bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Югозападна "В" АФГ 2014/15

Жребий: 7 август 2014, четвъртък, 11:00 ч, ЗС на БФС - София
Начало: 17 август 2014, неделя

                           III кръг

31 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Пирин (Гоце Делчев)                 0:1
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Беласица (Петрич)      0:0
Германея (Сапарева баня) - Места 2005 (Хаджидимово)       1:1
Оборище (Панагюрище) - Струмска слава 1927 (Радомир)      5:0
в Своге, Градски стадион:
Конелиано (Герман) - ФК Миньор (Перник)                   2:2
Балкан (Варвара) - Велбъжд (Кюстендил)                    2:1
Вихрен 1925 (Сандански) - Спортист 2012 (Своге)           4:0
Рилски спортист (Самоков) - Сливнишки герой (Сливница)    0:2

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Сливнишки герой (Сливница)          3    3   0   0   12:2     9       
-------------------------------------------------------------------
 2. Оборище (Панагюрище)                3    2   1   0    8:1     7       
 3. Пирин (Гоце Делчев)                 3    2   1   0    4:1     7 [-][*]
 4. Балкан (Варвара)                    3    2   0   1    5:5     6       
 5. Беласица (Петрич)                   3    1   2   0    3:0     5       
 6. Места 2005 (Хаджидимово)            3    1   1   1    3:4     4        [1 0 0  1:0  3]
 7. Велбъжд (Кюстендил)                 3    1   1   1    6:3     4        [0 0 0  0:0  0, +3 обща ГР]
 8. ФК Миньор (Перник)                  3    1   1   1    6:4     4        [0 0 0  0:0  0, +2 обща ГР]
 9. Вихрен 1925 (Сандански)             3    1   1   1    6:8     4        [0 0 0  0:0  0, -2 обща ГР]
10. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    3    1   1   1    1:1     4 [-]    [0 0 1  0:1  0]
11. Чепинец (Велинград)                 3    1   0   2    3:5     3       
12. Струмска слава 1927 (Радомир)       3    1   0   2    3:6     3       
13. Спортист 2012 (Своге)               3    1   0   2    2:6     3       
14. Рилски спортист (Самоков)           3    0   1   2    2:6     1 [+]   
-------------------------------------------------------------------
15. Конелиано (Герман)                  3    0   1   2    2:7     1 [+]   
16. Германея (Сапарева баня)            3    0   1   2    1:8     1       

Бележки
  - На 30 юни 2014 Пирин (Гоце Делчев), 13-ти в "А" ФГ през изминалия сезон и
изпаднал в "Б" ФГ; не получава лиценз за групата. Отборът има право да се включи
в Югозападна "В" АФГ и се възползва от него.
  - На 30 юни 2014 Перун (Кресна), 2-ри през изминалия сезон; е допълнително
допуснат до участие в "Б" ФГ, за да попълни едно от освободените от отказалите
се и неполучили лиценз отбори места.
  - Велбъжд (Кюстендил) играе домакинските си мачове на ст."Осогово" в Кюстендил.
  - ФК Миньор (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Перник.
  - Конелиано (Герман) играе домакинските си мачове на Градски стадион в Своге
заради ремонт на стадиона в Герман.

                           I кръг

16 август 2014, събота, 18:00 ч:
Беласица (Петрич) - Пирин (Гоце Делчев)                   0:0  /пряко по Канал 3/
17 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Места 2005 (Хаджидимово)            3:1
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Стр.слава 1927 (Рад)   1:0
Германея (Сапарева баня) - ФК Миньор (Перник)             0:4
Оборище (Панагюрище) - Велбъжд (Кюстендил)                1:1
в Своге, Градски стадион:
Конелиано (Герман) - Спортист 2012 (Своге)                0:1
Балкан (Варвара) - Сливнишки герой (Сливница)             1:3
Вихрен 1925 (Сандански) - Рилски спортист (Самоков)       1:1

                           II кръг

24 август 2014, неделя, 16:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Оборище (Панагюрище)                 0:2 (0:0)  /пряко по Канал 3/
  [0:2 Денис Стоилов 79',90'+1']
24 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Рилски спортист (Самоков)           3:1
Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен 1925 (Сандански)      7:1
Спортист 2012 (Своге) - Балкан (Варвара)                  1:2
Велбъжд (Кюстендил) - Конелиано (Герман)                  4:0
Струмска слава 1927 (Радомир) - Германея (Сапарева баня)  3:0
Места 2005 (Хаджидимово) - Витоша (Бистрица, обл.Сф ст.)  1:0
Беласица (Петрич) - Чепинец (Велинград)                   3:0

                           IV кръг

7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Сливнишки герой (Сливница)           -
Спортист 2012 (Своге) - Рилски спортист (Самоков)          -
Велбъжд (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)              -  /пряко по Канал 3/
ФК Миньор (Перник) - Балкан (Варвара)                      -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Конелиано (Герман)         -
Места 2005 (Хаджидимово) - Оборище (Панагюрище)            -
Беласица (Петрич) - Германея (Сапарева баня)               -
Чепинец (Велинград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     -

                           V кръг

14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин (Гоце Делчев)     -
Германея (Сапарева баня) - Чепинец (Велинград)             -
Оборище (Панагюрище) - Беласица (Петрич)                   -
Конелиано (Герман) - Места 2005 (Хаджидимово)              -
Балкан (Варвара) - Струмска слава 1927 (Радомир)           -
Вихрен 1925 (Сандански) - ФК Миньор (Перник)               -
Рилски спортист (Самоков) - Велбъжд (Кюстендил)            -
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 2012 (Своге)         -

                           VI кръг

21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Спортист 2012 (Своге)
Велбъжд (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница)
ФК Миньор (Перник) - Рилски спортист (Самоков)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Вихрен 1925 (Сандански)
Места 2005 (Хаджидимово) - Балкан (Варвара)
Беласица (Петрич) - Конелиано (Герман)
Чепинец (Велинград) - Оборище (Панагюрище)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Германея (Сапарева баня)

                           VII кръг

28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Пирин (Гоце Делчев)
Оборище (Панагюрище) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Конелиано (Герман) - Чепинец (Велинград)
Балкан (Варвара) - Беласица (Петрич)
Вихрен 1925 (Сандански) - Места 2005 (Хаджидимово)
Рилски спортист (Самоков) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Сливнишки герой (Сливница) - ФК Миньор (Перник)
Спортист 2012 (Своге) - Велбъжд (Кюстендил)

                           VIII кръг

2 октомври 2014, четвъртък, 16:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Велбъжд (Кюстендил)
ФК Миньор (Перник) - Спортист 2012 (Своге)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Сливнишки герой (Сливница)
Места 2005 (Хаджидимово) - Рилски спортист (Самоков)
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)
Чепинец (Велинград) - Балкан (Варвара)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Конелиано (Герман)
Германея (Сапарева баня) - Оборище (Панагюрище)

                           IX кръг

12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Пирин (Гоце Делчев)
Конелиано (Герман) - Германея (Сапарева баня)
Балкан (Варвара) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Вихрен 1925 (Сандански) - Чепинец (Велинград)
Рилски спортист (Самоков) - Беласица (Петрич)
Сливнишки герой (Сливница) - Места 2005 (Хаджидимово)
Спортист 2012 (Своге) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Велбъжд (Кюстендил) - ФК Миньор (Перник)

                           X кръг

19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - ФК Миньор (Перник)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)
Места 2005 (Хаджидимово) - Спортист 2012 (Своге)
Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница)
Чепинец (Велинград) - Рилски спортист (Самоков)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Вихрен 1925 (Сандански)
Германея (Сапарева баня) - Балкан (Варвара)
Оборище (Панагюрище) - Конелиано (Герман)

                           XI кръг

26 октомври 2014, неделя, 14:00 ч:
Конелиано (Герман) - Пирин (Гоце Делчев)
Балкан (Варвара) - Оборище (Панагюрище)
Вихрен 1925 (Сандански) - Германея (Сапарева баня)
Рилски спортист (Самоков) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Сливнишки герой (Сливница) - Чепинец (Велинград)
Спортист 2012 (Своге) - Беласица (Петрич)
Велбъжд (Кюстендил) - Места 2005 (Хаджидимово)
ФК Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)

                           XII кръг

2 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Места 2005 (Хаджидимово) - ФК Миньор (Перник)
Беласица (Петрич) - Велбъжд (Кюстендил)
Чепинец (Велинград) - Спортист 2012 (Своге)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Сливнишки герой (Сливница)
Германея (Сапарева баня) - Рилски спортист (Самоков)
Оборище (Панагюрище) - Вихрен 1925 (Сандански)
Конелиано (Герман) - Балкан (Варвара)

                           XIII кръг

9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Балкан (Варвара) - Пирин (Гоце Делчев)
Вихрен 1925 (Сандански) - Конелиано (Герман)
Рилски спортист (Самоков) - Оборище (Панагюрище)
Сливнишки герой (Сливница) - Германея (Сапарева баня)
Спортист 2012 (Своге) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Велбъжд (Кюстендил) - Чепинец (Велинград)
ФК Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Места 2005 (Хаджидимово)

                           XIV кръг

16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Места 2005 (Хаджидимово)
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Чепинец (Велинград) - ФК Миньор (Перник)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Велбъжд (Кюстендил)
Германея (Сапарева баня) - Спортист 2012 (Своге)
Оборище (Панагюрище) - Сливнишки герой (Сливница)
Конелиано (Герман) - Рилски спортист (Самоков)
Балкан (Варвара) - Вихрен 1925 (Сандански)

                           XV кръг

23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)
Рилски спортист (Самоков) - Балкан (Варвара)
Сливнишки герой (Сливница) - Конелиано (Герман)
Спортист 2012 (Своге) - Оборище (Панагюрище)
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)
ФК Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чепинец (Велинград)
Места 2005 (Хаджидимово) - Беласица (Петрич)

                           XVI кръг

пролет 2015:
Пирин (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)
Места 2005 (Хаджидимово) - Чепинец (Велинград)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
ФК Миньор (Перник) - Германея (Сапарева баня)
Велбъжд (Кюстендил) - Оборище (Панагюрище)
Спортист 2012 (Своге) - Конелиано (Герман)
Сливнишки герой (Сливница) - Балкан (Варвара)
Рилски спортист (Самоков) - Вихрен 1925 (Сандански)

                           XVII кръг

Рилски спортист (Самоков) - Пирин (Гоце Делчев)
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)
Балкан (Варвара) - Спортист 2012 (Своге)
Конелиано (Герман) - Велбъжд (Кюстендил)
Оборище (Панагюрище) - ФК Миньор (Перник)
Германея (Сапарева баня) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Места 2005 (Хаджидимово)
Чепинец (Велинград) - Беласица (Петрич)

                           XVIII кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Чепинец (Велинград)
Беласица (Петрич) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Места 2005 (Хаджидимово) - Германея (Сапарева баня)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Оборище (Панагюрище)
ФК Миньор (Перник) - Конелиано (Герман)
Велбъжд (Кюстендил) - Балкан (Варвара)
Спортист 2012 (Своге) - Вихрен 1925 (Сандански)
Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист (Самоков)

                           XIX кръг

Сливнишки герой (Сливница) - Пирин (Гоце Делчев)
Рилски спортист (Самоков) - Спортист 2012 (Своге)
Вихрен 1925 (Сандански) - Велбъжд (Кюстендил)
Балкан (Варвара) - ФК Миньор (Перник)
Конелиано (Герман) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Оборище (Панагюрище) - Места 2005 (Хаджидимово)
Германея (Сапарева баня) - Беласица (Петрич)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Чепинец (Велинград)

                           XX кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Чепинец (Велинград) - Германея (Сапарева баня)
Беласица (Петрич) - Оборище (Панагюрище)
Места 2005 (Хаджидимово) - Конелиано (Герман)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Балкан (Варвара)
ФК Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)
Велбъжд (Кюстендил) - Рилски спортист (Самоков)
Спортист 2012 (Своге) - Сливнишки герой (Сливница)

                           XXI кръг

Спортист 2012 (Своге) - Пирин (Гоце Делчев)
Сливнишки герой (Сливница) - Велбъжд (Кюстендил)
Рилски спортист (Самоков) - ФК Миньор (Перник)
Вихрен 1925 (Сандански) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Балкан (Варвара) - Места 2005 (Хаджидимово)
Конелиано (Герман) - Беласица (Петрич)
Оборище (Панагюрище) - Чепинец (Велинград)
Германея (Сапарева баня) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

                           XXII кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Германея (Сапарева баня)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Оборище (Панагюрище)
Чепинец (Велинград) - Конелиано (Герман)
Беласица (Петрич) - Балкан (Варвара)
Места 2005 (Хаджидимово) - Вихрен 1925 (Сандански)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Рилски спортист (Самоков)
ФК Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)
Велбъжд (Кюстендил) - Спортист 2012 (Своге)

                           XXIII кръг

Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Гоце Делчев)
Спортист 2012 (Своге) - ФК Миньор (Перник)
Сливнишки герой (Сливница) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Рилски спортист (Самоков) - Места 2005 (Хаджидимово)
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)
Балкан (Варвара) - Чепинец (Велинград)
Конелиано (Герман) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Оборище (Панагюрище) - Германея (Сапарева баня)

                           XXIV кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Оборище (Панагюрище)
Германея (Сапарева баня) - Конелиано (Герман)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Балкан (Варвара)
Чепинец (Велинград) - Вихрен 1925 (Сандански)
Беласица (Петрич) - Рилски спортист (Самоков)
Места 2005 (Хаджидимово) - Сливнишки герой (Сливница)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2012 (Своге)
ФК Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)

                           XXV кръг

ФК Миньор (Перник) - Пирин (Гоце Делчев)
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Спортист 2012 (Своге) - Места 2005 (Хаджидимово)
Сливнишки герой (Сливница) - Беласица (Петрич)
Рилски спортист (Самоков) - Чепинец (Велинград)
Вихрен 1925 (Сандански) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Балкан (Варвара) - Германея (Сапарева баня)
Конелиано (Герман) - Оборище (Панагюрище)

                           XXVI кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Конелиано (Герман)
Оборище (Панагюрище) - Балкан (Варвара)
Германея (Сапарева баня) - Вихрен 1925 (Сандански)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Рилски спортист (Самоков)
Чепинец (Велинград) - Сливнишки герой (Сливница)
Беласица (Петрич) - Спортист 2012 (Своге)
Места 2005 (Хаджидимово) - Велбъжд (Кюстендил)
Струмска слава 1927 (Радомир) - ФК Миньор (Перник)

                           XXVII кръг

Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Гоце Делчев)
ФК Миньор (Перник) - Места 2005 (Хаджидимово)
Велбъжд (Кюстендил) - Беласица (Петрич)
Спортист 2012 (Своге) - Чепинец (Велинград)
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Рилски спортист (Самоков) - Германея (Сапарева баня)
Вихрен 1925 (Сандански) - Оборище (Панагюрище)
Балкан (Варвара) - Конелиано (Герман)

                           XXVIII кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Балкан (Варвара)
Конелиано (Герман) - Вихрен 1925 (Сандански)
Оборище (Панагюрище) - Рилски спортист (Самоков)
Германея (Сапарева баня) - Сливнишки герой (Сливница)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Спортист 2012 (Своге)
Чепинец (Велинград) - Велбъжд (Кюстендил)
Беласица (Петрич) - ФК Миньор (Перник)
Места 2005 (Хаджидимово) - Струмска слава 1927 (Радомир)

                           XXIX кръг

Места 2005 (Хаджидимово) - Пирин (Гоце Делчев)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица (Петрич)
ФК Миньор (Перник) - Чепинец (Велинград)
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Спортист 2012 (Своге) - Германея (Сапарева баня)
Сливнишки герой (Сливница) - Оборище (Панагюрище)
Рилски спортист (Самоков) - Конелиано (Герман)
Вихрен 1925 (Сандански) - Балкан (Варвара)

                           XXX кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански)
Балкан (Варвара) - Рилски спортист (Самоков)
Конелиано (Герман) - Сливнишки герой (Сливница)
Оборище (Панагюрище) - Спортист 2012 (Своге)
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ФК Миньор (Перник)
Чепинец (Велинград) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Беласица (Петрич) - Места 2005 (Хаджидимово)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com