         - Сливнишки герой (Сливница)
13 - Владислав Златинов     - ОФК Пирин (Благоевград)
 9 - Красимир Шапкаров      - Беласица (Петрич)
 8 - Александър Русков      - Вихрен 1925 (Сандански)
 7 - Томислав Павлов        - ФК Миньор (Перник)
 6 - Мартин Тошев           - Перун (Кресна)
   - Димитър Благов         - ОФК Пирин (Благоевград)
   - Филип Чипчев           - Оборище (Панагюрище)
   - Борислав Балджийски    - Ботев 1921 (Ихтиман)
   - Христо Спасов          - Чепинец (Велинград)
 5 - Екундайо Джайеоба      - Струмска слава 1927 (Радомир)
   - Мариан Хаджиев         - Сливнишки герой (Сливница)
   - Илиян Чавдаров         - Велбъжд (Кюстендил)
   - Адриан Олегов          - ФК Миньор (Перник)

                           I кръг

18 август 2013, неделя, 18:00 ч:
Места 2005 (Хаджидимово) - ФК Миньор (Перник)             1:3 (1:1)
  [0:1 Томислав Павлов 29', 1:1 Георги Калайджиев 43', 1:2 Томислав Павлов 49',
   1:3 Сидер Томов 71'], 500 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - ОФК Пирин (Благоевград)   0:3 сл.*
  [1:0 Ерик Иванов 42'], 300 зрители
* - първоначално 1:0. В последствие на Струмска слава 1927 е присъдена служебна загуба с 0:3,
    след като е уважена жалба на ОФК Пирин за използване от страна на домакините на играч с
    неизтекло наказание от изминалия сезон - Димитър Петков.
Перун (Кресна) - Вихрен 1925 (Сандански)                  1:0 (0:0)
  [1:0 Мирослав Николов 58'], 400 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница)          1:1 (0:0)
  [0:1 Ивайло Цветков 79'-д, 1:1 Владимир Бахъров 90'-аг], 400 зрители
Германея (Сапарева баня) - Беласица (Петрич)              1:0 (1:0)
  [1:0 Светослав Сакаджийски 5'], 200 зрители
Чепинец (Велинград) - Балкан (Варвара)                    2:2 (0:1)
  [0:2 Димитър Стоянов 7',52'; 1:2 Христо Сталев 59', 2:2 Христо Спасов 65']
  [чк: Илия Иванов (Ч) 89'], 500 зрители
Ботев 1921 (Ихтиман) - Оборище (Панагюрище)               0:4 (0:2)
  [0:3 Филип Чипчев 11',37',63'; 0:4 Янко Янков 87'], 200 зрители
Спортист 2012 (Своге) - Септември (София)                 5:0 (1:0)
  [1:0 Михаил Михайлов 18', 2:0 Георги Тодоров 47', 3:0 Кристиян Николаев 77',
   4:0 Дарио Стоичков 84', 5:0 Радослав Симеонов 86'], 200 зрители

                           II кръг

25 август 2013, неделя, 18:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Септември (София)                    5:0 (1:0)
  [1:0 Марио Димитров 27', 2:0 Андреас Васев 48', 3:0 Адриан Олегов 49',
   4:0 Кирил Йорданов 66', 5:0 Сидер Томов 85'], 800 зрители
Оборище (Панагюрище) - Спортист 2012 (Своге)              2:0 (2:0)
  [2:0 Стефан Лачов 28',44'], 500 зрители
Балкан (Варвара) - Ботев 1921 (Ихтиман)                   2:1 (2:0)
  [1:0 Павел Велов 20', 2:0 Георги Василев 32', 2:1 Григор Заков 90'+3'], 600 зрители
Беласица (Петрич) - Чепинец (Велинград)                   6:1 (5:1)
  [0:1 Кирил Михайлов 7', 1:1 Георги Киров 12', 2:1 Красимир Шапкаров 15',
   3:1 Благовест Таушанов 20', 4:1 Младен Малечканов 24', 5:1 Красимир Шапкаров 40',
   6:1 Благовест Таушанов 82'], 500 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Германея (Сапарева баня)     1:0 (0:0)
  [1:0 Мариан Хаджиев 90'+3'], 250 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Велбъжд (Кюстендил)             2:1 (1:1)
  [1:0 Илиян Панчев 10', 1:1 Мирослав Петров 29', 2:1 Атанас Атанасов 79'], 500 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Струмска слава 1927 (Радомир)  0:0
   300 зрители
25 август 2013, неделя, 20:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Перун (Кресна)                  1:1 (1:0)
  [1:0 Владислав Златинов 32', 1:1 Мартин Тошев 84']
  [чк: Станислав Бачев (Пирин) 71'], 1 000 зрители

                           III кръг

1 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - ФК Миньор (Перник)        0:2 (0:1)
  [0:1 Томислав Павлов 9'-д, 0:2 Йордан Йорданов 89'], 1 000 зрители
Перун (Кресна) - Места 2005 (Хаджидимово)                 5:0 (0:0)
  [1:0 Мартин Тошев 59', 2:0 Даниел Дюлгеров 73', 3:0 Мартин Тошев 80',
   4:0 Анатоли Лулейски 84', 5:0 Владимир Димов 86'], 200 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - ОФК Пирин (Благоевград)             0:1 (0:0)
  [0:1 Владислав Златинов 66']
  [чк: Адриян Бачовски (В) 76'], 200 зрители
Германея (Сапарева баня) - Вихрен 1925 (Сандански)        2:0 (1:0)
  [1:0 Антон Мангурев 36', 2:0 Димитър Чечев 54'], 300 зрители
Чепинец (Велинград) - Сливнишки герой (Сливница)          1:3 (0:3)
  [0:3 Николай Иванов 5',16',29'; 1:3 Христо Спасов 87'-д], 100 зрители
Ботев 1921 (Ихтиман) - Беласица (Петрич)                  1:0 (1:0)
  [1:0 Димитър Коларов 3'], 200 зрители
Спортист 2012 (Своге) - Балкан (Варвара)                  1:3 (0:0)
  [0:1 Борис Благоев 63', 0:2 Димитър Стоянов 72', 1:2 Александър Александров 78',
   1:3 Иван Андреев 90'+2']
  [чк: Сашо Малинов (С) 67'], 150 зрители
Септември (София) - Оборище (Панагюрище)                  0:4 (0:3)
  [0:1 Георги Нетов 36', 0:2 Емил Петков 39', 0:4 Добрин Орловски 42',74'], 100 зрители

                           IV кръг

8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Оборище (Панагюрище)                 0:0
   1 500 зрители
Балкан (Варвара) - Септември (София)                      3:0 (2:0)
  [1:0 Борислав Петров 33', 2:0 Борис Благоев 43', 3:0 Кирил Атанасов 79'], 650 зрители
Беласица (Петрич) - Спортист 2012 (Своге)                 2:1 (2:1)
  [1:0 Красимир Шапкаров 5'-д, 1:1 Калоян Ангелов 20', 2:1 Красимир Шапкаров 30'-д]
  [чк: Мартин Костов (С) 4', Атанас Георгиев (Б) 75'], 700 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1921 (Ихтиман)         5:0 (2:0)
  [1:0 Мариан Хаджиев 18', 2:0 Николай Иванов 45'+1', 4:0 Мариан Хаджиев 51',84';
   5:0 Цветелин Цаковски 89']
  [чк: Георги Митев (Б) 63', Димитър Ялъмов (Б) 75'], 200 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Чепинец (Велинград)             2:1 (2:0)
  [1:0 Александър Русков 11', 2:0 Марио Бачев 17', 2:1 Костадин Аджов 75'-д], 200 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Велбъжд (Кюстендил)            2:0 (1:0)
  [1:0 Димитър Крушовски 7', 2:0 Радослав Моллов 72'], 250 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Перун (Кресна)            отложен *
* - отложен по молба на гостите заради празника на град Симитли на същата дата.
8 септември 2013, неделя, 19:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Германея (Сапарева баня)        2:0 (1:0)
  [1:0 Димитър Благов 32', 2:0 Владислав Шумантов 51'], 200 зрители
18 септември 2013, сряда, 17:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Перун (Кресна)            1:2 (0:1)
  [0:1 Анатоли Лулейски 31', 1:1 Екундайо Джайеоба 49', 1:2 Антонио Ласков 66'], 200 зрители

                           V кръг

15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Перун (Кресна) - ФК Миньор (Перник)                       2:1 (2:0)
  [2:0 Мартин Тошев 13',37'-д; 2:1 Ивайло Цветков 89']
  [чк: Даниел Леонтиев (вр) (М) 35'], 400 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)       1:1 (0:1)
  [0:1 Румен Гълъбов 25', 1:1 Илиян Чавдаров 56']
  [чк: Николай Николов (Сс) 89'], 100 зрители
Германея (Сапарева баня) - Места 2005 (Хаджидимово)       1:1 (0:1)
  [0:1 Ангел Чилев 32', 1:1 Светослав Сакаджийски 88'-д]
  [чк: Димитър Чечев (Г) 87'], 150 зрители
Чепинец (Велинград) - ОФК Пирин (Благоевград)             0:3 сл.*
  [1:0 Кирил Михайлов 58', 1:1 Владислав Шумантов 69'], 100 зрители
* - първоначално 1:1, в последствие 27 септември 2013 на Чепинец е присъдена служебна загуба с 0:3
    заради нередовни медицински документи.
Ботев 1921 (Ихтиман) - Вихрен 1925 (Сандански)            1:1 (1:1)
  [0:1 Александър Русков 23', 1:1 Стоян Кадифчин 34'], 250 зрители
Спортист 2012 (Своге) - Сливнишки герой (Сливница)        2:3 (0:1)
  [0:1 Николай Иванов 45', 1:1 Георги Тодоров 67', 1:2 Михаил Петров 82',
   2:2 Радослав Симеонов 90', 2:3 Николай Иванов 90'+2'], 250 зрители
Септември (София) - Беласица (Петрич)                     1:3 (0:1)
  [0:1 Красимир Шапкаров 11', 0:2 Младен Малечканов 58', 0:3 Красимир Шапкаров 67',
   1:3 Мартин Марков 81'], 150 зрители
Оборище (Панагюрище) - Балкан (Варвара)                   1:0 (0:0)
  [1:0 Аян Садъков 73'], 1 000 зрители

                           IV кръг - отложен мач

18 септември 2013, сряда, 17:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Перун (Кресна)            1:2 (0:1)
  [0:1 Анатоли Лулейски 31', 1:1 Екундайо Джайеоба 49', 1:2 Антонио Ласков 66'], 200 зрители

                           VI кръг

22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Балкан (Варвара)                     5:1 (1:1)
  [1:0 Томислав Павлов 17', 1:1 Иван Андреев 19', 2:1 Даниел Стефанов 56',
   3:1 Йордан Йорданов 64', 4:1 Томислав Павлов 73', 5:1 Мартин Найденов 77']
  [чк: Кирил Атанасов (Б) 42', Йордан Йорданов (М) 89'], 400 зрители
Беласица (Петрич) - Оборище (Панагюрище)                  1:0 (0:0)
  [1:0 Младен Малечканов 84'], 300 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (София)            2:0 (1:0)
  [2:0 Николай Иванов 45',46'], 150 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Спортист 2012 (Своге)           2:1 (0:0)
  [0:1 Калоян Ангелов 59', 1:1 Вангел Стоянов 66'-д, 2:1 Атанас Атанасов 75'], 300 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Чепинец (Велинград)            2:0 (1:0)
  [1:0 Георги Калайджиев 32', 2:0 Димитър Парасков 82'], 150 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Германея (Сапарева баня)  2:0 (1:0)
  [2:0 Екундайо Джайеоба 10',60']
  [чк: Борислав Кралев (Г) 67'], 150 зрители
Перун (Кресна) - Велбъжд (Кюстендил)                      2:1 (0:0)
  [0:1 Жорж Георгиев 61', 1:1 Мартин Тошев 66'-д, 2:1 Велизар Попвасилев 73'], 100 зрители
22 септември 2013, неделя, 19:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Ботев 1921 (Ихтиман)            3:0 (3:0)
  [1:0 Владислав Шумантов 3', 2:0 Димитър Благов 21', 3:0 Владислав Златинов 39']
  [чк: Стоян Лазаров (Б) 56'], 300 зрители

                           VII кръг

29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - ФК Миньор (Перник)                  1:0 (0:0)
  [1:0 Виктор Анастасов 83'], 200 зрители
Германея (Сапарева баня) - Перун (Кресна)                 1:1 (0:0)
  [1:0 Робертин Атанасов 82', 1:1 Георги Ризов 87']
  [чк: Робертин Атанасов (Г) 88'], 300 зрители
Чепинец (Велинград) - Струмска слава 1927 (Радомир)       1:0 (1:0)
  [1:0 Петър Лаков 26'], 200 зрители
Ботев 1921 (Ихтиман) - Места 2005 (Хаджидимово)           0:0
  [чк: Борислав Балджийски (Б) 45'+1', Зефир Катунчев (М) 90'+1'], ~ 220 зрители
Спортист 2012 (Своге) - ОФК Пирин (Благоевград)           0:3 (0:3)
  [0:1 Тони Тасев 27', 0:3 Димитър Благов 29', 0:3 Владислав Златинов 40'], 100 зрители
Септември (София) - Вихрен 1925 (Сандански)               2:1 (1:0)
  [1:0 Симеон Грънчаров 33', 1:1 Александър Русков 56', 1:1 Радослав Христов 57'], 100 зрители
Оборище (Панагюрище) - Сливнишки герой (Сливница)         3:2 (1:0)
  [1:0 Стефан Лачов 45'+1', 2:0 Добрин Орловски 56', 3:0 Ангел Лачов 76',
   3:1 Николай Иванов 83', 3:2 Ивайло Цветков 90'+3'-д]
  [чк: Владимир Бахъров (Сг) 85'], 800 зрители
Балкан (Варвара) - Беласица (Петрич)                      2:0 (1:0)
  [2:0 Георги Василев 26',60'], 200 зрители

                           VIII кръг

6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)                    2:0 (2:0)
  [1:0 Томислав Павлов 18', 2:0 Кирил Йорданов 35']
  [чк: Даниел Стефанов (М) 14'], 330 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Балкан (Варвара)             3:0 (1:0)
  [1:0 Христо Бангеев 20', 2:0 Атанас Дреновички 60', 3:0 Николай Иванов 63'], 300 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Оборище (Панагюрище)            3:1 (1:0)
  [3:0 Александър Русков 12',69',70'; 3:1 Янко Янков 87'], 400 зрители
ОФК Пирин (Благоевград) - Септември (София)               6:0 (3:0)
  [2:0 Димитър Благов 6',10'; 4:0 Владислав Златинов 35',62'; 5:0 Станислав Бачев 81',
   6:0 Тони Тасев 87'], 150 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Спортист 2012 (Своге)          2:1 (1:0)
  [1:0 Костадин Ряхов 38', 2:0 Милен Лефтеров 66', 2:1 Михаил Михайлов 88'], 150 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 1921 (Ихтиман)      2:1 (2:1)
  [0:1 Борислав Балджийски 24', 2:1 Екундайо Джайеоба 30',36'], 300 зрители
Перун (Кресна) - Чепинец (Велинград)                      1:1 (1:1)
  [1:0 Анатоли Лулейски 20', 1:1 Янко Димов 32'], 120 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)            1:2 (0:1)
  [0:1 Радостин Джогански 3', 1:1 Атанас Пенков 57', 1:2 Димитър Чечев 79'-д], 150 зрители

                           IX кръг

13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - ФК Миньор (Перник)             0:3 (0:0)
  [0:1 Давид Стоянов 54', 0:2 Адриан Олегов 69', 0:3 Кирил Йорданов 84'], 300 зрители
Чепинец (Велинград) - Велбъжд (Кюстендил)                 0:1 (0:0)
  [0:1 Илиян Чавдаров 85'], 200 зрители
Ботев 1921 (Ихтиман) - Перун (Кресна)                     1:1 (1:1)
  [1:0 Борислав Балджийски 24'-д, 1:1 Иван Балтов 30'], 200 зрители
Спортист 2012 (Своге) - Струмска слава 1927 (Радомир)     1:0 (0:0)
  [1:0 Денис Стоилов 79'], 100 зрители
Септември (София) - Места 2005 (Хаджидимово)              0:2 (0:1)
  [0:2 Димитър Парасков 36',50'], 50 зрители
Оборище (Панагюрище) - ОФК Пирин (Благоевград)            1:5 (0:2)
  [0:1 Владислав Шумантов 7', 0:2 Димитър Благов 43', 0:4 Веселин Стойков 47',50';
   1:4 Филип Чипчев 61', 1:5 Веселин Стойков 64'-д]
  [чк: Станислав Бачев (П) 72', Румен Сандев (П) 79'], 300 зрители
Балкан (Варвара) - Вихрен 1925 (Сандански)                1:2 (1:0)
  [1:0 Илян Панчев 23', 1:1 Васил Геров 57'-аг, 1:2 Костадин Анд.Николов 81']
  [чк: Емил Тренков (В) 70'], 500 зрители
Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница)            0:2 (0:1)
  [0:1 Христо Бангеев 40', 0:2 Мариан Хаджиев 90'+2']
  [чк: Владимир Бахъров (Сг) 84'], 1 200 зрители

                           X кръг

20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)           1:2 (0:0)
  [1:0 Адриан Олегов 65', 1:1 Христо Бангеев 71', 1:2 Ивайло Цветков 88']
  [чк: Виктор Райчев (М) 74'], 1 200 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)               1:0 (1:0)
  [1:0 Стоил Николов 10'], 1 000 зрители
ОФК Пирин (Благоевград) - Балкан (Варвара)                1:0 (1:0)
  [1:0 Владислав Златинов 21'], 300 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Оборище (Панагюрище)           0:0
   300 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София)         3:0 (1:0)
  [1:0 Методи Тодоров 37', 2:0 Тодор Зюмбулев 75', 3:0 Румен Гълъбов 86']
  [чк: Николай Стефчев (Сеп) 67'], 100 зрители
Перун (Кресна) - Спортист 2012 (Своге)                    2:0 (1:0)
  [1:0 Анатоли Лулейски 26'-д, 2:0 Асен Топузов 75'], 200 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Ботев 1921 (Ихтиман)                3:1 (0:0)
  [0:1 Димитър Коларов 69', 1:1 Фидел Куаме 70', 2:1 Иво Велинов 76',
   3:1 Анатоли Иванов 90'+1'], 200 зрители
Германея (Сапарева баня) - Чепинец (Велинград)            0:1 (0:0)
  [0:1 Христо Сталев 47'], 300 зрители

                           XI кръг

27 октомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Чепинец (Велинград) - ФК Миньор (Перник)                  0:1 (0:0)
  [0:1 Адриан Олегов 82']
  [чк: Кирил Михайлов (Ч) 78'], 300 зрители
Ботев 1921 (Ихтиман) - Германея (Сапарева баня)           3:1 (3:1)
  [1:0 Борислав Балджийски 5', 1:1 Евгени Гроздин 42', 3:1 Борислав Балджийски 44'-д,45'], 200 зрители
Спортист 2012 (Своге) - Велбъжд (Кюстендил)               3:0 сл.*
  [0:1 Виктор Анастасов 16']
  [чк: Васил Минев (С) 90'+4'], 100 зрители
* - първоначално 0:1. В последствие на Велбъжд е присъдена служебна загуба с 0:3
    заради нередовен състезател - Фидел Куаме.
Септември (София) - Перун (Кресна)                        0:2 (0:2)
  [0:1 Атанас Топалов 21, 0:2 Иван Балтов 41'], 50 зрители
Оборище (Панагюрище) - Струмска слава 1927 (Радомир)      2:0 (0:0)
  [1:0 Емил Аргиров 85', 2:0 Ангел Лачов 89'], 400 зрители
Балкан (Варвара) - Места 2005 (Хаджидимово)               2:1 (1:0)
  [1:0 Кирил Атанасов 31', 1:1 Ангел Чилев 56', 2:1 Атанас Велев 83'-д]
  [чк: Зефир Катунчев (М) 82'], 500 зрители
Беласица (Петрич) - ОФК Пирин (Благоевград)               0:0
   1 500 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен 1925 (Сандански)      1:0 (1:0)
  [1:0 Петър Палиханов 22'-аг], 200 зрители

                           XII кръг

3 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)              1:0 (1:0)
  [1:0 Йордан Йорданов 15']
  [чк: Вангел Стоянов (В) 52'], 500 зрители
ОФК Пирин (Благоевград) - Сливнишки герой (Сливница)      2:0 (1:0)
  [1:0 Георги Георгиев 40', 2:0 Владислав Златинов 84'], 500 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Беласица (Петрич)              0:0
   150 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Балкан (Варвара)          0:0
   200 зрители
Перун (Кресна) - Оборище (Панагюрище)                     2:0 (2:0)
  [1:0 Асен Топузов 15', 2:0 Тихомир Костурков 34'], 200 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)                   4:2 (2:1)
  [1:0 Жорж Георгиев 5', 2:0 Илиян Чавдаров 11', 2:1 Стоян Вълов 33',
   3:1 Жорж Георгиев 66', 3:2 Стоян Вълов 75', 4:2 Илиян Чавдаров 78'], 150 зрители
Германея (Сапарева баня) - Спортист 2012 (Своге)          0:1 (0:1)
  [0:1 Кристиян Величков 43']
  [чк: Александър Александров (С) 90'+2'], 200 зрители
Чепинец (Велинград) - Ботев 1921 (Ихтиман)                1:0 (0:0)
  [1:0 Христо Спасов 82'-д]
  [чк: Петър Лаков (Ч) 62'], 100 зрители

                           XIII кръг

10 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Ботев 1921 (Ихтиман) - ФК Миньор (Перник)                 0:4 сл. *
  [0:1 Адриан Олегов 85'], 300 зрители
* - прекратен ~ 90' при 0:1 заради безредици на трибуните. В последствие
    на Ботев 1921 е присъдена служебна загуба с 0:4.
Спортист 2012 (Своге) - Чепинец (Велинград)               2:0 (1:0)
  [1:0 Атанас Христов 38'-аг, 2:0 Богомил Богомилов 83'], 200 зрители
Септември (София) - Германея (Сапарева баня)              1:2 (1:1)
  [0:1 Робертин Атанасов 6', 1:1 Неделин Асенов 45', 1:2 Светослав Сакаджийски 51'], 100 зрители
Оборище (Панагюрище) - Велбъжд (Кюстендил)                2:1 (1:0)
  [1:0 Никола Иванов 19'-д, 1:1 Илиян Чавдаров 76', 2:1 Ангел Лачов 88'], 500 зрители
Балкан (Варвара) - Перун (Кресна)                         0:0
  [чк: Станислав Карадалиев (П) 44'], 400 зрители
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)         3:1 (2:0)
  [1:0 Иван Танчев 5', 2:0 Кирил Станоев 10', 3:0 Красимир Шапкаров 65'-д,
   3:1 Георги Киров 78'-аг], 300 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Места 2005 (Хаджидимово)     7:0 (1:0)
  [1:0 Николай Иванов 24', 2:0 Владимир Бахъров 50', 5:0 Николай Иванов 64',70'-д,73';
   6:0 Цветелин Цаковски 80', 7:0 Николай Иванов 81'], 300 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - ОФК Пирин (Благоевград)         1:2 (0:1)
  [0:1 Васил Туджаров 9', 1:1 Петър Мицев 57', 1:2 Васил Туджаров 71'], 500 зрители

                           XIV кръг

17 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - ОФК Пирин (Благоевград)              0:0
   500 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Вихрен 1925 (Сандански)        2:1 (0:1)
  [0:1 Александър Русков 14', 1:1 Марио Метушев 48', 2:1 Радослав Моллов 75'], 200 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Сливн.герой (Сливница)    0:0
   300 зрители
Перун (Кресна) - Беласица (Петрич)                        1:0 (1:0)
  [1:0 Мартин Иванов 2']
  [чк: Георги Ризов (П) 41'], 250 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Балкан (Варвара)                    2:1 (1:1)
  [1:0 Александър Ханджийски 17', 1:1 Димитър Стоянов 43', 2:1 Мирослав Петров 70'-д], 250 зрители
Германея (Сапарева баня) - Оборище (Панагюрище)           0:1 (0:1)
  [0:1 Никола Иванов 35'], 200 зрители
Чепинец (Велинград) - Септември (София)                   5:1 (1:0)
  [1:0 Христо Спасов 37', 2:0 Костадин Аджов 47', 3:0 Мартин Маринов 55',
   4:0 Христо Спасов 58', 5:0 Костадин Аджов 72', 5:1 Неделин Асенов 88'], 200 зрители
Ботев 1921 (Ихтиман) - Спортист 2012 (Своге)              0:1 (0:1)
  [0:1 Михаил Михайлов 6'], 200 зрители

                           XV кръг

24 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Спортист 2012 (Своге) - ФК Миньор (Перник)                0:1 (0:0)
  [0:1 Томислав Павлов 69'], 180 зрители
Септември (София) - Ботев 1921 (Ихтиман)                  2:1 (1:0)
  [1:0 Николай Веселинов 35', 1:1 Борислав Балджийски 57', 2:1 Неделин Асенов 74'], 200 зрители
Оборище (Панагюрище) - Чепинец (Велинград)                4:2 (4:0)
  [1:0 Ангел Парпулов 17', 2:0 Никола Иванов 19', 4:0 Филип Чипчев 31',44';
   4:1 Христо Спасов 70', 4:2 Кирил Михайлов 81'], 400 зрители
Балкан (Варвара) - Германея (Сапарева баня)               1:1 (1:0)
  [1:0 Илян Панчев 13', 1:1 Георги Везенков 59']
  [чк: Светослав Сакаджийски (Г) 32', Руимен Гьонов (Г) 68'], 500 зрители
Беласица (Петрич) - Велбъжд (Кюстендил)                   4:1 (1:1)
  [1:0 Андон Атанасов 6', 1:1 Жорж Георгиев 12', 3:1 Красимир Шапкаров 59'-д,65';
   4:1 Андон Атанасов 81']
  [чк: Алекс Сулик (В) 59'], 100 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Перун (Кресна)               0:0
   200 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Струмска слава 1927 (Радомир)   1:0 (0:0)
  [1:0 Александър Русков 67'], 100 зрители
ОФК Пирин (Благоевград) - Места 2005 (Хаджидимово)        5:1 (4:1)
  [0:1 Атанас Керенчев 2', 5:1 Владислав Златинов 8'-д,16',19',44',48'], 100 зрители

                           XVI кръг

23 февруари 2014, неделя, 14:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Места 2005 (Хаджидимово)             3:0
ОФК Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)   1:0
Вихрен 1925 (Сандански) - Перун (Кресна)                  0:1
Сливнишки герой (Сливница) - Велбъжд (Кюстендил)          2:0
Беласица (Петрич) - Германея (Сапарева баня)              2:0
Балкан (Варвара) - Чепинец (Велинград)                    0:2
Оборище (Панагюрище) - Ботев 1921 (Ихтиман)               3:1
Септември (София) - Спортист 2012 (Своге)                 0:3

                           XVII кръг

2 март 2014, неделя, 15:00 ч:
в Перник, ст."Миньор":
Септември (София) - ФК Миньор (Перник)                    0:4
Спортист 2012 (Своге) - Оборище (Панагюрище)              1:2
Ботев 1921 (Ихтиман) - Балкан (Варвара)                   0:1
Чепинец (Велинград) - Беласица (Петрич)                   1:0
Германея (Сапарева баня) - Сливнишки герой (Сливница)     0:2
Велбъжд (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)             2:1
Перун (Кресна) - ОФК Пирин (Благоевград)                  0:1
Струмска слава 1927 (Радомир) - Места 2005 (Хаджидимово)  3:0

                           XVIII кръг

9 март 2014, неделя, 15:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)        5:0
Места 2005 (Хаджидимово) - Перун (Кресна)                 0:2
ОФК Пирин (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)             6:0
Вихрен 1925 (Сандански) - Германея (Сапарева баня)        3:1
Сливнишки герой (Сливница) - Чепинец (Велинград)          1:1
Беласица (Петрич) - Ботев 1921 (Ихтиман)                  0:0
Балкан (Варвара) - Спортист 2012 (Своге)                  2:0
Оборище (Панагюрище) - Септември (София)                  3:0 сл.*
* - гостите предварително заявяват, че няма да се явят, заради множество
    заболели състезатели в отбора.

                           XIX кръг

16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - ФК Миньор (Перник)                 1:0
Септември (София) - Балкан (Варвара)                      0:2
Спортист 2012 (Своге) - Беласица (Петрич)                 1:0
Ботев 1921 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница)         1:0
Чепинец (Велинград) - Вихрен 1925 (Сандански)             1:0
Германея (Сапарева баня) - ОФК Пирин (Благоевград)        0:1
Велбъжд (Кюстендил) - Места 2005 (Хаджидимово)            1:0
Перун (Кресна) - Струмска слава 1927 (Радомир)            1:0

                           XX кръг

23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Перун (Кресна)                       0:1 *
* - заради инциденти по време на мача отборът на ФК Миньор (Перник) е наказан
    с лишаване от домакинство за 1 мач.
Струмска слава 1927 (Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)       2:0
Места 2005 (Хаджидимово) - Германея (Сапарева баня)       0:1
ОФК Пирин (Благоевград) - Чепинец (Велинград)            10:0
Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 1921 (Ихтиман)            1:0
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 2012 (Своге)        1:1
Беласица (Петрич) - Септември (София)                     3:0 сл.*
* - гостите не се явяват, в последствие от актива на Септември са отнети
    3 точки заради неявяване без уважителни причини.
Балкан (Варвара) - Оборище (Панагюрище)                   1:3

                           XXI кръг

30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Балкан (Варвара) - ФК Миньор (Перник)                     0:4
Оборище (Панагюрище) - Беласица (Петрич)                  4:0
Септември (София) - Сливнишки герой (Сливница)            0:3 сл.*
* - домакините няма да се явят.
Спортист 2012 (Своге) - Вихрен 1925 (Сандански)           1:6
Ботев 1921 (Ихтиман) - ОФК Пирин (Благоевград)            0:1
Чепинец (Велинград) - Места 2005 (Хаджидимово)            2:2
Германея (Сапарева баня) - Струмска слава 1927 (Радомир)  1:1
Велбъжд (Кюстендил) - Перун (Кресна)                      1:0

* - На 1 април 2014 СТК на ЗС на БФС - София изважда Септември (София) от групата, след
депозиран от клуба в седмицата преди ХХI кръг отказ от по-нататъшно участие. Резултатите
на клуба до този момент се зачитат, а на противниците му до края на първенството се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           XXII кръг

6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
в Дупница, ст."Бончук": *
ФК Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                  6:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на ФК Миньор.
Перун (Кресна) - Германея (Сапарева баня)                 2:1
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чепинец (Велинград)       1:3
Места 2005 (Хаджидимово) - Ботев 1921 (Ихтиман)           0:0
ОФК Пирин (Благоевград) - Спортист 2012 (Своге)          13:0
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (София)               3:0 сл.
Сливнишки герой (Сливница) - Оборище (Панагюрище)         0:1
Беласица (Петрич) - Балкан (Варвара)                      1:2

                           XXIII кръг

13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Беласица (Петрич) - ФК Миньор (Перник)                    0:4
Балкан (Варвара) - Сливнишки герой (Сливница)             0:1
Оборище (Панагюрище) - Вихрен 1925 (Сандански)            1:0
Септември (София) - ОФК Пирин (Благоевград)               0:3 сл.
Спортист 2012 (Своге) - Места 2005 (Хаджидимово)          0:1
Ботев 1921 (Ихтиман) - Струмска слава 1927 (Радомир)      3:2
Чепинец (Велинград) - Перун (Кресна)                      0:0
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)            3:3

                           XXV кръг

27 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - ФК Миньор (Перник)            -
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)                -
Балкан (Варвара) - ОФК Пирин (Благоевград)                 -
Оборище (Панагюрище) - Места 2005 (Хаджидимово)            -
Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)         сл.
Спортист 2012 (Своге) - Перун (Кресна)                     -
Ботев 1921 (Ихтиман) - Велбъжд (Кюстендил)                 -
Чепинец (Велинград) - Германея (Сапарева баня)             -

                           XXVI кръг

4 май 2014, неделя, 17:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Чепинец (Велинград)
Германея (Сапарева баня) - Ботев 1921 (Ихтиман)
Велбъжд (Кюстендил) - Спортист 2012 (Своге)
Перун (Кресна) - Септември (София)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Оборище (Панагюрище)
Места 2005 (Хаджидимово) - Балкан (Варвара)
ОФК Пирин (Благоевград) - Беласица (Петрич)
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)

                           XXVII кръг

11 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - ФК Миньор (Перник)
Сливнишки герой (Сливница) - ОФК Пирин (Благоевград)
Беласица (Петрич) - Места 2005 (Хаджидимово)
Балкан (Варвара) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Оборище (Панагюрище) - Перун (Кресна)
Септември (София) - Велбъжд (Кюстендил)
Спортист 2012 (Своге) - Германея (Сапарева баня)
Ботев 1921 (Ихтиман) - Чепинец (Велинград)

                           XXVIII кръг

18 май 2014, неделя, 17:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Ботев 1921 (Ихтиман)
Чепинец (Велинград) - Спортист 2012 (Своге)
Германея (Сапарева баня) - Септември (София)
Велбъжд (Кюстендил) - Оборище (Панагюрище)
Перун (Кресна) - Балкан (Варвара)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица (Петрич)
Места 2005 (Хаджидимово) - Сливнишки герой (Сливница)
ОФК Пирин (Благоевград) - Вихрен 1925 (Сандански)

                           XXIX кръг

25 май 2014, неделя, 17:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - ФК Миньор (Перник)
Вихрен 1925 (Сандански) - Места 2005 (Хаджидимово)
Сливнишки герой (Сливница) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Беласица (Петрич) - Перун (Кресна)
Балкан (Варвара) - Велбъжд (Кюстендил)
Оборище (Панагюрище) - Германея (Сапарева баня)
Септември (София) - Чепинец (Велинград)
Спортист 2012 (Своге) - Ботев 1921 (Ихтиман)

                           XXX кръг

31 май 2014, събота, 17:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Спортист 2012 (Своге)
Ботев 1921 (Ихтиман) - Септември (София)
Чепинец (Велинград) - Оборище (Панагюрище)
Германея (Сапарева баня) - Балкан (Варвара)
Велбъжд (Кюстендил) - Беласица (Петрич)
Перун (Кресна) - Сливнишки герой (Сливница)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Вихрен 1925 (Сандански)
Места 2005 (Хаджидимово) - ОФК Пирин (Благоевград)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com