Деца подготвителна група (род.2007) - Футбол 9:
Варна - Междуобластна група 2018/19


Група "B"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

1 май 2019 г., сряда, 09:30 ч / XVI кръг:
Добруджа 1919 (Добрич) - Юнак (Варна)                      - 
1 май 2019 г., сряда, 10:40 ч / XVI кръг:
Черно море (Варна) - Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав)       - 
1 май 2019 г., сряда, 11:50 ч / XVII кръг:
Ботев (Нови пазар) - Добруджа 1919 (Добрич)                - 
Черноморец (Балчик) - Юнак (Варна)                         - 
1 май 2019 г., сряда, 13:10 ч / XVII кръг:
Олимпик (Варна) - Черно море (Варна)                       - 
1 май 2019 г., сряда, 14:20 ч / XVII кръг:
Хан Крум (Шумен) - Шампиони 2014 (Варна)                   - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. МФК Тича (Варна)                   18   18   0   0  110:11   54
 2. Олимпик (Варна)                    16   13   1   2   93:18   40
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Черно море (Варна)                 12    9   0   3   45:7    27 [1 0 0  3:0  3]
 4. Шампиони 2014 (Варна)              15    9   0   6   41:34   27 [0 0 1  0:3  0]
 5. Добруджа 1919 (Добрич)             11    6   2   3   30:19   20
 6. Хан Крум (Шумен)                   13    5   2   6   30:36   17
 7. Ботев (Нови пазар)                 15    5   1   9   27:72   16
 8. Черноморец (Балчик)                15    3   0  12   17:74    9
 9. Юнак (Варна)                       15    1   0  14    8:48    3 [1 0 1  6:6  3, -40 обща ГР]
10. Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав)    16    1   0  15   16:98    3 [1 0 1  6:6  3, -82 обща ГР]

Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 65x45 м, а всеки отбор е съставен от 9 футблисти.
  - Мачовете се групират в турнири, на които домакин е един от участващите отбори.
  - Първите 2 отбора от всяка от двете групи, администрирани от ЗС Варна, заедно с първите 2 отбора от групата, администрирана от ОС Русе се класират за финален турнир, в който ще се определят двата представителя на Североизточна България за Републиканското първенство (Футбол 9).

                           I кръг

23 септември 2018 г., неделя, 09:30 ч:
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)               1:0 
МФК Тича (Варна) - Ботев (Нови пазар)                    13:0 
23 септември 2018 г., неделя, 10:40 ч:
Шампиони 2014 (Варна) - Олимпик (Варна)                   1:6 
Юнак (Варна) - Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна)        6:3 
23 септември 2018 г., неделя, 14:20 ч:
Черноморец (Балчик) - Хан Крум (Шумен)                    0:5 

                           II кръг

23 септември 2018 г., неделя, 11:50 ч:
Ботев (Нови пазар) - Шампиони 2014 (Варна)                0:8 
Черно море (Варна) - МФК Тича (Варна)                     1:2 
23 септември 2018 г., неделя, 13:10 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Хан Крум (Шумен)                 2:2 
Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) - Черноморец (Балчик)     0:3 
23 септември 2018 г., неделя, 14:20 ч:
Олимпик (Варна) - Юнак (Варна)                            3:0 

* - срещите от I и II кръг се играят в Добрич.

                           III кръг

7 октомври 2018 г., неделя, 08:30 ч:
Хан Крум (Шумен) - Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна)    6:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 09:30 ч:
МФК Тича (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                 5:2 
Шампиони 2014 (Варна) - Черно море (Варна)                0:3 
7 октомври 2018 г., неделя, 10:40 ч:
Юнак (Варна) - Ботев (Нови пазар)                         2:3 
Черноморец (Балчик) - Олимпик (Варна)                     0:9 

                           IV кръг

7 октомври 2018 г., неделя, 08:30 ч:
Ботев (Нови пазар) - Черноморец (Балчик)                  2:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 11:50 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Калиакра-Левски (Каварна)        4:1 
МФК Тича (Варна) - Шампиони 2014 (Варна)                  7:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 13:10 ч:
Олимпик (Варна) - Хан Крум (Шумен)                        4:1 
Черно море (Варна) - Юнак (Варна)                         6:0 

* - срещите от III и IV кръг се играят в Аксаково.

                           V кръг

21 октомври 2018 г., неделя, 09:30 ч:
Шампиони 2014 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)            1:3 
Юнак (Варна) - МФК Тича (Варна)                           0:3 
21 октомври 2018 г., неделя, 11:50 ч:
Черноморец (Балчик) - Черно море (Варна)                  0:11 
21 октомври 2018 г., неделя, 14:20 ч:
Хан Крум (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                     4:4 
Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) - Олимпик (Варна)     0:16 

                           VI кръг

21 октомври 2018 г., неделя, 10:40 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Олимпик (Варна)                  3:3 
МФК Тича (Варна) - Черноморец (Балчик)                   11:2 
21 октомври 2018 г., неделя, 11:50 ч:
Ботев (Нови пазар) - Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав)      7:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 13:10 ч:
Черно море (Варна) - Хан Крум (Шумен)                     6:0 
Шампиони 2014 (Варна) - Юнак (Варна)                      3:0 

* - срещите от V и VI кръг се играят в Добрич.

                           VII кръг

4 ноември 2018 г., неделя, 09:30 ч:
Юнак (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                     0:3 
Черноморец (Балчик) - Шампиони 2014 (Варна)               2:4 
4 ноември 2018 г., неделя, 10:40 ч:
Хан Крум (Шумен) - МФК Тича (Варна)                       0:3 
Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) - Черно море (Варна)      0:6 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:20 ч:
Олимпик (Варна) - Ботев (Нови пазар)                      9:2 

                           VIII кръг

4 ноември 2018 г., неделя, 11:50 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Нови пазар)               7:0 
Юнак (Варна) - Черноморец (Балчик)                        0:3 
4 ноември 2018 г., неделя, 13:10 ч:
Черно море (Варна) - Олимпик (Варна)                      1:2 
МФК Тича (Варна) - Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна)   11:1 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:20 ч:
Шампиони 2014 (Варна) - Хан Крум (Шумен)                  3:0 

* - срещите от VII и VIII кръг се играят в Каварна.

                           IX кръг

11 ноември 2018 г., неделя, 09:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Добруджа 1919 (Добрич)              1:2 
Хан Крум (Шумен) - Юнак (Варна)                           3:0 
11 ноември 2018 г., неделя, 10:40 ч:
Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) - Шампиони 2014 (Варна)   0:8 
Олимпик (Варна) - МФК Тича (Варна)                        0:2 
11 ноември 2018 г., неделя, 11:50 ч:
Ботев (Нови пазар) - Черно море (Варна)                   0:4 

* - срещите от IX кръг се играят в Аксаково.

                           X кръг

1 април 2019 г., понеделник, 09:30 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна)               отложен 
Ботев (Нови пазар) - МФК Тича (Варна)                     0:8 
1 април 2019 г., понеделник, 10:40 ч:
Олимпик (Варна) - Шампиони 2014 (Варна)                   3:0 
Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) - Юнак (Варна)        3:0 
1 април 2019 г., понеделник, 14:20 ч:
Хан Крум (Шумен) - Черноморец (Балчик)                    4:0 

                           XI кръг

1 април 2019 г., понеделник, 11:50 ч:
Шампиони 2014 (Варна) - Ботев (Нови пазар)                4:2 
МФК Тича (Варна) - Черно море (Варна)                     3:1 
1 април 2019 г., понеделник, 13:10 ч:
Хан Крум (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)                 отложен 
Черноморец (Балчик) - Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав)     4:3 
1 април 2019 г., понеделник, 14:20 ч:
Юнак (Варна) - Олимпик (Варна)                            0:3 

* - срещите от X и XI кръг се играят на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка.

                           XVI кръг - изтеглен мач

1 април 2019 г., понеделник, 11:50 ч:
МФК Тича (Варна) - Хан Крум (Шумен)                       6:0 

                           XVII кръг - изтеглен мач

1 април 2019 г., понеделник, 10:40 ч:
Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) - МФК Тича (Варна)    0:10 

                           XII кръг

5 април 2019 г., петък, 09:30 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - МФК Тича (Варна)                 0:5 
Черно море (Варна) - Шампиони 2014 (Варна)                отложен 
5 април 2019 г., петък, 10:40 ч:
Ботев (Нови пазар) - Юнак (Варна)                         3:0 
Олимпик (Варна) - Черноморец (Балчик)                    12:0 
5 април 2019 г., петък, 14:20 ч:
Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) - Хан Крум (Шумен)    0:4 

                           XIII кръг

5 април 2019 г., петък, 11:50 ч:
Калиакра-Левски (Каварна) - Добруджа 1919 (Добрич)        0:4 
Шампиони 2014 (Варна) - МФК Тича (Варна)                  отложен 
5 април 2019 г., петък, 13:10 ч:
Хан Крум (Шумен) - Олимпик (Варна)                        1:7 
Юнак (Варна) - Черно море (Варна)                         0:3 
5 април 2019 г., петък, 14:20 ч:
Черноморец (Балчик) - Ботев (Нови пазар)                  1:4 
21 април 2019 г., неделя, 13:10 ч:
Шампиони 2014 (Варна) - МФК Тича (Варна)                  2:7 

* - срещите от XII и XIII кръг се играят на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка.

                           XVI кръг - изтеглен мач

5 април 2019 г., петък, 14:20 ч:
Ботев (Нови пазар) - Олимпик (Варна)                      0:8 

                           XVIII кръг - изтеглен мач

5 април 2019 г., петък, 10:40 ч:
Черно море (Варна) - Ботев (Нови пазар)                   2:0 

                           XIV кръг

21 април 2019 г., неделя, 09:30 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Шампиони 2014 (Варна)            отложен 
МФК Тича (Варна) - Юнак (Варна)                           3:0 
21 април 2019 г., неделя, 11:50 ч:
Черно море (Варна) - Черноморец (Балчик)                  отложен 
21 април 2019 г., неделя, 14:20 ч:
Ботев (Нови пазар) - Хан Крум (Шумен)                     отложен 
Олимпик (Варна) - Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна)     7:2 

                           XV кръг

21 април 2019 г., неделя, 10:40 ч:
Олимпик (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                  отложен 
Черноморец (Балчик) - МФК Тича (Варна)                    0:6 
21 април 2019 г., неделя, 11:50 ч:
Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) - Ботев (Нови пазар)      отложен 
21 април 2019 г., неделя, 13:10 ч:
Хан Крум (Шумен) - Черно море (Варна)                     отложен 
Юнак (Варна) - Шампиони 2014 (Варна)                      0:3 

* - срещите от XIV и XV кръг се играят в Каварна.

                           XVIII кръг - изтеглени мачове

21 април 2019 г., неделя, 09:30 ч:
Шампиони 2014 (Варна) - Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав)   2:1 
МФК Тича (Варна) - Олимпик (Варна)                        5:1 

                           XVI кръг

1 април 2019 г., понеделник, 11:50 ч:
МФК Тича (Варна) - Хан Крум (Шумен)                       6:0 
5 април 2019 г., петък, 14:20 ч:
Ботев (Нови пазар) - Олимпик (Варна)                      0:8 
21 април 2019 г., неделя, 11:50 ч:
Шампиони 2014 (Варна) - Черноморец (Балчик)               1:0 
1 май 2019 г., сряда, 09:30 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Юнак (Варна)                      - 
1 май 2019 г., сряда, 10:40 ч:
МФК Тича (Варна) - Хан Крум (Шумен)                       изтеглен 
Черно море (Варна) - Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав)       - 
1 май 2019 г., сряда, 14:20 ч:
Ботев (Нови пазар) - Олимпик (Варна)                      изтеглен 

                           XVII кръг

1 април 2019 г., понеделник, 10:40 ч:
Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) - МФК Тича (Варна)    0:10 
1 май 2019 г., сряда, 11:50 ч:
Ботев (Нови пазар) - Добруджа 1919 (Добрич)                - 
Черноморец (Балчик) - Юнак (Варна)                         - 
1 май 2019 г., сряда, 13:10 ч:
Олимпик (Варна) - Черно море (Варна)                       - 
Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) - МФК Тича (Варна)    изтеглен 
1 май 2019 г., сряда, 14:20 ч:
Хан Крум (Шумен) - Шампиони 2014 (Варна)                   - 

* - срещите от XVI и XVII кръг се играят в Шумен.

                           XVIII кръг

5 април 2019 г., петък, 10:40 ч:
Черно море (Варна) - Ботев (Нови пазар)                   2:0 
21 април 2019 г., неделя, 09:30 ч:
Шампиони 2014 (Варна) - Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав)   2:1 
МФК Тича (Варна) - Олимпик (Варна)                        5:1 
12 май 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Балчик)               - 
Юнак (Варна) - Хан Крум (Шумен)                            - 
12 май 2019 г., неделя, 15:10 ч:
Шампиони 2014 (Варна) - Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав)   изтеглен 
МФК Тича (Варна) - Олимпик (Варна)                        изтеглен 
12 май 2019 г., неделя, 16:20 ч:
Черно море (Варна) - Ботев (Нови пазар)                   изтеглен 

* - срещите от XVIII кръг се играят на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка.

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. МФК Тича (Варна) XXX 5:1 3:1 7:1 5:2 6:0 13:0 11:2 3:0 11:1 2. Олимпик (Варна) 0:2 XXX -:- 3:0 -:- 4:1 9:2 12:0 3:0 7:2 3. Черно море (Варна) 1:2 1:2 XXX -:- 1:0 6:0 2:0 -:- 6:0 -:- 4. Шампиони 2014 (Варна) 2:7 1:6 0:3 XXX 1:3 3:0 4:2 1:0 3:0 2:1 5. Добруджа 1919 (Добрич) 0:5 3:3 -:- -:- XXX 2:2 7:0 -:- -:- 4:1 6. Хан Крум (Шумен) 0:3 1:7 -:- -:- -:- XXX 4:4 4:0 3:0 6:1 7. Ботев (Нови пазар) 0:8 0:8 0:4 0:8 -:- -:- XXX 2:1 3:0 7:1 8. Черноморец (Балчик) 0:6 0:9 0:11 2:4 1:2 0:5 1:4 XXX -:- 4:3 9. Юнак (Варна) 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 -:- 2:3 0:3 XXX 6:3 10. Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 0:10 0:16 0:6 0:8 0:4 0:4 -:- 0:3 3:0 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "C"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

1 май 2019 г., сряда, 14:00 ч / XV кръг:
Атлетик (Провадия) - ОФК Варна (Варна)                     - 
Одесос 2014 (Варна) - Аврен (Аврен)                        - 
1 май 2019 г., сряда, 15:00 ч / XVI кръг:
ОФК Варна (Варна) - Одесос 2014 (Варна)                    - 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Атлетик (Провадия)              - 
1 май 2019 г., сряда, 16:00 ч / XVI кръг:
Аврен (Аврен) - Спартак 1918 II (Варна)                    - 
1 май 2019 г., сряда, 17:00 ч / XV кръг:
Делфините (Варна) - ФК Тича (Варна)                        - 
Спартак 1918 II (Варна) - Варна 2017 (Варна)               - 
1 май 2019 г., сряда, 18:00 ч / XVI кръг:
Варна 2017 (Варна) - Делфините (Варна)                     - 
ФК Тича (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                     - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак 1918 (Варна)               15   13   2   0   64:10   41
 2. Делфините (Варна)                  15   10   1   4   37:20   31
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. ФК Тича (Варна)                    14    8   2   4   30:16   26
 4. Атлетик (Провадия)                 14    6   3   5   27:25   21
 5. Одесос 2014 (Варна)                14    6   2   6   34:26   20
 6. Варна 2017 (Варна)                 13    5   4   4   22:25   19
 7. Аксаково 1948 (Аксаково)           14    4   3   7   25:40   15
 8. Спартак 1918 II (Варна)            14    4   1   9   22:38   13
 9. Аврен (Аврен)                      15    4   0  11   18:46   12
10. ОФК Варна (Варна)                  14    1   2  11    7:40    5

Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 65x45 м, а всеки отбор е съставен от 9 футблисти.
  - Мачовете се групират в турнири, на които домакин е един от участващите отбори.
  - Първите 2 отбора от всяка от двете групи, администрирани от ЗС Варна, заедно с първите 2 отбора от групата, администрирана от ОС Русе се класират за финален турнир, в който ще се определят двата представителя на Североизточна България за Републиканското първенство (Футбол 9).

                           I кръг

23 септември 2018 г., неделя, 09:30 ч:
ФК Тича (Варна) - ОФК Варна (Варна)                       2:3 
Варна 2017 (Варна) - Аксаково 1948 (Аксаково)             2:2 
23 септември 2018 г., неделя, 10:40 ч:
Аврен (Аврен) - Атлетик (Провадия)                        2:5 
Одесос 2014 (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                1:5 
23 септември 2018 г., неделя, 14:20 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - Делфините (Варна)               2:6 

                           II кръг

23 септември 2018 г., неделя, 11:50 ч:
ОФК Варна (Варна) - Делфините (Варна)                     1:5 
ФК Тича (Варна) - Варна 2017 (Варна)                      4:3 
23 септември 2018 г., неделя, 13:10 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Спартак 1918 II (Варна)            4:0 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Аврен (Аврен)                  5:1 
23 септември 2018 г., неделя, 14:20 ч:
Атлетик (Провадия) - Одесос 2014 (Варна)                  1:1 

* - срещите от I и II кръг се играят в Аксаково.

                           III кръг

7 октомври 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Варна 2017 (Варна) - ОФК Варна (Варна)                    1:1 
Делфините (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                  1:4 
7 октомври 2018 г., неделя, 15:30 ч:
Аврен (Аврен) - ФК Тича (Варна)                           0:6 
Одесос 2014 (Варна) - Аксаково 1948 (Аксаково)            0:3 
Спартак 1918 II (Варна) - Атлетик (Провадия)              0:1 

* - срещите от III кръг се играят в Аксаково.

                           IV кръг

21 октомври 2018 г., неделя, 09:30 ч:
ОФК Варна (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                  0:3 
Атлетик (Провадия) - Делфините (Варна)                    0:3 
21 октомври 2018 г., неделя, 10:40 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Спартак 1918 II (Варна)        4:0 
21 октомври 2018 г., неделя, 11:50 ч:
Варна 2017 (Варна) - Аврен (Аврен)                        2:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 13:10 ч:
ФК Тича (Варна) - Одесос 2014 (Варна)                     3:0 

                           IX кръг - изтеглен мач

21 октомври 2018 г., неделя, 10:40 ч:
във Варна, ст."Локомотив":
Спартак 1918 (Варна) - Аврен (Аврен)                      8:0 

                           V кръг

21 октомври 2018 г., неделя, 10:40 ч:
Аврен (Аврен) - ОФК Варна (Варна)                         3:0 
21 октомври 2018 г., неделя, 11:50 ч:
Делфините (Варна) - Аксаково 1948 (Аксаково)              2:3 
21 октомври 2018 г., неделя, 13:10 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Атлетик (Провадия)                 5:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 14:20 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Варна 2017 (Варна)                  0:3 
Спартак 1918 II (Варна) - ФК Тича (Варна)                 3:5 

* - срещите от IV и V кръг се играят на ст."Локомотив" във Варна.

                           VI кръг

3 ноември 2018 г., събота, 09:30 ч:
Варна 2017 (Варна) - Спартак 1918 II (Варна)              0:0 
Аврен (Аврен) - Одесос 2014 (Варна)                       0:7 
3 ноември 2018 г., събота, 10:40 ч:
ОФК Варна (Варна) - Атлетик (Провадия)                    0:3 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Спартак 1918 (Варна)           0:5 
3 ноември 2018 г., събота, 13:10 ч:
ФК Тича (Варна) - Делфините (Варна)                       1:3 

                           VII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 11:50 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - Аврен (Аврен)                   0:2 
Делфините (Варна) - Варна 2017 (Варна)                    5:1 
3 ноември 2018 г., събота, 13:10 ч:
Одесос 2014 (Варна) - ОФК Варна (Варна)                   3:0 
3 ноември 2018 г., събота, 14:20 ч:
Спартак 1918 (Варна) - ФК Тича (Варна)                    0:0 
Атлетик (Провадия) - Аксаково 1948 (Аксаково)             3:0 

* - срещите от VI и VII кръг се играят на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка.

                           VIII кръг

18 ноември 2018 г., неделя, 09:30 ч:
ОФК Варна (Варна) - Аксаково 1948 (Аксаково)              2:2 
ФК Тича (Варна) - Атлетик (Провадия)                      2:0 
18 ноември 2018 г., неделя, 10:40 ч:
Аврен (Аврен) - Делфините (Варна)                         0:2 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:20 ч:
Варна 2017 (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                 0:4 
Одесос 2014 (Варна) - Спартак 1918 II (Варна)             4:1 

                           IX кръг

21 октомври 2018 г., неделя, 10:40 ч:
във Варна, ст."Локомотив":
Спартак 1918 (Варна) - Аврен (Аврен)                      8:0 
18 ноември 2018 г., неделя, 10:40 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - ФК Тича (Варна)                0:0 
18 ноември 2018 г., неделя, 11:50 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - ОФК Варна (Варна)               3:0 
Атлетик (Провадия) - Варна 2017 (Варна)                   1:1 
18 ноември 2018 г., неделя, 13:10 ч:
Делфините (Варна) - Одесос 2014 (Варна)                   3:0 
Спартак 1918 (Варна) - Аврен (Аврен)                      изтеглен 

* - срещите от VIII и IX кръг се играят в Аксаково.

                           X кръг

31 март 2019 г., неделя, 09:30 ч:
ОФК Варна (Варна) - ФК Тича (Варна)                       0:3 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Варна 2017 (Варна)             отложен 
31 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Атлетик (Провадия) - Аврен (Аврен)                        4:1 
Спартак 1918 (Варна) - Одесос 2014 (Варна)                4:1 
31 март 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Делфините (Варна) - Спартак 1918 II (Варна)               0:3 

                           XI кръг

31 март 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Делфините (Варна) - ОФК Варна (Варна)                     3:0 
Варна 2017 (Варна) - ФК Тича (Варна)                      2:0 
31 март 2019 г., неделя, 12:30 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - Спартак 1918 (Варна)            2:6 
Аврен (Аврен) - Аксаково 1948 (Аксаково)                  4:1 
31 март 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Атлетик (Провадия)                  1:1 

* - срещите от X и XI кръг се играят в Аксаково.

                           XII кръг

5 април 2019 г., петък, 15:30 ч:
ОФК Варна (Варна) - Варна 2017 (Варна)                    0:3 
5 април 2019 г., петък, 16:30 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Одесос 2014 (Варна)            0:8 
Атлетик (Провадия) - Спартак 1918 II (Варна)              3:4 
5 април 2019 г., петък, 17:30 ч:
ФК Тича (Варна) - Аврен (Аврен)                           2:0 
Спартак 1918 (Варна) - Делфините (Варна)                  1:1 

* - срещите от XII кръг се играят на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка.

                           XIII кръг

5 април 2019 г., петък, 15:30 ч:
в кк Чайка, НСБ "Спортпалас":
Делфините (Варна) - Атлетик (Провадия)                    0:3 
20 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Аврен (Аврен) - Варна 2017 (Варна)                        1:3 
20 април 2019 г., събота, 13:00 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - Аксаково 1948 (Аксаково)        4:2 
20 април 2019 г., събота, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - ОФК Варна (Варна)                  3:0 
Одесос 2014 (Варна) - ФК Тича (Варна)                     2:1 

                           XIV кръг

20 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Спартак 1918 (Варна)                 1:5 
20 април 2019 г., събота, 13:00 ч:
ОФК Варна (Варна) - Аврен (Аврен)                         0:3 
20 април 2019 г., събота, 15:00 ч:
Варна 2017 (Варна) - Одесос 2014 (Варна)                  1:6 
ФК Тича (Варна) - Спартак 1918 II (Варна)                 1:0 
20 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Делфините (Варна)              1:2 

* - срещите от XIII и XIV кръг се играят в Аксаково.

                           XVII кръг - изтеглен мач

20 април 2019 г., събота, 14:00 ч:
Делфините (Варна) - Аврен (Аврен)                         1:0 

                           XV кръг

20 април 2019 г., събота, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Аксаково 1948 (Аксаково)           7:2 
1 май 2019 г., сряда, 14:00 ч:
Атлетик (Провадия) - ОФК Варна (Варна)                     - 
Одесос 2014 (Варна) - Аврен (Аврен)                        - 
1 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Делфините (Варна) - ФК Тича (Варна)                        - 
Спартак 1918 II (Варна) - Варна 2017 (Варна)               - 

                           XVI кръг

1 май 2019 г., сряда, 15:00 ч:
ОФК Варна (Варна) - Одесос 2014 (Варна)                    - 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Атлетик (Провадия)              - 
1 май 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Аврен (Аврен) - Спартак 1918 II (Варна)                    - 
1 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Варна 2017 (Варна) - Делфините (Варна)                     - 
ФК Тича (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                     - 

* - срещите от XV и XVI кръг се играят на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка.

                           XVII кръг

20 април 2019 г., събота, 14:00 ч:
Делфините (Варна) - Аврен (Аврен)                         1:0 
11 май 2019 г., събота, 09:30 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - ОФК Варна (Варна)               - 
Атлетик (Провадия) - ФК Тича (Варна)                       - 
11 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Делфините (Варна) - Аврен (Аврен)                         изтеглен 
11 май 2019 г., събота, 13:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Варна 2017 (Варна)                  - 
Спартак 1918 II (Варна) - Одесос 2014 (Варна)              - 

                           XVIII кръг

11 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
ФК Тича (Варна) - Аксаково 1948 (Аксаково)                 - 
11 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
ОФК Варна (Варна) - Спартак 1918 II (Варна)                - 
Варна 2017 (Варна) - Атлетик (Провадия)                    - 
11 май 2019 г., събота, 12:30 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Делфините (Варна)                    - 
Аврен (Аврен) - Спартак 1918 (Варна)                       - 

* - срещите от XVII и XVIII кръг се играят в Аксаково.

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спартак 1918 (Варна) XXX 1:1 0:0 5:1 4:1 -:- 7:2 4:0 8:0 3:0 2. Делфините (Варна) 1:4 XXX -:- 0:3 3:0 5:1 2:3 0:3 1:0 3:0 3. ФК Тича (Варна) -:- 1:3 XXX 2:0 3:0 4:3 -:- 1:0 2:0 2:3 4. Атлетик (Провадия) 1:5 0:3 -:- XXX 1:1 1:1 3:0 3:4 4:1 -:- 5. Одесос 2014 (Варна) 1:5 -:- 2:1 1:1 XXX 0:3 0:3 4:1 -:- 3:0 6. Варна 2017 (Варна) 0:4 -:- 2:0 -:- 1:6 XXX 2:2 0:0 2:1 1:1 7. Аксаково 1948 (Аксаково) 0:5 1:2 0:0 -:- 0:8 -:- XXX 4:0 5:1 -:- 8. Спартак 1918 II (Варна) 2:6 2:6 3:5 0:1 -:- -:- 4:2 XXX 0:2 3:0 9. Аврен (Аврен) -:- 0:2 0:6 2:5 0:7 1:3 4:1 -:- XXX 3:0 10. ОФК Варна (Варна) 0:3 1:5 0:3 0:3 -:- 0:3 2:2 -:- 0:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре