Деца (род.2003-04):
Перник - Междуобластна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Марек 1915 (Дупница)               14   10   1   3   52:28   31
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Малеш 1940 (Микрево)               14    9   2   3   61:32   29
 3. Пирин (Благоевград)                14    7   0   7   50:36   21
 4. Германея (Сапарева баня)           14    6   2   6   30:31   20
 5. Миньор 2014 (Бобов дол)            14    5   2   7   25:41   17
 6. Велбъжд (Кюстендил)                14    5   1   8   31:47   16
 7. Легия (София)                      14    5   0   9   36:53   15
 8. Аякс (Дивотино)                    14    4   2   8   26:43   14

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Аякс (Дивотино) - в Ковачевци;
    - Велбъжд (Кюстендил) - ст."Странджата", Кюстендил;
    - Германея (Сапарева баня) - Градски стадион, Сапарева баня;
    - Легия (София) - в Рударци;
    - Малеш 1940 (Микрево) - в Струмяни;
    - Марек 1915 (Дупница) - ст."Бончук", Дупница;
    - Миньор 2014 (Бобов дол) - ст."Николай Кръстев - Шулц", Бобов дол;
    - Пирин (Благоевград) - в Рилци.

                           I кръг

22 септември 2017, петък, 11:00 ч:
Аякс (Дивотино) - Малеш 1940 (Микрево)                    3:1 
24 септември 2017, неделя, 10:30 ч:
Легия (София) - Пирин (Благоевград)                       5:2 
Велбъжд (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)                1:4 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Германея (Сапарева баня)        1:0 

                           II кръг

1 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Германея (Сапарева баня)           1:1 
Марек 1915 (Дупница) - Миньор 2014 (Бобов дол)            1:4 
Пирин (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)                 2:4 
Аякс (Дивотино) - Легия (София)                           2:1 

                           III кръг

7 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
Легия (София) - Малеш 1940 (Микрево)                      1:6 
8 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Аякс (Дивотино)                     6:2 
Германея (Сапарева баня) - Марек 1915 (Дупница)           0:2 
8 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Пирин (Благоевград)             0:3 

                           IV кръг

14 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Марек 1915 (Дупница)               7:3 
15 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Германея (Сапарева баня)            7:1 
Аякс (Дивотино) - Миньор 2014 (Бобов дол)                 0:2 
Легия (София) - Велбъжд (Кюстендил)                       0:6 

                           V кръг

22 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Малеш 1940 (Микрево)                отложен 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Легия (София)                   4:1 
Германея (Сапарева баня) - Аякс (Дивотино)                3:0 
Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Благоевград)                1:3 
12 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Малеш 1940 (Микрево)                1:4 

                           VI кръг

27 октомври 2017, петък, 10:30 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Пирин (Благоевград)                4:1 
28 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Аякс (Дивотино) - Марек 1915 (Дупница)                    1:1 
29 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Легия (София) - Германея (Сапарева баня)                  0:5 
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор 2014 (Бобов дол)             2:1 

                           VII кръг

5 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Малеш 1940 (Микрево)            4:4 
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)            отложен 
Марек 1915 (Дупница) - Легия (София)                      6:2 
Пирин (Благоевград) - Аякс (Дивотино)                     7:1 
19 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)            3:1 

                           V кръг - отложен мач

12 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Малеш 1940 (Микрево)                1:4 

                           VII кръг - отложен мач

19 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)            3:1 

                           VIII кръг

31 март 2018, събота, 13:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Аякс (Дивотино)                    3:1 
1 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Легия (София)                       6:2 
Марек 1915 (Дупница) - Велбъжд (Кюстендил)                4:1 
Германея (Сапарева баня) - Миньор 2014 (Бобов дол)        0:0 

                           IX кръг

15 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Германея (Сапарева баня) - Малеш 1940 (Микрево)           4:7 
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Благоевград)                 3:2 
Легия (София) - Аякс (Дивотино)                           5:1 
18 април 2018, сряда, 17:15 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Марек 1915 (Дупница)            0:4 

                           X кръг

22 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Легия (София)                      2:4 
Аякс (Дивотино) - Велбъжд (Кюстендил)                     3:3 
Пирин (Благоевград) - Миньор 2014 (Бобов дол)             9:1 
Марек 1915 (Дупница) - Германея (Сапарева баня)           6:1 

                           XI кръг

29 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Малеш 1940 (Микрево)               5:1 
Германея (Сапарева баня) - Пирин (Благоевград)            3:0 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Аякс (Дивотино)                 2:4 
29 април 2018, неделя, 11:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Легия (София)                       0:5 

                           XII кръг

4 май 2018, петък, 11:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Велбъжд (Кюстендил)               10:1 
4 май 2018, петък, 15:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)                1:5 
5 май 2018, събота, 10:30 ч:
Легия (София) - Миньор 2014 (Бобов дол)                   6:3 
6 май 2018, неделя, 10:30 ч:
Аякс (Дивотино) - Германея (Сапарева баня)                5:1 

                           XIII кръг

13 май 2018, неделя, 10:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Малеш 1940 (Микрево)                3:5 
Германея (Сапарева баня) - Легия (София)                  4:0 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Велбъжд (Кюстендил)             3:1 
16 май 2018, сряда, 18:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Аякс (Дивотино)                    4:2 

                           XIV кръг

20 май 2018, неделя, 10:30 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Миньор 2014 (Бобов дол)            6:0 
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)            1:4 
Легия (София) - Марек 1915 (Дупница)                      4:6 
Аякс (Дивотино) - Пирин (Благоевград)                     1:4 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Марек 1915 (Дупница) XXX 5:1 1:3 6:1 1:4 4:1 6:2 4:2 2. Малеш 1940 (Микрево) 7:3 XXX 4:1 1:1 6:0 10:1 2:4 3:1 3. Пирин (Благоевград) 1:5 3:5 XXX 7:1 9:1 2:4 6:2 7:1 4. Германея (Сапарева баня) 0:2 4:7 3:0 XXX 0:0 3:1 4:0 3:0 5. Миньор 2014 (Бобов дол) 0:4 4:4 0:3 1:0 XXX 3:1 4:1 2:4 6. Велбъжд (Кюстендил) 1:4 1:4 3:2 1:4 2:1 XXX 0:5 6:2 7. Легия (София) 4:6 1:6 5:2 0:5 6:3 0:6 XXX 5:1 8. Аякс (Дивотино) 1:1 3:1 1:4 5:1 0:2 3:3 2:1 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре