Деца подготвителна група (род.2007) - Футбол 9:
Русе - Междуобластна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Дунав 2010 II (Русе)               14   14   0   0   59:9    42
 2. Аристон (Русе)                     14   10   1   3   47:12   31
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Светкавица 2014 (Търговище)        14    7   1   6   30:33   22
 4. Дунав 2010 (Русе)                  14    6   1   7   31:24   19
 5. Локомотив (Русе)                   14    4   4   6   27:38   16 [2 1 1 13:12 7]
 6. Атлетик (кв.Макак, Шумен)          14    5   1   8   25:43   16 [2 0 2 11:9  6]
 7. Лудогорец 1945 (Разград)           14    5   1   8   32:40   16 [1 1 2 11:14 4]
 8. Смядово 2018 (Смядово)             14    0   1  13   11:63    1

Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 65x45 м, а всеки отбор е съставен от 9 футблисти.
  - Мачовете се групират в турнири, на които домакин е един от участващите отбори.
  - Първите 2 отбора в групата, заедно с първите 2 отбора от всяка от двете групи, администрирани от ЗС Варна, се класират за финален турнир, в който ще се определят двата представителя на Североизточна България за Републиканското първенство (Футбол 9).

                           I кръг

22 септември 2018 г., събота, 09:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив (Русе)                      2:0 
Дунав 2010 II (Русе) - Аристон (Русе)                     2:1 
22 септември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)      4:3 
Смядово 2018 (Смядово) - Светкавица 2014 (Търговище)      2:8 

                           II кръг

22 септември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Аристон (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)                 5:1 
Дунав 2010 (Русе) - Дунав 2010 II (Русе)                  2:4 
22 септември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Локомотив (Русе) - Светкавица 2014 (Търговище)            4:1 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Смядово 2018 (Смядово)        3:1 

                           III кръг

13 октомври 2018 г., събота, 09:00 ч:
Дунав 2010 II (Русе) - Локомотив (Русе)                   4:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)              0:6 
13 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Смядово 2018 (Смядово) - Аристон (Русе)                   1:5 
Светкавица 2014 (Търговище) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)   3:3 

                           IV кръг

13 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Локомотив (Русе) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)              5:1 
Аристон (Русе) - Светкавица 2014 (Търговище)              3:0 
13 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Смядово 2018 (Смядово)                6:1 
Дунав 2010 II (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)           3:1 

                           V кръг

3 ноември 2018 г., събота, 09:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив (Русе)               2:3 
Смядово 2018 (Смядово) - Дунав 2010 II (Русе)             1:4 
3 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Светкавица 2014 (Търговище) - Дунав 2010 (Русе)           3:0 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Аристон (Русе)                2:1 

                           VI кръг

3 ноември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Локомотив (Русе) - Аристон (Русе)                         3:3 
Дунав 2010 (Русе) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)             5:1 
3 ноември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Дунав 2010 II (Русе) - Светкавица 2014 (Търговище)        3:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Смядово 2018 (Смядово)         6:2 

                           VII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Смядово 2018 (Смядово) - Локомотив (Русе)                 1:1 
Светкавица 2014 (Търговище) - Лудогорец 1945 (Разград)    4:3 
3 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Дунав 2010 II (Русе)          1:3 
Аристон (Русе) - Дунав 2010 (Русе)                        3:0 сл. 

                           VIII кръг

7 април 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Локомотив (Русе) - Дунав 2010 (Русе)                      1:1 
Аристон (Русе) - Дунав 2010 II (Русе)                     0:2 
7 април 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)      3:0 
Светкавица 2014 (Търговище) - Смядово 2018 (Смядово)      1:0 

                           IX кръг

7 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Аристон (Русе)                 0:3 
Дунав 2010 II (Русе) - Дунав 2010 (Русе)                  3:0 сл. 
7 април 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Светкавица 2014 (Търговище) - Локомотив (Русе)            4:0 
Смядово 2018 (Смядово) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)        0:2 

                           X кръг

21 април 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Локомотив (Русе) - Дунав 2010 II (Русе)                   0:6 
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)              0:3 
21 април 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Аристон (Русе) - Смядово 2018 (Смядово)                   8:0 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Светкавица 2014 (Търговище)   0:3 

                           XI кръг

21 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Локомотив (Русе)              4:0 
Светкавица 2014 (Търговище) - Аристон (Русе)              0:7 
21 април 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Смядово 2018 (Смядово) - Дунав 2010 (Русе)                0:3 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 II (Русе)           0:1 

                           XII кръг

12 май 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Локомотив (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)               5:5 
Дунав 2010 II (Русе) - Смядово 2018 (Смядово)             6:0 
12 май 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Светкавица 2014 (Търговище)           1:2 
Аристон (Русе) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)                2:0 

                           XIII кръг

12 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Аристон (Русе) - Локомотив (Русе)                         4:0 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Дунав 2010 (Русе)             1:4 
12 май 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Светкавица 2014 (Търговище) - Дунав 2010 II (Русе)        0:6 
Смядово 2018 (Смядово) - Лудогорец 1945 (Разград)         2:6 

                           XIV кръг

12 май 2019 г., неделя, 13:00 ч:
Локомотив (Русе) - Смядово 2018 (Смядово)                 4:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Светкавица 2014 (Търговище)    1:0 
12 май 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Дунав 2010 II (Русе) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)         12:1 
Дунав 2010 (Русе) - Аристон (Русе)                        1:2 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Дунав 2010 II (Русе) XXX 2:1 3:1 3:0* 4:1 12:1 3:1 6:0 2. Аристон (Русе) 0:2 XXX 3:0 3:0* 4:0 2:0 5:1 8:0 3. Светкавица 2014 (Търговище) 0:6 0:7 XXX 3:0 4:0 3:3 4:3 1:0 4. Дунав 2010 (Русе) 2:4 1:2 1:2 XXX 2:0 5:1 0:3 6:1 5. Локомотив (Русе) 0:6 3:3 4:1 1:1 XXX 5:1 5:5 4:0 6. Атлетик (кв.Макак, Шумен) 1:3 2:1 0:3 1:4 4:0 XXX 3:0 3:1 7. Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 0:3 1:0 0:6 2:3 4:3 XXX 6:2 8. Смядово 2018 (Смядово) 1:4 1:5 2:8 0:3 1:1 0:2 2:6 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре