Деца (род.2004-05):
Велико Търново - Междуобластна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Етър ВТ (Велико Търново)           22   18   4   0   88:13   58
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Янтра 1919 (Габрово)               22   17   2   3   65:17   53
 3. Локомотив (Горна Оряховица)        22   16   3   3   83:17   51
 4. Севлиево (Севлиево)                22   15   2   5   54:15   47
 5. Левски 2007 (Левски)               22   12   1   9   74:51   37
 6. Янтра Габрово (Габрово)            22   10   3   9   50:40   33
 7. Трявна (Трявна)                    22    7   5  10   40:55   26
 8. Павликени (Павликени)              22    7   4  11   46:71   25
 9. Спартак (Плевен)                   22    7   0  15   40:79   21
10. Академик (Свищов)                  22    4   2  16   18:77   14
11. Локомотив 1927 (Дряново)           22    3   2  17   21:84   11
12. Янтра (Полски Тръмбеш)             22    2   0  20   25:85    6

                           I кръг

8 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Горна Оряховица)        4:7 
Павликени (Павликени) - Локомотив 1927 (Дряново)          8:0 
8 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Академик (Свищов)             10:0 
Спартак (Плевен) - Янтра 1919 (Габрово)                   0:5 
Трявна (Трявна)                                           почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива

                           II кръг

11 септември 2018 г., вторник, 15:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Павликени (Павликени)               3:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Левски 2007 (Левски)               2:4 
Трявна (Трявна) - Етър ВТ (Велико Търново)                0:6 
11 септември 2018 г., вторник, 15:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра Габрово (Габрово)          4:2 
Академик (Свищов) - Спартак (Плевен)                      0:2 
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           III кръг

15 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Спартак (Плевен) - Трявна (Трявна)                        5:0 
Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов)                  4:2 
Локомотив 1927 (Дряново) - Севлиево (Севлиево)            0:3 
15 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)     1:3 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Павликени (Павликени)                                     почива

                           IV кръг

22 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)                    1:1 
22 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Павликени (Павликени)            2:4 
Янтра 1919 (Габрово) - Янтра Габрово (Габрово)            1:0 
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен)               5:0 
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Академик (Свищов)                                         почива

                           V кръг

29 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Левски 2007 (Левски) - Етър ВТ (Велико Търново)           0:4 
Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра (Полски Тръмбеш)         0:7 
29 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Академик (Свищов)               8:1 
Павликени (Павликени) - Локомотив (Горна Оряховица)       0:5 
Спартак (Плевен)                                          почива
Трявна (Трявна)                                           почива
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива

                           VI кръг

6 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Севлиево (Севлиево)              0:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив 1927 (Дряново)    5:0 
Трявна (Трявна) - Янтра Габрово (Габрово)                 2:2 
Спартак (Плевен) - Левски 2007 (Левски)                   1:5 
6 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Павликени (Павликени)              4:0 
Академик (Свищов)                                         почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           VII кръг

9 октомври 2018 г., вторник, 14:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)        4:4 
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)                 5:1 
9 октомври 2018 г., вторник, 15:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра 1919 (Габрово)           0:3 
Севлиево (Севлиево) - Локомотив (Горна Оряховица)         1:0 
Левски 2007 (Левски)                                      почива
Спартак (Плевен)                                          почива
Трявна (Трявна)                                           почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива

                           VIII кръг

13 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Севлиево (Севлиево)                2:0 
Академик (Свищов) - Локомотив 1927 (Дряново)              2:2 
Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)                   3:3 
13 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Спартак (Плевен) - Янтра Габрово (Габрово)                0:2 
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Левски 2007 (Левски)                                      почива

                           IX кръг

20 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Левски 2007 (Левски)            3:1 
Локомотив 1927 (Дряново) - Трявна (Трявна)                0:1 
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов)                   1:0 
20 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Павликени (Павликени) - Етър ВТ (Велико Търново)          1:5 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Локомотив (Горна Оряховица)      0:7 
Спартак (Плевен)                                          почива
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива

                           X кръг

27 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Трявна (Трявна) - Севлиево (Севлиево)                     1:3 
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1927 (Дряново)       3:0 
27 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)             2:0 
Спартак (Плевен) - Павликени (Павликени)                  4:6 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Академик (Свищов)                                         почива
Левски 2007 (Левски)                                      почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           XI кръг

3 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски)              0:3 
Локомотив 1927 (Дряново) - Спартак (Плевен)               2:5 
Севлиево (Севлиево) - Етър ВТ (Велико Търново)            0:0 
3 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Академик (Свищов)                0:2 
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 1919 (Габрово)        2:0 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Трявна (Трявна)                                           почива

                           XII кръг

10 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Трявна (Трявна) - Янтра (Полски Тръмбеш)                  5:1 
Спартак (Плевен) - Севлиево (Севлиево)                    2:1 
Левски 2007 (Левски) - Локомотив 1927 (Дряново)          10:0 
10 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица)           0:4 
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Павликени (Павликени)                                     почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           XIII кръг

13 ноември 2018 г., вторник, 13:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Левски 2007 (Левски)                4:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Трявна (Трявна)             4:0 
13 ноември 2018 г., вторник, 13:30 ч:
Павликени (Павликени) - Янтра Габрово (Габрово)           1:4 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Етър ВТ (Велико Търново)         1:7 
Янтра 1919 (Габрово) - Академик (Свищов)                  9:2 
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива
Спартак (Плевен)                                          почива

                           XIV кръг

17 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Трявна (Трявна) - Янтра 1919 (Габрово)                    0:3 
Янтра Габрово (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново)        5:2 
17 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)    1:0 
Спартак (Плевен) - Янтра (Полски Тръмбеш)                 4:2 
Академик (Свищов)                                         почива
Левски 2007 (Левски)                                      почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Павликени (Павликени)                                     почива

                           XV кръг

24 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Севлиево (Севлиево) - Янтра Габрово (Габрово)             3:0 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски 2007 (Левски)             0:5 
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)                       0:4 
24 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен)            8:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)           1:1 
Павликени (Павликени)                                     почива
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива

                           XVI кръг

2 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Левски 2007 (Левски)        3:1 
Локомотив 1927 (Дряново) - Павликени (Павликени)          1:1 
2 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Академик (Свищов) - Етър ВТ (Велико Търново)              0:2 
Янтра 1919 (Габрово) - Спартак (Плевен)                   4:0 
Трявна (Трявна)                                           почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива

                           XVII кръг

9 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Павликени (Павликени) - Севлиево (Севлиево)               0:3 
Левски 2007 (Левски) - Янтра 1919 (Габрово)               1:5 
Етър ВТ (Велико Търново) - Трявна (Трявна)                2:2 
9 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)          4:2 
Спартак (Плевен) - Академик (Свищов)                      0:1 
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XVIII кръг

16 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Трявна (Трявна) - Спартак (Плевен)                        4:1 
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски)                  0:8 
Севлиево (Севлиево) - Локомотив 1927 (Дряново)            5:0 
16 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра Габрово (Габрово)     0:0 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Павликени (Павликени)                                     почива

                           XIX кръг

23 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Левски 2007 (Левски) - Трявна (Трявна)                    6:1 
23 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Павликени (Павликени) - Янтра (Полски Тръмбеш)            5:4 
Янтра Габрово (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)            0:1 
Спартак (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)               0:5 
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Академик (Свищов)                                         почива

                           XX кръг

30 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски 2007 (Левски)           отложен 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Локомотив 1927 (Дряново)         0:3 
30 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Академик (Свищов) - Янтра Габрово (Габрово)               3:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Павликени (Павликени)       9:1 
10 април 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски 2007 (Левски)          10:0 
Спартак (Плевен)                                          почива
Трявна (Трявна)                                           почива
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива

                           XXI кръг

6 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Севлиево (Севлиево) - Янтра (Полски Тръмбеш)              3:0 
Локомотив 1927 (Дряново) - Локомотив (Горна Оряховица)    0:5 
Янтра Габрово (Габрово) - Трявна (Трявна)                 2:1 
Левски 2007 (Левски) - Спартак (Плевен)                   3:1 
6 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Павликени (Павликени) - Янтра 1919 (Габрово)              0:5 
Академик (Свищов)                                         почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           XXII кръг

10 април 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра Габрово (Габрово)        отложен 
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                 1:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново)           5:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Севлиево (Севлиево)         0:0 
17 април 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра Габрово (Габрово)        4:0 
Левски 2007 (Левски)                                      почива
Спартак (Плевен)                                          почива
Трявна (Трявна)                                           почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива

                           XX кръг - отложен мач

10 април 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски 2007 (Левски)          10:0 

                           XXIII кръг

13 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Севлиево (Севлиево) - Янтра 1919 (Габрово)                1:2 
Локомотив 1927 (Дряново) - Академик (Свищов)              2:0 
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)                   0:0 
13 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Спартак (Плевен)                5:0 
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Левски 2007 (Левски)                                      почива

                           XXII кръг - отложен мач

17 април 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра Габрово (Габрово)        4:0 

                           XXIV кръг

20 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Левски 2007 (Левски) - Янтра Габрово (Габрово)            3:1 
Трявна (Трявна) - Локомотив 1927 (Дряново)                4:2 
Академик (Свищов) - Севлиево (Севлиево)                   0:2 
20 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра (Полски Тръмбеш)      6:0 
22 април 2019 г., понеделник, 11:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Павликени (Павликени)          4:0 
Спартак (Плевен)                                          почива
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива

                           XXV кръг

24 април 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра 1919 (Габрово)             0:3 
Севлиево (Севлиево) - Трявна (Трявна)                     8:0 
Локомотив 1927 (Дряново) - Етър ВТ (Велико Търново)       0:3 
Павликени (Павликени) - Спартак (Плевен)                  6:3 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Академик (Свищов)                                         почива
Левски 2007 (Левски)                                      почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           XXVI кръг

4 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени)              6:2 
Спартак (Плевен) - Локомотив 1927 (Дряново)               6:4 
Етър ВТ (Велико Търново) - Севлиево (Севлиево)            3:2 
4 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Академик (Свищов) - Янтра (Полски Тръмбеш)                2:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)        1:1 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Трявна (Трявна)                                           почива

                           XXVII кръг

11 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Трявна (Трявна)                  0:4 
Севлиево (Севлиево) - Спартак (Плевен)                    6:0 
Локомотив 1927 (Дряново) - Левски 2007 (Левски)           1:0 
11 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Академик (Свищов)           5:0 
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Павликени (Павликени)                                     почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           XXVIII кръг

15 май 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Павликени (Павликени)           1:2 
Левски 2007 (Левски) - Севлиево (Севлиево)                отложен 
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)         5:1 
Трявна (Трявна) - Локомотив (Горна Оряховица)             3:4 
Академик (Свищов) - Янтра 1919 (Габрово)                  1:4 
18 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Левски 2007 (Левски) - Севлиево (Севлиево)                2:3 
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива
Спартак (Плевен)                                          почива

                           XXIX кръг

18 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Трявна (Трявна)                    отложен 
Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра Габрово (Габрово)        1:3 
18 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Етър ВТ (Велико Търново)    0:2 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Спартак (Плевен)                 0:4 
24 май 2019 г., петък, 10:30 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Трявна (Трявна)                    2:1 
Академик (Свищов)                                         почива
Левски 2007 (Левски)                                      почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Павликени (Павликени)                                     почива

                           XXVIII кръг - отложен мач

18 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Левски 2007 (Левски) - Севлиево (Севлиево)                2:3 

                           XXX кръг

22 май 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Севлиево (Севлиево)             3:1 
Левски 2007 (Левски) - Янтра (Полски Тръмбеш)             7:0 
Спартак (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)            1:5 
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра 1919 (Габрово)           2:1 
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)                       3:0 
Павликени (Павликени)                                     почива
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива

                           XXIX кръг - отложен мач

24 май 2019 г., петък, 10:30 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Трявна (Трявна)                    2:1 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Етър ВТ (Велико Търново) XXX 2:1 1:0 3:2 10:0 4:0 2:2 4:0 5:0 10:0 3:0 5:1 2. Янтра 1919 (Габрово) 1:1 XXX 1:1 2:0 2:4 1:0 2:1 4:0 4:0 9:2 5:1 2:0 3. Локомотив (Горна Оряховица) 0:2 2:0 XXX 0:0 3:1 0:0 4:0 9:1 8:1 5:0 5:0 6:0 4. Севлиево (Севлиево) 0:0 1:2 1:0 XXX 4:0 3:0 8:0 3:0 6:0 1:0 5:0 3:0 5. Левски 2007 (Левски) 0:4 1:5 4:7 2:3 XXX 3:1 6:1 6:2 3:1 4:2 10:0 7:0 6. Янтра Габрово (Габрово) 4:4 0:1 1:3 3:1 3:1 XXX 2:1 1:2 5:0 8:1 5:2 4:2 7. Трявна (Трявна) 0:6 0:3 3:4 1:3 1:1 2:2 XXX 3:3 4:1 3:0 4:2 5:1 8. Павликени (Павликени) 1:5 0:5 0:5 0:3 0:3 1:4 0:0 XXX 6:3 5:1 8:0 5:4 9. Спартак (Плевен) 0:5 0:5 1:5 2:1 1:5 0:2 5:0 4:6 XXX 0:1 6:4 4:2 10. Академик (Свищов) 0:2 1:4 0:4 0:2 0:8 3:0 0:4 1:1 0:2 XXX 2:2 2:1 11. Локомотив 1927 (Дряново) 0:3 0:3 0:5 0:3 1:0 1:3 0:1 1:1 2:5 2:0 XXX 0:7 12. Янтра (Полски Тръмбеш) 1:7 0:3 0:7 0:1 0:5 4:2 0:4 2:4 0:4 0:2 0:3 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре